شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۳۵Oct 2020 24

جدیدترین‌های «روکش آسفالت»

شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۲۳    
شهر بیست/ شهردار منطقه شش قم با اشاره به صرف 21 هزار تن آسفالت به منظور اصلاح و روکش آسفالت معابر و شوارع منطقه، از نیاز دوباره به حداقل 50 درصد از این مقدار برای رفع نیاز منطقه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کانال آب روباز و نداشتن روکش آسفالت خیابان در شهرستان شوش استان خوزستان باعث گلایه ساکنان این منطقه شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
همدان - رئیس نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از لکه گیری و روکش آسفالت بیش از 18 کیلومتر از راه های محور ملایر به اراک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
از ابتدای سال جاری بیش از 30 قرارداد لکه گیری و روکش آسفالت از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در استان همدان منقعد شده است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: هم اکنون عملیات روکش آسفالت گردنه اسدآباد در حال انجام است. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: هم اکنون عملیات روکش آسفالت گردنه اسدآباد در حال انجام است.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری، در ادامه زیرسازی و آسفالت کوچه های مسکن مهر، کوچه های بین مهر 48 و 50 مجموعه مسکونی مسکن مهر، توسط سازمان عمران روکش آسفالت گردید .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرری ایرنا شهردار قلعه نو از توابع شهرسنان ری با بیان اینکه 210 تن آسفالت برای روکش آسفالت مسیر جنوب به شمال جاده ری ورامین در بخش قلعه نو استفاده شد، گفت: روکش آسفالت این جاده که از محورهای پرتردد در استان تهران محسوب می شود، کاهش ترافیک و سهولت رفت و آمد را بدنبال دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۵    
در شهرستان کمتر توسعه یافته شفت، 23 راه روستایی نیازمند بهسازی و روکش آسفالت است اما علیرغم تزریق اعتبارات از منابع ملی، استانی و حتی شهرستانی، این حوزه با کمترین پیشرفت مواجه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون و در قالب طرح سراسری لکه گیری و روکش آسفالت محورهای شریانی، 157 کیلومتر از راه های شریانی استان بهسازی و آسفالت شده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اجرای طرح انسداد شبانه در محور کندوان اظهار داشت: این محور امشب نیز از ساعت 21 تا شش صبح فردار برای انجام عملیات راهداری بسته می شود. ...
سرپرست اکیپ راهداری توحید زاهدان از اجرای روکش آسفالت 19 کیلومتر از محورهای مواصلاتی زاهدان-حصاروئیه توسط راهداران این اکیپ در 6 ماه نخست سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت روکش آسفالت و نداشتن سیستم روشنایی مناسب در زیرگذر پل غدیر شهر همدان سوژه شهروندخبرنگار ما شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۵    
مرصاد نیوز: فرماندار اسلام آبادغرب از آغاز پروژه بهسازی و روکش آسفالت راه های روستایی حومه شمالی اسلام آبادغرب خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از اتمام روکش آسفالت 2/5 کیلومتر از محور اصفهان-چادگان خبر داد و گفت: پس از انجام خط کشی در روز دوشنبه می توان این قطعه را مورد بهره برداری قرار داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۰    
ساری- نجفی، مدیرکل راهداری مازندران گفت: محور کندوان سه شب در هفته جاری برای انجام عملیات راهداری و روکش آسفالت مسدود می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری وحمل ونقل جادهای استان مرکزی گفت: 130 کیلومتر - باند از محورهای استان در نیمه نخست امسال در راستای اجرای طرح سراسری ارتقای وضعیت راهها روکش آسفالت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس گفت که دولت برای روکش آسفالت و رفع نقاط حادثه خیز محور کندوان در این شهرستان مبلغ 90 میلیارد ریال اختصاص داده است.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار منطقه شش قم از اجرای عملیات روکش آسفالت 6 هزار و پانصد مترمربع از بلوار بعثت با بیش از هزار تن آسفالت، به منظور رفاه و آسایش شهروندان خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مهندس فریبرز کرمی گفت: برای لکه گیری، روکش و اصلاح کلی رویه محور مواصلاتی اورامانات بودجه ای حدود 635 میلیارد ریال مورد نیاز است. به گزارش فرتاک نیوز ؛ وی در ادامه افزود: احیاءخط کشی، نصب حفاظ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اداره کل راهداری استان اصفهان از اجرای عملیات لکه گیری و تعویض آسفالت محورهای مهم استان اصفهان با اعتباری به ارزش 20 میلیارد تومان خبرداد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در قالب طرح سراسری لکه گیری و روکش آسفالت محورهای شریانی کشور، در نیمه نخست امسال 156 کیلومتر از راه های شریانی ایلام آسفالت شده است. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۴    
سرپرست شهرداری حسن آبادفشافویه از ادامه عملیات روکش آسفالت معابرشهربا اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال در سال جاری خبر داد.
یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رستگاری گفت: انجام کار اساسی برای محور کهدوئیه دهشیر حداقل به اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان نیاز است و برای آن درخواست اعتبار شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور کندوان به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت امشب مسدود می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مهندس مشاور شرکت نواندیشان راه و آبادانی آروین با اشاره به انجام عملیات قیر پاشی به طول 2800 متر اعلام کرد که در صورت مساعد بودن شرایط جوی و عدم بروز مشکل، 4800 متر از محور کامیاران به روانسر آسفالت خواهد شد.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اختصاصی پایگاه خبری تمدن لر ، عصر امروز 21 مهرماه 99 مراسم افتتاح پروژه های بهسازی و روکش آسفالت مناطق سیل زده لرستان به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور و مسئولان استانی در منطقه دمرود معمولان برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان پروژه بهسازی روکش آسفالت راه های مناطق سیل زده لرستان به بهره برداری رسید.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیشابوراز اجرای عملیات روکش آسفالت گرم در محور نیشابور - کاشمر به طول 3 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 8000 میلیون ریال خبرداد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بویری با اشاره به آغاز عملیات آسفالت خیابان ها و معابر هندیجان گفت: عملیات روکش آسفالت باید با رعایت نکات فنی اجرا شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان عمران شهرداری مشهد از روکش آسفالت یک میلیون و 100هزار متر مربع از معابر شهر، از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره راهداری شهرستان های جنوب شرق استان تهران گفت: اجرای طرح روکش آسفالت محور ورامین- به چرمشهر از سه راهی حسن آباد تا محور قم- گرمسار، با وجود مناقصه چهارباره، بدون پیمانکار مانده و هیچ شرکتی حاضر به اجرای این طرح نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کهگیلویه گفت: مشکلات بخش زیادی از راههای روستایی منطقه دیشموک بزودی برطرف می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بهسازی و روکش آسفالت راه های شریانی به ویژه آزادراه تبریز - زنجان در کنار نوسازی ناوگان راهداری در اولویت برنامه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های جنوب شرق استان تهران گفت: در هر شبانه روز بیش از 2 هزار دستگاه خودروی سبک و سنگین از این محور عبور می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۵    
گروه استان ها- معاون مدیرکل راهداری استان اصفهان ضمن اشاره به رفع خطر 50 درصد نقاط پرخطر مصوب کشوری در استان اصفهان گفت: 40 میلیارد تومان به روکش آسفالت راه های استان اصفهان اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۰    
وضعیت نامناسب روکش آسفالت در منطقه ذوالفقاری شهرستان آبادان تردد را برای شهروندان دشوار کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور کندوان امشب برای انجام عملیات راهداری و روکش آسفالت مسدود می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۲    
ایرنا- زاهدان- طرح ملی بهسازی و ارتقای روکش آسفالت از اردیبهشت تاکنون در سطح بیش از 604 کیلومتر از راه های ارتباطی سیستان و بلوچستان با اعتباری افزون بر 150 میلیارد تومان اجرایی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
طالقان - وزیر راه و شهرسازی گفت: 2 هزار و 500 کیلومتر راه روستایی شامل راه های جدید و بهسازی و روکش آسفالت در قالب طرح ابرار افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اردبیل گفت: در 6 ماه گذشته محور های اصلی و بزرگراه های این شهرستان روکش آسفالت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۵    
وضعیت نامناسب روکش آسفالت خیابان در بلوار امام رضا(ع) شهرستان ملارد تردد را برای شهروندان دشوار کرده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ علیرضا قدمی با اشاره به مسدود بودن محور هراز روز گذشته و امروز اظهار داشت: این محور به دلیل عملیات راهسازی در پیچ ابتهاج از ساعت 8 تا 17 امروز بسته است و کاربران جاده ای باید از محور های جایگزین کندوان و سوادکوه استفاده کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت نامناسب روکش آسفالت در اتوبان آزادگان تردد را برای شهروندان دشوار کرده است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، سروان مسعود خانجانی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این انسداد شبانه که از امشب ششم مهر ماه آغاز شده طی روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 21 تا 6 صبح روز بعد انجام می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون عمرانی شهرداری سقز گفت: در نیمه اول امسال بیش از 68 هزار مترمربع از خیابان و کوچه های اصلی و فرعی این شهر مرمت، بهسازی و روکش آسفالت شده است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در محور فرعی ازگله- شیخ صله با توجه به قدمت بالای محور و تردد زیاد وسایل نقلیه به مرز، وضعیت روکش راه نامناسب بوده و جهت لکه گیری و روکش آسفالت به 120 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۲۵    
با تلاش های مستمر علی اکبر قنبری، فعال رسانه ای و خبرنگار فعال فشافویه نیوز، پیگیریهای مطالبات به حق مردم بعد از یک سال دوندگی امسال به سرانجام رسید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: پروژه تعریض و روکش آسفالت محور پلدشت - مرگنلر یکی از پروژه های مهم و شاخص استان است.