سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۲:۳۴Oct 2020 27

جدیدترین‌های «کیاسر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما؛ زعفران به عنوان گرانبهاترین گیاه از نظر اقتصادی و صادراتی با نام استان خراسان پیوند خورده است. توجه به شرایط اقلیمی مناسب، کشت این گیاه در استان های دیگر کشور به ویژه استان مازندران رونق مناسبی یافته و در شهرستان های مختلفی مانند: کیاسر، ساری، گلوگاه و نور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اثر تصادف دو دستگاه کامیون و مینی بوس در محور ساری - کیاسر 9نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ساری- زمین لرزه ای به بزرگی 3.3 ریشتر حوالی کیاسر در استان مازندران را لرزاند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت و کنترل درشهر های آمل، بابل، ساری، کیاسر و بهشهرهشت شکارچی غیرمجاز را دستگیر کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۱    
جاده غیر استاندارد ساری- کیاسر که در انتهایِ کوریدور شمال- جنوب قرار دارد معضل اهالی این منطقه شده است.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست مازندران یک هفته گذشته حین گشت و کنترل در شهرهای آمل ، بابل ، کیاسر ، ساری وبهشهر 21 شکارچی غیرمجاز را به همراه 21 قبضه سلاح شکاری و لاشه چندین قطعه پرنده دستگیر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - ماموران یگان حفاظت محیط زیست مازندران یک هفته گذشته حین گشت و کنترل در شهرهای آمل ، بابل ، کیاسر ، ساری وبهشهر 21 شکارچی غیرمجاز را به همراه 21 قبضه سلاح شکاری و لاشه چندین قطعه پرنده دستگیر کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست مازندران از مرگ یک راس مرال در منطقه آزاد کیاسر شهرستان ساری خبر داد.
سیمان خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۵    
به گزارش سیمان خبر ، در این جلسه پس از ارایه گزارش عملکرد شش ماهه ابتدای سال توسط مدیرعامل این واحد ، حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری دستورات لازم را جهت رفع مسایل و مشکلات شرکت سیمان کیاسر صادر کردند. منبع: استانداری مازندران https://simankhabar.ir/?p=20741 ...
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مسائل و مشکلات شرکت سیمان کیاسر در نشستی به ریاست حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور لطفی پور مدیرعامل شرکت سیمان کیاسر در سه حوزه معدنی , ثبتی و حمل و نقل مورد بررسی و تصمیم گیری واقع شد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۰۱    
رئیس شورای شهر کیاسر از نوسازی ناوگان آتش نشانی این شهر خبر داد و گفت: خودرو فعلی آتش نشانی کیاسر قدمت 25 ساله دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - زمین لرزه ای به بزرگی 3.7در مقیاس ریشتر ساعت 11 صبح امروز یکشنبه حوالی کیاسر جنوب شهر ساری مرکز استان مازندران را لرزاند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۲    
ساری- رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: زمین لرزه صبح امروز در منطقه کیاسر به بزرگی 3.7 ریشتر خسارتی درپی نداشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری- زمین لرزه ای به بزرگی 3.7 ریشتر صبح یکشنبه منطقه کیاسر در استان مازندران را لرزاند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 3.7 ریشتر حوالی کیاسر را لرزاند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - شهردار کیاسر گفت: همزمان با گرامی داشت هفته دفاع مقدس از تابلو بلوار سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر کیاسر رونمایی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران طی چندروز گذشته ماموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت و کنترل درشهرهای آمل، بابلسر، بابل، محمودآباد، ساری، کیاسر و نکا متخلفان غیرمجاز را به همراه چندین قبضه سلاح شکاری، لاشه چهار راس خوک و چندین قطعه پرنده دستگیر کردند.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۱    
پارک ملی کیاسر منطقه کوهستانی با پوشش غنی گیاهی به گزارش گلونی این پارک در بخش کیاسر و در 70 کیلومتری جنوب شهرستان ساری قرار دارد. این پارک در منطقه ای کوهستانی در البرز مرکزی و دارای 9 هزار و 265 هکتار مساحت است. ...
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز ، فرزاد گوهردهی امروز در حاشیه بازدید از مرکز بهزیستی کیاسر با اشاره به نقش مراکز مثبت زندگی در ایجاد عدالت در ارائه خدمات و آگاهی و شناخت اقشار مختلف جامعه نسبت به اهداف و برنامه های سازمان بهزیستی و رضایتمندی جامعه هدف ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
جلسه شورای اداری به منظور بررسی و رفع نیازهای مددجویان بهزیستی شهر کیاسر با حضور دکتر گوهردهی مدیرکل بهزیستی استان مازندران، قلندری معاون امورتوانبخشی، حسین زاده معاون امور اجتماعی، موسوی مدیر بهزیستی شهرستان ساری، امام جمعه شهرکیاسر، بخشدار و شهردای کیاسر و دیگر مسئولین این شهر برگزار شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
خالدی گفت: بر اثر وقوع زمین لرزه ای به بزرگی 4.3ریشتر در مرز بین استان های سمنان و مازندران تاکنون مصدومیت یا فوت افراد گزارش نشده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۴    
ساری- زمین لرزه به بزرگی 4.3 ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین شهر کیاسر از توابع مرکز استان مازندران را لرزاند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - سرپرست جمعیت هلال احمر مازندران گفت که تیم های این جمعیت در پایگاه منطقه ای کیاسر ، محل وقوع زمین لرزه صبح امروز مستقر شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار چهاردانگه درباره میزان خسارت احتمالی زمین لرزه کیاسر گفت: به همه شوراها و دهیاران تماس گرفتیم که اعلام شده است این زمین لرزه خسارتی به همراه نداشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران مازندران گفت: زلزله بامداد امروز در کیاسر مازندران خسارت مالی و مصدومی نداشت.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 ریشتر در عمق 10 کیلومتری ساعت 7 و 34 دقیقه و 38 ثانیه صبح امروز یکشنبه 23 شهریور ماه در منطقه کیاسر در مرز استان های مازندران و سمنان رخ داد. علی اصغر احمدی ساعتی پس از وقوع این زمین لرزه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بررسی میدانی دهیاران [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
محور کیاسر به سمنان پس از وقوع زلزله باز و تردد در آن در جریان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
دامغان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: زمین لرزه 4.3 ریشتری کیاسر واقع در مرز استان های سمنان و مازندران، در شهمیرزاد و شهرستان دامغان احساس شد اما خساراتی گزارش نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران گفت: تاکنون گزارشی از خسارت زمین لرزه 4.3 ریشتری صبح امروز کیاسر گزارش نشده است.
بدر پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
سمنان-بدر پرس- زمین لرزه ای که دقایقی پیش به بزرگی 4.3 ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین در مرز استان های مازندران و سمنان حوالی کیاسر رخ داد در شهرستان های مهدیشهر و سمنان نیز حس شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
زلزله 4.3 ریشتری صبح امروز شهر کیاسر در جنوب مازندران را لرزاند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 7 و 34 دقیقه روز یکشنبه حوالی کیاسر واقع در مرز استانهای مازندران و سمنان را لرزاند.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی4.3 در مقیاس ریشتر مرز استان های مازندران و سمنان ( حوالی کیاسر ) را در ساعت 07:43 لرزاند. به گزارش ایلنا، این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین بود. مطالب مرتبط
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ایرج رئیسیان روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این زمین لرزه به بزرگی 4.3 در امواج درونی ساعت 7 و 34 دقیقه و 38 ثانیه امروز در حوالی کیاسر مرز بین استان های مازندران و سمنان رخ داد که تاکنون خسارتی در استان سمنان تاکنون گزارش نشده است. وی بیان کرد: این زلزله [...]
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین دقایقی پیش مرز استانهای مازندران و سمنان را در حوالی کیاسر لرزاند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۷    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 ریشتر مرز استان های مازندران و سمنان را لرزاند. به گزارش ایلنا، زمین لرزه ای به بزرگی4.3 در مقیاس ریشتر مرز استان های مازندران و سمنان ( حوالی کیاسر ) را در ساعت 07:43 لرزاند. این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین بود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۴    
شفقنا- زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 ریشتر مرز استان های مازندران و سمنان را لرزاند. زمین لرزه ای به بزرگی4.3 در مقیاس ریشتر مرز استان های مازندران و سمنان ( حوالی کیاسر ) را در ساعت 07:43 لرزاند. این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین بود. انتهای پیام ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا : زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 7 و 34 دقیقه روز یکشنبه حوالی کیاسر واقع در مرز استانهای مازندران و سمنان را لرزاند.
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۷:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: زمین لرزه ای به بزرگی 4.4 ریشتر استان فارس حوالی محمله را لرزاند. زمین لرزه ای به بزرگی 4.4 در مقیاس ریشتر استان فارس - حوالی محمله را در ساعت 06:04:18 لرزاند. این زمین لرزه در عمق 5 کیلومتری زمین بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۹    
زمین لرزای به بزرگی 4.3 مرز مازندران و سمنان حوالی کیاسر را لرزاند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین دقایقی پیش مرز استانهای مازندران و سمنان را در حوالی کیاسر لرزاند. این زمین لرزه در سمنان نیز تا حدودی احساس شد. بلافاصله پس از وقوع زمین لرزه تیم های امداد و ارزیاب به کانون زلزله اعزام شدند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۷:۵۷    
زمین لرزه 4/3 ریشتری منطقه کیاسر در مازندران را لرزاند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی 3 ریشتر عصر امروز کیاسر مازندران را لرزاند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
جوانان روستای کیاسر اقدام به ساخت موشک های دست ساز کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۷    
جوانان بسیجی نسل سوم و چهارم انقلاب در لبیک به فرمان آتش به اختیار رهبر و تلاش برای نمایش اقتدار جوانان در ساخت و تولید موشک این رزمایش را در حاشیه برگزاری یادواره هر ساله برگزار می کنند.