شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۸:۳۰Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

فرهیختگان (fdn.ir)

فرهیختگان 29 اسفند 1393 فرهیختگان 29 اسفند 1394 فرهیختگان 29 اسفند 1398 فرهیختگان 1 فروردین 1399 فرهیختگان 23 فروردین 1400 فرهیختگان 29 اسفند 1401 فرهیختگان 29 اسفند 1402 فرهیختگان 31 فروردین 1403 فرهیختگان 31 اردیبهشت 1403 فرهیختگان 31 خرداد 1403 فرهیختگان 1 تیر 1403 فرهیختگان 2 تیر 1403 فرهیختگان 3 تیر 1403 فرهیختگان 4 تیر 1403 فرهیختگان 5 تیر 1403 فرهیختگان 6 تیر 1403 فرهیختگان 7 تیر 1403 فرهیختگان 8 تیر 1403 فرهیختگان 9 تیر 1403 فرهیختگان 10 تیر 1403 فرهیختگان 11 تیر 1403 فرهیختگان 12 تیر 1403 فرهیختگان 13 تیر 1403 فرهیختگان 14 تیر 1403 فرهیختگان 15 تیر 1403 فرهیختگان 16 تیر 1403 فرهیختگان 17 تیر 1403 فرهیختگان 18 تیر 1403 فرهیختگان 19 تیر 1403 فرهیختگان 20 تیر 1403 فرهیختگان 21 تیر 1403 فرهیختگان 22 تیر 1403 فرهیختگان 23 تیر 1403 
  ۴ دقیقه پیش    
سرخپوشان درحالی که با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کنند وارد فصل نقل و انتقالات شده اند و به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس نمی تواند هزینه افزایش 20 درصدی گولسیانی را برای تمدید قراردادش بپردازد.
  ۴۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی، در نشست رونمایی و معرفی سند ملی خواندن و ترویج مطالعه مفید ، گفت: امروز موضوع مصرف فرهنگی بسیار مورد توجه است و ما در دولت موظف هستیم زمینه های تغییر نظام فرهنگی را متناسب با ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر نمایش فیلم سازمان سینمایی در واکنش به اظهارات جهانگیر کوثری درخصوص عدم اکران رگ های آبی و ممنوع التصویری باران کوثری، بیان کرد: آیا طی یکسال اخیر ...
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
گزارش ها حاکی از آن است که اسرائیل محمد ضیف ، رئیس شاخه نظامی حماس را در خان یونس هدف قرار داده است و ادعا می کند که یا کشته شده یا به شدت زخمی شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۷۴ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات از دستیابی و انتقال یکی از عناصر اصلی طراح و هادی عملیات تروریستی کرمان به نام عبدالله کویته به داخل کشور بود.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
بیژن زنگنه، وزیر نفت می گوید فیلم اظهارات اخیر جلیلی⁩ درباره کرسنت تکرار مکررات بود و هیچ پاسخ روشنی به شبهات مطرح درباره تقصیر یا قصور او در پرونده نمی داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص اینکه گفته می شود برخی معاونان یا روسای سازمان ها تابعه یک هفته است به وزارتخانه نمی آیند، گفت: اگر چنین مواردی باشد، عزل را می توانیم انجام بدهیم.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برخی گمانه ها درباره کابینه احتمالی دولت چهاردهم حکایت از حضور حسین دهقان به عنوان نامزد احتمالی وزارت کشور دارد.
  ۴ ساعت پیش    
درمقایسه درام های مذهبی یونانی و ایرانی، تنها شکل هنری در ایران است که میان ارزش های زیبایی شناختی آن و بینش اجتماعی فلسفی اش هماهنگی کاملی وجود دارد.
  ۴ ساعت پیش    
دبیر هشتمین جشنواره تلویزیونی مستند درباره حذف سانسور گفت: در تمام دنیا چه پیش از انقلاب چه پس از انقلاب گزینش وجود داشت، دارد و خواهد داشت ...
  ۶ ساعت پیش    
رسانه های اهل کشور بوسنی از ورود آلمدین زیلیکیچ به تهران و هم تیمی شدن او و ودران کیوسفسکی خبر داده اند.
  ۷ ساعت پیش    
بازیکنانی که از چند تیم مختلف پیشنهاداتی داشتند؛ یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده این بازیکنان دو باشگاه اصفهانی و تبریزی را انتخاب کنند به نوع پرداخت ها و مسائل مالی مربوط می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با اعلام رسمی باشگاه اینتر، مهدی طارمی با عقد قراردادی دو ساله که قابلیت تمدید برای سال سوم را نیز دارد و با دریافت حقوق سالانه سه میلیون یورو، به قهرمان ایتالیا پیوست.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
در روزهای گذشته رئیس مجلس ایران برای شرکت در نشست روسای مجالس بریکس عازم مسکو شد. محمدباقر قالیباف در این سفر علاوه بر شرکت در جلسات تخصصی گروه ...
  ۷ ساعت پیش    
دردسر خبر نادرست سودده بودن باشگاه استقلال گریبان این باشگاه را گرفته؛ چراکه خبر می رسد این باشگاه مورد بازخواست سازمان بازرسی و سازمان بورس قرار گرفته که بر چه اساسی و با چه فکت هایی استقلالی ها ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیشتر از 40 روز از تشکیل مجلس شورای اسلامی گذشته اما هنوز 20 نفر از نمایندگان در هیچ کمیسیونی عضو نشدند.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دوشنبه هفته گذشته بود که آتش سوزی های زاگرس به منطقه خائیز رسید؛ به گفته فعالان محیط زیستی در چند روز اخیر بیش از 40 تا 50 درصد از کوه های خائیز در آتش سوخته است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
حسین انتظامی معتقد است؛ بعضی خروجی های شورای نگهبان، وهن عبارت رجل در قانون اساسی است.
  ۸ ساعت پیش    
با وجود اینکه تجربی ها با میانگین 43 درصدی، بیشترین جمعیت داوطلبان از سال 1399 تا نوبت دوم کنکور امسال را به خود اختصاص داده بودند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مهم ترین هدف تاسیس گروه بریکس مقابله با یکجانبه گرایی درحوزه های اقتصادی و سیاسی و تقویت رویکردهای چندجانبه گرایانه در مناسبات سیاسی و اقتصادی جهان است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۲:۱۱   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری منتخب مردم با انتشار مقاله ای در روزنامه تهران تایمز با عنوان پیام من به جهان جدید ، رویکرد خود را به روابط با کشورهای منطقه، آفریقا، چین، روسیه، اروپا و آمریکا تشریح کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۲:۲۶   + ۵۶ سایت دیگر  
سازمان غذا و دارو اعلام کرد: فرآورده های دافع حشرات از قبیل انواع روغن های گیاهی و سایر محصولات با ادعای مشابه فاقد مستندات علمی موثق هستند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۹:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عربستان از سال آینده میلادی میزبان اولین دوره بازی های المپیک ورزش های الکترونیکی خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۹:۳۱    
محسن علی اکبری، تهیه کننده سینما اظهارات خود مبنی بر پروژه عاشورایی نامیرا مطرح کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۹:۲۶   + ۷۱ سایت دیگر  
مقام ارشد شورای امنیت ملی آمریکا بیان کرد: در آینده نزدیک، مسیری برای رسیدن به مذاکره درباره توافق هسته ای نمی بینم.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۷:۲۶    
تحلیلگران وب سایت کریپتو کوانت، به بازگشت بیت کوین بسیار خوشبین هستند. بررسی های آنها یک فرصت منحصربه فرد را در بازار بیت کوین نشان می دهد که تنها یک بار در یک چرخه صعودی ظاهر می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۶:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
همزمان با نورآرایی ویژه 25 میدان پایتخت در ماه محرم، برای اولین بار دیواره نوری حرم اباعبدالله الحسین(ع) در پایتخت رونمایی شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۴:۲۶   + ۱۱۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت ابوالشهیدین آقای حاج سیدجواد حجازی را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۱۰۹ سایت دیگر  
محمدجواد ظریف از سوی مسعود پزشکیان به عنوان رئیس شورای راهبری دوره انتقال دولت چهاردهم منصوب شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۴:۵۶   + ۵۴ سایت دیگر  
رویترز اعلام کرد نفتکش متعلق به شرکت شورون که بیش از یک سال پیش توسط ایران توقیف شده بود، در روز پنجشنبه رهسپار آب های بین المللی شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۶    
OM، توکن بومی پلتفرم فیرمتمرکز مانترا، با 19 درصد افزایش به قیمت 1.13 دلار رسید و بهترین عملکرد در بین 100 ارز دیجیتال برتر در روز گذشته را از آن خود کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۹۳ سایت دیگر  
سعید جلیلی در واکنش به ادعای ملاقات با بابک زنجانی، ضمن رد این ادعا گفت: نزدیک شدن به موعد اعلام رای دادگاه متخلفان موضوع کرسنت، صداها را در این زمینه بلند کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۱    
طی سه ماه گذشته، 210 میلیون نفر مدیرعامل یک صرافی شبیه سازی شده و رمزنگاری شده در همستر، بازی کلیکی ویروسی در تلگرام شده اند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۶    
عظمت مادران سربرنیتسا را هیچ دوربین و قلمی نمی تواند توصیف کند؛ مادرانی که کوهی از غم را به دوش می کشند اما در ساعاتی که میزبان ایرانی ها و راوی محبت موجود بین دو ملت بودند ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: آتش جنگل ها و مراتع منطقه حفاظت شده خائیز کهگیلویه اطفاء شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
حمید استیلی معتقد است برخی بازیکنان نحوه جدایی شان از پرسپولیس قشنگ نبوده و احترام هوادار را نگه نداشتند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در فاجعه بیمارستان کی یف؛ اوکراین، روسیه را متهم به حمله موشکی می کند و روسیه با رد این ادعا می گوید که ما مراکز غیرنظامی را هدف قرار نمی دهیم.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۱    
سعید ستودگان، تهیه کننده حسینیه معلی معتقد است؛ این برنامه تا 20 سال آینده هم به تکرار نمی افتد و هرچقدر برای دستیابی بیشتر به آیین های عزاداری تلاش می کند حیرت زده تر می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
زنان قهرمان سربرنیستا آن قدر از مشاهداتشان گفته اند که امروز هیچکس نمی تواند منکر جنایت صرب ها و ترک فعل سازمان ملل در حفظ جان مردان مسلمان شود ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۶    
تام پیتس، متخصص پارکینسون در گفت وگویی با ان بی سی نیوز ادعا کرده که بایدن نشانه های کلاسیک زوال عصبی را دارد و این امر یکی از نگرانی های جدی درخصوص سلامت روان او خواهد بود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مصاحبه رئیس کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال نشان داد زودتر از هفته چهارم لیگ برتر فصل آینده، نباید منتظر استفاده از کمک داور ویدئویی باشیم.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۰۴:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
چند تن از نمایندگان مجلس علی رغم گذشته 44 روز از تشکیل مجلس هنوز کمیسیونی ندارند که در این گزارش به علت این مسئله پرداخته شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۳:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله در ششمین شب محرم الحرام در مجتمع سید الشهدا به ایراد سخنرانی پرداخت.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست ریاست جمهوری در تماس های تلفنی جداگانه با وزیر کشور، رئیس جمعیت هلال احمر و استاندار کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضعیت آتش سوزی جنگل های زاگرس را بررسی کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۲:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در سازمان ملل در نیویورک اعلام کرد که اطلاع داریم که انصارالله توانمندی نظامی زیادی را با اتکا به توان داخلی خودشان کسب کرده اند اما ما تسلیحاتی در اختیار آنها نگذاشته ایم.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۱:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه امروز در حاشیه مجمع پارلمانی بریکس با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۱:۵۶   + ۸۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب عصر امروز با حضور در منزل شهید رئیسی با همسر و خانوادۀ او گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در خصوص ورزشگاه تنها مساله VAR نیست؛ بلکه ورزشگاه ها باید نور تا هزار 600 لوکس داشته باشند و باید جایگاه های vip و vvip ، چمن مطلوب و ورودی بانوان و آقایان مجزا شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت 21 تیر ماه، سالگرد فاجعه ی جنایت بار مسجد گوهرشاد در حرم مطهر رضوی؛ روایت رهبر انقلاب از نقشه رضاشاه برای بی حجابی را بخوانید.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب امروز پنجشنبه (21 تیر 1403) در جمع اعضای ستاد انتخاباتی استان تهران، در سالن اجلاس سران به سخنرانی پرداخت.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر روسیه گفت: کشورهای عضو بریکس متمم و تقویت کننده یکدیگر هستند. توافق اخیر مالی ایران و روسیه از نمونه های موفق دلارزدایی است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۲    
بیست و نهمین سالگرد قتل عام هشت هزار مسلمان در کمتر از یک هفته که به فاجعه سربرنیتسا معروف است امروز برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بیرانوند در تازه ترین اظهارنظر در بین دوستان خود مدعی شده که دو همبازی اش چند ماه پیش او را هوایی کردند که با هم راهی یک تیم لیگ برتری متمول شوند ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نگاهی به آمارهای وزارت نیرو نشان می دهد درحالی طی سه سال اخیر یعنی از تیرماه سال 1400 تا تیرماه امسال تولید برق رشد 10 درصدی داشته که در همین مدت زمان، مصرف برق رشد 14 درصدی را تجربه کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۷    
ماه گذشته، دولت آلمان شروع به فروش بیت کوین از کیف پولی کرد که توسط اداره پلیس جنایی فدرال این کشور اداره می شد، این اقدام باعث سقوط قیمت این رمزارز شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۲:۲۷    
معاون اول رئیس جمهور شهید توانست به خوبی و بدون افتادن دولت در دام سیاسی کاری ها بعضی از کارهای نیمه تمام و روی زمین مانده دولت سیزدهم را به سرانجام برساند ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۲:۲۷    
ایران از 25 سال پیش وارد درحوزه نانو علاوه بر تربیت نیروی انسانی، در حوزه پژوهش و تولیدات علمی نیز گام های موثری برداشت و توانست و بستر را برای تولید و صادرات محصولات نانویی فراهم کند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
این چند روزی که زمان هست تا دکتر مسعود پزشکیان رسما سکاندار پاستور شود فرصت خوبی است که همگی درخصوص شرایط کشور، موقعیت دولت و نسبت خودمان با این دو، بلند بلند فکر کنیم.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه تراکتور تبریز رسما از خرید مهدی ترابی، وینگر سال های اخیر پرسپولیس که نقشی مهم در قهرمانی های این تیم در سال های اخیر داشت رونمایی کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از بازیکنان سرشناس ایرانی که در با باشگاه های خارجی کار میکنند در اولین اقدام به باشگاه های ایرانی که خواستار حضور آنها شده اند، پاسخ منفی دادند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
طبق تحقیقات صورت گرفته توسط تلویزیون سی ان ان، در بمباران مدارس خان یونس در جنوب نوار غزه از مهمات آمریکایی استفاده شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۴:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
پس از دو روز سران ناتو به نشست خود در واشنگتن پایان داده و روسیه را بزرگ ترین تهدید این ائتلاف خواندند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
با اعلام سرپرست باشگاه استقلال سیدحسین حسینی در جمع آبی پوشان ماندنی شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۳:۲۷   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب ملت ایران در پیام خود خطاب به رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: به حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین تا احقاق کامل حقوق آن ها ادامه خواهیم داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۰:۰۲   + ۸۵ سایت دیگر  
حجج اسلام محمد محمدی گلپایگانی و سیدعلی اصغر حجازی بعد از ظهر امروز با حضور در دفتر مسعود پزشکیان به رئیس جمهور منتخب تبریک گفتند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۱:۵۷   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی اسبق وزارت بهداشت بیان کرد: در بیماری تب دنگی در 80 درصد موارد علائم بسیار خفیفی مثل سرماخوردگی عادی در فرد دیده می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۰:۱۷   + ۱۱۸ سایت دیگر  
مراسم تنفیذ و اعطای حکم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و آغاز به کار رسمی رئیس جمهور منتخب یکشنبه 7 مرداد 1403 برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت مصوبه اصراری مجلس شورای اسلامی در خصوص تأخیر تأثیر قطعی معدل در تعیین تراز و رتبه شرکت کنندگان در آزمون سراسری (کنکور) تا سال 1406 را به مصلحت ندانست.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۹:۵۷    
دبیرکل حزب الله لبنان بیان کرد: دولت های ایران یکی پس از دیگری بر حمایت خود از جنبش های مقاومت افزوده اند و پاسخ رئیس جمهور ایران به نامه من و تماس های دیروز وی مؤید این موضوع است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۸:۵۷   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از قطعی 40 درصد از ظرفیت ورودی اینترنت بین الملل خبر داد و گفت: افت شبکه ارتباطی کشور به زودی برطرف خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۷:۱۲    
باشگاه فولاد برای حضور در فصل نقل و انتقالات با مشکل روبه روست و لیستش پر است. از این رو طی جلسه اخیری که در این باشگاه بین مدیران و سرمربی شکل گرفته قرار است بازیکنان فعلی مورد ارزیابی قرار بگیرند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
پنج کارگروه برای تشکیل کابینه دولت پزشکیان شکل گرفته و بر اساس شنیده های خبرنگار فرهیختگان ، کارگروه انتخاب وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلوتر از مابقی کارگروه ها جلساتش را برگزار کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عبدالرضا فرجی راد معتقد است؛ گفت وگو با ترامپ به دلیل بی حوصلگی ترامپ در طولانی کردن روند مذاکرات و معامله گر بودن او آنچنان که تصور می شود، سخت و شکست آفرین نیست.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۷:۰۲    
هنر عاشورایی، تنها به بازنمایی واقعه کربلا محدود نمی شود، بلکه پیام رسانی است برای انتقال پیام های این حماسه به نسل های آینده ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۲    
بعضی از کاربران شبکه های اجتماعی، در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، این شبهه را مطرح کردند که هیات اجرایی صندوق از رای رهبر انقلاب با خبر بودند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
منابع رسانه ای عراق از محکوم شدن همسر سرکرده اسبق داعش به اعدام توسط دادگاه این کشور خبر دادند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۲    
برای آنان که معتقدند حسین (ع) و مکتبش محدود به روز عاشورا و ارض کربلا نیست، جمله امام حسین(ع) برای همه است قابل درک است ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
محمدجواد آذری جهرمی، وزیر دولت روحانی در یک پیام توئیتری اعلام کرد به کابینه دولت چهاردهم نخواهد رفت.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جامعه ای که حتی حق رای خود را نادیده می گیرد و برایش فرقی ندارد چه کسی در راس قدرت برای اداره جامعه قرارمی گیرد، از جامعه ای که سعی می کند صدای اعتراض خودش را برساند خطرناک تر است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۸۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که 9 مرداد مراسم تحلیف مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جدایی آموزش پزشکی از وزارت بهداشت را باید یکی از همان اتفاقات مهمی دانست که یک سال بعد از حضور پزشکیان در وزارت بهداشت مطرح شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
حمیدرضا غلام زاده در گفت وگو با فرهیختگان : آمریکای امروز شباهتی به آمریکای 10 سال پیش و در زمان امضای برجام ندارد و جایگاه سابق را ندارد ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۲    
باشگاه استقلال هم بعد از واگذاری به هلدینگ خلیج فارس، مانند بسیاری از نهادهای دولتی دیگر در انتظار تغییرات بالادستی در بدنه مدیران هلدینگ به سر می برد و همین موضوع باعث شده مدیران هلدینگ خلیج فارس ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ابوالفتح معتقد است مواجهه آمریکا با ایران صرفا با تغییر افراد تغییر نمی کند؛ چراکه این کشور به دنبال این است رفتار ایران را مطابق با خواست خود تغییر دهد و حتی با تغییر رفتار نیز تضمینی برای این تغییر ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
دولت چهاردهم در صورت انجام دو اقدام را در این حوزه پیگیری کند، کارنامه موفقی خواهد داشت. 1- تسهیل شرایط ساخت وساز شامل تسهیل دسترسی مردم به زمین و کاهش مدت زمان صدور مجوز ساخت وساز 2- مقابله با سفته ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دموکرات ها برای شستن افتضاح جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در مناظره با دونالد ترامپ رئیس جمهور اسبق این کشور می خواهند برگ برنده ای رو کنند؛ میشل اوباما همسر باراک اوباما.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد مالک جدید پرسپولیس بیش از اینکه برای این تیم هزینه کند تاکنون از این باشگاه سود برده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۷    
سنوات آموزشی، نه به نفع دانشجو و نه به نفع دانشگاه های دولتی است؛ اغلب دانشجویان را مقصر سنواتی شدن می دانند امادانشجویان هم از برخی شرایط اجباری شکایت دارند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله در سخنرانی مناسبتی خود که هر سال به مدت 10 شب در ایام محرم ایراد می شود، گفت که حزب الله به شهادت فرماندهان خود افتخار می کند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۲:۴۳   + ۱۰۱ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) از انهدام تیم تروریستی توسط رزمندگان این قرارگاه در مرزهای شمال غرب کشور خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۳:۱۳   + ۷۴ سایت دیگر  
سازمان ملی هوش مصنوعی با حضور سرپرست ریاست جمهوری و معاون علمی رئیس جمهور امروز (سه شنبه 19 تیر) افتتاح شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۹:۱۳   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس حوزه آبریز کارون رهاسازی بی ضابطه آب سدهای برقابی را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
حسین فرشیدی، معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در خصوص استان های درگیر با پشه آئدس و علائم گزیدگی با این حشره توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه مدیر امور تبلیغات و روابط عمومی مؤسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز با حضور مدیرعامل و مدیران این مجموعه برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۳۳    
رمزارزها بر پایه فناوری های نوینی هستند که از مبدا آکادمی و دانشگاه نشأت گرفته اند؛بیت کوین بارزترین ارز رمزنگاری شده و مورد استفاده در دانشگاه هاست و رشد استفاده از آن ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
شورای نگهبان در رابطه با موضوع استعفای رئیس جمهور منتخب از نمایندگی مجلس چه نظری دارد؟
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۵۷ سایت دیگر  
ائتلاف سیاسی یک امر عقلی است، فرمول و تکنیک دارد، روش علمی اش هم مشخص است، جایش هم در خفا است نه در رسانه. وقتی یک کار بدیهی و عقلی را نتوانسته اید انجام دهید دیگر این حرف ها چه معنایی دارد؟
مشاهده نتایج بیشتر...