دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۱:۰۳Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش های رگباری»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در مناطق جنوب و غرب استان و بارش های رگباری در شمال تهران هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از احتمال بارش های رگباری پراکنده در غرب و جنوب استان و باد و گردوخاک در شرق اصفهان طی 48 ساعت آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره هواشناسی کرمان گفت: برای امروز وقوع بارش های رگباری در ارتفاعات جنوب ،غرب و جنوب غرب پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی، از امروز بعد از ظهر بر اثر فعالیت سامانه ناپایدار جوی در استان خراسان رضوی، روند افزایش ابرناکی در نیمه شمالی استان اتفاق خواهد افتاد که در برخی از نقاط این نیمه از استان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۸    
آسمان استان از امروز تا عصر فردا با بارش های رگباری و پراکنده همراه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۲۵    
هوای مازندران از امشب تا پایان هفته ابری همراه با وزش باد شدید و رگبار پراکنده پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره هواشناسی کرمان گفت: برای امروز وقوع بارش های رگباری در ارتفاعات غرب و جنوب غرب پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: بیشترین بارش های رگباری را بعدازظهر امروز در استان خواهیم داشت و فردا در مناطق جنوب غرب بارش های پراکنده پیش می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیریت بحران استانداری هرمزگان با توجه به شرایط آب و هوایی پیش بینی شده برای روزهای یکشنبه و دوشنبه که موجب بارش های رگباری در ارتفاعات این استان می شود، هشدار جوی سطح نارنجی صادر کرد.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره هواشناسی کرمان گفت: امروز آسمان استان ابری همراه با غبار است که وقوع بارش های رگباری نیز در ارتفاعات پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سامانه فصلی مونسون امروز نیز در استان هرمزگان فعال است و سبب بارش های رگباری در مناطق مرتفع و مستعد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۵    
با رشد ابر های همرفتی در بیشتر ارتفاعات هرمزگان در ساعات بعد از ظهر رگبار باران، رعد وبرق، افزایش لحظه ای سرعت باد و احتمال گردوخاک موقتی پیش بینی می شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مهران چراغ پور گفت: صبح امروز دمای شهرکرد به 10 درجه سانتی گراد رسید و به عنوان خنک ترین ایستگاه استان ثبت شد، طی روزهای آینده نیز همچنان شاهد صبح های خنک هستیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به وزش باد شدید در خراسان رضوی، گفت: امروز افزایش ابرناکی و وقوع بارش های رگباری توام با رعد وبرق را در نیمه شمال استان به ویژه شمال غرب استان را خواهیم داشت که تا روز دوشنبه ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۲    
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان گفت: برای امروز بعد از ظهر، بارش پراکنده باران در ارتفاعات جنوب غرب و مرکزی استان کرمان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی هرمزگان درباره وقوع بارش های رگباری و احتمال سیلابی شدن رودخانه های فصلی در مناطق مرتفع استان هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به استمرار بارش های رگباری در استان، گفت: فعالیت سامانه ناپایدار جوی تا روز دوشنبه ادامه دارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
با وزش بادهای جنوب شرقی امروز خلیج فارس در محدوده تنگه هرمز مواج است. همچنین احتمال رگبار باران در نقاطی از بشاگرد و ارتفاعات استان وجود دارد. به گزارش صبح ساحل، با فعالیت سامانه فصلی مونسون امروز در مناطق دریایی هرمزگان وزش باد شدید جنوب شرقی و در ارتفاعات بارش های رگباری پیش بینی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۶    
کارشناس هواشناسی گلستان ازتداوم بارش های رگباری در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گلستان با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به استان و هشدار سطح نارنجی، گفت: احتمال بارش های رگباری و آبگرفتگی معابر از فردا در استان گلستان وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: پیش بینی می شود از بعدازظهر شنبه تا صبح یکشنبه برای برخی مناطق نیمه شمالی و شهرهای واقع در شمال غرب استان از جمله ارتفاعات درگز، باجگیران، چناران، قوچان، هزار مسجد، بینالود و ارتفاعات شمالی سبزوار بارش های رگباری باران داشته باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی، پیش بینی می شود در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده، بارش های پراکنده رگباری نواحی شمالی استان را دربربگیرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- داداشی، مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه خنک و مرطوب جوی به استان، گفت: بارش های رگباری و رعد و برق در سه روز آینده مهمان گلستان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بارش های رگبار ی موقتی باران از امشب تا سه روز آینده در استان چهارمحال و بختیاری پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان از ورود سامانه ناپایدار جوی از فردا(پنج شنبه 16 شهریور) در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
با فعالیت سامانه فصلی مونسون امروز در مناطق دریایی هرمزگان وزش باد شدید جنوب شرقی و در ارتفاعات بارش های رگباری پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۵    
کارشناس هواشناسی گفت : بعدازظهر فردا بارش های رگباری محلی و رعدوبرق در برخی مناطق استان زنجان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۸:۵۴    
هوای مازندران از امشب تا یکشنبه هفته آینده بارانی و خُنک می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۳:۲۵    
کارشناس هواشناسی گفت:احتمال وقوع بارش های رگباری در برخی مناطق استان وجود خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
از امروز تا پایان هفته در برخی مناطق شرقی هرمزگان افزایش سرعت باد، گردوغبار، کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۸    
سامانه فصلی مونسون امروز نیز سبب مواج شدن دریا و بارش های رگباری در ارتفاعات هرمزگان می شود.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
داره کل هواشناسی استان تهران نسبت به بارش های رگباری، وزش باد شدید، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۲۳:۳۴    
سامانه مونسون در جنوب استان سیستان و بلوچستان، موجب بارش های رگباری و طغیان رودخانه های محلی شد .
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۹:۱۲    
هشدار زردرنگ به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفر ها و انجام کار های روزمره اختلالاتی را ایجاد کند. این هشدار برای آگاهی مردم صادر می شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران هشدار داد که به علت احتمال آب گرفتگی برخی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها مردم ها از رودخانه ها فاصله بگیرند!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش های رگباری پراکنده و رعد و برق از امروز نیمه غرب استان را در بر می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸    
ایسنا/اصفهان کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به پیش بینی بارش های رگباری در مناطق غربی استان تا روز دوشنبه، گفت: وضعیت جوی از امروز تا روز دوشنبه در بیشتر مناطق به صورت صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد نسبتاً شدید در ساعات بعد از ظهر پیش بینی می شود.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی، گفت: از مردم می خواهیم از حاشیه رودها فاصله بگیرند. حامد یزدی مهر ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش های رگباری باران از امروز تا روز دوشنبه در در برخی از استان های کشور خبر داد و گفت: طی پنج روز آینده برای نوار شرقی کشور وزش باد شدید و خیزش گردوخاک و در جنوب غرب و غرب کشور با پدیده غبار پیش بینی می شود.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ آورده است:رشد ابرهای همرفتی و بارش های رگباری و رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی در مناطق مستعد احتمال تگرگ به ویژه در ساعات عصر و شب در دامنه و ارتفاعات شمال استان تهران ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸    
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به بارش های رگباری، وزش باد شدید، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها هشدار داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
هشدار زردرنگ به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸    
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش های رگباری باران از امروز تا روز دوشنبه در در برخی از استان های کشور خبر داد و گفت: طی پنج روز آینده برای نوار شرقی کشور وزش باد شدید و خیزش گردوخاک و در جنوب غرب و غرب کشور با پدیده غبار پیش بینی می شود.
برترین ها / روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد شدید به ویژه در نیمه غربی و جنوبی استان، رگبار و رعدوبرق در ارتفاعات استان به ویژه در ارتفاعات شرقی و فیروزکوه در روز پنج شنبه ( 24 شهریورماه) هشدار صادر کرد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۷   + ۴۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به بارش های رگباری، وزش باد شدید، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۲:۵۵    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه، پیش بینی و مخاطرات جوی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: امروز و فردا در استان و به ویژه در نیمه غربی و شهرستان کوهرنگ بارش های رگباری توام با رعد و برق نیز پیش بینی می شود اما روزهای آینده انتظار بارش باران وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۱:۲۰    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: برای امروز و فردا به ویژه در ساعات بعدازظهر و شب بارش های رگباری توأم با رعدوبرق و همچنین وزش باد لحظه ای شدید و با احتمال خیزش گردوخاک در برخی مناطق به خصوص نیمه غربی و به ویژه برای منطقه کوهرنگ انتظار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۰۹:۴۲    
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان از کاهش گرمای هوا طی روزهای آینده خبر داد و گفت: با ورود سامانه خنک و کم فشار، وقوع بارش های رگباری در مناطق کوهپایه ای استان دور از انتظار نیست.