یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۵:۲۶Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال گاز»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آلمان ابراز امیدواری کرد که با روی کار آمدن جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا، موضوع ساخت خط لوله دوم انتقال گاز روسیه به اروپا حل شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
میزان پایداری انتقال گاز در سردترین و برف گیرترین شهرها و نقاط استان چهار محال و بختیاری با انجام عملیات تزریق گاز و راه اندازی فاز دوم خط لوله انتقال گاز 20 اینچ شهرکرد، به ویژه در فصول سرد سال افزایش یافت .
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
تسنیم : دولت چین بخش میانی خط لوله گاز طبیعی چین و روسیه را به بهره برداری رسانده است. به گزارش خبرگزاری راشاتودی، این خط لوله از روسیه به خط لوله گاز نیروی سیبری متصل است که این سوخت آبی را به شمال چین می رساند ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۲:۴۷    
پمپ یک وسیله مکانیکی است که برای انتقال گاز یا برداشت آب از سطح فشار پایین به فشار قوی در یک خط لوله به کار می رود. کمپانی لوارا یک شرکت ایتالیایی در زمینه تولید و توزیع پمپ ها و سیستم های پمپاژ در کاربرد های فناوری آب است. لوارا طیف کاملی از پمپ جهت کاربرد مسکونی، کشاورزی و صنعتی ارائه می دهد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۲:۵۰    
مجلس نمایندگان و سنای کنگره آمریکا با پیش نویس بودجه نظامی این کشور برای سال مالی 2021، که گسترش تحریم ها علیه دو خط لوله انتقال گاز "جریان شمالی-2" و "جریان ترکیه" را در نظر گرفته، موافقت کرده اند.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24 - اداره تنظیم بازار انرژی ترکیه می گوید این کشور در 9 ماه ابتدایی سال جاری میلادی 3.6 میلیارد متر مکعب گاز از ایران وارد کرده است که نسبت به دور مشابه پارسال بیش از 30 درصد کاهش نشان می دهد . بخش مهمی از افت واردات گاز ایران توسط ترکیه مربوط به انفجار خط لوله بود . ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مقامات آلمان در تلاشند تا با ایجاد یک صندوق مسیر را برای دور زدن تحریم آمریکا علیه خط لوله دوم انتقال گاز روسیه به اروپا هموار کنند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۱۲    
منطقه 9 عملیات انتقال گاز با تلاش بی وقفه کارکنان و با استفاده از تجربیات سال های گذشته آمادگی لازم جهت انتقال پایدار، ایمن و مطمئن گاز را برای فصل سرما در سال جاری دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
حدود 3هزار و 500کیلومتر از خطوط انتقال گاز در گیلان بازرسی و نشت یابی شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی آقای جمشیدی دانا ؛ مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ، آقای " علیرضا عربلو " به عنوان مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز ایران منصوب شد . متن کامل حکم به شرح زیر می باشد :
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۰    
طی حکمی از سوی آقای جمشیدی دانا ؛ مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ، آقای " حسین محمدی " به عنوان رییس امور بازرسی فنی شرکت انتقال گاز ایران منصوب شد . متن کامل حکم به شرح زیر می باشد :
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اعتصاب کارگران خطوط انتقال گاز در نروز، قیمت گاز در انگلستان را افزایش داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از بلومبرگ، کارشناسان و تحلیل گران بازار و صنعت گاز جهانی بر این باورند که روسیه به احتمال زیاد می تواند تحریم های آمریکا علیه پروژه نورداستریم 2 را کنار زده و نهایتا این پروژه را به اتمام خواهد رساند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت گاز فارس از پایداری شبکه انتقال گاز در سراسر استان با وجود بارش های شدید خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز، ضمن حضور در کارگاه های برق، ابزار دقیق و مکانیک و همچنین واحد عملیات ساختمانی و تعمیرات اساسی این منطقه، از نزدیک در روند فعالیت پرسنل و تجهیزات این واحدها و مشکلات کاری کارکنان قرار گرفت.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۸    
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز بر اهمیت حفظ سلامت کارکنان در برابر شیوع بیماری کرونا ویروس در راستای عمل به محدودیت های جدید این منطقه تأکید کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از افزایش بیش از پیش پایداری انتقال گاز در شهرستان ماهنشان با اجرای طرح ضربتیِ اجرای خط لوله 6 کیلومتری آق کند به آلمالو تا دو هفته آینده خبر داد
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
با کاهش دما نگرانی ها نسبت به تامین گاز بیشتر شده است. البته جمشیدی دانا مدیرعامل شرکت انتقال گاز می گوید که تمام ایستگاه های تقویت فشار با حداکثر آمادگی و ظرفیت در حال انتقال گاز بوده و هیچ مشکلی در اینباره وجود ندارد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان شمالی، به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، هدیه تخصیص اعتبار جهت انتقال گاز به منازل دو هزار خانوار روستایی خراسان شمالی را از سوی قرارگاه اعلام کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران، در آستانه برپایی نمایشگاه نوآوری و فناوری های پیشرفته ربع رشیدی، هم افزایی، اشتغال زایی و توانمند سازی جوامع محلی را از اولویت های خودکفایی این منطقه دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۶:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
روستای زیرکن، نزدیکترین روستا به مشهد است و بلوار مهر مادر شمالی جداکنندۀ این روستا از شهر است. یکی از مهمترین حریم های این روستا، مربوط به خط انتقال گاز است که در 200 متر از اطراف آن نباید ساخت وساز انجام شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی روزی که خانه هایشان را می ساختند کسی به آنها نگفته در حریم لوله های انتقال گاز فشار قوی و خارج از بافت روستا قرار دارند و حالا بعد از گذشت سال ها همچنان از بی گازی رنج می برند.
وارک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی از نجات یک قلاده گرگ گرفتار شده در یک کانال انتقال گاز در این شهرستان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز، ضمن حضور در کارگاه های برق، ابزار دقیق و مکانیک و همچنین واحد عملیات ساختمانی و تعمیرات اساسی این منطقه، از نزدیک در روند فعالیت پرسنل و تجهیزات این واحدها و مشکلات کاری کارکنان قرار گرفت.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از مشارکت 385 نفر از کارکنان منطقه 9 در دوره های آموزش غیر حضوری شرکت انتقال گاز ایران خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۲    
حفظ و نگهداشت خطوط لوله فشار قوی انتقال گاز که بخش عمده ای از آن در استان فارس بصورت پراکنده اجرا شده، نیاز به تعامل بیشتر و همکاری های متقابل مسولین محترم در سطح شهرستان، استان و بویژه مجاورین خوب این خطوط دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۰    
شیراز-ایرنا- عملیات اجرایی انتقال گاز به منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد در جنوب استان فارس پس از 9 ماه با صرف حدود 380 میلیارد ریال به انجام رسید و شرایط برای بهره مند شدن این منطقه راهبردی از گاز طبیعی مهیا شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سکوی گازی فاز 16 پارس جنوبی، پس از بازسازی بخش آسیب دیده خط لوله دریایی این فاز با ظرفیت 500 میلیون فوت مکعب دوباره عملیاتی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شانا، سکوی فاز 16 پارس جنوبی که به دلیل آسیب بخشی از خط لوله دریایی این فاز، آبان سال 98 غیرعملیاتی شده بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از شرکت های آلمانی طی نامه ای به قانون گذاران آمریکا خواستار لغو تحریم ها علیه پروژه خط لوله انتقال گاز روسیه به اروپا شدند.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران- محمد کامل افزود: این موفقیت چشمگیر در یک فضای فشرده عملیاتی با شرایط مستعد بحران به دست آمده است . مدیر منطقه4 عملیات انتقال گاز خاطرنشان کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رسانه ها از وقوع انفجار در خط لوله انتقال گاز طبیعی در شبه جزیره سناء مصر خبر دادند.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست منطقه 6 عملیات انتقال گاز گفت: یکی از دغدغه های اصلی در شرکت انتقال گاز ایران، به حداقل رساندن انتشار گاز های گلخانه ای در زمان بهره برداری از خطوط و تاسیسات انتقال گاز است
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ضمن تایید نکردن وقوع حمله سایبری به شبکه گاز کشور اظهار کرد: در حال حاضر شبکه انتقال گاز کشور پایدار بوده و به فعالیت خود ادامه می دهد. به گزارش روزانه نیوز و به نقل از کسری نوری طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر قطعی و از مدار خارج شدن بخشی از شبکه گاز کشور مطرح شده بود ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: با صرفه جویی در مصرف گاز از افت فشار گاز در مناطق شرق استان کاسته می شود. مدیر عامل شرکت گاز استان با بیان اینکه در شرق استان دسترسی به خط سراسری انتقال گاز وجود ندارد گفت: برای شهر های شرق استان مانند خور و بیابانک و جندق از گاز CNG استفاده می شود ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
محمد حسین عسگری سخنگوی شرکت ملی گاز کشور در خصوص خبری مبنی بر حمله سایبری به شبکه انتقال گاز ایران گفت: خبر حمله سایبری به شبکه گازرسانی و قطعی در بسیاری نقاط کشور را به شدت تکذیب می کنم. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
در نشست مدیرمنطقه 8 عملیات انتقال گاز با نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو، مسائل حریم خطوط انتقال گاز واحدهای صنعتی و غیر صنعتی محدوده کجاآباد تبریز مورد بررسی قرار گرفت.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از اتصال نهایی خط لوله 42 اینچ دامغان - کیاسر - نکا به خطوط لوله 30 اینچ شمال کشور خبر داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
ایلنا: کسری نوری خبر حمله سایبری به شبکه گاز و قطعی در بسیاری نقاط کشور را تکذیب کرد. وی افزود: تمامی شبکه گاز کشور همچون گذشته به فعالیت عادی انتقال گاز ادامه می دهند. سخنگوی وزارت نفت تاکید کرد: شبکه گاز مشکلی ندارد و هیچ وقفه ای در گازرسانی کشور ایجاد نشده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رویداد 24: بر اساس اخبار منتشر شده شرکت ملی گاز مورد حمله سایبری قرار گرفته و بخش عظیمی از گاز کشور در چند روز گذشته از مدار خارج شده بود. شهریار حیدری نائب رییس کمیسیون امنیت ملی این حمله سایبری را تایید کرده است ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۸    
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری، 730 کیلومتر شبکه گاز طبیعی در استان اجرا شده و مجموع شبکه و خط انتقال گاز استان به 15 هزار و 500 کیلومتر رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناسان می گویند، برغم امیدواری آلمان ها به بهبود مناسبات با آمریکا در دوره بایدن، پروژه خط لوله انتقال گاز روسیه به اروپا می تواند در این دوره به طور کامل تعطیل شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۱    
مدیر منطقه 10 عملیات انتقال گاز ایران از برگزاری چهار مانور به منظور توانمند سازی نیروها و هماهنگی بیشتر در مقابله با حوادث احتمالی خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
جنگ پارتی و پ.ک.ک، بر سر خط لوله انتقال گاز طبیعی اقلیم کردستان به ترکیه و اروپا توسط شرکت گازپروم روسیه، شدت گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
کرج - استاندار البرز گفت: تکمیل پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج، تأمین گاز البرز را تا 50 سال تضمین می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تبادل تجاری، فروش سوخت و انتقال گاز از جمله ظرفیت های همکاری دوجانبه بین تهران و اسلام آباد است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران پیمانکاران را شریک استراتژیک و تجاری این شرکت خواند و گفت: ما به دنبال کوچک سازی شرکت و رسیدن به اهداف، با مشارکت بخش خصوصی هستیم تا با نگاهی به مقوله هم افزایی، ضمن بهره مندی از تجارب پیمانکاران، در توانمندسازی شرکت های نوبنیان نیز کوشا باشیم.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۰:۱۰    
منطقه 10 عملیات انتقال گاز ایران در حوزه نگهداری و تعمیرات خطوط لوله به منظور انتقال پاک، ایمن، پایدار و بهره ور گاز طبیعی از ابتدای امسال تاکنون، گام های موثری برداشته است.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران روند پیشرفت پروژه های اجرای خطوط انتقال گاز را با استفاده از فناوری های نو تشریح کرد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
منابع آگاه اعلام کردند که آمریکا قصد دارد تحریم های بیشتری را علیه خط لوله انتقال گاز روسیه به آلمان به نام نورداستریم2 وضع کند.