چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۴:۵۵Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل سازمان آب و برق»

شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۰    
در حالی که برخی منابع از حکم قضایی 3 سال انفصال از خدمت برای ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان خبر می دهند و برخی نیز سعی میکنند این موضوع را طوری انعکاس دهند که افکار عمومی تصور اختلاس یا تخلفی به ذهنشان خطور کند ذکر چند نکته ضروری است:
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر دفتر حقوقی سازمان آب و برق خوزستان در توضیح حکم انفصال از خدمت مدیرعامل سازمان در گفتگو با خبرنگار تابا ؛ گفت: در دهه 80 یک شرکت خصوصی برای تاسیس کارگاه و فعالیت در اراضی حریم یکی از سدهای استان مجوزی اخد کرده بود و به دلایل حفاظتی سازمان نمی توانست با فعالیت کارگاه مزبور موافقت نماید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی شکایت یک شرکت خصوصی از مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، فرهاد ایزدجو به سه سال انفصال از خدمات دولتی محکوم شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان،مدیر بهبود و تحول سازمانی منصوب شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، مدیر طرح های آبرسانی به شهرهای غرب و مرکز منصوب شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۲۱    
به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان عصر امروز چهارشنبه به همراه فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان و جمعی از مدیران استانی از مرکز دیسپاچینگ (رصدخانه) آب و انرژی سازمان آب و برق خوزستان بازدید کرد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
حکم مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سازمان آب و برق خوزستان برای دو سال دیگر تمدید شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان،اعضای کمیته سلامت این سازمان منصوب شدند.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان،اعضای کمیته تحقیقات و فناوری اسن سازمان منصوب شدند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛طی حکمی از سوس وزیر نیرو رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان خوزستان منصوب شد. رضا اردکانیان با صدور حکمی فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان را بعنوان رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو منصوب کرد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در امور بانوان و خانواده از آزادی یکی از زنان زندانی به همت پرسنل این سازمان خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در سفر یکروزه خود به شهرستان اندیکا ضمن دیدار با خانواده شهدا،از اردوی جهادی ویژه مناطق محروم پرسنل این سازمان و مجموعه سد و نیروگاه شهید عباسپور بازدید کرد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با خانواده شهید سید محمد موسوی و خانواده شهید مدافع حرم سید جاسم نوری دیدار کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، "فرزاد جونعلی وند" به عنوان مدیرعامل جدید سد و نیروگاه شهید عباسپور منصوب و جلسه معارفه او برگزار شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان،مدیر طرح های توسعه شبکه های آبیاری و زهکشی حوضه کرخه،زهره و جراحی منصوب شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۹    
خوزستان - دبیر نظام صنفی کشاورزی هندیجان: سازمان آب و برق مقصر نابودی رودخانه زهره است؛ بالادست رودخانه زهره همه چیز می کارند ولی کشاورزان هندیجان آب ندارند! ؛ بی عدالتی سازمان آب و برق را نمی پذیریم.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین تقدیر از تلاشگران تامین آب شرب و کشاورزی استان پیش از ظهر امروز دوشنبه با حضور فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، معاونین سازمان و جمعی از مسئولان استانی در محل سالن اجتماعات گیت بوستان اهواز برگزار شد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تابا ؛ در حاشیه آیین تجلیل از تلاشگران تامین آب کشاورزی و شرب در سال 98-99 مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: برنامه امروز به جهت تقدیر از همکاران بنده به خاطر تامین آب شرب، صنعت و کشاورزی در استان پهناور خوزستان تشکیل شده است. ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد و تحقق مصادیق حقوق شهروندی و ایجاد فرصتی یکسان برای همه اقشار جامعه برای ارتباط مستقیم تلفنی با مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی، دکتر فرهاد ایزدجو ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان،دکتر فرهاد ایزدجو همراه با مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان با حضور در نمایشگاه نقاشی “در ستایش رود” از آثار نقاشان استان خوزستان با موضوع “رود” بازدید کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از کشاورزان نخیلات کارون با نوشتن نامه ای نسبت به افزایش آب بها نخلستانها از سازمان آب و برق خوزستان به استاندار شکایت کردند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۲:۱۵    
حل قطعی و همیشگی مشکل انتقال آب در درون همین استان و از طریق تغییر شیوه مدیریت در سازمان آب و برق استان خوزستان و موافقت آقای دکتر ایزدجو و کمیته تخصیص سازمان با اعطاء مجوزهای برداشت آب کشاورزی برای کشاورزان ذیحق در حاشیه رودخانه های استان است.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اهدا لوح تقدیر از نقش ارزنده مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در تحقق اهداف پویش "هر_هفته_الف_ب_ایران" تقدیر کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۱:۳۱    
منابع مطلع خبر دادند قرار است فردا نشست محجوبی و مدیران سازمان با یوسفی رییس صنف کشاورزان ماهشهر برگزار شود که به نظر می رسد اگر باز هم بجای اقدامات عملی، محجوبی بخواهد تنها وعده بدهد باز هم بحران نارضایتی گسترده تر شود ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ آیین تجلیل از دست اندرکاران پویش #هرهفته_الف_ب_ایران و رونمایی از کتاب “دلگرمی ها و همراهی ها” بصورت ویدئوکنفرانسی با حضور وزیر نیرو، استاندار خوزستان و مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان و جمعی از دست اندرکاران پویش #هرهفته_الف_ب_ایران برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به نهایی نشدن مطالعات پرورش ماهی در قفس در مخازن سدهای این استان گفت: مجوز پرورش ماهی در قفس، فقط در سد مارون به صورت آزمایشی صادر شده است.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 مدیرکل شیلات خوزستان گفت: شیلات خوزستان قطب آبزی پروری کشور محسوب می شود به همین دلیل انتظار می رود نگاه سازمان ها و ارگان های مختلف به این صنعت کلان و ملی باشد. ...
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۶:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
این نخستین بار نیست که خوزستان بابت آبگرفتگی و بالاآمدن فاضلاب به وضعیتی گرفتار شده که به صدر اخبار آمده یا سوژه خبری برای رسانه های خارج از ایران شده است.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
آیین تجلیل از تلاشگران شرکتهای بهره برداری از سد و نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان در زمینه کسب رتبه برتری کشوری در تامین برق مصرفی تابستان 99 با حضور مسئولان استان برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: روش های نوین برای نگهداری و بهره برداری بر اساس استاندار د های دنیا در سازمان آب و برق استان پیاده سازی شد و رصد کلیه وضعیت واحد های به صورت آنلاین انجام می شود.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام شرکت مدیریت منابع آب ایران با ارسال نامه ای مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان را در کنترل و مدیریت سیلاب مورد قدردانی قرار داد. به گزارش تابا محمد حاج رسولیها در این نامه خطاب به دکتر فرهاد ایزدجو آورده است: ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شادگان از تامین حق آبه 11/500 هکتار نخیلات و صیفی جات شادگان در تابستان خبر داد. به گزارش تابا ؛عبدالمحمد بشیری گفت: با توجه به ممنوعیت کشت شلتوک در حوضه جراحی و تاکید مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در رساندن آب به انتهایی ترین نقطه حوضه کارشناسان این اداره با برخورد جدی با ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به مطالعه طرح های کنترل سیلاب در استان گفت: اجرای این طرح ها به 49 هزار و 360 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که به تدریج بر اساس اولویت ها اختصاص می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از پیشرفت فیزیکی 45 درصدی طرح آبرسانی غدیر خبر داد و گفت: بیش از 300 میلیارد ریال برای اجرای این پروژه هزینه شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: انتقال آب موضوعی است که باید با توجه به بحث تاب آوری انجام شود و باید شرایط تاب آوری به نحوی باشد که باعث نارضایتی نشود اما در خوزستان، تاب آوری به شکلی است که اگر آبی انتقال پیدا کند باعث نارضایتی می شود.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سد و نیروگاه گتوند به دلیل تداخل وظیفه کماکان توسط شرکت آبنیرو در حال بهره برداری است که می بایست به دلیل مدیریت واحد رودخانه کارون به سازمان آب و برق خوزستان واگذار شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق استان خوزستان به منظور پاسخگویی به تماس های مردمی، دو شنبه 20 مرداد ماه جاری در مرکز سامد استانداری خوزستان حضور می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به موافقت های اولیه با طرح تکمیلی آبرسانی غدیر گفت: اجرای خط انتقال آب و تامین نیاز طرح آبرسانی غدیر از رودخانه دز، تا پایان دولت دوازدهم در حال پیگیری است.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: در حال حاضر حجم بسیاری از آب شرب مورد نیاز شهرهای اهواز، آبادان، خرمشهر، دشت آزادگان و شادگان از محل سد تنظیمی کرخه تامین می شود.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور آب منطقه شرق بهبهان گفت: به منظور بهبود کیفیت آب رودخانه "زهره" در شهرستان هندیجان آب سد کوثر از 21 تیرماه به مدت 12روز رهاسازی می شود؛ مردم بهبهان و هندیجان از بستر و حریم رودخانه خیرآباد و زهره فاصله بگیرند. ...
شوشان   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از آغاز عملیات اجرایی پروژه انتقال و پخش سیلاب رودخانه کارون به کانون های ریزگرد از طریق نهر مالح خبر داد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۸    
مشاور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره انجمن هیدرولیک انتخاب شد. به گزارش تابا ؛در آخرین جلسه هیئت مدیره انجمن هیدرولیک ایران دکتر مسعود حکمی مشاور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره انجمن انتخاب شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به نگرانی های موجود به دلیل همزمانی شیوع ویروس کرونا و احتمال وقوع سیلاب در استان، گفت: برنامه ریزی سدهای دز و کرخه، امسال با اولویت مدیریت سیلاب انجام گردیده تا ریسک وقوع سیل در پایین دست این رودخانه ها به حداقل برسد.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرهاد ایزدجو به عنوان رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان خوزستان منصوب شد. به گزارش تابا ؛بر اساس ابلاغ حکم رضا اردکانیان وزیر محترم نیرو فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در راستای ارتقای هماهنگی بین مدیران استانی ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – اهواز - عباس سیدجلالی : مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به بهره برداری از پنج طرح بخش آب در این استان گفت: آب شرب مورد نیاز 302 هزار نفر و آب تنظیم شده 50 هزار هکتار از زمین های کشاورزی حوضه مارون - جراحی در خوزستان با بهره برداری این طرح ها تامین شده است.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۰:۴۲    
استاندار خوزستان گفت: تمامی نقاط شهرستان امیدیه و روستاهای اطراف آن با پیگیری مدیرعامل سازمان آب وبرق خوزستان آب رسانی می شود. به گزارش خبرنگار تابا ...
برق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۷    
با ابلاغ مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان مشاور مدیرعامل، مدیر دفتر امور قرار داد ها و معاون مدیریت ذیحسابی اعتبارات طرح های عمرانی این سازمان منصوب شدند.
شوشان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
با ابلاغ مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان مشاور مدیرعامل منصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: رودخانه های خوزستان نیازمند 30 میلیون متر مکعب لایروبی هستند که در سال 98 مقرر شد 180 هزار متر مکعب با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد تومان انجام شود.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۳:۰۲    
ظهر امروز سه شنبه پانزدهم بهمن، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو، دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و دکتر فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با حضور در شهرستان شادگان 5 پروژه در زمینه تامین آب شرب و زراعی را افتتاح کردند.