چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۲۰:۴۳May 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سید عمار حکیم»

ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۹    
سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی شهادت رئیس جمهوری و همراهان ایشان را در سانحه سقوط بالگرد تسلیت گفت.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی شهادت رئیس جمهوری و همراهانش را در سانحه سقوط بالگرد تسلیت گفت.
حیات   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی شهادت رئیس جمهوری و همراهان ایشان را در سانحه سقوط بالگرد تسلیت گفت. به گزارش خبرنگار سیاسی حیات ، سید عمار حکیم در پیامی نوشت: با تأسف و تأثر خبر شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از خبرگزاری رسمی عراق، سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی نسبت به اخبار مربوط به وضعیت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران و هیات همراهش ابراز نگرانی کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سید عمار حکیم نگرانی شدید خود را نسبت به سانحه بالگرد حامل ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران و هیئت همراه وی را اعلام کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سید عمار الحکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی نسبت به اخبار مربوط به وضعیت سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران و هیأت وزارتی و دولتی همراهش ابراز نگرانی کرد. سید عمار حکیم در این پیام برای رئیس جمهور و همراهانشان صحت و سلامت آرزو کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رهبر جریان حکمت ملی عراق طی پیامی از وقوع سانحه برای بالگرد حامل رئیس جمهوری ایران و هیأت همراه وی ابراز نگرانی کرد. به گزارش شفقنا، سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق طی پیامی از وقوع سانحه برای بالگرد حامل ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران و هیأت همراه وی ابراز نگرانی کرد. ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۷    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید عمار حکیم درگذشت حجت الاسلام والمسلمین علی کورانی را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۷:۵۲    
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس ائتلاف نیروهای ملّی عراق خواستار تقویت آزادی عقیده و بیان شد و رسانه را یکی از مهمترین ارکان ساختار دموکراتیک دانست.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
شفقنا- رهبر جریان حکمت ملی عراق با تاکید بر ضرورت توقف جنگ در غزه گفت: جامعه جهانی در قبال پیامدهای آنچه در غزه می گذرد و سکوت در برابر کشتار و گرسنه نگه داشتن و نسل کشی مردمان آن مسئول است. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۶    
شفقنا- هیئت رسانه ای ایران به ریاست آقای فرشاد مهدی پور، معاون امور رسانه ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران که برای بازدید از عراق به این کشور سفر کرده اند، با سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق دیدار و گفت وگو کردند.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جریان حکمت ملی عراق به موضع گیری درباره تحولات غزه پرداخت و از جامعه جهانی خواست که تل آویو را مجبور به تن دادن به توقف جنگ کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۸:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق روز چهارشنبه و در نشست مجمع بین المللی سلیمانیه گفت: معتقدیم هدف از پاسخ ایران، به آن اندازه که تثبیت حقش در پاسخ بود، تشدید تنش و گسترش دامنه درگیری نبود و رژیم صهیونیستی از دهه های بسیار به هیچ کشوری این گونه رسمی حمله نکرده بود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیام تسلیت خود به هنیه گفت: حمله سازمان دهی شده رژیم صهیونیستی به خانواده آقای اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، را که موجب شهادت سه فرزند وی و شماری از نوه هایش شده، به شدت محکوم می کنیم.
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سید عمار حکیم رییس جریان حکمت ملی عراق روز چهارشنبه گفت: خیره سری و کینه ورزی صهیونیستی دو مانع بزرگ در برابر هر تلاشی برای تثبیت صلح و آرامش در جهان عرب و اسلام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
سید عمار حکیم در اشاره به ادامه جنایات وحشیانه و بی وقفه رژیم صهیونیستی در نوار غزه تاکید کرد سکوت جامعه جهانی در برابر جنایات صهیونیست ها مشکوک است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۷:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سید عمار حکیم از تلاش های ایران در حمایت از مسئله فلسطین و مردم مظلوم نوار غزه تقدیر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سید عمار حکیم رئیس جریان حکمت ملی عراق در پیامی ضمن محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه، از جامعه جهانی خواست تا برای توقف نقض حاکمیت کشورها از سوی این رژیم اقدامی فوری انجام دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۳:۵۵    
سید عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق را که به شهادت شماری از کارکنان و مستشاران در آن انجامید به شدت محکوم و تقبیح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۲۱:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار با پادشاه اردن خواستار اجرای قطعنامه شورای امنیت درباره توقف جنگ در نوار غزه شد و بر ضرورت احترام به نهادهای بین المللی و قوانین تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۴:۳۵    
رئیس جریان حکمت ملی عراق با ولیعهد سعودی دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جریان حکمت ملی عراق ضمن سفر به عربستان سعودی با محمد بن سلمان ولیعهد این کشور دیدار و با او درباره تحولات سیاسی عراق و منطقه رایزنی کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
کد خبر: 923742 / دیروز, 12:24 / جهان منابع رسانه ای امروز (سه شنبه) از دیدار و رایزنی رهبر جریان حکمت ملی عراق با ولی عهد عربستان سعودی در شهر جده خبر دادند. ...
عصر امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سید عمار حکیم رییس جریان حکمت ملی عراق در دیدار محمد کاظم آل صادق ، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد درباره آخرین تحولات عراق و منطقه گفتگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۰۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سید عمار حکیم رییس جریان حکمت ملی عراق در دیدار محمد کاظم آل صادق ، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد درباره آخرین تحولات عراق و منطقه گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۸:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار محمدکاظم آل صادق، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد، تازه ترین تحولات سیاسی عراق و منطقه و روابط دو کشور را بررسی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار با نوری المالکی ، رئیس ائتلاف دولت قانون، تحولات سیاسی این کشور و منطقه را بررسی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سید عمار حکیم با انتقاد مجدد از مهمترین حامی و عامل ادامه کشتار و ویرانی در نوار غزه تاکید کرد که آمریکا در حمایت از رژیم صهیونیستی و گسترش دامنه جنگ به یمن، مرتکب اشتباهی بزرگ شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی درگذشت آیت الله امامی کاشانی را به مقام معظم رهبری و ملت ایران تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی درگذشت آیت الله امامی کاشانی را به مقام معظم رهبری و ملت ایران تسلیت گفت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- حکیم درگذشت آیت الله امامی کاشانی را به مقام معظم رهبری و ملت ایران تسلیت گفت به گزار شفقنا، سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی درگذشت آیت الله امامی کاشانی را به مقام معظم رهبری و ملت ایران تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است: انا لله و انا الیه راجعون ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی نوشت: جنایاتی که رژیم صهیونیستی علیه ملت در محاصره غزه مرتکب می شود مصداق روشن جنایت نسل کشی است که موجب عرق شرم بر جبین بشریت می شود. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۷    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید عمار حکیم تأکید کرد: جنایات رژیم صهیونیستی بر ضد مردم غزه نوعی نسل کشی است که عرق شرم بر پیشانی انسانیت می نشاند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۵    
سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی نوشت: عبور آمار شهدای غزه از 30 هزار نفر نشان دهنده ابعاد ویرانگر جنایات رژیم صهیونیستی است
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید عمار حکیم گفت: خیزش شعبانیه عراق، زمینه ساز انقراض رژیم بعث بود و آشنایی نسل جدید با آن ضرورت دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی درگذشت آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی (طاب ثراه) را تسلیت گفت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی خطاب به حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی درگذشت آیت الله سید محمد بجنوردی را تسلیت گفت. به گزارش شفقنا از دفتر رسانه ای جریان حکمت ملی عراق در ایران ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق با بیان اینک امروز بیش از هر زمان دیگر به صلح نیاز داریم، اظهار داشت: صلح فقط نبودن در وضعیت جنگ و نزاع نیست، بلکه حالت امنیت و ثباتی است که از روابط شخصی و اجتماعی آغاز می شود و به سطح گسترده بین المللی می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۱:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق ضمن حمایت از اقدامات دولت السودانی برای پایان بخشیدن به حضور نیروهای ائتلاف در خاک این کشور تاکید کرد: پس از اعلام پاکسازی عراق از تروریست های داعش نیازی به این نیروها نیست.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سید عمار حکیم به مناسبت نزدیک شدن به شهادت امام موسی کاظم(ع) در راهپیمایی زائران به سمت حرم این امام همام در کاظمین بغداد شرکت کرد و گفت: بغداد امسال پذیرای میلیون ها زائر از سراسر عراق خواهد بود.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۲    
مواضع سید عمار حکیم عراق ✅ سید عمار الحکیم: اقدامات بی ثبات کننده امنیت منطقه را محکوم می کنیم رهبر جریان حکمت ملی عراق حملات هوایی شب گذشته آمریکا به مقرهایی در مناطق مرزی عراق و سوریه را محکوم کرد. برچسب: حمله آمریکا سید عمار حکیم عراق مواضع
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- رهبر جریان حکمت ملی عراق با محکوم کردن حملات آمریکا به برخی از مقرهای در عراق و سوریه، گفت: حملات آمریکا امنیت و ثبات منطقه را متزلزل می کند و اینگونه اقدامات محکوم است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۱    
تهران - ایرنا - سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق در واکنش به حمله نظامی آمریکا به مناطقی در شرق سوریه و غرب عراق گفت: حملات آمریکا امنیت و ثبات منطقه را متزلزل می کند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار جنین هنیس پلاسخرت ، نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در عراق، تحولات سیاسی عراق و منطقه و روابط بغداد و سازمان ملل را بررسی کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۱    
تهران - ایرنا - سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در کنفرانس چشم اندازهای آینده پیروان اهل بیت علیهم السلام در بغداد گفت: حوادث غزه استاندارهای دوگانه و تناقضات اخلاقی سران کشورها را فاش کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام سید عمار حکیم گفت: مواضع اسلامی در قبال بحران غزه باید یکپارچه باشد و جامعه جهانی نیز مکلف است که مسئولیت خود را در قبال بحران غزه بپذیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۲۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق میزبان الینا رومانوسکی ، سفیر آمریکا در بغداد بود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق در تجمع مراسم سالروز شهادت آیت الله سید محمدباقر حکیم و روز شهید عراقی گفت: هر سال در اول رجب روز شهید عراقی را در سالروز شهادت پدر و رهبر و مرجع شهید و عالم ربانی شهید جاودانه محراب گرامی می داریم و امسال این ایام مصادف با چهارمین سالروز شهادت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق در تجمع مراسم سالروز شهادت آیت الله سید محمدباقر حکیم و روز شهید عراقی گفت: هر سال در اول رجب روز شهید عراقی را در سالروز شهادت پدر و رهبر و مرجع شهید و عالم ربانی شهید جاودانه محراب گرامی می داریم و امسال این ایام مصادف با چهارمین سالروز شهادت فرماندهان ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۱    
حوزه/ حجت الاسلام سید عمار حکیم نوشت: ما دینی بودن سیاست را می پذیریم ولی سیاسی کردن دین پذیرفتنی نیست.