یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۳:۲۳Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل بنادر»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اداره ایمنی و آتشنشانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: مانور اطفای حریق و امداد و نجات در بندر خارگ برگزار شد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: شهردار بوشهر با بیان اینکه احداث جزیره مصنوعی در آب های این شهر در دستور کار است، گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته همکاری های مشترک این شهرداری و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر توسعه می یابد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت:به دنبال رصد و پایش مستمر مرکز جستجو و نجات دریایی بندر امام خمینی 6 نفر از سرنشینان یک فروند موتور لنج باری مغروقه ایرانی در محدوده آب های کشور کویت نجات یافتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر شهردار بوشهر با بیان اینکه احداث جزیره مصنوعی در آب های این شهر در دستور کار است، گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته همکاری های مشترک این شهرداری و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر توسعه می یابد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۵    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد انزلی گفت: تلاش می کنیم در راستای ایجاد ارتباط میان صنعت و دانشگاه، روابط و همکاری خود با اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان را گسترش دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: در زمان حاضر لایروبی کانال دسترسی بندر نوشهر برای تردد ایمن کشتی ها اولویت نخست این اداره کل است.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۴    
فرمانده پایگاه مقاومت بلال حبشی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با هدف گرامیدشت هفته بسیج، نمایشگاه عکس و کتاب بسیج در این اداره کل برپا شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: 19 طرح عمرانی و احداثی با اعتبار سرمایه ای بالغ بر دو هزار و 600 میلیارد تومان در بندر امام خمینی(ره) در دست بررسی و اقدام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، از دو عملیات موفق در دریا در مدت 24 ساعت و ارائه خدمات پزشکی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۲    
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات امداد پزشکی به خدمه یک شناور خدماتی در نزدیکی بندر بوشهر با موفقیت انجام شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۲:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نصیرنیوز از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، مرتضی سالاری با اعلام این خبر افزود: با توجه به نزدیکی معادن مواد معدنی به بنادر غرب استان هرمزگان و صادرات بیش از سه میلیون و 700 هزارتن انواع موادمعدنی و ساختمانی در سال گذشته، با ایجاد زمینه های جدید امکان ارتقا به بیش از 10 [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
نوشهر- معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران از موافقت سازمان بنادر با تاسیس و ساخت سکوی تفریحی در نوار ساحلی تنکابن خبر داد و گفت: این سکو توسط بخش خصوصی اجرا می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار بیش از سه هزار و 300 میلیارد تومان هزینه شده است. ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام کرد: 7 خدمه شناور سلخ 2 که در موقعیت 8 مایلی بندر شارجه دچار حادثه شده بود نجات یافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۶:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: با صدور هشدار هواشناسی سطح زرد از دیروز، ضمن ابلاغ دریا بست به اداره کل بنادر و دریانوردی، شیلات و دریابانی استان، هر گونه تردد دریایی در خلیج فارس در روزهای پایان هفته ممنوع شده است.
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، معاون فنی و تجهیزاتی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و کارشناسان اعزامی ، جلسه بررسی کارشناسی و فنی در خصوص انتقال سه دستگاه جرثقیل دروازه ای (Gantry Crane) از بندر شهید رجایی به بندر شهید بهشتی چابهار برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: از امروز تا پنجشنبه هفته جاری نسبت به مواجی خلیج فارس به دریانوردان هشدار داده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۲:۳۹    
معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، غرب این استان را دارای پرترافیک ترین و بیشترین مرز دریایی کشور توصیف کرد و گفت: امروز بندرلنگه نیز به یکی از بنادر مهم و قطب ترانزیت خودرو و کانتینرهای یخچالی در دنیا تبدیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: مانور جست و جو و نجات دریایی و هوایی این اداره کل با مشارکت دستگاه های ذیربط در بندر بوشهر برگزار می شود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اعلام کرد: در بخش حمل مسافر به کشور قطر نیز در بحث زیرساخت احداث پایانه مسافربری بوشهر در بخش دریایی پایان یافته و در بخش سالن پایانه نیز پروژه تعمیرات اساسی در روزهای پایانی خود قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۰۰:۳۳    
مدیرعامل پدافند غیرعامل مازندران از ایجاد خط سبز دریایی با همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی، غله، جهاد کشاورزی و گمرک را از برنامه های این اداره کل عنوان کرد و گفت: با راه اندازی خط سبز دریایی در زمان بحران می توانیم گندم و سایر محصولات غذایی را از شرق به غرب مازندران انتقال دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اداره ایمنی و آتشنشانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: مانور اطفای حریق جامدات در بوشهر برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نوشهر- معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران با اشاره به نقش مرجع دریایی بندر نوشهر گفت: طرح جستجو و نجات دریایی بنادر خزر مصوب شد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شمال نیوز : مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، مدیرکل دفتر حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی و معاون اداری مالی و طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از جمله سوابق انزان پور طی قریب به 29 سال فعالیت در سازمان بنادر و دریانوردی است .
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۶:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، بندرلنگه را به عنوان یکی از بنادر مهم و قطب ترانزیت خودرو و کانتینر های یخچالی در دنیا خواند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی استان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش و یادواره شهدای ورزشکارشهرستان دیر با حضور 9 تیم برگزارشد که در پایان تیم اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر به مقام قهرمانی رسید و تیم های هیات والیبال دیر و هیات والیبال شهرستان جم دوم و سوم شدند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
با تلاش های صورت گرفته توسط کارشناسان اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان و دستیابی آن ها به کانال عمق مناسب، من بعد کشتی ها با ایمنی بیشتری در بندر آستارا تردد می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۵    
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به اینکه در 6 ماهه اول سال جاری 243 هزار تن کالای اساسی از طریق ریلی به سراسر کشور از این بندر جابجا شده است گفت: جابجایی کالا از طریق ریلی در بندر شهید رجایی افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان میزان تخلیه و بارگیری کالا از طریق حمل ونقل ریلی در بندر شهید رجایی طی شش ماهه امسال را بیش از 2 میلیون و 832 هزار تُن اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۲۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات نصب 55 فروند بویه پلی اتیلن تولید شده متخصصان داخلی در آب های این استان آغاز شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۱    
اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران به منظور معرفی فرصت ها و توانمندی های بنادر تابعه، در چهاردهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور حضور یافت.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت:چهار دستگاه مکنده 600 تُن بر ساعت غلات مجتمع بندری امام خمینی به شبکه سراسری 11 کیلو ولت اسکله های عملیاتی این بندر متصل شدند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: ناوگان آتش نشانی بنادر تجاری استان بوشهر با ورود تجهیزات و شناورهای جدید آتشخوار جدید توسعه می یابد. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
موضوع مناقصه : خرید،نصب و راه اندازی سه دستگاه diRection finder (DF) -مهلت و نحوه دریافت اسناد : متقاضیان شرکت در مناقصه می توانند از تاریخ 26/7/1401 تا پایان وقت اداری مورخ 4/8/1401 ساعت 14:00 با مراجعه به سایت www.setadiran.ir نسبت به دریافت(خرید)رایگان اسناد اقدام نمایند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا- معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از افزایش 85 درصدی صدور شناسنامه دریانوردی، گواهینامه های شایستگی،کارت های مهارت و جانبی بندر نوشهر در 6 ماه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.
خوزپرس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس از اهواز، محمدرضا کرمی نژاد در گفت وگو با ایسنا ، در خصوص احداث پروژه آب شیرین کن هندیجان اظهار کرد: با تایید اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان در قالب رویه های قانونی موافقت اصولی آب شیرین کن هندیجان با ظرفیت تولید 25 هزار متر مکعب آب شرب در شبانه روز صادر شد. ...
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ در این سفر که حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران استان نیز حضور دارند،بازدید از مجتمع فولاد مکران، پتروشیمی نگین مکران ،بازدید از اداره کل بنادر و دریانوردی،بازدید از شهرجدید تیس و حضور در جلسه شورای اداری استان انجام خواهد شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: اداره بازرسی و ثبت شناورها طی 6 ماهه نخست سال جاری، موفق به صدور انواع گواهینامه های ثبتی شناورها به تعداد 206 فقره گردید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران گفت : اداره بازرسی و ثبت شناورها در این اداره کل در 6 ماه نخست امسال حدود 206 فقره گواهینامه برای شناورها در این اداره کل صادر کرد .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان از صدور موافقت اصولی با طرح ساخت تاسیسات آب شیرین کن در منطقه بحرکان هندیجان پس از تایید اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان از سوی سازمان بنادر و دریانوردی کشور خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۷    
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: دوره آموزشی امدادگر اورژانس ویژه همیاران ناجی استان مازندران، در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: مرکز عملیات جستجو و نجات دریایی از ابتدای امسال تا پایان شهریورماه، 292 دریانورد را که به دلایل مختلف در شرایط اضطراری قرار گرفته بودند از خطر غرق شدن نجات داد و یا شناورهای آنان را به اسکله های امن هدایت کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: شناور ناجی عملیات امداد پزشکی به خدمه شناوری صیادی در نزدیکی بندر دیر را با موفقیت انجام داد. ...
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۴    
طی حکمی از سوی عضو هیأت عامل و معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی، حسین کیا به عنوان معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران منصوب شد.
بررسی پیش نویس لایحه قانون دریایی با حضور دبیر و اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی دولت به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: از ابتدای سال جاری تعداد هشت نفر از دریانوردان و صیادان توسط تیم جستجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان(MRCC) نجات یافته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۲۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اداره ایمنی و آتش نشانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، آتش سوزی را یک تهدید بزرگ برای شناورها در استان دانست و گفت: ایمن سازی بنادر در دستور کار است.
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به تصویب برنامه عملیاتی طراحی و ساخت 120 فروند بویه پلی اتیلن جهت بنادر حوزه جنوب غرب کشور گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مراسم افتتاحیه طرح ملی نذر آب با همراهی و همکاری خیرین، فرمانداران دشتی و عسلویه، اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر به میزبانی جمعیت هلال احمر استان بوشهر در روستای کاردنه شهرستان دشتی برگزار شد.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ با صدور حکمی از سوی دکتر عباسی استاندار گیلان، محمد بینا به عنوان سرپرست معاونت روابط عمومی و تشریفات دفتر استاندار منصوب و طی مراسمی معرفی شد. ...