شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۶:۵۰Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش های رگباری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رگبار و رعد و برقدر 5 روز آینده در استان فارس ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سازمان تعاون روستایی فارس با بیان اینکه بارش های رگباری در فصل تابستان عامل مخربی برای محصولات کشاورزی محسوب می شود، گفت: 20 هزار تن گندم شهرستان های شمالی فارس از گزند باران محافظت شد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۲۰    
بارش های رگباری باران منجر، روستای بریز لارستان را در محاصره آب در آورد. عکاس: امین جاهدی
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۴    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار طی امروز در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت نیمه ابری است و در نیمه جنوبی احتمال بارش های پراکنده و رعد و برق وجود دارد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که بررسی نقشه های پیش یابی هوا بیانگر بارش های رگباری همراه با رعد و برق ، وزش باد و گردوخاک طی امروز دوشنبه و فردا در استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
در پی بارش های رگباری و گل آلود شدن منابع تأمین آب، آب برخی مناطق شهر یاسوج تا ساعت 20 قطع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۱    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از تداوم بارش های رگباری در استان تا پایان هفته خبر داد و گفت: این بارش ها از شدت بالایی برخوردار نیست.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۵    
هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد پیش از این نسبت به وزش باد شدید همراه با گرد و خاک، رعدو برق و بارش های رگباری در برخی مناطق استان هشدار داده بود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بااشاره به صدور هشدار زرد توسط اداره کل هواشناسی استان نسبت به بارش های رگباری تابستانه افزود: نواحی شمالی استان بیشتر تحت تاثیر این مخاطرات هستند و لازم است تا جوامع محلی در تردد در مسیر سیلابها دقت کنند. وی اضافه کرد: افزایش دما نیز [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بارش های رگباری دیروز در منطقه پادنای سمیرم در استان اصفهان ، عشایر منطقه را گرفتار سیلاب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۸    
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از پیش بینی بارش های رگباری و احتمال رعد و برق در نیمه جنوبی استان خبر داد و گفت: در مناطق مرکزی استان نیز احتمال بارش های خفیف وجود دارد، اما بیشتر بارش ها در سمیرم اتفاق می افتد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش های رگباری و وزش باد و گرد و خاک نواحی شرق و شمال استان اصفهان را امروز و فردا در برمی گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۱    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: پس از چند روز بارش های رگباری در استان از فردا جوی پایدار همراه با روند افزایش نسبی دما را پیش رو داریم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۹    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار طی دو روز آینده در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت نیمه ابری است، خیزش گرد و خاک در مناطق شرقی و شمالی اصفهان پیش بینی می شود و در نیمه جنوبی احتمال بارش های پراکنده و رعد و برق وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان گفت: بر اساس آخرین نقشه ها و الگوهای هواشناسی، بارش ها در اغلب نقاط استان به صورت رگباری تا روز سه شنبه این هفته ادامه دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با آغاز فعالیت سامانه بارشی موسمی در شرق هرمزگان بارش های رگباری ناشی از این سامانه منطقه هشتبندی هرمزگان را در گرمای بی سابقه تابستان عصر امروز شنبه فرا گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۰    
مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص به آبگرفتگی معابرعمومی، احتمال بارش های رگباری و وزش باد شدید هشدار داد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۳:۰۶    
عباس ارغوانی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره بهداشتی زرد هواشناسی در دشت کاشان اظهار داشت: بر این اساس ناپایداری همرفتی به صورت رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد نسبتا شدید و احتمال تگرگ در مناطق جنوبی کاشان پی بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با فعالیت سامانه موسمی بارشی در شیراز سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز از شهروندان خواست در خانه بمانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بارش های رگباری در استان همچنان ادامه دارد
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم هنرمند در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر با بیان اینکه بارش های رگباری جنوب، شرق، شمال و تا حدی مرکز استان را در برمی گیرد، اظهار داشت: شامگاه امروز احتمال بارندگی در شهر اصفهان نیز وجود دارد اما بارش های رگباری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی با اشاره به وقوع بارش های رگباری و احتمال آب گرفتگی و جاری شدن سیلاب، از آماده باش دستگاه های عضو مدیریت بحران در شهرستان های شمالی، جنوبی و غربی خراسان رضوی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۵    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: تا بعدازظهر فردا شاهد بارش های رگباری ، همراه با وزش باد و رعد و برق در استان خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: تا بعدازظهر روز یکشنبه منطقه به طور متناوب در ساعات بعدازظهر و شب تحت تأثیر گذر امواج کم دامنه قرار دارد که پیامد آن بارش های رگباری، رعدوبرق و وزش باد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۱    
مدیرکل هواشناسی فارس درخصوص فعالیت سامانه بارش های موسمی و افزایش ابرهای همرفتی هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۶    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس ،هواشناسی تا روز دوشنبه بارش های رگباری به همراه رعد و برق و جاری شدن روان آب را برای جنوب، شرق، جنوب شرقی، غرب و مرکز استان پیش بینی کرده است . کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۱    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس ،در سومین روز از فعالیت سامانه موسمی، استان فارسی ها در برخی از مناطق بارش های رگباری را تجربه کردند کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به آبگرفتگی معابرعمومی، بارش های رگباری و وزش باد شدید هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بارش های رگباری همراه با رعد و برق برخی مناطق فارس را فراگرفت.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
طبق بررسی های نقشه های هوایی، کماکان و به تناوب تا ظهر یکشنبه شاهد بارش های رگباری گاهی توأم با رعدوبرق در نواحی مستعد بارش تگرگ خواهیم بود. طبق بررسی های نقشه های هوایی، کماکان و به تناوب تا ظهر یکشنبه شاهد بارش های رگباری گاهی توأم با رعدوبرق در نواحی مستعد بارش تگرگ خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به بررسی نقشه ها و مدل های هواشناسی خراسان رضوی کماکان و به تناوب تا ظهر یکشنبه شاهد بارش های رگباری گاهی توأم با رعدوبرق در نواحی مستعد بارش تگرگ خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گلستان از تداوم بارش های رگباری در استان تا روز یکشنبه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۵:۵۰    
بارش های رگباری همراه با رعد و برق برخی نقاط فارس را فراگرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
وزش باد شدید با احتمال بروز خسارت همراه با بارش های رگباری باران تا روز های ابتدایی هفته آینده در خراسان رضوی ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۲    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به ادامه بارش های رگباری و رعدوبرق در آسمان استان گفت: تا روز شنبه انتظار داریم در برخی ساعات شاهد ابرناکی آسمان همراه با رگبار و رعدوبرق های پراکنده و وزش باد و کاهش دمای هوا باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۱    
نجان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: بارشهای رگباری و تگرگ همراه با رعد و برق در استان تا پایان روز جمعه ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: با توجه به پیش بینی وقوع وزش باد شدید و بارش های رگباری و تگرگ از امروز تا اوایل هفته آینده در استان، مردم آمادگی لازم را داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران خراسان جنوبی برای احتمال وقوع وزش باد شدید و طوفان گرد و خاک همراه با بارش های رگباری و وقوع تگرگ از فردا در استان هشدار داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی سیستان و بلوچستان نسبت به تداوم بارش های رگباری در جنوب و وزش بادهای 120 روزه در شمال استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان اظهار کرد: با توجه به اینکه بارش های رگباری در مدت زمان کوتاه و با شدت زیاد رخ می دهد لذا وقوع طغیان رودخانه های فصلی و احتمال سیلابی شدن مسیل ها مخصوصا در نیمه جنوبی استان وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد هواشناسی یزد در مورد وزش باد نسبتاً شدید و بارش های رگباری پراکنده در این استان طی روزهای جمعه تا یک شنبه هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از آغاز بارشهای رگباری در استان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی هواشناسی خراسان رضوی با صدور هشدار سطح زرد نسبت به بارش های رگباری و وزش باد شدید در سطح استان هشدار داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری باران از امروز به ویژه در مناطق شمال و غرب استان آغاز می شود و تا روز یکشنبه هفته آینده ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بنا بر اعلام هواشناسی هرمزگان، با فعالیت سامانه مونسونی از امروز بارش باران در ارتفاعات شرقی، شمالی و غربی استان باعث آبگرفتگی معابر عمومی، طغیان رودخانه های فصلی و سیلابی شدن مسیل ها در این مناطق می شود.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۰:۴۱    
رییس مرکز ملی پیش بینی هواشناسی کشور می گوید در روزهای آینده احتمال بارش های رگباری در 11استان کشور از جمله جنوب کرمان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان هرمزگان گفت: طی روز جاری، با تاثیر فعالیت سامانه ی فصلی در استان، ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی فارس درخصوص فعالیت سامانه بارش های رگباری و وزش باد شدید هشدار داد.
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به ادامه بارش های رگباری در استان، گفت: هوای خنک تا یکشنبه مهمان گیلانیان است.