چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۶:۴۰Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارزانی»

کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان- ادهم بارزانی گفت که در روزهای آینده یک جریان سیاسی جدید را اعلام خواهند کرد و در انتخابات ششمین دوره پارلمان کردستان شرکت خواهند کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس جهان- به نوشته کردستان واچ، ادهم بارزانی، پسر عموی رهبر حزب دموکرات کردستان و معترض فعلی این حزب، ابزارهایی برای ایجاد تغییر در برابر حکمرانی بلامنازع حزب دموکرات کردستان عراق در اختیار دارد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان- علی باقری، سرپرست وزارت خارجه ایران با مسعود بارزانی رئیس حزب دمکرات کردستان دیدار کرد، در این دیدار دو طرف بر توسعه روابط و دوستی اقلیم کردستان و ایران تأکید کردند.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان عراق دیدار و گفت وگو کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
نچیروان بارزانی در دیدار با باقری گفت: ایران کشور و همسایه مهم ماست که روابط مستحکم و تاریخی با یکدیگر داریم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
علی باقری کنی سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان در ادامه سفر دو روزه خود به عراق، وارد فرودگاه سلیمانیه در اقلیم کردستان شد و مورد استقبال قباد طالبانی معاون نخست وزیر اقلیم کردستان عراق قرار گرفت و طی جلسه ای به گفتگو پرداختند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۷:۱۰    
اقتصاد ایران: سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و رییس حزب دموکرات کردستان عراق دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۶:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و مسرور بارزانی نخست وزیر اقلیم عراق دیدار و گفت وگو کردند.
سلام نو / خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: علی باقری در کنفرانس خبری مشترک با مسرور بارزانی از مقام های منطقه کردستان عراق برای تسهیل سفر زائران عتبات عالیات تشکر کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- نچیروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان در اربیل با علی باقری سرپرست وزارت خارجۀ ایران دیدار کرد و در این دیدار، دو طرف بر گسترش روابط میان اربیل و تهران تأکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر اقلیم کردستان عراق در پی سفر سرپرست وزارت امور خارجه ایران به این اقلیم با انتشار توئیتی بر اهمیت روابط دوجانبه با ایران و احترام 2 جانبه در این روابط تاکید کرد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۴    
باقری در دیدار با نخست وزیر اقلیم کردستان گفت: درباره برخی موانع موجود در راه همکاریهای صحبت کردیم و آینده درخشانی پیشروی همکاریهای دو طرف خواهد بود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۴:۵۷    
سرپرست دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در آخرین دیدار در اربیل با نچیروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان ملاقات و گفتگو کرد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت امور خارجه ایران امروز با مسرور بارزانی نخست وزیر اقلیم کردستان عراق در اربیل دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
آقای باقری در اربیل با مسعود بارزانی، رئیس حزب دموکرات کردستان عراق، مسرور بارزانی نخست وزیر منطقه کردستان عراق و نیچروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق دیدار و گفتگو کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : بارزانی در کنفرانس خبری با باقری گفت:ما نشست بسیار خوبی درباره تقویت روابط دوجانبه و روابط اقتصادی داشتیم.
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
علی باقری کنی در کنفرانس خبری مشترک با مسرور بارزانی با بیان اینکه دشمنان نمی خواهند ثبات و آرامش ما را در ایران، عراق و منطقه ببینند، تاکید کرد : ما به هیچ طرفی اجازه نمی دهیم روابط دوستانه ما با اقلیم کردستان را خدشه دار کند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان- مسرور بارزانی در دیدار با سرپرست وزارت خارجۀ ایران، ضمن گفتگو دربارۀ مسایل سیاسی و امنیتی منطقه، تأکید کرد که امنیت و آرامش در منطقه به نفع همگان خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
علی باقری در کنفرانس خبری مشترک با مسرور بارزانی از مقام های منطقه کردستان عراق برای تسهیل سفر زائران عتبات عالیات تشکر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بارزانی در کنفرانس خبری با باقری گفت: ما توافق داشتیم که ثبات منطقه ای در جهت منافع 2 طرف و همچنین تمام منطقه است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۰    
باقری در دیدار با نخست وزیر اقلیم کردستان گفت: درباره برخی موانع موجود در راه همکاریهای صحبت کردیم و آینده درخشانی پیشروی همکاریهای دو طرف خواهد بود
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۷    
سرپرست وزارت امور خارجه ایران امروز با مسرور بارزانی نخست وزیر اقلیم کردستان عراق در اربیل دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان در ادامه دیدارهای خود در اربیل با مسرور بارزانی نخست وزیر اقلیم کردستان دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
اربیل- ایرنا- در دومین روز سفر سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان به عراق، باقری کنی با نخست وزیر اقلیم کردستان دیدار و رایزنی کرد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست وزارت امور خارجه ایران امروز با مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان عراق در اربیل دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان در اولین دیدار خود در اربیل با مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اربیل- ایرنا- در دومین روز سفر سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان به عراق، باقری کنی با مسعود بارزانی دیدار و رایزنی کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
علی باقری کنی سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان در اولین دیدار خود در اربیل با مسرور بارزانی نخست وزیر اقلیم کردستان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
آقای باقری در اربیل با مسعود بارزانی، رئیس حزب دموکرات کردستان عراق، مسرور بارزانی نخست وزیر منطقه کردستان عراق و نیچروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق دیدار و گفتگو کرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دیدار با مسرور بارزانی نخست وزیر منطقه کردستان عراق، مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان عراق و نیچروان بارزانی رئیس منطقه کردستان عراق از جمله برنامه های باقری در اربیل خواهد بود.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ مشاور ارشد رئیس جمهور فقید عراق اعلام کرد که پس از بیمار شدن مام جلال، مسعود بارزانی با همسر وی (هیروخان) و پسرانش دیدار کرده و با زبانی پدرانه و برادرانه با آنها صحبت کرده است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در اربیل در اظهاراتی به مسائل مختلف از جمله سفر قریب الوقوع باقری به اقلیم کردستان، عبور زائران ایرانی از گذرگاه های این اقلیم و قرار دادن صندوق های اخذ رای در اقلیم کردستان برای مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری ایران پرداخت.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان- بافل طالبانی، رئیس اتحادیه میهنی کردستان با ادهم بارزانی در منزل خودش در سلیمانیە دیدار کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۱:۵۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- مسعود بارزانی رئیس حزب دمکرات کردستان و سفیر فرانسه در عراق، در نشستی که میان آنها برگزار شد، بر برگزاری انتخاباتی "سالم و شفاف" در اقلیم کردستان تأکید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - وبگاه آمریکایی میدل ایست فروم ادعا کرد دستگاه اطلاعاتی آمریکا (سیا) با خانواده بارزانی ارتباط دارد و آمریکایی ها از طریق اقلیم کردستان، کشورهای منطقه را که مخالف سیاست های آنها هستند زیر نظر می گیرند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۵    
در دیدار استانداران آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه با نیچیروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان، در زمینه توسعه همکاری های دو جانبه بحث و تبادل نظر شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۵    
اسماعیل زارعی کوشا، استاندار کردستان با نچیروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق دیدار و گفت وگو کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نیچیروان بارزانی ، با هیئت ایران متشکل از استانداران استان های هم مرز اقلیم کردستان و همچنین تعدادی از نمایندگان مجلس ایران در اربیل دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۲۰:۵۶   + ۴۰ سایت دیگر  
هیات جمهوری اسلامی ایران متشکل از استانداران استان های هم مرز اقلیم کردستان و همچنین تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با نیچیروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق در اربیل دیدار کردند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان- ادهم بارزانی طی نامه ای سرگشاده خطاب به افکار عمومی عراق و کردستان، نمایندگی سازمان ملل، کنسولگری، سفارت و نمایندگی کشورها در اقلیم کردستان و عراق و دستگاه عالی قضایی عراق ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۲:۰۱    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_دستگاه اطلاعاتی عراق و اقلیم کردستان در اربیل با هم دیدار کردند و در این دیدار توافق کردند که در راستای ایجاد یک عراق متحد به دیدارهای خود ادامه دهند، ریبر احمد وزیر داخله به جای مسرور بارزانی ریاست تیم شورای امنیت اقلیم کردستان را بر عهده گرفت.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان- بر اساس سندی که بە دست رسانه خبری شارپرس رسیده است، مسرور بارزانی، نخست وزیر اقلیم کردستان طی یک سری دستورات محرمانه، به حزب سوسیال دمکرات کردستان زمین واگذار کرده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۹:۳۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-نچیروان بارزانی، رئیس اقلیم کردستان، عصر یکشنبه (13/3/1403)در دهوک با دیوید برگر، کاردار سفارت آمریکا در عراق دیدار کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ مسرور بارزانی در پیامی به مناسبت سالروز تٲسیس اتحادیه میهنی کردستان اعلام کرد امیدواریم به حمایت از دولت اقلیم کردستان ادامه دهید.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- نخست وزیر اقلیم کردستان و رئیس شورای عالی قضایی عراق دیدار کردند، در این دیدار دو طرف در خصوص حمایت از تلاش ها و گفتگوهای دو دولت اقلیم کردستان و دولت فدرال با هدف رسیدن به یک راه حل اساسی برای کلیه مشکلات توافق نظر داشتند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۰۱:۱۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- در دیدار نخست وزیر اقلیم کردستان و نخست وزیر عراق فدرال، اهمیت حل مسائل بین اربیل و بغداد بر مبنای قانون اساسی، بررسی شد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۰۱:۰۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- مسرور بارزانی، نخست وزیر اقلیم کردستان و مشاور امنیت ملی عراق، بر تخصیص استحقاقات مالی اقلیم کردستان از سوی بغداد، تاکید کردند و مسرور بارزانی بیان کرد که از لحاظ امنیتی هماهنگی مطلوب بین اقلیم و دولت فدرال وجود دارد و ابراز امیدواری کرد که این هماهنگی در همه زمینه ها ...