شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۴۳Oct 2020 24

جدیدترین‌های «شهمیرزاد»

بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
1500 بسته معیشتی در شهمیرزاد تهیه و توزیع شد.
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: صادق ملک شهمیرزادی (باستان شناس پیشکسوت) صبح امروز درگذشت. فریدون بیگلری (باستان شناس و محقق ایرانی، یکی از بنیانگذاران بخش پارینه سنگی در موزهٔ ملی ایران) با تایید خبر درگذشت صادق ملک شهمیرزادی (باستان شناس پیشکسوت) گفت: این باستان شناس صبح امروز درگذشت. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه دبیران قرارگاه های شهرستانی شهید شاطری سپاه استان سمنان در محل مجتمع فرهنگی کلاهدوز شهمیرزاد برگزار شد.
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
جبرییل نوکنده – مدیرکل موزه ملی ایران – در گفت وگو با ایسنا با اعلام این خبر گفت: این باستان شناس بنام و پیشکسوت کشورمان صبح امروز – دوشنبه، 21 مهر – درگذشت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان صادق ملک شهمیرزادی استاد دانشگاه و باستان شناس برجسته کشورمان که امروز 21 مهر چشم از جهان فرو بست در شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد از توابع شهرستان مهدیشهر در استان سمنان متولد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۰۱    
پیست دوچرخه سواری شهمیرزاد در مسیر یک کیلومتری به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار سمنان گفت: جذب گردشگر و توریست بستر رونق اقتصادی را فراهم می کند و لازم است مدیران دستگاه اجرایی از ظرفیت گردشگری شهمیرزاد استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۲۰    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: توجه به شادابی و سلامت مردم در دستور کار شهرداری های استان سمنان قرار داشته و پیست دوچرخه سواری و جاده سلامت ایجادشده در شهمیرزاد نیز در همین راستاست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۷    
نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس گفت: پروژه هایی در شهمیرزاد به عنوان یک شهر مهم گردشگری بین المللی باید اجرا شود تا این شهر به جایگاه مناسب خود دست یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۵    
شهردار شهمیرزاد گفت: با توجه به افزایش نرخ مصالح ساختمانی و مشکلات اقتصادی موجود، صدور پروانه ساختمانی در شهمیرزاد تا 40 درصد کاهش داشته است و از این رو، درآمدهای شهرداری نیز کاهش پیدا کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مهدی شهر- نخستین پیست دوچرخه سواری مهدی شهر با اعتبار دو میلیارد تومان و به طول هشت هزار متر در شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد مورد بهره برداری قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دو طرح شهری در شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد به بهره برداری رسید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گلرو با حمایت از اقدامات وزارت نیرو در احداث پروژه های آبرسانی بویژه سد فینسک گفت: این پروژه مهم بر اساس کارشناسی های دقیق صورت گرفته و به عنوان یک طرح مصوب ملی برای تأمین آب شرب مردم سمنان، مهدیشهر و شهمیرزاد از حوزه آبریز استان سمنان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مهدی شهر- فرماندار مهدی شهر بر ضرورت تجهیز پایگاه های هلال احمر تاکید کرد و گفت: روند ساخت پایگاه امداد و نجات کوهستان شهمیرزاد تسریع شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۳:۵۷    
کوچه ها و خیابان های شهمیرزاد به نام شهدا منقش و مزین شد
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهمیرزاد، شهردار و رئیس واعضاء شورای اسلامی شهر شهمیرزاد از پست 63 کیلوولت شهمیرزاد بازدید نمودند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تغییر کاربری باغات شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد ممنوع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: کلیات طرح جامع و تفصیلی شهر شهمیرزاد به تصویب رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
دامغان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: زمین لرزه 4.3 ریشتری کیاسر واقع در مرز استان های سمنان و مازندران، در شهمیرزاد و شهرستان دامغان احساس شد اما خساراتی گزارش نشده است.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۱:۵۲    
در 35 کیلومتری شمال سمنان شهری کوچک اما روح افزا و خوش آب و هوا همچون نگینی در دل کویر آرامش بخش مردمان این خطه از ایران زمین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۶    
200 بسته معیشتی در شهمیرزاد توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: خوشبختانه زلزله های دامغان و شهمیرزاد هیچ خسارت جانی و مالی ای نداشت.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: بر اساس گزارش های دریافتی، زمین لرزه ای بامداد یک شنبه شمال مرکز استان سمنان را لرزانده است. این زمین لرزه در ساعت 57 دقیقه و 15 ثانیه بامداد یک شنبه به وقت محلی با بزرگای 3.5 ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین رخ داده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۱:۱۲    
زلزله 3.5 ریشتری دقایقی قبل حومه شهمیرزاد را در استان سمنان لرزاند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۲    
عقیلی گفت : در حوزه توانبخشی و اجتماعی 153 پرونده تشکیل شده است و تعداد 28 مستمری بگیر در حوزه توانبخشی ، 11 مستمری بگیر در حوزه اجتماعی را تحت حمایت داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در نخستین شب محرم ، 114 وعده غذای گرم در شهمیرزاد بین نیازمندان توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۱:۳۷    
فرماندار شهرستان مهدی شهر گفت: با ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهمیرزاد، جمعیت برخوردار از این طرح افزون بر 18 هزار نفر خواهند بود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: تا پایان امسال در کشور به طور میانگین هر 20 روز یک تصفیه خانه فاضلاب و هر ماه یک تصفیه خانه آب در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۷    
سمنان- ایرنا- 230 میلیارد ریال برای افتتاح طرح تصفیه خانه فاضلاب در شهمیرزاد هزینه شده است. ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب شهمیرزاد چهار هزار و 500 متر مکعب در شبانه روز است و 18 هزار نفر جمعیت از مزایای اجرای این طرح برخوردار می شوند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۱    
سمنان- ایرنا- آیین افتتاح 273 میلیارد ریال طرح های آب و فاضلاب استان سمنان در قالب پویش "الف- ب- ایران" روز سه شنبه با حضور حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و جمعی از مسوولان استانی برگزار شد ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۸    
نخستین مجموعه داستان مربی ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان با عنوان مثل هیچ کس از سوی انتشارات راستی نو، چاپ و منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار سمنان با بیان اینکه ایجاد درآمد با استفاده از نیروگاه های خورشیدی خانگی در این استان موردبحث و پیگیری قرار گیرد، گفت: طی یک ماه آینده وضع حریم شهر شهمیرزاد تعیین تکلیف شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- استاندار سمنان خواستار تعیین تکلیف وضعیت حریم شهر شهمیرزاد شد و گفت: گسترش غیر کارشناسی و غیر ضرور حریم شهرها به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سمنان با بیان اینکه ایجاد درآمد با استفاده از نیروگاه های خورشیدی خانگی در این استان موردبحث و پیگیری قرار گیرد، گفت: طی یک ماه آینده وضع حریم شهر شهمیرزاد تعیین تکلیف شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۹    
به مناسبت دهه ولایت و امامت و عید غدیر ، 3 هزار وعده غذای گرم در شهمیرزاد توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
با آغاز طرح همدلی واحسان در استان سمنان، خیران شهمیرزادی 100 بسته کمک مومنانه به نیازمندان اهداء کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
در اراضی 700 هکتاری شرکت کشت و صنعت شهمیرزاد انواع محصولات ازجمله گردو، سیب، بادام، آلو، انگور و ... کاشت و برداشت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کارگروه گردشگری و فضای شهری بنیاد همیاری مردم سمنان در توسعه آموزش عالی و عمران گفت: محور گردشگری سمنان- شهمیرزاد با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی به مرحله اجرا درآید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عبدوس از اجرای پروژه آبخیزداری در بالادست شهمیرزاد با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال از اعتبارات صندوق توسعه ملی 98 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - سمنان - قلعه شیر قلعه یا قلعه شیخ چشمه سر در دره شیخ چشمه سر شهمیرزاد بر فراز کوهی قرار گرفته است که برای رسیدن به آن نیاز به کوهپیمایی است. به علت وجود دره و شیب تندی که در اطراف این کوه هست شکل قلعه دارای طرح نامنظم است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۲۰:۳۳    
جاده شهمیرزاد- دوآب که یکی از محورهای مهم ارتباطی در اتصال استان های سمنان و مازندران به یکدیگر خواهد بود، سال ها در بلاتکلیفی قرار دارد و هر بار شاهد وعده های نافرجام مدیران است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مسؤول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان مهدی شهر گفت: با پیگیری های 36 ساله حقوقی، باغ شیخین در این شهرستان به وقفیت بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از برخورد یک دستگاه پراید با پژو پارس در محور مهدی شهر- شهمیرزاد خبر داد و گفت: تعداد حادثه دیدگان این سانحه رانندگی هفت نفر بود.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه سمنان از اجرای فاز اول پروژه کابلکشی خاکی فیبرنوری مسیر شهمیرزاد به روستای کمرود خطیرکوه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان نماینده مردم سمنان مهدیشهر و سرخه با اشاره به روشن بودن وظایف مدیران اجرایی و نمایندگان مردم وعده داد: در طول دوره چهار ساله نمایندگی خود در امور اجرایی دخالت نکند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۶:۴۵    
شهردار شهمیرزاد گفت: تصویب طرح جامع شهمیرزاد از مطالبات مردمی است که امید می رود تسریع در روند تصویب آن در دستور قرار گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار سمنان گفت: انسان محور بودن برنامه های مدیریت امور شهری در شهرداری ها، کلید اصلی موفقیت و رسیدن به نتیجه مطلوب در شهرهاست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مهدی شهر گفت: ساخت جاده کنارگذر مهدی شهر- شهمیرزاد از مصوبه های سفر هیأت دولت به استان سمنان است و این طرح اکنون 60 میلیارد ریال اعتبار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۲    
یادواره شهید مدافع حرم "حسین مشتاقی" با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مسئولان شهرستان مهدیشهر، همرزمان و بسیجیان در حسینیه اعظم روستای ده صوفیان شهمیرزاد برگزار شد.