سه شنبه ۰۸ خردادساعت ۰۳:۴۳May 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل سازمان آب و برق»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران اسلامی و هیئت همراه را تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان افزایش ظرفیت سدهای استان در سامانه بارشی اخیر را نتیجه مدیریت تخصصی عنوان کرد و گفت: انتقال آب از سد دز به سد کرخه یک اقدام ارزشمند است.
اقتصاد آنلاین / کاوش اخبار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۲:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از مهار سیلاب های سامانه بارشی توسط سدهای این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: وضعیت سد دز عادی است و آورد آب در حد سیلاب نیست.
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۸:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: با هدف کنترل سیلاب، خروجی سد دز افزایش می یابد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۸:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل سازمان آب وبرق خوزستان، به خاطر وضعیت عالی بارندگی ها، 100 درصد مخزن سد دز پر شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۸:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: سه میلیارد متر مکعب آب در بارندگی های اخیر به ذخایر آبی خوزستان اضافه شد.
اقتصاد آنلاین / خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: در بارندگی های اخیر حدود 3 میلیارد متر مکعب آب به ذخایر آبی استان اضافه شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: روز قدس، پرده برداری از چهره کریه رژیم آدم کش صهیونیست است.
تابا خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ علی اکبر حسینی محراب طی تقدیرنامه ای از تلاش ها و زحمات مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در پشتیبانی از دومین کنگره ملی24000 شهید کربلای استان خوزستان تقدیر و تشکر کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: 75 درصد برق نیروگاه های برقابی کشور در این استان تولید می شود.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
از سوی دبیر شورای عالی مدیریت بحران کشور، مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان مورد تقدیر قرار گرفت.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۲    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از کاوش اخبار، عباس صدریان فر مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان اظهار کرد: پس از بارش های 29 آبان که در پاییز گذشته اتفاق افتاد عملا بارندگی موثری در حوضه های آبریز نداشتیم که این امر نگرانی هایی برای مردم و کشاورزان ایجاد کرده بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرعامل سازمان آب وبرق خوزستان با بیان اینکه 66 درصد مخازن آبی خوزستان در پی بارش های اخیر پر شده گفت: هفت میلیارد و 345 میلیون متر مکعب از مخازن آبی خوزستان خالی است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرعامل سازمان آب وبرق خوزستان گفت: ظرفیت مخازن خوزستان با احتساب سد کارون چهار و با احتساب بارش های اخیر، 21 میلیارد و 400 متر مکعب است که 13 میلیارد و 628 میلیون مترمکعب آن معادل 64 درصد مخازن پر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۹:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: با احتساب بارش های اخیر سیزده میلیارد و ششصد و بیست و هشت میلیون مترمکعب، معادل 64 درصد مخازن ما است و نیز حجم مخازن خالی حدود هفت میلیارد و هفتصد و شصت و شش میلیون متر مکعب است .
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی آب پیامی راصادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: در بارندگی اخیر حدود 800 میلیون متر مکعب به ذخایر آبی استان اضافه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: در بارشهای اخیر علاوه بر حفظ منابع آبی، سیلاب های احتمالی مدیریت شدند.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با تاکید بر اینکه گزارش نگران کننده ای در حوزه آبی استان دریافت نشده است گفت: بیشترین ورودی آب در حوضه آبی سد دز با 800 مترمکعب بر ثانیه است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۲۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با تاکید بر اینکه گزارش نگران کننده ای در حوزه آبی استان دریافت نشده است گفت: بیشترین ورودی آب در حوضه آبی سد دز با 800 مترمکعب بر ثانیه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: سد های استان برای ورود آب از مناطق بالادست آمادگی دارند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۲۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در اقدامی جهادی، تنش آبی در شهرستان اندیمشک را با صرف یکهزار و 500 میلیارد ریال برطرف کرد. پایداری آب شرب منطقه تا افق سال 1425 از مزایای مهم این طرح است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: ظرفیت تولید آب ایذه با حفر چهار چاه جدید، هشت هزار مترمکعب بر ثانیه افزایش یافت.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
حکم مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان برای دو سال دیگر از سوی معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران تمدید شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: مشکل قطعی آب شهرستان لالی با صرف سه هزار و 280 میلیارد ریال برطرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: مشکل افت فشار آب 40 درصد از شهروندان شوشتر با صرف یک هزار و 110 میلیارد ریال حل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از آغاز اجرای طرح جامع تامین آب شهرهای شمال شرق خوزستان ( طرح فدک) از سد کارون سه خبر داد و گفت: با اجرای این طرح آب شرب هفت شهر و روستا با جمعیت 720 هزار نفر و اراضی کشاورزی به وسعت 20 هزار هکتار تامین خواهد شد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا، عباس صدریان فر روز جمعه 6 بهمن 1402 به همراه استاندار خوزستان و فرمانداران شهرستان ها هویزه و دشت آزادگان و جمعی از مسئولین استانی از وضعیت آب کشاورزی در شهرستان هویزه به صورت میدانی بازدید کرد و در دیداری چهره به چهره با کشاورزان نظر آنها را در خصوص رهاسازی آب که به منظور تامین بخشی ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان بر توجه به سلامت کارکنان بعنوان یک اصل مهم تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: برای تامین آب کشاورزی شادگان راهکارهایی در نظر گرفته شده و این موضوع بصورت ویژه در حال پیگیری است.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۲۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
جلسه سازگاری با کم آبی استان خوزستان به ریاست محمد خانچی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان و حضور عباس صدریان فر مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مسئول کمیته زیرساخت ستاد اربعین خوزستان در لوحی از تلاش های بی وقفه و صادقانه ی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در برگزاری راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) تقدیر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان :حجم مفید فعلی سد های استان دو میلیارد و صد میلیون متر مکعب بوده که معادل 16 درصد حجم مفید سد ها می باشد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مسئول کمیته زیرساخت ستاد اربعین خوزستان در لوحی از تلاش های بی وقفه و صادقانه ی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در برگزاری راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) تقدیر کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی، حقوقی و مجلس وزارت نیرو، زحمات و تلاشهای ارزنده مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان را در برگزاری مسابقات سراسری بدمینتون برادران وزارت نیرو در آبان ماه 1402 را که به نحو شایسته ای برگزار گردید را مورد تجلیل قرار داد. ...
کاوش اخبار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شوشتر در لوحی از تلاش های جهادی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در جهت تامین آب کشت های تابستانه، تقدیر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از اعزام نیرو های عملیاتی، ماشین آلات و تجهیزات جهت رفع آبگرفتگی در شهر های ماهشهر، بندر امام خمینی و کارون خبر داد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا، در این لوح تقدیر “محمد جوان بخت” خطاب به “عباس صدریان فر” نوشته است: توسعه و پیشرفت ایران عزیز، همواره مدیون تلاش های خالصانه کسانی خواهد بود که با اعتقادی راسخ نسبت به فرهنگ پویای اسلامی و ملی این سرزمین کهن ...
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا،روز پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 مدیر عامل و معاون بهره برداری از سدهای سازمان آب و برق خوزستان از سد و نیروگاه مسجدسلیمان بازدید کردند. عباس صدریانفر مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان ضمن بازدید از قسمتهای مختلف نیروگاه سد مسجدسلیمان در مورد مسائل و مشکلات نیروگاه با افشین قلی پور ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۶:۲۹    
جلسه بررسی تنش آبی رودخانه کرخه نور و 42 روستای واقع درمسیر این رودخانه با حضور سردار محمود معین پور جانشین قرارگاه استانی جهادسازندگی و محرومیت زدایی سپاه خوزستان و مهندس عباس صدریان فر مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان برگزار گردید.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو در لوحی از "فرزانه مدملیل خواه" مشاور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در امور زنان و خانواده به پاس اهتمام خالصانه در اجرای برنامه ها و خدمات اثربخش به منظور توسعه و پیشرفت در راستای نیل به اهداف حوزه زنان و خانواده تقدیر کرد.
پایگاه خبر ی و تحلیلی صدای جریده   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۶:۴۹    
به گزارش پایگاه خبری صدای جریده، فرماندار کرخه مدیریت و مقابله با تنش آبی در فصل آبی تابستان 1402 را مثبت و رضایت بخش ارزیابی کرد. محسن ستاری فر با اهدای لوح تقدیر به مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، رضایت خود را از این وضوع اعلام کرد. ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۲۱:۲۱    
عباس صدریان فر مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با صدور پیامی فرا رسیدن یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز را تبریک گفت.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس حکمی از سوی معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و رئیس شورایعالی کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران، مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان به عنوان عضو شورایعالی کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران منصوب شد.
کاوش اخبار   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران از مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان به دلیل حفظ پایداری شبکه سراسری و تامین برق مطمئن تقدیر کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۵    
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از سد مارون و سد مخزنی خیرآباد و پروژه فرازبند، کالورت انحراف آب و پرده آب بند بازدید کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان به مناسبت فرا رسیدن هفته پدافند غیرعامل پیامی صادر کرد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۲۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار و مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان باحضور در شهرستان رامشیر، از سد تنظیمی انحرافی رامشیر بازدید و شرایط سد و وضعیت شبکه های آبیاری در این محدوده را بررسی کردند.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا، عباس صدریان فر مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در بازدید از رودخانه دز، به ارزیابی بستر این رودخانه پرداخت و در گفتگو با کارشناسان آخرین وضعیت این رودخانه را مورد بررسی قرار داد. ...