سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۱۲:۲۴May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطع آب»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفای استان ایلام گفت: با توجه به شکستگی خط انتقال آب چشمه گل گل تعمیر و بازسازی آن، آب برخی از مناطق شهر ایلام و چند روستا قطع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
جاری شدن سیل در بخش هایی از شهرستان فاروج خراسان شمالی از جمله روستای "استاد" خسارت های فراوانی از جمله قطع آب و برق تعدادی از روستاهای منطقه را در پی داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
جاری شدن سیل در بخش هایی از شهرستان فاروج خراسان شمالی از جمله روستای "استاد" خسارت های فراوانی از جمله قطع آب و برق تعدادی از روستاهای منطقه را در پی داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس شرکت آب و فاضلاب شیراز اعلام کرد که برای روز یکشنبه 7 خرداد، ساکنان بخشی از این کلانشهر با قطع یا افت فشار آب مواجه خواهند شد.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گیلان از قطع آب کشاورزی کانال چپ سد سنگر از روز پنجشنبه چهارم خرداد ماه به مدت 4 روز بر اساس برنامه نوبت بندی آب کشاورزی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
شکسته شدن دو خط انتقال 900 میلی متری آبرسانی شهر چالوس سبب قطع آب در برخی مناطق این شهرستان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۸    
به دلیل شست و شوی مخزن ذخیره آب در روستای توبن، فردا ساکنان تعدادی از روستا های رامسر با قطع آب مواجه می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بدنبال رانش زمین در منطقه قینرجه و خطر قطع آب شرب مشگین شهر مدیر کل ستاد مدیریت بحران استانداری اردبیل از منطقه بازدید کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره آب و فاضلاب شادگان از قطع آب چهار روستای این شهرستان بر اثر شکستگی خط لوله انتقال آب خبر داد. عاشور حمادی اظهار کرد: شکستگی لوله خط انتقال آب باعث بروز قطعی آب در 4 روستای دهستان جفال شهرستان شادگان شد. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره آبفا شادگان گفت: شکستگی لوله خط انتقال آب باعث بروز قطعی در چهار روستای دهستان جفال این شهرستان شد. عاشور حمادی اظهارکرد: به دلیل شکستگی در خط انتقال آب به دهستان جفال، آب آشامیدنی اهالی منطقه با افت فشار و کاهش کیفیت روبرو شده است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۷:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
فیروز قاسم زاده در گفت وگو با ایران اکونومیست افزود: برخورد با مشترکان بد مصرف آب یکی از برنامه های جدی وزارت نیرو برای مدیریت مصرف است. وی ادامه داد: این طرح الزام قانونی هم دارد و مشترکانی را که دو تا سه برابر الگو مصرف می کنند را شامل می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور آبفای شهرستان کرمانشاه، از جمع آوری انشعاب غیرمجازی که آب چندین روستا را با افت فشار و قطعی مواجه کرده بود، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۶:۰۴    
بدهی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس به اداره آبفا، موجب شد تا آب آرامگاه سعدی قطع شود.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای استان تهران گفت آب 43 هزار مشترک پرمصرف در استان تهران از ابتدای مهرماه سال گذشته تاکنون قطع شده است. 55 درصد مشترکین آب استان تهران پرمصرف و 5 درصد بدمصرف هستند که اگر براساس الگو مصرف نکنند، محدودیت ها بیشتر می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۹:۵۱    
مدیرعامل آبفای استان تهران: آب 43 هزار مشترک پرمصرف در استان تهران از ابتدای مهرماه سال گذشته تاکنون قطع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب از تغییر تعرفه های آب خبر داد و گفت: به جز تهران، در دو استان دیگر پس از اخطار به مشترکان و عدم رعایت آن ها نسبت به قطع موقت آب اقدام می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان سمنان اعلام کرد: اشتراک آب برخی مناطق شهمیرزاد امروز دوشنبه هجدهم اردیبهشت از ساعت 13 تا 17 قطع خواهد شد
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۱    
اداره آب و فاضلاب گلبهار از کم فشاری و قطع آب به واسطه اتفاق در مسیر توزیع آب شرب خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از شروع برخورد با مشترکان بدمصرف تهرانی از امروز خبر داد و گفت: این دسته از مشترکان در نوبت اول از ساعت 9 تا 17 و به مدت یک روز با محدودیت قطع آب روبرو خواهند شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۳   + ۷۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از آغاز برخورد با مشترکان بدمصرف تهران خبر داد و گفت: این دسته از مشترکان در نوبت اول از ساعت 9 تا 17 و به مدت یک روز با محدودیت قطع آب روبرو خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۰۶    
شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در اطلاعیه ای از قطع آب در قسمتی از شهر اراک خبر دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در منطقه کوردوبا سد تامین کننده آب منطقه برای نخستین بار در 40 سال اخیر خشک شده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
ابوالفضل ظهره وند، سفیر سابق ایران در افغانستان، در آغاز درباره پیشینه تاریخی تضاد با افغانستان بر سر آب به انتخاب گفت: در دوره رضاخان، ایشان گاف های زیادی داد، از جمله واگذاری بخش جنوبی آرارات به ترکیه، یا قره سو که ارتباط ما را با ارمنستان قطع کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مردم چهار روستای شهرستان کهگیلویه خواستار رفع مشکل آب آشامیدنی خود شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۱    
فرماندار دلفان با اشاره به قطع آب آشامیدنی شهر برخوردار از توابع بخش خاوه این شهرستان به دلیل حجم بالای بارش، گفت: هم اکنون با تانکرهای آب رسان مشغول آبرسانی به این منطقه هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۸    
فرماندار دلفان با اشاره به احتمال سرریز شدن مخازن سد معشوره از قطع آب شهر برخوردار در پی بارش های سیل آسا خبر داد.
نبأپرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس از رباط کریم ، حجت الاسلام والمسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن گرامیداشت مناسبت های مذهبی و شب های قدر پیش رو اظهار داشت: نظام اسلامی از موضوع حجاب و عفاف کوتاه نخواهد آمد و قطعاً این وضعیت ادامه نخواهد یافت. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری لالی در خصوص دلیل قطع آب در این شهرستان گفت: آب آشامیدنی لالی و روستاهای آن به دلیل گل آلود شدن منابع آبی این شهرستان با تانکر در حال توزیع است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری لالی توضیحاتی درخصوص دلیل قطع آب آشامیدنی در این شهرستان و کار های انجام شده در این رابطه ارائه کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۱۳    
باتوجه به افزایش چندین برابری میزان مصرف آب در ساعات پایانی سال، منجر به کاهش فشار در شبکه توزیع و حتی در برخی از موارد قطع آب مشترکین علی الخصوص در مناطق پایین دست و پر تراکم می شود، که تقاضا داریم با استفاده بهینه از آب، امکان بهره مندی همگان از این نعمت الهی فراهم گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان زابل گفت: با توجه به عملیات اجرایی انتقال بارج آب خام تصفیه خانه روستایی به نقاط عمیق تر چاه نیمه آب روستاهای این منطقه دچار افت فشار و قطعی آب شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق خواستار اقامه دعوی علیه ترکیه در شورای امنیت سازمان ملل به دلیل اقدام این کشور در قطع آب و هدف قرار دادن اراضی عراق شده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۵   + ۳۰ سایت دیگر  
روابط عمومی امور آبفا شادگان اعلام کرد: آب آشامیدنی این شهرستان از روز 15 اسفند به مدت سه شبانه روز قطع می شود و شهروندان برای این مدت آب آشامیدنی و مصرفی کافی ذخیره کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۸    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیام از قطع آب کانال آبیاری شهر ری و خشک شدن زمین های کشاورزی محدوده پاکدشت و ورامین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۵    
آب آشامیدنی برخی از مناطق شهر دوگنبدان ، به دلیل تعمیر الکتروپمپ های ایستگاه پمپاژ آب خیرآباد قطع می شود.
تیک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۴    
ایسنا: علی اکبر ملکوتی با بیان اینکه تهران طی سه سال پی درپی خشکسالی را تجربه می کند و همین مساله موجب شده تا منابعی که به عنوان منابع سطحی تامین کننده آب شرب شهروندان ساکن در شهر تهران است در پشت سدها به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۱   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر بهره برداری و توسعه شبکه توزیع و کاهش آب بدون درآمد گفت: باوجود افزایش مصرف و کاهش بارندگی ها برنامه ای برای جیره بندی و یا قطع آب در تهران وجود ندارد، اما در صورت ادامه افزایش مصرف آب احتمال کاهش فشار آب در برخی از شبکه ها وجود دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: با آغاز خانه تکانی ها، مصارف آب در استان تهران به 3 برابر ورودی سدهای پنجگانه آن رسیده و آب مشترکانی که مصارف نادرستی داشته باشند قطع خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: با آغاز خانه تکانی ها، مصارف آب در استان تهران به سه برابر ورودی سد های پنجگانه آن رسیده و آب مشترکانی که مصارف نادرستی داشته باشند، قطع خواهد شد.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
طبق اعلام شرکت آبفای استان تهران به دلیل مصرف بی رویه آب شرب در تهران احتمال اعمال محدودیت را افزایش می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۰    
رئیس اب و فاضلاب بجنورد در گفتگو با خبرگزاری صدا وسیما با اشاره به ترکیدگی لوله در خیابان صادقیه اول و دوم بجنورد و قطع آب این منطقه گفت: با تلاش همکاران آبفا مشکل رفع و آب این منطقه وصل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مردم زرین دشت در جنوب استان فارس پس از خلاصی از رنج بی آبی در مرداد 1400، دوباره با قطع آب سد رودبال گالن به دست در پی خرید آب تصفیه شده هستند، این مردم از توزیع ناعادلانه آب سد رودبال گلایه مندند و خواستار نگاه ویژه متولیان توزیع آب استان به رنج های بی شمارشان در این حوزه هستند .
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
آب بسیاری از مناطق در شهر مرزی راز در خراسان شمالی از روز چهارشنبه با قطعی یا افت شدید فشار همراه بود!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان قزوین از احتمال قطع آب در برخی از مناطق قزوین خبر داد .
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
بدلیل تعمیرات، بازسازی و اصلاح شیرآلات خط انتقال آب شرب بخش مرکزی شهر رشت، از ساعت 23 امشب مورخ 28 بهمن الی6 صبح فردا در برخی نقاط قطع است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه کدورت آب در محل تصفیه خانه سامان کاهش پیدا کرده و به حداقل رسیده است، گفت: در شهرستان سامان سه روستا با قطعی آب مواجه شدند که هم اکنون مخازن در حال آبگیری و آبرسانی با تانکر انجام شده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۹    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به نقل از دانشجو؛ از دیروز تا امروز 35 مورد قطعی برق و 40 مورد قطع آب داشتیم. در روستاها به دلیل بافت قدیمی خانه ها چندین مورد تخریب داشتیم. ارتفاع برف در برخی نقاط کوهرنگ تا 6 متر هم میرسد.