چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۱:۲۸Oct 2020 21

جدیدترین‌های «عمرانی»

ربیع   ۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، دکتر محسن بهشتی در بازدید از عملیات رفع حادثه و اصلاح و بهسازی شیرآلات خط لوله اصلی رینگ شرقی قم گفت: با آسیب شناسی و ورود به موقع شرکت آب و فاضلاب برای رفع این حادثه، از خسارت ها و آسیب های بیشتر جلوگیری شد. ...
ایرنا   ۸ دقیقه پیش    
استان ها- ایرنا- طرح های عمرانی و اقتصادی همواره در اولویت اقدامات و برنامه های دولت یازدهم و دوازدهم بوده و تاکنون با تخصیص اعتبارات و عزم راسخ متولیان امر بسیاری از اهداف محقق شده و این راه تا پایان دولت ادامه دارد.
تحلیل بازار   ۱۱ دقیقه پیش    
زنجان- معاون امور عمرانی استاندار زنجان با بیان اینکه کمبود اعتبارات، اولین اثر خود را در حوزه عمرانی نشان می دهد، گفت: باید 60 درصد اعتبارات استان به بخش عمرانی اختصاص یابد.
تابا خبر   ۱۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز در دیدار با جمعی از دانشجویان دانشگاه شهید چمران، جزئیات طرح ضربتی مدیریت آبهای سطحی در مناطق فوق بحرانی را تشریح کرده و گفت: این طرح تاکنون از پیشرفت خوبی برخوردار بوده استَ. ...
خبرگزاری فارس   ۲۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس طرح احداث طرح های عمرانی دستگاه های اجرائی دولتی از طریق واگذاری، به دستگاههای اجرایی اجازه داده می شود تا در شرایط بی ثباتی قیمت ها، در مناقصه های خود فهرست بهای فصلی و سالیانه را بجای قیمت پایه، مبنای مناقصه قرار دهند.
پیام فوری   ۳۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با اشاره به الزام و اهمیت انجام مطالعات محیط زیستی خطوط متروی تهران بر اجرای نتایج حاصل از آن تاکید کرد. ...
ایمنا   ۵۰ دقیقه پیش    
مدیر منطقه سه شهرداری سمنان با تاکید بر ضرورت توسعه فضای سبز، گفت: تقویت زیرساخت های گردشگری در سمنان بسیار اهمیت دارد؛ در این زمینه در سال جاری چند عملیات عمرانی احداث بوستان در سطح منطقه سه اجرا شده است.
خبرگزاری مهر   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد- معاون عمرانی استاندار گفت: متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن یزد که نسبت به تکمیل مدارک و افتتاح حساب اقدام نکرده اند، فقط تا روز 10 آبان برای تکمیل ثبت نام فرصت دارند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: پیمانکاران به دلیل عدم ثبات قیمت ها حاضر به کار عمرانی و اجرایی نیستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از پایان ساخت دیوار ضلع ورودی سایت موزه چالدران پس از چندین ماه کار عمرانی خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱ ساعت پیش    
عبدالکریم عمرانی نوش آبادی* بیش از 20 سال با مرحوم آیت الله صانعی از نزدیک در ارتباط بودم. یکی از ویژگی های ایشان این بود که به شاگردان و مراجعین خود احترام می گذاشتند ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
شرکت ایستا سازه با تکیه بر دانش فنی و سوابق مدیران خود در مهندسی و ساخت پروژه های عمرانی و با هدف توسعه و گسترش فناوری نوین و تکنیک های روز دنیا در زمینه مدیریت، طراحی، ساخت و اجرای پروژه های عمرانی شکل گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: کمبود اعتبارات بیشترین آسیب را به حوزه عمرانی وارد کرده است.
آوای رشت   ۱ ساعت پیش    
به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت به همراه دکتر رمضانپور رئیس شورای اسلامی رشت و جمعی از مدیران شهرداری رشت از روند اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر بازدید کردند. ...
استاندار اصفهان دانشگاه کاشان را الگویی ویژه و مثال زدنی در منطقه، استان اصفهان و کشور دانست و گفت: خیرین در این دانشگاه در توسعه اماکن و امکانات و انجام فعالیت های پژوهشی، نوآوری و کارآفرینی سهم اساسی دارند. ...
میلاد لارستان   ۱ ساعت پیش    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید عفیفه لارستان از ساخت یک پروژه عمرانی توسط جهادگران بسیجی قرارگاه شعبان برای یک خانواده کم برخوردار خبر داد. ابوالفضل اقتصادی فرد در گفت وگو با خبرنگار میلاد...
خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس تخصیص بودجه مناسب جهت تکمیل و افتتاح ساختمان آتشنشانی شهر قره بلاغ، تامین یک دستگاه خودرو سنگین آتش نشانی به شهرداری میانشهر و تخصیص ماشین آلات عمرانی به شهرداری فسا را از جمله از دستاوردهای جلسه مشترک با معاون عمران و توسعه شهری وزارت کشور برشمرد.
منجیل خبر   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
گرچه دولتمردان دولت یازدهم نقدهای بسیاری به طرح باقی مانده از دولت قبل داشتند، اما با توجه به هزینه های کلان انجام شده و متقاضیان بسیار چشم انتظار خانه دار شدن ، اهتمام خود را برای تکمیل آن به کار بستند تا بودجه های عمرانی هزینه شده هدر نرود. ...
آنا   ۲ ساعت پیش    
طبیعت در ساخت ماشین های مختلف همواره الگویی مناسب برای انسان ها بوده است. گروهی از مهندسان ماشینی عمرانی با الگوبرداری از عنکبوت طراحی کردند.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام موسوی متقی با اشاره به ضرورت توسعه و ترویج فرهنگ وقف مسجد در کشور، گفت: بخش عمده ای از موقوفات مسجدی مربوط به تامین هزینه های جاری مساجد است. در وقف برای هزینه های عمرانی و فرهنگی خانه های خدا با کمبود مواجه هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها _ معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: با توجه به کمبود تامین بودجه، پروژه عظیم مرکز فرهنگی دفاع مقدس به صورت فاز به فاز به بهرداری می رسد و به جهت تامین بودجه کشوری متوقف نخواهد شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: نیمه نخست امسال 59 میلیارد ریال خدمات عمرانی در قالب احداث، تعمیر، تکمیل و خرید مسکن به جامعه هدف تحت حمایت این نهاد ارائه شد.
گروه استان ها_ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: آسیب شناسی و اصلاح نقاط حادثه خیز راه های درون شهری و برون شهری استان سمنان در کاهش آمار تصادفات اثرگذار است.
همشهری   ۱۰ ساعت پیش    
ظهر دیروز اعضای شورای اسلامی شهر تهران همراه با معاون فنی و عمران شهردار تهران از پروژه زیرگذر چهارراه گلوبندک بازدید و پیشرفت عمرانی را رضایت بخش ارزیابی کردند ...
همشهری   ۱۰ ساعت پیش    
رضا نیک نام قطعه شانزدهم پایتخت با هزار و 650 هکتار وسعت، 6 ناحیه و 9 محله از مناطقی است که در دروازه جنوبی شهر قرار دارد. به گفته معاون فنی و عمران شهردار منطقه 16 حدود 40 درصد از بافت شهری این منطقه جزو بافت فرسوده است که به تبع آن کار و فعالیت های عمرانی را برای این معاونت سخت کرده است ...
ابوطالب بقرایی رئیس شورای اسلامی شهر گفت: شهرداری و شورای اسلامی در کنار هم برای تکمیل تمامی پروژه های عمرانی گام بر می دارند.
استانداری تهران   ۱۰ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان رباط کریم با حضور میدانی در سطح شهرستان از چگونگی پیشرفت اجرایی پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر، بازدید به عمل آورد.
استانداری تهران   ۱۰ ساعت پیش    
نشست بررسی مشکلات پروژ ه های راه آهن شهرستان پیشوا به ریاست حسین عباسی فرماندار و با حضور علی کاظمی منش مدیرکل راه آهن استان تهران و معاون وی، نجفی معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری، رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار و معاون وی، پیمانکار و مشاوران پروژه برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۰ ساعت پیش    
پروژه های عمرانی باقرشهر با قوت و بر اساس برنامه ریزیها در دهه فجر به بهره برداری می رسند.
شهردار قدس با اشاره به پالایش کلیه حساب های درآمد، هزینه و سپرده های شهرداری مرکز، مناطق و سازمان های تابعه مطابق با دستورالعمل خزانه داری، گفت: کنترل و طبقه بندی اعتبارات شهرداری به صورت متمرکز موجب رعایت عدالت، توسعه متوازن و همچنین پیشرفت همزمان پروژه های عمرانی مناطق مختلف شهر می شود.
استانداری تهران   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر منطقه 2 شهرداری قدس با ارائه گزارش عملکردی، اقدامات عمرانی دفتر فنی منطقه 2 شامل زیرسازی، لکه گیری، آسفالت، اجرای کفپوش و بهسازی هدایت آب های سطحی را در 6 ماهه سال جاری تشریح کرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تکمیل مراحل عمرانی و عملیات اجرایی محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان به اتمام رسید. این سایت نمایشگاهی یکی از استانداردترین محل برگزاری رویدادهای نمایشگاهی در سطح کشور به شمار می رود.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران آمار مصرف ظاهری فولاد در دوره شش ماهه نخست سال جاری را منتشر کرد که نکته قابل تأمل آن افزایش خیره کننده مصرف ظاهری مقاطع طویل فولادی است ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج(پانا) برای سومین سال متوالی سید نظام مرادی رییس سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد توسط پلیس راهور استان به عنوان مدیر نمونه ترافیکی معرفی شد و در آئین تجلیل از نمونه های ترافیکی استان مورد تجلیل قرار گرفت. ...
فرمانداری نجف آباد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۳۲    
با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، بخشدار محترم بخش مهردشت، امام جمعه محترم شهر علویجه، شهردار و اعضاء محترم شورای اسلامی شهر علویجه، خیرین و سایر اقشار مردم، کلنگ احداث غسالخانه و مستحدثات وابسته خیرساز شهر علویجه با حدود 300 متر مربع زیر بنا بر زمین زده شد ...
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران نسبت به برخی آگهی های فروش ملک که وجود خارجی ندارند، هشدار داد.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز اعلام کرد: جاده کرج - چالوس به دلیل اجرای عملیات عمرانی در محدوده شهرستانک کرج سه شنبه شب مسدود می شود.
فودنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رشد معنا دار شاخص های مکانیزاسیون ، طرح های توسعه ای و عمرانی و میزان تولیدات محصولات کشاورزی مازندران طی سال های 92 تا 99 نشان می دهد که توجه ویژه به بخش تولید در این دوره سبب رونق مهم ترین بخش اقتصادی این خطه شمال کشور شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرماندار بندر آستارا از دستگاه های اجرایی خواست، اصول پدافندغیرعامل را در اجرای طرح های عمرانی به منظور بازدارندگی در برابر بحران های احتمالی لحاظ کنند و در این رابطه نظارت کافی اعمال شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم گفت: در جریان سفر رهبر انقلاب به قم،315 طرح با اعتبار 567 میلیارد تومان تصویب شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا گفت: نخستین استخر شنا در این شهرستان در داخل یک مجتمع اقامتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته شده است و ورزشکاران این رشته از آن استفاده خواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: تصادفات درون شهری منجر به فوت در شهرهای استان سمنان با کاهش 47 درصدی و تصادفات برون شهری با کاهش 25 درصدی همراه بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-استاندار کردستان با ابراز نارضایتی از میزان پیشرفت پروژه های عمرانی استان گفت: بر مبنای وعده و تعهد پیمانکاران به مردم قول اتمام پروژه ها را داده اما خلف وعده ها، سبب بدقولی دولتمردان و سلب اعتماد مردم می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی، بر توجه ویژه شرکت شهرک های صنعتی استان به کشاورزی صنعتی تاکید کرد.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، گفت: تشکیل منظم جلسات ستاد بازآفرینی شهرها به ریاست فرمانداران مورد تاکید است. مهدی رازجویان در جلسه ستاد بازآفرینی مازندران که با حضور ویدئوکنفرانسی فرمانداران و شهرداران برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۲    
معاون فنی عمرانی شهرداری کرج گفت: تعلیق طرح زیرگذر جمهوری برای مدیریت شهری هزینه بردار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران بر لزوم رفع موانع زیست محیطی و انعطاف در اجرای قوانین با اولویت جهش تولید تاکید کرد و افزود: تلاش ما حمایت از تولید و اشتغال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
قرارگاه خاتم الانبیاء 500 میلیارد تومان در پروژه های مهم عمرانی استان اردبیل سرمایه گذاری کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - گلستان استانی روستامحور با اقتصاد عمدتا مبتنی بر کشاورزی است بر این اساس دستگاههای اجرایی استان توسعه منطقه را بر پایه رشد شاخص های روستایی بنا نهاده اند از این روی با سلسله اقدامات عمرانی سالهای اخیر سطح برخورداری روستائیان گلستان از جاده مناسب به 98 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۶    
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان آمادگی این سازمان را برای اجرای پروژه های مختلف عمرانی در مناطق محروم استان اعلام کرد و گفت: رسیدگی به محرومین اولویت سازمان بسیج سازندگی استان سمنان است.