دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۶:۴۲Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری خوزستان»

خبر فوری   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در جریان این دیدار که با حضور معاونین وزیر نیرو و معاون عمرانی استانداری خوزستان برگزار شد مسائل عمده استان در حوزه های آب، برق، پروژه های زیرساختی و آبرسانی همچون پروژه های آب و فاضلاب، جمع آوری آب های سطحی، آخرین وضعیت تامین آب برای اجرای فاز دوم طرح 550 هزارهکتاری مقام معظم رهبری ...
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۱:۳۹    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان؛ آیین معارفه محسن قارونی بعنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری ظهر امروز شنبه باحضور دکتر علی حسین حسین زاده معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت : درخواست یکسان سازی قیمت کالاهای اساسی و مهم در استان در قالب نامه ای از سوی استاندار به ستاد تنظیم بازار کشور ارسال می شود.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت:مرز های مسافری شلمچه و چذابه 2 هفته تعطیل است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۲:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان از تعطیلی مرزهای چذابه و شلمچه به مدت 2 هفته خبر داد و گفت: با وجود این تعطیلی، کار صادرات کالا در حوزه تجاری مرزها برقرار است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۷    
در کشور چه خبر است؟ انتصابات ها گویا از ریل شایسته سالاری به ریل سلیقه و شناس بودگی نزد مدیران ارشد تقلیل یافته است! بعنوان نمونه، مدیرکل بحران استانداری خوزستان با حکم شریعتی تبدیل شد به مدیر ارشد سازمان استاندارد ایران ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان از نقاط صفر مرزی شلمچه و چذابه بازدید کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۳۱   + ۸۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه کمیته های ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: دستگاه های مسوول تمام تلاش خود را برای جلوگیری از موج چهارم بیماری کرونا در کشور بکار گیرند.
اقتصاد ایران: اهواز- استاندار خوزستان طی نامه ای ضمن تقدیر از زحمات مشاوران و دستیاران استاندار سابق، پایان کار آنها را اعلام کرد.
شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی استاندار خوزستان، محسن قارونی به عنوان سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی استانداری خوزستان منصوب شذ.
شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۴    
طی حکمی از سوی استاندار خوزستان ، آرش قنبری به سمت مدیرکل اداری و مالی استانداری خوزستان منصوب شذ.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون امنیتی استانداری خوزستان گفت: دانشگاه آزاد اهواز در شرایط قرمز کرونایی نسبت به رعایت نکات بهداشتی اقدام مناسبی انجام نداده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- پنج سال حضور غلامرضا شریعتی در راس استانداری خوزستان با فراز و فرودهای بی شماری همراه بود و استانداری بعدی میراث دار مشکلات ریشه ای و بی شماری در استان خواهد بود.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۹    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان ،عصر امروز سه شنبه 5 اسفند ماه مدیران فرودگاه اهواز، راهداری و حمل و نقل جاده ای، نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، شرکت برق منطقه ای، توزیع برق استان و توزیع برق اهواز در جلسات جداگانه با استاندار خوزستان دیدار کردند. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۹    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان بر نقش و جایگاه انکار ناپذیر و بسیار بالای فنی وحرفه ای در توسعه اشتغال پایدار و جایگزینی مهارت افزایی به جای مدرک گرایی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: با توجه به شرایط کرونایی وبا هماهنگی و همکاری دستگاه های مربوطه، آبرسانی به مراکز درمانی و بیمارستانی اهواز از طریق تانکرهای سیار در حال انجام است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کارکنان آب و فاضلاب روستایی خوزستان برای پیگیری مطالبات خود مقابل استانداری خوزستان دست به تجمع اعتراضی زدند، مهم ترین خواسته آن ها پرداخت 5 ماه حقوق معوقه و همچنین پرداخت حق بیمه بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: در حال حاضر گروه های عملیاتی شرکت آب و فاضلاب اهواز در حال انجام تعمیرات هستند که بنا بر اعلام مدیر عامل شرکت آبفا اهواز تا پایان امشب مشکل قطعی آب مناطق مختلف برطرف خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۰    
مدیر کل بحران استانداری خوزستان گفت: به دستور استاندار و به دلیل قطعی آب در مناطق مختلف اهواز و با توجه به اهمیت رعایت مسایل بهداشتی در وضعیت قرمز کرونا اداره ها و دستگاه های اجرایی در اهواز روز سه شنبه تعطیل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۴۳   + ۷۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا -مدیر کل بحران استانداری خوزستان گفت: به دستور استاندار و به دلیل قطعی آب در مناطق مختلف اهواز و با توجه به اهمیت رعایت مسایل بهداشتی در وضعیت قرمز کرونا، اداره ها و دستگاه های اجرایی در اهواز روز سه شنبه تعطیل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۶:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: از ابتدای سال 1400 تمامی سامانه های ثبت تخلف یا همان دوربین های ترافیکی شهر اهواز امکان اعمال جریمه خودروهای فاقد برگ معاینه فنی معتبر را خواهند داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۲    
استانداری خوزستان در اطلاعیه ایی خبر تعطیلی اداره های شهرستان دشت آزادگان را عاری از صحت دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با بیان اینکه احداث باند دوم فرودگاه بین المللی شهید قاسم سلیمانی اهواز در دستور کار قرار گرفته گفت: ساخت باند دوم این فرودگاه سال 1400 شروع می شود.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: راه اندازی تاسیسات ایمنی و آتش نشانی مرکز سوخت گیری هواپیمایی، زمان مدیریت حوادث احتمالی را کوتاه و از بروز خسارات به سایر تاسیسات این فرودگاه جلوگیری خواهد کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
قاسم سلیمانی دشتکی به جای غلامرضا شریعتی به عنوان استاندار جدید خوزستان معرفی شد او هدف خود را ایجاد همدلی و همگرایی بیشتر در استان عنوان کرد. به گزارش روزنامه همشهری ...
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۱    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان؛ دکتر ولی الله حیاتی معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان و فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا به همراه مدیرکل بازرسی ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان با اشاره به اینکه اختلاف قیمت محل فساد است، گفت: در موضوع آرد نان، نانوا صبح پخت انجام نمی دهد و شب آرد دولتی را به قیمت آزاد به فروش می رساند و در بحث شکر نیز اتفاق رقم می خورد که منبع فساد است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در خصوص قیمت گوشت گفت: وقتی اختلاف قیمت بالا باشد، عده ای اقدام به قاچاق می کنند و این مساله برای گوشت قرمز اتفاق افتاده است؛ حتی ماموران نیروی انتظامی برای جلوگیری از قاچاق دام و گوشت در مرزها شهید شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- معاون اقتصادی استانداری خوزستان با اشاره به ثابت نبودن قیمت مرغ، گفت: مرغداران در صورتی نهاده ها در اختیارشان قرار می گیرد که مرغ را بین 12 تا 18 هزار تومان تحویل دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیر کل بازرسی و حقوقی استانداری خوزستان گفت: در بازرسیهای انجام شده از ادارات خوزستان مشخص شد که متاسفانه اغلب ادارات و بانکهای استان پروتکلهای بهداشتی کرونایی را رعایت نمی کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تیم والیبال سازمان آب و برق خوزستان در مسابقات دهه فجر استانداری خوزستان مقام اول را کسب کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۲:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
استانداری خوزستان در اطلاعیه ای در خصوص مطالب منتشرشده درباره تعطیلی ادارات استان در هفته آینده به دلیل وضعیت کرونا، توضیحی ارائه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به سیل سال 98 خوزستان، گفت: در آن ایام حجم آب به میزان زیادی بیش از حداکثر ظرفیت سد وارد می شد و این صبر و بردباری و متانت دکتر شریعتی (استاندار سابق خوزستان) در مدیریت شرایط بود که وضعیت کنترل شود و اگر هر مسوول دیگری در آن شرایط قرار ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
قاسم سلیمانی دشتکی امروز 30 بهمن 99 به کرسی استانداری خوزستان تکیه زد و علیرغم تمام نقدهای مثبت و چالشی از امروز اداره استان را بر عهده گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- معاون سیاسی استانداری خوزستان گفت: برای جلسه معارفه استاندار جدید خوزستان، حضور وزیر کشور ضرورت داشت و عدم حضور وی خیلی توجیه پذیر نیست.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: تغییر استانداران خوزستان و ایلام به دلیل شرایط اضطرار بوده است و با توجه به شایستگی ها و توانمندی قاسم سلیمانی استاندار سابق ایلام و ضرورت انتصاب یک استاندار با تجربه و آشنا به مسائل این استان، دولت او را در منصب استانداری خوزستان قرار داد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اهواز، باوی، کارون و حمیدیه به تجمع روز گذشته مستمری بگیران مقابل ساختمان استانداری خوزستان اشاره کرد و گفت: ما نسبت به اختلاف مستمری بگیران تامین اجتماعی با دریافتی بازنشستگان لشکری و کشوری معترض هستیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان تأمین اجتماعی خوزستان در شرایط قرمز کرونایی و گرد و خاک برای پیگیری مطالبات خود مقابل استانداری خوزستان دست به تجمع اعتراضی زدند. مهم ترین خواسته این گروه اصلاح همسان سازی حقوق و رفیع تبعیض با بازنشستگان لشکری و کشوری بود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۴۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس دفتر رییس جمهور در واکنش به انتقادات نسبت به انتصاب استاندار سابق خوزستان در ریاست موسسه استاندارد به خاطر نوع عملکرد توام با انتقادات فراوان نسبت به وی در استانداری خوزستان گفت :به ما نامه هایی از استان خوزستان رسید که از ما می خواستند او را از استانداری برنداریم. ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
کارنامه 5 ساله حضور غلامرضا شریعتی در استانداری خوزستان به گواه وقایع رخ داده در این مدت، کارنامه ای پر از نقطه های سیاه است که مردم خوزستان با تک تک آنها خاطرات تلخی دارند و حس سختی شان را به به جان خریده اند.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۳:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان در استانداری خوزستان گفت: این نشست به دستور استاندار در پی هشدارهای مدیریت بحران پیرامون فعالیت سامانه بارشی در شمال و شمال شرق خوزستان برگزار شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار هندیجان گفت: با صدور حکمی از سوی استانداری خوزستان قنوانی به عنوان شهردار شهر زهره انتخاب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به پیش بینی ورود سامانه بارشی به استان گفت: ظرفیت خالی برای کنترل سیلاب های احتمالی در سدهای خوزستان وجود دارد؛ با توجه به حجم خالی پشت سدها، از بابت بارش های بالادست سدها نگرانی وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به انجام اقداماتی در زمینه جلوگیری از آبگرفتگی در برخی شهرهای خوزستان گفت: نگرانی نسبت به وقوع آبگرفتگی ناشی از بارش باران به طور عمده در استان نداریم.
بازتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۰    
بیست و ششم بهمن ماه، غلامرضا شریعتی استاندار سابق خوزستان، با حکم رئیس جمهوری برکرسی ریاست سازمان ملی استاندارد نشست، مسوولیتی که کاملا با تحصیلات جناب رییس و سوابق اجرایی او در استانداری، معاونت سیاسی و انتظامی خوزستان و فعالیت هایش در شبکه بهداشت و درمان بی ربط است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - 28 طرح تعاونی در خوزستان روز سه شنبه همزمان با سراسر کشور با حضور مجازی محمد شریعتمداری وزیر تعاونْ، کار و رفاه اجتماعی، در سرسرای استانداری خوزستان بهره برداری شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به اهمیت استان خوزستان در ترویج زبان فارسی، گفت: خوزستان باتوجه به جایگاهی که دارد می تواند دروازه گسترش زبان فارسی باشد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: استاندار جدید خوزستان مخالف احکام روز آخری شریعتی است و این احکام لغو می شوند. به گزارش فکرشهر از تسنیم، سید کریم حسینی اظهار داشت: نمایندگان براساس رسالت خود از هر اقدام برای توسعه و پیشرفت خوزستان حمایت و با استاندار جدید همراهی می کنند. ...
توسعه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۲۷    
نوروزی : ایشان (استاندار) به علت تعلق خاطر به مردم کرمانشاه و به سر انجام رساندن پروژه های در دست اقدام، و بحران کرونا، کرمانشاه را بر خوزستان ترجیح دادند و استانداری خوزستان را نپذیرفتند ...