جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۲:۵۸Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال گاز»

پترو تحلیل   ۶ ساعت پیش    
پتروتحلیل-تحویل انرژی به صنایع ترکیه در این هفته به دلیل کمبود عرضه گاز تا میزان زیادی کاهش خواهد یافت. شرکت انتقال انرژی ترکیه (Teias) در هفته گذشته قطب های صنعتی را مطلع کرد که به دلیل کاهش گاز برای صنایع همگانی، برق ها به مدت 72 ساعت قطع خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۱:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه: برای رفع مشکل انتقال گاز ، هیئتی از وزارت انرژی و شرکت انتقال انرژی ترکیه (بوتاش) برای رایزنی عازم ایران شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر لبنان از مقامات دمشق برای کمک به حل بحران کمبود انرژی لبنان با عبور گاز مصر و برق اردن از مسیر سوریه قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
درحالی که ایران می گوید صادرات گاز به ترکیه را از جمعه ازسرگرفته است، اما کارخانه های صنعتی ترکیه با قطعی برق و توقف تولید مواجه شده اند که مقامات ترکیه مدعی هستند، این توقف، ناشی از توقف صادرات گاز ایران است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فریدون برکشلی، رییس گروه مطالعات انرژی وین درباره همکاری های تازه ایران وروسیه در زمینه انرژی می گوید: من در بخش نفت تهدید مهمی از سوی روسیه نمی بینم. شاید در دهه آینده، تهدید جدی برای نفت ایران از سمت عراق باشد ...
شانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت مخابرات و تلمتری شرکت انتقال گاز ایران از تحول در زیرساخت های ارتباطی منطقه 6 عملیات انتقال گاز با بهره برداری از 700 کیلومتر شبکه فیبر نوری خط هفتم سراسری در این منطقه خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
در میان طیف وسیعی از تحریم های احتمالی غرب علیه دولت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، آلمان می تواند خط لوله انتقال گاز نورد استریم -2 را در صورت حمله به اوکراین متوقف کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شانا : مدیر ارشد موسسه فیچ اعلام کرد که توقف پروژه نورد استریم-2 به احتمال زیاد سبب افزایش قیمت گاز در اروپا می شود. به گزارش خبرگزاری تاس، دیمیتری مارینچنکو اعلام کرد که تحریم های پروژه خط لوله انتقال گاز نورد استریم-2 و توقف فعالیت آن می تواند سبب کاهش عرضه گاز روسیه به اروپا و نوسان دوباره بازار ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر ارشد مؤسسه فیچ اعلام کرد که توقف پروژه نورد استریم -2 به احتمال زیاد سبب افزایش قیمت گاز در اروپا می شود. تهران – اقتصادبرتر – 03 بهمن 1400 به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از خبرگزاری تاس ...
شانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور بازرسی فنی شرکت انتقال گاز ایران بر ضرورت بهره مندی از فناوری روزآمد دنیا در بازرسی فنی صنعت گاز تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس گفت: عملیات ترمیم شکستگی خط لوله انتقال گاز بستر رودخانه گچین در مراحل پایانی قرار دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۰:۲۷   + ۶۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : اختلال در خط لوله انتقال گاز صادراتی ایران به ترکیه طی روزهای اخیر در سرخط خبرها قرار گرفته است؛ اپیزودی جدید از سریال پرتکرار قطع جریان گاز طبیعی ایران به ترکیه که این بار وضعیت داخلی این کشور را در میانه سرمای کشنده به سطح بحرانی رسانده و به قطع برق بخشی از صنایع و نیروگاه ها منجر ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تولید شرکت لوله سازی ماهشهر به خبرنگار ایلنا گفت: شرکت لوله سازی ماهشهر برای اولین بار در کشور موفق به تولید لوله های قطور فولادی خطوط انتقال گاز ترش زیردریایی مورد استفاده در میادین پارس جنوبی شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت درباره اخبار مربوط به قطع شدن صادرات گاز به ترکیه گفت: خطوط انتقال گاز و ایستگاه تقویت فشار در سمت ایران 20 دی ماه در ایستگاه بازرگان دچار نشتی گاز شد و ایران از همکاران در شرکت بوتاش ترکیه برای بررسی به این ایستگاه دعوت کرد که کارشناسان طرف ترک بر این موضوع صحه گذاشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۰    
پس از خودداری واشنگتن از حمایت از پروژه خط لوله EastMed ، طرح انتقال گاز به اروپا از طریق ترکیه دوباره در دستور کار رژیم صهیونیستی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۷:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر انتقال گاز شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اینکه در هیچ بخشی از شبکه انتقال گاز کشور قطعی گاز و افت فشار نداریم، گفت: روزانه 850 میلیون متر مکعب گاز به خطوط لوله کشور تزریق می شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۵    
رژیم صهیونیستی با انتشار خبر انتقال گاز از طریق سوریه به لبنان سعی دارد به آشوب و بحرانی کردن اوضاع در این کشور دامن بزند؛ مقاومت لبنان که تحریم های آمریکا را ناکام گذاشت، امکان ندارد اجازه دهد گاز سرقتی رژیم اسرائیل به خانه های مردم لبنان وارد شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت نفت ستاره بندرعباس دراطلاعیه ای اعلام کرد: متخصصان در حال برطرف کردن آسیب دیدگی جزئی خط لوله انتقال میعانات گازی پالایشگاه ستاره خلیج فارس هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- انتشار بوی نامطبوع از صبح امروز در چند شهر استان هرمزگان سبب شده شایعاتی پیرامون شکستگی خطوط انتقال گاز و نفت شکل بگیرد اما شرکت گاز این مسئله را تکذیب کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان البرز اعلام کرد که با افتتاح خط انتقال گاز بوئین زهرا – کرج در سال 1401 تامین سوخت استان البرز برای 50 سال آینده پایدار می شود.
شانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست منطقه 9 عملیات انتقال گاز از اجرای 27 پروژه ایمن سازی خط لوله در بستر رودخانه های خروشان و نقاط رانشی در استان های شمالی کشور خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر خارجه آلمان هشدارداد: اگر روسیه به اوکراین حمله کند، آلمان طرح انتقال گاز روسیه از/ به آلمان را متوقف خواهد کرد. به گزارش شفقنا از ایرنا ...
شانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز از پایان تعمیرات و تعویض شیرهای بای پاس و بلودان ایستگاه های کیلومتر 12 و 22 خط 16 اینچ روستای طولا در جزیره قشم با 600 نفرساعت کار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۰    
سرپرست منطقه 9 عملیات انتقال گاز شمال از افزایش 16 درصدی حجم گاز عبوری در سه استان شمالی کشور خبر داد.
وقت نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۴    
وقت نیوز - مدیر منطقه هشت عملیات انتقال گاز گفت : سامانه های ضدیخ زدگی توربین تاسیسات تقویت فشار گاز در استان نصب شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
جمعی از پژوهشگران دانشگاه صنعتی شریف پهپادی ساخته اند که با پرواز بر روی خطوط انتقال گاز، با صرف زمان و هزینه کمتر این خطوط را بررسی و نشت یابی می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که مانع تراشی های آمریکا در روند انتقال گاز مصر به لبنان همچنان ادامه دارد، وزارت خزانه داری ایالات متحده 9 پیش شرط را در این زمینه برای لبنانی ها تعیین کرده است.
گذار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس این قرارداد، اسرائیل گاز استخراج شده از میدان گازی لویاتان در نزدیکی با لبنان را ابتدا به اردن و سپس از طریق سوریه، به لبنان خواهد فرستاد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیر منطقه هشت عملیات انتقال گاز از نصب موفقیت آمیز سامانه های آنتی آیسینگ (ضدیخ زدگی) توربین تاسیسات تقویت فشار گاز مرگنلر توسط کارشناسان این منطقه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا گزارش های رسانه ای درباره نظارت این کشور بر قراردادی در زمینه انرژی میان لبنان و رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
وزارت انرژی لبنان ادعای رسانه های رژیم صهیونیستی درباره انتقال گاز این رژیم به لبنان را قاطعانه تکذیب کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۸    
بر اساس اظهارات مسئولان حل معضل مازوت سوزی در انتظار اجرای پروژه انتقال گاز از عسلویه به مشهد است؛ زیرا با افزایش مصرف گاز خانگی نیروگاه توس چاره ای جز مازوت سوزی ندارد و علاوه بر آن، امکان انتقال و تعطیلی نیروگاه نیز وجود ندارد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
روزنامه شرق نوشت: رسانه های اسرائیل از امضای قراردادی مخفیانه میان کابینه نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل و دولت لبنان برای انتقال گاز خبر می دهند؛ توافقی که با گزارش های روزنامه های اسرائیل علنی شده است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان - وزارت انرژی و آب لبنان در بیانیه ای آنچه را که در کانال 12 رژیم صهیونیستی تحت عنوان چراغ سبز واشنگتن به توافق انتقال گاز از اراضی اشغالی به لبنان ذکر شده بود، تکذیب کرد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
وزارت انرژی لبنان اعلام کرد، خبر شبکه صهیونیستی مبنی بر انتقال گاز از فلسطین اشغالی به لبنان بی اساس است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وزارت انرژی و آب لبنان اخبار منتشر شده توسط تلویزیون رژیم صهیونیستی مبنی بر توافق برای انتقال گاز رژیم صهیونیستی به این کشور را تکذیب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست منطقه 9 عملیات انتقال گاز از بومی سازی 78 قطعه و تعمیر و راه اندازی توربین تاسیسات تقویت فشار گاز قلعه جیق برای نخستین بار در کشور پس از 2 سال مطالعه و تلاش مستمر شبانه روزی به دست توانمند متخصصان جوان ایرانی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آمریکا هم زمان با وعده های خود درباره تسهیل انتقال انرژی به لبنان از مصر و اردن، صراحتا اقدام به مانع تراشی در این زمینه کرده است.
خوزپرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۲:۰۳    
به گزارش خوزپرس : در ادامه پیگیری های علیرضا ورناصری در رفع مشکلات و معضلات شهرستانهای حوزه ی انتخابیه ، عملیات بزرگ گازرسانی روستاهای بخش مرکزی و بخش حتی شهرستان لالی با اعتباری بالغ بر 1700 میلیارد ریال به طول 182 کیلومتری توسط شرکت گاز خوزستان آغاز شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان موانع اجرایی برای لوله کشی شبکه گاز را عامل تاخیر پروژه انتقال گاز به مناطق پشتکوه فریدون شهر در غرب این استان عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیر منطقه هشت عملیات انتقال گاز گفت: در راستای افزایش ضریب ایمنی، امسال 357 کیلومتر از مسیر خطوط لوله انتقال گاز در این منطقه عملیاتی پایش و بازسازی شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات قرآنی بهار در بهار ویژه کارکنان، همسران و فرزندان در شرکت گاز پارسیان و منطقه 8 عملیات انتقال گاز با معرفی برگزیدگان برگزار شد.
شانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
بازرسی فنی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، به منظور تضمین تولید ایمن و پایدار گاز برای شمال و شمال شرق کشور، انجام بازرسی های دوره ای منظم، دقیق و منطبق با استاندارد تأسیسات و خطوط لوله انتقال گاز را برای افزایش قابلیت اطمینان و کاهش خطر بهره برداری در منطقه عملیاتی خانگیران و گنبدلی در دستور کار ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۱    
نجیب میقاتی در جریان سفر خود به مصر با مقامات این کشور درباره انتقال گاز به لبنان بحث و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر لبنان در منطقه توریستی شرم الشیخ مصر با رئیس جمهور این کشور دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی رسمی ریاست جمهوری مصر اعلام کرد، رئیس جمهوری مصر در حاشیه برگزاری دور چهارم همایش جوانان جهان در شرم الشیخ با نجیب میقاتی ملاقات کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۵    
برترین ها و شایسته های تجلیل مرحله مقدماتی سیزدهمین دوره مسابقات کارکنان و همسران و بیست و سومین دوره مسابقات فرزندان دختر و پسر کارکنان ویژه مسابقه بهار در بهار منطقه 10 عملیات انتقال گاز ایران و شرکت گاز استان بوشهر، معرفی شدند.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مردوف، در دیدار با وزیر نفت در تهران با اشاره به گذشته خوب همکاری های ترکمنستان در حوزه انرژی با ایران،گفت: تجربه خوبی برای انتقال گاز طبیعی به ایران داریم. وزیر امور خارجه ترکمنستان اضافه کرد: در بخش پتروشیمی و گاز می توانیم با یکدیگر همکاری داشته باشیم و از تجربیات طرفین استفاده کنیم. ...