دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۹:۲۹May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرپرست شهرداری»

یک خانم جوان با دختر 3 ساله اش ماهور پنجشنبه گذشته در حال تردد از خیابانی در شهرک بعثت مشکین دشت بوده که مورد حمله سگ ها قرار گرفتند. سرپرست شهرداری مشکین دشت در این خصوص توضیحاتی ارائه داد و گفت: غذادهی شهروندان، جمعیت سگ ها را افزایش می دهد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
حمله سگ های ولگرد به ماهور کوچولو و مادرش آسیب شدیدی زده و آنطور که مادر ماهور می گوید با گذشت چند روز از این حادثه دختربچه مدام کابوس می بیند و علاوه بر جراحت هایی که به بدنش وارد شده، دچار مشکلات روحی زیادی نیز شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری تالش گفت: 30 نفر از دست فروشان میوه و تره بار که با پهن کردن بساط در پیاده روهای این شهر و ایجاد سد معبر، موجب ایجاد مشکلاتی برای شهروندان شده بودند، توسط شهرداری جمع آوری و در مکانی مناسب ساماندهی شدند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۳:۱۱    
زهرا ایزدیان به عنوان نخستین شهردار زن استان در دوره فعالیت ششمین شورای شهر، سرپرست شهرداری مادوان شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۹    
سرپرست شهرداری آستارا از آماده سازی طرح ساحلی سفیر امید این شهر برای فصل تابستان خبر داد و گفت: طرح ساحلی سفیر امید به دلیل شیوع کرونا، بیش از دو سال تعطیل بود؛ در این مدت تمام کابل ها، چراغ ها و موتور بالابر برج نوری به ارزش 80میلیون ریال سرقت شد که دوباره خریداری و نصب شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۹    
سرپرست شهرداری منطقه بافت تاریخی اراک از پخش و توزیع بیش از 40 تن آسفالت در سطح معابر این منطقه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
در پی استعفای شهردار کیلان و استیضاح شهردار آبسرد، سرپرست شهرداری کیلان و شهردار شهر آبسرد معارفه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رضا امرالهی با استعفای شهردار به عنوان سرپرست شهرداری کیلان معرفی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
آبادان – ایرنا – سرپرست شهرداری خرمشهر گفت: پنج گروه نخاله برداری ، پاکسازی و تسطیح زمین های خالی خیابان های اصلی شهر خرمشهر فعال شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: در راستای استقبال از سفر رئیس جمهور و وزاری دولت سیزدهم تمامی نیروهای شهرداری شهرکرد در حالت آماده باش کامل هستند
ویلکیج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۰    
سرپرست شهرداری نمین گفت:در صورت تامین زیر ساخت های آب و فاضلاب،زیرسازی و آسفالت مسیر میدان دادگستری تا اتوبان تا یکماه آینده شروع خواهد شد
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۸    
مراسم معارفه سرپرست شهرداری بیرم برگزار شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از بیرم کهن، درپی استعفای عبدالله زارع درنیانی شهردار سابق بیرم، شورای اسلامی در جلسه ی فوق العاده...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۵    
رئیس شورای اسلامی شهر زیراب گفت: "سیدمحمد صادقیان" برای سومین بار سرپرست شهرداری زیراب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سیدمحمد صادقیان که سابقه شهردار بودن شهر زیراب و ارطه را در کارنامه خود دارد به عنوان سرپرست شهرداری زیراب انتخاب شد ولی نظر هیأت تطبیق مصوبات تا دو هفته آینده فرصت رد یا تأیید این مصوبه را دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۰    
سرپرست شهرداری منطقه3 بندرعباس از جانمایی و نصب 30عدد سطل زباله فلزی و مکانیکی در سطح این منطقه خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۲۳:۴۲    
گیتی آنلاین - کرمانشاه - سرپرست شهرداری کرمانشاه در دیدار یا فرمانده نیروی انتظامی کرمانشاه گفت: نیروی انتظامی پشتوانه خوبی برای خدمات شهرداری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: پیرو ساخت و ساز غیرمجاز از سوی یکی از شهروندان، مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری با فرد متخلف برابر قانون برخورد کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری منطقه پنج اراک از پخش و توزیع 80 تن آسفالت در سطح منطقه پنج طی روزهای اخیر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۰    
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: روز نکوداشت شهرکرد فرصتی برای معرفی ظرفیت های استان به تمام کشور است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: در راستای اقامه نماز عید سعید فطر سرویس دهی ناوگان حمل و نقل شهری به صورت رایگان انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۵    
سرپرست شهرداری شهرکرد: برای اقامه نماز عید سعید فطر سرویس دهی ناوگان حمل و نقل عمومی به مردم در این شهر به صورت رایگان انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - سرپرست شهرداری خمین از کاهش 15.44 درصدی صدور پروانه ساختمانی در سال گذشته خبر داد و گفت: 241 پروانه ساختمانی برای ملک های ساختمانی پارسال در این شهر صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۲۰:۴۴    
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: برگ های درختان، زباله های موجود در جوی ها، گل و لای و .. سبب آبگرفتگی پل ها و سرریز شدن آب به سطح خیابان ها شد اما آب به منزل و مغازه شهروندان نفوذ نکرده و تاکنون گزارشی با این موضوع دریافت نشده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۷:۵۹    
سرپرست شهرداری تالش از ساماندهی دست فروشان این شهر در مکانی مناسب تا دو هفته آینده خبر داد.
ویلکیج   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۰۲:۰۲    
هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند. پیامبر اکرم(ص)
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عبدالصادق نجفی سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: با توجه به ظرفیت های استان و شهر شهرکرد نکوداشت روز شهرکرد که نماد استان می باشد جایگاه ملی پیدا کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۸    
سرپرست شهرداری بندر آستارا از آغاز عملیات آسفالت معابر این شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی در مراسمی با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اهر و جمعی از مسئولان شهرستان، سرپرست شهرداری معرفی شد.
رویش زاگرس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تاکید بر لزوم رعایت بیش از پیش دستورالعمل های بهداشتی در کشتارگاه/ رنگ آمیزی سرعت کاها طی یک هفته آینده/ سرعت بخشی به عملیات اجرایی جاده کمربندی/ در صورت مشاهده سد معبر توسط مغازه داران سریعاً نسبت به پلمب مغازه های متخلف اقدام خواهد شد/ رسیدگی فوری به وضعیت پل تاریخی مالکریم ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سید احمد موسوی به عنوان سرپرست شهرداری نمین در استان اردبیل منصوب شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: شهرداری با شرکت ها یا افرادی که اقدام به پخش نخاله ساختمانی و زباله می کنند، به شدت برخورد می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: اگر عملیات ساخت جاده تپه نورالشهدا شهرکرد مرتب و بدون وقفه پیش برود عملیات بُرش کوه 15 روز، عملیات جدول و پیاده روی 2 ماه و روی هم رفته سه ماه دیگر زمان لازم است تا این پروژه به پایان برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس سرویس دهی ناوگان حمل و نقل شهری به صورت رایگان انجام می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۹:۵۸    
سرپرست شهرداری بندر آستارا با بیان اینکه برخی افراد به فضای سبز، گل ها و درختان شهر آسیب وارد می کنند، گفت: شهرداری هزینه زیادی برای فضای سبز شهری صرف می کند؛ بنابراین از شهروندان انتظار داریم در نگه داری آن با شهرداری همکاری کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۷:۵۸    
سرپرست شهرداری خمین گفت: دستگاه سنگ شکن سایت کارگاه های شهرداری خمین با ظرفیت حداقل 500تن در روز آغاز به کار کرد.
شهرخوان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سید احمد موسوی با پنج رای موافق به عنوان سرپرست شهرداری نمین انتخاب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: هم اکنون 75 درصد از فضای سبز مرکز چهارمحال و بختیاری در معرض عطر خشکیدگی قرار گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: از مجموع 2 هزار هکتار فضای سبز شهرکرد 1500 هکتار آن نیاز به احیاء دارد چراکه به دلیل کمبود آب رو به خشک شدن می رود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۹    
سرپرست شهرداری بندر آستارا با بیان اینکه طبق قانون، ورود احشام به محدوده شهری ممنوع است، گفت: در صورت مشاهده احشام سرگردان در سطح شهر، نیروهای شهرداری آن ها را جمع آوری می کنند و با صاحبانشان در چهارچوب قوانین حقوقی و قضایی، برخورد می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۸    
سرپرست شهرداری شهرکرد با بیان اینکه باید از ظرفیت بخش خصوصی برای راه اندازی ورزش والیبال و فوتبال ساحلی استفاده شود، گفت: نیاز است از موازی کاری پرهیز و با هماهنگی بین دستگاهی، بهترین خدمات به شهروندان ارائه و در امر اطلاع رسانی و تبیین خدمات سازمان ها تلاش شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۸    
سرپرست شهرداری بندر آستارا از توزیع 300بسته معیشتی میان نیازمندان این شهر خبر داد و گفت: شهرداری آستارا در مناسبت های مختلف به ویژه ماه مبارک رمضان، در طرح مومنانه و کمک به نیازمندان مشارکت داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۰۸:۵۸    
سرپرست شهرداری خمین با اشاره به اقدامات واحد سد معبر شهرداری خمین در سال 1400 گفت: 100مغازه به علت رعایت نکردن قوانین سد معبر و حقوق شهروندی، پلمب شد.
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۰۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // سرپرست شهرداری مسجدسلیمان از اجرای عملیات بهسازی و محوطه سازی میدان علیمردان خان بختیاری خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، روح الله جلیلی با اعلام خبر فوق اظهار داشت : عملیات محوطه سازی میدا ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۲۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تالش با بیان اینکه استعفای شهردار از اسفند ماه 1400 مطرح بود، گفت: با توجه به لزوم حضور ایشان در شهرداری جهت مدیریت برخی مسائل مالی و پروژه ها، این استعفا به تاخیر افتاد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری نوش آباد گفت: تولید روزانه 4 تن زباله و بیش از میانگین استاندارد جهانی در شهر نوش آباد مستلزم توجه ویژه تفکیک زباله در مبدا است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری گز با بیان اینکه اجرای طرح تفصیلی شهر نیاز به پیگیری مستمر دارد، گفت: رویکرد شهرداری گز، حمایت از نیروهای پرتلاش شهرداری است تا با انگیزه بیشتری در خدمت به شهروندان فعالیت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: 4 میلیارد و 200 میلیون تومان برای بازسازی و تعمیر 15 دستگاه اتوبوس به شهرداری شهرکرد اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: آغاز عملیات اجرایی طرح ساماندهی ضلع جنوبی امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون در دستور کار شهرداری قرار می گیرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
آنچنان که مه و خورشید و فلک در دوره پنجم شورا در کار بود تا مدیریت شهری را به تزلزل بکشد و ثمره آن رفت و آمد 5 شهردار و سرپرست شهرداری در طی 4 سال بود، در دوره ششم مدیریت شهری تاکنون، همه دست در کارند تا با وجود خلاءهای قانونی و اما و اگرهای بسیار، علیرضا زاکانی،در کاخ شهرداری مستقر شود و بماند. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۹    
سرپرست شهرداری بندر آستارا از آغاز طرح سمپاشی و مقابله با آفات درختان در سطح این شهر خبر داد.