سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۱:۳۵Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر جمهوری اسلامی ایران»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عباس بدخشان ظهوری سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایروان روز دوشنبه با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ارمنستان دیدار و دو طرف در مورد همکاری های دفاعی گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو، سفر سرگئی لاوروف وزیرخارجه روسیه به تهران را در ابعاد مختلف بسیار مهم عنوان کرد و گفت: در این سفر ضمن گفت و گو در باره مسائل مختلف، دو سند شامل موافقت نامه فرهنگی و برنامه اقدام همکاری وزارت خانه های کشور دو طرف هم به امضا می رسد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۷    
ایرنا : کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه با بیان اینکه برخی افراد در مسکو به واسطه ها و شرکت های خصوصی ایرانی قول تهیه واکسن داده اند، اعلام کرد: مطمئنا این افراد قصد سودجویی دارند، چراکه تحت هیچ شرایطی خارج از ضوابط و کانال رسمی، امکان تهیه واکسن در روسیه وجود ندارد ...
برترین ها / تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
ایرنا: سفیر ایران در عراق گفت: در جریان سفر محمد شریعتمداری وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران به عراق، موضوع تفاهم و توافق مشترک و تبادل نیروی کار تخصصی بین دو کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۵    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند گفت: مجوز پرواز تیم پرسپولیس به هند اخذ و ابلاغ شد.
اقتصاد آنلاین / ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سفیر ایران در روسیه با اشاره به برگزاری نمایشگاه اوراسیا در تهران گفت: بازرگانان ایرانی می توانند از حقوق گمرکی ترجیحی اتحادیه اوراسیا برخوردار شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند گفت: با پیگیری های مداوم سفارت و همکاری مقامات هندی مجوز پرواز تیم پرسپولیس تا ساعاتی دیگر صادر می شود.
سفیر کشورمان در دیدار با وزیر اوقاف و امور دینی سلطنت عمان گفت: ایران و عمان می توانند پایه گذار اصلی تکوین وحدت و همگرایی در منطقه باشند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، علی نجفی خوشرودی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان با شیخ عبدالله السالمی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۶:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه با بیان اینکه برخی افراد در مسکو به واسطه ها و شرکت های خصوصی ایرانی قول تهیه واکسن داده اند، اعلام کرد: مطمئنا این افراد قصد سودجویی دارند، چراکه تحت هیچ شرایطی خارج از ضوابط و کانال رسمی، امکان تهیه واکسن در روسیه وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۶:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاریس با رئیس مسجد بزرگ این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه در مصاحبه با روزنامه روسی ودموستی گفت: ایجاد کریدور شمال-جنوب می تواند به شکل ارزان تر و قابل اطمینان تری جایگزین کانال سوئز شده و تبادل بدون خلل کالا بین اروپا و شرق دور را تامین نماید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان اعلام کرد: مجوز کلی برای پیوستن خانواده های جدا مانده از یکدیگر طی پروسه چهارماهه با شش وزارتخانه گرجستان انجام و در روز سه شنبه 10 فروردین از وزارت امورخارجه گرجستان کسب شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان امروز با حضور در یکی از زندان های شهر باکو با 30 نفر از ایرانی های زندانی در این زندان ملاقات کرد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
به دنبال سفر چندی پیش رییس قوه قضاییه ایران به عراق و تفاهم نامه دو کشور که معاضدت قضایی را هم شامل می شود و با پیگیری سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد افزون بر 40 نفر از اتباع ایرانی از زندان های عراق آزاد شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۶    
ایرنا : حمید بعیدی نژاد، سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس روز دوشنبه از پایان ماموریت خود در این کشور خبر داد. بعیدی نژاد با انتشار پیامی در توییتر این مطلب را اعلام و از همکاری اصحاب رسانه، دیپلمات ها و بخش های اقتصادی فعال در حوزه روابط دوجانبه قدردانی کرد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
فارس: بهرام قاسمی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه و سفیر آکردیته ایران در موناکو امروز (چهارشنبه) 18 فروردین استوارنامه خود را تقدیم شاهزاده موناکو کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاریس، استوار نامه خود را به عنوان سفیر اکردیته جمهوری اسلامی ایران به شاهزاده آلبرت دوم شاهزاده موناکو تسلیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- در آستانه سفر سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه به تهران در روز 24 فروردین، کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو با ایگور مورگولوف معاون وزیر امور خارجه روسیه دیدار و گفت و گو کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۳۶    
حمید بعیدی نژاد از پایان ماموریتش به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در آفریقای جنوبی از دیدار با بزرگترین نوه پسری نلسون ماندلا، زوولیولیله ماندلا و همسرش خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در صنعا با وزیر امور خارجه دولت نجات ملی یمن دیدار و در باره روابط دو کشور گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه یمن در دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران ضمن بحث و تبادل نظر درباره توسعه روابط دوجانبه از طرح صلح هرمز تمجید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس : حمید بعید ی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن امروز (دوشنبه) در توئیتی از پایان ماموریتش در انگلستان به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بعیدی نژاد با انتشار توییتی اعلام کرد که ماموریتش به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس پایان یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس روز دوشنبه از پایان ماموریت خود در این کشور خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: حمید بعیدی نژاد دقایقی پیش در صفحه توئیتر خود، از پایان ماموریتش به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن خبر داد. بعیدی نژاد از سال 1395 سفیر ایران در لندن بود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین پس از بازدید از منطقه سین کیانگ در توییتی نوشت : با توجه به این که سین کیانگ قطب کشاورزی چین به شمار می رود باید تبادل با این استان را افزایش دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مروری بر جدیدترین گزارش های خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سراسر جهان در 24 ساعت گذشته به مناسبت پایان ماموریت سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه، وزارت امور خارجه این کشور در مراسمی از وی تجلیل و تقدیر کرد. مشروح گزارش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۱    
به مناسبت پایان ماموریت سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه، وزارت امور خارجه این کشور در مراسمی از وی تجلیل و تقدیر کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
علی نجفی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسقط با ارتشبد سلطان بن محمد النعمانی وزیر دفتر سلطان عمان دیدار و رایزنی کرد.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در پکن با بیان اینکه شین جیانگ‬⁩ به وسعت ایران و همسایگی هشت کشور، از زمان جاده ابریشم نقطه وصل چین با غرب بوده، بر افزایش تبادلات با این استان تأکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از خبرگزاری قطر (قنا)، حمیدرضا دهقانی پوده سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر امروز (یکشنبه) با سلطان بن سعد المریخی وزیر مشاور در امور خارجه قطر دیدار و گفت و گو کرد. بر اساس این گزارش، در این دیدار روابط و همکاری های دوجانبه دو کشور در [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن در دیدار با همتای خود در تهران بر ارتقای روابط دوجانبه و دوستانه میان تهران و توکیو تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۲:۲۲   + ۳۶ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان از انتقال 2 زندانی ایرانی باقیمانده در این کشور به ایران، خبر داد.
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: وزارت امور خارجه سوریه به مناسبت پایان ماموریت جواد ترک آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق، مهمانی رسمی در هتل داماروز در دمشق برگزار کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۶:۵۵    
وزارت امور خارجه سوریه به مناسبت پایان مأموریت جواد ترک آبادی در دمشق مهمانی خداحافظی برگزار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
باکو - ایرنا – " اکبر قاسمی " سفیر جمهوری اسلامی ایران در تفلیس گفت : دانشگاهها و مراکز اموزشی در بسط روابط علمی و فرهنگی ایران و گرجستان نقش مهمی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۱    
سفر الکاظمی به عربستان؛ تلاش آمریکا برای ایجاد پایگاه نظامی در موصل و ثبت بیش از 39 هزار ابتلای جدید در ترکیه از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۰:۱۰    
اکبر قاسمی سفیر جمهوری اسلامی ایران و رایزن فرهنگی، درگرجستان با آقای دکتر کاخا شِنگِلیا رئیس دانشگاه قفقاز دیدار و درخصوص توسعه همکاری های مشترک بحث و تبادل نظر کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
باکو – ایرنا - " کاخا شنگلیا " رییس دانشگاه قفقاز گرجستان روز چهارشنبه در دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران و رایزن فرهنگی ایران گفت که سرفصل های آموزش زبان فارسی به عنوان زبان دوم خارجی در دانشگاه قفقاز با همکاری طرف ایرانی تدوین شده و امیدواریم از ترم آینده برنامه آموزش را آغاز کنیم.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه از تحویل محموله پنجم واکسن اسپوتنیک وی به تعداد 100 هزار دوز به نماینده سفارت و ارسال آن به تهران با پرواز شرکت هواپیمایی ماهان در روز پنجشنبه 12 فروردین خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۶:۱۸   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از بخش رسانه ای سفارت ایران در بلژیک، پنجمین دوره کنفرانس بروکسل با عنوان حمایت از آینده سوریه و منطقه روز سه شنبه به صورت مجازی برگزار شد و غلامحسین دهقانی سفیر جمهوری اسلامی ایران نزد اتحادیه اروپا و بلژیک، در این کنفرانس سخنرانی کرد. دهقانی با بیان [...]
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۰:۵۷    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در بروکسل، در صفحه توییتری در پست های پنج گانه از عدم اراده سیاسی جامعه جهانی در قبال بحران سوریه نوشت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
فارس: محمد کشاورز زاده سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین و مغولستان در پیامی در توییتر از سفر خود به منطقه مسلمان نشین سین کیانگ چین که در آنجا اقلیت اویغورها ساکن هستند خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در کرواسی ظهر امروز سه شنبه با رئیس دانشگاه زاگرب دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۰۵    
اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان درپی ابتلای رئیس جمهوری و وزیر دفاع این کشور به ویروس کووید-19، برای آنان آرزوی سلامتی و بهبودی کامل کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۵:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلاروس، از بخش های مختلف پارک صنعتی " سنگ بزرگ Great Stone " بازدید و با ظرفیت ها و برنامه های این پارک آشنا شد. به گزارش ایسنا، سعید یاری، سفیر ایران در ملاقات با الکساندر یاروشنکو، مدیر " سنگ بزرگ " ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۲:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس: کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو در یک رشته توئیت در خصوص اجرایی شدن پروژه های خط ریلی در ایران در راستای فعال شدن کریدور بین المللی شمال – جنوب نوشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۱:۱۰    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین تاکید کرد سند همکاری ایران و چین براساس منافع متقابل دو کشور تنظیم شده و علیه هیچ کشوری نیست.