چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۰:۳۸Oct 2020 28

جدیدترین‌های «معاون سیاسی»

خبرگزاری برنا   ۴۶ دقیقه پیش    
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشور در جلسه شورای تامین شهرستان اصلاندوز گفت: امنیت مرزهای ما خط قرمز ماست و به هیچ وجه ناامنی را تحمل نمی کنیم.
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه ایران، روز پنجشنبه 29 اکتبر (8 مهر) به مسکو خواهد آمد و قرار است با آندری رودنکو معاون وزیرخارجه روسیه در ارتباط با بحران قره باغ دیدار و گفت و گو کند.
برترین ها / ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا: "سیدعباس عراقچی" معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش در قالب یک سفر منطقه ای وارد باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان شد. به نقل از سفارت ایران در جمهوری آذبایجان، دیدار با "شاهین مصطفی اف" معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان، "جیهون بایرام اف" وزیر امور خارجه ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دولت کارهای خوبی در حوزه خدمات الکترونیک ارائه کرده و دولت الکترونیک یک انقلابی در نظام اداری ایجاد کرده که یک نمونه آن بحث الکترونیکی کردن خدمات بیمه سلامت است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با ارائه طرح ابتکاری به دنبال حل مسالمت آمیز مناقشه قره باغ است، گفت: در سفر به کشورهای منطقه این طرح را تبیین خواهم کرد.
تبریز- معاون سیاسی وزیر امور خارجه از پیشنهاد مبتکرانه جمهوری اسلامی ایران برای حل مسالمت آمیز جنگ قره باغ خبر داد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون سیاسی وزیر امور خارجه ، با اشاره به سفر پیش روی خود به کشورهای جمهوری آذربایجان، ترکیه، ارمنستان و مسکو گفت: ایران به دنبال صلح پایدار در منطقه است و در این سفر با کشورهایی که در موضوع بحران قره باغ صاحب تاثیر و رای هستند رایزنی خواهم کرد و امیدوارم طرح جمهوری اسلامی ایران به ...
معاون وزیر امور خارجه و هیئت همراه متشکل از تعدادی از مدیران کل و روسای بخش های سیاسی و حقوقی این وزارتخانه، با حضور در مرزهای شمالغرب، از سدهای خداآفرین و قیز قلعه سی در استان آذربایجان شرقی بازدید کردند.
ندای پیشوا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با حکم استاندار تهران سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری پیشوا سرپرست بخشداری جلیل آباد منصوب شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، با حکم انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و طی مراسمی با ...
معاون سیاسی وزیر امورخارجه گفت: امنیت سدها و ابنیه های و شبکه های آبی موجود در نوار مرزی بین ایران و آذربایجان از خطوط قرمز ایران است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
وزیر امور خارجه از تدوین طرح ایران برای حل دائمی مناقشه قره باغ و تصویب آن توسط مقامات عالی کشور خبر داد و گفت: عراقچی این طرح را در سفر به باکو، مسکو و ایروان مورد پیگیری قرار خواهد داد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون سیاسی استاندار و جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان یزد تاکید کرد: هیچ اقدام محدودکننده ای برای مهار بیماری کرونا کارسازتر از رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی خود مردم نیست.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان، بر لزوم تقویت اطلاع رسانی در شهرستان خرمدره تاکید کرد وگفت: باید رعایت بهداشت فردی و اجتماعی به خوبی در این شهرستان تقویت و پر رنگ شود.
سلامت نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سلامت نیوز :معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام با بیان اینکه در حال حاضر در تمام بیمارستان های استان بخش های کرونایی فعال است، گفت: دو نقاهتگاه با ظرفیت 50 تخت در نظر گرفته ایم که چنانچه نیاز باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: باغ موزه دفاع مقدس استان همزمان با برگزاری کنگره ملی 3536 شهید استان زنجان افتتاح خواهد شد که تحقق این مهم، نیازمند همکاری دستگاه های مربوطه است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سیدعباس عراقچی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان ظهر امروز سه شنبه با حضور در شهرستان خداآفرین از مناطق مرزی کشورمان در این منطقه بازدید کرد.
معاون سیاسی وزیر امور خارجه تاکید کرد: امنیت مرزهای ما غیرقابل اغماض است و جزو خطوط قرمز ماست.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت امورخارجه از سفر منطقه ای عراقچی معاون سیاسی وزارت امورخارجه برای پیشبرد ابتکار ایران برای حل مناقشه قره باغ به باکو، مسکو، ایروان و آنکارا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به منظور رایزنی با مقامات جمهوری آذربایجان امروز به باکو می رود و قرار است در ادامه سفر منطقه ایش به مسکو، ایروان و آنکارا هم برود.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- سید عباس عراقچی به منظور رصد تحولات جنگ قره باغ از نوار مرزی شهرستان خداآفرین بازدید کرد. به گزارش شیعه پرس، قبل از ظهر امروز سه شنبه سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه به منظور رصد تحولات جنگ قره باغ وارد شهرستان خداآفرین شد. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون کارگری شهرستان قدس به ریاست محسن نیکخواه معاون سیاسی اجتماعی و با حضور اعضای کمیسیون با هدف رصد کردن مسائل و مشکلات جامعه کارگری و پیشگیری از ایجاد مشکل یا چالش های احتمالی در سالن جلسات فرمانداری قدس برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی استاندار ایلام از اعلام محدودیت های خاص برای 2 شهرستان ایوان و دره شهر در پی تشدید شیوع ویروس کرونا خبر داد و بر نظارت جدی مسوولان امر برای اجرایی شدن آنها تاکید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۰    
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با اشاره به قرار گرفتن 4 شهرستان در وضعیت حاد کرونا از اعمال محدودیت های شدید کرونایی در این شهرستان ها خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۴۰    
جلسه کارگروه اجتماعی ، فرهنگی ، سلامت ، زنان و خانواده شهرستان فیروزکوه به ریاست معاون سیاسی اجتماعی وامنیتی فرماندار برگزار شد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت کشور با بیان اینکه اگر انتخابات ریاست جمهوری به هر علت به مرحله دوم موکول شود، قاعدتاً باید زمان برگزاری آن، هفته بعد از 28 خرداد باشد که آمادگی داریم در 4 تیر برگزار کنیم. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۲۹    
زینی وند و رخشانی از فرآیند برگزاری انتخابات شورای های دانش آموزی بازدید نمودند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، معاون سیاسی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: تأمین امنیت پایدار مرزها خط قرمز ماست و در این زمینه بررسی مشکلات مرزی اولویت اساسی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه روز سه شنبه وارد فرودگاه پارس آباد مغان شد و از مناطق مرزی استان اردبیل با جمهوری آذربایجان در شهرستان اصلاندوز مغان بازدید کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۰    
جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد شهرستان پردیس با حضور لطفی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار، روسا و نمایندگانی از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان، حفاظت محیط زیست، میراث فرهنگی ...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امورخارجه گفت: امنیت سدها و ابنیه های و شبکه های آبی موجود در نوار مرزی بین ایران و آذربایجان از خطوط قرمز ایران است.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۱    
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار ملکان بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی در امر آگاهسازی جوانان و پیشگیری از موادمخدر تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۴    
کرمانشاه - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: وضعیت محله باغ ابریشم زیبنده نیست لذا شهرداری کرمانشاه با امکاناتی که دارد در نظافت ، روشنایی معابر، زیباسازی و آسفالت کوچه ها و خیابان های این محله باید بطور فعال ورود کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_ معاون سیاسی امنیتی و امور اجتماعی استانداری قم گفت: کمیته تولید محتوا و شورای اطلاع رسانی مقابله با کرونا از ظرفیت های موجود برای پیشگیری از کرونا استقبال می کند و باید الگوهای بومی و متناسبت با فرهنگ دینی تولید محتوا داشته باشیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۶    
نشست تخصصی اعضای شورای اسلامی شهر با حضور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری و رئیس اداره بهزیستی قرچک "مسائل و آسیب های اجتماعی" شهر قرچک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
توسعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۴۱    
براساس آخرین اخبار رسیده آقایان خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استانداری ، امیری مدیرکل صداوسیما، بهرام نژاد مدیرکل حوزه استاندار ، درویشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی درحال حاضر در دوران قرنطینه بسر می برند و یزدانپناه مدیرکل آموزش و پرورش و قهرمان شاهی مدیرکل تعزیرات ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۴۹    
معاون سیاسی امنیتی فرماندار بردسکن گفت: براساس تصمیمات ستاد مبارزه با کرونای خراسان رضوی، بردسکن جزء شهرستان های قرمز و حاد اعلام و به جهت کنترل ویروس کرونا بلافاصله کلیه مدارس، مهد کودک ها، دانشگاه ها و رشته های ورزشی انفرادی و گروهی تعطیل اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۴۸    
گروه استان ها_ معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت: ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین قدردان تمام تلاش های بدون مضایقه سپاه پاسداران در روزهای سخت کرونایی است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۵۵    
موحد با احتساب این دوره 5 دوره نماینده مردم کهگیلویه در مجلس بوده است. دوره های نمایندگی وی تنها در 6 سال اول نمایندگی خود از 1370 تا 76 با دولت مستقر همسو بوده است و بعد از آن هر دولتی بر سر کار آمده است موحد به آن دولت نزدیک نبوده است و همین کار را برای موحد سخت تر می کند ...
در جلسه شورای اطلاع رسانی روز دوشنبه 5 آبان ماه، به ریاست معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم در سالن کرامت، نسبت به ادامه روند عادی انگاری کرونا در استان هشدار داده شد.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: تغییر فرمانداران در هشت ماهه باقیمانده از دولت به صلاح استان نیست و در دستورکار قرار ندارد. علی حسین حسین زاده اظهار داشت: با توجه به اینکه هشت ماه تا پایان دولت باقی مانده، تغییر فرمانداران به صلاح استان نیست و بنا نداریم تغییرات گسترده داشته باشیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری مراغه گفت: محدودیت های شدید کرونایی در شهرستان اعمال و با متخلفان به صورت جدی برخورد خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با تاکید بر اهمیت پدافند غیر عامل گفت: پدافند غیرعامل در سطح کشور نیازمند نگاهی حاکمیتی است.
وزارت امور خارجه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت امور خارجه مخالفت جمهوری اسلامی ایران را با هرگونه حضور نظامی خارجی در منطقه خلیج فارس، از جمله نیروهای اروپایی، اعلام و تاکید کرد امنیت این منطقه باید توسط کشورهای منطقه تامین شود . ...
وزارت امور خارجه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۳۸ سایت دیگر  
در جریان برگزاری دومین نشست گفتگوهای سیاسی معاونین وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و اوکراین که به ریاست دکتر سید عباس عراقچی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان و آقای یوگنی ینین معاون وزیر امور خارجه اوکراین انجام شد، طیفی از موضوعات مورد علاقه دوکشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۷    
بروجرد - ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بروجرد گفت: قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا با همراهی مردم و هماهنگی و همکاری همه دستگاه های اجرایی شهرستان تحقق می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۶    
گروه استان ها- معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت: طرح اعمال جریمه برای کسانی که در بیرون از خانه ماسک به صورت ندارند، فعلاً در قزوین اجرا نمی شود و برای اجرای این طرح نیازمند مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۲    
معاون سیاسی امنیتی استانداری البرز گفت: جلسه شورای پدافند غیرعامل استان البرز همزمان با نشست مشترک کمیته پدافند غیرعامل وزارت کشور برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
خدابخش مرادی، معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان گفت: در زمانی که محدودیتی از سوی ستاد پیشگیری از کرونا در استان اعلام نشده است، نباید فعالیت های فرهنگی و هنری تعطیلی شود.
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۰    
جمال عرف، معاون سیاسی وزارت کشور، از تصمیم این وزارتخانه برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 1400 به صورت الکترونیکی خبر داد. عرف با تاکید آمادگی این وزارتخانه برای اجرای دستورات مسئولان وزارت بهداشت و اجرای پروتکل های بهداشتی در خصوص برگزاری انتخابات سال آینده ...