یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۰:۱۱Oct 2020 25

جدیدترین‌های «سید عمار حکیم»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون با محکوم کردن سیاست سازش برخی کشورهای منطقه با رژیم صهیونیستی تاکید کرد که کشورش به هیچ وجه با این رژیم سازش نخواهد کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از دفتر اطلاع رسانی جریان حکمت ملی، سید عمار حکیم در این دیدار تاکید کرد: حل و فصل گرفتاری های عراق در گرو حل سلسله حلقه های متصلی است که از حلقه سیاسی آغاز می شود چرا که ثبات سیاسی دروازه ثبات امنیتی است و ثبات امنیتی راه دستیابی به ثبات اقتصادی به ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس ائتلاف عراقیون بر تصویب قانون ویژه زنان نجات یافته از دست گروهک ترویستی داعش تأکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سفیر انگلیس در بغداد با رهبر جریان حکمت ملی عراق دیدار کرد که طی آن آخرین روابط بغداد و لندن و راه های تقویت آن بررسی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون در دیدار با متیو تولر سفیر ایالت متحده آمریکا در بغداد تاکید کرد که کشورش به عرصه تعرض به همسایگان تبدیل نخواهد شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رهبر جریان ملی الحکمه عراق در واکنش به ادامه یافتن حملات راکتی به بغداد، آن را نشانه طرحی برای ویران سازی عراق و سوق دادن این کشور به سوی فتنه و درگیری دانست. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رهبر جریان ملی حکمت عراق با بیان اینکه دولت مصطفی الکاظمی آخرین فرصت نیست، بر ضرورت عمل به رهنمودهای مرجعیت عالی دینی تأکید کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس جریان حکمت عراق درگذشت آیت الله سید محمد حسین حکیم از شخصیت های بزرگ خاندان حکیم را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون در دیدار نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل گفت که برگزاری انتخابات سالم و آزاد منجر به اعتماد عراقی ها به نظام سیاسی خواهد شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش دفتر رسانه ای جریان حکمت ملی عراق، سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در سخنرانی روز شنبه خود به مناسبت روز اسلامی مبارزه با خشونت علیه بانوان ، به این نکته اشاره کرد که از انتخابات پیش از موعد حمایت می کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق از دولت این کشور خواست که دیدگاه های اخیر مطرح شده در بیانیه مرجعیت درباره حل بحران های عراق را به برنامه اجرایی با تعیین جدول زمانی مشخص تبدیل کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق، در دیدار با هیاتی از اتحادیه اروپا تاکید کرد که کشورش آمادگی و توانایی حل و فصل اختلافات و نزاع های منطقه را دارد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سید عمار حکیم با رد هرگونه توافق سازش گفت: عادی سازی میان عراق و رژیم صهیونیستی صورت نمی گیرد و مسئله فلسطین پایان نخواهد یافت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۸    
به گزارش خبرگزاری مهر ، سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون در دیدار با گروهی از توانمندان و چهره های موفق عراقی در زمینه شغلی، روسای سندیکاها ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون، روز شنبه تأکید کرد که عادی سازی روابط میان عراق و رژیم صهیونیستی هیچگاه اتفاق نمی افتد و مسأله فلسطین پایان نخواهد یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سید عمار حکیم با تاکید بر اهمیت و نقش عراق در عرصه منطقه ای، اظهار داشت: عراق با توجه به موقعیت، تنوع و عمق تاریخی اش واجد شرایط لازم برای ایفای نقشی آرام کننده در تنش های منطقه ای و نزدیک سازی دیدگاه ها میان طرف های متخاصم است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا-سید عمار حکیم،رئیس ائتلاف عراقیون بر نیاز عراق به ائتلاف های ملی تأکید کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرات نیوز، سید عمار حکیم با حضور تعدادی از رهبران ائتلاف عراقیون در دیدار با هیئت فراکسیون حزب دموکرات کردستان به رهبری فیان صبری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون چهارشنبه شب در دیدار با لاهور جنگی ، رییس مشترک اتحادیه میهنی کردستان گفت که حل اختلافات بغداد و اربیل نیازمند اراده سیاسی و کوتاه آمدن دو طرف برای تحقق منافع همگان است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس به نقل از دفتر رسانه ای جریان حکمت ملی، طرفین در این دیدار درباره اهمیت همکاری نیروهای میانه رو و معتدل در چارچوب طرح ملی که همه مردم عراق را از شمال تا جنوب این کشور در زیر چتر ایمان به کشوری مقتدر گردآورد، رایزنی کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - احمد العقل سفیر فلسطین در بغداد، از مواضع سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق و ائتلاف عراقیون در پارلمان این کشور، در قبال مساله فلسطین و حقوق این ملت قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۲۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق روز یکشنبه در توئیتی نوشت که از اقدام های مصطفی الکاظمی نخست وزیر این کشور در تحکیم جایگاه و محدود کردن سلاح در دست دولت حمایت می کند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
برهم صالح رئیس جمهوری عراق در مراسم عزاداری شهادت اباعبدالله الحسین (ع) در دفتر رهبر هم پیمانی تازه تاسیس عراقیون سید عمار حکیم شرکت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور سنی مذهب عراق در مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) که از سوی سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت برگزار شد، شرکت کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۲۵    
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس جریان حکمت عراق تلاش های رسانه ای و تحریک آمیز رژیم صهیونیستی برای افتتاح سفارت مجازی در عراق را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی در پارلمان عراق روز چهارشنبه در توییتی به ادعای افتتاح سفارت مجازی رژیم صهیونیستی در این کشور بشدت واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق با محکوم کردن اقدامات رسانه ای و تحریک آمیز رژیم صهیونیستی تأکید کرد: موضع ما و عراق نسبت به رژیم صهیونیستی ثابت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - عراق - عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، در دفتر سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق روز سه شنبه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد. عکاس: عبدالوهاب الصافی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - فادی الشمری عضو برجسته جریان حکمت ملی عراق به رهبری سید عمار حکیم ، یکشنبه شب از احتمال لغو سفر روز سه شنبه مصطفی الکاظمی به اردن خبر داد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم عزای حسینی به مناسبت ماه محرم با حضور سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در بغداد پایتخت عراق برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۲۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق روز شنبه در دیدار محمد الحلبوسی رئیس پارلمان این کشور بر اهمیت برگزاری انتخابات زودهنگام تأکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق، درپی درگذشت آیت الله تسخیری پیام تسلیتی را صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۷    
بغداد - ایرنا - سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق روز سه شنبه در پیامی، درگذشت آیت الله محمد علی تسخیری را تسلیت گفت و نوشت که آن مرحوم از چهره های مهم برای تقریب مذاهب اسلامی بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی، روز پنجشنبه در نشستی با عنوان حوار وطن (گفت وگوی میهن) تأکید کرد که عراق در مرحله جدیدی است و خواه ناخواه تغییرات فرا خواهد رسید.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شهدای ایران ؛ به نقل از دفتر اطلاع رسانی جریان حکمت ملی عراق، سید عمار حکیم در پیام خود آورده است : اقدام نیروی هوایی ترکیه در حمله به منطقه سیدکان کردستان را که باعث شهادت تعدادی از شهروندان و فرماندهان نیروهای حافظ مرزهای عراق شده محکوم می کنیم و از دولت عراق می خواهیم که به اقدامات لازم برای ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی روز چهارشنبه در پی حمله پهپادی ترکیه به اقلیم کردستان و کشته شدن دو فرمانده ارشد مرزبانی عراق تاکید کرد که دولت باید از حاکمیت سرزمینی عراق حفاظت کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۸:۰۵    
دفتر اطلاع رسانی بسیج مردمی و دفتر اطلاع رسانی جریان الحکمه ملی به ریاست سید عمار حکیم با حضور به دفتر رسانه ملی دو دسته گل به دفتر خبرگزاری صداوسیما در بغداد تقدیم کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۳    
سید عمار حکیم رهبر جنبش حکمت ملی عراق از مقامات این کشور خواست با مردم و دولت لبنان همدردی و از آنها حمایت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۳:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- مقتدا صدر و سید عمار حکیم رهبران جریان صدر و ائتلاف عراقیون در واکنش به انفجار مهیب عصر سه شنبه بیروت با مردم لبنان ابراز همدردی کردند.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ائتلاف عراقیون به ریاست سید عمار الحکیم از تعیین موعد انتخابات زودهنگام در عراق حمایت کرد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ائتلاف عراقیون به ریاست سید عمار حکیم به تعیین موعد انتخابات زودهنگام در عراق، واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی در پارلمان عراق امروز (شنبه)، اعلام زمان برگزاری انتخابات زودهنگام پارلمانی از سوی مصطفی الکاظمی نخست وزیر این کشور را نشانه جدیت وی در عمل به وعده هایش دانست.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس جریان حکمت عراق در بیانیه ای درگذشت آیت الله محمد باقر ناصری از علمای عراق را تسلیت گفت.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق، رئیس ائتلاف عراقیون شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا - سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق روز دوشنبه به عنوان رئیس ائتلاف تازه تاسیس عراقیون انتخاب شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور و رهبر جریان حکمت ملی عراق بر ضرورت هماهنگی مشترک میان جریان های ملی این کشور در دفاع از حاکمیت و امنیت عراق و دور نگاه داشتن آن از کشمکش های منطقه ای و بین المللی تاکید کردند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: به نقل از دفتر اطلاع رسانی جریان حکمت ملی، سید عمار حکیم در سخنانی به مناسبت سالگرد تاسیس این تشکل سیاسی گفت: ساختار سیاسی و اجتماعی که در سال 2003 در عراق شکل گرفت و بر اساس آن قانون اساسی نوشته و دولت تشکیل شد، دیگر کارآمد نیست و ما اکنون به ساختار جدیدی نیاز داریم ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سیدعمار حکیم ؛ رهبر جریان حکمت ملی عراق و ائتلاف عراقیون سیدعمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق و ائتلاف عراقیون، همزمان با سفر مصطفی کاظمی، نخست وزیر عراق به تهران در مقاله ای به بررسی امکانات و موانع موجود بر سر راه تشکیل یک حکومت قدرتمند در عراق و همچنین ظرفیت این کشور در پایان دادن به ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۳:۲۰    
حوزه/ سید عمار حکیم رئیس جریان حکمت عراق در دیدار محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران از تلاش های سیاسی برای اخراج نیرو های بیگانه از عراق از طریق گفتگو خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۰:۲۴    
بغداد - ایرنا - سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی روز یکشنبه در دیدار نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون درباره تحولات سیاسی عراق و منطقه و وضعیت اقتصادی و بهداشتی رایزنی کرد و گفت که هدف ائتلاف عراقیون بازگرداندن اعتماد به نظام سیاسی کشور است.