سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۰۱:۱۶Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نخست وزیر عراق»

ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نخست وزیر عراق درباره نگرانی اش در خصوص ادامه عملیات نظامی ترکیه در عراق گفت: ما از هر چیزی که حاکمیت و منافع ما را تحت تاثیر قرار دهد، نگران هستیم.
نخست وزیر عراق در گفت وگویی تفصیلی با یک روزنامه سعودی به تبیین مواضع دولتش در خصوص تحولات و تنش های منطقه و مسائل داخلی کشورش پرداخت.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق تاکید کرد، امنیت عراق مستقیماً با آنچه در سوریه رخ می دهد، مرتبط است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق بیان کرد که تحولات سوریه به صورت مستقیم بر اوضاع عراق تأثیر می گذارد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۷    
شفقنا- نخست وزیر عراق در سخنانی تاکید کرد که به شدت مخالف تبدیل شدن کشورش به صحنه درگیری های نیابتی و یا تبدیل شدن عراق به نقطه آغاز هرگونه تجاوز است. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق اعلام کرد که این آمادگی را دارد که مسئولیت نخست وزیری را بر عهده بگیرد. به گزارش ایرنا به نقل از نینانیوز، نوری المالکی نخست وزیر عراق در یک نشست خبری درباره اینکه آمریکایی ها تمایلی به نخست وزیری او دارند یا نه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در نشست شورای وزارتی امنیت ملی تاکید کرد که در شرایطی دشوار مسئولیت نخست وزیری را پذیرفته و این امانت را به هرکس که از طریق انتخابات عادلانه بر سر کار آید، تحویل خواهد داد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق بر حق قانونی مردم برای تظاهرات تاکید کرد و گفت کسانی که با آنها برخورد کنند بازخواست می شوند.
ادیان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۱    
به گزارش سرویس ترجمه ردنا ( ادیان نیوز )، سفر آتی پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان به عراق و دیدار با آیت الله سیستانی سوالاتی را به وجود آورده است از جمله پیامدهای انتخاب عراق توسط پاپ و دلایل تمایل وی برای ملاقات با آیت الله سیستانی چیست و اینکه چه دستاوردهایی می تواند برای آینده داشته باشد؟ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق ضمن اشاره به دستوراتی درباره منع استفاده از سلاح در اعتراضات، اعلام کرد کسانی را که به تظاهرکنندگان عراقی تعرض کنند مجازات خواهد کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۳:۲۰    
شفقنا- نخست وزیر عراق تاکید کرد، هر شخصی که به معترضان تعدی و حمله کند، بازخواست و مجازات خواهد شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از سایت شبکه خبری آر تی، مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق تصریح کرد که دستورالعمل های نظامی در خصوص ممانعت از استفاده سلاح در تظاهرات را صادر کرده است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رضا صدرالحسینی طی یادداشتی نوشت: با توجه به شرایط خاص و ویژه ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به عنوان نخست وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۷    
اقتصاد نیوز : رسانه های عراقی از ورود وزیر خارجه این کشور به تهران خبر دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق امروز (جمعه) تماس تلفنی با ولیعهد عربستان برقرار کرد تا از وضعیت جسمانی وی اطمینان کسب کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق پس از تظاهرات های اخیر که خواهان برکناری استاندار ذی قار بودند، استاندار جدیدی برای این استان تعیین کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل سیاست خارجی عراق تاکید کرد که رئیس جمهوری آمریکا در گفت و گو با نخست وزیر عراق بدون شک تلاش کرده است موضع بغداد را درباره پرونده توافق هسته ای و بازگشت آمریکا به تفاهم و توافق دوباره با ایران درک کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۵    
مصطفی الکاظمی در دیدار با هیئت اعزامی اردن، بر اجرای توافق های دوجانبه تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مشاور نخست وزیر عراق در امور انتخابات تصریح کرد که نظام کنونی این کشور منطبق بر خواسته ها و آرمانهای شهروندان عراقی نیست.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۷    
رئیس جمهور آمریکا ونخست وزیر عراق در تماسی تلفنی با یکدیگر گفتگو و رایزنی کردند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- کاخ سفید اعلام کرد جو بایدن و نخست وزیر عراق در یک تماس تلفنی حملات موشکی اخیر به نیروهای عراقی و ائتلاف آمریکایی در عراق را مورد بحث و بررسی قرار دادند و توافق کردند که باید در این باره کاملاً پاسخگو باشند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۶:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق اعلام کرد که با جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا در مورد توسعه روابط دو جانبه بین دو کشور و ادامه همکاری در مبارزه با "داعش" گفتگو کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- "مصطفی الکاظمی" نخست وزیر عراق سه شنبه شب در تماس تلفنی با "جو بایدن" رییس جمهوری آمریکا، موضوعات مختلفی از جمله همکاری دو کشور در زمینه مبارزه با گروهک تروریستی داعش را بررسی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در تماس تلفنی با رئیس جمهور آمریکا بر ادامه گفت وگو های راهبردی دو کشور بر اساس حاکمیت ملی عراق تأکید کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق و جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به صورت تلفنی در خصوص مسائل مختلف از جمله مبارزه با تروریسم گفت وگو کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از شفق نیوز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر عراق شامگاه سه شنبه تلفنی با یکدیگر گفت وگو کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در سخنانی به حمله راکتی شب گذشته به منطقه الخضراء واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – نخست وزیر عراق به حمله راکتی دوشنبه شب به منطقه سبز در مرکز بغداد واکنش نشان داد و هدف از آن را مانع تراشی در مسیر پیشرفت دولت خود دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۰    
مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق برای نظارت بر عملیات نیرو های امنیتی علیه گروه تروریستی داعش در شمال بغداد حضور یافت.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۴    
نخست وزیر عراق مشاور نظامی خود را منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دفتر رسانه ای نخست وزیر عراق در بیانیه ای تأکید کرد که مصطفی الکاظمی دستورات لازم برای تداوم تعقیب بقایای داعش را صادر کرده است.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس ائتلاف دولت قانون نسبت به تلاش ها برای بازگشت شخصیت های بعثی به عراق و هم چنین باقی ماندن نظامیان خارجی در این کشور هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۶:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق شنبه در سخنانی بر لزوم ادامه عملیات پیگرد بقایای گروه تروریستی داعش در این کشور تا زمان ریشه کن کردن این گروه تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در دیدار با رئیس جمهوری این کشور مسائل امنیتی و سیاسی و انتخابات پیش روی عراق را بررسی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق تأکید کرد که نهایت تلاش خود را برای اصلاح گذشته از طریق مبارزه با فساد انجام خواهد داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۲    
شفقنا- مصطفی کاظمی در دیدار با برخی از افراد و نیروهای امنیتی زخمی شده در جریان تظاهرات در فرودگاه بغداد بر تعهد دولت به درمان آنها تاکید کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از السومریه نیوز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از آنکه نخست وزیر عراق از بازداشت گروهی از مجرمان خبر داد که در سال 2017 نیز خبر بازداشت آن ها منتشر شده بود، کاربران شبکه های اجتماعی انتشار این خبر را به سخره گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۱    
آنکارا حاکمیت عراق را نمی تواند به سبب روابط گسترده نخست وزیر عراق با رئیس جمهور ترکیه، حاکمیت عراق نقض کند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۰    
شفقنا- آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا تماس تلفنی در سه شنبه شب با مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق برقرار ساخت. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از شفق نیوز، وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که بلینکن طی این تماس تلفنی، ناخرسندی خود را از حملات راکتی متعدد که شهر اربیل ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق درباره حملاتی که شامگاه دوشنبه، پایگاه نظامیان آمریکایی در اربیل را هدف قرار داد؛ صحبت کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان - سفر آیت الله رئیسی به عراق، سفری مهم و پر دستاورد بود؛ از تاکیدات برای تسریع در روند پیگیری پرونده ترور سرداران شهید محور مقاومت تا توافقات پیرامون معاضدت های قضایی و بازگشایی گذرگاه های مرزی و ... استقبال بی نظیر مردمی و سیاسی از آیت الله رئیسی در عراق ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق در مورد حمله موشکی ذوشنبه شب به اربیل گفتگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق ناخرسندی واشنگتن از حمله به نیرو های این کشور در اقلیم کردستان عراق را ابراز داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا و نخست وزیر عراق بامداد روز چهارشنبه تلفنی درباره حملات شامگاه دوشنبه در اربیل گفت وگو کردند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی امروز از گفتگوی خود با نخست وزیر عراق خبر داد. به گزارش شیعه پرس، ینس استولتنبرگ دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) امروز سه شنبه در پیامی توییتری از گفتگوی خود با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق درباره گسترش ماموریت این سازمان در عراق خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در گفتگو با دبیرکل ناتو بر اهمیت همکاری با ناتو تأکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق ضمن تأکید بر تداوم همکاری ها، بر حمایت از این کشور در زمینه مقابله با تروریسم تأکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، ند پرایس روز سه شنبه در پاسخ به سوالی که برخی ایران یا گروه های نیابتی آن را مسئول این حادثه می دانند، افزود: روز گذشته وزیر خارجه آمریکا با مسرور بارزانی صحبت کرد و امروز صبح هم با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق تماس داشت. وی ادامه داد: اطمینان [...]
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ند پرایس ، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا شامگاه سه شنبه گفت دولت این کشور حملات انجام شده در منطقه اربیل که در جریان آن 5 آمریکایی زخمی شدند را پاسخ خواهد داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق در پیامی به مسعود بارزانی ، درگذشت روژ نوری شاویس معاون اسبق نخست وزیر عراق و از سران حزب دموکرات کردستان این کشور را تسلیت گفت.