سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۶:۲۰Jun 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روکش آسفالت»

تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
49 کیلومتر از عملیات بهسازی و آسفالت راه های روستایی استان مازندران در قالب 37 پروژه و با اعتباری بالغ بر 125 میلیارد تومان در سطح استان به بهره برداری رسید.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه 11 شهرداری اصفهان گفت: معابر اصلی و فرعی این منطقه نیاز به آسفالت تراشی داشت که پس از انجام عملیات مربوطه، روکش آن در کمتر از دو ماه با هزینه ای بالغ بر 136 میلیارد ریال انجام شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد حمیدرضا پیمانجو از پروژه لکه گیری و روکش آسفالت محور یاسوج - سی سخت بازدید کرد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، اصغر اسماعیلی در بازدید از عملیات ترمیم آزادراه زنجان به قزوین، با اشاره به آغاز فعالیت 4 اکیپ اصلاح و بهسازی در آزادراه زنجان_قزوین، گفت: ترمیم روکش آسفالت این آزادراه مطالبه بسیاری از مردم استان و مسافران بود که با پیگیری های صورت گرفته، آغاز شد. ...
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // عملیات ترمیم بخش های آسیب دیده و اجرای روکش آسفالت گرم خیابان اصلی و خیابان های فرعی منطقه پرتردد و متراکم هشت بنگله به طول بیش از 2830 متر و مساحت بیش از 60000 مترمربع با هزینه ای افزون بر 000ر0 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با رزمایش تخصصی شهید جمهور و شهدای راه خدمت 49 کیلومتر ازعملیات بهسازی و آسفالت راه های روستایی مازندران به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راه های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان یزد، از آغاز عملیات اجرایی پروژه ملی روکش آسفالت محور نیر – گاریز با اعتباری بالغ بر 140 میلیارد ریال خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
همدان-رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان تویسرکان از برنامه ریزی برای اجرای 20 کیلومتر بهسازی و روکش آسفالت در سطح راه های شهرستان تویسرکان خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
با هدف صیانت از زیست شهر و بهبود در امر تردد وسایل نقلیه عبوری، عملیات احداث کانیو و بهسازی روکش آسفالت در محور حجاب به انجام رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
آستارا- سخنگوی شورای اسلامی شهر آستارا از آسفالت خیابان ها و معابر این شهر مرزی با اعتباری حدود بر 65 میلیارد تومان خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با اشاره به وضعیت نامطلوب آزادراه زنجان_تبریز گفت: عملیات بهسازی و روکش آسفالت آزادراه زنجان_تبریز آغاز شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت : 160 کیلومتر از راه های اصلی و شریانی روکش آسفالت حفاظتی و درز گیری در راه های استان اجرا شده است.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای گلستان گفت: بهسازی و روکش آسفالت راه های روستایی بخش داشلی برون شهرستان گنبدکاووس به طول 12 کیلومتر در محل روستای هوتن با اعتبار 24 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال وبختیاری گفت : زیرسازی و اجرای روکش آسفالت این محور به طول 9 کیلومتر و با اعتبار مورد نیاز به مبلغ 240 میلیارد ریال در دستور کار اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان چهارمحال وبختیاری قرار گرفته است.
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۷:۵۵    
تلاش شبانه مدیریت شهری در اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت در محور شمالی بلوار امام رضا (ع) به طول 8 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 280 میلیارد ریال
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۱:۵۷    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از آغاز عملیات اصلاح روکش آسفالت اتوبان زنجان تبریز خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
در دولت شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی، روکش آسفالت جاده حبیب آباد به دولت آباد و بالعکس که مطالبه چندین ساله مردم بود، با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد و 620 میلیون تومان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان اصفهان انجام شد که این نشان می دهد انتخاب درست می تواند پروژه هایی که سالیان سال بر روی ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به تلاش صورت گرفته برای ساماندهی کریدورهای موسوم به اربعین در استان گفت: در این راستا، 20 کیلومتر جاده روکش آسفالت شده و دهها کیلومتر دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از آغاز زیرسازی و روکش آسفالت آزادراه زنجان- تبریز در لاین شمالی کیلومتر 60 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 15 شهرداری اصفهان با اشاره به عملیات ساماندهی، زیرسازی و اجرای روکش آسفالت خیابان بسیج گفت: این پروژه از جمله پروژه هایی است که از اواخر دی سال گذشته آغاز شد و در کمتر از شش ماه با اعتباری معادل 100 میلیارد ریال در مساحتی به وسعت 11 هزار متر مربع به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شهروندخبرنگار ما از فرسودگی روکش آسفالت محور تاکستان به ابهر گلایه کرد و خواستار رسیدگی شد.
سلام نو / 8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: با توجه به رکورد تولید آسفالت و رسیدن به عدد 1 میلیون و 577 هزار تن در سال گذشته و همچنین روند افزایشی این شاخص در سال جاری، می توان امیدوار بود، بخش قابل توجهی از مشکلات سطح معابر تهران، رفع شود.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ماهنشان با بیان اینکه ارتقاء کیفی راه های شهرستان با اجرای روکش آسفالت در حال اجرا است گفت: اجرای روکش راه های اصلی و فرعی از مطالبات مردم است.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۹:۳۱    
وقایع استان بررسی می کند؛ کند و کاوها در آسفالت تازه ریخته شده در سه راهی خمین فاطمه چاپاری: تقاطع واقع در سه راهی خمینی که به تازگی افتتاح شده بود پس از گلایه های متعدد مردمی روکش آسفالت شد اما متاسفانه بعد از چند روز مجداد کند و کاوی بر روی آسفالت تازه ریخته شده انجام شد ...
لنگه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۷    
رئیس اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای شهرستان بندرلنگه از شروع عملیات اجرای روکش آسفالت گرم محور بندرلنگه-پارسیان محدوده روستای دیوان به طول 12 کیلومتر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۴    
همدان- ایرنا- به سازی و روکش آسفالت 540 کیلومتر از راه های این استان سال گذشته با 130 درصد بیش از میزان تعهد، انجام شد.
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
محمد شیری شهردار منطقه با اشاره به اینکه نوسازی روکش آسفالت معابر فرعی و بزرگراهی یکی از اصلی ترین خواست های شهروندان است گفت: طرح نهضت آسفالت امسال نیز همچون سال گذشته در دستور کار شهرداری منطقه 15 قرار دارد و 81 هزار متر مربع از معابر منطقه 15 ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۱    
سرویس کرمانشاه _ عملیات اجرایی روکش آسفالت مسیر مهم گردشگری بیاشوش _ جوانرود توسط راهداری و حمل و نقل استان آغاز شد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زنجانرود عنوان کرد: با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان، پروژه روکش آسفالت به طول 4 کیلومتر از محور روستایی نصیرآباد_میرجان_حاجی آرش در 4 مقطع به اجرا درآمد.
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای غرق آباد استان مرکزی از شروع عملیات اجرای 10 کیلومتر روکش آسفالت در محور نوبران - قارلوق - گزل دره (جاده بیات) در غرب شهرستان ساوه خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: بیش از 10 هزار میلیارد تومان نیاز است تا بتوانیم وضعیت روکش آسفالت راه های استان را به سطح نسبی قابل قبول و خوبی تبدیل کنیم
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی از روکش آسفالت 200 کیلومتر از آزادراه تبریز زنجان تا پایان سال 1405 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نگهداری راه ها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تداوم عملیات روکش آسفالت محور حادثه خیز بند – سه راهی راژان توسط این اداره خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی منطقه 12 گفت: عملیات روکش آسفالت بیش از 2 هزار و 500 تن در محور 17 شهریور حدفاصل خیابان گوته تا میدان خراسان اجرا شد.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 9 گفت: عملیات روکش آسفالت در معابر فرعی خیابان انصاری واقع در محله سرآسیاب مهرآباد، توسط اداره فنی و عمرانی ناحیه 2 منطقه انجام شد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: دو پروژه روکش آسفالت در مجموع با اعتباری بیش از 109 میلیارد تومان در آزادراه ساوه - تهران، حدفاصل ساوه تا رودشور فعال است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: دو پروژه روکش آسفالت در مجموع با اعتباری بیش از 109 میلیارد تومان در آزادراه ساوه - تهران، حدفاصل ساوه تا رودشور فعال است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ به منظور تسهیل عبور و مرور و بهبود مشکلات ترددی شهروندان، روان سازی ترافیک معابراصلی منطقه و جلوگیری از اختلال در تردد خودرو ها، آسفالت تراشی، لکه گیری و آسفالت رویه سطح منطقه دو در دستور کار شهرداری منطقه قرار گرفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۷:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از اجرای روکش آسفالت محور لاور شرقی - دشت پلنگ خبر داد و گفت: طی سال جاری 100 کیلومتر روکش آسفالت در استان اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۷:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای طبس از شروع عملیات آسفالت حفاظتی 25 کیلومتر از محور ارتباطی عشق آباد-بردسکن در بخش دستگردان شهرستان طبس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- 145.25 کیلومتر راه روستایی خراسان شمالی با بیش از هفت هزار و 262 میلیارد ریال اعتبار در دولت سیزدهم احداث و روکش آسفالت شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: اجرای 40 پروژه بهسازی و روکش آسفالت در راه های شریانی، اصلی، فرعی و روستایی استان همدان در دستور کار راهداری قرار دارد.
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار دماوند گفت: عملیات بهسازی و روکش آسفالت خیابان 9 دی منطقه گیلاوند به همت واحد عمرانی شهرداری دماوند انجام شد.