یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۷:۲۶Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر جمهوری اسلامی ایران»

خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو در دیدار با وزیر امور خارجه آذربایجان درباره آخرین تحولات روابط دوجانبه گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو با وزیر خارجه جمهوری آذربایجان دیدار و درباره روابط دوجانبه گفت وگو کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه گفت: هر چه قدر دولت اسد تقویت شود، جبهه مقاومت تقویت می شود و ما هم خوشامد گفتیم که اتحادیه عرب سمت این ها آمدند و اسد سمت آن ها نرفت و طبیعتا هرچه قدر این ها مقتدر شوند جبهه عرب مقتدر می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر در نشست دیپلماسی سلامت و در میزبانی از 11 سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور های آفریقایی، آمریکای لاتین و آسیا، دیپلماسی سلامت را موجب دوستی بین ملت ها و تقویت صلح پایدار دانست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ظرفیت های مطلوب کشور در حوزه آموزش های فنی و حرفه ای به یکی از محورهای دیپلماسی تبدیل شده است ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان گفت: در چارچوب سیاست دولت برای اولویت دادن به همسایگان، شاهد رشد سه برابری مناسبات تجاری با عمان و رسیدن ارزش آن به حدود 2 میلیارد دلار هستیم. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
وقتی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق، اعلام کرد که بدهی گازی و برقی بغداد به تهران بیش از 10 میلیارد دلار است، رسانه های همسو با دولت برای سرپوش گذاشتن به دروغ چند ماه پیش دولتی ها، نوشتند که آقای سفیر طلب برقی را مورداشاره خود قرار داده و اساساً، وی اطلاع درستی از بدهی عراق ندارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین در ضیافت سفارت جمهوری آذربایجان که در پکن برگزار شد با برخی از سفرای کشورهای منطقه خداحافظی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسقط با تاکید بر اهمیت سفر سلطان عمان به تهران بر روابط میان دو کشور و منطقه خاطرنشان کرد: عمان جایگاه ویژه ای در سیاست خارجی ایران دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
علی نجفی خوشرودی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان ضمن تاکید بر جایگاه ویژه مسقط در سیاست خارجی تهران اعلام کرد که گفت و گوهای مفید دو کشور درباره مسائل اقتصادی و سیاسی ادامه می یابد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۴۴    
اعتماد، سرمایه ارزشمند در روابط جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان است. خیرخواهی و مساعی جمیله سلطنت عمان را ارج می نهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسقط در پی آزادی اسدالله اسدی دیپلمات گروگان گرفته شده ایرانی گفت: اعتماد سرمایه ارزشمند در روابط ایران و عمان است و خیرخواهی و مساعی جمیله سلطنت عمان را ارج می نهیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسقط گفت: اعتماد، سرمایه ارزشمند در روابط جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسقط با بیان اینکه سفر سلطان عمان به تهران و دیدارش با مقامات عالیرتبه ایرانی شراکت و همکاری 2 کشور را بیش از پیش افزایش خواهد داد، گفت: همواره از ابتکارات خردمندانه و خیرخواهانه عمان استقبال کرده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان گفت: چشم انداز گسترده ای برای ارتقای همکاری بین ایران و عمان وجود دارد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۳۳   + ۵۴ سایت دیگر  
علیرضا عنایتی دستیار وزیر و مدیرکل خلیج فارس وزارت امور خارجه به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران به ریاض می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۷    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین در دیدار خداحافظی با دبیرکل سازمان همکاری شانگ های از حمایت های وی برای عضویت جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۱    
رئیس کمیته امور بین الملل، دفاع، امنیت و مهاجرت پارلمان قرقیزستان با سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور دیدار و در مورد تعمیق همکاری های پارلمانی گفت وگو کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۶:۳۸    
گزارش سفیر ایران از وضعیت 6 غواص بازداشتی ایران در قطر سفیر جمهوری اسلامی ایران در دوحه، گفت: شش شهروند ایرانی که در حال غواصی و تفریح به اشتباه وارد آبهای قطر شده بودند و اکنون در قطر بازداشت به سر می برند، همگی سالم هستند. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۳:۲۶    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه گفت : ما از بازگشت کشور های عربی به سوریه استقبال می کنیم،این امر قطعا به ثبات و همگرایی بیش از پیش در منطقه غرب آسیا می انجامد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه گفت : ما از بازگشت کشور های عربی به سوریه استقبال می کنیم،این امر قطعا به ثبات و همگرایی بیش از پیش در منطقه غرب آسیا می انجامد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان اعلام کرد چهارمین پرواز مستقیم میان دو کشور از روز پنجشنبه مورخ 18 خرداد ماه سال 1402 خورشیدی برقرار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در یونسکو از ثبت سه اثر، از جمله مجموعه آثار مولانا به نام ایران در فهرست حافظه جهانی یونسکو خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه گفت: توافقنامه همکاری مشترک تهران – مسکو در زمینه ساخت راه آهن رشت – آستارا چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه 1402 همزمان با سفر الکساندر نواک معاون نخست وزیر روسیه به ایران امضا می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۰:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
فکرشهر: سفیر ایران در دوحه با اشاره به بازداشت 6 تبعه ایرانی توسط گارد ساحلی قطر گفت: آنها در حال غواصی و تفریح به اشتباه وارد آب های قطر شده بودند و در تلاشیم با کمک مسؤولان ذیربط قطری آنها را آزاد و به کشور بازگردانیم. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در پکن با اشاره به سفر رییس جمهور به چین و امضای دو تفاهمنامه رسانه ای گفت: این تفاهمنامه ساز و کار جدیدی را برای همکاری رسانه ای دو کشور فراهم می کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
علی صالح ابادی رییس سابق بانک مرکزی به زودی سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر می شود. همچنین بر اساس بعضی خبرهای تایید نشده اقای کدخدائی هم که طی هشت ماه گذشته از سوی امیرعبداللهیان به عنوان مشاور وزیر و مسئول پیگیری پرونده شهید سلیمانی منصوب شده بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش تصریح کرد که از سرگیری اجرای برجام در درجه اول به اراده ایالات متحده آمریکا به عنوان طرف نقض کننده این توافق و در درجه دوم نقش آفرینی مثبت اروپا در این زمینه بستگی دارد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۵:۰۵    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش تصریح کرد که از سرگیری اجرای برجام در درجه اول به اراده ایالات متحده آمریکا به عنوان طرف نقض کننده این توافق و در درجه دوم نقش آفرینی مثبت اروپا در این زمینه بستگی دارد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۴    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در دوحه در گفت و گو با ایرنا از انتقال تعدادی از ایرانیان زندانی در قطر به تهران در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: سفر قریب الوقوع رییس قوه قضاییه کشورمان به دوحه در دستور کار است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۰:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
شانا : وزیر نفت در راس هیاتی به منظور تقویت همکاری ها در حوزه های مختلف انرژی با عراق وارد بغداد شد. جواد اوجی بامداد چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه در راس هیاتی بلندپایه برای دیدار و رایزنی با مقام ها و مسوولان عراقی وارد بغداد شد و در بدو ورود مورد استقبال باسم محمد خضیر ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، در رأس یک هیات بلندپایه نظامی به منظور ارتقا و توسعه همکاری های مشترک دفاعی و نظامی با عمان عصر روز گذشته وارد این کشور شد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۹:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
سرلشکر محمد باقری مورد استقبال رسمی دریاسالار ستاد عبدالله بن خمیس الرئیسی رئیس ستاد نیروهای مسلح سلطنت عمان، علی نجفی سفیر جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مقامات نظامی این کشور قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق سفر آیت الله رئیسی به سوریه را موفق و با دستاوردهای قابل توجه خواند و گفت: مهمان نوازی ملت سوریه از یاد نخواهد رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با قائم مقام وزیر خارجه اتریش درباره مناسبات دوجانبه و همچنین روابط ایران و اتحادیه اروپا گفت وگو شد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیسی امروز در حالی برای دیداری رسمی و توسعه مناسبات راهی سوریه می شوند که تحکیم مناسبات میان دو کشور می تواند گامی مهم برای ساختن آینده منطقه بدون حضور بیگانگان و تقویت همگرایی میان کشورهای منطقه باشد. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
عباس باقرپور سفیر جمهوری اسلامی ایران و لاونسکی تیفنتهال قائم مقام وزارت خارجه اتریش روز سه شنبه در وین دیدار و پیرامون مناسبات دوجانبه میان دو کشور بحث و تبادل نظر کردند.
نیپنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار نیپنا، کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه، عصر دیروز ( دوشنبه 11 اردیبهشت ماه) در نشست تخصصی همکاری های بین المللی پتروشیمی در چهاردهمین همایش بین المللی صنعت پتروشیمی ایران که به صورت برخط شرکت کرده بود ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۰   + ۴۲ سایت دیگر  
دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه طی حکمی علیرضا جهانگیری را به سمت دستیار وزیر در امور دریای خزر منصوب کرد. دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه طی حکمی علیرضا جهانگیری را به سمت دستیار وزیر در امور دریای خزر منصوب کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در برزیل با اشاره به برگزاری مراسم روز ارتش توسط سفارت کشورمان اظهار داشت: روابط نظامی در کنار روابط سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و مردمی همه شاخه هایی از درخت تنومند 120 ساله روابط گسترده ایران و برزیل هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون قانونگذاری مشارکتی مجلس نمایندگان برزیل با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور جلسه استماع عمومی در رابطه با قدس و مسجد الاقصی برگزار کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سفیر ایران در روسیه با دستیار رییس جمهور این کشور دیدار و رایزنی کرد . به گزارش ایسنا ، کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه، با هدف بررسی آخرین وضعیت همکاری های فیمابین در خصوص مشارکت روسیه در پروژه ساخت راه آهن رشت - آستارا در چارچوب کریدور شمال - جنوب با ایگور لویتین دستیار پوتین ...
هفت راه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
، در مراسمی که عصر چهارشنبه به وقت محلی در بوگوتا برگزار شد از کتاب سلول شماره 14 و نیز کتاب صوتی آن با حضور بیش از 200 تن از شخصیت های فرهنگی، سیاسی، مذهبی و نمایندگان پارلمان کلمبیا، نمایندگان پارلمان کلمبیا و سفیر جمهوری اسلامی ایران در کنگره ملی کلمبیا رونمایی شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش در واکنش به بیانیه اتحادیه اروپا در خصوص حکم اعدام سرکرده گروهک تروریستی تندر آن را ناشیانه خواند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با رئیس دانشگاه قفقاز گرجستان بر اجرای فرصت های مطالعاتی و اردوهای علمی آموزشی در قالب پروژه های کوتاه مدت و بلند مدت و مشترک تأکید کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو در دیدارش با دستیار رئیس جمهور روسیه بر تسریع مذاکرات و توافقات در دستور کار با هدف نهایی نمودن سند همکاری ساخت راه آهن رشت - آستارا و امضا آن در آینده نزدیک تاکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۰:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا : سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان از عفو و آزادی تنها زندانی محبوس در این کشور خبر داد که روز گذشته به ایران بازگشت. محمد تقی صابری سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان در توییتر نوشت ...