شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۱۹Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر جمهوری اسلامی ایران»

خبر آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
عباس ظهوری سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، امروز جمعه دهم تیرماه در دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان، از برگزاری کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ارمنستان، وضعیت روابط دو کشور در حوزه های گوناگون و نیز تحولات منطقه قفقاز گزارشی ارائه کرد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیته ابتکار سعادت و صلح جهانی شعبه سنگال، ضمن اعطای نشان صلح ساز به "محمد رضا دهشیری" سفیر جمهوری اسلامی ایران در سنگال، وی را به عنوان سفیر صلح برگزید.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسلام آباد و وزیر اطلاع رسانی پاکستان با توجه به اهمیت تولید محصولات مشترک فرهنگی از جمله درباره زندگی علامه اقبال لاهوری، برای امضای تفاهمنامه همکاری در بخش تولید مشترک فیلم و سریال توافق کردند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل گفت: ایران نقض مکرر حاکمیت و تمامیت ارضی سوریه توسط رژیم اسرائیل، از جمله حملات تروریستی اخیر به غیرنظامیان و زیرساخت های غیرنظامی، به ویژه حملات به فرودگاه بین المللی دمشق در 10 ژوئن، که منجر به لغو همه پروازها، از جمله پروازهای بشردوستانه شد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سید محمد علی حسینی سفیر کشورمان در اسلام آباد اظهار داشت: در دیدار با وزیر دفاع پاکستان بر اهمیت دیپلماسی نظامی و امنیتی بین دو کشور، ضرورت تسریع در امضای یادداشت تفاهم نامه همکاری میان آژانس امنیت دریایی پاکستان و فرماندهی مرزبانی ایران ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان با وزیر دفاع این کشور بر اهمیت دیپلماسی نظامی و امنیتی دو کشور تاکید شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۱:۳۶    
"بهمن حسین پور" سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتیوپی طی سال های 70-1366 با بررسی قدرت دیپلماسی عمومی در گفتگوی اختصاصی با گروه خبری نوید صبح ؛ "بهمن حسین پور" دیپلمات ارشد جمهوری اسلامی ایران برای تقویت روابط شخصی با مقامات کشورهای حوزه ماموریت از چه روش هایی استفاده نمود؟ ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/ کاظم جلالی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه با سرگئی ورشنین، معاون وزیر امور خارجه روسیه دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران و هیأت همراه برای شرکت در مذاکرات رفع تحریم ها وارد دوحه پایتخت قطر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد در دیدار با یک نماینده عراقی گفت که ایران از هر شخصیت ملی که منافع عراق و مردم این کشور اولویتش باشد، حمایت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد گفت که تهران از هر شخصیت ملی برای تصدی پست نخست وزیری عراق، حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در دیدار با رئیس کمیسیون امنیت و دفاع در پارلمان عراق، تأکید کرد که تهران از هر شخصیت ملی گرایی که منافع عراق و ملت آن را در اولویت خود قرار می دهد، حمایت می کند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی ایرنا، حمیدرضا دهقانی پوده سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر روز چهارشنبه در این توئیت تصریح کرد: در دومین بازدیدم از زندان مرکزی قطر، تقریبا با همه زندانیان ایرانی اعم از آنها که قرار است به ایران منتقل شوند و بقیه دیدار کردم و حرف های آنها را شنیدم. وی افزود: [...]
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۰    
به گزارش ایران اکونومیست، در این دیدارها طرفین پیرامون روابط فیمابین در زمینه های مربوطه از جمله پیگیری توافقات به عمل آمده در سفر رئیس جمهوری ایران به عمان رایزنی و گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در سفر به عمان با مقامات این کشور پیرامون روابط فیمابین در زمینه هایی از جمله پیگیری توافقات بعمل آمده در سفر رئیس جمهوری ایران به عمان رایزنی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
سفیر ایران در پکن از گفت وگوی تلفنی وزرای خارجه جمهوری اسلامی ایران و چین خبر داد و اجلاس سران بریکس، موضوع افغانستان و آخرین تحولات مذاکرات وین را از جمله موضوعات مورد گفت وگو اعلام کرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان در ارتباط وبیناری با سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل از جامعه جهانی خواست تا راه ارسال کمک ها به مردم افغانستان را هموار کند و در این مسیر مانع تراشی نکند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش حوزه سیاست خارجی ایران اکونومیست، کاظم جلالی ، در اولین روز سفر خود به جمهوری داغستان، در تاریخ 1 تیرماه 1401 با عبدالمسلم عبدالمسلم اف ، نخست وزیر این جمهوری، دیدار و در خصوص توسعه روابط داغستان با ایران تبادل نظر کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه با نخست وزیر جمهوری داغستان دیدار و گفت وگو کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
در این سفر، علاوه بر ملاقات با سرگئی ملیکوف ، رییس جمهوری داغستان، ملاقات با مفتی اعظم داغستان، بازدید از دانشگاه دولتی داغستان، بازدید از مسجد جامع خامنه ماخاچ قلعه و حسینیه ها ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سفیر ایران در روسیه به صورت جداگانه با رییس جمهور و نخست وزیر چچن دیدار و رایزنی کرد. به گزارش ایسنا ، کاظم جلالی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه در جریان سفر استانی خود به جمهوری چچن با رمضان قدیروف ، رئیس جمهور این منطقه دیدار و در خصوص طیف متنوعی از همکاری ها بحث و تبادل نظر کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دمشق - ایرنا - هشتمین نمایشگاه بین المللی، های تک با حضور 14 شرکت ایرانی فردا (پنجشنبه) با حضور مقامات سوری و سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه در دمشق آغاز به کار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسقط با وزیر دفتر سلطان عمان دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در ونزوئلا گفت: ونزوئلا به کالاهای دانش بنیان و واسطه ای به صنعت، مواد پتروشیمی، اقلام و ادوات کشاورزی، خودرو، اقلام و مصالح ساختمانی و به خیلی از کالاهای دیگر نیاز دارد محصولات ایران در ونزوئلا با قیمت رقابتی قابل عرضه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر دادگستری عراق در دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران خواستار همکاری بین طرفین برای اجرای توافقنامه های مربوط به تبادل زندانیان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۱:۰۲    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در افغانستان و معاون سیاسی وزارت خارجه طالبان بر همکاری های دوجانبه تاکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
آخرین تحولات سیاسی و اقتصادی افغانستان در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل با رئیس جمهور پیشین این کشور مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل در دیدار با رئیس جمهور سابق افغانستان درباره تحولات جاری این کشور و ضرورت بهبود اوضاع سیاسی بحث و تبادل نظر کردند.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و خدمات پستی فدرال پاکستان اعلام کرد که کشورش متعهد است تا تمام اقدامات ممکن را برای رساندن حجم تجارت دوجانبه به سطح 5 میلیارد دلار انجام دهد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان با دستیار رئیس جمهور این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۶:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سید محمدعلی حسینی سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان همزمان با هفتاد و پنجمین سالگرد برقراری روابط میان دو کشور همسایه، از سوی سازمان بین المللی مردم نهاد دیپلماتیک اینسایت به عنوان سفیر برتر انتخاب و به پاس تلاش ها در ارتقای روابط ایران و پاکستان جایزه سفیر جهانی 2022 به وی اعطا ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - محمد کاظم آل صادق ، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و شهاب احمد کاظم ، وزیر ارتباطات این کشور در نشستی زمینه های گسترش روابط و راه های همکاری تهران و بغداد را بررسی کردند.
سلام نو / هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۰:۵۰   + ۵۲ سایت دیگر  
در حاشیه حضور معاون وزیر صمت و رئیس سازمان توسعه تجارت در بیست وپنجمین مجمع بین المللی اقتصادی سنت پترزبورگ تفاهم نامه ایجاد مرکز بازرگانی ایران و روسیه با مرکزیت سنت پترزبروگ و تهران، تحت عنوان نوا-پارس به امضا رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان و وزیر راه و ارتباطات این کشور ضمن بررسی آخرین تحولات مرتبط با روابط تهران - اسلام آباد، بر لزوم افزایش همکاری ها در بخش حمل و نقل و ترانزیت در راستای شتاب بخشی به تجارت میان دو همسایه تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان از آغاز پرواز مستقیم هفتگی تهران-دوشنبه-تهران از روز یکشنبه 29 خردادماه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر از رایزنی خود برای حل مشکل و انتقال زندانیان ایرانی با رئیس شورای عالی قضایی این کشور خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به پایان ماموریت چهار ساله حجت الاسلام و المسلیمن نوری شاهرودی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسقط، محسن ضرابی رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان طی روز جاری ملاقاتی را با دکتر علی نجفی، سفیر جدید ج.ا.ایران در مسقط که مقرر است در هفته های آتی به محل ماموریت خود اعزام گردد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان از آغاز پرواز مستقیم هفتگی تهران-دوشنبه-تهران از روز یکشنبه 29 خردادماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۸:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران خواستار همکاری نهادهای دینی و دولتی در راستای تسهیل سفر به عتبات عالیات شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان با اشاره به دستاوردهای بزرگ کشورمان در حوزه بهداشت و درمان، تولید واکسن و تجهیزات پزشکی به رغم تحریم های ظالمانه گفت: شرکت هایی دارویی و دانش بنیان ایران آماده حضور در پاکستان و زمینه سازی برای توسعه همکاری های متقابل هستند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا افغانستان – عبدالله عبدالله، رئیس شورای عالی مصالحه ملی حکومت پشین با بهادر امینیان، سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل دیدار و گفت وگو کرد. خبرگزاری شفقنا افغانستان؛ عبدالله عبدالله در توئیتی نگاشته است که در این دیدار، روی تحولات اخیر سیاسی ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
یک رسانه سوری به نتایج سفر بشار اسد به تهران پرداخت و نوشت که از دستاوردهای این سفر پهلو گرفتن دو نفتکش ایرانی در سواحل سوریه است. به گزارش ایسنا، مهدی سبحانی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق اخیرا در گفت وگو با روزنامه الوطن به سفر اخیر بشار اسد ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
بلاول بوتو زرداری وزیر امور خارجه پاکستان به دعوت همتای ایرانی خود و برای دیدار با مقام های بلندپایه کشورمان و گفتگو پیرامون توسعه روابط دوجانبه، لحظاتی پیش اسلام آباد را به مقصد تهران ترک کرد. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی مصالحه مای دولت پیشین افغانستان روز دوشنبه با بهادر امینیان سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با رئیس نمایشگاه بین المللی زاگرب، موضوع امضای تفاهمنامه و همکاری با نمایشگاههای بین المللی ایران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
"محمد کاظم آل صادق" سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق در ایام سالروز تشکیل حشد الشعبی رشته توئیتی منتشر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : موضوع سفارتخانه های بدون سفیر جمهوری اسلامی ایران به ویژه سفارتخانه های مهم و تعیین کننده همواره یکی از موضوعاتی است که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته و بعضا با انتقادات گسترده ای هم همراه بوده است ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین در تماس تلفنی با کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه، در خصوص ضرورت برنامه ریزی برای ارتقاء تعاملات و زمینه سازی برای افزایش تبادلات اقتصادی میان استان قزوین با کشور روسیه رایزنی کرد.