چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۰۱Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روکش آسفالت»

شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۴۱    
مدیرکل دفتر نگهداری راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: تا پایان سال، عملیات روکش آسفالت محور تهران به ساوه به پایان می رسد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۸    
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای محمودآباد: ارتقای ایمنی راه ها از اصول مهم راهداری است رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان محمودآباد از اقدامات گسترده در خصوص ارتقاء ایمنی در سطح محورهای ارتباطی این شهرستان در قالب روکش آسفالت ، رفع نقاط پر تصادف ، احداث دوربرگردان ، نصب تابلو و علائم ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قم -مدیر منطقه پنج شهرداری قم از اتمام خاکبرداری، زیرسازی و روکش آسفالت کوچه 19 بلوار خلیج فارس به طول 640 متر و با توزیع 1084 تنی آسفالت خبر داد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات روکش آسفالت 188 کیلومتر از محورهای مواصلاتی تحت پوشش این اداره کل همزمان با سال جهش تولید خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - سرپرست اداره راهداری و حمل نقل جاده ای شهرستان ری، گفت: 13.5 کیلومتر از جاده ری ورامین با اعتبار 130 میلیارد ریال روکش آسفالت و خط کشی شده است.
خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد از آغاز عملیات روکش آسفالت بخش سرفاریاب-دهستان پشته زیلایی خبر داد
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 7 گفت: پروژه عملیات اجرایی تراش و روکش آسفالت مکانیزه معابر این منطقه در راستای پروژه های توسعه محله ای و با هدف افزایش ضریب ایمنی ترددها و رفاه شهروندان آغاز شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر روستایی استانداری قزوین گفت: با تعیین سهیمه قیر سال اینده بخشداران برای روکش آسفالت معابر روستایی و جاده ها برنامه ریزی کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در راستای بهبود سطح کیفی معابر شهرقدس و تسهیل در تردد شهروندان گرامی، عملیات روکش آسفالت کوچه لاله یکم واقع در بلوار امامزاده توسط معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری قدس هم اکنون در مرحله اجراست.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از آغاز عملیات پروژه روکش آسفالت مسیر دسترسی به بنای تاریخی و باستانی کوه خواجه سیستان به منظور فراهم شدن زمینه تردد روان گردشگران توسط راهداران این اداره کل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس اداره نگهداری راه های استان اصفهان گفت: 230 کیلومتر از جاده ها و محورهای مواصلاتی این استان امسال با روکش آسفالت گرم مرمت شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۳    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: درامسال، 99 کیلومتر عملیات لکه گیری و روکش آسفالت درمحور های مواصلاتی استان انجام شده و برای این میزان عملیات لکه گیری و روکش، بیش از 115 هزار تن آسفالت تهیه و مصرف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان گفت: عملیات روکش آسفالت 16 کیلومتر از محور عباس آباد میامی - کاهک آغاز شد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ازعملیات بهسازی و روکش آسفالت محورهای روستایی شرق این استان با هدف ارتقای ایمنی راه های روستایی خبر داد. ...
معاون راهداری اداره کل اهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت محور ساری- کیاسر-فولادمحله حدفاصل شهرک صنعتی تا گردنه ایول به طول 17 کیلومتر با اعتبار بالغ بر 10 میلیارد تومان با هدف ارتقای ایمنی محور خبر داد. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برای توسعه بندر چابهار یک میلیارد دلار هزینه شده و 16 کارگاه عمرانی در حال کار است و 6 کارگاه دیگر هم اضافه خواهد شد. تهران – اقتصادبرتر – 29 بهمن 99 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه گفت: تعهد ما این است که راه های شریانی کشور با حداکثر کیفیت در اختیار مردم قرار گیرد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۷    
مرصاد نیوز: در راستای بهسازی و ایمن سازی محور های مواصلاتی، عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در محور های اصلی، فرعی و روستایی این شهرستان در حال انجام است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم هندیجان در مجلس با بیان اینکه راه اندازی یک خط تولید با اعتبار یک میلیون دلار در دستور کار است،گفت: پروژه روکش آسفالت جاده هندیجان به دیلم بطول 15 کیلومتر با اعتبار 60 میلیارد ریال انجام شد.
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان قائمشهر اظهار داشت :در راستای ایمن سازی محورهای ارتباطی ، اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت کمربندی غربی شهرستان قائمشهر به طول 4.5 کیلومتر در دست اجراست.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۵    
سرهنگ مصطفی زینی وند در گفت وگو با میزان گفت: روکش آسفالت مسیر اتوبان یاسینی به جنوب بعد از بابایی که دارای چاله و اختلاف سطح خطرناکی بود با پیگیری های بعمل آمده اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به اتمام رسید و این مسیر برای تردد مجددا آماده گردیده است. ...
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان از اجرای 5 پروژه روکش آسفالت گرم به طول 98 کیلومتر در راه های شریانی شهرستان اردستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست اداره ساخت و نگهداری راه های روستایی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: اجرای روکش آسفالت محور های روستایی استان به طول 564کیلومتر در قالب طرح ملی ابرار در دست اقدام است که از ابتدای سال تاکنون 140 کیلومتر ازاین مقدار انجام شده است.
اهر خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت دهه فجر چندین طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان های اهر، هوراند و کلیبر افتتاح شد.
همزمان با چهل و دومین دهه فجر انقلاب اسلامی پروژه لکه گیری و روکش آسفالت راه های شهرستان خرمبید با حضور دکتر زارع نماینده مردم آباده ، خرمبید، بوانات و سرچهان در مجلس شورای اسلامی، مهندس افشون معاون اقتصادی استاندار فارس، مهندس کریمی فرماندار خرمبید ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۰    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران به تشریح اقدامات این اداره کل در سال 99 که به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شده است، پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: 129 کیلومتر از جاده های آسفالته و اصلی استان از ابتدای سال جاری تاکنون با اجرای طرح ارتقای کیفی روکش آسفالت و با هدف بهبود شرایط و ایمنی سفر، بهسازی شده است.
پروژه روکش آسفالت حفاظتی گرم میمه_دلیجان، راه های روستایی سه، کلهرود، مراوند، میدان اذان ، نصب پل عابر پیاده بزرگراه آزادگان، روشنایی اتوبان معلم و پروژه مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی هشت بهشت در محور آزادگان به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
در نهمین روز از دهه فجر چهار اقامتگاه بوم گردی، 62 پروژه عمرانی بخش مرکزی، 38 پروژه عمرانی بخش کرگانرود و روکش آسفالت محور اسالم به خلخال با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان در شهرستان تالش به بهره برداری رسید.
نجف آباد نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۵:۳۵    
پایگاه خبری شهرداری: شهردار نجف آباد گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 22هکتارمربع آسفالت معابر خاکی، 16هکتار اجرای روکش آسفالت و نزدیک به هزار تن لکه گیری معابر در کنار 24هکتار زیرسازی معابر در سطح مناطق پنج گانه انجام شده است.
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، دهه فجر امسال در شهرستان ممسنی در مجموع 65 پروژه با 60 میلیارد تومان اعتبار آماده بهره برداری شده که تعدادی از این پروژه ها با حدود 30 میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری رسید. سایر پروژه ها نیز در روزهای باقیمانده از دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ در این روز طرح درمانگاه مرکز خدمات جامع سلامت روستایی کوزه رش با 100 میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد. همچنین سیستم روشنایی و روکش آسفالت جاده تازه شهر سلماس با 70 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۳    
لرستان- شریف زاده، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پلدختر گفت: 65 کیلومتر روکش آسفالت در محورهای اصلی، فرعی و روستایی شهرستان پلدختر اجرا شده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: تا 12 اسفند ماه تردد از کرج به سمت مازندران در روزهای یکشنبه تا سه شنبه از ساعت هشت صبح تا 17 امکان پذیر نیست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پلدختر گفت: 65کیلومتر روکش آسفالت امسال در محورهای اصلی، فرعی و روستایی این شهرستان اجرا شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار ماکو در آیین بهره برداری این طرح ها به خبرنگار ایرنا گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر پروژه لکه گیری و روکش آسفالت بزرگراه کشمش تپه – ماکو – بازرگان به طول 6 کیلومتر و 700 متر در 2 باند و با صرف اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال توسط اداره کل راهداری و حمل و [...]
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۳    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بیش از 7800 کیلومتر از انواع راه های استان نیاز به روکش آسفالت داشته و در برخی نقاط انجام عملیات لکه گیری جوابگو نمی باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۵۰    
وضعیت جاده در شهرستان مرودشت استان فارس به دلیل نداشتن روکش آسفالت و زیرساخت بسیار نامناسب است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس اداره نگهداری راه اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: روکش آسفالت 112 کیلومتر از راه های اصلی، فرعی و روستایی استان در اسفندماه سال جاری عملیاتی می شود.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۱۱    
در آستانه فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طرح روکش آسفالت محور راور _ زرند به طول 15 کیلومتر با حضور استاندار کرمان ، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ، معاون عمرانی استاندار ...
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از بازسازی 15 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین راهداری با صرفه جویی 150 میلیارد تومانی در سال جهش تولید در این اداره کل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
راهدارخانه سپهبد شهیدسلیمانی در گردنه خراسانی راور و بهسازی و روکش آسفالت محور راور - زرند و دو طرح کشاورزی و تامین برق با حضور استاندار به بهره برداری رسید.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۷    
مرصاد نیوز: لکه گیری و ترمیم محور سنقر به اسدآباد پس از بارندگی های اخیر در سنقروکلیایی توسط عوامل راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان انجام شد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ سرپرست شهرداری منطقه شش قم از توزیع و پخش 30 هزار تن آسفالت در سطح معابر این منطقه خبر داد و گفت: عملیات روکش آسفالت در بلوار بعثت، خیابان بلوار حمزه سید الشهدا(ع)، خیابان های شهید مصطفی خمینی، خیابان صیاد شیرازی و شوارع فرعی اجرایی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۱:۲۴    
بخشدار محمدیه گفت: به منظور تسهیل در تردد مردم بیش از 20 کیلومتر ازجاده های روستایی بخش محمدیه روکش آسفالت می شود.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا مشایخی روز سه شنبه در گفت و گو با راهبردنیوز با اشاره به اطلاع رسانی های قبلی مبنی بر نیاز راههای روستایی به بهسازی و روکش آسفالت و نیاز به اعتبار تکمیلی در این راستا، روکش آسفالت جاده ترانزیت بین میانه، پلیس راه که تثبیت و بهسازی آن در حال انجام است و ساماندهی مقابل [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۵    
جاده شهرک باغ معروف در تبریز به دلیل نداشتن روکش آسفالت و سیستم روشنایی مشکلات زیادی را برای ساکنان این منطقه فراهم کرده است.