یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۹:۵۲Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر جمهوری اسلامی ایران»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو با اشاره به اولویت دولت ایران در توسعه روابط با کشورهای همسایه گفت، روابط تهران و باکو توسعه و رشد خواهد کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
سفیر ایران در عراق از پیشرفت در گفت وگوهای ایران و عربستان خبر داد و گفت: دو طرف مایل به گفتگو و به نتیجه رسیدن این مذاکرات هستند. به گزارش تسنیم، خبرگزاری واع عراق گزارش داد: جمهوری اسلامی ایران امروز جمعه، حمایت خود را از برگزاری انتخابات پارلمانی عراق در دهم اکتبر آینده اعلام کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین با شهردار شانگهای مشکلات اتباع ایرانی مورد بررسی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۰    
اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان با اشاره به تحرکات دشمنان مشترک دو کشور برای ایجاد سوءتفاهم، تاکید کرد: مسوولان و مردم ایران و پاکستان هرگز به عوامل خارجی اجازه توطئه علیه روابط نزدیک و همکاری های متقابل را نمی دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
باکو – ایرنا – سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان گفت: روابط ایران و جمهوری آذربایجان تا حدی مستحکم است که محافل بیگانه نمی توانند خللی به روابط دو کشور وارد کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار شانگهای در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین گفت: دوستی ایران و چین در پنجاهمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک دو کشور، مستحکم تر از همیشه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان تاکید کرد: ایران یکی از قدرت های نظامی نیرومند در جهان است که توانمندی های دفاعی اش برای ایجاد بازدارندگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۶:۳۱    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو گفت روابط حسنه میان دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان ناگسستنی است.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در عراق در گفت وگویی تفصیلی به آخرین تحولات منطقه و جهان از جمله مذاکرات ایران با عربستان و آمریکا پرداخت.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
فارس: ایرج مسجدی سفیر جهموری اسلامی ایران در بغداد، امروز (جمعه)، با خبرگزاری رسمی عراق (واع) درباره مسائل مختلفی از جمله انتخابات عراق، گفت و گوهای تهران و ریاض و همچنین پرونده آب مصاحبه کرد. نقش ایران در انتخابات ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در این جشنواره سفیر جمهوری اسلامی ایران در قرقیزستان در سخنانی، تاکید کرد که حماسه هایی مانند شاهنامه و “ماناس” می توانند به نسل امروز در تحکیم پایه های استقلال و آزادی جوامع مطابق با فرهنگ و سنن خود کمک کنند ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه بر اهمیت نقش ایران در ایجاد کریدور راهبردی شمال و جنوب تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه در همایش جهانی حمل و نقل در سنت پترزبورگ با اعلام اینکه با جدیت جمهوری اسلامی ایران و روسیه کریدور شمال- جنوب وارد مرحله جدیدی شده است بر تلاش بیشتر برای راه اندازی سریع آن توسط کشورهای این مسیر تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۰    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در افغانستان در این مراسم با اشاره به دستاورد های هشت سال دفاع مقدس گفت: تقویت فرهنگ ایثارگری، جهاد، مقاومت در برابر بیگانگان، حفظ استقلال و تمامیت ارضی و رسیدن به خودکفایی از مهمترین دستاورد های هشت سال دفاع مقدس برای جمهوری اسلامی ایران است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در آیین اختتامیه جشنواره کاربرد فرهنگ و هنر در خاموشی سلاح ها در آفریقا بر اهمیت مبارزه با دسترسی غیرنظامیان به سلاح با کاربرد هنر و روش های مسالمت جویانه تاکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، این برنامه با حضور نمایندگان کنگره برزیل، سفرای خارجی مقیم، مقامات دولت فدرال و نیز مسئولین پایتخت در محل موزه هنر برازیلیا برگزار شد و طی آن حسین قریبی سفیر جمهوری اسلامی ایران و نیز دبیر فرهنگ برازیلیا سخنانی در خصوص این مجموعه هنری ایراد کردند ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در کرواسی رتبه ایران در صنعت حلال کشورهای اسلامی را نهم عنوان کرد و گفت: ایران جایگاه چهارم در بخش دارو و لوازم آرایشی، جایگاه ششم در غذای حلال، جایگاه دهم در پوشاک، جایگاه یازدهم در گردشگری اسلامی ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از مسکو ذبیحی روز سه شنبه در مراسم آغاز سال تحصیلی در این مجتمع که با حضور کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه برگزار شد، افزود : این مجتمع در بین مدارس ایرانی خارج از کشور بیشترین دانش آموز راه یافته به مرحله کشوری در [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۹    
اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان با تاکید بر نگاه مشترک دو کشور همسایه برای ایجاد صلح و ثبات در منطقه به ویژه کمک به تثبیت اوضاع افغانستان، گفت: دستیابی به اهداف مشترک توسعه و رفاه و همچنین راه برون رفت از بحران های منطقه ای، گسترش همکاری های تهران و اسلام آباد است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا در نشست روز یکشنبه به ریاست ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و با حضور آیت الله سیدمجتبی حسینی نماینده رهبر انقلاب در عراق، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا اباذری رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق، مجتبی شصتی کریمی، سرکنسول ایران در کربلا ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان روز دوشنبه گفت که ایران از ارمنستان انتظار دارد در اسرع وقت یک راه جایگزین از طریق گوریس بسازد تا جایگزین راهی شود که اخیرا توسط جمهوری آذربایجان مسدود شده است. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۱    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان از دولت این کشور خواست با برطرف کردنِ مشکلات بوجود آمده برای تردد کامیون داران ایرانی، از پرداخت دوباره عوارض تردد جلوگیری کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرتضی رحمانی موحد سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن امروز دوشنبه طی مراسمی در سفارت ایران در ژاپن از تیم ملی والیبال ایران قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان و معاون نخست وزیر این کشور در دیدار باهم به ارزیابی آخرین تحولات منطقه و روابط دوجانبه پرداختند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
محمد کشاورززاده سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین امروز در گفت وگویی اعلام کرد که ظرف یکی دو هفته آینده 12 میلیون دُز واکسن کرونا مناسب سنین سه تا 17 سال به کشور ارسال خواهد شد که برای شروع مدارس و واکسیناسیون دانش آموزان لازم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر ایران در چین از ارسال 12 میلیون دُز واکسن برای سنین سه تا 17 سال تا 2 هفته آینده و همچنین تهیه و ارسال 60 میلیون دُز واکسن تا یک ماه و نیم آینده به کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نهمین نشست کارگروه همکاری های مالی و بانکی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه در محل اقامت سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو برگزار و دو طرف بر ادامه و توسعه همکاری ها تاکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو درباره تحولات جاری در منطقه به ویژه وضعیت جدید در مناطق مرزی میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان گفت وگو کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۷:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
شفقن- سفیر ایران در بغداد به زوار اربعین حسینی (ع)برای رعایت قوانین و ضوابط اعلام شده دولت عراق به منظور ورود به این کشور، توصیه هایی کرد. به گزارش شفقنا، ایرج مسجدی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سفیر ایران در بغداد به زوار ایرانی توصیه کرد که از منطقه کردستان عراق وارد بغداد، نجف و کربلا نشوند و افزود: همه زوار ایرانی باید از طریق هوایی وارد عراق شوند، ولی برای بازگشت می توانند از مرز مهران به کشور بازگردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مهدی آقاجعفری، سفیر جمهوری اسلامی ایران در موزامبیک روز پنجشنبه در ماپوتو پایتخت آن کشور، طی مراسمی استوارنامه خود را به فیلیپ نیوسی رئیس جمهور موزامبیک تسلیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۴۵    
لندن - ایرنا - هم زمان با برگزاری اجلاس سازمان همکاری شانگهای در دوشنبه سفرای کشورهای عضو و ناظر این سازمان از جمله سفیر جمهوری اسلامی ایران در پایتخت انگلیس تشکیل جلسه داده و کلوپی را تحت همین عنوان ایجاد کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بلگراد-ایرنا- اولین نمایشگاه سفره غذای حلال در گالری مسجد بایرکلی بلگراد توسط مصطفی یوسف اسپاهیچ مفتی بلگراد و با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران و رایزن فرهنگی سفارت کشورمان در صربستان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پکن ضمن قدردانی از حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه بین المللی صنایع کوچک و متوسط چین (CISMEF) در گوانجو به رغم محدودیت های کرونایی، بر حمایت دستگاه دیپلماسی از فعالان اقتصادی در راستای توسعه صادرات غیرنفتی و رفع موانع صادرات تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
باکو - ایرنا - "سید عباس موسوی" سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان امروز (پنجشنبه) برای دومین بار در هفته جاری با "حکمت حاجی اف" دستیار رییس جمهوری و مسوول بخش سیاست خارجی دفتر ریاست جمهوری این کشور دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران با رئیس کمیسیون روابط خارجی مجلس سنای برزیل دیدار و گفت و گو کرد و دو طرف راه های گسترش مناسبات و همکاری های تجاری را مورد بررسی قرار داده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
دهلی نو-ایرنا- سوبرامانیام معاون وزیر بازرگانی هند در دیدار با علی چگنی سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور، آمادگی هند برای بررسی هرچه سریع تر راهکارهای توسعه مناسبات اقتصادی، تجاری و فناوری میان ایران و هند را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۴    
اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان با تاکید بر نگاه کشورمان برای توسعه مناسبات با همسایگان، بر لزوم ایستادگی و مقابله مشترک با تحریم های ظالمانه تاکید کرد و گفت: ترویج سازوکار تهاتر یک روش موثر برای تقویت مناسبات بازرگانی و حمایت از جامعه تجار ایران و پاکستان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان در دیدار با دستیار رئیس جمهور این کشور آخرین تحولات دو جانبه را مورد بررسی قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
باکو- ایرنا- "حکمت حاجی اف" دستیار رییس جمهوری و مسوول بخش مسایل سیاست خارجی دفتر ریاست جمهوری آذربایجان، دیدار و مذاکرات روز دوشنبه با "سید عباس موسوی" سفیر جمهوری اسلامی ایران را ثمربخش خواند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد گفت که بر اساس نشست های مشترک انجام شده بین نخست وزیر عراق ومسوولان ایران، فعلا تنها مسافران ایرانی که از طریق پرواز وارد عراق می شوند نیازی به دریافت روادید نخواهند داشت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد گفت که بر اساس نشست های مشترک انجام شده بین نخست وزیر عراق و مسئولان ایران، فعلا تنها مسافران ایرانی که از طریق پرواز وارد عراق می شوند نیازی به دریافت روادید نخواهند داشت. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۴۹ سایت دیگر  
سفیر ایران در بغداد گفت: بر اساس نشست های مشترک انجام شده بین نخست وزیر عراق و مسوولان کشورمان، فعلا تنها مسافران ایرانی که از طریق پرواز وارد عراق می شوند نیازی به دریافت روادید نخواهند داشت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا در سفری رسمی که هیات سفارت جمهوری اسلامی ایران هفته گذشته برای بازدید از منطقه اقتصادی آستراخان داشت از مسجد قدیمی و معروف به فارسها نیز بازدید شد و کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران با اظهار تاسف از اینکه این مکان مقدس و نماد ایرانی به حالت مخروبه در آمده است اعلام [...]
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
"ایرج مسجدی" سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد از سفر "مصطفی الکاظمی" نخست وزیر عراق به تهران در روز یکشنبه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس بر اهمیت نقش فعالان بخش خصوصی در توسعه روابط تجاری ایران و انگلیس تاکید کرد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - رئیس منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستراخان روسیه در بازدید کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران از این منطقه برای همکاری با ایران در زمینه کشتی سازی اعلام آمادگی کرد و گفت: این آمادگی وجود دارد که طرح های سفارشی کشتی از ایران را بسازیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا - نمایندگان کشورهای حوزه خزر شرکت کننده در "ششمین همایش رسانه خزر" که امروز(جمعه) به میزبانی آستاراخان روسیه گشایش یافت، بر نقش اصحاب رسانه در تحکیم و تقویت هرچه بیشتر دوستی و صلح کشورهای ساحلی این دریا تاکید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا -- ششمین همایش رسانه ای کشورهای حوزه خزر با حضور کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه امروز (جمعه) با پیام وزیر خارجه روسیه در آستراخان آغاز بکار کرد.