چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۶:۰۷Oct 2020 21

جدیدترین‌های «پاشنه آشیل»

میزان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – بی نظم؛ این یکی از صفاتی است که آمریکایی ها به ترامپ داده اند و حتی بسیاری از طرفداران وی مجبور به قبول این صفت ترامپ شده اند؛ با این وجود تا همین اواخر آنها در یک موضوع اساسی به ترامپ اعتماد داشتند: اقتصاد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
با این حال، پاشنه آشیل دونالد ترامپ در این دوره از رقابت های ریاست جمهوری برخلاف سال 2016، ضعف عملکرد وی در مقابله با همه گیری کرونا است. مردم آمریکا فراموش نخواهند کرد که تاکنون بیش از 223 هزار نفر در اثر این بیماری جان باخته اند و ابتلای بیش از 8 میلیون و 248 هزار نفر تایید شده است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
آپارتاید حاکم بر جامعه صهیونیستی به جایی رسیده که هر از چند گاهی شهر های مختلف فلسطین اشغالی شاهد اعتراض یهودیان مهاجر به این تبعیض نژادی رژیم صهیونیستی است و اعتراضات گسترده خیابانی طی ماه های اخیر، علاوه بر انگیزه های معیشتی ناظر به ناکارآمدی دولت، به شدت تحت تاثیر انگیزه های نژادی است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
هفت روز دیگر وقت مناظره آخر است؛ پاشنه آشیل ترامپ در برابر بایدن کجاست؟ سیاست خارجی ورشکسته یا کرونا؟! منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۵۸    
روزنامه خراسان: این شب ها دو سریال ایلدا ساخته راما قویدل و نجلا به کارگردانی خیرا... تقیانی پور از شبکه یک و سه در حال پخش است که هر دو مجموعه، قصه خود را در منطقه خاصی از ایران یعنی لرستان و آبادان به تصویر کشیده اند ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
روابط عمومی استانداری خوزستان بیش از آن که بتواند با خبرگزاری ها و مطبوعات موثر و رسمی استان تعامل کند یا به افرادی که شعاع اثرگزاری آنها نهایت در گروه های واتس آپی است بَسنده کرده و یا دست به دامان برخی رسانه های پایتخت نشین شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو از مردم خواست که ماسک سه لایه را بیشتر از 1300 تومان نخرند؛ اما بررسی های میدانی حکایت از این دارد که بسیاری از داروخانه ها وجود این محصول را انکار می کنند و مدعی اند که هنوز ماسکی با این مشخصات به آنها اختصاص پیدا نکرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری مازندران گفت: با وحود اینکه مهندسان تحصیل کرده بسیاری در حوزه ساخت و ساز و معماری استان وجود دارد، ولی این روزها صنعت ساختمان سازی در دست افراد غیرمتخصص اداره می شود که مسبب بسیاری از مشکلات در این حوزه هستند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: با آغاز انتخابات زودهنگام در آمریکا تاکنون بیش از 10 میلیون آمریکایی آراء انتخاباتی خود را در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا به صندوق های رای ریخته اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مجری فرانس 24 آرای ایالت فلوریدا را پاشنه آشیل برای دونالد ترامپ ارزیابی کرد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فرهاد ابول نژادیان گفت: پاشنه آشیل ما در حوزه بهداشت بازارچه های محلی است که متاسفانه متولی ندارد و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۹    
درک حزب عدالت و توسعه از کشورداری، حکومت و تعامل با منطقه و جهان، دستخوش تغییرات جدی شده و در عملکرد و مشی فعلی دولت ترکیه، شاهد اتخاذ تصمیمات و بروز رفتارها و اقداماتی هستیم که با اهداف اولیه حزب منطبق نیست و با آن آرمان ها جور در نمی آید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۰۲    
جمشید مغازه ای دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در این چند وقت اخیر به وفور و وضوح در ایلام شاهد پدیده زباله گردی هستیم که به یک پاشنه آشیل و معضل در حوزه سلامت جدید تبدیل شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، دلیل اصلی گرانی مرغ را در عدم تامین نهاده های دامی دانست و گفت: درصورت تامین این نهاده ها می توان به تولید انبوه گوشت مرغ و حتی صادرات نیز رسید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۷    
فرزین فرزام می گوید دلیل اقبال جهانی از موراکامی این است که او می تواند زندگی عادی و روزمره را ناگهان شگفت انگیز و باورنکردنی جلوه دهد. موراکامی برای مخاطب خاص نمی نویسد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز 20 مهر در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود را مشاهده می کنید.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به نظر می رسد محمد انصاری دیگر جایی در پرسپولیس فصول آینده ندارد و روزهای حضور این مدافع محجوب در جمع قرمزپوشان به پایان رسیده است. در همان ابتدای دوران حضور برانکو بود که پست دفاع چپ تبدیل به پاشنه آشیل پرسولیس شده بود و امید هواداران به درخشش وحید حیدریه بود که برای اولین بار نام محمد انصاری ...
هاژه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۰:۲۶    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سرانه ورزشی یکی از مهم ترین مباحث در رابطه با ورزش است. وقتی فضایی برای ورزش کردن موجود نباشد، طبیعتاً نمی توان به فعالیت های ورزشی پرداخت و آن را توسعه داد که این موضوع از لحاظ سلامت، تأثیراتی منفی بر روی اجتماع و افراد می گذارد . ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۴    
در حالی که بیش از 100 سال از اجرای مالیات بر عایدی سرمایه در بیش از 60 کشور دنیا می گذرد اما اجرای این طرح از سال 92 تاکنون بین مجلس و دولت سرگردان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۷:۱۷    
مشهد- امسال کرونا تمامی معادلات صنعت گردشگری را به هم ریخته و لذا این بیماری به دلیل بیکاری افزون بر 17 هزار نفر و تعطیلی نیمی از دفاتر خدماتی گردشگری در خراسان رضوی بسیاری از افراد را به اقدامات غیرقانونی واداشته که شاید از این طریق بتوانند بخشی از زیان ناشی از این سونامی را جبران کنند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۵:۳۳    
درحالی آمارهای منتشر شده از سوی گمرک جمهوری اسلامی ایران حکایت از جایگاه بالای بخش کشاورزی در توسعه و رونق صادرات غیرنفتی ایران می دهد می بینیم گرفتاری های گسترده ای از جمله کمبود نهاده های تولید در بخش کشاورزی یا حضور فعال دلال ها در این بازار باعث شده تا خبری از رونق کشت در این بخش نباشد و این ...
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بیمه ملت درسال 1389 با بررسی کارت های اعتباری در دنیا این کارت را طراحی و فعالیت خود را آغاز کرده است.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۴    
استقلال بحران مدیریت در استقلال همچنان پاشنه آشیل این باشگاه پر طرفدار مردمی است و حالا پس از انتخاب سر مربی التهاب ها برای انتخاب مدیر عامل بالا گرفته است. ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت بیمه بیان کرد: به دلیل نبود کارشناس خبره و کمبود منابع مالی شرکت های بیمه ای در کشور، بسیاری از ریسک ها در کشور تحت پوشش بیمه نیستند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۷    
پژوهشگر اقتصادی گفت: مهم ترین پاشنه آشیل طرح حمایت معیشتی مجلس، منابع آن است و دولت و مجلس با تفاهم یکدیگر باید منابع پایدار و غیرتورمی برای این طرح را تنظیم کنند تا افزایش تورم به همراه نداشته باشد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آکادمی رویال بورس گفت: در همه بازارهای مالی هر زمان اصلاح عمیقی صورت می گیرد به طور کلی باید اصلاح زمانی نیز صورت بگیرد و این اصلاح ممکن است کمی طولانی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۰۶    
سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر، مصدومیت های ناخواسته بازیکنان را پاشنه آشیل این تیم درشش هفته سپری شده از بازی های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور بیان کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۱    
توصیه شده که از افرادی که به صورت واضح بیمار هستند و سرفه و عطسه می کنند، دوری نماییم تا از ابتلا به کروناویروس جدید در امان بمانیم؛ اما حدود 25 درصد از افراد مبتلا هرگز علامت دار نمی شوند. طبق شواهد جدید، در بقیه ی افراد نیز ممکن است علائم تا 48 ساعت پس از عفونت ظاهر نشوند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
برخی کارشناسان وابستگی به خام فروشی نفت را دلیل بی ثباتی اقتصاد و موثر بر تولید کشور می شمارند و آن را به عنوان پاشنه آشیل اقتصاد ایران معرفی می کنند که این امر بودجه کشور را در معرض مستقیم شوک های قیمتی قرار داد و موجب از دست دادن بازار های فروش و وابستگی در بعضی از فرآورده های پایین دستی نفت شد ...
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۷:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: این چند دوره اخیر انتخابات را که مرور کنیم شاید کمتر انتخاباتی را به یاد بیاوریم که چون انتخاباتی که قرار است واپسین جمعه بهار 1400 در سراسر ایران برگزار شود و برای 4 سال و بلکه 8 سال ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
در حالیکه تنها چند ساعت به برگزاری اولین مناظره دونالد ترامپ با جو بایدن نامزدهای انتخابات 2020 مانده است، بحث عدم پرداخت مالیات توسط ترامپ به یکی از موضوعات داغ این مناظره تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران –ایرنا– قطار انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با برگزاری نخستین مناظره از چهار مناظره انتخاباتی درحال رسیدن به آخرین ایستگاه خود است، درمناظره امشب ناظران سیاسی رسانه های خبری مهمترین پاشنه آشیل این دو نامزد را ورود به جزئیات مسائل مهم سیاسی و اقتصادی دانسته اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آتش سوزی های پی در پی در کالیفرنیا آن هم در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به پاشنه آشیل ترامپ تبدیل شده و انتقادها را از سیاست های نادرست وی در خصوص مسائل اقلیمی و آب و هوایی افزایش داده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : اولین مناظره انتخاباتی آمریکا میان دو نامزد دموکرات و جمهوریخواه امروز سه شنبه به وقت محلی برگزاری می شود این در حالی است که رسانه ها دراینباره می گویند که بی سابقه ترین انتخابات ایالات متحده را پیش رو خواهند داشت.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
یورو نیوز: اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بین دونالد ترامپ و جو بایدن، نامزدهای جمهوریخواه و دموکرات قرار است سه شنبه شب در شهر کلیولند در ایالت اوهایو برگزار شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
فقط 10 درصد متقاضیان طرح ملی مسکن در تهران وجه اولیه اعلامی از سوی وزارت راه و شهرسازی را واریز کرده اند که این موضوع می تواند به پاشنه آشیل این طرح ملی تبدیل شود.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور روز سه شنبه اول مهر علیرضا رزم حسینی استاندار فعلی خراسان رضوی را برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت به مجلس معرفی کرد. نامه رئیس جمهور روز چهارشنبه دوم مهر در صحن مجلس قرائت شد و بررسی صلاحیت این وزیر پیشنهاد در دستور کار روز سه شنبه این هفته مجلس قرار دارد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ نمی تواند در پایتخت ایالات متحده آمریکا که با فاجعه اقتصادی و سیاسی مواجه است، آراء لازم را کسب نماید.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
استقلال امشب در حالی باید به مصاف پاختاکور برود که نقطه قوت این تیم ازبکستانی پاشنه آشیل آبی ها محسوب می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
شهردار تهران معتقد است فارغ از جناح بندی ها و گروه بندی های سیاسی باید عاقلانه و عادلانه رفتار کرد و اینکه محدودیت ها و کمبودها فقط برای یک عده باشد قابل توجیه نیست .
برترین ها / جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ورزش سه: پس از ناکامی در خرید دانیال اسماعیلی فر، پرسپولیسی ها شرایط مبهمی را برای پست دفاع راست تجربه می کنند. دانیال اسماعیلی فر جزو اولین نفرات لیست یحیی گل محمدی بود و سرمربی سرخ ها اصرار ویژه ای به خرید این ستاره 28 ساله داشت اما در یک روز گرم تابستانی ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۰۲    
شتاب زدگی های بیجا را می توان از پاشنه آشیل های هفت سال گذشته دانست که اگر هم از جانب بی تخصصی و یا کم تعهدی به حساب نیاید قطعاً...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
انتخاب: پولتیکو در تحلیل به قلم لورا بارون لوپز، مارک کاپوتو و النا شنایدر نوشت: یک گردهمایی برای دور هم نشاندن دهها نفر از مفاخر برجسته سیاه پوست؛ از جمله افراد حاضر در این گردهمایی می توان به جی زی، کارلاماین تا گاد شخصیت رادیویی و بن کرامپ، وکیل حقوقی اشاره کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیریت ناکارآمد بحران کرونا و افزایش لجام گسیخته شمار تلفات بیماری ناشی از این ویروس در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به پاشنه آشیل دولت دونالد ترامپ تبدیل شده است.
آی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
آی اسپورت - سه سال قبل بعد از اینکه پرسپولیس در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در مسقط مقابل الهلال تن به تساوی بدون گل داد به دبی رفت تا مقابل الوحده بازی کند اما شب قبل از آن مسابقه اتفاق عجیبی در تمرین تیم افتاد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۲    
با آنالیز بازی های اخیر حریف قطری پرسپولیس، پاشنه آشیل این تیم برای کادر فنی سرخ ها شناسایی شد.