شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۹:۰۲Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیمه جنوبی»

چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل اداره هواشناسی استان تهران: در سه ماه آینده متوسط دمای هوا در استان 0.5 تا 1 درجه بالاتر از نرمال برآورد شده و متوسط بارش در بهترین شرایط، در نیمه شمالی حد نرمال و در نیمه جنوبی کمتر از نرمال پیش بینی می شود. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
روزهای چهارشنبه و پنج شنبه (9 و 10 فروردین) آسمانی صاف تا قسمتی ابری و در بعضی ساعات به ویژه ظهر تا شب وزش باد نسبتا شدید تا شدید در خصوصا نیمه جنوبی استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۸    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: در پی فعالیت یک سامانه بارشی، بارش پراکنده باران تا روز سه شنبه در نیمه جنوبی استان ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان همدان از تداوم بارش پراکنده باران تا روز سه شنبه در نیمه جنوبی استان، در پی فعالیت یک سامانه بارشی، خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۵۷ سایت دیگر  
سه شنبه اول فروردین ماه در جنوب، مرکز، دامنه های جنوبی البرز و نوار شرقی کشور و چهارشنبه دوم فروردین ماه در جنوب شرق و شرق کشور وزش باد، گاهی همراه با خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود و پنجشنبه سوم فروردین ماه نیز در یزد، کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از فردا تا روز چهارشنبه در نیمه غربی کشور، مرکز و استان های واقع در نیمه جنوبی البرز کاهش محسوس دما پیش بینی شده است.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز 29 اسفند 1401 از تشدید بارش ها در 27 استان خبر داد و پیش بینی کرد که هوای ارتفاعات برفی می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به تمرکز سفر نوروزی در نیمه جنوبی و نوار ساحلی شمالی کشور، 8 استان را به عنوان مقصد جایگزین و مکمل سفر معرفی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به تمرکز سفر نوروزی در نیمه جنوبی و نوار ساحلی شمالی کشور، هشت استان را به عنوان مقصد جایگزین و مکمل سفر معرفی کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۲۵    
اصغری، کارشناس هواشناسی: امشب سامانه ای که در نیمه جنوبی باعث بارندگی های خوبی شده بود، از کشور خارج می شود. فردا سامانه بارشی از شمال غرب کشور عبور خواهد کرد که باعث بارندگی در آذربایجان غربی و شرقی، زنجان، ارتفاعات تهران، قزوین و البرز خواهد شد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۶:۴۸    
اصغری، کارشناس هواشناسی: روند افزایش دما در اکثر استان ها ادامه دارد. بیشترین افزایش دما مربوط به کرانه های دریای خزر است. سردترین مرکز استان، زنجان بود که دمای آن به 4- رسید. بندرعباس با دمای 17 درجه گرم ترین مرکز استان بود. تهران با یک شیب کند شاهد افزایش دما خواهد بود. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۵    
اصغری، کارشناس هواشناسی: امشب شرایط بارندگی در دامنه های البرز مهیاست. فردا در نیمه جنوبی کشور بارندگی خواهیم داشت. در مرز بین سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی و یزد شرایط برای وقوع بارندگی های سیل آسا مهیاست. خلیج فارس فردا مواج خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وزش باد شدید و خیزش گرد وخاک در نیمه جنوبی و غرب استان، ورود سامانه بارشی جدید و بارش برف وکولاک همچنین کاهش دما از فردا (16 اسفندماه) پیش بینی می شود.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۸   + ۴۷ سایت دیگر  
سیدمصطفی فاطمی دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر درباره شهرهای مکمل و جایگزین برای نوروز 1402 و ضریب اشغال اقامتگاه ها در شهرها و استان های مختلف کشور، گفت: شهرهایی که شلوغ می شوند و تعداد بالای مسافر را در آنجا داریم بیشتر نیمه جنوبی کشور است ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
: اصغری، کارشناس هواشناسی گفت: امشب سامانه ای که در نیمه جنوبی باعث بارندگی های خوبی شده بود، از کشور خارج می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۲    
رئیس مرکز خشکسالی گفت: مدل های اقلیمی نشان می دهد که بارش های نیمه جنوبی کشور نرمال و بیش از نرمال خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه جنوب استان کرمان به رانندگان محور های نیمه جنوبی استان درخصوص خطرناک بودن محورهای تردد، هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بنا به اعلام مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان، نیمه جنوبی استان کرمان از فردا شاهد بارش باران، رعدوبرق و تگرگ خواهد بود.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: سازمان هواشناسی با اعلام وضعیت جوی زرد و پیش بینی بارش برای 9 استان طی امروز سه شنبه از احتمال اختلال در سفرهای بین شهری و داخل شهر، احتمال برخورد صاعقه و ریزش تگرگ خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد هواشناسی استان یزد ضمن اعلام بیشترین بارشهای شبانه روز گذشته در نیمه جنوبی استان، پیش بینی کرد آسمان یزد در روزهای پایانی هفته صاف تا قسمتی ابری به هماره افزایش نسبی دما باشد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
طبق پیش بینی موسسه تحقیقات آب، برای هفته جاری وقوع بارش ها عمدتاً در نیمه جنوبی کشور پیش بینی می شود. همچنین با توجه به چشم انداز بارش پیش بینی شده برای هفته آینده، وقوع بارش ها به طور عمده در مناطق غرب و شمال غرب کشور مورد انتظار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: انتظار بارش برای امروز و فردا و افزایش ابر در استان وجود دارد و این افزایش ابر دلیل دیگری بر افزایش دما امروز صبح در استان است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: طبق پیش بینی های صورت گرفته توصیه اکید مدیریت بحران به شهروندان مخصوصا نواحی مرکزی و نیمه جنوبی شهر و استان تهران این است که در صورت داشتن بیماری زمینه ای از حضور در فضای باز خودداری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان هواشناسی، در مرکز و نیمه جنوبی شهر تهران و مناطق پرتردد شهری با تناوب افزایش موقتی آلاینده ها، در صورت عدم مهار منابع آلاینده، کاهش کیفیت هوا از امروز تا روز چهارشنبه پیش بینی می شود.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اصغری، کارشناس هواشناسی درباره وضعیت بارندگی در هفته آتی گفت: بیشترین بارندگی ها در هفته پیش رو در ارتفاعات کرمان، بخش هایی از استان یزد و شمال شرق استان فارس خواهد بود.
هورگان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۷:۵۵    
بر پایه پیش بینی فصلی سازمان هواشناسی کشور و همچنین مرکز پیش بینی اروپا، شرایط بارش طی نیمه دوم اسفند و فصل بهار بهبود می یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۰    
سامانه بارشی از فردا بعد از ظهر بخش هایی از نیمه جنوبی کشور را تحت تاثیر خود قرار می دهد. امروز در بخش هایی از مناطق مرکزی کشور شرایط برای بارش های پراکنده فراهم است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن پیش بینی بارش برف و باران چهار روزه از امروز تا سه شنبه در برخی استان های نیمه جنوبی کشور، از افزایش دما در نیمه شمالی طی سه روز آینده خبر داد و برای عصر امروز نیز در برخی مناطق شرق کشور خیزش گرد و خاک را پیش بینی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۵    
رئیس مرکز خشکسالی گفت: بنابر آمارها در جنوب کشور استان های بوشهر، فارس، چهارمحال و بختیاری و برخی نقاط دیگر بارش ها نرمال و بیش از نرمال است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: سامانه بارشی از بعدازظهر امروز تا اواخر روز شنبه در استان فعال خواهد شد و شدت فعالیت آن امروز در مناطق نیمه جنوبی و فردا (جمعه) هم بیشتر مناطق استان را در بر می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان اعلام کرد: از بعدازظهر روز پنجشنبه در بیشتر مناطق افزایش ابر و در نیمه جنوبی وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و در جنوب استان بارش پراکنده برف و باران پیش بینی می شود. بارش های پراکنده در سطح استان برای روز جمعه نیز انتظار می رود.
اکو فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت بحران خشکسالی سازمان هواشناسی، گفت: بر اساس خروجی مدل های پیش بینی فصلی، در نیمه دوم سال آبی، نیمه جنوبی کشور بارش های خوبی در حد نرمال یا فراتر از نرمال دریافت می کند اما نیمه شمالی کشور همچنان با ریسک کم بارشی مواجه است و پیش بینی می شود کمبود بارش در بهار نیز جبران نشود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، سازمان هواشناسی اخیرا اعلام کرد که با وجود جبران 60 درصد از کم بارشی پاییز در زمستان، در حال حاضر میانگین بارش کشور حدود 10 درصد کمتر از نرمال بوده و همچنان بارش ها در 25 استان منفی است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زارع، رئیس مرکز پیش بینی زلزله: پرریسک ترین مناطق تهران، نیمه جنوبی شهر است
اول فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان فارس پیش بینی آب وهوای مناطق مختلف استان را منتشر کرد. به گزارش اول فارس ، بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی ، طی 24 ساعت آینده با فعالیت پراکنده سامانه بارشی آسمان به ویژه غرب استان با احتمال رعد و برق پیش بینی می شود ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
زارع، رئیس مرکز پیش بینی زلزله: پرریسک ترین مناطق تهران، نیمه جنوبی شهر است
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
زارع، رئیس مرکز پیش بینی زلزله درباره خطرناکترین محل زلزله تهران گفت: پرریسک ترین مناطق تهران، نیمه جنوبی شهر است.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
زارع، رئیس مرکز پیش بینی زلزله گفت: پرریسک ترین مناطق تهران، نیمه جنوبی شهر است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۶    
کارشناس هواشناسی فارس گفت:فعالیت سامانه بارشی برای امشب در نواحی مرکزی و شیراز فعال خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : فعالان بازار معاملات مسکن شهر تهران در نیمه جنوبی پایتخت، از افزایش تقاضا برای خرید مسکن در این مناطق از سوی طیف متنوعی از متقاضیان خبر می دهند ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد سفر کشور گفت: با توجه به تعطیلات پیش رو و حجم قابل توجه سفرها به ویژه در نیمه جنوبی کشور، ستادهای اجرایی خدمات سفر 31 استان با هدف تامین مراکز اقامتی و پذیرایی آماده باش هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست پیش بینی و مخاطرات جوی هواشناسی استان اصفهان گفت: وضعیت جوی در اکثر مناطق به صورت ابری همراه با بارش باران و برف، گاهی وزش باد نسبتاً شدید به ویژه در نیمه جنوبی و شرقی استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۸   + ۴۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور گفت: با توجه به تعطیلات پیش رو و حجم قابل توجه سفرها به ویژه در نیمه جنوبی کشور، ستادهای اجرایی خدمات سفر 31 استان با هدف تامین مراکز اقامتی و پذیرایی، اسکان اضطراری و مدیریت سفرها در وضعیت آب و هوایی متغیر، آماده باش هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: انتظار داریم به تناوب باشدت و ضعف تا روز جمعه بارش باران و برف که اغلب به شکل باران است در سطح استان ادامه داشته باشد. این بارش ها در مناطق نیمه جنوبی بیشتر به شکل باران همراه با رگبار، رعد و برق با احتمال بارش تگرگ خواهد بود ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۴۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران،بارش برف و کولاک برف و احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات، ورود موج بارشی جدید و افزایش دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۹    
همدان- مدیرکل هواشناسی استان همدان گفت: از اواخر وقت سه شنبه، سه شنبه شب تا ظهر چهارشنبه مجدد بارش برف را با شدت کمتر و عمدتاً در نیمه جنوبی استان خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان اداره کل هواشناسی استان همدان هشدار سطح نارنجی مبنی بر بارش برف و کولاک برف در استان به ویژه در نیمه جنوبی و غربی صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز خشکسالی گفت: با توجه به پیش بینی بارش های مناسب و بالاتر از نرمال در نواحی جنوبی کشور، سال پرمحصولی پیش روی کشاورزان این منطقه است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۱:۲۹   + ۴۵ سایت دیگر  
با توجه به گذر سامانه بارشی از استان طی روزهای یادشده وزش باد به ویژه در نواحی غربی و نیمه جنوبی گاهی وزش موقتی باد شدید همچنین برای امروز کاهش دما و ماندگاری آن تا روز شنبه همراه با یخبندان شبانه و از روز شنبه افزایش نسبی دما به ویژه دمای شبانه در سطح استان پیش بینی می شود.