یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۰:۳۱Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطع آب»

خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش    
معاون اول رییس جمهوری در سفر به استان یزد گفت: حیات مردم منوط به آب شرب است و حفاظت از خطوط انتقال وظیفه مردم است و مسئله قطع کردن آب مردم به هیچ عنوان جایز نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت تامین امنیت آب انتقالی به یزد گفت: هیچ کسی حق ندارد به هیچ دلیلی آب شرب مردم را قطع کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۲    
آب در بعضی از نقاط شهر صدرا روز یکشنبه 17 اسفند ماه قطع می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۲:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد در حالی که کمتر از چند روز از رفع مشکل قطع برق هتل های یزد به دنبال پیگیری استاندار نگذشته است، این بار اخطار قطع آب موجب نگرانی تعدادی از مجموعه های گردشگری این استان گردشگرپذیر کشورمان شده است، البته حضور وزیر نیرو در یزد می تواند نویدی برای حل این مشکل باشد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۸    
آب در بعضی از نقاط شیراز روز چهارشنبه 13 اسفند ماه قطع می شود. به گزارش اول فارس ، بر اساس اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب شیراز، با توجه به تعمیرات، جریان آب در برخی مناطق شیراز از ساعت 8 تا 14 روز چهارشنبه 13 اسفند ماه قطع می شود. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۲    
وزیر آموزش و پرورش گفت قطع آب و برق و گاز مدارس غیر قانونی است.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۵۸    
آب در بعضی از نقاط شیراز روز سه شنبه 12 اسفند ماه قطع می شود. به گزارش اول فارس ، بر اساس اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب شیراز ، با توجه به تعمیرات، جریان آب در برخی مناطق شیراز از ساعت 8 تا 14 روز سه شنبه 12 اسفند ماه قطع می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آب در بعضی از نقاط شیراز روز سه شنبه 12 اسفند ماه قطع می شود.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۶:۳۸    
جریان آب در بعضی از مناطق شهر شیراز قطع می شود. به گزارش اول فارس ، بر اساس اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب شیراز، به علت تعمیرات شبکه آب رسانی، جریان آب در بعضی از مناطق شهر شیراز از ساعت 8 روز سه شنبه 12 اسفند به مدت 6 ساعت قطع می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۳:۲۱    
جریان آب در بعضی از مناطق شهر شیراز قطع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت قطع آب و برق و گاز مدارس غیر قانونی است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدارس از ارسال پیامک های قطع آب و گاز خبر می دهند اما طبق گفته های شرکت گاز استان تهران گاز مدارس قطع نشده و مذاکره ای نیز از سوی آموزش و پرورش برای پرداخت بدهی ها انجام نشده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: تاکنون بیش از دو هزار انشعاب آب خانه باغ ها در استان بوشهر قطع شده که این روند تا قطع حدود پنج هزار انشعاب غیرمجاز ادامه دارد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان - سخنگوی کمیسیون کیفیت محیط زیست ایالت تگزاس آمریکا می گوید بیش از 3.4 میلیون نفر در تگزاس، در 204 شهر کوچک، هنوز در تامین آب آشامیدنی خود مشکل دارند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
آب آشامیدنی شهر چمران در بندر ماهشهر تا اطلاع بعدی قطع شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
قائم مقام شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه مشکلی غیرمترقبه در تاسیسات تصفیه خانه شماره 2 اهواز منجر به قطع آب 70 درصد شهر شد، گفت: تا ساعاتی دیگر شبکه وارد مدار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۲    
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان در خصوص شرایط به وجود آمده در پی مشکل تصفیه خانه آب شماره 2 اهواز توضیحاتی ارائه کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت آبفا اهواز با اشاره به قطع آب مناطق وسیعی از شهر در پی بروز مشکل در تاسیسات، از آبرسانی با تانکر به بیمارستان های اهواز خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با اشاره به اینکه از بامداد امروز تصفیه خانه آب شماره 2 اهواز دچار مشکل شد، بیان داشت: با تلاش تیم های عملیاتی امیدوار هستیم که تا عصر امروز مشکل قطع آب شهر اهواز برطرف شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۵   + ۷۵ سایت دیگر  
مدیر کل بحران استانداری خوزستان از تعطیلی اداره ها و دستگاه های اجرایی اهواز به دلیل قطع آب طی امروز و لزوم رعایت بهداشت خبر داد.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
با اعلام قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان کلیه ادارات و سازمان ها در اهواز به علت قطع آب و شرایط قرمز کرونایی امروز سه شنبه 99/12/5 تعطیل می باشند. این تعطیلی شامل مراکز بهداشتی و درمانی و بانکها و دستگاههای امدادی نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۶:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار اهواز ضمن هشدار نسبت به قطع آب و برق اصناف متخلف گفت: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم و اصناف، باعث می شود تا آب و برق آنها را قطع کنیم که این کار در چند نقطه شهر اهواز انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۱    
گروه استان ها - مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی نسبت به از آغاز مجدد تنش آبی و قطع آب تبریز از اردیبهشت 1400 ابراز نگرانی کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۱:۴۰    
در پی شرایط ناشی از سرما و یخبندان در بخش های جنوبی آمریکا به خصوص تگزاس و همچنین قطع آب و برق و سیستم های گرمایشی، شمار جان باختگان از سرما در این کشور از 70 نفر گذشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
جریان آب در برخی از مناطق شهر شیراز فردا 4 اسفند قطع می شود.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کاربران توئیتر با انتشار تصویری از مردم سرمازدۀ تگزاس که در تنگنای قطع آب و برق قرار دارند، مطلبی را منتشر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
درحالی که مردم تگزاس از شرایط سخت آب و هوایی و تبعات گسترده ناشی از سرمای شدید رنج می برند، مسافرت رفتن سناتور کروز و اظهارنظر برخی مسئولان باعث شده تا تحمل این سختی برای مردم دو چندان شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تأمین انرژی اولیه در سال آینده از هم اکنون نیازمند برنامه ریزی با درنظر گرفتن تمام سناریوهای ممکن است تا در سال 1400 در تابستان شاهد قطع آب و قطع برق و در زمستان شاهد قطع گاز و قطع برق نباشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۷:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به قطع آب شهر زاهدان 60 تیم از امروز شنبه کار آبرسانی سقایی را در محلات مختلف این شهر بنا به نیاز شهروندان رایگان توزیع می کنند.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
امیرعلی ابوالفتح، کارشناس مسائل سیاسی در صفحه اینستاگرام خود درباره جهنم یخ زده تگزاس نوشت: دما به منفی بیست و دو درجه سانتیگراد رسیده است در حالی به طور معمول در این روزها از سال، دما بین بیست تا بیست و چهار درجه سانتیگراد بوده است ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، امیرعلی ابوالفتح، کارشناس مسائل سیاسی در صفحه اینستاگرام خود درباره جهنم یخ زده تگزاس نوشت: دما به منفی بیست و دو درجه سانتیگراد رسیده است در حالی به طور معمول در این روزها از سال، دما بین بیست تا بیست و چهار درجه سانتیگراد بوده است. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
افزایش خشم عمومی در تگزاس با ادامه قطع آب و برق در سرمای شدید
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۲    
شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی علت قطع آب دربرخی مناطق اراک را اعلام کرد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
به دلیل تعمیرات شبکه آبرسانی شنبه 2 اسفند در برخی نقاط شهر شیراز آب قطع و یا با افت فشار روبرو خواهد شد. به گزارش اول فارس ، روابط عمومی آبفای شیراز اعلام کرد:به دلیل تعمیرات از ساعت 6 تا 18 روز شنبه دوم اسفند در بعضی از نقاط شهرشیراز با قطع آب و یا افت فشار روبرو خواهند شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۶    
مقام های ایالت تگزاس آمریکا نسبت به تبعات ناگوار و فاجعه بار سرمای شدید که موجب قطع برق و آب میلیون ها نفر شده، هشدار داده اند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
طوفان و سرما در تگزاس که معمولاً زمستان های خیلی سرد ندارند ، باعث خاموشی گسترده و بحران های انرژی در این ایالت شده است و این همه ماجرا نیست. علاوه بر قطعی برق ، برخی مناطق قطع آب را نیز تجربه کردند. همچنین باعث کشته شدن حداقل 23 نفر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۴    
گروه استان ها ورود سامانه جدید بارشی توام با باد شدید و باران، فعالیت روزانه را تحت تاثیر و به قطع آب در برخی نقاط استان شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۲:۰۸    
بوشهر- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: قطع آب باغ ویلاها و انشعابات غیرمجاز در استان بوشهر به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم میناب در مجلس با انتقاد از مشکل کمبود آب شرب در شهرستان سیریک، افزود: افزون بر این منطقه، مناطق دیگری از حوزه انتخابیه نیز با مشکل کمبود آب مواجه اند.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
بارش برف و کاهش دمای شدید و یخبندان سبب قطع آب و برق 2 میلیون و 800 هزار مشترک در ایالت تگزاس در آمریکا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه وبویراحمد گفت: آب برخی از نقاط شهر دوگنبدان فردا سه شنبه بیست و هشتم بهمن به طور موقت قطع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
آب در بعضی از نقاط شهر صدرا روز چهارشنبه 29 بهمن ماه قطع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۶    
از ساعت 8 تا 16 فردا در برخی از مناطق بلوار ناهار خوران، بلوار صیاد شیرازی و خیابان امام رضا احتمال قطعی آب و افت فشار وجود دارد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرماندار پیشوا در حاشیه این مراسم گفت: به منظور توسعه زیرساخت های آب و فاضلاب و افزایش سطح خدمات به مردم و مشترکین، 12 طرح با اعتبار 106 میلیارد ریال در حوزه آب و فاضلاب شهرستان پیشوا به بهره برداری رسید. حسین عباسی گفت: مخزن هوایی 500 متر مکعبی با هدف رفع مشکل افت فشار و قطع آب [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
آب برخی مناطق یاسوج فردا دوشنبه به مدت 8 ساعت قطع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار شهرستان رشت گفت: شأن فرهنگیان بسیار بالاست لذا قطع آب، برق و گاز برخی مدارس توسط دستگاه ها توهین به دانش آموز و است و نباید شاهد چنین اتفاقاتی باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری اعلام کردند، زلزله شامگاه شنبه ژاپن کشته ای نداشته اما موجب جراحت بیش از یکصد نفر و همچنین خاموشی برق، قطع آب و توقف حرکت قطارهای سریع السیر این کشور شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۶    
شرکت آب و فاضلاب استان گلستان با صدور اطلاعیه ای از احتمال افت فشار و یا قطع آب در برخی از مناطق جنوبی گرگان در روز شنبه بیست و پنجم بهمن ماه خبر داد.