سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۱۹:۵۹May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال گاز»

شرکت ملی گاز ایران   ۳ ساعت پیش    
مدیر منطقه 7 عملیات انتقال گاز از افزایش سه برابری پهنای باند ارتباط شبکه ستاد این منطقه عملیاتی با تاسیسات تقویت فشار گاز و مرکز بهره برداری خطوط لوله اراک خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۴ ساعت پیش    
مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران، اصلاح طراحی در تأسیسات تقویت فشار گاز شهید محمدی را زمینه ساز خودکفایی و صرفه جویی در هزینه های تعمیراتی عنوان کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۴ ساعت پیش    
مدیر منطقه 6 انتقال گاز ایران گفت: با همیاری و مشارکت تلاشگران این منطقه و ارائه پیشنهادات کیفی و کمی، سود صرفه جویی 17 میلیارد و 560 میلیون ریالی در سال 1402 را به همراه داشته است.
شرکت ملی گاز ایران   ۴ ساعت پیش    
طی سال گذشته بیش از 1000 کلیومتر فیبر نوری در مسیر خطوط لوله انتقال گاز اجرا شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۴ ساعت پیش    
رئیس امور پیمان های شرکت انتقال گاز ایران از انعقاد 420 پیمان در سطح معاملات بزرگ و متوسط در زمینه های سرمایه ای و خدماتی و مشاوره منعقد شده در سال 1402 خبر داد.
ساعت24   ۶ ساعت پیش    
ساعت 24 - یک کارشناس حوزه انرژی با بیان اینکه اجرای پروژه انتقال گاز از ترکمنستان می تواند 30 تا 35 درصد نیاز گاز اروپا را تامین کند، گفت: اکنون مقدمات این پروژه انجام شده و تنها منتظر توافقنامه بین آذربایجان، ارمنستان و ترکیه هستند که بتوانند مسیر زنگزور را به نوعی به سرانجام برسانند.
شرکت ملی گاز ایران   ۷ ساعت پیش    
با صعود 18 پله ای در ارزیابی عملکرد نسبت به سال گذشته، حراست شرکت انتقال گاز ایران رتبه دوم را در بین حراست های تابعه شرکت ملی گاز ایران کسب کرد.
مدیر برنامه ریزی شرکت انتقال گاز ایران ضمن بزرگداشت اول خردادماه، روز بهره وری و بهینه سازی مصرف از تمدید اعتبار گواهینامه 50001:2018 ISO برای سال سوم در سطح شرکت به صورت یکپارچه خبر داد.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه انرژی با بیان اینکه اجرای پروژه انتقال گاز از ترکمنستان می تواند 30 تا 35 درصد نیاز گاز اروپا را تامین کند، گفت: اکنون مقدمات این پروژه انجام شده و تنها منتظر توافقنامه بین آذربایجان، ارمنستان و ترکیه هستند که بتوانند مسیر زنگزور را به نوعی به سرانجام برسانند.
صمت   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز مهدی زارع مدیر منطقه سه عملیات انتقال گاز بااعلام این خبر گفت: در 12ماه سال گذشته بالغ بر 109 میلیارد متر مکعب گازطبیعی توسط منطقه سه عملیات انتقال گاز منتقل گردید که از این میزان 45 ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۲    
مدیربرنامه ریزی شرکت انتقال گاز ایران از بهره برداری 2 تاسیسات تقویت فشار گاز نورآباد 10 و آرادان در سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تعمیرات خط 56 اینچ فشار قوی انتقال گاز در گستره 100 کیلومتر از استان هرمزگان به پایان رسید.
صمت   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی هم یک رسانه پاکستانی گزارش داد؛ واشنگتن به اسلام آباد درباره عدم حمایت از پروژه خط لوله انتقال گاز میان ایران و پاکستان و عدم صدور معافیت از تحریم ها برای این پروژه هشدار داد ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز این تفاهم نامه امروز (شنبه، 22 اردیبهشت) به منظور تأمین نیازهای طرفین در سراسر کشور با هدف توسعه و ارتقای همکاری های متقابل و بهبود کمی و کیفی خدمات مخابراتی شرکت ارتباطات سیار همچنین ارتقای سطح این خدمات از حالت سرویس دهنده به مشتری عادی به حالت سرویس دهنده به شرکت دارای ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 7 عملیات انتقال گاز ایران از افزایش ضریب اطمینان خطوط لوله با انجام 150 عملیات تعمیرات ایستگاه های حفاظت کاتدی در این منطقه طی سال گذشته خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۲    
در چهل و پنجمین جلسه تعمیراتی/تأمین ملزومات و کنترل پیشرفت برنامه های تعمیراتی، ضمن بررسی برنامه های انجام شده و همچنین اهداف شرکت انتقال گاز ایران در سال جاری، به اجرای 170 مورد تعمیرات اساسی توربین و کمپرسور گاز و 820 مورد تعمیرات خطوط لوله اشاره شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۲    
مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز از پایان عملیات اجرایی تعویض پوشش 3 هزار و 450 متر از خط لوله انتقال گاز فولاد مبارکه خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 4 عملیات انتقال گاز از رشد 52 درصدی سرانه آموزشی در این منطقه طی سال گذشته خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۲    
مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز از عملیات تزریق گاز و راه اندازی خط تقویتی و افزایش حجم انتقال گاز به مجتمع صنعتی گل گهر سیرجان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی از برنامه ریزی برای اجرای عملیات ارتقای ضخامت خط گاز سرخس - نکا در محدوده شهرستان فاروج و روستاهای آن خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۲    
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از آموزش 15 هزار و 704 نفر ساعت توسط این منطقه عملیاتی در یک سال گذشته خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۲    
مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز ایران، از عملیات تعویض شیر ارتباطی لانچر خط لوله انتقال گاز بم در شرایط سخت و بحران سیل در استان کرمان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۲    
نزدیک به 46 هزار کیلومتر از مسیر خطوط لوله منطقه 8 عملیات انتقال گاز جهت حفظ و حراست از حریم خطوط، طی 12 ماهه سال گذشته پایش شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شبیه ساز واقعیت مجازی عملیات پیگرانی با هدف افزایش بهره وری آموزشی اپراتورهای پیگرانی شرکت انتقال گاز ایران در منطقه سه عملیات انتقال گاز ایران راه اندازی شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۲    
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از نشت یابی حدود 2 هزار کیلومتر خط لوله انتقال گاز در استان های گلستان، مازندران و گیلان خبر داد.
صمت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۳    
به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز: مهدی زارع مدیر منطقه سه عملیات انتقال گاز ضمن اعلام مطلب فوق افزود: عملیات تسطیح و مرمت خطوط لوله به منطقه ازبین بردن تجاوزهای مجاور خطوط در حریم لوله انتقال گاز و رعایت حریم و فاصله ایمن و استاندارد از خطوط لوله انتقال گاز و دسترسی آسان و سریع این ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران گفت: برنامه ریزی شده تا 2 سال آینده کل استان سیستان و بلوچستان به گاز متصل شود.
پرشین پاپ لاین هم به رویاها پیوست. خط لوله ای که زمانی قرار بود گاز ایران را به اروپا برساند، حالا با توافق اخیر ترکمنستان برای انتقال گاز طبیعی از ترکمنستان به ترکیه از طریق جمهوری آذربایجان و گرجستان به اروپا، ایران از مراودات گاز پرمنفعتی که می توانست اقتصاد ایران را رونق ببخشد، دور ماند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۲    
مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز، از تعمیرات و اصلاح خط تغذیه عملگرهای شیر قطع خودکار بر روی لوله انتقال گاز اینچ زرند کرمان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۲    
مدیر منطقه 7 عملیات انتقال گاز گفت: در راستای مقابله با تهدیدات، 34 مانور پدافند غیرعامل با همکاری و مشارکت تمامی واحدهای منطقه طی سال گذشته خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۲    
با تکیه بر توانمندی داخلی، سیستم های مانیتورینگ کامپیوتری توربوکمپرسورهای تمامی تاسیسات تقویت فشار گاز منطقه 8 عملیات انتقال گاز ارتقا یافت.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۲    
عملیات تعمیرات اساسی پنج تاسیسات تقویت فشارگاز به منظورانتقال ایمن و پایدارگاز در زمستان 1403با اتکاء به توان داخلی کارکنان منطقه 10 عملیات انتقال گاز آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
توافق برای انتقال گاز طبیعی از ترکمنستان به ترکیه از طریق جمهوری آذربایجان و گرجستان، از سوی آلپ ارسلان بایراکتار، وزیر انرژی و منابع طبیعی ترکیه اعلام شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۹    
تعمیرات اضطراری خط لوله گتوند/ لالی بدون قطع گاز مشترکین شهری در کوتاهترین زمان ممکن انجام شد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از بومی سازی بیش از 140 قطعه در این منطقه عملیاتی خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: مهم ترین موضوع در وقوع حوادث، تعیین سخنگوی واحد برای آن است تا با مدیریت درست رسانه و اخبار، شاهد کمترین میزان به خطر افتادن امنیت روانی جامعه باشیم. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۳    
رئیس امور HSE و پدافندغیرعامل شرکت انتقال گاز ایران از ثبت بیش از 22 میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه در مناطق عملیاتی طی سال گذشته خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۳    
رئیس امور بازرسی فنی شرکت انتقال گاز ایران، از کنترل پایش وضعیت سلامت تجهیزات در تمام مناطق ده گانه عملیاتی به صورت استاندارد و دوره ای و ایجاد زیرساخت های لازم برای افزایش توانمندی بازرسان برق و ابزار دقیق خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۴۴ سایت دیگر  
بندرعباس- رییس سازمان پدافند غیرعامل با تاکید بر ضرورت آمادگی در برابر تهدیدات ترکیبی گفت: نمونه اینگونه از تهدیدات را در حمله تروریستی به خطوط انتقال گاز کشور شاهد بودیم.
صمت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهدی زارع مدیر منطقه سه ضمن اعلام مطلب فوق افزود : از نقاط قابل اشاره در بازرسی فنی و در بخش مکانیک، می توان به استفاده از روشهای به روز و نوین ...
اقتصاد کلان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با اشاره عملکرد شاخص اکسین در تولد ورق های مورد نیاز خطوط انتقال گاز گفت: برای اجرای پروژه های گاز در کشور مسیری جز فولاد اکسین خوزستان نداریم و هرجایی که برویم مسیر فعالیت ما از اکسین عبور می کند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
بخش قابل توجهی ناوگان شرکت انتقال گاز ایران که شامل توربین ها نیز می شود، در حال حاضر در کشور ساخته و تعمیرات اساسی آن نیز بطور کامل توسط کارشناسان متخصص شرکت انتقال گاز ایران و با همکاری شرکت های دانش بنیان انجام می شود.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران گفت: تعمیر و ساخت قطعات مورد نیاز از سوی شرکت های ایرانی انجام می شود و اکنون نیازی به واردات توربین از خارج کشور نداریم، در حالی که تعمیر توربین ها تا چند سال پیش خارج از کشور انجام می شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۹:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز گفت:ظرفیت انتقال روزانه گاز کشور با بهره برداری 6 ایستگاه تقویت فشار و حدود هزار کیلومتر خطوط جدید در سال 1402، به روزانه 950 رسید.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
شانا _ گروه عکس: غلامعباس حسینی، مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، امروز (شنبه، 22 اردیبهشت ) در آخرین روز از بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تحریریه شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی (شانا)، هفته نامه مشعل و ماهنامه انگلیسی زبان ایران پترولیوم در این رویداد بازدید کرد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در روز پایانی بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تحریریه رسانه های روابط عمومی وزارت نفت مستقر در ستاد خبری این رویداد بزرگ نفتی بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با بیان اینکه پارسال 275 میلیارد مترمکعب گاز طبیعی به مبادی مصرف منتقل شد، اعلام کرد: ظرفیت انتقال روزانه گاز کشور به 950 میلیون مترمکعب رسیده است.
شرکت های ارتباطات سیار ایران و انتقال گاز ایران تفاهم نامه همکاری با هدف بهبود کمی و کیفی خدمات مخابراتی منعقد کردند.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
همزمان با بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی در مراسمی تفاهم نامه نهایی سازی قرارداد احیاء ، بهره برداری و انتقال گاز و گاز مایع (NGL ) سیری در محل سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران امضاء شد. این تفاهم را سعید جعفری معاون نوسازی و اجرای
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت لوله سازی اهواز برای تولید لوله های 12 اینچ لوله ترش انتقال گاز با شرکت پژواک انرژی قرارداد همکاری امضا کرد.