جمعه ۰۸ اسفندساعت ۱۹:۵۶Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش های رگباری»

طلوع ارگ   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت که امروز در مناطق جنوبی کرمان بارش های رگباری رخ می دهد و مناطق کوهستانی هم برفی هستند. به گفته ی وی، عمده ی بارش ها روز پنج شنبه خواهد بود و هوا هم سرد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: موج بارشی از بعدازظهر امروز تا بعدازظهر فردا یک شنبه جو منطقه را متاثر می کند که در بعضی ساعات سبب بارش های رگباری به خصوص در نیمه شمالی و نواحی مرکزی استان می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه احتمال وقوع بارش های رگباری در فصل های بهار و تابستان افزایش پیدا می کند، گفت: در چنین شرایطی اگر سدها ظرفیت کافی نداشته باشند حتما سرریز می شوند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه احتمال وقوع بارش های رگباری در فصل های بهار و تابستان افزایش پیدا می کند، گفت: در چنین شرایطی اگر سدها ظرفیت کافی نداشته باشند حتما سرریز می شوند. ...
خبرنما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۶:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
ابوالقاسم حسین پور در یادداشتی اضافه کرد: ایران روی کمربند خشک جهان واقع شده است. تغییرات اقلیمی، تغییر الگوی بارش از برف به بارش های رگباری و سیل آسا و تشدید رخداد وقایع حدی بارش و سیلاب کشور ما را در شرایطی قرار داده که از یک سو با سیل های مخرب و ویرانگر با خسارات سنگین و از سوی دیگر با [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در اسفندماه و فروردین ماه، میانگین دمای خوزستان نسبت به درازمدت یک تا دو درجه افزایش خواهد یافت در نتیجه در چنین شرایطی، میزان بارش های رگباری و نقطه ای در برخی نقاط استان و حوضه های آبریز افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- فعالیت سامانه بارشی در جو لرستان از بامداد جمعه آغاز می شود که نوع مخاطره آن ابرناکی، بارش های رگباری و پراکنده و در نواحی سردسیر بارش رگبار برف خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها بخشدار زرآباد در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کشاورزی، صیادی و گردشگری زرآباد همواره از وقوع پدیده های مخرب جوی مانند طوفان های حاره ای، بارش های رگباری و سرمای هوا خسارت دیده است.
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۰:۵۹    
احد وظیفه، مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با ایسنا گفت: از بعد ازظهر روز یک شنبه و طی روز دوشنبه با تقویت جریان های شمالی، بارش در سواحل دریای خزر، به ویژه درسواحل مرکزی وشرقی ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه محیط زیست اول فارس ، مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: با فعالیت سامانه بارشی از صبح روز پنجشنبه 4 دی به استان فارس، در نواحی شمالی، غرب و مرکزی بارش های رگباری همراه با رعد و برق، وزش باد شدید و در نقاط سردسیر و ارتقاعات بارش برف پیش بینی می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی در اطلاعیه ای اعلام کرد: رگبار باران در برخی نقاط رعد و برق برای روزهای شنبه و یکشنبه در اغلب مناطق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به ناپایداری های جوی و وقوع بارش های رگباری توام با رعد و برق و آب گرفتگی، تشکیل مه، کاهش دید، کولاک برف و کاهش دما در این استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۰۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: استان ما با توجه به شیب بالا و بارش های رگباری 25 تن در سال فرسایش خاک دارد که از متوسط کشور و جهان بیشتر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: علی رغم بارش های رگباری و ادامه دار، خسارت جانی و مالی در استان نداشتیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- هواشناسی خراسان رضوی روز شنبه با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع بارش های رگباری همراه با آبگرفتگی بویژه در نیمه جنوبی استان هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- در پی پیش بینی هواشناسی خراسان جنوبی مبنی بر ورود سامانه جدید بازشی در استان 174 تیم عملیاتی و امدادی در آماده باش کامل قرار گرفتند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، خراسان جنوبی، سال ها خشکسالی های بسیاری را تحمل کرده و به حدی رسیده که مسیر رودخانه ها خشک شده است. تغییر نوع بارندگی ها، افزایش بارش های رگباری و متوسط دمای سالانه، بی نظمی های اقلیمی را به دنبال داشته و به خشکی مسیررودخانه ها افزوده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت:بارش رگباری باران که از عصر چهارشنبه در خراسان رضوی آغاز شده است امروز شدت گرفته و مناطق بیشتری از خراسان رضوی را فرا می گیرد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مهرداد قطره سامانی افزود: برای اواخر روز جمعه 14 آذر، در نیمه مرکزی و غربی استان بارش ها آغاز می شود و این سامانه روز شنبه در سراسر استان فعال است. وی تصریح کرد: این سامانه روز شنبه در سراسر استان فارس و روز یکشنبه در مناطق جنوب، غرب، مرکز و شرق استان فعال است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری باران همراه با احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها از عصر امروز در مناطق مختلف خراسان رضوی آغاز می شود و تا روز جمعه ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مشهد - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های سیلابی برف و باران از فردا شب در خراسان رضوی آغاز می شود و به طور متناوب تا عصر روز جمعه ادامه دارد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی استان فارس از ادامه بارش باران تا فردا در استان فارس ادامه دارد. علیمردانی افزود: امشب بارش ها در شمال، شمال غرب و مرکز استان، بارش های رگباری و رعد و برق داریم و در سمت شرق بارش ها کمتر می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: با گسترش سامانه بارشی، بارش باران به ویژه در نواحی شمالی و غربی خراسان رضوی پیش بینی می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران در خصوص وضعیت جوی استان تهران اظهار داشت: آسمان تهران از امروز پنج شنبه ششم آذرماه به تناوب بارانی خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: روند کاهش دما در خراسان رضوی از فردا همراه با بارش های رگباری و پراکنده آغاز شده و هوا دوباره رو به سردی می رود.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی گفت: همزمان با نفوذ سامانه بارشی به استان البرز شاهد رگبار شدید برف و باران، تگرگ، رعد و برق خواهیم بود که بیشینه بارش های این سامانه در ارتفاعات و جاده های منتهی به آن است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: سامانه بارشی که از اواخر روز پنج شنبه وارد استان می شود موجب بارش های رگباری در برخی از مناطق خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
بارش های رگباری و پراکنده برف و باران پنج شنبه شب و جمعه بیشتر مناطق خراسان رضوی به ویژه نیمه شمالی این استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۰    
یک کارشناس سازمان هواشناسی به پیش بینی وضعیت آب و هوایی کشور پرداخت. به گزارش میزان، کبری رفیعی گفت: طی بیست و چهار ساعت آینده برای استان های مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارش پراکنده و وزش باد را خواهیم داشت. ...
اقتصاد آنلاین / سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از اواخر وقت فردا (5 آبان) خبر داد و گفت: در پی ورود این سامانه بارشی به کشور در بیشتر مناطق بارش باران یا برف خواهیم داشت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بارش های رگباری و پراکنده از روز جمعه در کل کشور آغاز شد و در برخی از محورها به صورت برف و در برخی دیگر نیز با بارش باران همراه شد. به گزارش گروه ایرانشهرهمشهری، بارش ها در برخی محورهای استان های اردبیل، اصفهان، البرز، تهران، قزوین، مازندران، خراسان رضوی، مرکزی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۵    
با فعالیت سامانه بارشی از دیشب در فارس بارش های رگباری همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در نیمه شمال غربی استان آغاز شده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۰    
قدس آنلاین- با ورود سامانه بارشی جدید به کشور قالب استان های کشور با بارش های رگباری و هم چنین بارش برف همراه بودند که این پدیده موجب شادمانی بسیاری از هم وطنان به ویژه کشاورزان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری همراه با ایجاد رواناب از ظهر امروز در خراسان رضوی آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- بارش های رگباری برف و باران همراه با ایجاد رواناب از عصر شنبه هفته آینده در خراسان رضوی آغاز می شود و با کاهش محسوس دمای هوا تا صبح دوشنبه این هفته ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۳    
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: با احتساب بارش های رگباری 48 ساعت گذشته مجموع بارش های این استان در سال آبی جاری به 30 میلیمتر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بارش های رگباری و احتمال بارش تگرگ برای مناطق مرتفع پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی ادامه بارش های رگباری و رعد و برق منقطع و متناوب تا فردا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری همراه با روند کاهشی دما از عصر امروز یکشنبه در مناطق مختلف خراسان رضوی آغاز شده و تا پایان هفته ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی روز شنبه با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع بارش های رگباری پراکنده همراه با کاهش دمای هوا در این استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از فردا بارش های رگباری در نیمه شمالی خراسان رضوی آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۰۹    
ایسنا/زنجان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: روز شنبه شاهد بارش های رگباری باران و وزش باد شدید خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۸    
با ورود تدریجی سامانه بارشی به منطقه، از امروز تا اواخر هفته شاهد رگبارهای پراکنده باران همراه با رعد و برق در سطح استان خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری و پراکنده باران همراه با کاهش دما و وزش باد شدید برای روز های پایانی هفته در خراسان رضوی پیش بینی شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
یاسر اشتاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پدیده خاصی برای استان تا روز چهارشنبه جز وزش باد عصرگاهی و نیز غبار صبحگاهی در مناطق پرجمعیت پیش بینی نمی شود. وی اضافه کرد: روز چهارشنبه در صورت عدم تغییر نقشه های پیش یابی برای شمال استان بارش های رگباری پیش بینی می شود ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان زنجان از تداوم سامانه بارشی در چند روز آینده در استان زنجان خبرداد و گفت: بارش ها در برخی مناطق به صورت رگباری پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۳    
کارشناس هواشناسی استان زنجان گفت: بارش باران به همراه وزش باد شدید امروز هم در زنجان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین از بارش های رگباری همراه با رعد وبرق و برای برخی مناطق احتمال بارش تگرگ خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - با آغاز بارش های رگباری و رعد و برق در استان زنجان هواشناسی ضمن هشدار به کشاورزان و باغداران از جاری شدن سیل در مسیل رودخانه ها و آبرگفتگی معابر خبر داده است.