پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۴:۰۴Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نخست وزیر عراق»

رسا   ۴ ساعت پیش    
نخست وزیر عراق در واکنش به جنایت اخیر تروریست های تکفیری داعش در منطقه المقدادیه واقع در استان دیالی تأکید کرد: این جنایت بدون مجازات باقی نمی ماند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در واکنش به جنایت اخیر تروریست های تکفیری داعش در منطقه المقدادیه واقع در استان دیالی تأکید کرد: این جنایت بدون مجازات باقی نمی ماند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سفر بدون ویزا بین ایران و عراق برای اتباع دو کشور تنها از طریق مرز هوایی امکان پذیر شد. این تصمیم از سوم آبان ماه توسط دولت های ایران و عراق به اجرا گذاشته شده است. سفر بدون ویزا از مرزهای زمینی هنوز امکان پذیر نیست. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
برهم صالح، رئیس جمهور عراق حمله تروریستی داعش به روستایی در استان دیالی در شرق عراق را که منجر به کشته شدن 12 تن شد، "نفرت انگیز" خواند. همزمان نخست وزیر عراق و رهبر جریان صدر هم این حمله را محکوم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر عراق اعلام کرد که دومین تولیدکننده بزرگ اوپک قصد دارد سالانه 3 میلیارد دلار سرمایه گذاری کند تا گاز طبیعی را جایگزین سوخت های مایع در نیروگاه های خود کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق با نجیب میقاتی همتای لبنانی خود و هیات همراهش دیدار و گفتگو کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: به نقل از بغداد الیوم، نخست وزیر عراق با نخست وزیر لبنان دیدار کرد. در بیانیه دفتر مصطفی الکاظمی ، نخست وزیر عراق آمده است: در این دیدار راه های همکاری بین عراق و لبنان و هماهنگی مواضع دوجانبه در خصوص مسائل منطقه و جهان و نیز مباحث مشترک بررسی شد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- نخست وزیر لبنان امروز (دوشنبه) برای دیدار با الکاظمی عازم بغداد شد. به گزارش شفقنا از ایسنا، به نقل از الدیار، نجیب میقاتی، نخست وزیر لبنان قرار است در جریان سفرش به بغداد، طی ساعات آتی با مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق دیدار و رایزنی کند. ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
عباس خطیبی درباره آخرین وضعیت راه آهن شلمچه – بصره اظهارکرد: در پی سفری که نخست وزیر عراق به ایران داشت و دیداری که با رییس جمهور انجام داد، موضوعات مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و هیات عراقی نظرشان این بود که تیم تخصصی از ایران به عراق برود تا در مورد موضوعات مختلف مذاکراتی صورت گیرد. ...
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
لغو ویزای عراق در سال جاری به ویژه پس از سفر الکاظمی، نخست وزیر عراق به ایران، بیش از گذشته مطرح شد؛ تا جایی که پیش بینی می شد در ایام اربعین هم برای سفر به عراق نیازی به اخذ ویزا نباشد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل عراق گفت: همواره انتخاب نخست وزیر عراق توسط فراکسیون اکثریت در پارلمان، با چالش های فراوانی روبه رو بوده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۱    
نخست وزیر عراق در دیدار با فرماندهان امنیتی و نظامی بر لزوم ممانعت از ورود نفوذی ها به درون اعتراضات عراق تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۱    
نخست وزیر عراق در سخنانی بر لزوم ممانعت از ورود نفوذی ها به درون اعتراضات در این کشور تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در دیدار با فرماندهان نظامی و امنیتی گفت که باید همزمان با حفظ امنیت معترضان از نفوذ افراد خرابکار به جمع آن ها جلگیری شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- دفتر نخست وزیر عراق با صدور بیانیه ای از دیدار مصطفی الکاظمی نخست وزیر این کشور با فرماندهان ارتشی و امنیتی عراق در ستاد عملیات مشترک خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق تصریح کرد: از نیرو های امنیتی می خواهم حمایت های لازم را از تظاهرکنندگان معترض به نتایج انتخابات طبق فرمول ها و بند های قانون اساسی به عمل آورند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق خواستار افزایش تلاش های امنیتی و اطلاعاتی در برابر چالش های امنیتی و فعالیت تروریست های داعش شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک پژوهشگر مسائل عراق با اشاره به نقش تعیین کننده بزرگترین فراکسیون پارلمانی در عراق در انتخاب نخست وزیر جدید این کشور گفت: باید دید که ائتلاف دولت قانون و یا گروه جریان صدر که به ترتیب 34 و 73 کرسی کسب کرده اند می توانند با ائتلاف با دیگر گروه های شیعه بزرگترین فراکسیون پارلمانی را ایجاد کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق گفت: اعتراض به انتخابات باید در چارچوب اقدامات قانونی معمول کشور و روندهای حقوقی و طبیعی باشد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۶    
شفقنا- مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق و فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور ریاست نشست شورای امنیت ملی کابینه را برعهده داشت. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از الفرات نیوز، دفتر الکاظمی در بیانیه ای اعلام کرد که در این نشست ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : حسن ناظم سخنگوی مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق روز سه شنبه در یک نشست خبری بر حقوق همگان در اعتراض به نتایج اولیه انتخابات در چارچوب مراحل قانونی آن تأکید کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت دادگستری عراق در بیانیه ای ذکر کرد که سالارعبدالستار محمد ، وزیر این وزارتخانه و هیئت همراه وی با محمد دهقان ، معاون حقوقی رئیس جمهور ایران در مورد آورده های نشست استرداد اموال مسروقه که در عراق با نظارت مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق برگزار شد بحث و گفتگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- نخست وزیر عراق دوشنبه شب بازداشت مغز متفکر و عامل بمب گذاری فاجعه بار 2016 (1395) در بازار الکراده بغداد را تأیید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۳۶    
نخست وزیر عراق مصرانه می گوید انتخابات پارلمانی سالم برگزار شد و همه را به تمکین به نتیجه اعلام شده فراخواند. اگرچه مصطفی الکاظمی عزم جزمی برای ترتیب اثر دادن به اعتراضات ندارد، اما گروهی از معترضان همچنان از دست های پشت پرده لندن ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق از دستگیری تروریستی خبر داد که به عنوان مغز متفکر عملیات تروریستی کراده از پنج سال پیش تحت تعقیب قرار داشت.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق از دستگیری عامل انفجار منطقه الکراده بغداد پایتخت این کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق اعلام کرد: تروریست عامل انفجار الکراده در بغداد در سال 2016 را بازداشت کرده ایم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- فرمانده کل نیروهای مسلح عراق تاکید کرد که عامل اصلی انفجارهای تروریستی پنج سال پیش شهر بغداد، در جریان عملیات برون مرزی نیروهای اطلاعاتی کشورش دستگیر شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در واکنش به اعتراض ها به نتیجه اعلامی انتخابات تاکید کرد، انتخابات سالم و شفاف برگزار شده و همه باید اختلافات حزبی و شخصی را رها کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اعتراضات به نتایج انتخابات در حالی ادامه دارد که نخست وزیر عراق به آن واکنش نشان داد و همزمان گروه های سیاسی معترض به نتایج، از شمارش دستی آراء به عنوان راهکار حل مشکل نام بردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در توئیتی ولادت پیامبر اکرم حضرت محمد (ص) را تبریک گفت و اعلام کرد، ولادت پیامبر اکرم (ص) مناسبتی برای تقویت وحدت عراق است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در واکنش به اعتراضات اخیر به نتایج انتخابات پارلمانی در این کشور، خطاب به مردم و سیاستمداران عراقی گفت: باید از اشتباهات گذشته درس بگیریم و اختلافات را کنار بگذاریم.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش بغداد الیوم، سخنگوی گردان های حزب الله عراق محاکمه مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق در پی اعلام نتایج انتخابات پارلمانی روز یکشنبه گذشته در این کشور را خواستار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق ضمن تبریک ولادت رسول اکرم (ص) بر تقویت وحدت در این کشور تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول امنیتی گردان های حزب الله عراق بر وجود تقلب در انتخابات پارلمانی اخیر تأکید کرد و خواستار محاکمه نخست وزیر عراق به دلیل عملکردش در فرآیند انتخابات شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بغداد-ایرنا- مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق در توییتی به مناسبت ولادت رسول اکرم (ص) از همگان خواست وحدت عراق را محقق کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق امروز، یکشنبه با تاکید بر اینکه نمایندگان جدید باید با تلاش سیاسی و دموکراسی اعتماد مردم را بازگرداندند، خواستار عبور از اختلافات و تلاش های حزبی و شخصی در کشورش شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا : دکتر غالب الدعمی استاد دانشگاه اهل البیت هم در مصاحبه با تارنمای المدی گفت: مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق حق دارد که به دولت خود و کمیسیون عالی انتخابات افتخار کند. ما نیز حق داریم که به عنوان مردم این کشور به این دولت افتخار کنیم که توانست با موفقیتی بی نظیر انتخابات را مدیریت کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۶    
اعتراضات در عراق علیه تقلب در اعلام نتایج انتخابات با برگزاری برخی تجمعات اعتراضی روز جمعه ادامه یافت. در حالی که معترضان عراقی امارات را متهم ردیف اول دخالت در انتخابات می دانند، مشاور مصطفی الکاظمی ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- مشاور الکاظمی: عبدالحسین الهنداوی ، مشاور نخست وزیر عراق ، امروز(شنبه) تکمیل روند شمارش دستی آرا در تمام شعب رأی را تأیید کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری رسمی عراق(واع) ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مشاور انتخاباتی نخست وزیر عراق از اتمام شمارش صندوق های رای تعیین شده برای شمارش دستی در انتخابات پارلمانی این کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مشاور نخست وزیر عراق از اتمام شمارش دستی تمام رای های حوزه های انتخاباتی در قرنطینه کامل خبر داد و بر مطابقت آرا تاکید کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عبدالحسین الهنداوی ، مشاور نخست وزیر عراق ، روز شنبه، 24 مهر، از پایان شمارش دستی آرای انتخابات پارلمانی این کشور در تمامی مراکز انتخاباتی خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور نخست وزیر عراق با اعلام پایان شمارش آراء دستی پنجمین انتخابات پارلمانی عراق، گفت که نتایج این شمارش مطابق شمارش الکترونیک بوده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
شفقنا- عبدالحسین الهنداوی مشاور نخست وزیر عراق با تاکید بر اینکه کمیسیون انتخابات ملزم به اعلام نتایج نهایی انتخابات در چارچوب زمانی مشخص شده در قوانین است، اعلام کرد که نتایج نهایی به زودی اعلام خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مشاور نخست وزیر عراق در امور انتخابات مدعی شد که اعتراضات زیادی به نتایج انتخابات نشده وهمه چیز به صورت شفاف انجام شده است .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
برهم صالح، رئیس جمهور عراق و مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق در بیانیه مشترکی اعلام کردند: اراده و خواست مردم اصل اساسی و قانونی به عنوان منبع مشروعیت حکومت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق از تمام فراکسیون هایی که در انتخابات پارلمانی پیروز شده اند خواست با روحیه ملی گرایی برای تشکیل دولت آتی همکاری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۲    
مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق با بیان اینکه بر اساس قانون انتخابات، هر نهاد یا شخصیتی حق شکایت و اعتراض دارد، از کمیساریای عالی انتخابات این کشور خواست با جدیت و شفافیت به این شکایت ها و اعتراض ها رسیدگی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۱    
نخست وزیر عراق و نماینده ویژه سازمان ملل متحد درباره روند برگزاری انتخابات پارلمانی و جوانب مختلف آن بحث و تبادل نظر کردند.