جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۲۷Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پاشنه آشیل»

راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۰    
همچنان یک ضعف بزرگ به نام "شفافیت" و برگزاری نشست برای ارائه گزارش عملکرد به مردم و رسانه ها در شورای ششم فریدونکنار وجود دارد که از قضا این ضعف در شوراهای ادوار گذشته به هیچ عنوان وجود نداشت.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۴    
سامانه شفافیت شهرداری تهران جزئیات انتقادات و شکایت های مردمی از خدمات شهری در حوزه حمل و نقل عمومی را از طریق سامانه 137 پلاس منتشر کرد که بر این اساس، مشکلات مربوط به تاکسیرانی و اتوبوسرانی بخش خصوصی وعمومی بیشترین فراوانی را دربین 10 موضوع پردرخواست شهروندان به خود اختصاص داده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۷:۲۳    
همچنان یک ضعف بزرگ به نام "شفافیت" و برگزاری نشست برای ارائه گزارش عملکرد به مردم و رسانه ها در شورای ششم فریدونکنار وجود دارد که از قضا این ضعف در شوراهای ادوار گذشته به هیچ عنوان وجود نداشت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۲    
لادن ایرانمنش: زباله ها به پاشنه آشیل محیط زیست ایران تبدیل شده اند و دیگر جایی برایشان نیست. زمین و خاک هم دیگر ظرفیتی برای این همه زباله ندارد. تولید روزانه میلیون ها تن زباله در کشور به جایی رسیده که چندی پیش رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نسبت به آن واکنش نشان داده است ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ضعف تیم ملی در سمت چپ خط دفاعی در بازی های جام جهانی قطر، شگفتی حذف یک بازیکن را بیشتر کرد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۸    
معصومی گفت: دشمن شبانه روز تلاش می کند با از بین بردن حجاب و حیای زن، بانوان را به فساد کشانده و خانواده را از بین ببرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل بهزیستی استان سمنان از شهرداری ها، نظام مهندسی و ناظران بر فرآیند ساختمان سازی به عنوان اصلی ترین پاشنه های آشیل در مناسب سازی و عدم اجرای این قانون نام برد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: درحالی که همچنان رقابتهای جام جهانی قطر ادامه دارد اما شاهد حذف زودهنگام تیم ملی فوتبال کشورمان از این مسابقات بودیم.
صمت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در روز 12 آذرماه سال 1358توسط مجلس خبرگان قانون اساسی تصویب شد. قانون از اهمیت و اثرگذاری جدی بر عملکرد صنایع برخوردار است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رادیکال ها انتزاعی می اندیشند و خیال پردازند اما در نتیجه گیری خود منطقی هستند. معترضان کنونی خیال پرداز نیستند و دست بر قضا انتزاعی هم فکر نمی کنند و به معنای واقعی کلمه، خواهان یک زندگی مطلوب به سبک خود و به دور از هرگونه انتزاع هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۴:۳۴    
اندیشه های التقاطی در صورت اشاعه و همه گیر شدن می توانند بزرگ ترین سنگ بر سر راه پیشرفت و تعالی کشور بوده و نوعی هرج و مرج افسارگسیخته را برای جامعه به بار آورند که درد آن چند نسل بعد صدای همگان را بلند خواهد کرد.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
تیم ملی ایران در حالی از جام جهانی حذف شد که ملی پوشان در بازی مقابل انگلیس و آمریکا شکست خوردند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۰    
یک کارشناس با اشاره به پرداخت مبلغی بیش از رقم بودجه عمومی کشور به عنوان یارانه پنهان و غیرپنهان از سوی دولت، گفت: با وجود این هزینه کرد به دلیل نبود یک پایگاه رصد دقیق ، در احصا نیازمندان واقعی در پرداخت یارانه هدفمند دچار مشکل هستیم.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۱:۰۲    
تحلیلگران و رهبران ارشد نظامی و اقتصادی آمریکا بزرگترین تهدید برای امنیت ملی این کشور را بار فزاینده بدهی ملی می دانند؛ این تهدیدی است که از آغاز قرن بیست و یکم به طور تصاعدی افزایش یافته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دولت ایتالیا در حالی قصد دارد برای مقابله با آثار رکودی افزایش قیمت انرژی به کسب وکارهای این کشور تسهیلات بپردازد که این کشور در منطقه یورو بالاترین سطح تسهیلات کرونایی معوقه را در اختیار دارد ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نمی دانم وقتی تصدی وزارت تعاون؛کارورفاه اجتماعی به جناب آقای مرتضوی پیشنهاد شد او...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر توسعه فناوری های نوین خودرویی و طرح های کلان ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی، حمل ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با اشاره به روند تولید "تارا" به عنوان تاکسی برقی بعد از ساخت نمونه شاهد اتوبوس برقی، گفت: علت اصلی عدم پلاک گذاری ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – انگلیس در آخرین ماه سال جاری میلادی با موجی از اعتصاب ها در بخش های عمومی این کشور به دلیل به مشکلات اقتصادی و تشدید بحران هزینه های زندگی روبروست. ...
برترین ها / افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه بازی ایران و آمریکا، رسانه های امریکایی نگران مهمترین ضعف تیمشان هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۰:۵۷    
حمید رضا عابدی/ رئیس هیات مدیره شرکت بیتا بهینه خراسان چندی است که در محافل عمومی و لایه روشنفکری اقتصادی و در سطح جامعه جمله اقتصاد دستوری بسیار شنیده و رایج شده است. اقتصاد دستوری به زمانی بر می گردد که بیشتر به دنبال آمال شهر آرزو ها می گشتند ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: چهارمین ویژه برنامه گفتگو با موضوع نقش رسانه ها در اغتشاشات اخیر با حضور کارشناسان و فعالان رسانه ای برگزار شد.
شادا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
پاشنه آشیل واگذاری هایی که در گذشته با بحران مواجه شدند، فقدان اهلیت خریدار بود، اما بزرگترین واگذاری تاریخ خصوصی سازی کشور یعنی مزایده تاریخی بلوک 12 درصدی هلدینگ خلیج فارس با اهلیت سنجی، مبتنی بر رقابت و 32 درصد بالاتر از قیمت پایه صورت گرفته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: پیش نیاز توسعه روابط تجاری میان ایران و بلاروس حل مشکل ضمانت نامه های بانکی و حمل ونقل و ترانزیت میان دو کشور است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران با اعلام اینکه در یک سال و سه ماه گذشته با نوعی از دست دادن زمان در طرح نهضت ملی مسکن مواجه شدیم، پاشنه آشیل خانه سازی دولتی را اعلام کرد ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۲:۵۸    
سرانجام دیروز پس از کش و قوسی چندین ماهه، رییس جمهور با استعفای رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی موافقت کرد
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۰:۳۴    
لاله زمانی/ رئیس هیات مدیره شرکت تابان نیرو و عضو کمیته سازندگان مقره سندیکای صنعت برق اقتصاد صنعت برق بدون هیچ تردیدی اصلی ترین پاشنه آشیل این صنعت است ...
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کریس ساتون، بازیکن سابق چلسی، معتقد است که هری مگوایر ممکن است به پاشنه آشیل انگلیس برابر ایران تبدیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۳    
معاون صنعت، تجارت و صنایع دفاعی سازمان پدافند غیرعامل کشور، گفت: در شرایط فعلی بحث تهدیدات درون زا متاثر از ضعف به کارگیری نیروی انسانی متعهد، متخصص و کارشناس پاشنه آشیل حوزه پدافند غیرعامل در استان هایی مانند آذربایجان شرقی است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مالیات ستانی از خانه های خالی به چالشی جدی برای دولت تبدیل شده است؛ آخرین آمارها از میزان مالیات های دریافت شده از این بخش نیز، حالا از شکستی فاجعه بار حکایت دارد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس به دلیل دریافت نکردن به موقع مطالباتشان اعتصاب کرده اند؛ یک اتفاق تکراری که در دو تیم بارها تکرار و به یک پاشنه آشیل تبدیل شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بانکی با تشریح بزرگترین ریسک های سرمایه گذاری در اوراق ارزی و سکه بانک مرکزی، تاثیر آنها را بر بازارها بررسی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
دومین روز از شانزدهمین همایش مدیران هیأت های محوری و برگزیده کشور در مجتمع یاوران مهدی مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اهمیت تجهیز به سلاح سواد رسانه شوخی گرفته می شود. خانواده هایی هستند که از حضور فرزندان شان در خیابان ها خبر ندارند. ارسال بدون اطمینان پیام های حاوی محتواهای مختلف حتی علمی و پزشکی در فضای مجازی و نشر اینگونه اطلاعات نیز از نداشتن سواد کافی رسانه است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی ضمن تببین پاشنه آشیل رادیکالیسم گفت: آنچه در جنگ روایت ها می بایست مورد توجه دلسوزان ایران عزیز قرار گیرد، تبیین درست حقایق و کشف حجاب از چهره خشن و دیکتاتور رادیکال ها، در جهت ساخت ذهنیت اجتماعی از ایرانستان پس از جمهوری اسلامی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در طرح نهضت ملی مسکن در مرکز کهگیلویه و بویراحمد با مشکل زمین مواجه هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : حواشی اخیر اینترنت کشور، روز گذشته پای وزیر ارتباطات را به مجلس شورای اسلامی باز کرد و میزان پیشرفت شبکه ملی اطلاعات و پلتفرم های جایگزین شبکه های اجتماعی خارجی، محور اصلی سوالات نمایندگان از زارع پور بود ...
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا قربانی با بیان اینکه پیش از این بسیاری از فعالیت های پژوهشی کاربردی نمی شد، گفت: در کشور علم تولید می شود اما به ثروت تبدیل نمی شود، اما شعار سال که مقام معظم رهبری اعلام کردند در واقعا پاشنه آشیل کشور را مورد خطاب قرار داده است.
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه سرمایه انسانی یک شرکت بیمه ای اظهار کرد: مشارکت در صنعت بیمه خیلی گسترده نیست درصورتیکه شرکت های بیمه ای در خیلی زمینه ها می توانند با یکدیگر همکاری داشته باشند و سندیکای بیمه گران ایران هم می تواند در این زمینه پیشقدم شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اکوایران : کیفیت پایین خودروهای ایرانی همواره پاشنه آشیل شرکت خودروساز بوده و آن ها نتوانسته اند تا مشتریان خود را به لحاظ کیفی راضی کنند. اما به رغم این مساله شاهد هستیم که 80 هزار تقاضا برای محصولات تولیدی ایران خودرو و سایپا کیلومترها دورتر از ایران صف کشیده اند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
بررسی علل رشدهای چشمگیر بورس در هفته گذشته و رفتار شاخص کل می تواند بهترین راهنما برای افرادی باشد که اکنون قصد ورود به این بازار را دارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۷:۴۰    
همدان- ایرنا- شهرداری همدان اگرچه امسال به مراتب بهتر از سال قبل در لیگ دسته اول فوتبال کشور ظاهر شده اما فقر گلزنی به پاشنه آشیل این تیم برای قرار گرفتن در جمع مدعیان تبدیل شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
زمانی که بحث واردات خودروهای زیر 10 هزار یورویی از سوی سیاست گذار خودرویی مطرح شد بسیاری از کارشناسان پیش بینی کردند که اصرار بر پاس کردن استانداردهای 85 گانه می تواند پاشنه آشیل خودروهای ارزان قیمت وارداتی باشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایران در حالی بازار قیر ترکیه را به دلیل قراردادهای تعرفه ترجیحی از دست داده است که این کشور این روزها نیازهای خود را از عراق تامین می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گذاری در صنعت دارو باید براساس عرضه و تقاضا وقیمت تمام شده انجام گیرد اما، متاسفانه در صنعت داروی ایران به دلیل باب شدن قیمت گذاری همچنان شاهد عدم تعادل بین عرضه و تقاضای دارو در ایران هستیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۴۷    
کارشناس سواد رسانه در گفتگو با قدس آنلاین گفت: موضع گیری بایدن درمقابل توئیتر، کاملا سیاسی و برمبنای منافع حزب دموکرات در انتخابات آینده آمریکا می باشد زیرا جریان سازی جعلی و نشر اکاذیب از طریق ربات های انسان نما و یا کاربران اجیر شده در توئیتر، دو دهه است که در حال انجام می باشد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
طی سال های اخیر تمرکز بر امنیت نه به اندازه کافی و شاید کمتر از مقداری که باید بوده است.