چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۰:۳۱Oct 2020 28

جدیدترین‌های «سرخس»

چندی پیش پروژه شبکه تولید و پشتیبانی دام سبک با توجه به وضعیت دامپروری در سرخس، به همت موسسه عمران و توسعه رضوی به عنوان معین اقتصادی این شهرستان ارائه شد، چرا که با وجود محدودیت استفاده از مراتع، نیاز شهرستان به خوراک دام بیش از پیش احساس می شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۳    
اردونی دوستی از اعمال برخی محدودیت های کرونایی از هشتم آبان در شهرستان سرخس خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس از آغاز فعالیت تنها کارخانه فرآوری پنبه در سایت این منطقه خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۶    
حجت الاسلام حمیدی گفت: با همکاری مردم، گروه های جهادی و خیریه ها طرح قربانی اول ماه قمری هرماه در سرخس اجرا و گوشت گرم در بین نیازمندان 12 نقطه شهرستان سرخس توزیع می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۰    
اکبری گفت: مقرر شد تا نانوایی ها در آرد خانه و نانوایی دوربین نصب کنند و ثبت نام انبار آرد در سیستم جامع انبارها و مدیریت سهمیه و ایجاد کارگروه و گشت مشترک بازدید از نانوایی ها به منظور رصد و پایش و جلوگیری از فروش آرد و پخت با کیفیت انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
مسئول واحد ذخیره سازی شوریجه گفت: میزان ذخیره گاز طبیعی در مخزن شوریجه سرخس 40 درصدی افزایش یافته است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۶    
قاضی زاده هاشمی گفت: وزیر نیرو به دلیل عدم تخصیص اعتبارات مناسب برای تکمیل سد شوریجه سرخس در جلسه روز سه شنبه نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس مورد سؤال قرار می گیرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: س از اعتراض و تجمع چندباره هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش، مجلس و باشگاه، هفته گذشته کمیته تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات باشگاه استقلال برگزار شد و در پایان این نشست قاضی زاده هاشمی نماینده مردم سرخس و فریمان در مجلس یازدهم و عضو ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
[فاطمه عسگری نیا ] پنج سالی از عمر صفحه اینستاگرام فرشته های روستا می گذرد. این صفحه قصه مهربانی های زوج آموزگاری را روایت می کند که در کنار تدریس در مدرسه، درس زندگی و مهربانی هم به بچه های مدرسه می دهند. قصه، قصه زندگی سعیده دلمرادی و سیدمحمد موسوی است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۱    
مدیر کشت و صنعت سرخس زیرمجموعه شرکت کشاورزی رضوی از برداشت 209 هزار و 410 کیلوگرم پسته تر از باغات این مجموعه در سال جاری خبر داد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به علت اتصال شبکه 42 اینچ دامغان نکا به شبکه 30 اینچ سرخس نکا جریان گاز در برخی از مناطق ساری به مدت 3 روز قطع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس عملیات فروش شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد گفت: اولین کارخانه تولید محصولات گوگردی راه اندازی و نخستین خوراک گوگرد مذاب تحویل شرکت های خصوصی شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۶:۳۵    
مشهد- پایانه مرزی سرخس در نقطه صفر مرزی ایران و ترکمنستان که تنها 185 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد یکی از معابر مهم مرزی است که نقش بسزایی در حجم مبادلات تجاری بین ایران و آسیای مرکزی دارد اما متأسفانه این مرز از اسفندماه سال گذشته تاکنون دستخوش قوانین سخت و متغیری از طرف ترکمنستان بوده که در ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: اجازه ورود خودروهای غیربومی از دیشب به مشهد داده نمی شود و سفرهای درون شهری در این کلانشهر نیز کنترل می شود. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۸    
رهنما با اشاره به پیش بینی برداشت 8 هزار تن پنبه از مزارع سرخس در سال زراعی جاری گفت: شهرستان سرخس از تولیدکنندگان بذر پنبه در خراسان رضوی و کشور است و امسال 300 هکتار از سطح کشت این محصول را برای تولید بذر اختصاص دادیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی به بازگشایی مرز زمینی سرخس واقع در شمال شرق این استان با جمهوری ترکمنستان از 17 شهریور گذشته اشاره و بیان کرد: مجموع تبادلات تجاری در این گذرگاه مرزی از آن تاریخ تا 17 مهر ماه جاری 187 دستگاه تریلی بوده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۵    
نظارت های روزانه بر بازار سرخس و روستاهای این شهرستان تشدید شده و برخورد با متخلفان به ویژه گران فروشان از سوی بازرسان در حال انجام است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۳    
اکبری با تأکید بر اینکه از فردا به مدت 10 روز نظارت ها بر بازار سرخس تشدید و این روند تا کنترل تخلفات ادامه دارد، گفت: برای متخلفان پرونده تعزیراتی تشکیل می شود و دیگر چیزی به نام اخطار کتبی نداریم!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
گاز برخی مناطق شهرستان های ساری و نکا به علت اتصال شبکه 42 اینچ دامغان - نکا به شبکه 30 اینچ سرخس - نکا از فردا قطع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های پاییزی تاکنون در هشت شهرستان این استان گزارش شده که بیشترین آن با حدود چهار میلیمتر در سرخس بوده است.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۰۷    
طرح های جامع مناطق ویژه اقتصادی شهرکرد، دامغان و سرخس در کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی بررسی و مصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم فریمان و سرخس و بخش های احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی گفت: به هیچ وجه این موضوعات و پیگیری ها اثری در تعلیق فوتبال ایران ندارد، تعلیق فوتبال ایران یک سیگنال داخلی برای عدم پیگیری پرونده ویلموتس بود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دانشی مقدم گفت: عملیات پخش 20 هزار تن آسفالت در معابر شهر سرخس از امروز آغاز شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات و پیگیریهای داخلی در خصوص پرونده ویلموتس ربطی به تعلیق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
گاز برخی مناطق شهرستان های ساری ، نکا و بهشهر به علت اتصال شبکه 42 اینچ دامغان - نکا به شبکه 30 اینچ سرخس - نکا از فردا قطع می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار سرخس گفت: در رابطه با قسمت های پرخطر محور سرخس مشهد پیگیری هایی در حال انجام است و در تلاشیم که هر چه سریعتر قسمت های حادثه خیز آن ایمن شود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۰    
عصر روز بیست و نهم شهریور 1359 بود. مراسم افتتاح ساخت و ساز شهرک رضوی را برگزار می کردیم ، شهرک رضوی در 15 کیلومتری جاده مشهد به سرخس و روبروی مزرعه نمونه آستان قدس رضوی بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل راه آهن خراسان گفت: در پی بازگشایی مرز سرخس واقع در شمال شرق خراسان رضوی پس از همه گیری ویروس کرونا تاکنون 410 هزار تن کالا با استفاده از قطارهای باربری بین ایران و جمهوری ترکمنستان جابه جا شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سیروس برزو متولد 1332 در سرخس، بامداد یکشنبه (13 مهر 99) مصادف با روز جهانی فضا، بر اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت. او از چند روز گذشته به کما رفته بود.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: سیروس برزو، سردبیر و بنیان گذار مجله مرزهای بیکران فضا به دلیل کرونا درگذشت. سیروس برزو روزنامه نگار علوم فضایی و موسس مجله مرزهای بیکران فضا صبح امروز (یکشنبه سیزدهم مهر) به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت. ...
برترین ها / روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: در فاصله کمتر از یک ماه به آغاز لیگ بیستم استقلال تنها تیم لیگ برتری است که سرمربی ندارد! اوضاع آشفته و نابسامان باشگاه در یک سال اخیر باعث شد هواداران استقلال برای چندمین بار دست به اعتراض و تجمع بزنند و این بار به جای تجمع مقابل باشگاه یا وزارت ورزش وجوانان راهی بهارستان شدند تا ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل بین المللی خراسان رضوی گفت: پس از تعطیلی 6.5 ماهه مبادلات تجاری ناشی از شیوع کرونا در مرز سرخس، ترکمنستان فرایند آزمایشی برای این منظور در این مرز به اجرا درآورد که ادامه آن زمینه حضور رانندگان و ناوگان ایرانی در خاک ترکمنستان را از بین می برد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
حوزه استحفاظی منطقه 9 عملیات انتقال گاز از قدیمی ترین حوزه های انتقال گاز کشور است که از ابتدای شکل گیری شرکت ملی گاز ایران در سال 44 به منظور صادرات گاز به کشور اتحاد جماهیر شوروی سابق، آغاز به فعالیت کرد ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان سرخس از نوسازی شبکه و انشعابات آب بافت فرسوده شهرقدیم سرخس خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۰    
حجت الاسلام سیستانی گفت: امسال موکب میقات الرضا(ع) سرخس با اجرای پویش مهر اربعین با ایجاد 4 موکب مختلف به مردم شریف این سرخس و محرومان جامعه خدمت رسانی می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- بر اساس اعلام اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، مرز زمینی سرخس در شمال شرقی استان خراسان رضوی پس از 2 بار بازگشایی آزمایشی همچنان باز و فعال است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۱    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه ویژه اقتصادی سرخس یکی از بهترین نمونه هایی است که می توان تولید، اشتغال و صادرات را با هم همراه کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۳    
گل محمدی با بیان اینکه از 6600 تماس با سامانه 125 آتش نشانی، متاسفانه 50 درصد آن ها مزاحمت تلفنی است، گفت: حوادث در این شهر نسبت به شش ماهه نخست سال کاهش 27 درصدی داشته است.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی به همراه جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، از چهار واحد در حال احداث طرح های گوگردی بخش خصوصی در منطقه عملیاتی خانگیران سرخس بازدید کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۴    
دادمحمدی گفت: با پیگیری نماینده مردم سرخس در مجلس شورای اسلامی، 220 نیروی جدید آموزشی امسال به بدنه آموزش و پرورش سرخس افزوده شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۳    
((اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ))دکتر خاندوزی و مهندس توانگر نمایندگان تهران، دکتر بحرینی نماینده محترم مشهد، دکتر طغیانی نماینده اصفهان٬ دکتر قاضی زاده هاشمی نماینده سرخس و فریمان ضمن بازدید از مجموعه گمرک دوغارون با مهندس سیاح فرماندار شهرستان تایباد و دکتر رحیمی نماینده مردم شهرستان ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
به نقل از وزارت نفت، مهدی جمشیدی دانا با اشاره به افزایش مقدار تزریق گاز به مخازن سراجه و شوریجه، گفت: مقدار تزریق گاز به مخزن سراجه قم پارسال 748 میلیون مترمکعب بود و امسال با افزایش هشت درصدی به بیش از 810 میلیون مترمکعب رسیده است. ...
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۱    
مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) سرخس، گفت: درست است که این مدرسه در یک شهرستان مرزی و دورافتاده است، اما بین المللی فکر می کند و در راستای تربیت طلاب تاثیرگذار در جامعه، تلاش می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت: رونق تولید، پویایی اقتصاد منطقه، کاهش جرائم و بیکاری نتیجه اجرای مسئولیت اجتماعی پالایشگاه خانگیران در سرخس است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی در بازدید میدانی، حجم سرمایه گذاری انجام شده و بدون استفاده در گمرک مرزی سرخس را حیرت آور دانست.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۲    
قدس آنلاین -گروه استان ها: بیرجند- مطالبه راه آهن از زمانی که هنوز خراسان جنوبی به استان مستقل تبدیل نشده بود و شهرستان بیرجند بخشی از خراسان بزرگ بود، حدود 20 سال قبل به واسطه طرحی که می خواست اتصال چابهار را به سرخس از طریق راه آهن سراسری ممکن کند در مجلس شورای اسلامی آن زمان سر زبان ها افتاد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اقتصادی، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با انتشار پستی از سفر به منطقه آزاد دوغارون و سرخس برای بازدید از یکی از مهمترین گمرکات مرزی کشور، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۰    
فرمانده سپاه سرخس گفت: همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس بیش از 150 برنامه فرهنگی، رزمی و ورزشی در این شهرستان در حال برگزاری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
با حضور جمعی از مسئولان و کارکنان نیرو های نظامی و انتظامی سرخس، مزار شهدای شهرستان غبارروبی شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۶    
همزمان با هفته دفاع مقدس، همایش بزرگ ما ملت امام حسینیم در سرخس برگزار شد.