دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۰۶:۲۲Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سید عمار حکیم»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی از تمام کسانی که در تحقق سفر پاپ فرانسیس به عراق نقش داشتند، قدردانی کرد و گفت که این نقطه عطفی در بازیابی جایگاه معنوی عراق است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق بر اهمیت گفت وگو برای کاهش تنش ها در منطقه تاکید کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۷    
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس ائتلاف عراقیون حمله به هیئت های دیپلماتیک در بغداد را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی و رئیس ائتلاف عراقیون در عراق حمله راکتی دوشنبه شب به منطقه سبز بغداد را محکوم و درباره عواقب جدی حمله به مراکز دیپلماتیک هشدار داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون در پیامی از سفر پاپ فرانسیس به عراق استقبال کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس ائتلاف عراقیون، دیدار پاپ فرانسیس با حضرت آیت الله سیستانی را اتفاق برجسته ای دانست که موجب تقویت نقش نجف اشرف و واتیکان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۴۰    
هم زمان با هجدهمین سالگرد شهادت آیه الله العظمی محمد باقر الحیکم، رئیس جریان ملی حکمت عراق وارد سلیمانیه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار با هیئتی از جریان صدر بر اهمیت تعیین تکلیف قانون دادگاه فدرال و ضرورت تایید نتایج انتخابات توسط این دادگاه و همچنین بر ضرورت تعیین سازوکاری برای انحلال پارلمان به عنوان لازمه برگزاری انتخابات پیش از موعد تاکید کرد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۷    
امیدواریم دولت جدید آمریکا در دیدگاه ها و پروژه های سیاسی خود درقبال مسائل منطقه رویکرد متفاوتی را پیش گیرد. بازگشت فوری به توافق هسته ای و برداشتن فوری تحریم ها از ملت مظلوم ایران سرآغاز ضروری بازگشت امنیت و ثبات به منطقه خواهد بود.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سید عمار حکیم در ادامه مراسم رسمی روز شهید عراقی که با حضور مسئولان بلندپایه عراق صبح شنبه در دفتر جریان حکمت ملی عراق برگزار شد، بر ضرورت دور ساختن عراق و منطقه از نزاع های جاری و توقف جنگ ها و درگیری ها از طریق گفت وگوهای جدی و واقعی که به ثبات در منطقه و احیای روابط دیپلماتیک در آن بینجامد تأکید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۱    
بازداشت دست کم 29 نفر در آستانه سالگرد انتفاضه بحرین و پس از عملیات های پهپادی انصارالله، عربستان در پی راهی برای فرار از باتلاق یمن از مهم ترین عناوین خبری بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جریان حکمت ملی عراق گفت لغو فوری تحریم ها علیه ملت مظلوم ایران از نقاط آغازین ضروری برای بازگشت امنیت و ثبات به منطقه خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ظهر روز جمعه 25 بهمن 1399 و در سالروز شهادت شهید آیت الله سید محمدباقر حکیم، مراسم روز ملی شهید در میدان خلانی بغداد برگزار شد. در این اجتماع که با حضور جمع کثیری از علاقمندان برگزار شد، سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق به سخنرانی پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
در مراسم روز شهید، سید عمار حکیم رئیس جریان سیاسی الحکمه ملی بر لزوم تعین جدول زمان بندی شده برای خروج نظامیان آمریکایی تاکید کرد.
الف   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق با اظهار امیدواری در خصوص رویکرد دولت جدید آمریکا گفت: امیدواریم که دولت جدید آمریکا در دیدگاه ها و پروژه های سیاسی خود در قبال مسائل منطقه رویکرد متفاوتی را پیش گیرد. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق در مراسم روز شهید عراقی که با حضور مردم از سرتاسر عراق در میدان خلانی بغداد برگزار شد، یاد و نام شهدای مبارزه با تروریسم و سرداران پیروزی شهید سلیمانی و ابومهدی مهندس را گرامی داشت. ...
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۳:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی با تجلیل از مقام شامخ شهیدان سلیمانی و المهندس تصریح کرد عراق متحد و یکپارچه می تواند در برابر دخالت بیگانگان بایستد و ما از رهنمودهای مرجعیت عقب نشینی نخواهیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- سید عمار حکیم رئیس جریان حکمت ملی عراق از دولت آمریکا خواست تا فوری به برجام بازگردد و تحریم ها علیه ملت ایران را به صورت فوری لغو کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
سید عمار حکیم ،رهبر جریان حکمت ملی و محمد الحلبوسی ، رئیس پارلمان عراق درباره تحولات سیاسی عراق از جمله انتخابات زودهنگام آتی و آمادگی های آن دیدار و گفت وگو کردند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون به شهادت رسیدن و زخمی شدن شماری از رزمندگان الحشد الشعبی از جمله فرمانده تیپ سوم لشکر 22 در مقابله با حمله گروه تروریستی داعش در شرق استان صلاح الدین را عمیقا تسلیت گفت. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۷:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از دفتر رسانه ای جریان حکمت ملی عراق، سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون در دیدار با جمعی از شیوخ و ریش سفیدان منطقه الطارمیه و التاجی بغداد ضمن محکوم کردن مجدد انفجارهای اخیر بغداد اظهار داشت: دیگر مجالی برای بازگشت تروریسم به عراق وجود ندارد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون انفجار های تروریستی امروز بغداد را به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی با اعلام حمایت از اصلاح قانون اساسی و انتخاب مستقیم استاندار توسط مردم، خواستار دورسازی بصره از منازعات سیاسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سید عمار حکیم رئیس ائتلاف عراقیون در مجلس عراق تاکید کرد قلب ها از حادثه شهادت سردار سلیمانی و المهندس همچنان جریحه دار است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید عمار حکیم ، رییس جریان حکمت ملی عراق، پیامی به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی و همرزمان وی صادر کرد. این پیام می گوید در نخستین سالروز شهادت فرماندهان پیروزی بر داعش، ابومهدی المهندس و میهمان عراق، سپهبد قاسم سلیمانی ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت عراق، با صدور پیامی آیت الله محمدتقی مصباح یزدی را یکی از ارکان حوزه علمیه در قم و از اساتید برجسته و بزرگان فلسفه اسلامی و کلام توصیف کرد و درگذشت وی را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۳    
حوزه/ سید عمار حکیم در دیدار با اسقف اعظم کلدانی های عراق بر اهمیت سفر پاپ فرانسیس به عراق تأکید کرد و این سفر را حامل پیام صلح برای مشرق زمین دانست.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۱:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار با متیو تولر سفیر ایالات متحده در بغداد، تازه ترین تحولات سیاسی عراق و منطقه و روابط دو کشور و راه های گسترش آن را بررسی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سفیر آمریکا در عراق امروز (سه شنبه) با رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون در پارلمان این کشور، دیدار و گفت وگو کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- سید عمار حکیم ، رهبر جریان ملی الحکمه عراق در پیامی توئیتری در واکنش به حمله راکتی به سفارت آمریکا در بغداد نوشت: بارها تأکید کرده ایم که حمله به هیئت های دیپلماتیک هم وجهه عراق و اقتدار حکومت را در برابر افکار عمومی جهان زیر سؤال می برد و هم جان شهروندان و ساکنان مناطق اطراف را با خطر مواجه ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۶:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون در عراق در دیدار سفیر عربستان با وی، تاکید کرد که بغداد به دنبال برقراری بهترین روابط با همه کشورها در راستای منافع مشترک است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سید عمار حکیم در دیدار با سفیر عربستان سعودی در بغداد بر اهتمام عراق به برقراری بهترین روابط با همه کشورها به ویژه کشورهای عربی در راستای منافع مشترک تأکید کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق در سالروز پیروزی بر داعش در این کشور، تأکید کرد: همگان باید به مسئولیت خود در حفظ پیروزی بزرگ بر تروریسم تکفیری در عراق عمل کنند. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار با سفیر ایران در بغداد ضمن محکومیت جنایت ترور شهید محسن فخری زاده ، گفت: این دانشمند شهید زندگی خود را وقف مردم کشورش کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سید عمار حکیم در دیدار با سفیر کشورمان در عراق تررور دانشمند هسته ای ایران را محکوم کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۵۹    
نماینده سید عمار حکیم ضمن تبریک و تسلیت شهادت دانشمند ایرانی به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت ایران، در این پیام تاکید کرده است: همچون گذشته این اقدامات جنایتکارانه و ناجوانمردانه نه تنها خللی در راه توسعه و پیشرفت کشور ایران در راه علم و فناوری ایجاد نخواهد کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده سید عمار حکیم و جریان حکمت ملی عراق در تهران در پیامی اقدام تروریستی که منجر به شهادت محسن فخری زاده، دانشمند برجسته هسته ای و دفاعی جمهوری اسلامی ایران شد را به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق، در دیدار با متیو تولر ، سفیر ایالات متحده در بغداد، بر اهمیت مذاکره برای حل وفصل مسائل منطقه ای تأکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق امروز (سه شنبه) بر اهمیت گفت وگو درباره اوضاع منطقه و حل آنها تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون و سید عمار حکیم رئیس و رهبر جریان حکمت ملی عراق امروز (دوشنبه) بر اهمیت بسترسازی لازم برای برگزاری انتخابات زودهنگام پارلمانی این کشور تاکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق و ائتلاف عراقیون در پارلمان این کشور امروز (شنبه) در همایش سالانه جوانان عراقی تاکید کرد که انتخابات زود هنگام پارلمانی اهمیت بسیاری دارد، زیرا این انتخابات باید به تغییر بزرگی در معادله سیاسی کشور بینجامد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۵:۵۵    
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس ائتلاف عراقیون و حیدر العبادی رئیس ائتلاف النصر عراق بر اهمیت انتخابات زودهنگام به عنوان ابزاری برای اصلاح و تغییر تأکید کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۱۱    
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس ائتلاف عراقیون به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت آیت الله سید محسن حکیم از مراجع نجف اشرف بیانیه ای صارد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون در دیدار با هیاتی از اتحادیه کلیسا های آنجلیک در عراق با حضور پل پاتریک ، رئیس سازمان SRG درباره وضعیت مسیحیان در خاورمیانه و عراق و راهکار های باقی نگه داشتن آن ها در منطقه و عدم مهاجرت شان رایزنی کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون در دیدار با نخبگان سیاسی، رسانه ای و دانشگاهی عراق بر اهمیت شفافیت در انتخابات و نظارت داخلی و بین المللی بر آن تاکید کرد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون، درگذشت یکی از فرماندهان حشد الشعبی را تسلیت گفت.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا حجت الاسلام سید عمار حکیم روز پنجشنبه طی پیامی که به صورت ویدیویی به سی و چهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی داشت، اعلام کرد: نمی توان از حقوق ملت فلسطین سرسری عبور کرد که مهم ترین آن ها، زندگی عزتمندانه در کشوری مستقل به پایتختی قدس شریف است ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس جریان حکمت ملی عراق تأکید کرد: بحران کاریکاتورهای توهین آمیز، بیش از آنکه نیازمند موضع گیری یکپارچه جهان اسلام باشد، فرصتی برای شناساندن دین حنیف اسلام است تا بدین وسیله تمام غبارهایی که به وسیله تروریست های افراط گرای تکفیری بر آن نشسته زدوده شود.