سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۰:۱۲Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محورهای شریانی»

ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سرپرست اداره نگهداری راه و ابنیه فنی اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان سمنان گفت: برای بهسازی، لکه گیری و آسفالت محورهای شریانی استان اعتباری بالغ بر 2000 میلیارد تومان نیاز است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان گفت: 12 کیلومتر حفاظ میانی بتنی(نیوجرسی) و تجهیزات روشنایی در راستای ارتقای ایمنی محورهای دوطرفه استان از سال گذشته تا کنون نصب شده است یا در مرحله اجرا قرار دارد.
در آستانه سفرهای اربعین حسینی علاوه بر فعالیت اکیپ های پیمانی، افزون بر 500 نفر نیروی راهدار با استفاده از 313 دستگاه ماشین آلات راهداری در قالب 60 اکیپ در محورهای شریانی مشغول آماده سازی راه های استان همدان برای سهولت تردد زائران اربعین حسینی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سرپرست اداره نگهداری راه ها و ابنیه فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از مصرف بیش از 5500 تن قیر برای تعمیر،مرمت و بهسازی محورهای شریانی و کلیدی در این استان پهناور طی یک سال اخیر خبر داد.
طبق اعلام مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، هم اکنون ترافیک در تمامی محورهای شریانی و غیر شریانی روان است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای آخرین وضعیت جوی ترافیکی محورهای شریانی و غیر شریانی کشور در روز جمعه یکم تیرماه را اعلام کرد.
مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای آخرین وضعیت جوی ترافیکی محورهای شریانی و غیر شریانی کشور در روز جمعه یکم تیرماه را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۳:۰۷    
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: ترافیک سنگین در محورهای شمالی و شریانی کشور از جمله کرج _ قزوین را شاهد هستیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: با توجه به افزایش حجم ترافیک در نقاط شریانی و شهرهای شمالی شاهد محدودیت و ممنوعیت تردد در این محورها از امروز هستیم.
مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای صبح امروز آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای شریانی و غیر شریانی کشور را اعلام کرد که حاکی از ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده کلرد و آزادراه قزوین–کرج–تهران محدوده های حسین آباد و گلشهر است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تاکنون بیش از یک هزار و 710 کیلومتر لکه گیری و روکش آسفالت و عملیات حفاظتی رویه راه با ارزش ریالی بیش از سه هزار میلیارد تومان، در محورهای شریانی و اصلی انجام شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: به دنبال سفر رئیس جمهور شهید در سال 1401 به استان، تاکنون بیش از یک هزار و 710 کیلومتر لکه گیری و روکش آسفالت و عملیات حفاظتی رویه راه با ارزش ریالی بیش از سه هزار میلیارد تومان، در محورهای شریانی و اصلی انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از بهره برداری از 4.5 کیلومتر روشنایی محدوده قره قاش پلیس راه رامیان تا شهردلند در محورهای شریانی شرق استان خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۲۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- استاندار بوشهر با اشاره به افزایش پنج برابری اعتبارات راهداری استان گفت: 102 سامانه هوشمند جاده ای جدید در محورهای شریانی استان بوشهر راه اندازی می شود.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم اخترشناس بعد از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای ارتقای ایمنی جاده ها و کاهش تصادفات، 102 سامانه هوشمند جاده ای جدید تا پایان امسال در محورهای شریانی استان بوشهر به بهره برداری می رسد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: 102 سامانه هوشمند جاده ای جدید تا پایان امسال در محورهای شریانی استان بوشهر به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: 102 سامانه هوشمند جاده ای جدید تا پایان امسال در محورهای شریانی استان بوشهر در راستای ارتقای ایمنی جاده ها و کاهش تصادفات به بهره برداری می رسد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۸    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: به منظور ارتقای ایمنی جاده ها و کاهش تصادفات، 10 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور (دوربین کنترل سرعت) جدید در محورهای شریانی استان ایلام نصب و راه اندازی می شود.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان از آغاز عملیات اجرایی آسفالت حفاظتی اسلاری سیل در محورهای شریانی، اصلی، فرعی و روستایی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: به منظور ارتقای ایمنی جاده ها و کاهش تصادفات، 10 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور (دوربین کنترل سرعت) جدید در محورهای شریانی استان ایلام نصب و راه اندازی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: با توجه به افزایش حجم جابجایی در شهرهای قم و مشهد، تمهیدات ترافیکی برای این شهرها در نظر گرفته می شود.
با اقدامات بموقع راهداران اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان خراسان رضوی هم اکنون تمام محورهای شریانی و اصلی استان باز است و تردد ایمن در آنها جریان دارد.c
مرکز مدیریت راه ها آخرین وضعیت جوی ترافیکی محورهای شریانی و غیرشریانی در صبح روز 23 اردیبهشت ماه را اعلام کرد که شامل ترافیک سنگین در آزادراه قزوین–کرج–تهران محدوده ناصر آباد حدفاصل محمد شهر تا پل کلاک، ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده های مهرویلا و کمال شهر ...
مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای صبح روز جمعه بیست و یکم اردیبهشت ماه از تردد روان در تمامی محورهای شمالی و سایر محورهای شریانی کشور خبر داد.
براساس آخرین اطلاعات از وضعیت جاده های کشور، محورهای شمالی با توجه به اتمام تعطیلات هم اکنون مسیر چالوس و هراز ترافیک سنگین گزارش شده است.
رئیس اداره اداره مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از انسداد سه نقطه از محور های شریانی استان هرمزگان به دلیل عملیات عمرانی جاده ای خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان اداره مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای هرمزگان از انسداد 3 مقطع از محورهای شریانی استان هرمزگان خبر داد.
مرکز مدیریت راه های کشور سازمان راهداری از ممنوعیت تردد در جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال تا اطلاع ثانوی و ترافیک سنگین در هراز و فیروزکوه خبر داد.
مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای شریانی و غیر شریانی کشور در صبح روز یکشنبه نوزدهم فروردین ماه را اعلام کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در ایام نوروز تاکنون بیش از 426 میلیون تردد جاده ای ثبت شده است، از تردد بیش از 8 میلیون و 660 مسافر از طریق بخش های مختلف حمل و نقل جاده ای، هوایی، ریلی و دریایی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
پلیس راهور گفت:روزانه 26 میلیون تردد در جاده ها داریم؛ همه جاده های کشور باز است. جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال شلوغ ترین جاده های کشور هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۵    
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در ایام نوروز تاکنون بیش از 426 میلیون تردد جاده ای ثبت شده است، از تردد بیش از 8 میلیون و 660 مسافر از طریق بخش های مختلف حمل و نقل جاده ای، هوایی، ریلی و دریایی خبر داد.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در ایام نوروز تاکنون بیش از 426 میلیون تردد جاده ای ثبت شده است، از تردد بیش از 8 میلیون و 660 هزار مسافر از طریق بخش های مختلف حمل و نقل جاده ای، هوایی، ریلی و دریایی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از ثبت 426 میلیون تردد جاده ای در تمامی محورهای شریانی تاکنون در نوروز امسال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از ثبت 426 میلیون تردد جاده ای در تمامی محورهای شریانی کشورمان تا به امروز در نوروز امسال خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام آخرین وضعیت ترافیکی محورهای شریانی و غیرشریانی کشور در آخرین روز سال 1402 از ممنوعیت تردد همه وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی خبر داد.
تردد همه وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.
تردد همه وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.
معاون فنی و نظارت و راه های روستایی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان کرمان گفت: سامانه های ثبت تخلفات طی ایام نوروز سرعت لحظه ای و متوسط را در محورهای شریانی استان کرمان ثبت می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: نیروهای راهداری طی 24 ساعت گذشته بیش از هفت هزار کیلومتر باند رفت و برگشت از محورهای شریانی و غیرشریانی استان چهارمحال وبختیاری را برف روبی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: امسال 10سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور در محورهای شریانی این استان نصب و راه اندازی شده است.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت، وضعیت ترافیکی محورهای کشور روان است. اما در برخی از محورهای استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، گلستان، کرمان و سیستان و بلوچستان بارش برف و باران را شاهد هستیم. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای چهارمحال وبختیاری گفت: نیروهای راهداری از ابتدای بارش ها تاکنون بیش از 1800 کیلومتر باند رفت و برگشت از محورهای شریانی و غیرشریانی استان چهارمحال وبختیاری را برف روبی کردند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۳۳    
شفقنا- سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از مسدودبودن دو محور روستایی خبر داد. سید حسن خلیلی نیا در گفت وگو با شفقنا درباره وضعیت محورهای مواصلاتی استان قم اظهار داشت ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از انسداد دو محور شریانی بوئین زهرا-ساوه و کنارگذر اصلی اراک و انسداد 16 محور شریانی و غیرشریانی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه ها از انسداد دو محور شریانی بوئین زهرا- ساوه و کنارگذر اصلی اراک به همراه 11 محور غیرشریانی در روز جاری (دوشنبه، هفتم اسفندماه) خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۱    
مرکز مدیریت راه ها از انسداد دو محور شریانی بوئین زهرا-ساوه و کنارگذر اصلی اراک به همراه 11 محور غیرشریانی در روز دوشنبه هفتم اسفندماه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۱:۳۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: طی 24 ساعت گذشته هزار کیلومتر باند از محورهای شریانی و غیرشریانی استان برفروبی شد.