چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۳:۴۳May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش های رگباری»

ایرنا   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا- رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارش های رگباری از روز پنجشنبه استان را فرا می گیرد.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان در خصوص افزایش رگبار بهاری، آبگرفتگی و سیلابی شدن معابر در مناطق مختلف این استان در آخر هفته هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان گفت:برای امروز افزایش ابر، بارش های رگباری و وزش تندباد ها در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: با توجه به بررسی نقشه ها و خروجی مدل های جوی، کماکان از امروز سه شنبه تا آخر هفته در ساعات بعدازظهر و اوایل شب امکان رخداد بارش های رگباری و موقت بهاره همراه با رعد و برق و امکان بارش تگرگ فراهم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران پیش بینی کرده است که هوای استان همچنان تا پایان هفته که با تعطیلات عید فطر مصادف می شود ، نیمه ابری تا ابری ، همراه با بارش های رگباری پراکنده ، وزش باد و احتمال وقوع رعد و برق خواهد بود ولی دمای آن بتدریج افزایش می یابد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خواف اظهار کرد: با توجه به بارش های رگباری در شهرستان خواف که بیش از 20میلی متر بارش را به همراه داشت در اثر جاری شدن سیل و روان آب در محل چشمه روستای خیر آباد این منبع از مدار خارج شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش های رگباری و ناپایداری های بهاری تا روز جمعه در مناطق شمال، شرق و غرب استان اصفهان ادامه دارد.
یافته   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار مرکز پیش بینی هواشناسی لرستان از رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد شدید و خیزش گردو غبار و احتمال برخورد صاعقه در همه نقاط استان خواهیم بود و در اغلب نقاط استان بارش های رگباری در استان خبر داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: آسمان استان تا پایان هفته میهمان بارش های رگباری و پراکنده خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سلاجقه گفت: برای امروز افزایش ابر، بارش های رگباری و وزش تندباد ها به همراه گردو خاک در برخی مناطق استان کرمان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی بارش های رگباری در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا پنج شنبه هوای استان نیمه ابری و در ساعات بعدازظهر با بارش های پراکنده پیش بینی می شود همچنین احتمال بروز روان آب وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: تداوم بارش های رگباری تا روز پنجشنبه ادامه دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۵    
کارشناس هواشناسی قزوین گفت: تا اواخر هفته و برای ساعات بعدازظهر و شب در پاره ای مناطق استان، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد لحظه ای شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه پرفشار بارشی به استان و کاهش هشت درجه ای دما خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان کارشناس هواشناسی کردستان اعلام کرد که از امروز تا اواخر هفته در ساعات بعدازظهر احتمال بارش های رگباری و پراکنده همراه با رعدوبرق و احتمال بارش تگرگ و وزش باد در محدوده هشدار وجود دارد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
نصف جهان: در اثر بارش های رگباری شنبه شب و سیلابی شدن رودخانه و مسیل های فصلی بخش بادرود در شهرستان نطنز و محور جاده ای انارک به چوپانان در شهرستان نایین، 22 نفر از سرنشینان خودروهای عبوری در سیل گرفتار شدند که 14 نفر آنها کارکنان معادن سنگ و مس منطقه بادرود در نطنز بودند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۳    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: از فردا دوشنبه 20 اردیبهشت تا اواخر هفته در ساعات بعدازظهر و شب افزایش ابر و در پاره ای از مناطق بارش های رگباری، گاهی همراه با رعد و برق و وزش بادهای لحظه ای شدید با احتمال تگرک پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در اثر بارش های رگباری شب گذشته و سیلابی شدن رودخانه و مسیل های فصلی بخش بادرود در شهرستان نطنز و محور جاده ای انارک به چوپانان در شهرستان نایین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۷    
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت سامانه ناپایدار همرفتی از بعد از ظهر امروز در استان آغاز می شود و تا دوشنبه شب ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
بارش های رگباری شدید، تند باد لحظه ای و سیلاب مناطق شرق و نیمه شمالی استان اصفهان را تهدید می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار هواشناسی سطح زرد این اداره کل، گفت: بر اساس آخرین خروجی نقشه های پیش یابی و مدل های جوی فعالیت سامانه ناپایدار همرفتی از بعد از ظهر امروز در استان آغاز می شود که تا دوشنبه شب ا
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی از افزایش دما طی امروز در گیلان خبر داد و گفت: از فردا سامانه خنک و بارشی به گیلان برگشته و دمای هوا بین 5 تا 10 درجه کاهش می یابد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره هواشناسی سبزوار گفت: مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی، وقوع بارش های رگباری توام با رعد و برق در نواحی مستعد همراه با بارش تگرگ، افزایش شدت وزش باد در مناطق بادخیز را اعلام کرده بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۹    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: بارش های رگباری در قزوین آغاز شده و به صورت پراکنده تا فردا ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۱:۲۳    
اداره پیش بینی خواشناسی خراسان رضوی ساعاتی قبل با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع بارش های رگباری توأم با رعد و برق در نواحی مستعد همراه با بارش تگرگ، آبگرفتگی و احتمال سیلاب و وزش باد شدید توأم با گردوخاک با احتمال بروز خسارت هشدار سطح نارنجی داد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مهدی صابری با اشاره تشدید فعالیت سامانه بارشی در استان، افزود: با توجه به ماهیت بارش های رگباری طی امروز احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها دور از انتظار نیست. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مردم حتی المقدور در روز هایی که هشدار هواشناسی برای بارش های رگباری بهاری وجود دارد از مسافرت در مسیر های مذکور خودداری کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مردم حتی المقدور در روزهایی که هشدار هواشناسی برای بارش های رگباری بهاری وجود دارد از مسافرت در مسیرهای مذکور خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی قزوین از رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد های لحظه ای شدید در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع بارش های رگباری توأم با رعد و برق در نواحی مستعد همراه با بارش تگرگ، آبگرفتگی و احتمال سیلاب هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۰۱    
مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی امروز با صدور اطلاعیه ای نسبت به خطر آبگرفتگی و سیلاب بر اثر وقوع بارش های رگباری در استان هشدار داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اصفهانن(پانا) - مدیر کل ستاد مدیریت بحران استان اصفهان خبر داد بارشهای رگباری طی 24 ساعت گذشته در شهرستانهای نطنز، نایین، اردستان و خورو بیابانک بوده که بیشترین میزان بارش با 43 میلیمتر در ایستگاه بازیاب شهرستان خوروبیابانک ثبت شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی از افزایش ابر و بارش های رگباری در برخی مناطق استان برای امروز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
حبیبی گفت: برای امروز افزایش ابر، بارش های رگباری باران و وزش تندباد ها در اکثر مناطق استان کرمان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مراوه تپه- فرماندار مراوه تپه گفت: بارش های رگباری و نقطه ای در گلیداغ مراوه تپه سبب آبگرفتگی 9 واحد مسکونی و خسارت به مزارع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تند باد شدید و بارش های رگباری به تاسیسات برق شهرستان نیکشهر خسارات سنگین وارد کرد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با تداوم فعالیت امواج ناپایدار از امشب تا اواسط هفته آینده، افزایش ابر ، بارش های رگباری همراه با رعد وبرق در بعدازظهر و شب در استان سمنان پیش بینی می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اعظمی گفت: پس از بارش های رگباری باران و تگرگ شدید که منجر به جاری شدن سیلاب در اطراف روستای احمدآباد رشتخوار شده بود، متاسفانه خسارت هایی به بخش کشاورزی این شهرستان وارد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شمال سیستان و بلوچستان از جمله کم باران ترین مناطق استان و حتی کشور است که دیروز تحت تاثیر بارش های رگباری و ناگهانی قرار گرفت و مشکلاتی را برای عبور و مرور مردم بوجود آورد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، فرهاد مهر یاری مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات این سازمان درباره آخرین وضعیت جاده ها پس از سیل روزهای اخیر گفت: بر اثر بارش های رگباری شدید و تگرگ در روزهای گذشته در محورهای مواصلاتی برخی استان های کشور از جمله تهران، سیستان و بلوچستان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - بارش های رگباری طی روزهای گذشته بسیاری از مناطق و اهالی استان کرمان را غافلگیر کرد و در ادامه جاری شدن سیلاب ضمن خسارت به زیرساخت های راه، شبکه برق و مخابرات، تلفات جانی و خسارت مالی سنگینی برای مردم این خطه به همراه داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز هم بارش باران همراه با رعد و برق، وزش باد و احتمال آبگرفتگی و رواناب در خراسان رضوی ادامه دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: تا سه روز آینده شاهد بارش های رگباری در برخی مناطق استان قزوین خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۳۵    
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز افزایش ابر و بارش های رگباری در بیشتر مناطق استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مجتبی حمزه نژاد گفت: طی شبانه روز گذشته در سردشت بشاگرد 15.4 میلی متر و در شهر جاسک 6.9 میلی متر باران بارید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
بارش های رگباری سه روز گذشته، بزرگترین سازه آبخیزداری خراسان جنوبی در دهستان لانو واقع در مرز مشترک ایران و افغانستان را آبگیری کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه ناپایدار جوی به استان از شامگاه امشب چهارشنبه گفت که بارش های رگباری و رعد و برق تا اوایل هفته آینده مهمان گلستان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۷    
بارش های رگباری و پراکنده و تندبادهای لحظه ای تا روز پنجشنبه در سیستان و بلوچستان ادامه دارد.