جمعه ۰۴ اسفندساعت ۰۱:۱۳Feb 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ائتلاف بین المللی»

کرد پرس   ۱۰ ساعت پیش    
سرویس عراق واقلیم کردستان – رئیس اقلیم کردستان، گفت: ما ملزم به اجرای هرگونه تصمیمی که دولت فدرال درخصوص اخراج نیروهای ائتلاف بین المللی ازعراق اتخاذ کند، هستیم .
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۱:۳۹    
شفقنا- نچیروان بارزانی ، رئیس اقلیم کردستان عراق تاکید کرد ما به هر تصمیمی که بغداد درباره حضور نیروهای ائتلاف بین المللی بگیرد، پایبند خواهیم بود. به گزارش شفقنا به نقل از الفرات ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق اعلام کرد نامه ای رسمی از سفارت آمریکا در مورد موافقت واشنگتن با جدول زمانی پایان وظایف ائتلاف بین المللی در عراق دریافت کرده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۳۷    
رضا عمویی- روزنامه نگار وقتی دو ماه پیش ژنرال پت رایدر ، سخنگوی پنتاگون اعلام کرد که بیش از 20 کشور به ائتلاف بین المللی ای می پیوندند که قرار است تحت رهبری آمریکا برای محافظت از کشتی ها در دریای سرخ حضور داشته باشند ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۲    
شفقنا- حسین الموسوی ، سخنگوی جنبش نجبای عراق از آتش بس مشروط با نیروهای امریکایی خبر داد تا دولت السودانی بتواند از طریق مذاکرات به حضور نیروهای ائتلاف بین المللی در عراق پایان دهد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که جنگ افروزی ائتلاف بین المللی آمریکا در حمایت از اسراییل در دریای سرخ ادامه دارد، رییس جمهور مصر، از کاهش چشمگیر درآمدهای کشورش از کانال سوئز، ابراز نگرانی کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۴    
سرویس ترکیه - زینب مراد رئیس مشترک KNK در مصاحبه ای ترکیه را در عملیات علیه PKK در اقلیم کردستان ناکام دانست و مدعی تلاش این کشور برای شکل دادن یک ائتلاف بین المللی علیه کردها در منطقه شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در سخنانی در جریان دیدار با اعضای کنگره آمریکا بر ضرورت پایان دادن به ماموریت ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا در این کشور تاکید کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۰:۵۸    
شفقنا- محمد شیاع السودانی ، نخست وزیر عراق در دیدار با آنتونیو تاجانی ، معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه ایتالیا درباره روابط دوجانبه و راهکارهای توسعه آن در زمینه های مختلف در راستای منافع مشترک دو کشور رایزنی کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق و معاون رییس جمهور آمریکا بر ادامه گفت وگوها از طریق کمیته عالی مشترک برای پایان دادن به ماموریت نیروهای ائتلاف بین المللی برای مبارزه با داعش در عراق پس از افزایش توانمندی های نیروهای مسلح عراقی و کاهش تهدیدات بقایای تروریسم، تاکید کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۵    
نخست وزیر عراق در دیدار با برخی اعضای کنگره آمریکا درباره مسائل دارای اهمیت مشترک از جمله پایان ماموریت ائتلاف بین المللی در عراق گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نخست وزیر عراق و معاون رییس جمهور آمریکا بر ادامه گفت وگوها از طریق کمیته عالی مشترک برای پایان دادن به ماموریت نیروهای ائتلاف بین المللی برای مبارزه با داعش در عراق پس از افزایش توانمندی های نیروهای مسلح عراقی و کاهش تهدیدات بقایای تروریسم، تاکید کردند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۷    
شفقنا- محمد شیاع السودانی ، نخست وزیر عراق با اعضای کنگره آمریکا درباره پایان ماموریت ائتلاف بین المللی در عراق گفت وگو کرد. به گزارش شفقنا به نقل از الفرات، السودانی در حاشیه حضور در کنفرانس امنیتی مونیخ 2024 با مایک ترنر ، مک کرل ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نخست وزیر عراق در دیدار با برخی اعضای کنگره آمریکا درباره مسائل دارای اهمیت مشترک از جمله پایان ماموریت ائتلاف بین المللی در عراق گفت وگو کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نخست وزیر عراق گفت: دولت عراق در پی سازماندهی کار و فعالیت هایش با ائتلاف بین المللی و حرکت به سمت و سوی پایان دادن به حضور این نیروها در عراق است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۳:۳۳    
شفقنا- نخست وزیر عراق و معاون رئیس جمهوری آمریکا بر ادامه گفت و گوهای دو کشور از طریق کمیته مشترک برای پایان حضور ائتلاف بین المللی در عراق تاکید کردند. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قبانچی گفت: تصمیم "چارچوب هماهنگی" برای پایان دادن به حضور ائتلاف بین المللی در عراق، تصمیمی درست است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۲    
شفقنا- محمد شیاع السودانی، نخست وزیر عراق روز پنجشنبه در سخنانی در هلند اعلام کرد: ما از ائتلاف بین المللی خواسته ایم به ماموریتش در عراق پایان دهد. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۲    
شفقنا- نخست وزیر عراق ضمن توافق با همتای هلندی بر سر تشکیل شورای همکاری میان دو کشور، خاطر نشان ساخت که کشورش دیگری نیازی به ادامه حضور ائتلاف بین المللی در خاک خود ندارد. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای منطقه ای و بین المللی بر سر گسترش نفوذ خود در خاورمیانه درگیر هستند و این در حالی است که صدای جنگ قریب الوقوع در منطقه شنیده می شود، در این میان با سفرای یکی از کشورهای اروپایی در بغداد درباره این مطلب که السودانی پایان حضور نیروهای ائتلاف بین المللی را اعلام کرد ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهوری و نخست وزیر عراق، حمایت خود از اقدامات دولت فدرال در راستای پایان دادن به حضور ائتلاف بین المللی در خاک این کشور را مورد تاکید قرار دادند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عبد اللطیف جمال رشید ریاست جمهوری عراق چهارشنبه شب اعلام کرد که از اقدامات دولت برای پایان یافتن حضور نظامیان ائتلاف بین المللی ضد داعش به رهبری آمریکا در عراق حمایت می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه ایران با اعضای چهارچوب هماهنگی تاکید کرد که این کشور به حضور نیروهای نظامی ائتلاف بین المللی نیازی ندارد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۹:۴۰    
شفقنا- روسای قوای سه گانه عراق امروز(سه شنبه) بر موضع ثابت عراق در مورد حضور ائتلاف بین المللی در خاک عراق تاکید و عنوان کردند: حملات آمریکا و نیروهای ائتلاف در عراق گامی در جهت گسترش دایره درگیری ها است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق با تاکید بر لزوم قطع همه راه های نفوذی تروریسم به این کشور گفت: ما در برابر تعهد به پایان دادن به حضور ائتلاف بین المللی در عراق قرار داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۳    
نخست وزیر عراق تاکید کرد که این کشور در برابر فرایند پایان حضور نیروهای ائتلاف بین المللی آمریکا قرار دارد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی پنتاگون، بار دیگر ادعا کرد که نیروهای آمریکایی به دعوت بغداد در عراق حضور دارند و هیچ گونه درخواست رسمی در حال حاضر برای خروج از عراق را دریافت نکرده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق گفت که ما در حال نزدیک شدن به پایان حضور ائتلاف بین المللی هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد شیاع السودانی بر ضرورت پایان دادن به هرگونه کاستی در زمینه مبارزه با تروریسم پس از پایان حضور ائتلاف بین المللی در کشورش تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۳:۰۶    
تهران-ایرنا- محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق دوشنبه شب تأکید کرد که حضور ائتلاف بین المللی ضد داعش به رهبری آمریکا در این کشور به پایان خط رسیده است.
سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق خبر داد که مذاکرات برای پایان ماموریت ائتلاف بین المللی (به سرکردگی آمریکا) در عراق از سرگرفته شده و یک جدول زمانی برای کاهش تدریجی حضور نیروهای این ائتلاف تدوین می گردد تا منتهی به پایان ماموریت آنها شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ائتلاف بین المللی ناوگان آزادی اعلام کرد، قصد دارد با شکستن محاصره نوار غزه کمک های بشر دوستانه خود را از طریق دریا به این منطقه برساند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۵    
حوزه/ سرلشکر یحیی رسول تأکید کرد: ائتلاف بین المللی از دلایل و اهدافی که برای آن در سرزمین ما حضور یافتند، کاملا پا فراتر گذشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
فارس : بغداد، شامگاه امروز، اعلام کرد گفت و گوها با واشنگتن درباره آینده نیروهای ائتلاف بین المللی موسوم به ضدداعش در عراق، روز یکشنبه هفته آینده، از سر گرفته می شود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۲:۵۶    
شفقنا- یحیی رسول، سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق عنوان داشت: گفت و گو میان کمیته عالی دوجانبه نظامی فنی بغداد و واشنگتن روز یکشنبه از سرگرفته می شود. ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۹:۳۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق گفت که نیروهای ائتلاف بین المللی عامل بی ثباتی در عراق شده اند و بر پایان دادن به ماموریت های این نیروها تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق سرتیپ یحیی رسول در واکنش به حمله چهارشنبه شب آمریکا به بغداد و ترور یکی از فرماندهان ارشد سازمان الحشد الشعبی اعلام کرد نیروهای آمریکایی به طور مکرر و غیرمسؤولانه هر کاری را که ممکن است تفاهمات و آغاز گفت وگوهای دوجانبه را ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح عراق در واکنش به جنایت تروریستی جدید آمریکا اعلام کرد که آمریکایی ها جان مردم عراق را به خطر انداخته و حاکمیت و امنیت کشور ما را نقض می کنند و ائتلاف بین المللی تبدیل به عاملی برای ناامنی و بی ثباتی عراق شده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد شیاع السودانی، نخست وزیر عراق با انتشار بیانیه ای در واکنش به حمله آمریکایی خاطرنشان کرد این حملات دولت عراق را به سمت پایان دادن به مأموریت ائتلاف بین المللی ضد داعش تحت امر واشنگتن که به عاملی برای بی ثباتی در عراق تبدیل شده است، پیش می برد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نخست وزیر عراق گفت که ماموریت نظامیان ائتلاف بین المللی به درخواست عراق آغاز شد و بنا به درخواست این کشور نیز پایان خواهد یافت.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۱:۵۲    
ائتلاف اداره حکومت در عراق، نشستی اضطراری بنا به دعوت محمد شیاع السودانی، نخست وزیر عراق و با حضور عبداللطیف رشید، رئیس جمهور عراق برگزار کرد. به گزارش خبرگزاری رسمی عراق، ائتلاف اداره حکومت در عراق، حمله امریکا به مواضع الحشد الشعبی را به شدت محکوم کرد و آن را نقض حاکمیت و امنیت عراق دانست ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۵:۱۷    
کمیته امنیت و دفاع پارلمان عراق روز گذشته از دولت این کشور خواست تا به سرعت توافقنامه خروج نیروهای مسلح کشورهای عضو ائتلاف بین المللی از عراق را منعقد کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس ائتلاف نبنی در مجلس عراق و از فرماندهان ارشد گروه های مقاومت این کشور از دولت بغداد خواست تا اخراج نیروهای نظامی ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا از این کشور را تسریع کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دولت عراق در واکنش به حملات امروز آمریکا به مناطقی در غرب این کشور تاکید کرد که ائتلاف بین المللی از ماموریت و اختیارات محول شده به آن، فراتر رفته و به تهدیدی برای امنیت و ثبات عراق تبدیل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت عراق با محکوم کردن تجاوزات آمریکایی ها به حاکمیت عراق گفت که ادعای واشنگتن مبنی بر هماهنگی قبلی درباره این تجاوزات کذب محض بوده و ائتلاف بین المللی با عدول از وظایف و اختیارات خود تبدیل به تهدیدی برای امنیت و ثبات عراق شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دولت عراق با اشاره به شهادت 16 عراقی و زخمی شدن 25 تن دیگر در حملات دیشب آمریکا تصریح کرد که ائتلاف آمریکایی به تهدیدی برای امنیت و ثبات عراق تبدیل شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۷:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
مهاجم عراق در منطقه ای تحت کنترل داعش بزرگ شد که بین سال های 2014 تا 2017 هدف بمباران کشورهای ائتلاف بین المللی علیه داعش بود.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو حزب دمکرات کردستان، گفت : موضع حزب دمکرات و دولت اقلیم کردستان دربرابر مسئله خروج نیروهای ائتلاف بین المللی از عراق روشن است و با موضع دولت فدرال مصوبه سال 2020 مجلس نمایندگان مطابقت دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
دولت عراق اعلام کرد که پایان یافتن مأموریت ائتلاف بین المللی ضد داعش تحت امر آمریکا، یکی از برنامه های دولت است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت عراق گفت که مأموریت ائتلاف بین المللی آمریکا در این کشور در طول دولت فعلی پایان خواهد یافت.