جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۱:۱۲Oct 2020 23

جدیدترین‌های «بارش های رگباری»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری و پراکنده باران همراه با کاهش دما و وزش باد شدید برای روز های پایانی هفته در خراسان رضوی پیش بینی شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
یاسر اشتاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پدیده خاصی برای استان تا روز چهارشنبه جز وزش باد عصرگاهی و نیز غبار صبحگاهی در مناطق پرجمعیت پیش بینی نمی شود. وی اضافه کرد: روز چهارشنبه در صورت عدم تغییر نقشه های پیش یابی برای شمال استان بارش های رگباری پیش بینی می شود ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان زنجان از تداوم سامانه بارشی در چند روز آینده در استان زنجان خبرداد و گفت: بارش ها در برخی مناطق به صورت رگباری پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۳    
کارشناس هواشناسی استان زنجان گفت: بارش باران به همراه وزش باد شدید امروز هم در زنجان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین از بارش های رگباری همراه با رعد وبرق و برای برخی مناطق احتمال بارش تگرگ خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - با آغاز بارش های رگباری و رعد و برق در استان زنجان هواشناسی ضمن هشدار به کشاورزان و باغداران از جاری شدن سیل در مسیل رودخانه ها و آبرگفتگی معابر خبر داده است.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۳    
شاخص : کارشناس هواشناسی قزوین گفت: از اطراق کردن در فضای باز جدا بپرهیزید چراکه احتمال برخورد صاعقه در سطح منطقه طی این مدت وجود خواهد داشت و این شرایط تقریبا تا پایان هفته ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری باران از امروز تا اوایل صبح فردا نیمه شمالی و شمال غرب استان را فرا می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۳    
کارشناس اداره کل هوا شناسی استان همدان گفت: امروز و فردا وزش باد شدید و بارش های رگباری را در استان خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: باتوجه به بارش های رگباری و نخستین سامانه بارشی پاییزی در آسمان مازندران احتمال وقوع سیلاب وجود دارد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل از امروز یکشنبه 13 مهرماه 1399 تا چهار شنبه 16 مهر ماه ناپایداری جوی به صورت بارش های رگباری و رعد و برق، وزش باد شدید لحظه ای و کاهش محسوس دما در شهرستان آران و بیدگل پیش بینی می شود. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی از آغاز موج دوم بارش ها در سطح استان اصفهان در روز دوشنبه خبر داد و گفت: بارش های رگباری همراه با رعد و برق و وزش باد شدید لحظه ای بسیاری از مناطق به ویژه نیمه شمالی استان را فرامی گیرد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست گروه مطالعات آب های سطحی شرکت آب منطقه ای گلستان از احتمال وقوع بارش های رگباری طی امروز تا چهارشنبه هفته جاری خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بنا بر پیش بینی سازمان هواشناسی گیلان سامانه سرد و بارشی از عصر امروز در استان گیلان مستقر و مخاطراتی نظیر بالا آمدن سطح آب رودخانه و مسیل ها و رانش و لغزش زمین را در پی خواهد داشت و می طلبد متولیان بحران از سطح آمادگی کافی برخوردار باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی از بارش های رگباری و پراکنده برای امروز در استان قزوین خبر داد.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری از بارش های رگباری همراه با رعد و برق، تندباد لحظه ای و کاهش دما در 17 استان کشور طی امروز و دو روز آینده خبر داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست هواشناسی استان زنجان به کاهش تدریجی دما از فردا اشاره کرد و گفت: تا پایان هفته حدود پنج تا 10 درجه کاهش دما داشته و هوا سردتر خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از بارش های رگباری موقتی در نیمه شمالی استان و کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در هفته جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۵    
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: با ورود سامانه بارشی به زنجان از فردا / یکشنبه/ شاهد بارش های رگباری در مناطق مختلف استان خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای از ادامه ناپایداری همرفتی، ورود سامانه بارشی جدید به کشور و بارش باران و برف، تندبادهای لحظه ای در 19 استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۵   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری از بارش های رگباری همراه با رعد و برق، تندباد لحظه ای و کاهش دما در 17 استان کشور طی سه روز آینده خبر داده است.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای امروز (پنجشنبه)، بارش های رگباری همراه با رعدو برق و تندباد لحظه ای با احتمال اصابت صاعقه، احتمال آب گرفتگی معابر در برخی استان های جنوبی پیش بینی کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای امروز (پنجشنبه)، بارش های رگباری همراه با رعدو برق و تندباد لحظه ای با احتمال اصابت صاعقه، احتمال آب گرفتگی معابر در برخی استان های جنوبی پیش بینی کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از آسیب جانی صاعقه به پنج نفر در دو استان کشور خبر داد. به گزارش ایسنا، علی بختیاری در این باره گفت: امروز به دنبال وقوع بارش های رگباری همراه با رعد و برق و تندباد لحظه ای در برخی از مناطق استان های خوزستان، بوشهر، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، فارس ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق در برخی استان ها طی امروز و فردا (9 و 10 مهرماه) هشدار داد. به گزارش ایسنا، در هشدار زرد رنگ سازمان هواشناسی آمده است که بارش های رگباری همراه با رعد و برق و تندباد لحظه ای به ویژه در ساعات بعدازظهر امروز (9 مهر ماه) در استان های خوزستان به ویژه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون فنی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: باتوجه به فعالیت سامانه همرفتی و وقوع بارش های رگباری در روز جاری. مردم از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به مناطق مرتفع استان خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۴    
مرضیه سی سی پور گفت: با توجه به وقوع بارش های رگباری طی ساعات بعد از ظهر امروز توصیه می شود که از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به مناطق مرتفع هرمزگان خودداری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری باران با احتمال آبگرفتگی امروز نیمه شمالی استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی مازندران درباره افزایش شدت باران، احتمال آبگرفتگی معابر و جاری شدن سیلاب تا اواخر امشب هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ بارش های رگباری عصر امروز (یکشنبه) موجب جاری شدن سیلاب در سطح شهر و آبگرفتگی معابر عمومی خلخال شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
بارش های رگباری همراه با رعد و برق از امروز خراسان رضوی را فرا می گیرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- داداشی، مدیرکل هواشناسی گلستان از کاهش شش تا هشت درجه ای دما در گلستان خبر داد و گفت: بارش های رگباری و طغیان رودخانه در سه روز آینده در استان دور از انتظار نیست.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۳    
پیش بینی می شود در اولین روز از فصل پاییز بارش های رگباری و پراکنده باران در مناطق شمالی آذربایجان غربی تقویت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بارش های رگباری از امروز در نیمه شمالی خراسان رضوی رخ می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای هوا در این استان از فردا 31 شهریور همزمان با وقوع بارش رگباری پراکنده، رو به کاهش خواهد رفت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۷    
براساس آنچه پیش بینی های سازمان هواشناسی نشان می دهد، به زودی بارش های رگباری پاییزی را در دومین کلانشهر کشور شاهد خواهیم بود و با تجربه خساراتی که هر بارش رگباری در این شهر به دنبال داشته است، از هم اکنون نگران تکرار گرفتاری و مشکلات ناشی از بارش های پیش رو برای شهروندان مشهدی هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
بارش های رگباری و پراکنده باران روز های چهارشنبه و پنجشنبه این هفته نیمه شمالی استان خراسان رضوی را فرا می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: از فردا تا انتهای هفته بتدریج شرایط جوی استان با افزایش ابر، کاهش نسبی دما و در بعضی نقاط بارندگی و وزش باد و رعد و برق مواجه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۳    
گروه استان ها-رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی در مورد آغاز بارش های رگباری در خراسان رضوی توضیحاتی داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری و پراکنده روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری این استان بویژه نیمه شمالی و کوهستانی آن را فرامی گیرد.
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۶۰ سایت دیگر  
و یکشنبه نیز همین بارش های رگباری که همراه با رعد و برق و گاهی وزش باد شدید موقتی است را درشمال غرب و غرب سواحل شمالی کشور پیش بینی می شود. او ادامه داد: همچنین روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آینده نیز در بخشی از شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی احتمال بارش های خفیف وجود دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
با نفوذ سامانه بارشی به استان سمنان در برخی نقاط و با شدت بیشتر در ارتفاعات و نواحی شمالی رگبار و رعد و برق و مه آلودگی پیش بینی می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۱    
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده ی رعد و برق و وزش باد شدید موقت در برخی نقاط کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
با نفوذ سامانه بارشی به استان سمنان در شبانه روز آینده در برخی نقاط و با شدت بیشتر در ارتفاعات و نواحی شمالی رگبار و رعد و برق شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
برای روز های پایانی هفته احتمال بارش های رگباری همراه با رعد و برق در برخی مناطق استان پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۶    
طبق بررسی نقشه ها و مدل های هواشناسی، با توجه به نفوذ جریانات کم فشار و مرطوب غربی و شمال غربی به خراسان رضوی طی 48 ساعت آینده، بارش های رگباری در نواحی شمال غرب و نوار شمالی این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
بارش های رگباری خفیف و پراکنده در نواحی شمال غربی خراسان رضوی برای امروز پیش بینی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۶    
تا پایان هفته آسمان بارش رگباری دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با ورود امواج کم دامنه ناپایدار به استان سمنان، افزایش ابر، و احتمال بارش های رگباری و مه آلودگی در ارتفاعات پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
با ورود امواج کم دامنه ناپایدار به استان سمنان، افزایش ابر، و احتمال بارش های رگباری و رعد و برق در ارتفاعات پیش بینی می شود.