شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۰۴Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پاشنه آشیل»

مرآت   ۱۱ دقیقه پیش    
فرشته ذوالفقاری گفت: حجاب و عفاف جایگاه مهمی در اسلام دارد، به همین منظور استعمار برای مبارزه با این ارزش مقدس بشریت، سرمایه گذاری کرده و آن را هدف تهاجم خود قرار داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مهمترین دلایل ایجاد ناترازی در تولید و مصرف گاز را باید در نوع مصرف این حامل انرژی در کشور جست وجو کرد. با وجود تصویب قانون اصلاح الگوی مصرف در سال 89 ، این قانون بعد از گذشت 11 سال هنوز اجرایی نشده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران –ایرنا– روانشناس و درمانگر اعتیاد با تاکید بر اینکه اختلال های روانی تاثیر مستقیمی بر گرایش افراد به اعتیاد دارد، گفت: اضطراب، بیماری های خلقی، افسردگی و رفتارهای ضداجتماعی از جمله اختلالات روانی است که اگر در کودکی مورد توجه و درمان قرار نگیرد زمینه اعتیاد در بزرگسالی را فراهم می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ علیپور گفت: دشمنان انقلاب امروز پاشنه آشیل را در موضوع اقتصادی دیده و با هفت جنگ ترکیبی وارد میدان شده و باید حواسمان به فرمایشات مقام معظم رهبری در برابر خطر ها باشد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر فناوری خانه اقتصاد وتجارت کشورهای هم مرز با بیان اینکه گذشت زمان و تعریف پتانسیل های جدید، حاصل از دانش و فناوری در عرصه های دیپلماتیک موجب تعریف ظرفیت های جدید بین روسیه و سایر کشورها شده از اهمیت اقتصاد فناوری محور در این کشور خبر داد. *** نقش فناوری های نوین در روسیه ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: به نظر می رسد نظارت پاشنه آشیل موفقیت در پروسه بازگشایی مدارس باشد، موضوعی که قطعاً با خلأهایی همراه خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - اتاق بازرگانی کرمان روز پنجشنبه میزبان نشست بسیار مهمی بود؛ جلسه ای که در آن چشم انداز تامین و کیفیت عرضه انرژی به عنوان پاشنه آشیل اقتصاد و تاثیر آن در صنعت و معدن را به همراه همه نگرانی های جدی هشدار دادند به امید آنکه در تصمیم سازی کشوری و استانی مدنظر قرار گیرند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی استان کرمان پاشنه آشیل اقتصاد را انرژی دانست و بیان کرد: در کشور 86 میلیارد دلار یارانه انرژی داده می شود و سوءمدیریت ها در چارچوب یارانه انرژی، پوشیده می شود.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
پایین محلی گفت: مردم شهرداری می خواهند که از بامداد تا بامداد برای گرگان تلاش کند تا بتوانیم به آرزوهایی که مردم گرگان دارند برسیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
صادرات خودرو از کشور در سال جاری حدود 514 دستگاه بوده است که این آمار در قیاس با سال 1399 گویای عدم دستیابی وزیر صمت به برنامه صادرات یک میلیون دستگاهی 1404 است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
با روی کار آمدن فرهاد زیویار به عنوان استاندار جدید لرستان شکی نیست که بسیاری از مدیران دست نشانده خادمی که پاشنه آشیل توسعه استان محسوب می شوند کنار خواهند رفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پرسپولیس با یک مشکل کار خود برابر الهلال را آغاز کرد که همین مشکل در نهایت تبدیل به پاشنه آشیل تیم گل محمدی در ریاض شد.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۳۴    
هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنان که اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می کند. بسته خبری- تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می کند.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۳    
"پاشنه آشیل دولت رئیسی چیست؟"/"سیاست ماکیاولیستی اتاق عملیات علیه مجلس"/"اولویت معلمان برای نمایندگان" و"پیشنهاد تشکیل یک نهاد جدید در ریاست جمهوری"از مهمترین موضوعات نشست امروز مجلس بودند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در نطق میان دستور با بیان اینکه دولت مستقر شده و ارکان آن شکل گرفته و آرامش نسبی بر بازارها حاکم شده است اظهار داشت: بارها گفته ایم که پاشنه آشیل دولت جناب آقای رئیسی اقتصاد است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
الیاس نادران گفت: از پراکندگی نظرات اقتصادی دولت نگران هستم.
نماینده مردم تهران با بیان اینکه دور زدن مجلس سنت غلطی بود که از دولت قبل به جا مانده گفت: اگر دولت اصلاحیه یا متمم بودجه می خواهد، درخواست کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا آینده – پیرمحمد ملازهی، کارشناس مسائی حوزه افغانستان درباره چشم انداز روابط ایران و افغانستان با کشتار شیعیان در این کشور اظهار داشت: این ارزیابی وجود دارد که ایران سیاست استراتژیکی در مورد افغانستان نداشت ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
درحالی که روز گذشته کمترین نرخ ابتلای روزانه در سه ماه گذشته به ثبت رسید برخی کارشناسان نگران افزایش مراجعه بیماران به مراکز درمانی در برخی شهرستان ها هستند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات استان گلستان ایجاد زنجیره ارزش پاشنه آشیل صنعت میگو گمیشان می داند و می گوید: باید همه دستگاه های اجرایی از این طرح تمام اقتصاد مقاومتی حمایت کنند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۲    
پاشنه آشیل عملکرد منجر به زیان سه شرکت خودروسازی، نبود توازن میان بهای تمام شده تولید با بهای فروش محصولات است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
این روزها فیلمی دست به دست می شود از جناب خدابخشی که به تازگی معاونت سیاسی سازمان صداوسیما را عهده دار شده اند. در بحث هایی که حول این ویدئو شکل گرفته، به نظر مهم ترین بخش صحبت های ایشان مورد غفلت واقع شده است. همان جا که ایشان مهم ترین خواسته خود را ایجاد برنامه نود سیاسی عنوان می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۰    
عادی انگاری مردم به رعایت شیوه نامه بهداشتی و تمام شدن آستانه تحمل مردم در استفاده از ماسک رسیدن به موج ششم کرونا را در مازندران شتاب داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - کارگردان سینمای کودک گفت: این روزها پاشنه آشیل فیلمنامه کودک عدم شناخت فیلمنامه نویس از دنیای کودک و کمبود استفاده از دیدگاه های روانشناختی در آثار کودک است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۶    
پرداختن به مفاهیم اقتصادی از زاویه فرهنگی افراد یک جامعه را در ارائه و فهم تحلیل های اقتصادی کمک می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: برنامه ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی برای چهار سال متوالی در حالی در آستانه اجرایی شدن قرار گرفته است که رئیس کمیسیون عمران مجلس پاشنه آشیل اجرای این طرح را معرفی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
به رغم همه برنامه ها در جهت ارتقاء سلامت روان جامعه، چرخ سلامت روان لنگ می زند و مسافران آن با اضطراب طی طریق می کنند و حرکت روان آن، نیازمند تدبیر بهتر سکانداران سلامت روان جامعه است.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه کارآفرین اظهار کرد: پاشنه آشیل صنعت بیمه خود ما بیمه گران هستیم که عدم رعایت موازین حرفه ای در کسب و کار را ناشایست نمی دانیم و در حالی که دارای منشور اخلاقی در سندیکای بیمه گرانیم اما عملا به آن پایبند نیستیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کارگروه آموزش و پرورش مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه طرح رتبه بندی معلمان چالش تامین مالی دارد، گفت: اگر اصلاحات جدیدی در این لایحه صورت نگیرد دوباره با افزایش حقوق و نه اجرای طرح رتبه بندی مواجه خواهیم بود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۷:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور محمدمهدی حاج محمدی در دومین روز سفر به خراسان رضوی از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی چناران بازدید کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۰:۱۰    
سعیده نبی زاده : تولیدکنندگان نان صنعتی در ایران در رقابت با نان سنتی، در خطر ورشکستگی و توقف این فعالیت ها هستند. این گروه به رغم همه مزیت هایی که نان صنعتی در اختیار دارد، نتوانستند رشدی پایاپای با کشورهای توسعه یافته را تجربه کنند و از برنامه های توسعه ای خویش نیز عقب مانده اند ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
خلاء نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، هر چند وقت یک بار با یک مصداق یادآوری می شود و در اصل اعتماد عمومی را نشانه می گیرد؛ نظارت بر رفتار نمایندگان را می توان به صورت ترکیبی از نظارت برون و درون پارلمانی پیاده کرد تا آسیب تعارض منافع و نظارت نمایندگان بر رفتار خود کمتر شود.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
جمهوری آذربایجان که وسعتی به اندازه یک استان ایران دارد، دارای دستکم شش قومیت قوی است که می تواند پاشنه آشیل آن باشد.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنان که اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می کند. بسته خبری-تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می کند.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، دولت سیزدهم با قوت کار خود را شروع کرده و مسئله اقتصاد را نیز در سرلوحه کار خود قرار داده است. تحرک و فعالیت دولتمردان خصوصا رئیس جمهور در این دولت نشان می دهد که دغدغه و اراده زیادی برای حل مشکلات کشور و مردم وجود دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، سفرهای استانی را نقطه مثبت دولت سیزدهم خواند و گفت: فاصله دولت و مردم پاشنه آشیل دولت روحانی بود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - تیم فوتبال پرسپولیس در سال های اخیر عملکرد خوبی داشته است و همین موضوع باعث دعوت بازیکنان شاخصش به تیم ملی فوتبال شده است.با توجه به توقع هواداران سرخ سرمربی پرسپولیس همواره تلاش در لیگ قهرمانان آسیا به سمت بهترین نتیجه ممکن حرکت کند ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مهندس فرهاد فرهودی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه در مراسم تجلیل از آتش نشانان که بمناسبت روز آتش نشان در سالن شهدای دولت و با حضور استاندار کرمانشاه ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در دهه 50 شمسی، یک مقام شوروی با اشاره به بودجه دفاعی بی سابقه و خریدهای کلان تسلیحاتی ایران، خطاب به شاه سابق گفته بود: هدفتان چیست؟ اگر مقصود عراق است، که این حجم اسلحه خیلی بیشتر از توان آن است، اگر هم هدف شوروی است ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۳    
همانطور که در یادداشت های گذشته هم اشاره شد، اصلاح نظام بانکی کشور در صدر اولویت های دولت جدید قرار دارد و بناست براساس وعده های داده شده از طرف تیم اقتصادی دولت، در این زمینه چاره اندیشی شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد در یادداشتی نوشت: آژانس بین المللی انرژی یارانه پرداخت هر سال انرژی در ایران را 90 میلیارد دلار اعلام کرد. رییس سازمان برنامه رقم 63 میلیارد دلار یارانه پنهان را بیان کرده. یعنی در ایران، به طور متوسط، به هر نفر در سال، 19 میلیون تومان یارانه انرژی پرداخت شده است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۸:۵۲    
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: دولت برای محقق شدن وعده رییس جمهور مبنی بر ساخت سالیانه یک میلیون واحد مسکونی باید وزارت راه وشهرسازی را با توجه به تجارب گذشته به روزرسانی کرده و با همکاری بخش خصوصی قانون جهش تولید مسکن را اجرایی کند. ...
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تعطیلی کامل مهمترین حوزه گردشگری کیش در راه است . عدم تامین سوخت شناورهای کلوپ ها، تحمیل اجاره های سنگین و تبعیض در دادن برخی مجوزها پاشنه آشیل این حوزه مهم گردشگری کیش شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۸:۱۷    
گروه استان ها - با اینکه در هشت سال گذشته نبود نظارت های درست سبب گران فروشی اصناف مختلف در زنجان شده بود ولی مسئولان نظارتی و بازرسی اعلام می کنند که کمبود نیرو سبب شده کنترل بازار از دست آن ها خارج شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدافع اسبق پرسپولیس و تیم ملی گفت: الهلالی ها فلسفه فوتبال مالکانه را در دستور کار خود دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت نفتی هِس اعلام کرد: کمبود سرمایه گذاری یکی از اصلی ترین موانع تامین تقاضای نفت در بازار جهانی در آینده خواهد بود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتسال ایران فردا(دوشنبه) در چارچوب دور یک چهارم نهایی رقابت های جام جهانی فوتسال باید به مصاف قزاقستان برود. این دیدار در حالی به انجام می رسد که محمد ناظم الشریعه و بازیکنان تیم ملی باید حسابی مراقب نقاط قوت حریف باشند ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۶    
مصطفی آجورلو مدیرعامل جدید استقلال با انتشار بیانیه ای سر فصل برنامه های خود در این مجموعه را به شکل رسمی اعلام کرد تا هواداران باشگاه استقلال با تفکرات وی به شکل صریح و روشن آشنا شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۲    
موفقیت گاندو به خاطر ورود به مسائل امنیتی، سایر کارگردان ها و هنرمندان را هم به فکر ورود به این حوزه جذاب انداخته است.