شنبه ۲۷ شهریورساعت ۱۸:۱۰Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال گاز»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر برق سوریه علت خاموشی دمشق و حومه آن را حمله به یک خط لوله انتقال گاز اعلام کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۷    
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-محمد کامل در گفت و گو با خبرنگاران افزود: به رغم شدت بالای موج زمین لرزه در محدوده شهر قوچان در خراسان رضوی، خوشبختانه خطوط فشار قوی انتقال گاز این منطقه سالم و کماکان انتقال گاز در این خطوط تداوم دارد . ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
واکسیناسیون کارکنان مناطق عملیات انتقال گاز ایران در مقابل ویروس کرونا در حال انجام است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
تحلیلگران معتقدند قیمت بی سابقه گاز سبب شتاب در فرآیند راه اندازی خط لوله انتقال گاز نورد استریم-2 می شود.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حاتمی گفت: به همت کارکنان این شرکت به ویژه در واحدهای فنی و عملیاتی، تعمیرات اساسی در بخش قابل توجهی از تأسیسات و خطوط انتقال گاز با هدف استمرار و تولید ایمن انجام شده است و این تعمیرات تا اواسط مهر امسال ادامه می یابد و تأسیسات با همه توان و ظرفیت آماده تأمین گاز زمستانی می شود. ...
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با نصب و راه اندازی یک عدد شیر 20 اینچ و تجهیزات جانبی ، ایمنی و ضریب اطمینان پایداری انتقال گاز خط لوله خروجی ایستگاه CGS کمالوند شهرخرم آباد افزایش یافت . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۱۵    
صدای بلندی که در محدوده گرمدره شنیده شده، ناشی از تخلیه گاز به دلیل انجام تعمیرات در شبکه انتقال گاز است و جای نگرانی برای ساکنین آن محدوده وجود ندارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
در حال حاضر خیلی از کشور ها به تکنولوژی های نو رو آورده اند و از طریق گاز های فشرده پروژه های صنعتی خود را جلو می برند و خیلی کمتر دیگر انتقال گاز از طریق لوله کشی انجام می شود. انتقال گاز از طریق لوله کشی، هزینه خیلی بالایی دارد ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
فاز دوم نیروگاه گازی غدیر قشم برای تولید برق به همت شرکت گاز استان هرمزگان و منطقه 6 عملیات انتقال گاز عملیاتی شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز از پیاده سازی و اجرای نرم افزار IPCMMS و پیشرفت قابل توجه آن در بخش های مختلف منطقه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیر منطقه هشت عملیات انتقال گاز از انجام عملیات بازرسی و پیگ رانی تمیزکننده حدود 110 کیلومتر از خط لوله 30 اینچ تبریز - نوردوز، با رعایت دقیق دستورالعمل و استانداردها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به علت تعمیر و تعویض بخشی از لوله انتقال گاز فشار قوی دماوند به فیروزکوه، احتمال قطعی گاز برای این دو شهرستان در روز های پنجشنبه و جمعه وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با اشاره به اینکه استان در نقطه انتهایی شبکه گاز کشور بوده و همین عامل منجر به هدایت ناخالصی های خطوط انتقال به مبادی ورودی می شود، گفت: شرکت انتقال گاز کشور، ناخالصی های ورودی به خطوط استانی را کنترل کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در حالی که کشتی حامل سوخت خریداری شده از ایران توسط تجار لبنانی هفته گذشته به بندر "بانیاس" سوریه رسیده و در حال تخلیه و حمل به سمت لبنان می باشد، اما درخصوص انتقال گاز مصر و برق اردن به این کشور، اما و اگرهای فراوان وجود دارد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
کرمانشاه – کرمی – ابتکار : به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، رامین حاتمی، دراین باره گفت: به همت کارکنان این شرکت به ویژه در واحدهای فنی و عملیاتی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۰    
جولایی گفت: تنها با مدیریت مصرف انرژی برق و گاز است که می توانیم در 6 ماه دوم سال، انتقال گاز را به طور پایدار و مستمر داشته باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - روابط عمومی شرکت گاز استان البرز اعلام کرد که فردا سه شنبه 23 شهریورماه تعمیرات شیرهای انتقال گاز تهران همراه با انفجار مهیب در محدوده شهرگرمدره شهرستان کرج انجام می شود.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت مخابرات و تلمتری شرکت انتقال گاز ایران در بازدید از منطقه 2 عملیات انتقال گاز، تداوم فرآیندهای عملیاتی را در گرو پایداری ارتباطات و اطلاعات و هم افزایی و همدلی واحدهای ICT دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
جولایی گفت: تنها با مدیریت مصرف انرژی برق و گاز است که می توانیم در 6 ماه دوم سال، انتقال گاز را به طور پایدار و مستمر داشته باشیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
خسرو جعفری در خصوص انتقال گاز به روستاچاشم، گفت: تا کنون پیگیری های زیادی صورت گرفته است و طبق قول های که داده شده ان شاالله تا زمستان 1402 گاز به روستا خواهد رسید واین مشکل روستا نیز حل خواهد شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه توسعه ایرانی: روسیه بازار گاز جهان را در مشت گرفته و ایران را از این بازار بزرگ پس زده است. آنقدر که حالا صدای رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم هم درآمده است. او در توییتی پرسیده است: چه شد که روسیه جای ایران را در طرح انتقال گاز به اروپا گرفت؟ در این گزارش آمده: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
روند انتقال گاز مصر به لبنان در حالی مسیر خود را طی می کند که برخی تحلیلگران درباره اهداف آمریکا تردید دارند و آن را به مثابه حبابی از سوی واشنگتن می دانند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت سوریه اعلام کرد، خط گاز عربی داخل خاک سوریه برای انتقال گاز مصر به لبنان آماده است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران از افزایش برنامه های تاب آوری شبکه انتقال گاز برای عبور موفق از فصل زمستان خبر داد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان البرز از پیشرفت فیزیکی 60 درصدی خط انتقال گاز بویین زهرا به کرج خبر داد و گفت: این خط لوله انتقال گاز در آینده ای نزدیک سبب می شود تا 50 سال آینده استان البرز با افت فشار روبه رو نشود.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان تأکید کرد که اوکراین باید پس از آغاز به کار خط لوله انتقال گاز نورد استریم-2 همچنان مسیر ترانزیت گاز روسیه باشد.
ساعت 45 : 8 صبح جمعه به وقت مسکو آخرین بخش خط لوله انتقال گاز روسیه به آلمان به نام نورد استریم 2 به سرانجام رسید و حالا فقط چراغ سبز آلمان باقی مانده تا گاز در این خط لوله زیردریایی 1200 کیلومتری که 11 میلیارد دلار هزینه برداشته، جریان یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت سوریه گفت که خط لوله گاز عربی در داخل اراضی سوریه، آماده انتقال گاز [به لبنان] است.
موسسه رتبه بندی فیچ ریتینگ، می گوید که ساخت خط لوله انتقال گاز نورداستریم2 یک پیروزی ژئوپلتیک در برابر آمریکا برای روسیه بود.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم در توییتی نوشت: روسیه ما را در تنش دائم با اروپا حفظ کرد تا طرح انتقال گاز به اروپا نیز همچون صدها فرصت دیگر از ایران ربوده شود.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست منطقه 10 عملیات انتقال گاز گفت: اتصالات عایقی با هدف افزایش عمر و ارتقای ضریب اطمینان خط لوله ششم سراسری نصب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۱    
یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید کامپاندهای تخصصی مورد مصرف در صنایع بسته بندی، خودرو و پروژه های انتقال گاز با استفاده از فناوری های نوین و با پشتوانه علمی و ارتباط مستقیم با مراکز دانشگاهی و پتروشیمی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرمنطقه 6 عملیات انتقال گاز از پایان موفقیت آمیز پیگرانی تمیز کننده گستره اول خط لوله انتقال گاز هفتم سراسری از کیلومتر 239 تا 440 به طول 301 کیلومتر با 2640 نفر ساعت در شهریور ماه 1400 خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-محمد کامل در این رابطه گفت: واحد تحلیل سیستم ها و مدیریت انرژی این منطقه همگام با دیگر مناطق عملیاتی ده گانه شرکت انتقال گاز ایران، پروژه کاداستر را از اواخر سال گذشته آغاز کرد. ...
سهام غول انرژی دولتی روسیه، گازپروم پس از این که اعلام شد عملیات ساخت خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2 به پایان رسیده است، جهش کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های آلمانی از پایان احداث نورد استریم دو، خط لوله انتقال گاز از روسیه به آلمان خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
گازپروم، شرکت نفت و گاز روسیه از اتمام مراحل ساخت خط لوله انتقال گاز طبیعی نورد استریم از این کشور به آلمان خبر داده است.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۰:۱۳    
طالبان یک سال بعد از فتح کابل در 1997/1376 ایده انتقال گاز از ترکمنستان را مطرح ساخت. خط لوله ای به نام تاپی به طول 1814کیلومتر که می توانست سالانه 33میلیارد مترمکعب گاز ترکمنستان را به سه کشور افغانستان، پاکستان و هندوستان ترانزیت کند ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۷:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت گازپروم قصد دارد انتقال گاز طبیعی از یکی از جنجالی ترین خطوط لوله دنیا را از ماه میلادی آینده آغاز کند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۰:۴۸    
دکتر عماد آبشناس؛ تحلیلگر سیاسی در خبرگزاری اسپوتنیک نوشت: امروز (چهارشنبه) جلسه ای در امان پایتخت اردن برگزار شد که در آن وزرای انرژی مصر، لبنان، اردن و سوریه حضور داشتند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیران انرژی و نفت کشورهای اردن، مصر، سوریه و لبنان در نشستی چهار جانبه با انتقال گاز مصر از طریق اردن و سوریه ( خط عربی ) به لبنان موافقت کردند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
پروژه ساخت خط لوله انتقال گاز پاکستان استریم با همکاری روسیه و پاکستان به زودی آغاز می شود.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز اعلام کرد که مقدار نشت یابی خطوط لوله انتقال گاز در پنج ماه سال امسال، نسبت به مدت زمان مشابه پارسال بیش از 20 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر انرژی اردن در جریان نشست امروز برای بررسی روند انتقال گاز مصر و برق اردن به لبنان از طریق خاک سوریه گفت که زیرساخت ها به این منظور تقریبا آماده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
پس از سخنرانی دبیرکل حزب الله درباره خرید سوخت از ایران برای حل بحران لبنان و شتاب آمریکا برای جلوگیری از این اقدام، وزیران انرژی چهار کشور اردن، مصر، لبنان و سوریه بر سر یک نقشه راه برای انتقال گاز به لبنان توافق رسیدند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۸    
شفقنا- وزیر انرژی اردن از دستیابی به توافق بر سر نقشه راه انتقال گاز طبیعی مصر به لبنان با عبور از خاک کشورش و سوریه خبر می دهد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه الدستور اردن، شهر امان، پایتخت این کشور ظهر امروز (چهارشنبه) میزبان نشست چهار جانبه هاله زواتی ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز از پایان 2451 کیلومتر نشت یابی خطوط لوله تحت پوشش این منطقه با 4200 نفر ساعت در پنج ماه نخست سال جاری خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سرویس امنیت فدرال روسیه ، سازمان اطلاعاتی اوکراین را عامل اصلی و پشت پرده حمله خرابکارانه 23 آگوست (اول شهرویور) به خط لوله انتقال گاز در شبه جزیره کریمه خواند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که خط لوله انتقال گاز نورد استریم-2 ظرف چند روز آینده به بهره برداری می رسد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه 6 انتقال گاز از پایان موفقیت آمیز تعمیر شیرهای معیوب بای پاس ایستگاه های کیلومتر 440 و 464 خط هفتم سراسری انتقال گاز در شهریورماه 1400 خبر داد.