یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۵:۵۰Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روکش آسفالت»

قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: سید ابوالفضل میریک امامی با اشاره به تلاش مدیریت شهری قم برای تولید و توزیع آسفالت اظهار داشت: از سال های گذشته با راه اندازی نهضت آسفالت، حجم بالایی از معابر شهری قم بهسازی و روکش آسفالت شده است. ...
شهرداری یزد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۹    
معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد خبر داد: عملیات لکه گیری آسفالت، با هدف تامین رفاه، آسایش و جلب رضایت شهروندان و جلوگیری از تخریب آسفالت انجام گرفت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۳    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی از روکش آسفالت محور شاهین دژ - تکاب به طول 20 کیلومتر خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۰    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان از روکش آسفالت محور مسجد سلیمان به ایذه به طول تقریبی 6.5 کیلومتر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۵۶    
به تازگی بیش از پنج هزار متر از معابر و خیابان های روستاهای میاندهی و فتح آباد شهرستان مه ولات استان خراسان رضوی روکش آسفالت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۶    
از ابتدای سال جاری تاکنون 200 کیلومتر از راه های استان همدان بهسازی و روکش آسفالت شده است.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – مدیریت شهری رشت در راستای اتخاذ رویکرد محله محوری با احصاء دقیق مشکلات و نیازمندیهای محلات کم برخوردار، در اجرای نخستین برنامه “عزم خدمت” در حمیدیان و پاره بیجار، خدمت رسانی در حوزه های زیباسازی، مدیریت پسماند، آسفالت ...
از ابتدای سال جاری تاکنون 270 کیلومتر از جاده های استان جهت رفاه حال کاربران جاده ای و ارتقاء سطح خدمت پذیری، بهسازی و روکش شده است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از اتمام اجرای عملیات بهسازی ، روکش آسفالت و درزگیری محور شیراز- اصفهان خبر داد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ، از اجرای 42 کیلومتر میکروسرفیسینگ ، 90 کیلومتر آسفالت گرم و 378 کیلومتر درزگیری در سطح جاده های پایتخت در سال جاری خبر داد
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فاروج گفت: با توجه به مجموع اعتبارات پیش بینی شده برای سالجاری و تخصیص آن، برنامه مدونی برای احداث و روکش آسفالت محورهای روستایی در سطح شهرستان برنامه ریزی شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان سلماس از برنامه ریزی برای اجرای بالغ بر 15 کیلومتر پروژه تعریض، بهسازی، لکه گیری و روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی شهرستان سلماس خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۰    
پروژه سه راهی قویونقشلاقی هشترود به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: پروژه های ساماندهی سه راهی قویون قشلاقی و روکش آسفالت 30 کیلومتر از جاده هشترود - مراغه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۸    
نماینده بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی گفت: تامین آب شرب و کشاورزی، روکش آسفالت راههای روستایی و ایجاد اشتغال از مهمترین مطالبات مردم این شهرستان است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رضا حاجتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: 27 کیلومتر از جاده قدیم قم تهران در محدوده های پلیس راه حسن آباد و گردنه نعلبندان روکش آسفالت شده و 13 کیلومتر نیز آسفالت حفاظتی سطحی در آزاده راه تهران قم مصرف شده است. وی با بیان اینکه 13 [...]
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // عملیات اجرای روکش آسفالت بخشی از جاده روستاهای تمبی چم فراخ ( چوب سرخ ) با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، این عملیات طی روزهای گذشته و با ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به منظور ارتقای ایمنی تردد و تسهیل ترانزیت در کریدور اصلی چابهار- میلک، روکش آسفالت محور های شریانی سیستان و بلوچستان در اولویت قرار دارد.
علی نیکزاد نایب رییس مجلس شورای اسلامی در سفر به شهرستان بافت و در نشست بررسی مشکلات زیرساختی شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه گفت: مدیون بسجیان هستیم و بسیجی هر آنچه برای خود نمی پسندد، برای دیگران نیز نمی پسندد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
البرز - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای البرز از آغاز لکه گیری و روکش آسفالت در محدوده آزادراه کرج- قزوین خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس گفت: با پیگیری های انجام شده عملیات روکش آسفالت روستای مراونه بیت صحین شروع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : با تعیین پیمانکار قطعه دوم پروژه بهسازی، تعریض و روکش آسفالت محور پلدشت - مرگنلر آغاز خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 143 کیلومتر راه روستایی در سه شهرستان در حال اجراست، تصریح کرد: 50 کیلومتر روکش آسفالت راه های اصلی و فرعی انجام شود و یک دستگاه گریدل نیز به شهرستان ارزوئیه اختصاص یافت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اردستان گفت: برای هر کیلومتر روکش آسفالت حدود 900 میلیون اعتبار نیاز است، در صورتی که اعتبارات راهداری جوابگوی حجم خرابی راه های شهرستان اردستان هم نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 500 میلیارد تومان قرارداد روکش آسفالت برای کیفی سازی راه های استان امضا شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نقده گفت : بالغ بر 44 کیلومتر پروژه تعریض ، بهسازی ، لکه گیری و روکش آسفالت در این شهرستان اجرا خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 54 کیلومتر از جاده های روستایی این استان روکش آسفالت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: 11.3 راه های اصفهان دچار خرابی است که از این لحاظ اصفهان در رده اول کشور قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان سردشت گفت : 16 کیلومتر پروژه های تعریض ، بهسازی ، لکه گیری و روکش آسفالت در شهرستان سردشت اجرا خواهد شد.
مناقصه پروژه های روکش آسفالت محورهای پلدختر-پل زال و پلدختر-دره شهر برگزار شده است و به زودی عملیاتی می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان بوکان از اجرای بالغ بر 12 کیلومتر پروژه تعریض ، بهسازی، لکه گیری و روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی شهرستان بوکان خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۰:۴۶    
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجد سلیمان گفت: روکش آسفالت جاده مسجد سلیمان - ایذه در محدوده روستای جریک به طول تقریبی 6.5 کیلومتر آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان گفت: روکش آسفالت جاده مسجد سلیمان - ایذه در محدوده روستای جریک به طول تقریبی 6.5 کیلومتر آغاز شد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جاجرم از پروژه اجرای یک لایه آسفالت گرم حفاظتی به ضخامت 3 سانتی متر و به طول 4500 متر با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- سرپرست فرمانداری خلخال گفت: در سال جاری اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال برای اجرای پروژه های آسفالت راه روستایی و روکش آسفالت راه های بین شهری این شهرستان تخصیص یافته است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار سرپلذهاب از تخصیص 48 میلیارد تومان اعتبار جهت روکش آسفالت راه های روستایی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
عملیات روکش آسفالت بیش از 400 کیلومتر از جاده های استان اجرایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
103کیلومتر از جاده های گلستان نیمه اول امسال روکش آسفالت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از اجرای روکش آسفالت و لکه گیری 248 کیلومتر از راه های اصلی استان طی سال 1400 خبرداد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار رشتخوار گفت: شتاب در اجرای طرح راهسازی جاده 2 بانده رشتخوار - تربت حیدریه، روکش آسفالت مسیر جنگل - رشتخوار و تکمیل جاده شعبه - سرآسیاب از مهمترین درخواستهای مردم این شهرستان واقع در جنوب خراسان رضوی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - بجنورد - اسد ابراهیمی : رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان راز و جرگلان گفت: با توجه به مجموع اعتبارات پیش بینی شده برای سال جاری و تخصیص آن، برنامه مدونی برای احداث و روکش آسفالت محورهای روستایی در شهرستان برنامه ریزی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۰۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - بخش قابل توجهی از معابر کوی حسین پور کاشان فاقد روکش آسفالت است در حالی که با وجود پرداخت وجوهات ماده 100 شهروندان از هیچ امکاناتی بهره مند نیستند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۷:۰۴    
مرصاد نیوز: معاون عمرانی فرمانداری سرپلذهاب از بهسازی و روکش آسفالت 85 کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان خبرداد.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام اعلام کرد: از ابتدای امسال تاکنون 115 کیلومتر از جاده های استان آسفالت شدند.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۱:۲۵    
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ در این گزارش محمودی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان در رابطه با رفع نقاط حادثه خیز و روکش آسفالت محور راور_کرمان و راور_دیهوک می گوید. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - بجنورد - اسد ابراهیمی : رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شیروان گفت: با توجه به مجموع اعتبارات پیش بینی شده برای سال جاری و تخصیص آن، برنامه مدونی برای احداث و روکش آسفالت محورهای روستایی در شهرستان تنظیم شده است.