سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۱:۵۰Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون سیاسی وزیر امور خارجه»

اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۲۸   + ۵۰ سایت دیگر  
چوی جونگ کان قائم مقام وزیر خارجه کره که در قالب هیات نخست وزیر این کشور به تهران سفر کرده بود روز دوشنبه با سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه دیدار و گفت وگو کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- معاون سیاسی وزیر امور خارجه درباره نتایج مذاکرات سه روزه وین گفت: نتیجه ای که تاکنون به آن رسیده ایم، این است که در مسیر درستی هستیم. سید عباس عراقچی با بیان این که تلاش های هر دو گروه کاری تحریم ها و اقدامات ایران خوب بود، افزود: همچنان نیاز است بحث ها ادامه یابد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد : معاون سیاسی وزیر امورخارجه با بیان اینکه مذاکرات وین براساس مواضع قطعی نظام است، تاکید کرد، فهرست تحریم های ضدایرانی که آمریکا برای بازگشت به برجام باید یکباره لغو کند بیش از 1500 تحریم، شامل تحریم های موضوعی، افراد و موسسات است ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و رئیس هیأت ایرانی در نشست کمیسیون مشترک برجام در گفت وگویی با شبکه تلویزیونی ان. اچ. کی ژاپن اظهار داشت: ما در مسیر درستی حرکت می کنیم و فضای گفتگو ها سازنده و مثبت است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان اینکه غنی سازی 20 درصد و استفاده از سانتریفیوژ های پیشرفته متوقف نمی شود، گفت: انتظار داریم ژاپن دولت آمریکا را تشویق کند تا ایران را بفهمد و رفتار خصمانه اش را متوقف کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۱۲   + ۷۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: بزرگترین مانع احیای برجام این است که ایالات متحده تمایلی به متوقف کردن تحریمهای اعمال شده توسط دولت ترامپ ندارد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه تاکید کرد، فهرست تحریم های ضدایرانی که آمریکا برای بازگشت به برجام باید یکباره لغو کند بیش از 1500 تحریم، شامل تحریم های موضوعی، افراد و موسسات است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۲۰   + ۷۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه تاکید کرد، فهرست تحریم های ضدایرانی که آمریکا برای بازگشت به برجام باید یکباره لغو کند بیش از 1500 تحریم، شامل تحریم های موضوعی، افراد و موسسات است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان اینکه راستی آزمایی یعنی مشاهده رفع تحریم در عمل، گفت: اگر تحریم نفتی برداشته می شود، امضای یک دستور کفایت نمی کند و نفت باید در عمل به فروش برود و خریداران بتوانند آن را بخرند.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۰    
به گزارش شهدای ایران ، عباس عراقچی طی اظهاراتی درباره نشست برجام گفت: همانطور که سابقاً هم توضیح داده شده بود این کمیسیون مشترک تشکیل شد تا مذاکرات بین ایران و بقیه اعضای برجام برای بازگشت ایران و آمریکا به تعهدات خود در برجام صورت بگیرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۱۱   + ۱۱۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه درباره نتایج مذاکرات سه روزه وین گفت: نتیجه ای که تاکنون به آن رسیده ایم، این است که در مسیر درستی هستیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان، با اشاره به مذاکرات ایران و گروه 1+4 اظهار کرد : ما نظرات خود را با منطق بیان می کنیم و محکم پشت این نظرات ایستاده ایم و مذاکرات را تا جایی که نظراتمان تامین بشود ادامه خواهیم داد.
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان با تأکید بر اینکه همه تحریم هایی که در دولت قبلی آمریکا تحت عناوین مختلف علیه ایران وضع شده است، به نوعی به برجام مربوط می شود، گفت: تنها در صورت لغو همه این تحریم ها مسیر احیای برجام هموار خواهد شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۰:۴۳   + ۶۳ سایت دیگر  
فارس: سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و رئیس هیأت ایرانی در نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور ایران و گروه 1+4 بعد از نشست امروز کمیسیون مشترک در وین در گفت وگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در نشست وین گفت: لغو همه تحریم های آمریکا که در دوران ترامپ وضع شده، گام ضروری برای احیای برجام بوده و تنها پس از راستی آزمایی، ایران آمادگی دارد تا اقدامات جبرانی را متوقف کرده و به اجرای کامل برجام بازگردد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۴۴   + ۷۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: معاون سیاسی وزیر امور خارجه در نشست وین گفت: لغو همه تحریم های آمریکا که در دوران ترامپ وضع شده، گام ضروری برای احیای برجام بوده و تنها پس از راستی آزمایی، ایران آمادگی دارد تا اقدامات جبرانی را متوقف کرده و به اجرای کامل برجام بازگردد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه تاکید کرد: تا زمانی که آمریکا تمامی تحریم ها را برندارد، غنی سازی 20 درصدی نه متوقف می شود و نه حتی روند کاهشی پیدا می کند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان اینکه هنوز مذاکرات به جمع بندی نرسیده، اعلام کرد: هیچ یک از اقدامات هسته ای فعلی ایران تا قبل از لغو کامل تحریم ها متوقف یا کند نخواهد شد.
اقتصاد ایران: معاون سیاسی وزیر امورخارجه گفت: نشانه هایی بروز کرده که آمریکا در حال بررسی مواضع خودش و حرکت به سمت برداشتن تحریم های کامل است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۳۱    
اقتصاد ایران: معاون سیاسی وزیر امور خارجه از ادامه مذاکرات ایران و 1+4 طی هفته آتی در وین خبر داد.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۳۲   + ۷۳ سایت دیگر  
انتخاب: معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: نشانه هایی بروز کرده است که آمریکایی ها در حال بررسی مواضع خودشان و حرکت به سمت برداشتن تحریم های کامل هستند؛ ولی ما هنوز در موقعیتی نیستیم که قضاوت کنیم و هنوز مذاکرات به جمع بندی نرسیده است. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به منظور شرکت در نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور هیأت های ایران و 1+4 (آلمان، فرانسه، روسیه، چین و انگلیس) در شهر وین حضور دارد ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه از ادامه مذاکرات ایران و گروه 4+1 طی هفته آتی در وین خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی پس از دیدار با معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توئیتری اعلام کرد که فعالیت های نظارتی و راستی آزمایی آژانس در ایران به منظور حمایت از برجام ادامه خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه بعد از دیدارش با گروسی گفت که تعامل بین ایران و آژانس درباره موضوعات مورد اختلاف و سؤالاتی که وجود دارد، ادامه خواهد یافت و افزود: بحث گام به گام مدت هاست کنار گذاشته شده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان امروز در مقر آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین با مدیرکل این نهاد دیدار و گفتگو کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی پس از دیدار با معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان، اعلام کرد که نظارت و راستی آزمایی آژانس در ایران ادامه خواهد یافت.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه و رئیس هیئت کشورمان در نشست کمیسیون مشترک برجام با رافایل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مقر آژانس در وین دیدار کرد. ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، پس از دیدار با سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت اقدامات راستی آزمایی و نظارت بر برنامه هسته ای ایران ادامه خواهد یافت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان عصر امروز پنجشنبه 19 فروردین با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران و رئیس هیأت کشورمان در نشست کمیسیون مشترک برجام، عصر چهارشنبه با الکساندر شالنبرگ وزیر خارجه اتریش دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۰۵   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر خارجه در دیدار با وزیر خارجه اتریش مواضع ایران و لزوم رفع کامل تحریم ها و گام های عملی که دولت آمریکا باید برای بازگشت به برجام بردارد را تبیین کرد.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور هیئت های ایران و گروه 1+4 (آلمان، فرانسه، انگلیس، روسیه و چین) و نماینده اتحادیه اروپا عصر سه شنبه در شهر وین پایتخت اتریش برگزار شد. ...
معاون وزیر امور خارجه با بیان اینکه احتیاجی به سیاست های گام به گامی نداریم، گفت: ما درباره برجام هیچ مذاکره ای نداریم، چه برسد به فرابرجام و موضوعات دیگر.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه با بیان اینکه ما درباره برجام هیچ مذاکره ای نداریم، چه برسد به فرابرجام و موضوعات دیگر، گفت: اگر اروپا علاقه مند به حفظ توافق و ادامه آن است، خواسته ایران که رفع کامل تحریم ها در یک مرحله است را اجابت کند.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۸   + ۵۵ سایت دیگر  
ایسنا: معاون وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: در مجموع کار در مسیر درستی قرار گرفته است اما ادامه این روند به حسن نیت و جدیت طرف مقابل بستگی دارد. ...
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سید عباس عراقچی رئیس هیات اعزامی کشورمان در نشست کمیسیون مشترک برجام در وین تأکید کرد که رفع تحریم های آمریکا، اولین و ضروری ترین اقدام جهت احیای برجام است و جمهوری اسلامی ایران آمادگی کامل دارد به محض رفع تحریم ها و پس از راستی آزمایی آن ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه رفع تحریم های آمریکا را اولین و ضروری ترین اقدام برای احیای برجام خواند و گفت: ایران آمادگی کامل دارد به محض رفع تحریم ها و پس از راستی آزمایی آن، اقدامات جبرانی هسته ای خود را متوقف کرده و به اجرای کامل برجام برگردد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۳۳   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه رفع تحریم های آمریکا را اولین و ضروری ترین اقدام برای احیای برجام خواند و گفت: ایران آمادگی کامل دارد به محض رفع تحریم ها و پس از راستی آزمایی آن، اقدامات جبرانی هسته ای خود را متوقف کرده و به اجرای کامل برجام برگردد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزیران خارجه ایران و 1+4 بعد از حدودا یک سال به طور حضوری و رسمی در وین پایتخت اتریش آغاز به کار کرد. به گزارش ایسنا، سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان ریاست هیات ایرانی را برعهده دارد. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۸   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان که برای شرکت در نشست کمیسیون مشترک برجام در وین حضور دارد، هدف حمله عناصر ضدانقلاب قرار گرفت.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۵   + ۴۳ سایت دیگر  
ایرنا: سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه به منظور شرکت در نشست کمیسیون مشترک برجام، وارد وین پایتخت اتریش شد. هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور هیأت های ایران و گروه 1+4 روز جمعه به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد و شرکت کنندگان تصمیم گرفتند ادامه این نشست را روز سه شنبه (17 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان که برای شرکت در نشست کمیسیون مشترک برجام در وین حضور دارد، هدف حمله عناصر ضدانقلاب قرار گرفت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۵۸ سایت دیگر  
شفقنا- هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام که در روز جمعه 13 فروردین به صورت مجازی آغاز شده بود، از ساعت 14:30 دقیقه به وقت محلی (17:00 به وقت تهران) در وین از سر گرفته می شود. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس: امروز (سه شنبه) 17 فروردین ماه شهر وین میزبان نشست حضور کمیسیون مشترک برجام با حضور هیأت های ایران و گروه 1+4 (آلمان، فرانسه ، انگلیس ، روسیه و چین ) و نماینده اتحادیه اروپا ست ...