شنبه ۰۳ آبانساعت ۱۴:۴۷Oct 2020 24

جدیدترین‌های «مدیرعامل سازمان آب و برق»

تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
آیین تجلیل از تلاشگران شرکتهای بهره برداری از سد و نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان در زمینه کسب رتبه برتری کشوری در تامین برق مصرفی تابستان 99 با حضور مسئولان استان برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: روش های نوین برای نگهداری و بهره برداری بر اساس استاندار د های دنیا در سازمان آب و برق استان پیاده سازی شد و رصد کلیه وضعیت واحد های به صورت آنلاین انجام می شود.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام شرکت مدیریت منابع آب ایران با ارسال نامه ای مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان را در کنترل و مدیریت سیلاب مورد قدردانی قرار داد. به گزارش تابا محمد حاج رسولیها در این نامه خطاب به دکتر فرهاد ایزدجو آورده است: ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شادگان از تامین حق آبه 11/500 هکتار نخیلات و صیفی جات شادگان در تابستان خبر داد. به گزارش تابا ؛عبدالمحمد بشیری گفت: با توجه به ممنوعیت کشت شلتوک در حوضه جراحی و تاکید مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در رساندن آب به انتهایی ترین نقطه حوضه کارشناسان این اداره با برخورد جدی با ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به مطالعه طرح های کنترل سیلاب در استان گفت: اجرای این طرح ها به 49 هزار و 360 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که به تدریج بر اساس اولویت ها اختصاص می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از پیشرفت فیزیکی 45 درصدی طرح آبرسانی غدیر خبر داد و گفت: بیش از 300 میلیارد ریال برای اجرای این پروژه هزینه شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: انتقال آب موضوعی است که باید با توجه به بحث تاب آوری انجام شود و باید شرایط تاب آوری به نحوی باشد که باعث نارضایتی نشود اما در خوزستان، تاب آوری به شکلی است که اگر آبی انتقال پیدا کند باعث نارضایتی می شود.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سد و نیروگاه گتوند به دلیل تداخل وظیفه کماکان توسط شرکت آبنیرو در حال بهره برداری است که می بایست به دلیل مدیریت واحد رودخانه کارون به سازمان آب و برق خوزستان واگذار شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق استان خوزستان به منظور پاسخگویی به تماس های مردمی، دو شنبه 20 مرداد ماه جاری در مرکز سامد استانداری خوزستان حضور می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به موافقت های اولیه با طرح تکمیلی آبرسانی غدیر گفت: اجرای خط انتقال آب و تامین نیاز طرح آبرسانی غدیر از رودخانه دز، تا پایان دولت دوازدهم در حال پیگیری است.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: در حال حاضر حجم بسیاری از آب شرب مورد نیاز شهرهای اهواز، آبادان، خرمشهر، دشت آزادگان و شادگان از محل سد تنظیمی کرخه تامین می شود.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور آب منطقه شرق بهبهان گفت: به منظور بهبود کیفیت آب رودخانه "زهره" در شهرستان هندیجان آب سد کوثر از 21 تیرماه به مدت 12روز رهاسازی می شود؛ مردم بهبهان و هندیجان از بستر و حریم رودخانه خیرآباد و زهره فاصله بگیرند. ...
شوشان   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از آغاز عملیات اجرایی پروژه انتقال و پخش سیلاب رودخانه کارون به کانون های ریزگرد از طریق نهر مالح خبر داد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۸    
مشاور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره انجمن هیدرولیک انتخاب شد. به گزارش تابا ؛در آخرین جلسه هیئت مدیره انجمن هیدرولیک ایران دکتر مسعود حکمی مشاور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره انجمن انتخاب شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به نگرانی های موجود به دلیل همزمانی شیوع ویروس کرونا و احتمال وقوع سیلاب در استان، گفت: برنامه ریزی سدهای دز و کرخه، امسال با اولویت مدیریت سیلاب انجام گردیده تا ریسک وقوع سیل در پایین دست این رودخانه ها به حداقل برسد.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرهاد ایزدجو به عنوان رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان خوزستان منصوب شد. به گزارش تابا ؛بر اساس ابلاغ حکم رضا اردکانیان وزیر محترم نیرو فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در راستای ارتقای هماهنگی بین مدیران استانی ...
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۰:۴۲    
استاندار خوزستان گفت: تمامی نقاط شهرستان امیدیه و روستاهای اطراف آن با پیگیری مدیرعامل سازمان آب وبرق خوزستان آب رسانی می شود. به گزارش خبرنگار تابا ...
برق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۷    
با ابلاغ مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان مشاور مدیرعامل، مدیر دفتر امور قرار داد ها و معاون مدیریت ذیحسابی اعتبارات طرح های عمرانی این سازمان منصوب شدند.
شوشان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
با ابلاغ مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان مشاور مدیرعامل منصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: رودخانه های خوزستان نیازمند 30 میلیون متر مکعب لایروبی هستند که در سال 98 مقرر شد 180 هزار متر مکعب با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد تومان انجام شود.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۳:۰۲    
ظهر امروز سه شنبه پانزدهم بهمن، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو، دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و دکتر فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با حضور در شهرستان شادگان 5 پروژه در زمینه تامین آب شرب و زراعی را افتتاح کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به بهره برداری از پنج طرح بخش آب در این استان، گفت: آب شرب مورد نیاز 302 هزار نفر و آب تنظیم شده 50 هزار هکتار از زمین های کشاورزی حوضه مارون - جراحی در خوزستان با بهره برداری این طرح ها تامین شده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در خصوص اهداف تحقق یافته با افتتاح پروژه های امروز با حضور رئیس مجلس و وزیر نیرو، گفت: تنظیم آب خروجی از نیروگاه مارون جهت آبیاری 50000 هکتار از اراضی کشاورزی شبکه های آبیاری حوضه های مارون و جراحی و تامین آب شرب و بهداشتی پایدار به میزان 203000 متر مکعب در شبانه ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- مدیرعامل سازمان آب و برق استان خوزستان گفت: در صورت نبود برنامه ریزی دقیق پروژه های آب رسانی در استان، تابستان بحرانی را در خوزستان خواهیم داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۲    
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: به دلیل تخصیص اعتبار برای تکمیل پروژه پایین دست سدهای بهمنشیر و ماره، پیش بینی می شود تابستان امسال در آبادان و خرمشهر در خصوص آب مشکل وجود داشته باشد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۲    
مدیرعامل شرکت ساب که سالن گیت بوستان رابه برند قورمه اجاره داده بود وبرنامه ای سئوال برانگیزی درآن انجام شده بود برکنارشد.درهمین راستا طی حکمی داود حری بعنوان سرپرست ساب منصوب شد. ...
پاون   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: بارش های سنگین اخیر به زهکش های زیر پوشش شبکه های جنوب کرخه آسیبی وارد نکرده و در شرایط مناسب به سر می برند.
وزارت نیرو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۷:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از ثبت ملی 2 اثر و حوزه اطراف، بالادست و پایین دست سدهای کرخه و دز خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد، با بیان اینکه حتی الامکان حق آبه دریافتی از مردم خوزستان در تراز سال گذشته باشد، گفت: مردم همچنان درباره سیل بندها و ترمیم آنها دغدغه دارند و در بازدیدهای مختلف مطالبه کرده اند که در همین راستا همه در رفع آن باید تلاش کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان شرایط تاب آوری رودخانه های این استان را نامناسب دانست و گفت: سال آبی جاری در حوضه دز 40 درصد و در حوضه کرخه 10 درصد احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی وجود دارد.
پاون   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان وضعیت تاب آوری رودخانه های خوزستان در برابر سیلاب را نامناسب دانست و گفت: در صورتی که طرح های مقابله با سیلاب در حوضه های مختلف اجرا شود، وضعیت مطلوب تری در کنترل سیلاب های محتمل خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه وضعیت تاب آوری رودخانه های خوزستان مناسب نیست، گفت: سیلاب فروردین 98 به گونه ای بود که در فروردین ماه 186 میلی متر بارندگی رخ داد و 15 میلیارد و 223 میلیون متر مکعب آورد سدهای خوزستان بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- مدیرعامل سازمان آب و برق استان خوزستان گفت: رودخانه های استان خوزستان در برابر حجم بارندگی و رودی آب بالا وضعیت تاب آوری مناسبی ندارند.
شوشان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: رسانه های گروهی می توانند نقش مثبتی در معرفی ظرفیت های علمی و پژوهشی همایش ملی سیلاب ایفا کنند.
شوشان   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: تا حداکثر 10 روز دیگر با انتخاب پیمانکار عملیات لایروبی انتهای رودخانه های هوفل و نیسان شروع و حداکثر ظرف بازه 45 روزه به پایان می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۰    
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت : ظرفیت سدهای خوزستان مناسب و برای کنترل سیلاب های احتمالی آماده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از آمادگی و ظرفیت مناسب سدهای استان جهت کنترل سیلاب خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان ضمن بازدید از ایستگاه پمپاژ توزیع و مخازن ذخیره آب پایانه مرزی چذابه، روند خدمت رسانی مواکب به زائران اربعین حسینی (ع) را مورد بررسی قرار داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵    
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان: در یکسال اخیر 44 میلیارد متر مکعب آب از سدهای استان خارج شده است.
شارا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) - || مدیریت روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان منصوب شد. به گزارش شارا، بر اساس ابلاغ و حکم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، "مهران مومن غریب"، بعنوان مدیریت روابط عمومی سازمان آب و برق منصوب، و از تلاش های "رضا علیجانی" ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به پیش بینی های هواشناسی و افزایش بارش های بهار 99، گفت: با توجه به اینکه تاب آوری پایین دست سد کرخه 500 مترمکعب بر ثانیه است تنها راهکار مدیریت ایجاد کانال های سیلاب بر است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان نسبت به کم بودن تاب آوری رودخانه کرخه در مقابل سیلاب هشدار داد و گفت: رودخانه کرخه همچنان توان عبوردهی جریان های عادی را ندارد و در صورت اجرا نشدن کانال سیلاب بر، ممکن است بخش هایی از این حوضه در زمان سیلاب، با مشکل روبه رو شود.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به بیلان منفی حوزه مارون گفت: مخالفت شدید خود را با ساخت سد مارون 2 اعلام کرده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: تمهیداتی اندیشیده ایم که با توجه به کاهش مصارف کشاورزی در بالادست طی ماه آینده، وضعیت آب غدیر بهبود یابد و حجم بیشتری از آب را در آبادان داشته باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: کارگروه ساماندهی کارون بزرگ برای مدیریت یکپارچه منابع آب در این حوضه با حضور پنج استان تشکیل شده است.
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۲۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا: عبدالصاحب عبودی، یک فعال محیط زیست خوزستانی یکشنبه در نخستین نشست ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با تشکل های مردم نهاد محیط زیست استان در سالن اجتماعات گیت بوستان اهواز، تاکید کرد: مدیران خوزستان باید حساسیت بیشتری در زمینه طرح های انتقال آب و جلوگیری از اجرای آنها داشته باشند. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، فرهاد ایزدجو روز یکشنبه در نخستین نشست خود با تشکل های مردم نهاد محیط زیست خوزستان در سالن اجتماعات گیت بوستان اهواز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۲:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، از دستور رهبر معظم انقلاب به رئیس جمهور برای حل معضل شبکه آب و فاضلاب اهواز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۰۷:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: ارتفاع هسته رسی سد کرخه برای ارتقای پایداری این سد افزایش می یابد.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۰۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان 480 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته را برای ساماندهی رودخانه های استان ناکافی دانست و گفت: با این اعتبار نباید انتظار لایروبی و بازسازی سیل بند در همه شهرستان ها را داشته باشیم. ...