یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۳:۵۱Oct 2020 25

جدیدترین‌های «ایرانشهر»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مراسم عزاداری امام حسن عسکری(ع) توسط دوستداران اهل بیت (ع) در حسینیه سیستانی های مقیم ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر اداره برق ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: مانور جهادی برق با حضور پنج تیم عملیاتی از شهرستان های ایرانشهر، دلگان، بمپور، فنوج، راسک، سرباز و اسپکه به مدت 2 روز در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حمید خدایاری از روند پیشرفت پروژه گردشگری پارک استقبال این منطقه در ورودی شهرستان ایرانشهر از سمت خاش و زاهدان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۹    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: اولین رزمایش عملیاتی تعمیرات شبکه توزیع برق در سه ناحیه زاهدان، ایرانشهر و زابل برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مانور عملیات جهادی تعمیرات شبکه برق سیستان و بلوچستان امروز /جمعه/ در سه حوزه دیسپاچینگی سیستان، زاهدان و ایرانشهر به صورت همزمان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۱۱    
زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: احیای امر به معروف و نهی از منکر بر هر مسلمانی فرض است زیرا در سایه این فریضه مهم الهی می توان جامعه ای سالم داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۰۰    
زاهدان- ایرنا- امام جمعه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: گرانی های اجناس نارضایتی مردم را به دنبال دارد که مسوولان باید نسبت به رفع مشکلات معیشتی مردم بیش از پیش تلاش کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۶    
فرماندار ایرانشهر : ماهانه حدود 3 هزار تن آجر در این شهرستان تولید و روانه بازار مصرف می کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی کلنگ ساخت یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایرانشهر را به زمین زد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۰    
دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با همکاری حوزه هنری استان سیستان و بلوچستان کارگاه آموزشی تاریخ شفاهی را در شهرستان ایرانشهر برگزار نمود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته نقش کارگران در دفاع مقدس از خانواده شهدا کارگر در ایرانشهر دیدار و دلجویی شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۲    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: سلامت نیروی کار و حفظ روند مطلوب تولید و معیشت و اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی برای متولیان جامعه کارگری بسیار با اهمیت است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۷    
پویش کمک مومنانه در مدارس شهرستان بزمان به همت بسیج دانش آموزی و بسیج سازندگی سپاه شهرستان ایرانشهر برگزار شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
از همان ابتدا گفته شده بود هر چقدر که آمار تست کرونا کمتر باشد، میزان ابتلای کمتری هم گزارش می شود. در استان های دیگر، دانشگاه های علوم پزشکی بار زیادی را بر دوش می کشند و نقش بسیار پررنگی در بررسی آمار و گزارش درست آن دارند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۸    
مدیر بهزیستی ایرانشهر با بیان اینکه بیشترین پرونده های ارجاعی طلاق مربوط به گروه سنی پایین است، گفت: بیش از 40 درصد از پرونده های طلاق در اوژانس اجتماعی ایرانشهر منجرب به سازش شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بروز حوادث متعدد و ناگوار رانندگی در راه های ارتباطی شهرستان ایرانشهر که به خاطر اصلاح نشدن نواحی پر مخاطره بوده و آثار ناگوار اجتماعی وخانوادگی این حوادث به صورت غیر قابل جبران ظاهر شده، دادستانی این منطقه با اخذ نظرات کارشناسی در خصوص شناسایی نقاط حادثه خیز و ترمیم آن ها ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۱۵    
مریم سرخوش- خبرنگار مخالفت های بسیاری با طرح تشکیل استان گلساران در شمال اصفهان وجود دارد، اما نماینده کاشان، آران و بیدگل و چند نماینده دیگر از شهرهای شمالی استان همچنان خواهان بررسی این طرح در مجلس شورای اسلامی هستند ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حسینی با بیان اینکه تاکنون بیش از 6 هزار دام در بخش بزمان شهرستان ایرانشهر واکسینه شدند، گفت: واکسیناسیون به موقع، از شیوع بیماری های دامی جلوگیری می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اداره بهزیستی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 40 درصد پرونده های طلاق ارجاعی از دادگستری در اورژانس اجتماعی این شهرستان منجر به سازش می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- شهردار ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شهرداری افزون بر 260 میلیارد ریال عوارض از شهروندان و ادارات طلبکار است گفت: کمتر از 10 درصد شهروندان این شهرستان عوارض پرداخت می کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرواره ایرانشهر به عنوان رویداد ویژه تولید آثار فرهنگی هنری شهرداری های کلانشهرهای ایران با 2 محور کرونا و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به صورت بین المللی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس مرکز بهداشت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 320 واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی در این شهرستان از ابتدای امسال تا کنون توسط کارشناسان بهداشت پلمب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر گفت: نخلکاران ایرانشهر امسال هشت هزار تن خرما به کشورهای حوزه خلیج فارس، پاکستان، افغانستان، ترکیه و کشورهای اروپایی صادر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از توقیف یک دستگاه تریلی حامل 29هزار لیتر گازوئیل قاچاق خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۱    
طرح آوای ورزش در همسایگی در بوستان نماز ایرانشهر با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در این شهرستان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اداره دامپزشکی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر 100 هزار راس دام سبک و سنگین از ابتدای امسال تا کنون علیه انواع بیماری های دامی در این شهرستان به طور رایگان واکسینه شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: نخلکاران این شهرستان امسال هشت هزار تن خرما به کشورهای حوزه خلیج فارس، پاکستان، افغانستان، ترکیه و کشورهای اروپایی صادر کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰    
رسول رخشا در نگاه اول به نمایشگاه طراحی های روایت بنیادین آنچه به چشم می آید تعداد اندک تابلوها و بزرگی آنهاست. اما از این روایت، می توان تصور معکوسی هم ساخت یعنی در سالن بزرگ گالری ایرانشهر تعداد زیادی طراحی در ابعاد کوچک تر نمایش داده شود و مخاطب به جای پنج شش اثر با پنجاه یا شصت طراحی زغالی در ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خدایاری از اتمام عملیات فاز اول نورپردازی اثر تاریخی قلعه ناصری در شهرستان ایرانشهر با اعتبار یک میلیارد ریال در این منطقه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: امنیت و آرامش کنونی کشور را با آن همه تهدید و دشمنی مدیون خون پاک و از خودگذشتگی شهدا هستیم.
ایرانشهر/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان و مسئول نمایندگی مرکز خدمات ایرانشهر با حضور در مدرسه علمیه حضرت رقیه (س) شهرستان دلگان با طلاب این مدرسه دیدار و گفتگو کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سید مهدی از خانواده سادات که بیش از یک قرن پیش در ایرانشهر سکونت داشته مورد احترام ویژه مردم اهل سنت و شیعه بویژه بزرگان اهل سنت و حاکم وقت منطقه بوده بطوریکه هنگام فوت با عزت و احترام در مرکز شهر ایرانشهر دفن و برای وی بقعه ای احداث شده است.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
طبق نظریه ایرانشهر یا ایران کهن، کشور ما از ابتدا نه بر مبنای غلبه یک قوم یا گروه بلکه از طریق تعامل گروه های مختلف قومیتی و فرهنگی تشکیل شده و شاید برای همین، ترکشهای تنش در هر بخش ایران بزرگ، به سرزمین مادری می خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۱۳    
گروه استان ها رئیس اداره اوقاف ایرانشهر گفت: در جنوب بلوچستان به جز شهرستان ها کنارک و چابهار 886 موقوفه وجود دارد که 861 متصرف و 26 غیر متصرف است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کشاورزان ایرانشهری امسال بیش از هزار گلخانه را به کشت خیار اختصاص داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۵    
هنرواره عاشورایی با محوریت زبان بلوچی در دانشگاه ولایت ایرانشهر با معرفی نفرات برگزیده به پایان رسید.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست ایرانشهر گفت: با فرا رسیدن فصل پاییز این شهرستان میزبان پرندگان زیبا و کمیابی مانند هوبره است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: وقف مثل چشمه جاری از مصادیق صدقه جاریه است که ثواب آن تا روز قیامت شامل حال وقف کننده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۷    
زاهدان- ایرنا- امام جمعه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: آمریکا هیچ وقت به خواسته های شوم خود در مقابل ایران اسلامی نمی رسد و این کشور در برابر ملت همیشه در صحنه ما شکست خورده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ایرانشهر از تصادف سه دستگاه خودرو در محور ایرانشهر به نیکشهر حدفاصل روستای بزپیران خبر داد و یادآور شد که این حادثه 10 مصدوم در پی داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ماندگاری کارکنان و پزشکان متخصص در حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر نیازمند یک برنامه حمایتی است.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۰    
ایرانشهر/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان با حضور در جمع طلاب مدارس علمیه شهرستان ایرانشهر، به معرفی برنامه ها و فعالیت های مرکز خدمات پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانیایرانشهر گفت: 9دستگاه مدرن پزشکی با اعتبار 350 میلیارد ریال به بیمارستان های زیر پوشش این شهرستان افزوده شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۵    
ایرانشهر/ امام جمعه ایرانشهر در دیدار مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان و مسئول نمایندگی مرکز خدمات جنوب استان درخواست کرد: مرکز خدمات به مناطق محروم توجه ویژه داشته باشد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهرستان گفت: ترمیم پل محور مهرستان_ ایرانشهر با هماهنگی اداره کل راهداری سیستان و بلوچستان و با نظر کارشناسان مربوطه انجام شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا رهدار،معاون هماهنگ کننده سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: در قالب کمک مومنانه و طرح و پویش لبخند رضایت 110 عدد بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند روستاهای بزمان توزیع شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مهدی صدرایی نسب از پلمپ و غیر فعال سازی 6 باب مکان کسب توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس بر ضرورت استفاده از نیروهای بومی توانمند برای توسعه مناطق تاکید کرد و گفت: استفاده از این ظرفیت در استان و سیستان و بلوچستان مورد بی توجهی قرار گرفته است.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۱    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان پیش اجلاس استانی نماز با حضور رئیس و معاونان اداره آموزش و پرورش،تعدادی از معلمین و دانش آموزان فعال،فرماندار و شهردار و جمعی از رؤسای ادارات شهرستان در شهر ایرانشهر برگزار گردید. ...
رئیس فرودگاه ایرانشهر از اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی در این فرودگاه خبر داد و تأکید کرد که از ورود افراد فاقد ماسک به داخل هواپیما جلوگیری می شود.