جمعه ۱۱ اسفندساعت ۰۱:۰۶Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پاوه»

عصر ایران   ۳ ساعت پیش    
ویدیویی از تعقیب و محاصره پلنگ نادر ایرانی، گونه در معرض خطر حیات وحش ایران توسط دسته از سگ های ولگرد در مره خیل پاوه منتشر شده است. غذا دادن به سگ ها و گربه ها در حالی که این گونه در خارج از خانه اشخاص باید به شکل طبیعی زندگی کنند ...
ایمنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار پاوه مرکز حوزه انتخابیه اورامانات گفت : شاهد رقابت 11 نفر برای کسب یک کرسی مجلس شورای اسلامی خواهیم بود.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دادستان پاوه گفت: از امروز پنجشنبه دهم اسفندماه تا روز شنبه دوازدهم همین ماه تمامی معابر و گذرگاه های مرزی شهرستان پاوه به غیر از سایت مسافری پایانه شوشمی مسدود و بسته است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ویدیویی از تعقیب و محاصره پلنگ نادر ایرانی، گونه در معرض خطر حیات وحش ایران توسط دسته از سگ های ولگرد در مره خیل پاوه منتشر شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار پاوه با اشاره به نقش ارزشمند دانشجویان در آگاه سازی و تببین اهمیت انتخابات پرشور، گفت: جامعه از این قشر آگاه نسبت به آگاه سازی مردم انتظار دارد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
یکی از دبیران مدارس پاوه گفت: در پاسداشت صدسال میراث فرهنگی هورامان با کوشش 100دانش آموز تلاشگر موزه ای جذاب و ارزشمند با دربرداشتن تقریبا 700 قطعه و شئی قدیمی باارزش و با حداقل قدمت 40 ساله تا حداکثر 370 ساله در مدرسه اس برپا شد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۵۲    
340 عمل جراحی در یک ماه در بیمارستان قدس پاوه انجام شده است.
توسعه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۲:۱۲    
حزب اصلاح طلب مردم سالاری لیست کاندیداهای مورد حمایت خود را در حوزه های انتخابیه شهرستان کرمانشاه و پاوه و اورامانات اعلام کرد . دکتر جهانبخش امینی و محمدرئف قادری دو کاندیدای مورد حمایت این حزب در سطح دو حوزه انتخابیه مذکور می باشند.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی فرماندار پاوه گفت: در برخی شهرستان های حوزه اورامانات مشارکت در امورات مختلف؛اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در کشور همپا با استان های توسعه یافته در مرکز کشور پیش می رود.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۵۲    
سهیلا بهشتی زاده از فرهنگیان بازنشسته شهرستان پاوه گفت: از دیدگاه بنده انتخابات یکی از عرصه های اصلی و خیلی مهم در مشارکت اجتماعی است و وظیفه هر زن و مردی و عضوی از جامعه است که در این امر مهم شرکت بکند.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز نشست روشنگری فرهنگیان و جشن رای اولی ها در سالن ارشاد پاوه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته فرماندار پاوه، بیش از 48 هزار نفر در این شهرستان واجد شرایط رای دادن هستند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
الهام پاوه نژاد، بازیگر قدیمی کشورمان متولد 27 شهریور 1350 در تهران است. او از سال 1369 تا امروز در عرصه هنر فعال بوده است.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۵:۴۳    
همایش بانوان اهل سنت اورامانات کرمانشاه با رویکرد ایران مقتدر؛ همبستگی ملی به همت مرکز اسلامی استان کرمانشاه در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاوه برگزار شد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۳:۲۲    
همایش بانوان اهل سنت اورامانات با رویکرد ایران مقتدر همبستگی ملی در شهرستان پاوه برگزار شد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۲    
طی شبانه روز گذشته شهر پاوه با وزش بادهای سرد، دمای منفی پنج درجه سانتیگراد را به خود ثبت کرد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی فرماندار پاوه گفت: حضور حداکثری در انتخابات ضامن اقتدار کشور، تصمیم گیری بهتر، حکیمانه تر و امنیت پایدار خواهد بود.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
همایش بانوان اهل سنت با رویکرد ایران مقتدر؛ همبستگی ملی با حضور جمعی از بانوان اهل سنت منطقه اورامانات استان کرمانشاه با موضوع انتخابات در سالن همایش های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پاوه برگزار شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۴۷    
علمای اهل سنت پاوه با بیان اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات، دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام را ناامید می کند از مردم خواستند با حضور پررنگ خود در پای صندوق های رأی نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنند.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۲    
گردهمایی مشارکت انتخابات و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی به ریاست مصطفایی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور بخشداران , شهرداران، دستیار مردمی فرماندار, دهیاران و روسای شوراهای اسلامی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا حیدری فرماندار پاوه در گفتگو با خبرنگار هزار ماسوله از تمهیدات صورت گرفته در طول چند ماه گذشته و آمادگی های لازم برای انتخاباتی سالم و رقابتی گفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۰    
یک خیاط 82 ساله اهل پاوه، ساکن کرمانشاه است. او از 24 سالگی بینایی اش را از دست داد اما اراده اش را نه. او همچنان یکی از خیاط های پرمشتری است. با این پیرمرد خیاط آشنا می شوید.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۲    
عمل شکستگی شانه و خوردشدگی لگن در بیمارستان پاوه با موفقیت انجام شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۱۶    
آبشار دریبر یکی از جا های دیدنی پاوه است که در لابه لای پیچ های تند جاده نوسود به پاوه زیبایی خاصی به منطقه داده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۶    
دیاری استواری روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: گردنه ژالانه محور ارتباطی شهرستان های سرواباد و مریوان به پاوه و نوسود در استان کرمانشاه و همچنین محور ارتباطی سروآباد به هورامان تخت و 10 روستای تابعه آن روز گذشته که بعد از 72 ساعت مسدود بودن بازگشایی شده بود، دوباره مسدود [...]
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۲    
فرماندار پاوه گفت: با وجود خدمات عمرانی خوب صورت گرفته در شهرستان پاوه، دو دستگاه فرهنگی این شهرستان نیاز به تعیین تکلیف دارد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۲    
کیست تخمدان 10 سانتی متری توسط تیم جراحی زنان و زایمان بیمارستان قدس پاوه خارج شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه در سفر یک روزه خود به پاوه از خانواده شهیدان حمیدرضا و غلامرضا رستمی تجلیل کرد.
الف   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مسوول منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل گفت: یگان حفاظت محیط زیست شهر باینگان در هنگام گشت زنی در مناطق تحت مدیریت موفق شدند یک قلاده پلنگ را مشاهده و آن را به تصویر بکشد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه در سفر به شهرستان پاوه از خانواده شهیدان والامقام حمیدرضا و غلامرضا رستمی تجلیل کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۱۴    
محمدطیب صحرایی صبح امروز چهارشنبه، ( 2 اسفند 1402) به همراه جمعی از مدیران و خبرنگاران استان به منظور پیگیری و بررسی مشکلات شهرستان پاوه به این شهرستان سفر کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۱۰    
کرمانشاه- فرماندار شهرستان پاوه گفت: گازرسانی به هجیج یک کار حیاتی و در عین حال بسیار سخت بود که شرکت گاز آن را جهادی به انجام رساند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از گازدار شدن 42 روستای شهرستان پاوه خبر داد و گفت: کوه ها مانع گازرسانی به روستاهای صعب العبور نشدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از گازرسانی به روستای هجیج و شش روستای دیگر شهرستان پاوه خبر داد و گفت : گازرسانی به شهر ازگله نیز هفته آینده به بهره برداری می رسد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۳۳    
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ طهماسب نجفی در ابتدا از روند احداث پروژه مخزن ذخیره آب شرب شهر پاوه بازدید کرد . معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری پس از بررسی طرح آب منطقه ای استان ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۳    
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ در این دیدار معتمدان و نخبگان پاوه مهمترین مسائل و مطالبات شهرستان را مطرح و دیدگاه ها و راهکارهای خود را برای مهار مشکلات بیان کردند . ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با یادآوری رویکرد اقتصاد گردشگری دولت گفت که منطقه اورامانات با داشتن ویژگی های منحصر بفرد می تواند به قطب گردشگری مهم استان تبدیل شود و تمرکز مدیریت استان به پاوه و دیگر مناطق اورامی از سال آینده بیشتر می شود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
روز گذشته خبری منتشر شد که پردیس افکاری بازیگر قدیمی تئاتر، تلویزیون و سینما به سرطان مبتلا شده است و بخش تاسف برانگیز ماجرا این است که گویا در یک بیمارستان بستری است که امکانات لازم برای درمان چنین بیمارانی را ندارد ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه روز چهارشنبه 2 اسفندماه در آیین بهره برداری از گازرسانی به 7 روستا و یک واحد تولیدی صنعتی در شهرستان پاوه که با حضور استاندار کرمانشاه در روستای هجیج برگزار شد ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۳    
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ در جریان سفر شهرستانی استاندار کرمانشاه و معاونان وی به پاوه، دبستان شادروان فاروق اله پناه در روستای سریاس از توابع بخش باینگان پاوه با حضور معاون عمرانی استانداری کرمانشاه افتتاح شد . ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۳    
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ شهرک صنعتی پاوه دارای 15 واحد صنعتی است از جمله این واحدها می توان به واحد تولید بتن، سنگ مصنوعی، پلاستوفوم، داروی دام و یک واحد تولید نوشابه که به حالت راکد در آمده اشاره کرد . ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ در این آیین که امام جمعه و فرماندار شهرستان پاوه و مدیرعامل شرکت گاز استان هم حضور داشتند، طرح گازرسانی به 7 روستا و یک واحد تولیدی-صنعتی پاوه با اعتبار 765 میلیارد ریال به بهره برداری رسید . ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ محمد طیب صحرایی صبح روز چهارشنبه 2 اسفندماه در آیین بهره برداری از گازرسانی به 7 روستا و یک واحد تولیدی - صنعتی در شهرستان پاوه عنوان کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه به منظور هفدهمین سفر شهرستانی امروز چهارشنبه به شهرستان پاوه سفر کرد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
پردیس افکاری بازیگر زن سرشناس سینما و تلویزیون به بیماری سرطان مبتلا شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه صبح چهارشنبه دوم اسفندماه در ادامه سفرهای شهرستانی خود با استقبال فرماندار شهرستان، وارد پاوه شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
طرح گازرسانی به هفت روستا و یک واحد تولیدی صنعتی شهرستان مرزی پاوه امروز چهارشنبه با حضور استاندار کرمانشاه در روستای هجیج به بهره برداری رسید.