سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۳:۰۸Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل بنادر و دریانوردی»

گروه استانها- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از افتتاح 7 پروژه در بنادر استان در دهه مبارک فجر با اعتبار 26.3 میلیارد تومان خبر داد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: رکورد تخلیه بیش از یک میلیون و 701 هزار تن کالا در یک ماه در بندر امام خمینی(ره)، با ورود 32 فروند کشتی حامل کالای اساسی به این بندر به ثبت رسید.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با هدف ارتقاء ایمنی سفرها و گردشگری دریایی، 8 فروند اسکله گردشگری در جزیره قشم و بندر سیریک نصب و راه اندازی می شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: همزمان با هشتمین روز از اجرای طرح نوروزی تسهیل سفرهای دریایی یک فروند اسکله شناور مخصوص گردشگری در بندرگاه تالاب بین المللی آذینی سیریک نصب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 27 فروند انواع شناور در بندر شهیدرجایی و مجتمع کشتی سازی استان تعمیر شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان دی 27فروند شناور با کاربری مختلف در اداره تعمیر و نگهداری تجهیزات دریایی بندر شهیدرجایی و کشتی سازی های استان تعمیر و به چرخه خدمات حمل و نقل دریایی بازگشته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: به منظور آماده به کاری ناوگان خدماتی و پشتیبانی از ابتدای امسال تا پایان دی 27 فروند شناور با کاربری مختلف در اداره تعمیر و نگهداری تجهیزات دریایی بندر شهید رجایی و کشتی سازی های استان هرمزگان تعمیر و وارد چرخه خدمات حمل و نقل دریایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادرو دریانوردی خوزستان گفت: برای نخستین بار در بنادر کشور دوره آموزشی پدافند زیستی غلات برای کارشناسان واحد HSE برگزار شد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نصب دومین فروند اسکله فلزی درحوضچه جزیره هنگام خبرداد و گفت: با بهره برداری از این اسکله علاوه بر تفکیک مسیر ورود و خروج گردشگر و ارتقاء سطح ایمنی، مدت زمان انتظار بویژه در روزهای اوج سفرکاهش خواهد یافت.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از تکمیل مراحل نصب و انجام تست نهایی دستگاه مکنده 300 تنی غلات در بندر فریدونکنار خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: کشتی رورو با ظرفیت حمل 36 کامیون حامل محصولات صادراتی در بندرانزلی پهلو گرفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
بهشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: قرارداد سرمایه گذاری احداث کارخانه روغن کشی و خوراک دام به ارزش دو هزار و 400 میلیارد ریال منعقد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: قطعات حساس تجهیزات استراتژیک تخلیه و بارگیری مجتمع بندری امام خمینی (ره) به همت شرکت های دانش بنیان طراحی و تولید شد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) از پایان عملیات اجرایی احداث تصفیه خانه روغن خوراکی با ظرفیت روزانه 150 تُن روغن خام در بندر امام خمینی (ره) خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان در چاف و چمخاله از افزایش 65 درصدی افزایش عملکرد کانتینری بر حسب تی یو خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: با ورود 206 فروند کشتی حامل کالا های اساسی به مجتمع بندری امام خمینی (ره)، بیش از 10 میلیون و 500 هزار تن کالای اساسی تخلیه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۷    
گروه استان ها- مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: نخستین محموله تجهیزات استراتژیک تخلیه و بارگیری بندر چابهار در راستای فعالسازی قرارداد تجهیز و بهره برداری از بندر شهید بهشتی بین سازمان بنادر و دریانوردی و طرف هندی وارد بندر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: با راه اندازی کارخانه روغن کشی در بندر امام خمینی (ره)، هزینه های حمل و ذخیره سازی این محصول کاهش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: پروژه روسازی بتنی معابر و تقاطعات در راستای ارتقای کیفیت عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین در بندر شهید رجایی عملیاتی شده و هم اکنون درحال انجام است.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تخلیه و بارگیری مواد نفتی از ابتدای امسال تا پایان آذرماه در بندرامیرآباد 72 درصد رشد داشت. محمدعلی اصل سعیدی پور مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد اعلام کرد که تخلیه و بارگیری مواد نفتی از ابتدای امسال تا پایان آذرماه بندرامیرآباد با 72 درصد رشد به 71 هزار و 500 تن رسیده است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: اولین محموله تجهیزات استراتژیک تخلیه و بارگیری بندر چابهار که از سوی هندی ها ارسال شده بود، وارد بندر شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: اولین محموله تجهیزات استراتژیک تخلیه و بارگیری بندر چابهار که از سوی هندی ها ارسال شده بود، وارد بندر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: نخستین محموله تجهیزات استراتژیک تخلیه و بارگیری بندر چابهار در راستای فعال سازی قرارداد تجهیز و بهره برداری از بندر شهیدبهشتی بین سازمان بنادر و دریانوردی و طرف هندی به ارزش 8.5 میلیون دلار وارد این بندر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از افزایش ورود کشتی و فعال بودن همه اسکله های بندر نوشهر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: 2 مانور عملیاتی مقابله با آلودگی نفتی و جست و جو و نجات دریایی به طور همزمان در بندر کنگان این استان برگزار شد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی خرمشهر گفت: این بندر برای ترانزیت خودرو به کشورهای دوست و همسایه از ظرفیت خوبی برخوردار است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد با بیان اینکه در 9 ماهه سال جاری میزان تخلیه و بارگیری کالا در بندرامیرآباد بیش از یک میلیون و 850 هزار تن کالا بوده است، اظهار داشت: در مدت یاد شده، بیش از 61 هزار و 200 تن کالا توسط ناوگان ریلی جابه جا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: این اداره کل مهیای کمک به احیاء عمارت حاج رئیس یکی از بنا های تاریخی بوشهر است که تحت تملک این اداره کل قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان از پهلوگیری ایمن و بی خطر 409 فروند کشتی حامل کالای خطرناک در آبراه خورموسی طی 9 ماه امسال در مجتمع بندری امام خمینی (ره) خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رشت-ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان در حاشیه مانور قطع 24 ساعته برق در بندرگاه انزلی گفت : این رزمایش دستاورد بسیار بزرگی برای این اداره کل بدنبال داشت و توانست برق اضطراری را به پست های اسکله های یک تا 10 خود با موفقیت منتقل کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: با امضای قرارداد سرمایه گذاری 160 میلیارد ریالی احداث مخازن جدید روغن خوراکی توسط بخش خصوصی ، ظرفیت عملیاتی و نگهداری مخازن روغن خوراکی در این بندر به 43 هزار تن خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: قرارداد 160 میلیارد ریالی با بخش خصوصی برای ساخت مخزن روغن خوراکی در منطقه ویژه اقتصادی امیراباد مازندران منعقد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: تخلیه و بارگیری انواع کالای نفتی و غیرنفتی در مجتمع بندری امام خمینی (ره) در 9 ماه امسال از 27 میلیون و 600 هزار تن فراتر رفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت : تردد شناورهای پهن پیکر با آبخور بالای 10 متربا انجام عملیات لایروبی آبراه خورموسی با اعتباری بالغ بر چهار هزار میلیارد ریال، تسهیل می شود.
به گفته مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در این سفر عملیات اجرایی پروژه ساخت مراکز فرعی جستجو و نجات دریایی سواحل استان (MRCC) در پسابندر به مبلغ 180 میلیارد ریال، پروژه پوشش رادیویی کامل سواحل استان در منطقه A1 دریایی با اعتبار کل 110 میلیارد ریال ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
افزایش عمق آب و امکان پهلودهی شناور ها در اسکله بندر ریگ خواسته مهم دریانوردان این بندر است که مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قول داده این خواسته پیگیری شود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون میزان بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر بیش از 154 درصد افزیاش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از نصب یک فروند اسکله فلزی در بندرگاه خمیر خبرداد و گفت: ایجاد اشتغال و رونق معیشت مردم منطقه، جذب توریسم دریایی، ارتقاء ایمنی گردشگری در تالاب بندر خمیر از مهم ترین اهداف نصب این اسکله بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان از افزایش قابلیت ذخیره سازی فرآورده های نفتی در بندر امام خمینی (ره) با بهره برداری از پایانه نفتی با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ورود اولین محموله تجهیزات بندر چابهار تا کمتر از دو هفته دیگر خبر داد و گفت: تا چند روز آینده قرارداد 10 ساله با اپراتور هندی فعال می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان ازورود یک میلیون و 650 هزار تن انواع کالای اساسی از طریق 53 فروند کشتی به بندر شهید رجایی از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با تکمیل طرح توسعه بندر کنگان ظرفیت پهلودهی این بندر دو تا سه برابر افزایش می یابد و قابلیت ورود کشتی های دو هزار و 500 تا سه هزار تنی فراهم می شود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی 18 پروژه سرمایه گذاری و عمرانی با هدف توسعه ظرفیت های بازرگانی و ارتقای ایمنی بندر امام(ره) به ارزش 15 هزار و 788 میلیارد ریال به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد با بیان اینکه فعالیت ها و فرآیندهای دریایی بندرامیرآباد هوشمند سازی می شود، گفت: یکی از اهداف مهم هوشمندسازی بنادر، تبدیل بندر به یک واسط بی طرف برای ارائه خدمات به فعالان بخش دریایی است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 18 پروژه در بندر امام خبر داد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، عادل دریس با اشاره به بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 18 پروژه بندر امام(ره)، اظهار کرد: رویکرد سازمان بنادر و دریانوردی برای توسعه ظرفیت های بندری و دریایی ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: عملیات به آب اندازی و پهلودهی نفتکش غول پیکر113 هزار تنی موفقیت آمیز در بندر بوشهر انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از واگذاری چهار موج شکن چندمنظوره در سواحل استان جهت منافع عامه و اشتغال پایدار ساحل نشینان به اداره کل شیلات خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان از افزایش حدود 50 درصدی عملیات کانتینری بنادر استان در 9 ماه امسال نسبت به همین زمان درسال قبل خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۲:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با توسعه زیرساخت ها، بندر بوشهر به بنادر نسل سوم ارتقا می یابد.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
با حضور حسن خیریانپور- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران و جمعی از مسئولان محلی بندر صیادی بابلسر به اتحادیه صیادان واگذار شد. در این مراسم که فرماندار- امام جمعه- مدیرکل شیلات- مدیرکل بنادر ودریانوردی استان و جمعی از مسئولان استانی و محلی حضور داشتند حسن خیریانپور طی سخنانی افزایش ...