پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۲:۴۶Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر جمهوری اسلامی ایران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان حمله موشکی ارمنستان به مناطق غیر نظامی در شهر "برده" را به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پارلمان ملی بوسنی و هرزگوین گفت: توسعه هرچه بیشتر روابط با ایران بخصوص در زمینه اقتصادی مورد حمایت پارلمان بوسنی است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از فارس، کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه امروز (چهارشنبه) در توئیتی در خصوص دیپلماسی فعال ایران در حل و فصل مناقشات منطقه و با اشاره به سفر منطقه ای معاون وزیر امور خارجه به باکو، مسکو ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه گفت: ایران تمام تلاش خود را برای حل و فصل مناقشه قره باغ در پشت میز مذاکره بکار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی زوزدای روسیه گفت، تهران و مسکو چشم انداز خوبی برای همکاری نظامی و فنی بیشتر پس از خاتمه تحریم تسلیحاتی سازمان ملل متحد دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با وزیر امور مدنی بوسنی و هرزگوین بر گسترش همکاری های فرهنگی، علمی، ورزشی تاکید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۴۰    
حسن ایرلو اعتبارنامه خود را به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در یمن به هشام شرف وزیر امور خارجه این کشور در صنعا تقدیم کرد.
برترین ها / شفقنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: حسن ایرلو سفیر جدید ایران در صنعاء با هشام شرف وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن دیدار و رونوشت استوارنامه خود را تسلیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۷    
اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان انفجار تروریستی امروز در شهر "پیشاور" را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان ابراز همدردی کرد.
رئیس موزه هنر ملل شرق در فدراسیون روسیه گفت: بخش مربوط به فرهنگ و تمدن ایران، یکی از غنی ترین بخش های موزه هنر ملل شرق است و برای برخی اشیاء آن در سایر موزه ها نمی توان مشابهی برای آنها پیدا کرد. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن عنوان کرد: دولت آمریکا یک قانون تحریمی را صد بار اجرا می کند و هر روز یک سفیر، وزیر و یا شرکت را به فهرست خود اضافه می کند، اما این اقدامات مشکلی از آنها حل نمی کند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
برترین ها: حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن در پی تحریم های جدید آمریکا در توئیتی نوشت: دولت آمریکا یک قانون تحریمی را صد بار اجرا می کند و هر روز یک سفیر، وزیر و یا شرکت را به فهرست خود اضافه می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن در واکنش به تحریم های جدید آمریکا عنوان کرد: دولت آمریکا یک قانون تحریمی را صد بار اجرا و هر روز یک سفیر، وزیر و یا شرکت را به فهرست خود اضافه می کند، اما این اقدامات مشکلی از آنها حل نمی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - علی نجفی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان از قسمت های مختلف بندر تجاری السویق عمان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند حمل و نقل کالا میان بنادر ایران و عمان قرار گرفت.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۵۱    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو با رییس شورای مطبوعات این کشور در خصوص مقابله با اخبار جعلی علیه روابط دو کشور و افزایش همکاری های رسانه ای دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو با رییس شورای مطبوعات این کشور در خصوص مقابله با اخبار جعلی علیه روابط دو کشور و افزایش همکاری های رسانه ای دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – کارشناس امور سیاسی عراق در واکنش به اقدام آمریکا در گنجاندن نام سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد در فهرست تحریم های خود تاکید کرد که واشنگتن همواره ناکامی ها و شکست های سیاسی اش را در برابر جمهوری اسلامی ایران با اعمال تحریم های جدید لاپوشانی می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر، برخورار، میمه و مورچه خورت در مجلس شورای گفت: تحریم سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق نشان دهنده زورگویی و تامین منافع انتخاباتی ترامپ است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- نماینده پارلمان از فراکسیون عراقیون به رهبری سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی تأکید کرد که گنجاندن نام ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد در فهرست تحریم های آمریکا، خلاف عرف دیپلماتیک است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو دیدارش با معاون نخست وزیر و همچنین معاون وزیر خارجه جمهوری آذربایجان درباره درگیری کنونی در قره باغ را سازنده خواند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو با معاون نخست وزیر و معاون وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان بررسی آخرین تحولات جنگی و مواضع ایران مورد بررسی قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم سفیر جمهوری اسلامی ایران از سوی ایالات متحده به دلیل ایستادگی ایران اسلامی در مقابل زیاده خواهی های ایالات متحده بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۰    
توصیه به حریری برای تفاهم با گروه های سیاسی، اقدام انصارالله یمن به محکومیت توافق سودان با رژیم صهیونیستی و تلاش حکام آل سعود به تحریم کالا های ترکیه از مهمترین عناوین خبری بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- کارشناس مسایل راهبردی عراق تحریم های آمریکا از جمله تحریم جدید این کشور علیه سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد را بیانگر شکست و ناکامی دولت دونالد ترامب در سیاست خارجی آمریکا دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مجید تخت روانچی، نماینده دائم و سفیر جمهوری اسلامی ایران، نماد یادبود سازمان ملل را امضا کرد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد: امروز ایران سفیر آمریکا در عراق و دو مقام دیگر رژیم آمریکا را که در ترور مجرمانه سردار سلیمانی نقش داشته اند، تحریم کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
بلگراد- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در زاگرب در دیدار مفتی اعظم کرواسی ضمن بررسی وضعیت بحران کرونا و درگیرهای منطقه ای گفت: تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران اقدام غیر انسانی و خلاف تعالیم ادیان الهی است.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، سعید یاری، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلاروس، روز پنجشنبه 1 آبان 99 با آقای سرگئی روبنیکویچ، رئیس دانشگاه دولتی پزشکی بلاروس دیدار و گفتگو کرد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۰۳    
به گزارش گروه بین الملل دفاع پرس ، عباس باقرپور اردکانی سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش در صفحه توئیترش با اشاره به دیدارش با دبیرکل صلیب سرخ اتریش نوشت: در ملاقات بسیار سودمندی که با آقای میشائیل اوپرسینگ دبیرکل صلیب سرخ اتریش داشتم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
باکو- ایرنا – " سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو در واکنش به پیام های الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان، درخصوص آزادسازی مناطق مرزی این کشور با ایران، توئیت کرد: مرزهای دو کشور همسایه برای همیشه "مرزهای دوستی ، صلح و امنیت" خواهد ماند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق در رابطه با تحریم خود از سوی آمریکا اظهار کرد: از شنیدن این خبر بسیار خوشحال شدم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاست خارجی تازه ترین ها، عباس باقرپور اردکانی سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش در صفحه توئیترش با اشاره به دیدارش با دبیرکل صلیب سرخ اتریش نوشت: در ملاقات بسیار سودمندی که با آقای میشائیل اوپرسینگ دبیرکل صلیب سرخ اتریش داشتم ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایرج مسجدی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق، در واکنش به تحریم خود از سوی آمریکا، گفت از شنیدن این خبر بسیار خوشحال شده است. بمسجدی روز جمعه با متهم کردن آمریکا به اعمال فشارهای غیرانسانی به ایران ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
"ایرج مسجدی" از دی ماه 1395 به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق منصوب شده است؛ او پیشتر مشاور عالی سردار شهید "قاسم سلیمانی" در نیروی قدس سپاه بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۹   + ۴۶ سایت دیگر  
سفیرجمهوری اسلامی ایران در عراق در رابطه با تحریم خود از سوی آمریکا اظهار کرد: از شنیدن این خبر بسیار خوشحال شدم .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در دیدار با معاون وزیر خارجه روسیه بر تسهیل در تردد تجار و دانشجویان ایرانی به این کشور تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۱:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
دولت آمریکا سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد و پنج نهاد ایرانی و همچنین دو نفر از رهبران حزب الله لبنان را در فهرست تحریم های خود قرار داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دولت آمریکا سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد و پنج نهاد ایرانی و همچنین دو نفر از رهبران حزب الله لبنان را در فهرست تحریم های خود قرار داده است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزارت خزانه داری آمریکا بامداد جمعه (به وقت تهران) ایرج مسجدی ، سفیر ایران در بغداد را در فهرست تحریم ها قرار داد. در بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا، بهانه تحریمی ایرج مسجدی ارتباط با نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان با وزیر کار و حمایت های اجتماعی این کشور گفت وگو کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاست خارجی تازه ترین ها، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (پنجشنبه) در کنایه به مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا و در پاسخ به دخالت وزارت خارجه این کشور در اعزام سفیر جمهوری اسلامی ایران به یمن عنوان کرد ...
کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه دردیداربا الکساندر سدف رئیس موزه هنر ملل شرق گفت: گستره تمدن ایران بسیار وسیع و در چارچوب جغرافیای امروز ایران محدود نمی شود. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سید عباس موسوی سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو با میکائیل جباراف وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان دیدار و گفت وگو کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید عباس موسوی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو عصر امروز با میکائیل جباراف، وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان دیدار و گفت وگو کرد. بررسی آخرین وضعیت مناسبات اقتصادی دو کشور، مرور پروژه های در دست اقدام، بررسی موانع تجارت و سرمایه گذاری میان دو کشور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رضا قلیچ خان سفیر ایران در سارایوو و صفت پوجیچ وزیر دفاع بوسنی پیرامون راه های تقویت و گسترش همکاری ها، تحولات منطقه ای و سایر موضوعات مورد اهتمام دو کشور بحث و تبادل نظر کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی تازه ترین ها، دور دوم مذاکرات ایران و اوکراین درباره سقوط هواپیمای اوکراینی از صبح دوشنبه 28 مهر ماه به مدت دو روز به ریاست محسن بهاروند معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت خارجه و یوگنی ینین همتای اوکراینی در تهران برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در پرتغال تاکید کرد: با لغو محدودیت های تسلیحاتی، تهران به دنبال رقابت تسلیحاتی در منطقه نخواهد بود.