پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۷:۱۱Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پاشنه آشیل»

عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۹    
کارشناسان اقتصادی معتقدند هر یک درصد رشد اقتصادی باعث ایجاد صد هزار شغل خواهد شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: عملکرد فاجعه بار دولت روحانی در هر 2 بخش عرضه و تقاضا مسکن منجر به ایجاد فشار معیشتی گسترده و معطلی ظرفیت عظیم اشتغال در ساخت وساز مسکن شد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر ساوج بلاغ اظهار کرد: در آستانه انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم قرار داریم؛ کارگران باید فرصت را غنیمت شمارند تا از حضور علیرضا محجوب در انتخابات برخوردار شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی کرمان با اشاره به اینکه در موضوع توسعه پایدار شاخص پرداختن به مشاغل خانگی بسیار اهمیت دارد، گفت: پاشنه آشیل مشاغل خانگی توسعه بازار، برندینگ و بسته بندی است که باید به این بخش ها پرداخته شود.
انقلاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۷    
مشکل عمده ای که در حال حاضر واردات ، تخصیص ارز و ترخیص کالا و مواد اولیه واحدهای تولیدی و صنعتی را دچار معضلات عدیده ای نموده است ، عدم هماهنگی بین وزارت صمت ، بانک مرکزی و گمرک می باشد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۲    
اردبیل - محمد پورعسگری خیاوی؛ نامزد ششمین دوره شورای اسلامی مشگین شهر گفت: ورود افراد بدون تخصص مدیریت شهری به شورای شهر سبب شده تا روزمرگی در این پارلمان محلی اصلی ترین مشکل شهری باشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۹    
مدیر واحد توسعه سیستم های حمل و نقل پاک شهرداری تهران گفت: دوچرخه اشتراکی، پاشنه آشیل توسعه دوچرخه سواری است، عمده سفرها به تهران به شکل آونگی به مرکز تهران است و بهترین گزینه برای انجام سفر به مقصد نهایی دوچرخه است و دوچرخه های اشتراکی بهترین وسیله برای این کار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به اعتقاد کارشناسان پروژه جدید ذخایر داده ها در رژیم صهیونیستی می تواند نقطه ضعف و پاشنه آشیل این رژیم در هر جنگی در آینده به شمار می رود.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۹:۴۴    
منبع: گلوبال نیوز / ترجمه: روزنامه نوآوران
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۷    
هواداران رمزپول های مجازی همانند بیت کوین افتخار می کنند که پولی آزاد و به دور از امکان دسترسی حکومت ها را یافته اند. آن ها می گویند بیت کوین نه کاغذ است که نیاز به چاپخانه دولتی داشته باشد و نه توسط بانک مرکزی کنترل می شود. بیت کوین از طریق الگوریتم های پیچیده ریاضی خودش خودش را اداره می کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۷:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که کمبود پزشک به عنوان پاشنه آشیل نظام سلامت کشور تلقی می شود و در این بین، بیماری کرونا این مشکل را بیش از پیش نمایان ساخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۶:۰۴    
اگر وزیر بهداشت در بخش خصوصی منافع یا جایگاهی داشته باشد، این امر روی سیاستگذاری هایش تاثیر خواهد گذاشت؛ تا وقتی پزشک دوشغله داشته باشیم، هیچ گاه اختلاف کیفیت بخش دولتی و خصوصی اصلاح نخواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۰:۲۹   + ۵۰ سایت دیگر  
با امضای موافقتنامه لغو روادید گروهی گردشگری بین ایران و روسیه، تحلیل ها نسبت به تأثیرات این توافق آغاز شد و باید منتظر تأثیرات آن بر توسعه گردشگری داخلی ماند؛ با این وجود هنوز هم می توان پاشنه آشیل در جذب گردشگر خارجی را فقدان تبلیغات دانست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
روح الله ایزدخواه، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همه اهداف باید بر یک پاشنه آشیل واحد ایجاد شود و آن چیزی جز مردمی سازی نیست. به عبارتی اگر مردمی سازی اتفاق نیفتد، شکست می خوریم و مردمی سازی وجه مشترک همه اهداف است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر اشعری می گوید: نداشتن پیوست فرهنگی در طرح های اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی پاشنه آشیل دولت هاست که موجب رها شدن فرهنگ عمومی در جامعه شده است.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
انباشت کمبود تولید جوجه یکروزه از دی ماه سال گذشته تاکنون، بازار مرغ و تخم مرغ را در روزهای آینده در شرایط نامناسبی قرار خواهد داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۱:۱۴   + ۵۲ سایت دیگر  
بررسی کمیته ساماندهی تحقیقات کووید-19 وزارت بهداشت در گزاره برگ شماره 28 نشان می دهد، اگر این واکسن ها قابلیت ایجاد یک میدان مغناطیسی را در بدن داشته باشند یا باید محتویات خود واکسن ها خواص مغناطیسی داشته باشند یا اینکه خاصیت مغناطیسی را در بدن القا کنند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سهم 75 درصدی گاز طبیعی در سبد انرژی اولیه کشور، حاکی از اهمیت ویژه تأمین گاز در امنیت عرضه انرژی در ایران است. از سوی دیگر، 80 درصد از کل گاز مصرفی کشور از میدان گازی مشترک پارس جنوبی تأمین می شود ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در طول فصل جاری بسیار مشاهده شد که پاشنه آشیل استقلال خط دفاعی این تیم است. از این رو فرهاد مجیدی در تلاش برای تقویت این پست حساس است.
صبح خرد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۲:۴۴    
در پی پیشنهاد علی طاهری کیا؛ . پیشنهاد علی طاهری کیا برای اعلام عمومی برنامه های نامزدهای شورای شهر یاسوج، با موافقت و استقبال فرمانداری بویراحمد مواجه شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۲۵    
ایسنا/لرستان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان می گوید: بخش صنعت استان با مشکلاتی مواجه بوده که رفع آنها را در دستور کار داریم.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - با تغییر رئیس کل بانک مرکزی از سوی دولت این سوال در ذهن کارشناسان و فعالان اقتصادی شکل گرفت که آیا سیاست های بانک مرکزی در قبال نرخ ارز تغییر کرده است؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بررسی تداوم محدودیت فعالیت برخی اصناف در وضعیت نارنجی کرونایی قم یکی از موضوعات نشست امروز ستاد مدیریت بحران استان بود.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
همتی در توییتی نوشت: ناهماهنگی تیم اقتصادی در تمام دوره های قبلی ریاست جمهوری پاشنهٔ آشیل اقتصاد کشور بوده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عبدالناصر همتی صبح امروز در برنامه رادیویی دومین گام رادیو اقتصاد اظهارکرد:باید این سیاست زدگی که در کشور وجود دارد و پاشنه آشیل اقتصادمان شده است را کنار بگذاریم و روند را اصلاح کنیم و کا را به جایی برسانیم که به مردم پاسخگو باشیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- چهار موج از شیوع کرونا گذشته و امروز روزهای بهتری را نسبت به قبل می گذرانیم اما هنوز هم باید مراقب بود و پروتکل های بهداشتی را رعایت کرد چرا که ساده انگاری پاشنه آشیل شیوع دوباره بیماری است.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سازمان لیگ فوتبال ایران از چند سال پیش و همزمان با اجرای طرح های حرفه ای در لیگ برتر، برگزاری نشست های خبری یک روز پیش از شروع مسابقات را الزامی کرد ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دوران تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در ایران هر چهار سال یک بار صحنه های خارق العاده ای را در عرصه سیاست کشور رقم می زند. انتخابات ریاست جمهوری 1400 از چندین جهت متفاوت از دوره های گذشته است. یکی از مهمترین تفاوت های آن رد صلاحیت های گسترده ای است که عملا نتیجه انتخابات را پیش از رای گیری مشخص کرده.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۲    
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: تخریب و عبور از اخلاق مداری پاشنه آشیل انتخابات است و نامزدها و ستادهای انتخاباتی باید بر مدار ارایه دستاوردها و برنامه ها حرکت کنند و از تخریب و وعده های غیرعملی بپرهیزند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
محسن زنگنه گفت: به دروغ اعلام می کنتد قطعی برق بخاطر رمز ارزهاست در حالی که کل برق مصرفی آن 70 مگاوات و کمتر از 2 درصد برق تولیدی کشور است.
برترین ها / شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
فارس: مدیرمسؤول روزنامه کیهان: در واقع ما حضور آمریکا را در منطقه شکسته ایم و یکی از خواسته های آن ها این است که ما چنین حضوری نداشته باشیم در واقع بیانات آقای لاریجانی شبیه به این است که دوره موشک گذشته و دوره گفتمان است در صورتی که اگر چنین قدرتی نداشتید توسط دشمن خورده می شدید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حضور پررنگ مردم در انتخابات امر بسیار مهمی است، بدون تردید ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی این بار هم مقتدرانه می کوشند تا با انتخاب اصلح خود، مدیریت کشور را به دست افرادی کارآمد بسپارند تا مشکلات جامعه حل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از چند هفته که در شرایط خطرناک بیماری کرونا بود با اعمال محدودیت ها نارنجی شده اما مراسمات و دورهمی ها زنگ خطر بزرگی برای دوباره قرمز شدن استان است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۶:۰۳    
مجلس یازدهم سند دریافت مالیات از سرمایه ها را امضا کرد. هر چند این مالیات در برخی کشورهای توسعه یافته دریافت می شود، اما در ایران که تورم پاشنه آشیل اقتصاد است، وضع این مالیات یعنی دریافت مالیات دوبل از مردمی که هیچ سودی از سرمایه خود نمی برند!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - در حال حاضر براساس آخرین وضعیت اعلام شده در نرم افزار ماسک از 36 شهر استان، 23 شهرستان در وضعیت نارنجی و 13 شهرستان در وضعیت زود شیوع کرونا قرار دارند.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۸    
آیا فولادی ها دست به یکی کردند تا محصولات معدنی که در بورس کالا عرضه می شود را نخرند؟ البته عجیب نیست که فولادی ها خواهان معامله محصولات معدنی به شیوه قبل و خارج از بورس کالا باشند ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۶:۱۰    
با توجه به خروجی شورای نگهبان و رد صلاحیت های گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به نظر می رسد که هشتمین رئیس جمهور ایران کسی جز سید ابراهیم رئیسی نیست ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام جهان بزرگی گفت: وقتی می خواهیم به مردم پاسخ گو باشیم و ما مسؤول هستیم باید صریح صحبت کنیم و بگوییم؛ افرادی که می خواهند بر شما حکومت کنند چه مشکلاتی دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۳    
گروه استان ها- بعد از شیوع کرونا علی رغم تمامی هشدارها و تذکرات، عادی انگاری این بیماری موجب گسترده شدن آن شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
یک روزنامه حامی دولت نوشت در حالی که ماه های پایانی دولت روحانی با رکورد تورم مواجه است، سه نهاد مسئول در دولت با یکدیگر درباره این موضوع اختلاف نظر دارند!
سید علی مدنی زاده، استاد اقتصاد دانشگاه شریف با تاکید بر اینکه طرح جدید بانک مرکزی می تواند زمینه لازم برای مهار تورم مزمن را در کشور فراهم آورد، معتقد است همتراز قرار دادن مهار تورم با سایر اهداف، امکان دارد به دلیل پول پاشی برای حمایت از رشد اقتصادی، به پاشنه آشیل نسخه مهار تورم تبدیل شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه اصلاح طلب می گوید؛ علی لاریجانی تغییر کرده اما نمی تواند با ادبیات نخ نما و تاریخ مصرف گذشته روحانی، میان مردم جلوه کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۶    
تهران - ایرنا - افزایش بی سابقه اجاره بهای مسکن در آلمان که علاوه بر بحران بیکاری و همه گیری، حکم دادگاه قانون اساسی این کشور نیز به آن دامن زده، ژرمن ها را به ستوه آورده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شمیرانات در تحقق 124 درصدی سهمیه اشتغال شهرستان گفت: اشتغالزایی پایدار آرامش خانواده ها را با ثبات می کند و بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی را کاهش می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- این روزها، بازار اظهار نظر شخصی و غیر کارشناسی در مورد برخی مسایل داغ به پاشنه آشیل مرجعیت افراد مشهور اعم از هنرمند، ورزشکار و غیره تبدیل شده است؛ موضوعی که در صورت مدیریت نشدن، زخم مزمنی بر پیکر جامعه ایجاد می کند که با هزار عذرخواهی و ابراز پشیمانی هم درمان نمی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یحیی با شناخت ویژه ای که از نقاط ضعف حریفش دارد، امیدوار است بتواند با دست پر از اصفهان به تهران بازگردد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، نقدینگی و تورم از شاخص های کلانی هستند که این روزها پاشنه آشیل اقتصاد شده اند و منتقدان نیز رشد این دو شاخص را از معضلات اصلی اقتصادی می دانند ...
برترین ها / ملیت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: تیم فوتبال پرسپولیس در حالی دوشنبه هفته جاری دیدار معوقه هفته بیست و یکم خود را مقابل ذوب آهن اصفهان برگزار می کند که با کمبود مدافع میانی روبرو شده است. ...
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۳۳ سایت دیگر  
پاشنه آشیل علی لاریجانی به طور قطع گذشته اش در صداوسیما و نمادش پخش سه برنامه هویت، چراغ و کنفرانس برلین است. او از سوی مخاطبان و خبرنگاران در کلاب هاوس در این باره مورد پرسش قرار گرفت. درباره برنامه هویت ابراز پشیمانی کرد و گفت در جریان پخش آن نبوده و با آن موافق نبوده است