شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۳:۴۰Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش های رگباری»

ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم کارشناس هواشناسی قم تاکید کرد: از فردا (یکشنبه) تا چهارشنبه در ساعات بعدازظهر به صورت متناوب شاهد افزایش ابر و رگبارهای پراکنده هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان اعلام کرد: از چهارشنبه شب، با افزایش ابر بارش باران به شکل رگباری و حتی احتمال پدیده رعد و برق را تا اوایل هفته آینده می توانیم انتظار داشته باشیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: استان از روز پنجشنبه به تدریج تحت تاثیر سامانه ناپایدار جوی قرار می گیرد که بر اثر فعالیت این سامانه وقوع بارش های رگباری طی اواخر هفته جاری و اوایل هفته آینده در اکثر نقاط خراسان رضوی پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: استان از روز پنجشنبه به تدریج تحت تاثیر سامانه ناپایدار جوی قرار می گیرد که بر اثر فعالیت این سامانه وقوع بارش های رگباری طی اواخر هفته جاری و اوایل هفته آینده در اکثر نقاط خراسان رضوی پیش بینی می شود.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۵    
آخر هفته بارش های خوبی داریم.برای آخر این هفته شاهد بارشهای خوبی در بسیاری از نقاط نیمه غربی و شمالی کشور خواهیم و یکی از موجهای خوب سال 1402 را شاهد خواهیم بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۰۹:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام این خبر گفت: مناطقی از استان های جنوب شرق کرمان، سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و نیمه جنوبی خراسان جنوبی سه شنبه (12دی) بارش های رگباری را تجربه کرد و چهارشنبه (13 دی) و بارش ها به شکل خفیف و پراکنده در استان های جنوب خوزستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان از وزش باد گرم در همه مناطق به ویژه کوهستان ها و بارش های رگباری و پراکنده باران به تناوب تا اواسط هفته در استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۹    
بارش های این موج شدید نخواهند بود و غالباً در بیشتر نقاط بین یک تا 5 میلی متر پیش بینی شده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۳:۳۱    
برای روز شنبه در بسیاری از مناطق استان های نیمه غربی و شمالی کشور انتظار وقوع بارش های رگباری را داریم. فعلا برای استان های آذربایجان های شرقی و غربی، اردبیل، ایلام، کرمانشاه، لرستان، همدان، مرکزی، زنجان، قزوین، البرز و تهران پیش بینی بارش شده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۲    
هوای مازندران از امشب تا اواخر وقت فردا ابری همراه با رگبار باران پیش بینی می شود.
اقتصاد ایران: فرماندار گالیکش از بازگشایی محور جنگل گلستان- خراسان شمالی که در اثر بارش های رگباری و وقوع سیلاب مسدود شده بود، خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بارش های رگباری باران سبب جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی در برخی مناطق مازندران شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر مشهد با افزایش حجم آلاینده ها، در هفتمین روز از آذر ماه 1402 در آستانه رسیدن به وضعیت هشدار آلودگی برای تنفس شهروندان قرار دارد و گرد و خاک و کاهش دید افقی رانندگان را در جاده های شرقی خراسان رضوی با مشکل دید همراه کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
سامانه پر فشار باران زا از عصر امروز کلانشهر مشهد و مناطق مختلف این استان را فرا می گیرد که پیامد آن بارش های رگباری در بیشتر نقاط خراسان رضوی است.
کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز بارش های رگباری در تهران و 13 استان کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت بحران استان مازندران در باره بارش های رگباری و گاهی شدید ازسه شنبه تا چهارشنبه این هفته در استان و احتمال وقوع سیل هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به کاهش کیفیت هوا در سطح استان گفت: تا اواسط هفته دما به تدریج افزایش خواهد یافت و به تدریج از بعدازظهر سه شنبه و طی روز چهارشنبه ضمن کاهش محسوس دما شاهد وقوع بارش های رگباری و گاه رعدوبرق در سطح استان خواهیم بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به تداوم وزش باد شدید در سطح استان، گفت: از بعدازظهر روز سه شنبه و روز چهارشنبه شاهد کاهش محسوس دما، وقوع بارش های رگباری با احتمال رعدوبرق در سطح استان خواهیم بود.
ملیت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۴    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع بارش های رگباری و وزش باد شدید در ارتفاعات کشور خبر داد و نسبت به کوهنوردی هشدار داد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
بنابر اعلام سازمان هواشناسی، وقوع بارش های رگباری و وزش باد شدید در ارتفاعات کشور پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۷:۵۳   + ۳۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام سازمان هواشناسی، وقوع بارش های رگباری و وزش باد شدید در ارتفاعات کشور پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۲    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: تا بعدازظهر امروز وزش باد و بارش های پراکنده در استان به ویژه در نواحی شمالی و شرقی استان ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بعدازظهر امروز تا امشب این سامانه در مناطق شرقی استان همراه با رگبار باران و رعدوبرق فعال است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رادیو صبا در برنامه بی زحمت با نگاهی طنز به نقد آبگرفتگی هر ساله معابر در فصل ش های پاییزی و زمستانی می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نزدیک شدن به فصل بارش ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۹:۵۵    
اصفهان-ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: شدت بارش های رگباری عصر امروز دوشنبه باعث جریان یافتن سیلاب و روان آب های ناگهانی در منطقه پشتکوه روستای کلوسه فریدونشهر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
از اوایل صبح امروز 29 آبان با افزایش ابرناکی شاهد بارش باران در اکثر نقاط استان همدان هستیم، طبق پیش بینی هواشناسی بارش ها تا فردا شب به صورت رگباری همراه با برف ادامه خواهد داشت.
همدان پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
همشهریان استان همدان تا روز سه شنبه 30 آبان از تردد و اتراق در کنار رودخانه ها، مسیل ها، حاشیه سدها و دیگر تاسیسات آبی خودداری کنند | با توجه به ماهیت فصل پاییز هر لحظه امکان بارش های رگباری و بروز سیلاب شدید در رودخانه ها وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت بحران مازندران در پی بارش های رگباری گاهی شدید از امشب تا صبح چهارشنبه در استان درباره احتمال وقوع سیل هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان نسبت به بارش های رگباری با پیش بینی جریان سیلابی در مناطق غرب و جنوب استان هشدار داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از صدور هشدار سطح نارنجی در پی ورود سامانه بارشی به استان اصفهان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از آغاز فعالیت سامانه بارشی در استان خبر داد.
طریق پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدارس استان بوشهر به دلیل احتمال بارش های رگباری و رعد و برق دوشنبه 29 آبان غیرحضوری برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۲:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
دانشگاه ها و مدارس استان بوشهر به دلیل احتمال بارش های رگباری و رعد و برق دوشنبه 29 آبان غیرحضوری برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری همراه با وزش باد و گرد و خاک نیمه شرقی و مناطقی از جنوب و شمال استان را فرا می گیرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۰    
مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: با توجه به بارش های رگباری عصر امروز در استان مازندران وقوع سیلاب های محلی و رانش زمین محتمل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۹    
بارش های رگباری با استقرار سامانه ناپایدار جوی در خراسان رضوی مهمان استان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیریت بحران مازندران در پی بارش های رگباری از عصر امروز در استان درباره احتمال وقوع سیلاب های محلی و رانش زمین هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بارش های رگباری از عصر امروز مهمان استان شده و طی 12 ساعت آینده ادامه خواهد داشت.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی از عصر جمعه تا صبح روز شنبه آینده، نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی و جاری شدن روان آب و سیلاب هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۶:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران با هشدار وقوع سیلاب در استان گفت: مردم باتوجه به بارش های رگباری از تردد، اقامت و برپایی چادر در بستر و حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از آماده باش نیروهای این جمعیت در پی هشدار نارنجی هواشناسی و آغاز بارش ها در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از بعدازظهر چهارشنبه با ورود سامانه ناپایدار، شرایط کاهش غلظت آلاینده ها و همچنین شرایط افزایش ابر، وزش باد و بارش رگباری در مناطق غربی استان مهیا می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نزدیک شدن به فصل بارش، احتمال وقوع سیل را در بعضی استان های کشور به ویژه نواحی شهری تحت تاثیر سامانه های بارشی و بارش های رگباری بالا می برد و آماده باش و فراهم کردن زیرساخت های لازم با هدف مقابله با خطر وقوع سیلاب را بیشتر از گذشته برای مدیران شهری و استانی ضرورت می بخشد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۱    
علی جوان حاذق خواه فرماندار رامیان با همراهی رجبلو معاون فرمانداری از جاده اولنگ بازدید کرد . به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامیان؛ محور اولنگ در شهرستان رامیان به استان سمنان براثر بارش های رگباری و رانش زمین و ریزش سنگ مسدود شده بود که با تلاش نیروهای زحمت کشی اداره راه کمتر از 24 ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: 11 شهرستان خراسان رضوی طی شبانه روز گذشته، میزبان بارش های رگباری و پراکنده پاییزی بوده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه ایران: بارش های رگباری که سازمان هواشناسی وقوع آن را پیش تر اطلاع داده بود آسمان بیشتر استان های کشور را فرا گرفت و موجب وقوع سیلاب شدید در استان های گلستان، خراسان شمالی و سمنان شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۵:۲۲    
با اعلام هشدار نارنجی هواشناسی در استان سمنان از حوالی ساعت 18 سه شنبه شب، بارش های رگباری در شهرستان میامی آغاز شد. بارش حدود 119 میلی متر باران در رضوان و 112 میلی متر در کالپوش کافی بود که در این 2 منطقه سیل جاری شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گلستان گفت: محور اولنگ در شهرستان رامیان به استان سمنان براثر بارش های رگباری و رانش زمین و ریزش سنگ تا اطلاع ثانوی مسدود است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل مدیریت بحران گلستان گفت: بارش های رگباری و نقطه ای در جنوب شرقی و شرق گلستان باعث خسارت به کشاورزی و منازل مسکونی شد و آسیب جدی به محور جاده پارک ملی گلستان در مرز خراسان شمالی شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۲    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: بر اثر بارش های رگباری و نقطه ای در شرق گلستان، 12 تیم در قالب 42 نفر برای امدادرسانی به سیل زدگان اعزام شدند.