سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۹:۱۶Oct 2020 27

جدیدترین‌های «استانداری خوزستان»

تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی خوزستان هشدار سطح زرد ویژه آلودگی هوا اعلام کرد . به گزارش تابا ، مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان با توجه به اعلام سازمان هواشناسی خوزستان برای هشدار سطح زرد آلودگی هوا گفت ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از بررسی لایحه درآمد پایدار شهرداری ها ودهیاری ها با حضور نماینده شورای نگهبان خبر داد.
معاون عمرانی استانداری خوزستان گفت: پروژه های ناتمام در حال اجرای حوزه راه های استان باید با نگاه کنترل پروژه ها، اخذ گزارش، مدیریت، رفع تعارض و هماهنگی بین دستگاه های اجرایی به مرحله بهره برداری برسند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: قاچاقچیان دام که باعث گران شدن گوشت قرمز در بازار شدند باید منتظر برخورد جدی باشند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از مربیان پیش دبستانی صبح امروز مقابل اداره کل آموزش و پرورش و استانداری خوزستان دست به تجمع اعتراضی زدند.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۰    
9:16 AM 1399/08/05 تعداد بازدید: 2   معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان به همراه مدیر کل شیلات خوزستان و رییس پژوهشکده آبزی پروری جنوب کشور، از روند اجرایی پروژه استفاده از آبهای نامتعارف بمنظور پرورش آبزیان در موسسه معین خرمشهر بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفتند. ...
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در جلسه شورای اداری استان گفت: امروز موافقت ساخت جاده اهواز-ایده به لردگان با هزینه ای در حدود هزار و صد و پنجاه میلیارد تومان تصویب شد و با توجه به اینکه تأمین منابع این پروژه به عهده بانک ها است شاهد سرعت بالای اجرای کار خواهیم بود.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:استاندار خوزستان با تاکید بر اقدام جدی تر فرمانداران در مقابله با کرونا گفت: در صورتی که در شهرستان ها اتفاقی بیافتد، فرماندار و دادستان و نیروی انتظامی را مسئول و مقصر آن می دانیم، زیرا باید با جدیت ورود کرده و برخورد کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خوزستان با اشاره به حملات سایبری که در استان خوزستان، گفت: مدتی پیش یک حمله سایبری به سازمان دریانوردی داشتیم که سازمان ملی خود شاهد این حمله بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با بیان اینکه نه تنها دولت های اسلامی بلکه هیچ دولتی نمی خواهد که سیستم و سازمانش دچار فساد شود گفت: یکی از راهکارهای مهم مبارزه با فساد شفافیت در کارها است.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۴۸    
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خوزستان با بیان این که یکی از آسیب پذیری های ما در حوزه سایبری است، گفت: علی رغم این که حدود 18 سال از عمر پدافند غیرعامل می گذرد، به نظر می آید برخی دستگاه های اجرایی خوزستان آن طور که باید و شاید کمتر به پدافند غیرعامل توجه می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خوزستان با بیان این که یکی از آسیب پذیری های ما در حوزه سایبری است، گفت: علی رغم این که حدود 18 سال از عمر پدافند غیرعامل می گذرد، به نظر می آید برخی دستگاه های اجرایی خوزستان آن طور که باید و شاید کمتر به پدافند غیرعامل توجه می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری خوزستان گفت: مختلط بودن سیستم فاضلاب، فرسودگی و ریزشی بودن آن معضل جدی اهواز و عامل مشکلاتی برای شهروندان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: رسیدگی و بررسی تعهدات ارزی صادرکنندگان استان به کشورهای عراق و افغانستان از طریق کمیته ارزی سازمان صمت استان خوزستان در حال پیگیری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان با اشاره به تشکیل کمیته ورزش زنان و خانواده، گفت: یکی از اهداف ما در این کمیته، ترغیب زنان به امر ورزش است که باید در این زمینه نیز به دنبال راهکار باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: یکی از نمایندگان توزیع لاستیک خودرو در خوزستان به دلیل تخلف گسترده در توزیع بازداشت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۴۱    
اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان نسبت به افزایش غلظت آلاینده ها در شهر های صنعتی استان هشدار داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۵    
به گزارش مشرق، احمد نادری، نماینده مجلس در خصوص نتیجه تفحص از منطقه آزاد اروند طی توییتی نوشت: نتیجه گزارش رسمی تحقیق و تفحص دیوان محاسبات از منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند (آبادان و خرمشهر) حاکی از تخلفات گسترده و نقض بسیار قوانین بوده است. ...
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری خوزستان شهرداری اهواز را متولی ساماندهی جوی های روباز عنوان کرد و گفت: باید اقدامات موثری برای رفع مشکلات ناشی از وجود جوی ها انجام شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رامشیر جلساتی به منظور بررسی مشکلات این شهرستان در دیدار با مسئولان استانداری خوزستان برگزار کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهادکشاورزی خوزستان گفت: با کمک استانداری خوزستان تلاش می شود هرچه سریعتر مابقی طلب کشاورزان خوزستانی خسارت دیده از سیل سال گذشته تعین تکلیف و پرداخت شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۴    
ایسنا/خوزستان سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان از رسیدگی به وضعیت بازارچه خوداشتغالی بانوان کوی رمضان اهواز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان گفت: استاندار خوزستان وضعیت شاخص های استان و شرایط عملکردی استانداری را برای نمایندگان تشریح می کند.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دولت یازدهم و جریان متبوعش برای مردمی که برایش شعار ما که هوا نداریم، اما هواتو داریم سردادند، تا به امروز جز بحران مدیریت ارمغانی نداشته و در این میان اما استاندار خوزستان در اظهار نظری عجیب گفته: استان خوزستان بیشترین بهره را از برجام برده است!
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: یکهزار و 136میلیارد ریال تسهیلات کرونا به واحدهای تولیدی آسیب دیده از کرونا در استان خوزستان پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با اشاره به فعالیت شرکت های پتروشیمی در خوزستان گفت: تولید 26 میلیون تن محصولات پتروشیمی در خوزستان ظرفیت سازی شده است اما دنیا در تلاش است که این بخش را دچار مشکل کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی استانداری خوزستان گفت: احداث و بهسازی حدود 800 کیلومتر سیل بند در معرض خطر در 10 شهرستان به دفتر فنی محول شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها گزارش ارزیابی عملکرد ستادهای استانداری های کشور از سوی وزارت کشور در سال 98 و قرار گرفتن استانداری خوزستان با بالاترین بودجه در قعر رتبه بندی، واکنش های فعالان سیاسی استان خوزستان را در پی داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۲    
مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری خوزستان گفت: احداث جاده رامهرمز-بهبهان با اختصاص اعتباری معادل 300 میلیارد ریال انجام می شود.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان روز گذشته وبمناسبت روز جهانی زنان روستایی گفت:معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری با همکاری صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر طرح “افزایش بستر سازی مناسب برای گسترش پوشش بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر” را با اولویت زنان سرپرست خانوار در ...
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان آیین تشییع و خاکسپاری پیکر پاک شهید فرامرز بهروان از شهیدان دوران دفاع مقدس روز پنجشنبه 24 مهرماه با حضور جمعی از مردم مقاوم و ولایتمدار شهرستان های دزفول و اندیمشک، استاندار خوزستان و جمعی از مسوولان این دو شهرستان برگزار شد. ...
توسعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۱:۲۸    
در ارزیابی وزارت کشور از عملکرد استانداری های کشور ، استانداری کرمانشاه با مدیریت توانمند مهندس بازوند استاندار تلاشگر کرمانشاه رتبه اول کشور را کسب کرد. همچنین استانداری خوزستان نیز رتبه آخر این جدول را به خود اختصاص داده است.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
شهاب رزمی گفت: البته در این زمینه نباید از ضعف برخی از معاونین ذیربط استانداری خوزستان در انعکاس و بارگذاری مستندات نیز چشم پوشی کرد که در این زمینه استاندار محترم تذکرات لازم را به معاونین ذیربط ابلاغ کرده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بعد از انتشار خبر کسب رتبه 31 استانداری خوزستان درمیان 31 استانداری کشور شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد که این رتبه بندی طبق کدام شاخص های عمومی و اختصاصی صورت گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - استانداری خوزستان در رده آخر ارزیابی عملکرد استانداری ها در شاخص های عمومی و اختصاصی سال 98 قرار گرفت که برای استانی مثل خوزستان، نگران کننده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
از سوی سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان برنامه های هفته سلامت بانوان با محوریت سلامت زنان در دوره کرونا اعلام شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه بررسی مسایل و مشکلات استان که با حضور تعدادی از نمایندگان و مسئولان دستگاههای اجرایی در استانداری خوزستان برگزار شد محمدطلا مظلومی نماینده مردم بهبهان در مجلس به انتقاد صریح از عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان پرداخت و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
با وجود آنکه در چند سال گذشته همواره خوزستان از بیشترین بودجه برخوردار بوده اما با حواشی و مشکلات فراوانی مواجه است و بنابر اعلام وزارت کشور، مدیریت استانداری خوزستان ضعیف ترین عملکرد را در بین استانها داشته است .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: ما همانجا هم گفتیم که انجام کشت به میزان فوق به آماده شدن شرایط و پرداخت حقوق کارگران بستگی دارد و شرکت هفت تپه یک شرکت خصوصی است که نظارت بر انجام تعهداتش بر عهده سازمان خصوصی سازی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری خوزستان گفت: فرمانداری ها در فرهنگ سازی و آشنایی مردم با طرح الکترونیکی کردن دریافت گاز مایع همکاری کنند تا مردم مشارکت بیشتری برای ثبت نام در ین طرح نشان دهند.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۳۳    
با دستور دکتر شریعتی استاندار خوزستان هیات ویژه استانداری برای بررسی روند انتخاب شهردار منتخب، به مسجدسلیمان آمد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه فوق العاده با حضور عبیات معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان مقرر گردید قسمتی از مطالبات به زودی پرداخت و بیمه کارگران تا پایان سال باتهاتر تمدید گردد .
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خوزستان، در جلسه راهبردی توسعه مدیریت خوزستان (شهید رجایی) که با حضور استاندار خوزستان، مدیران کل دستگاه های برتر استان در سالن شهید رجایی استانداری خوزستان برگزار گردید ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز (پانا) - استاندار خوزستان هشدار داد در هفته گذشته نرخ رعایت پروتکل های بهداشتی 59 درصد در استان بود و این هفته این رقم به 42 درصد رسیده است که نتایج آن در دو هفته آینده نمود خواهد داشت و این وضعیت موجب نگرانی است. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
اهواز (پانا) - استاندار خوزستان عنوان کرد با توجه به اینکه شاخص های توسعه در شهرستان های مسجدسلیمان، هفتگل، لالی و اندیکا نسبت به شاخص های استان پایین تر است، تلاش می کنیم اقداماتی انجام دهیم تا به سمت عدالت محوری پیش رویم. ...
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۲:۱۰    
براتی معاون ارتباط مردمی اداره کل بازرسی استانداری خوزستان اعلام کرد: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مدیر شعب بانک مسکن روز دوشنبه مورخ 21 مهرماه با حضور در مرکز سامد استانداری پاسخگوی تماس های مردمی خواهند بود. ...
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وحید زمانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان در گفتگویی کوتاه با خبرنگار خبر روز با اعلام خبر تایید شدن انتخابات هیئت رئیسه ی شورای اسلامی شهر توسط فرمانداری و سپس استانداری خوزستان گفت: بر این اساس آقای روح الله جلیلی ریاست شورای اسلامی شهر را در سال چهارم بر عهده خواهد داشت و امیدوارم [...]
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در هفته گذشته در استان خوزستان 59 درصد بوده اما این هفته به 42 درصد رسیده است؛ نتیجه این کاهش رعایت دستورالعمل های بهداشتی دو هفته دیگر خود را نشان می دهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری خوزستان از احداث واحد تعمیر شناور های سبک و سنگین به مساحت 30 هزار مترمربع با تصویب کارگروه زیربنایی استان در بندر ماهشهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی و امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: افزایش تاب آوری رودخانه ها در خوزستان راهکاری اساسی برای جلوگیری از تکرار حادثه تلخ سیلاب 98 است.