دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۲۳:۲۷Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش پراکنده»

کارشناس هواشناسی گفت: از امشب تا پایان هفته برای نیمه شمالی کشور روند کاهشی دما پیش بینی می شود.
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از افزایش شدت وزش باد و گرد و خاک، کاهش محسوس دما و همچنین احتمال بارش پراکنده به ویژه در غرب استان خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام بارش پراکنده و کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور از وزش باد، کاهش دما و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی در این مناطق خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، فریبا گودرزی درخصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۴۲ سایت دیگر  
امروز و فردا با گذر متناوب امواج کم دامنه تراز های میانی جو از نوار شمالی کشور در برخی مناطق کشور بارش پراکنده، وزش باد و کاهش نسبی دما انتظار می رود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: روز های چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در سواحل خزر و پنجشنبه و جمعه در شمال شرق کشور و دامنه های جنوبی البرز، وزش باد افزایش و کاهش 5 تا 10 درجه ای دما را خواهیم داشت.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
احد وظیفه امروز (یکشنبه) در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: بارش های پاییز امسال کمتر از نرمال و بارش های مهرماه نیز محدود به نوار شمالی و استان های گیلان، مازندران، شمال آذربایجان شرقی، غربی، گلستان و خراسان شمالی بود. ...
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام بارش پراکنده و کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور از وزش باد، کاهش دما و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی در منطقه شمال غرب کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آسمان مازندران امروز و فردا صاف تا نیمه ابری در ساعات بعدازظهر همراه با بارش پراکنده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
امروز در غرب سواحل دریای خزر و شمال استان اردبیل و آذربایجان شرقی ابرناکی، گاهی بارش پراکنده و وزش باد رخ می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بنا بر اعلام کارشناسان هواشناسی استان سمنان، افزایش ابر و بارش پراکنده باران و احتمال رگبار پیش بینی می شود.
کارشناس هواشناسی گفت: روز دوشنبه در شمال غرب و غرب کشور و چهارشنبه و پنجشنبه هم در استان های ساحلی خزر کاهش محسوس دما رخ خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: آسمان استان امروز (شنبه) صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و بعدازظهر در مناطق شمالی افزایش ابر و در ارتفاعات احتمال بارش پراکنده پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۶    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز هواشناسی استان همدان از احتمال بارش های پراکنده در نیمه دوم هفته جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات اداره کل هواشناسی استان تهران، امروز بعدازظهر(24 مهرماه) در مناطق شمالی استان افزایش ابر و در ارتفاعات احتمال بارش پراکنده مورد انتظار است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۴۷ سایت دیگر  
از بعدازظهر دوشنبه و طی روز سه شنبه در مناطق شمال غرب، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز رشد ابر، بارش پراکنده گاهی همراه با وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۱    
گلستان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی گلستان گفت: هوای گرم از روز دوشنبه جای خود را به افزایش ابر، کاهش دما و بارش پراکنده باران می دهد که این بارش آخر هفته در مناطق دشت و کوهپایه سیل آسا و در ارتفاعات به صورت برف خواهد بود. علی اصغر قزل سفلو
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام تداوم بارش برای نیمه شمالی کشور و بلندی های البرز، از روند کاهش دما طی هفته در شمال کشور خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی امروز و فردا در بخش هایی از استان های گیلان، مازندران، اردبیل، شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز ابرناکی و بارش خفیف باران پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۶:۱۶    
روزهای یکشنبه و دوشنبه در مناطقی از استان اردبیل افزایش ابر با بارش پراکنده و خفیف دور از انتظار نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: در روز های شنبه و یکشنبه در برخی نقاط استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل و شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده رخ خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات اداره کل هواشناسی استان تهران، طی پنج روز آینده آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود و بارش پراکنده در ارتفاعات شرقی استان نیز طی فردا (24 مهرماه) مورد انتظار است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۱    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به بارش پراکنده باران در برخی استان های شمالی، از وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در نوار شرقی کشور خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کبری رفیعی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: طی 24 ساعت آینده برای مناطقی از استان های گیلان، مازندران، اردبیل، شمال آذربایجان های غربی و شرقی و همچنین ارتفاعات البرز بارش پراکنده و گاهی وزش باد پیش بینی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به بارش پراکنده باران در برخی استان های شمالی، از وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در نوار شرقی کشور خبر داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
امروز در استان های گیلان، مازندران، اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز در استان های گیلان، مازندران، اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۲۲    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: در اکثر مناطق استان وضعیت جوی صاف در بعدازظهر گاهی وزش باد، افزایش ابر و در مناطق غربی استان احتمال بارش پراکنده و خفیف پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۵    
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی اصفهان از افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده و خفیف در مناطق غربی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۵    
گلستان - ایرنا - کارشناس هواشناسی گلستان با اعلام ورود سامانه بارشی به استان گفت که از شامگاه امشب پنجشنبه شاهد افزایش ابر و بارش پراکنده باران در ارتفاعات گلستان خواهیم بود. علی اصغر قزل سفلو
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت که در پی افزایش میزان رطوبت هوا و نفوذ ابرهای پراکنده به استان همدان، بارش قطره ای و پراکنده باران، نقاط کوهستانی این استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۶    
امشب و فردا شب بارش پراکنده در گلستان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی: با توجه به افزایش دما، در برخی مناطق گیلان بارش پراکنده باران پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با بیان اینکه آسمان صاف و جوی پایدار طی امروز پنجشنبه (22 مهر) در کشور حاکم است، از بارش پراکنده و کاهش نسبی دما طی جمعه، شنبه و یکشنبه (23، 24 و 25 مهر) در برخی نقاط سواحل دریای خزر، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی خبر داد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۰    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به حاکمیت جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور و کاهش کیفیت هوا در استان های صنعتی و پرتردد از جمله تهران و البرز، از افزایش نسبی دما در بخش هایی از شمال، شمال شرق، شرق و مرکز کشور خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
امروز آسمانی صاف و جوی پایدار در کشور حاکم است و در بعد از ظهر در ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: شامگاه پنج شنبه سامانه ناپایدار از سمت غرب به تدریج وارد گلستان شده و شاهد بارش پراکنده باران و کاهش نسبی دما خواهیم بود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۶   + ۴۵ سایت دیگر  
امروز در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم خواهد بود از این رو افزایش غلظت آلاینده های جوی در مناطق صنعتی و پرتردد استان های تهران و البرز انتظار می رود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
در برخی نقاط استان های واقع در شمال غرب و غرب کشور افزایش ابر و در آذربایجان غربی بارش پراکنده گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به حاکمیت جوی آرام در غالب مناطق کشور، از بارش پراکنده باران همراه با رعد و برق از اواخر فردا شب (21 مهر) در برخی استان های واقع در شمال غرب و غرب کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به حاکمیت جوی آرام در غالب مناطق کشور، از بارش پراکنده باران همراه با رعد و برق از اواخر فردا شب (21 مهر) در برخی استان های واقع در شمال غرب و غرب کشور خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گیلان امروز با اشاره به اینکه تا پایان هفته دمای هوا به تدریج 4 تا 7 درجه افزایش می یابد گفت: پیش بینی می کنیم در این مدت در برخی مناطق بارش پراکنده باران هم داشته باشیم.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۰    
سازمان هواشناسی برای امروز (19 مهر) در استان گیلان بارش پراکنده و فردا سه شنبه (20 مهر) جوی پایدار و آسمانی صاف در اغلب مناطق کشور پیش بینی کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
امین حسین نقشینه درخصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور به میزان گفت: امروز در برخی نقاط از استان گیلان بارش خفیف باران را انتظار داریم. در دو روز آینده بیشتر مناطق کشورمان جوی پایدار و آسمانی صاف خواهند داشت ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی در مورد آخرین وضعیت آب و هوایی در کشور گفت: در سه روز آینده در استان های اردبیل ،گیلان و غرب مازندران بارش پراکنده را شاهد خواهیم بود. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش دمای هوا در نیمه شمالی کشور همزمان با بارش های موقتی و پراکنده در این منطقه خبر داد. فریبا گودرزی روز یکشنبه درباره وضعیت جوی اکنون کشور افزود: در 24 ساعت آینده برخی از مناطق اردبیل ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
با توجه به هشدار های سازمان هواشناسی ایران، امروز 18 مهرماه برای برخی مناطق شمالی کشور بارش پراکنده پیش بینی می شود.
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی طی 24 ساعت آینده در برخی مناطق اردبیل، گیلان و غرب مازندران و دوشنبه در استان گیلان بارش پراکنده رخ می دهد. سه شنبه جوی پایدار و آسمانی صاف در اغلب مناطق کشور حاکم است. چهارشنبه به ویژه در ساعات بعد از ظهر در برخی نقاط غرب، شمال غرب و دامنه های [...]