یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۰۷Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون سیاسی وزیر امور خارجه»

پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نشست مشورت های سیاسی ایران و هند با حضور معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران در دهلی نو برگزار شد و راه های گسترش مناسبات مورد بررسی قرار گرفت. ...
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
نشست مشورت های سیاسی ایران و هند با حضور معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران در دهلی نو برگزار شد و راه های گسترش مناسبات مورد بررسی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رسانه های هندی، با انتشار خبر سفر علی باقری کنی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران، درباره موضوعات گوناگون از گسترش بندر چابهار تا حقوق زنان در ایران را دستمایه پرسش از وی قرار دادند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۸   + ۴۶ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امورخارجه ایران در جریان سفر خود به هند در گفت وگوی اختصاصی با خبرگزاری ای ان آی درباره ناآرامی های اخیر در کشورمان با تاکید بر این که خانم مهسا امینی کشته نشده، بلکه فوت کرده است ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (پنجشنبه) در مصاحبه با شبکه ان دی تی وی هند در پاسخ به سؤالی در ارتباط با اغتشاشات ایران تصریح کرد: قدرت های خارجی روایات غلط و اشتباهی درباره رویدادهای ایران مطرح می کنند .
آنا / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر خارجه ایران ضمن تأکید بر سازنده بودن نشست با وزیر خارجه هند، گفت، تهران و دهلی نو در حوزه های مختلف می توانند به یکدیگر کمک کنند.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۰   + ۳۹ سایت دیگر  
علی باقری که در چارچوب رایزنی های سیاسی وزارت خانه های امورخارجه ایران و هند در دهلی نو به سر می برد، عصر امروز با سوبرامانیام جایشنکار وزیر خارجه هند دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۳   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان اینکه مبارزه با تروریسم و حمایت از حقوق بشر در دیدگاه غربی ها اصالت ندارد، بلکه بخشی از جعبه ابزار سیاست خارجی آنها را تشکیل می دهد، گفت: هرگاه منافعشان اقتضا کند از تروریسم حمایت کرده و حقوق انسان ها را زیر پا می گذارند.
آنا / وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۰:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
معاونان وزارت خارجه ایران و ارمنستان ضمن بحث و تبادل نظر درباره روابط دو جانبه و تحولات منطقه ای بر ضرورت برقراری صلح و ثبات در منطقه قفقاز جنوبی و تقویت همکاری های درون منطقه ای تأکید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۷:۴۹    
نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حضور علی باقری کنی، معاون سیاسی وزیر امورخارجه ایران و رئیس تیم مذاکره کننده ایران عصر امروز شنبه 28 آبان 1401 برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۹:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار همتایان خود از روسیه، کوبا و ونزوئلا گفت: تجمیع ظرفیت ها، ضریب مقاومت کشورهای مستقل در برابر زیاده خواهی های آمریکا را افزایش خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: امروز ایران در ساحت جهانی در حال فعالیت است و عضویت ایران در شانگهای و زمینه پیوستن به بریکس نشان دهنده این است که در عرصه جهانی نقش آفرینی می کنیم.
8 صبح   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۲۱:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
هشت صبح: علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه امروز (چهارشنبه) 11 آبان ماه در نشستی توجیهی با حضور سفرا و روسای نمایندگی های سیاسی خارجی مقیم تهران ضمن تشکر از تمامی کشورهایی که با محکوم کردن حمله تروریستی بزدلانه در حرم مطهر شاهچراغ شیراز، همبستگی خود را با مردم ایران اعلام کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۷:۲۲   + ۶۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: در روزهای گذشته ابتکاراتی را با هدف پیشبرد و جمع بندی مذاکرات وین به هماهنگ کننده مذاکرات ارسال کرده و امیدواریم این ابتکارات زمینه ساز تحرکی جدید در عرصه مذاکرات باشد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۶۹ سایت دیگر  
در پی مواضع مداخله جویانه وزیر خارجه آلمان و دیگر مقامات این کشور، سفیر این کشور توسط علی باقری به وزارت امور خارجه احضار و به وی گفته شد که ایران مداخله در امور داخلی خود و حمایت از تحرکات خشن و تروریستی را به هیچ عنوان برنمی تابد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۲۱:۲۴    
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار همتای قطری بر گسترش همکاری های دوجانبه بین ایران و قطر تأکید کرد و تحکیم روابط دو کشور را از سیاست های دولت سیزدهم خواند
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۲۱:۱۱    
اقتصاد ایران: معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار همتای قطری بر گسترش همکاری های دوجانبه بین ایران و قطر تأکید کرد و تحکیم روابط دو کشور را از سیاست های دولت سیزدهم خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۲۰:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه قطر در امور منطقه ای امروز با معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان دیدار کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان روز یکشنبه میزبان معاون وزیر امور خارجه لهستان بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۲۲:۵۲   + ۴۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با معاون وزیر امور خارجه لهستان گفت: ایران از نقش آفرینی سازنده لهستان برای صلح و ثبات پایدار در عرصه بین المللی حمایت می کند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در نخستین مقصد تور اروپایی اش در دیدار با همتای مجارستانی گفت: ایران به همان اندازه که جنگ را مردود می داند، تحریم را هم به دلیل مجازات بدون تبعیض انسان ها محکوم می کند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۵:۵۹    
قائم مقام وزیر خارجه و همچنین رئیس پارلمان صربستان در دیدار معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران بر تعمیق و توسعه روابط با جمهوری اسلامی ایران تأکید کرده و از علاقه مندی تجار این کشور برای همکاری با شرکای ایرانی خبر دادند. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در ادامه دیدار و گفت وگوهای خود با مقامات صربستان، با معاون وزیر دارایی این کشور دیدار کرد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
دکتر علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان که به دعوت همتای صرب به بلگراد سفر کرده است، با نمایندگان برخی رسانه های صربستان دیدار و گفتگو کرد. ...
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر خارجه کشورمان در جریان دیدار از صربستان با نیکلا سلاکوویچ وزیر خارجه جمهوری صربستان دیدار و گفتگو کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: تداوم بی ثباتی یعنی یکجانبه گرایی از ایجاد ثبات ناتوان است یا منفعت یک جانبه گرایان در ناامنی است لذا برای صلح باید چندجانبه گرایی جایگزین یکجانبه گرایی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: سازمان شانگهای و مجموعه بریکس از ابزارها و سازوکارهای مهم برای تامین این نیاز راهبردی جهان کنونی هستند. پیوستن ایران به این دو مجموعه بین المللی می تواند چندجانبه گرایی را تقویت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه اظهار داشت: در این سفر طی دیدار با مقام های مجارستانی در سه حوزه سیاسی، اقتصادی و پارلمانی توافقات ارزشمندی حاصل شد.
آنا / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۷:۰۴   + ۵۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت:اروپایی ها با وجود داشتن قراردادهای بلندمدت با طرف های ایرانی و صرفاً به دلیل فشار آمریکا، منافع آمریکا را بر منافع ملت های اروپایی ترجیح داده و منافع خود را زیر پا گذاشته و مناسبات اقتصادی خود را با ایران به شدت کاهش می دهند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
فارس: معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار با رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس مجارستان گفت: ایران آماده همکاری برای پایان دادن به جنگ در اروپا است. علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه که در رأس هیأتی به مجارستان سفر کرده ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۲۰:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به افزایش تورم و تهدید امنیت انرژی در اروپا گفت: آثار جنگ در اروپا ثابت کرد تحریم تیغ دولبه است که پیامد های آن دامن تحریم کنندگان را هم می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۲۰:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به افزایش تورم و تهدید امنیت انرژی در اروپا گفت: آثار جنگ در اروپا ثابت کرد تحریم تیغ دولبه است که پیامدهای آن دامن تحریم کنندگان را هم می گیرد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۶:۰۱   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر خارجه در دیدار با رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس مجارستان، گفت: ایران آماده همکاری برای پایان دادن به جنگ در اروپا است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۶۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در جمع ایرانیان مقیم مجارستان گفت: تضییع حقوق ایرانیان در هیچ نقطه از جهان را برنمی تابیم و از همه ظرفیت ها برای استیفای حقوق آنها استفاده خواهیم کرد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۲:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در سفر به مجارستان با تعدادی از ایران شناسان مجارستانی در بوداپست دیدار و گفتکو کرد. معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در سفر به مجارستان با تعدادی از ایران شناسان مجارستانی در بوداپست دیدار و گفتکو کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۹:۴۳   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در نخستین مقصد تور اروپایی اش در دیدار با همتای مجارستانی گفت: ایران به همان اندازه که جنگ را مردود می داند، تحریم را هم به دلیل مجازات بدون تبعیض انسان ها محکوم می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۹   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: اروپایی ها که حتی از ارائه دارو و پانسمان کودکان پروانه ای امتناع کرده و باعث مرگ این کودکان معصوم می شوند، چگونه می توانند نگران وضعیت حقوق بشر در ایران باشند؟
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۴:۰۳   + ۳۲ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران که در هیأت همراه رئیس جمهور به نیویورک حضور دارد، سه شنبه شب به وقت تهران با انریکه مورا معاون مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده مذاکرات در حاشیه هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی دیدار و درباره آخرین تحولات ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران که در هیأت همراه رئیس جمهور به نیویورک حضور دارد، سه شنبه شب به وقت تهران با انریکه مورا معاون مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده مذاکرات در حاشیه هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی دیدار و درباره آخرین تحولات ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه و معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار و گفت و گو کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، رئیس جمهوری را در سفر به نیویورک ، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهوری، محمد جمشیدی معاون امور سیاسی دفتر رئیس جمهور ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۹    
رییس جمهور بعد ازظهر دوشنبه به وقت محلی با همراهی وزیر امور خارجه، رئیس دفتر رئیس جمهوری، معاون امور سیاسی دفتر رئیس جمهور، معاون سیاسی وزیر امور خارجه برای شرکت در نشست سران هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد وارد نیویورک شد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۰۳   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، رئیس جمهور را در این سفر، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور، محمد جمشیدی معاون امور سیاسی دفتر رئیس جمهور، علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه و وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همراهی می کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۹:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار هیأت پارلمانی نیجریه گفت: حرکت رو به جلوی ملت ایران در چهار دهه گذشته حتی لحظه ای دچار مکث و وقفه نشد و ایران سبک نوینی از زیست ملی، منطقه ای و بین المللی را ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۱:۳۰   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه برزیل در دیدار با معاون سیاسی وزیر امور خارجه ضمن ابراز امیدواری نسبت به توسعه روابط با جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف، یکجانبه گرایی و اعمال تحریم های اقتصادی را مردود خواند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۹:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد تا تجربه چهار دهه پایداری و پیشرفت را با کشورهای مستقل به اشتراک بگذارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۶:۳۰   + ۵۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان گفت: گام دوم در سیاست همسایگی ایران ارتقای همکاری های چندجانبه و منطقه ای است.
الف   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۲۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه قطر در امور منطقه ای با علی باقری، معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و رایزنی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۳   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: کودک کشی به هنجار حکمرانی صهیونیست ها تبدیل شده و نشان دهنده هراس راهبردی صهیونیست ها نسبت به آینده است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر خارجه قطر از دیدار با علی باقری کنی معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران خبر داد. محمد الخلیفی معاون وزیر خارجه قطر در امور منطقه ای در توئیتی ...