یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۲:۳۳Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خط لوله انتقال گاز»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام مقامات سوری، خط لوله انتقال گاز در منطقه دیر علی که هدف حمله داعش قرار گرفته بود، تعمیر شده و به مدار فعالیت بازگشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر برق سوریه علت خاموشی دمشق و حومه آن را حمله به یک خط لوله انتقال گاز اعلام کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
تحلیلگران معتقدند قیمت بی سابقه گاز سبب شتاب در فرآیند راه اندازی خط لوله انتقال گاز نورد استریم-2 می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: خط لوله 20 اینچی خروجی ایستگاه C.G.S کمالوند خرم آباد ایمن سازی و تاب آوری شد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان البرز از پیشرفت فیزیکی 60 درصدی خط انتقال گاز بویین زهرا به کرج خبر داد و گفت: این خط لوله انتقال گاز در آینده ای نزدیک سبب می شود تا 50 سال آینده استان البرز با افت فشار روبه رو نشود.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان تأکید کرد که اوکراین باید پس از آغاز به کار خط لوله انتقال گاز نورد استریم-2 همچنان مسیر ترانزیت گاز روسیه باشد.
ساعت 45 : 8 صبح جمعه به وقت مسکو آخرین بخش خط لوله انتقال گاز روسیه به آلمان به نام نورد استریم 2 به سرانجام رسید و حالا فقط چراغ سبز آلمان باقی مانده تا گاز در این خط لوله زیردریایی 1200 کیلومتری که 11 میلیارد دلار هزینه برداشته، جریان یابد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
خبر آنلاین : نماینده سابق مجلس در توئیتی به تکمیل خط لوله انتقال گاز به اروپا توسط روسیه واکنش نشان داد.
موسسه رتبه بندی فیچ ریتینگ، می گوید که ساخت خط لوله انتقال گاز نورداستریم2 یک پیروزی ژئوپلتیک در برابر آمریکا برای روسیه بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرمنطقه 6 عملیات انتقال گاز از پایان موفقیت آمیز پیگرانی تمیز کننده گستره اول خط لوله انتقال گاز هفتم سراسری از کیلومتر 239 تا 440 به طول 301 کیلومتر با 2640 نفر ساعت در شهریور ماه 1400 خبر داد.
سهام غول انرژی دولتی روسیه، گازپروم پس از این که اعلام شد عملیات ساخت خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2 به پایان رسیده است، جهش کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های آلمانی از پایان احداث نورد استریم دو، خط لوله انتقال گاز از روسیه به آلمان خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
گازپروم، شرکت نفت و گاز روسیه از اتمام مراحل ساخت خط لوله انتقال گاز طبیعی نورد استریم از این کشور به آلمان خبر داده است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
پروژه ساخت خط لوله انتقال گاز پاکستان استریم با همکاری روسیه و پاکستان به زودی آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سرویس امنیت فدرال روسیه ، سازمان اطلاعاتی اوکراین را عامل اصلی و پشت پرده حمله خرابکارانه 23 آگوست (اول شهرویور) به خط لوله انتقال گاز در شبه جزیره کریمه خواند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که خط لوله انتقال گاز نورد استریم-2 ظرف چند روز آینده به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سرویس امنیت فدرال روسیه، اداره اطلاعات وزارت دفاع اوکراین را به عنوان عامل اصلی انفجار ماه گذشته در مسیر خط لوله انتقال گاز در شبه جزیره کریمه، معرفی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اینترفاکس گزارش کرد، با وجود اعتراض های آمریکا، دادگاهی در کریمه، رهبر تاتارهای این منطقه را به دو ماه حبس به ظن دست داشتن در حمله به یک خط لوله انتقال گاز محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با پایان پروژه احداث خط لوله انتقال گاز روسیه به دریای بالتیک در واپسین روزهای زمامداری آنگلا مرکل ، همقطاران وی در تلاش هستند از این پروژه به عنوان برگ برنده ای در انتخابات سراسری پیش روی این کشور بهره بگیرند؛ پروژه ای که باید روسیه را برنده اصلی آن دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
منابع اتریشی اعلام کردند که خط لوله انتقال گاز روسیه به اروپا موسوم به نورداستریم2 هفته آینده تکمیل خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۷    
تهران – ایرنا - رئیس غول نفتی اتریشی او ام وی در گفت و گو با روزنامه روس وِدوموستی خبر داد که کار ساخت خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2 در چند روز آینده به پایان می رسد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
شانا : اوکراین نسبت به وابستگی اروپا به گاز روسیه پس از تکمیل خط لوله نورد استریم-2 هشدار داد. به گزارش خبرگزاری رویترز از کی یف، سرگی مکوگون، مدیرعامل اپراتور ترانزیت گاز اوکراین هشدار داد که راه اندازی خط لوله انتقال گاز نورداستریم-2 به معنای وابستگی کامل اروپا به خطوط لوله روسیه است ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ضریب ایمنی خط لوله انتقال گاز 30 اینچ سرخس/نکا محدوده شیروان تا بجنورد با انجام 7 عملیات اسلیوگذاری (مقاوم سازی) در منطقه چهار عملیات انتقال گاز افزایش یافت.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران اعلام کرد که اجرای 747 کیلومتر خط لوله انتقال گاز از مهم ترین برنامه های این مجموعه در سال 1400 است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه پاکستان، روز گذشته سفرهایی را به کشورهای همسایه افغانستان انجام داد. شاه محمود قریشی، در سفر به ترکمنستان در مورد خط لوله انتقال گاز از این کشور با رئیس جمهور ترکمنستان تبادل نظر کرد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری بیریچوفسکی مدیر دپارتمان همکاری اقتصادی وزارت خارجه روسیه، می گوید فقط چند هفته تا تکمیل خط لوله انتقال گاز طبیعی نورد استریم 2 باقی مانده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
چین تحریم های آمریکا علیه پروژه خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2 روسیه را نقض قوانین بین المللی عنوان کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان به اوکراین ضمانت داد که خط لوله انتقال گاز نورد استریم-2 مشکلی برای این کشور ایجاد نمی کند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین گفت، این کشور خط لوله انتقال گاز نورد استریم- 2 را -که بزودی به اتمام می رسد- سلاح ژئوپلیتیک و خطرناک روسیه علیه اروپا می داند. به گزارش وبگاه شبکه خبری الجزیره ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین روز یکشنبه در یک نشست مطبوعاتی مشترک در کی یف با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
روسیه اعلام کرد که دور تازه تحریم های آمریکا علیه خط لوله انتقال گاز نورد استریم-2 را تلافی خواهد کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که تنها 15 کیلومتر از ساخت خط لوله انتقال گاز نورد استریم-2 باقی مانده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از ایتارتاس، آناتولی آنتانوف سفیر روسیه در واشنگتن، می گوید تحریم های آمریکا علیه پروژه خط لوله انتقال گاز نورداستریم 2، ناقض قوانین بین الملل است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
علی رغم اختلافات میان مغرب و الجزایر، رباط نظر موافق خود را درباره حفظ خط لوله انتقال گاز الجزایر به اروپا ابراز داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
علی رغم تحریم های آمریکا، سفیر روسیه در آلمان از بهره برداری از خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2 در هفته های آتی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۴:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
علیرغم مخالفتهای آمریکا، سفیر روسیه در برلین اعلام کرد که پروژه خط لوله انتقال گاز به آلمان در مراحل پایانی قرار دارد و به زودی افتتاح خواهد شد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست منطقه 9 عملیات انتقال گاز از پیشرفت 80 درصدی پروژه تسطیح مسیر خط لوله انتقال گاز 12 اینچ کلاله - مراوه تپه و بخشی از خط لوله 30 اینچ سرخس - نکا خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – آرمین لاشت رهبر حزب دموکرات مسیحی آلمان در گفت وگویی با اشاره به توافق اخیر برلین و واشنگتن در مورد خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2، روسیه را به اتخاذ تدابیر تنبیهی تهدید کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
صنعت نفت با سبقه طولانی، در مقاطع مختلف شاهد بروز فجایع ناگوار بوده، فاجعه بوپال یا سکوی پایپر و فاجعه زیست محیطی خلیج مکزیک به خوبی نشان داد توسعه صنایع نفتی با چه ریسک های بزرگی همراه بوده است. ...
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
با راه اندازی خط لوله جدید و عملیات اجرایی جدا سازی خط لوله انتقال گاز چاه شماره 12 دالان، ظرفیت انتقال گاز منطقه عملیاتی آغار و دالان به میزان دو میلیون متر مکعب در روز افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مجری پروژه خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2 اعلام کرد که در حال حاضر این پروژه 99 درصد پیشرفت داشته است و لنج مخصوص لوله گذاری فورتونا Fortuna روی بخش پایانی آن کار می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
فارس: آمریکا تلاش می کند آلمان را مجبور کند بابت گازی که از اوکراین عبور نمی کند، به این کشور پول ترانزیت گاز بدهد. به گزارش راشاتودی، در حالی که چیزی به اتمام پروژه خط لوله انتقال گاز روسیه به اروپا موسوم به نورداستریم-2 نمانده ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
افراد ناشناس با استفاده از مواد منفجره، یک خط لوله انتقال گاز در حومه دیرالزور سوریه که برای انتقال گاز از حسکه به حومه حمص در مرکز این کشور استفاده می شد را منفجر کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از منابع سوری، افراد ناشناس خط لوله انتقال گاز میدان الجبسه در منطقه شدادی به پالایشگاه بانیاس را با کارگذاری یک بمب منفجر کردند. گفته شده در پی این انفجار، آتش سوزی گسترده ای در منطقه رخ داده است. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: خط لوله انتقال گاز (الجبسه الریان) سوریه توسط افراد ناشناس با بمب منفجر شد. روسیه الیوم گزارش داد، خط لوله انتقال گاز که در ریف دیر الزور سوریه واقع است و خط اصلی انتقال گاز از الحسکه به ریف حمص در مرکز کشور محسوب می شود توسط افراد ناشناس منفجر شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرملین اعلام کرد رئیس جمهور روسیه و صدراعظم آلمان از پیشرفت خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2 بین دو کشور ابراز رضایت کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا، در واکنش به اتهام زنی واشنگتن و برلین علیه مسکو درخصوص خط لوله انتقال گاز به اروپا، گفت مسکو هرگز چنین اظهارات یا اعمال تحریم های یکجانبه غیرقانونی را نمی پذیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس توافق پاکستان و روسیه، خط لوله انتقال گاز از کراچی به لاهور با هزینه 2.5 میلیارد دلار احداث خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- صدراعظم آلمان در حالی به واشنگتن سفر کرده است که برغم تظاهر طرفین به دوستی، همچنان طیف وسیعی از اختلافات ازجمله خط لوله انتقال گاز نورداستریم2 و فقدان راهبرد مشترک در مقابل آنچه تهدید امنیتی چین خوانده می شود، وجود دارد که تاکنون پیشرفت چندانی در حل و فصل آنها مشاهده نشده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از رویترز، آنگلا مرکل و جو بایدن رهبران آلمان و آمریکا، روز پنجشنبه در کاخ سفید با یکدیگر دیدار خواهند کرد. ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مجری پروژه انتقال گاز نورد استریم-2 اعلام کرد که احتمال دارد ساخت این خط لوله تا پایان ماه اوت تکمیل شود.