سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۵:۱۵Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارزش افزوده»

ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان گفت: بخش خدمات با 44 درصد سهم اشتغالزایی در استان 66 درصد ارزش افزوده داشته که نشان از بالابودن میزان بهره وری نیروی کار در این بخش است.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: بهترین راهبرد برای سامان بخشیدن به مسائل اقتصادی، ارتقای ظرفیت های صادراتی است اما بررسی آمارهای تجارت خارجی کشور از حاکمیت خام فروشی در بخش صادرات غیرنفتی ما حکایت دارد و این هشداری برای متولیان امر نسبت به خروج منابع ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- یک هنرمند دف نواز ابراز امیدواری کرد که هنرمندان کشور در سایه و رهنمود پیشکسوت ها همچنین با دانش روز، خلق آثاری که ارزش افزوده ای برای مخاطبان داشته باشد را در دستور کار خود قرار دهند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ هدایت الله جمالی پور در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که عصر دوشنبه در سالن شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد اظهارداشت ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در توئیتی تاکیدکرد؛ مجلس باید در بودجه 1401 بی عدالتی در موضوع عوارض ارزش افزوده گاز را مرتفع کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۱    
همدان- خیار از محصولات کشاورزی و گلخانه ای در همدان است که در راستای دستیابی به ارزش افزوده مناسب واحدهای فرآوری خیار در قالب تبدیل آن به شوری و ترشی در همدان فعال است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس از در نظر گرفتن برش استانی و شهرستانی برای هدف گذاری های رشد اقتصادی و رشد ارزش افزوده بخش های مختلف خبر داد و این اقدام را منجر به معطوف شدن توجه به پروژه های اثرگذار و تقویت بعد نظارتی دانست.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فاطمی امین افزود: سال آینده ما صادرات را حداقل به 45 میلیارد دلار خواهیم رساند که تقریباً با نیاز ارزی کشور تراز است. وزیر صمت اضافه کرد: در دو ماه گذشته 26 مورد از موانع صادراتی را شناسایی کردیم که از جمله آن بازگشت مالیات بر ارزش افزوده بود که حل شد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۵    
مخاطبان عصر ایران*؛ ابوالفضل خدائی- در زمان خرید از فروشگاه های افق کورش، هفت و جانبو (اینها را دیده ام)، مبلغی تحت عنوان مالیات بر ارزش افزوده از مشتری اخذ می گردد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: مودیانی که در سامانه قانون پایانه های فروشگاهی ثبت نام و از پایانه فروشگاهی استفاده می کنند، نیازی به پرکردن اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، همچنین ارائه فهرست معاملات فصلی ندارند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مالیات برای خانواده ای که 5 یا حتی 6 میلیون تومان درآمد دارد و صاحب چند فرزند است، بسیار سخت است؛ مخصوصاً که همه ما مجبور به پرداخت مالیات بر ارزش افزوده هستیم و در واقع حدود نه یا ده درصد بیشتر برای همه چیز هزینه می کنیم؛ بار مالیات را بر دوش ثروتمندان بیاندازند؛ آن هایی که اموال آنچنانی دارند ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - فلزات معدنی در جهان، به سه گروه فلزات آهنی، غیر آهنی و گران بها، تقسیم می شوند. اصطلاح فلزات غیر آهنی به آن دسته از فلزاتی اطلاق می شود که در ترکیب شیمایی آنها، مقدار کمی آهن استفاده شده باشد ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
استفاده از سازوکار مبادلات تهاتری برای تسهیل مبادلات در صورت نیاز بخشی از بند دهم سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی است. در این بند بر حمایت همه جانبه هدفمند از صادرات کالاها و خدمات به تناسب ارزش افزوده و با خالص ارز آوری مثبت تاکید شده است و تهاتر، یکی از روش های این حمایت است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تسهیل تجارت اتاق تهران گفت: با حذف شرط رفع تعهد ارزی از شروط استرداد مالیات بر ارزش افزوده صادرکنندگان، سالانه یک هزار 500 میلیارد تومان از منابع صادرکنندگان مسترد خواهد شد.
باشگاه پرسپولیس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
پرسپولیس فقط با اوانو همکاری دارد و همراهی با پرسپولیس از طریق آن ممکن است. سامانه های مبتنی بر ارزش افزوده و دیگر اپلیکیشن ها نیز هیچ گونه همکاری با پرسپولیس ندارند. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۴    
نشست بررسی ایجاد زنجیره ارزش تولید صنعتی شتر مرغ با حضور مدیر امور طیور،زنبور عسل و کرم ابریشم،اعضای شرکت تعاونی شتر مرغ داران خراسان، مدیر عامل انجمن زنجیره ارزش تولید شترمرغ کناباد و کارشناسان معاونت امور دام در محل معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دکترسیدمهرداد سیادت نسب یکی از مهم ترین برنامه های اعلام شده رئیس جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت، توجه به لزوم توسعه صادرات غیرنفتی با تاکید بر نقش آن در اقتصاد، اشتغال ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه وبودجه گفت: برنامه های دولت تعیین تکلیف بدهی ها و تکمیل پروژه های نیمه کار است که از سال های گذشته به ارث رسیده است و با توجه به اینکه تعداد این پروژه های نیمه تمام عدد قابل توجهی است پروژه هایی که اشتغال و ارزش افزوده ایجاد کنند در اولویت خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۱    
صنایع تبدیلی به روز و مناسب ضمن جلوگیری از هدر رفت محصولات کشاورزی و افزایش ارزش افزوده به اقتصاد کشاورزی کمک می شود.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس روند توسعه و ارتقا پالایشگاهی رو به بهبود بوده اما بسیار کند است و تا سهم تکلیفی 10 درصدی نفت کوره فاصله زیادی دارد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس جمهور کشورمان گفت: اردبیل باید به عنوان قطب کشاورزی مورد توجه واقع شود و ارزش افزوده و اهمیت به این حوزه را باید در این استان با جدیت تمام دنبال کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اراک- وزیر ورزش و جوانان گفت: پیگیر احیا و اعمال قانون 27 صدم درصد سهم ورزش از مالیات بر ارزش افزوده در بودجه هستیم.
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس جمهور از برنامه های کوتاه مدت و میان مدت دولت برای فعال کردن ظرفیت های کشاورزی و توسعه صنایع تبدیلی و نیز رونق صنعت گردشگری در استان اردبیل خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۱    
هرورانی با بیان اینکه صادرکنندگان به ثبات نیاز دارند، گفت: باید راهبرد توسعه تجارت داشته باشیم؛ هیچ آماری از صادرات با ارزش افزوده بالا و پائین نداریم و این نشان می دهد دغدغه ای برای توسعه صادرات کشور، وجود ندارد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز (جمعه) در فرودگاه شهرستان پارس آباد درباره اهداف سفر استانی به اردبیل گفت: استان اردبیل قطب کشاورزی است و از ظرفیت های مناسبی از جمله آب فراوان و خاک حاصلخیز برای کشاورزی برخوردار است و مصمم هستیم این ظرفیت ها را فعال کنیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: باید به استان اردبیل توجه شود و صنایع تبدیلی و چرخه ارزش افزوده را دنبال کرد که اینها از برنامه های دولت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۷:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس جمهور گفت: به استان اردبیل باید به عنوان قطب کشاورزی توجه شود و ارزش افزوده و اهمیت به این حوزه را باید در این استان باید با جدیت تمام دنبال کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۰:۴۶    
یکی از مهمترین چالش هایی که کارگزاری ها با آن مواجه هستند، موضوع 9 درصد ارزش افزوده است ضمن آنکه زیرساخت های معاملاتی بازار سرمایه ایران با بورس های بین المللی فاصله زیادی دارد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۰:۳۴    
رکنا_مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام گفت: در شش ماهه نخست سال جاری از محل عوارض دریافتی مالیات بر ارزش افزوده 133 میلیارد ریال به حساب شهرداری های استان واریز شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دکتر رئیسی تاکید کرد: باید با صادرات محصولات باکیفیت به ابراز تمایل کشور های مختلف برای گسترش مناسبات اقتصادی با ایران پاسخ دهیم. همچنین باید از خام فروشی فاصله بگیریم و به صادرات محصولات شرکت های پایین دستی و کوچک و محصولات با ارزش افزوده بالا توجه بیشتری کنیم.
قابلیت های بالای گردشگری در راستای توسعه اقتصادی و ایجاد ارزش افزوده سبب شد تا کشورهای مختلف حتی به رغم عدم برخورداری از ظرفیت های طبیعی و تاریخی، به دنبال راهکارها و تدوین برنامه برای جذب گردشگر باشند و تجربه موفق برخی کشورها موید این مطلب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور صبح امروز پنجشنبه همزمان با روز ملی صادرات در نشستی که بیش از 2 ساعت و نیم به طول انجامید، با جمعی از صادرکنندگان موفق کشور دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۰    
فرماندار شاهرود گفت: وجود معادن، فرصت عالی این شهرستان است؛ اما تا زمانی که خام فروشی وجود دارد، مانع ارزش افزوده و اشتغال زایی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون مدیر کل امور روستایی استانداری خراسان رضوی گفت: گردشگری از مهم ترین صنایع دنیا و توریسم روستایی از مهم ترین ظرفیت های استان است و در این راستا ما باید برای طبیعت با اصلاح و بهبود ارزش افزوده ایجاد کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه طلا و جواهر گفت: از مجلس یازدهم و دولت جدید کمال تشکر را داریم که با مصوبه درست مالیات بر ارزش افزوده از سود و اجرت باعث رونق این بازار بعد از اجرای این قانون می شوند.
شادا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در سال گذشته بالغ بر هزار و 100 میلیارد ریال از محل وصول مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها، دهیاری ها و مناطق عشایری استان پرداخت شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵    
دنیای اقتصاد : در حوزه اکتشاف سال گذشته توانستیم ذخایر جدیدی از سنگ آهن، زغال سنگ، طلا و مس کشف کنیم. رئیس هیات عامل سازمان توسعه ای ایمیدرو افزود: میزان ذخایر پیش بینی شده این محدوده ها ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
همدان- قلمنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: بیش از 27 درصد از اشتغال و 29 درصد ارزش افزوده بخش اقتصاد در استان همدان به کشاورزی اختصاص دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۰    
رئیس اداره کل آموزش و ترویج بیمه کشاورزی با یادآوری شعار سال گفت: نقش فرهنگ در بهره وری تولید و ایجاد ارزش افزوده و برخورداری از پوشش های بیمه ای از اهمیت زیادی برخوردار است.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، گفت: شرکت های دانش بنیان به واسطه خدمت و ارزش افزوده ای که ایجاد می کنند، در افزایش بهره وری بسیار موثر هستند.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار مازندران در این مراسم توجه همه دولت به روستاها را با هدف اشتغال زایی مطابق با کشاورزی نوین توصیف کرد و گفت: امروز با کشاورزی نوین شاهد ارزش افزوده بیشتری در تولید محصولات کشاورزی استان هستیم. ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی خراسان شمالی از قول وزیر صمت برای رفع مشکلات تعهد ارزی و استرداد ارزش افزوده به تجار در نشست با روسای اتاق بازرگانی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
صندوق ذخیره فرهنگیان از فروردین ماه امسال با صدور اطلاعیه هایی از بازنشستگان و اعضای این صندوق خواسته است نسبت به ثبت اطلاعات کدبورسی شان در سامانه های این صندوق به منظوری بهره مندی از ارزش افزوده سرمایه ها و دارایی ها اقدام کنند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به بروکراسی های اداری حاکم بر فضای کسب و کار فعالان اقتصادی در سطوح ملی و استانی، طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار در مجلس شورای اسلامی را در صورت اجرا و تحقق رسالت های آن، گره گشای بسیاری از مشکلات پیش روی بخش صنعت، معدن و تجارت کشور عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با اشاره به اینکه 20 فرصت سرمایه گذاری در طرح های پیشران این صنعت در شهرستان ماهشهر آماده رونمایی است، گفت: سرمایه گذاری های کوچک با ارزش افزوده بالا از خصوصیت های مهم این طرح های سرمایه گذاری هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۰    
استاندار خراسان شمالی، راه اندازی و توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی محصولات کشاورزی را از الزامات عنوان کرد و گفت: باید با توسعه این صنایع از خام فروشی محصولات کشاورزی جلوگیری کرد تا ارزش افزوده فعالیت کشاورزی نصیب تولیدکننده شود.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از رویداد24، اخیرا فرامرز توفیقی، نماینده کارگران در شورای عالی کار اعلام کرده که هزینه معیشت کارگری به مرز 11میلیون تومان رسیده این در حالی است که حداقل دستمزد کارگران تنها 37 درصد هزینه معیشت واقعی یک خانوار کارگری را پوشش می دهد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: 3 درصد مالیات بر ارزش افزوده تحت عنوان عوارض ارزش افزوده به حساب شهرداری و دهیاری ها واریز می شود.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایری گلستان گفت: با هدف دسترسی آسان به انرژی برق، 300 پنل خورشیدی از محل اعتبارات شرکت توزیع نیروی برق و مالیات بر ارزش افزوده تامین و بخشی از آن میان جامعه عشایری این استان شمالی توزیع شد.
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۲    
ارزش افزوده مفهومی است که توجه به آن می تواند ضمن توسعه برنامه شرکت ها و سازمان ها در زمینه تکنولوژی، سرمایه های انسانی، بهره وری، اقتصاد، محیط زیست و ...، زمینه ارتقای سطح رقابت پذیری در عرصه های بین المللی را به وجود آورد ...