یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۲:۵۸May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری خوزستان»

رهیاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۴    
نخستین نشست خانه احزاب خوزستان با مدیرکل سیاسی استانداری خوزستان در سال 1400 به منظور برنامه ریزی فعالیت های سیاسی جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری خوزستان از برخورد با دستگاه های اجرایی که عملکرد نامطلوبی در مدیریت کرونا و اجرای پروتکل های بهداشتی داشته اند، خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۹    
اهواز- خبرنگار کیهان: جمعی از کارکنان شرکت تعمیر و نگهداری انتقال نیروی برق خوزستان با تجمع در مقابل استانداری خوزستان نارضایتی خود را از خصوصی سازی این شرکت اعلام و خواستار ورود دستگاه قضا به این موضوع شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان گفت: ایجاد فضای پرشور انتخاباتی مستلزم مشارکت رسانه ها و مطبوعات است از اینرو از تمامی رسانه ها تقاضا دارم در فضای انتخاباتی حضور فعال داشته باشند.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۳۹    
نشست هفتگی استاد انتخابات استان روز چهارشنبه به ریاست رضا نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان و رئیس ستاد انتخابات استان و با حضور اعضا و روسای کمیته های مختلف این ستاد در محل سالن جلسات معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان برگزار شد. ...
خبرنما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا قاسم سلیمانی دشتکی چهارشنبه در نشست کارگاه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان در محل استانداری خوزستان اظهارداشت: اختصاص اعتبارات فنی و اعتباری در استان خوزستان برای توسعه سرمایه گذاری طی سال 1396 با مشارکت بانک های عامل یعنی ملی و صنعت و معدن بسیار موفقیت آمیز ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: مشکل تامین آب شرب مناطقی از استان که با تنش آبی بالا روبه رو هستند تا پیش از آغاز تنش آبی در خوزستان برطرف می شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خوزستان ، در روز دوشنبه مورخ 1400/2/20 دومین جلسه نظارت و ارزیابی در محل ستاد استان تشکیل گردید در این جلسه که مدیر ستاد اقامه نماز استان ، نماینده استانداری خوزستان ، نماینده امام جمعه ، نماینده مدیریت و برنامه ریزی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: ورودی های و خروجی های پایانه مرزی چذابه جهت تسهیل صادرات کالا ساماندهی می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۰    
تعدادی از کارگران شرکت لوله سازی خوزستان با تجمع مقابل استانداری خوزستان خواستار پیگیری مطالبات و بازگشت به کار خود شدند.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رضا نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان و رئیس ستاد انتخابات استان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: روند انتخابات به خوبی و بر اساس برنامه زمان بندی در حال انجام است. تشکیل هیات های اجرایی در خصوص ثبت نام ها و بررسی صلاحیت ها در هیات های اجرایی و هیات های نظارت در مراحل پایانی است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۱۷    
اقتصاد ایران: اهواز- معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان از رسیدگی به اعتراضات کارگری در استان خبر داد و بر مشارکت گسترده مردم در انتخابات شورای شهر و روستا و همچنین ریاست جمهوری تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۴۷    
ایسنا/خوزستان معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان گفت: با توجه به خطرناک بودن سوش های آفریقایی، هندی و دیگر سوش ها، در صورت انجام رفت و آمدها و دید و بازدیدهای عید، قطعاً روند بیماری سرعت می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- معاون امنیتی انتظامی استاندار خوزستان گفت: تاکنون بیش از 30 دستگاه اجرایی در این استان به دلیل تعلل و کم کاری در رعایت پروتکل های بهداشتی تذکر کتبی گرفته اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: مردم خوزستان باید بدانند امسال شرایط نسبتا سختی در تامین برق خواهیم داشت؛ البته همه تلاش ما این است که مصرف کنندگان خانگی با قطعی برق طولانی مدت و گسترده مواجه نشوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با تاکید بر اینکه شرایط به نسبت سختی تابستان امسال در ارتباط با برق داریم گفت: نسبت به کاهش ساعت اداری یا تعطیلی روزهایی خاص در تابستان امسال در خوزستان هنوز تصمیم گیری نهایی گرفته نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری خوزستان گفت: بازرسان ویژه کرونا در خوزستان با بازرسان بهداشت هماهنگ باشند، و از ظرفیت آنها در نظارت بر نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات استفاده کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۹    
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان جلسه کمیته فرهنگی و اجتماعی پدافند غیر عامل استانداری خوزستان با هدف تبیین برنامه های عملکردی تشکیل شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اهواز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: در مدت اخیر جوجه ریزی در استان افزایش یافته و تولید مرغ در خوزستان افزایش خواهد یافت .
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایسنا، قاسم سلیمانی دشتکی در حاشیه نشست ستاد استانی مدیریت کرونا در خوزستان که امروز (18 اردیبهشت ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: وضعیت بیماری در خوزستان بهتر از هفته های گذشته شده است ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ دکتر فرهاد ابول نژادیان در نشست استانی مدیریت کرونا در استانداری خوزستان به فاز دوم سند استانی واکسیناسیون اشاره کرد و گفت: در خوزستان 35 هزار و 818 سالمند بالای 80 سال وجود دارد که حدود 20 هزار نفر از آنها واکسن دریافت کردند و بقیه یا تمایل به واکسن نداشته و یا دلایل خاص خود را ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با بیان اینکه دلال بازی باعث مشکلاتی در قیمت سیمان در خوزستان شده است، گفت: به کمک سامانه ساتکا می توانیم عاملان فروش را تحت نظارت و کنترل کامل قرار دهیم تا سیمان به دست مصرف کنندگان واقعی برسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با اشاره به اینکه 22 درصد مصرف سیمان استان از خارج خوزستان تامین می شد گفت: این رقم اکنون به چهار درصد کاهش یافته و این موضوع در افزایش قیمت و یا کمبود این کالا در استان تاثیر گذاشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
اهواز - استاندار خوزستان با صدور احکامی جداگانه، سه نفر را در سمت های مختلف در استانداری خوزستان منصوب کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نخستین نشست کمیته زن و دفاع مقدس خوزستان در محل اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با تأکید بر اینکه مسئله فلسطین نباید فراموش شود، گفت: فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: شرایط بیماری کرونا نحوه برنامه های روز جهانی قدس امسال را تغییر داد اما آزادی قدس و نابودی رژیم جعلی صهیونیستی، همچنان در ذهن ما و سایر ملت های اسلامی جهان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با بیان این که موضوع فلسطین بخشی از زندگی سیاسی و اجتماعی مسلمانان است، گفت: همه آزادی خواهان به یاد مظلومان فلسطین هستند و جنایات رژیم صهیونسیتی را محکوم می کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان همزمان با روز جهانی قدس در آیین برافراشته شدن پرچم فلسطین حضور یافت. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ کورش مودت ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
بلافاصله پس از درگذشت قاسم آهنین جان، ویدیویی در شبکه های اجتماعی دست به دست شد، که نشان می داد، او با لباس بیمارستان کنار خیابان نشسته است. برخی از فعالان رسانه ای مدعی شده بودند که آهنین جان به دلیل فقر و بی پولی از بیمارستان اخراج شده است و مدتی پس از این اتفاق هم تسلیم سرطان شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امنیتی، انتظامی استانداری خوزستان گفت: عزم همه اجزای حاکمیت در استان خوزستان برای مقابله با افرادی که در مراسمات با رسم غلط تیراندازی، مخاطرات و صدماتی برای هم استانی ها ایجاد می کنند، جزم است.
خبرنما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا عبدالله ایزدپناه چهارشنبه در نشست بررسی مشکلات شهرهای باغملک و دهدز در استانداری خوزستان اظهارداشت: تعاونی مسکن فرهنگیان شهرستان باغملک در سال 1382 اقدام به خرید زمینی به مساحت حدود 20 هکتار در حریم شهر کرده بود که انجام عملیات ساخت و ساز در آن نیازمند تغییر کاربری ...
ایسنا: معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: انتشار کلیپ از شاعران گرانقدر استان، زنده یاد قاسم آهنین جان، غیرمنصانه است و از مردم انتظار داریم چنین کلیپ هایی را باور نکنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا-مدیر کل مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری خوزستان گفت: 56 بازرس ویژه کرونا در استان برای نظارت بر عملکرد دستگاه ها و ادارات در رعایت پروتکل های بهداشتی فعال هستند.
روزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به افزایش قیمت مصالح ساختمانی گفت: در صورت عدم کنترل قیمت ها تا شنبه، معاون اقتصادی استانداری خوزستان، اداره کل تعزیرات و سازمان صمت خوزستان باید پاسخگو باشند؛ اگر این مسئولان تا شنبه این کار را انجام ندهند، خودشان بروند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- استاندار خوزستان با انتقاد شدید از وضعیت قیمت مصالح ساختمانی به ویژه سیمان در استان گفت: سازمان صمت تاکنون نتوانسته اقدام موثری برای کنترل قیمت مصالح ساختمانی در استان انجام دهد و در صورت تداوم این شرایط تا روز شنبه 18 اردیبهشت، بازرسی استانداری خوزستان به این موضوع ورود خواهد کرد.
فارس: معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان گفت: کسانی که با استفاده از سلاح و تیراندازی در آیین ها، نظم و امنیت عمومی را به هم می زنند منتظر برخورد شدید باشند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان از برگزاری دوره های آموزش حقوقی به صاحبان مشاغل خانگی با همکاری جهاد دانشگاهی خوزستان خبر داد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۸    
جلسه شورای فرهنگی استانداری خوزستان به ریاست معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری و با حضور ساید مدیران مربوطه برگزار گردید.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۰۸    
نشست پیگری وضعیت مطالبات و حقوق آبداران شرکت آب و فاضلاب خوزستان روز دوشنبه به ریاست قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار خوزستان و با حضور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان، معاون عمرانی استانداری خوزستان، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان در استانداری خوزستان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: بر اساس آمار کشتار مرغ در خوزستان باید گفت که کسری مرغ در خوزستان همچنان پابرجا است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۵۸    
روابط عمومی استانداری خوزستان در اطلاعیه ایی مطلب منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر پرداخت پیش از موعد حقوق کارکنان و در نظر گرفتن عیدانه به مناسبت عید سعید فطر را تکذیب کرد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با ذکر ارقام مختلف در تولید محصولات کشاورزی و رشد قابل توجه نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: این ارقام و تولیدات کشاورزی نوید خوبی به ما میدهد که هم برای استان و هم برای کشور مایه امید است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی استقرار و تکمیل سیستم پایش تصویری استان به ریاست ولی الله حیاتی معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان برگزار شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با تاکید بر اهمیت جایگاه معلمان در بین اقشار جامعه گفت: مهمترین ویژگی جوامع توسعه محور معلمان تحولی و اثربخش است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه جلسه تکریم و معارفه مدیر کل اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، حبیب فضل الله پور طی حکمی از طرف استاندار خوزستان به سمت سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان منصوب و از تلاش های شهاب رزمی در این زمینه تقدیر شد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان با صدور حکمی حبیب الله فضل الله پور را به عنوان سرپرست اداره کل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشور استانداری منصوب کرد. ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ قاسم سلیمانی دشتکی با حضور همایون حائری، معاون وزیر نیرو در استانداری خوزستان با تشریح راهکارهای مختلف در جهت مدیریت مصرف برق اظهار داشت: محدود شدن ساعت کاری ادارات، استفاده از دیزل ژنراتورهای ادارات و .... برای تامین برق مورد نیاز استان از اقدامات مورد نظر است که اجرایی می شوند. ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ فاضل عبیات در نشست سومین ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان با موضوع تنش آبی در حوزه کشاورزی در اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان اظهار داشت: با توجه به وضعیت بارشها در سال آبی جاری امسال با پدیده خشکسالی روبرو هستیم. ...