دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۴:۴۶Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سید عمار حکیم»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
یک روزنامه عربی، از جزئیاتی جدید از پیشنهاد رهبر جریان حکمت ملی عراق و ابعاد مختلف آن برای برون رفت از تنش سیاسی پس از انتخابات این کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق، در دیدار با مسعود بارزانی ، رئیس حزب دموکرات کردستان، تحولات سیاسی، امنیتی و نتایج انتخابات و پیامدهای آن در صحنه سیاسی کشور را بررسی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بغداد-ایرنا- جریان حکمت عراق اعلام کرد که طرح سید عمار حکیم برای شکستن بن بست سیاسی این کشور قرار است به زودی در جلسه چارچوب هماهنگی احزاب شیعی در منزل نوری المالکی نخست وزیر اسبق عراق به بحث و بررسی گذاشته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سید عمار حکیم رسیدگی به پیامدهای انتخابات کنونی با بازنگری در قانون انتخابات و کمیساریا و اقدامات آن و همچنین بازیابی اعتماد میان مردم و نهادهای حکومت و نیروهای سیاسی را به عنوان راهکاری برای خروج عراق از بحران های بعد از انتخابات عنوان کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۲:۴۸    
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس ائتلاف نیروهای ملّی عراق هدف قرار دادن منزل مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق را محکوم کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سید عمار حکیم با انتشار بیانیه ای، تلاش برای ترور نخست وزیر عراق را حرکتی خطرناک خواند که باعث به خطر افتادن و بحرانی شدن شرایط سیاسی کشور می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق در بیانیه ای حمله به خانه نخست وزیر و کوشش برای ترور مصطفی الکاظمی را محکوم کرد و نوشت که این اقدام دستاوردهای کشور را به خطر می اندازد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۳    
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس ائتلاف نیروهای ملّی عراق نسبت به حوادث منطقه سبز در بغداد ابراز تأسف کرد و بر ضرورت حفظ مسالمت آمیز بودن تظاهرات تأکید نمود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سیدمقتدی صدر با حضور در دفتر سیدعمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق دیدار و تازه ترین تحولات سیاسی این کشور و نتایج انتخابات اخیر و اقدامات لازم برای تشکیل دولت جدید عراق را بررسی کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق از جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای بابت توجه دائمی به مسائل مربوط به وحدت اسلامی و تمدن اسلامی صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۶    
تهران – ایرنا – سید عمار حکیم رهبر ائتلاف نیروهای دولتی و فالح فیاض ، رئیس سازمان الحشد الشعبی (بسیج مردمی) در باره حل و فصل اختلافات سیاسی پس از اعلام نتایج انتخابات پارلمانی عراق بحث و تبادل نظر کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا_ حکیم شهادت شیعیان قندهار را تسلیت گفت و خواستار مقابله با عاملان این جنایت شد. به گزارش شفقنا، سیدعمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق طی پیامی شهادت شیعیان در مسجد قندهار افغانستان را تسلیت گفت و تاکید کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۴۵    
رهبر جریان حکمت عراق در دیدار با هیئتی از ائتلاف "عزم" ضمن بررسی تحولات مربوط به انتخابات، بر اهمیت ترجیح منافع ملی بر منافع گروهی تأکید کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نزدیک به 24 میلیون عراقی واجد شرایط رأی دهی، می توانند 329 نماینده دور جدید پارلمان را انتخاب کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۲۳    
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس ائتلاف نیرو های ملّی عراق هجوم تروریستی که شیعیان هزاره افغانستان را هدف قرار داد را محکوم کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۹    
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس ائتلاف نیرو های ملّی عراق با انحصار نیرو های حشدالشعبی در یک طرف سیاسی خاص مخالفت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق گفته حشد الشعبی یک ضرورت راهبردی است و عراق سوار قطار عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نمی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق در پی انتشار بیانیه آیت الله العظمی سیستانی، مرجع عالیقدر شیعه در پیامی ضمن قدردانی از رهنمودهای مرجعیت نوشت: با کمال افتخار، بیانیه مرجعیت عالی شیعه را دریافت کردیم که در آن ملت عراق را به مشارکت مؤثر و آگاهانه و مسئولانه در انتخابات فراخواند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۷    
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس ائتلاف نیرو های ملی عراق درگذشت علامه حسن حسن زاده آملی را تسلیت گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق رحلت حضرت آیت الله حسن زاده آملی را تسلیت گفت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سید عمار حکیم، درگذشت علامه حسن زاده آملی را تسلیت گفت و از خداوند منان برای وی رحمت واسعه اش را مسئلت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق کنفرانس صهیونیستی اربیل را شدیدا محکوم کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مهدی نصیری در یادداشتی تلگرامی با عنوان چرا به پسوند اسلامی برای جمهوری اصرار داریم؟ نوشت: خبرگزاری جمهوری اسلامی از بغداد گزارش داده است که همه احزاب اسلامی عراقی اعم از شیعی و سنی به جز یک حزب در آستانه انتخابات پارلمانی این کشور، پسوند اسلامی را از خود برداشته اند. ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سردار قاآنی فرمانده سپاه قدس در مجلس ختم مرحوم آیت الله سید محمد سعید حکیم در مسجد سهله در نجف حضور یافت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
سردار قاآنی فرمانده سپاه قدس در مجلس ختم مرحوم آیت الله سید محمد سعید حکیم در مسجد سهله در نجف حضور یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
لبنان رسما به مناسبت درگذشت رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعی روزهای یکشنبه و دوشنبه را عزای عمومی اعلام کرد. سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق نیز در پیامی درگذشت شیخ عبدالامیر قبلان ، رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعی لبنان را تسلیت گفت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علاوه بر یک روز عزای عمومی در عراق، استانداری نجف اشرف نیز از امروز شنبه به مدت سه روز عزای عمومی اعلام کرده است. سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت عراق در پیامی در گذشت آیت الله العظمی حکیم از مراجع عالیقدر شیعه را تسلیت گفت. در متن [...]
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ متن پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی بدین شرح است: بسمه تعالی برادر گرامی جناب حجه الاسلام و المسلمین سید عمار حکیم (دامت برکاته) درگذشت مرجع عالیقدر و عالم وارسته حضرت آیت الله العظمی سید محمد سعید حکیم(قدس الله سره) موجب تأثر و تألم گردید. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ سید عمار حکیم درگذشت آیت الله سید محمد سعید حکیم بر اثر سکته قلبی در یکی از بیمارستان های نجف اشرف را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۸:۱۱    
بغداد– ایرنا– کمتر از 40 روز مانده به انتخابات پارلمانی عراق در دهم اکتبر آینده (18 مهرماه 1400) صحنه سیاسی این کشور همچنان دستخوش تغییر و تحول است؛ مقتدا صدر بعد از بازگشت مجدد به رقابت انتخاباتی، امروز چهارشنبه فراخوان انقلاب انتخاباتی داد و سید عمار حکیم از ائتلاف جدید خود رونمایی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۵:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سیدعمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق، سه شنبه شب گفت: مهم ترین هدف ما اخراج نیروهای آمریکایی از خاک عراق است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس ائتلاف نیروهای ملّی عراق درگذشت آیت الله سید محمد علی عالمی بلخابی از علمای برجسته شیعه افغانستان را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۰۷    
حوزه/ منابع خبری از اقدام سید عمار حکیم و هادی العامری برای منصرف کردن مقتدی صدر از تحریم انتخابات خبر دادند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- در پی شهادت نیروهای حشد الشعبی، رهبر جریان حکمت ملی عراق، خواستار طراحی عملیات های پیشدستانه برای جلوگیری از حملات تروریستی داعش شد. به گزارش شفقنا، سید عمار حکیم ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۸:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا_ رهبر جریان حکمیت ملی عراق، انفجار تروریستی در مراسم عزاداری شهادت امام حسین (ع) در پاکستان را به شدت محکوم کرد. به گزارش شفقنا، سید عمار حکیم ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۹:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
شفقنا_رهبر جریان حکمیت ملی عراق گفت: وقت آن رسیده که کشوری با حاکمیت ارضی کامل شویم که هیچ نیروی خارجی و از همه مهم تر نیروی نظامی آمریکایی در آن حضور نداشته باشد. ...
دکتر علی ولایتی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۰۹:۴۱    
دکتر ولایتی با حجت الاسلام والمسلمین سید عمار حکیم روز پنجشنبه 14 مرداد دیدار و در خصوص موضوعات منطقه ای و روابط دو جانبه بحث و تبادل نظر کرد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با حجت الاسلام والمسلمین سید عمار حکیم دیدار و در خصوص موضوعات منطقه ای و روابط دو جانبه بحث و تبادل نظر کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، رهبر جریان حکمت ملی عراق شامگاه چهارشنبه و با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) به بنیانگذار انقلاب اسلامی ادای احترام کرد. سید عمار حکیم به منظور شرکت در مراسم تحلیف حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران به تهران سفر کرده است. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۳۸    
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس ائتلاف نیروهای ملّی عراق، آغاز دوره ریاست جمهوری حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی را تبریک گفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق برای برای شرکت در مراسم تحلیف ابراهیم رییسی رییس جمهور جدید ایران به تهران سفر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار با سفیر آمریکا در بغداد بر اجرای شفاف نتایج گفت و گوهای استراتژیک میان دو کشور تأکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی با ابراز خوشحالی از آزادی شیخ زکزاکی نوشت: خبر آزادی جناب حجت الاسلام و المسلمین شیخ ابراهیم زکزاکی، بنیان گذار جنبش اسلامی نیجریه، پس از چند سال بازداشت موجب مسرت بسیار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی آغاز دوران ریاست جمهوری آیت الله سید ابراهیم رئیسی را تبریک گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی با ابراز خوشحالی از آزادی شیخ زکزاکی نوشت: خبر آزادی جناب حجت الاسلام و المسلمین شیخ ابراهیم زکزاکی، بنیان گذار جنبش اسلامی نیجریه، پس از چند سال بازداشت موجب مسرت بسیار شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از بغداد الیوم، سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق به اقدام تروریست های تکفیری داعش در استان صلاح الدین واکنش نشان داد. بر اساس این گزارش، وی با انتشار یک پست توئیتری نوشت: لازم است مسئولان عراقی هرچه سریع تر شکاف های امنیتی در کشور را پوشش دهند. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۳:۴۰    
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس ائتلاف نیرو های ملّی عراق از توافق عراق و آمریکا در خروج نیرو های نظامی از عراق تا پایان سال میلادی قدردانی کرد.