یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۱:۱۷Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روکش آسفالت»

خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ابهر گفت: روکش آسفالت آزادراه زنجان- قزوین در محدوده شهرستان ابهر بعد از پایان لکه گیری انجام می شود.
همت خبر   ۸ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 15 گفت: از ابتدای سال تاکنون 26 معبر با پخش 960 تن آسفالت در راستای بهسازی و نوسازی معابر محله مینابی روکش آسفالت شد.
موج   ۹ ساعت پیش    
رییس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت:بیش از 65 کیلومتر از راه های اصلی و فرعی استان اصفهان از ابتدای سال تاکنون روکش آسفالت شده است.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خرمدره گفت: استانداردهای لازم برای کیفیت روکش آسفالت آزادراه زنجان – قزوین رعایت می شود.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: یک هزار و 200 میلیارد تومان برای روکش آسفالت در نظر گرفته شده است،
رییس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری استان گفت: بیش از 65 کیلومتر از راه های اصلی و فرعی استان از ابتدای سال تاکنون روکش آسفالت شده است.
افزایش اکیپ های مرمت آسفالت در معابر بزرگراهی به تصویب کمیته آسفالت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران رسید.
عصر شرق   ۱۰ ساعت پیش    
مراحل خاکبرداری، چاله زنی و زیرسازی فاز انتهایی بلوار یادگار امام در دستور کار شهرداری دماوند قرار گرفت و هم اکنون نیز شاهد اجرای پروژه آسفالت این محور هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 13 شهرداری اصفهان از اتمام عملیات روکش آسفالت خیابان شهید رضا صالحیان خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه پنج میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده بود که عملیات اجرایی آن از نیمه دوم سال گذشته آغاز شد و در حال حاضر به پایان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان عمران شهرداری اهواز: عملیات ترمیم زیرسازی و روکش آسفالت محل استقرار دستفروشان جمعه بازار این کلانشهر درحال اجرا است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت:برای روکش آسفالت 650کیلومتر راه روستاهای بیش از 20 خانوار و بهسازی800کیلومتر راه روستایی که روکش آسفالت آنها در اثر گذر زمان تخریب شده است5هزار و 500میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار لالی از اجرای روکش آسفالت جاده خروجی لالی به سمت دزفول در آینده نزدیک توسط شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۲:۴۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: روکش آسفالت و مرمت دوباره 1450 کیلومتر از راههای روستایی استان بیش از 5500 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دزفول- شهردار دزفول با بیان اینکه نهضت آسفالت در دزفول با قدرت در حال انجام است، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 102 هزار مترمربع روکش آسفالت در خیابان ها و معابر دزفول اجرا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای طبس از اجرای روکش آسفالت گرم 5 کیلومتر از محور طبس-بشرویه خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان از آغاز همزمان بهسازی، روکش آسفالت و نصب نیوجرسی در محور فامنین-ساوه خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند (پانا)- سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از اتمام عملیات دوبانده سازی و بهره برداری کامل محور بیرجند به سربیشه به طول 65 کیلومتر خبر داد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۴۷    
روکش آسفالت و خط کشی محورهای روستایی بولاماج، بایرام کندی و موسی قلی کندی بطول 6 کیلومتر و اعتبار 100 میلیارد ریالکه با اجرای این طرح 518 خانوارِ سه روستا (کانون زمین لرزه 13 مهر) از راه مناسب برخوردار شدند و پیچ خطرناک محور دیزج دیز( پیچ الیاس) بطول 700متر با ده میلیارد ریال اعتبار نیز ایمن سازی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از هزینه کرد 1200 میلیون ریالی برای نگهداری محورهای شریانی گیلان طی سال گذشته خبر داد و گفت: بخشی از این میزان اعتبار برای اجرای 70 کیلومتر روکش آسفالت راه های اصلی و 29.3 کیلومتر روکش آسفالت آزادراه و بزرگراه هزینه شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از احداث محور علی آباد - جمبزه شهرستان دهاقان و لکه گیری هندسی و روکش آسفالت محور هنجن - نطنز با اعتباری بالغ بر 130 میلیارد ریال خبر داد.
سرپرست اداره نظارت بر ساخت و توسعه راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از ساخت و روکش آسفالت 22کیلومتر راه روستایی استان در2 ماهه سال جاری با اعتباری بالغ بر 520 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، از آغاز عملیات اجرای روکش آسفالت در مقاطعی از فاز نخست آزادراه شهید شوشتری خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، بهسازی و روکش آسفالت 17کیلومتر از راه های اصلی،فرعی و روستایی این استان انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۱۵    
ریسباف معاون اداره کل حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: با هدف بهبود کیفیت جاده زابل- زاهدان، 40 کیلومتر روکش آسفالت حفاظتی در ابتدا برای قطعه زابل تا شیله در نظر گرفته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۲:۳۰    
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلمی از وضعیت روکش به شدت فرسوده اتوبان تهران ساوه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و به منظور میزبانی شایسته از زائران، فضاسازی و سیاه پوش کردن معابر، نصب المان ها و تجهیزات ترافیکی، روکش آسفالت معابر، برپایی پردیس فرهنگی و غرفه های خدمت رسانی در اطراف حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی انجام شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی با اشاره به اینکه در حال حاضر 42 طرح از 58 طرح برنامه ریزی شده در حوزه نگهداری راه ها در دست اجرا قرار دارد گفت: یکی از شاخص ترین آن ها پروژه لکه گیری و روکش آسفالت محور اراک - سلفچگان است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه19 از بهسازی روکش آسفالت بزرگراه شهید تندگویان خروجی میدان مرکزی میوه و تره بار تا انتهای پل شهید صنیع خانی خبر داد. ️
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شهرداری منطقه 6 اهواز از اجرای روکش آسفالت و نصب علائم ترافیکی در معابر و خیابان های این منطقه خبر داد.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت_ عملیات بهسازی و آسفالت بلوار امام خمینی ،کوچه شهید بشیری توسط اکیپ های عمرانی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و مدیریت منطقه سه اجرایی شد. ...
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، میزان راه های روستایی بالای 20 خانوار استان گلستان را بیش از 240 کیلومتر بیان کرد و گفت: برای روکش آسفالت و آسفالت آنها قریب به یکهزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کاشان گفت: پروژه روکش آسفالت جاده نطنز_کاشان، از محل مصوبات سفر استاندار آغاز شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۹    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جلفا از آغاز طرح های روکش آسفالت به طول 36 کیلومتر و طرح بهسازی و آسفالت به طول 5 کیلومتر در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.
از ابتدای سال تاکنون، 15.7 کیلومتر از راه های روستایی و فرعی خراسان شمالی با 475 میلیارد ریال اعتبار احداث و آسفالت و روکش آسفالت شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 35 درصد افزایش را نشان می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۰۹    
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 4 از اتمام عملیات تراش و روکش آسفالت در خیابان توحید خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دهدشت_ مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه از آغاز روکش آسفالت روستاهای کهگیلویه با پوشش مسیر روشن آباد به بوا خبر داد.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۲    
فرماندار دماوند از جذب اعتبار 28 میلیاردی برای اجرای روکش آسفالت جاده های روستایی دماوند خبر داد.
رئیس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران از اجرای بیش از 20کیلومتر عملیات روکش آسفالت محورهای اصلی و فرعی استان در دو ماهه نخست سال جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس اداره نگهداری راه های اصلی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: عملیات روکش آسفالت محور ابوزید آباد در شهرستان آران و بیدگل آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۶    
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 14 تهران از اجرای بیش از5 هزار مترمربع مناسب سازی و عملیات روکش آسفالت مکانیزه در خیابان نجارمحمودی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۸    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه از آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت جاده روشن آباد بوآ بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت محور سمنان – فیروزکوه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیر پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی بوشهر گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، اقدامات تکمیلی جهت اتمام عملیات باقیمانده اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی در بوشهر شامل دومین روکش آسفالت و نصب درز مدولار از اواسط خردادماه عملیاتی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۳۴    
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلم و تصاویر از وضعیت نامناسب روکش آسفالت شهرک گلستان از توابع شهرستان بهارستان گلایه کرد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه4 از اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت در معابر محلی خبر داد وگفت: از ابتدای سال تا کنون معابر این منطقه با پخش 7500 تن آسفالت مناسب سازی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: خیابان های مسکن مهر لالی تا قبل از شهریورماه سال جاری روکش آسفالت می شوند.