پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۹:۳۳Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل بنادر»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: تمرین مقابله با آلودگی نفتی با استفاده از بوم ساحلی در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علیرضا محمدی کرجی ران با اشاره به افزایش تخلیه و بارگیری کالا در بنادر هرمزگان اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون عملیات تخلیه و بارگیری حدود یک میلیون و 300 هزار تن انواع کالای اساسی انجام شده است. ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سعید فیوضی گفت: مدتی پیش یک حمله سایبری به سازمان دریانوردی رخ داد و اداره کل بنادر و دریانوردی استان هم به تبع از سازمان ملی شاهد این حمله بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره امور دریانوردان اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از برگزاری اولین دوره آموزشی به آب اندازی جان پناه دریایی در استان بوشهر به میزبانی ادره بندر و دریانوردی دیر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۱    
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: شناور یدک کش پر قدرت رشید 2 در کمتر از یک هفته در تعمیرگاه دریایی بندر شهید رجایی بندرعباس تعمیر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۵    
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، از آغاز عملیات اجرایی ساختمان خدمات اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با هدف ارائه خدمات مطلوبتر رفاهی و بانکی و تمشیت امور ارباب رجوعان و مراجعین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: تیم جستجو و نجات این اداره کل جسد غواص مفقود شده در نزدیکی سکوی فروزان را پیدا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: جسد غواص غرق شده در نزدیکی سکوی نفتی فروزان پیدا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهربا بیان اینکه تخلیه و بارگیری کالا در بندر بوشهر70 درصد در نیمه نخست امسال افزایش یافته است گفت: از مجموع 1.3 میلیون تن کالای تخلیه و بارگیری شده 900 هزار تن آن صادرات کالای غیرنفتی است.
معاون بندری اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: فعالیت تخلیه و بارگیری کالا در بنادر بوشهر بدون هیچگونه وقفه ای و به صورت شبانه روزی ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: میزان تخلیه و بارگیری کالا در استان بوشهر در شش ماه نخست امسال 70درصد نسبت به مدت مشابه پارسال رشد داشته است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات 5 سرنشین قایق صیادی در محدوده خلیج چابهار خبر داد. سیدحسن ابراهیمی، اظهار داشت: در یک عملیات جستجو و نجات دریایی با هماهنگی مرکز (MRCC) بندر چابهار ...
مسوول روابط عمومی بنادر ودریانوردی هرمزگان اعلام کرد: سرنشینان یک فروند لنج تجاری در آبهای حوالی چارک از توابع در غرب استان نجات یافتند.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۱:۲۸    
کاشف اسرار-مدیرکل بنادر و دریا نوردی گیلان از افتتاح 4 پروژه و هم چنین استارت زدن 2 پروژه بسیار مهم این دستگاه اجرایی زمان سفر وزیر راه و شهرسازی در روز سه شنبه هفته جاری برابر با 22 مهر ماه 1399 خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۰    
چابهار- ایرنا- معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: کارگاه شناورسازی کنارک در معیشت جوامع محلی، پایداری توسعه و صنعت بومی و غنای فرهنگی تاثیر بسزایی دارد بطوریکه تاکنون برای 30 نفر اشتغال مستقیم و پایدار و بیش از 1000 نفر غیرمستقیم ایجاد کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با موافقت کمیته صدور مجوز سازمان بنادر و دریانوردی، مجوز بهره برداری کارگاه ساخت و تعمیر شناور در کنارک به مدت دو سال تمدید شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
زاهدان(پانا)- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد سرمایه گذاری برای توسعه بندر چابهار در انحصار یک کشور نیست و هر کشوری که تقاضا داشته باشد، باب مذاکره باز بوده و حضور مجموعه های جدید، تهدیدی برای سرمایه گذاران فعلی نیست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۱۰    
اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان رتبه برتر استان بین دستگاه های اجرایی در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت را دریافت کرد.
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان:فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت :با هوشیاری و سرعت عمل ماموران یگان حفاظت اداره بندر و دریانوردی دیر، یک محموله مواد مخدر که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات والیبال ساحلی کشور زیر 16 سال صبح روز پنجشنبه در شهرستان بهشهر آغاز شد ؛ این مسابقات از امروز پنجشنبه 10 مهرماه تا شنبه 12 تیرماه در منطقه مجموعه ورزشی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد بهشهر برگزار شد. ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امیر محبوب یگانه: گزارش تصویری گرامیداشت روز جهانی دریانوردی با شعار کشتیرانی پایدار برای سیاره پایدار و با حضور مسئولین استانی در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: برای مدیریت و پاسخگویی مطلوب تر در زمینه آلودگی ها و اضطرار دریایی، تسریع در تصویب و اجرای طرح جست و جو و نجات و مقابله با آلودگی دریا در این استان ضروری است. ...
کتاب "زنجیره تأمین" با موضوع نقش اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر در دفاع مقدس؛ رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر یک دستگاه جمع آوری کننده پلاسمای خون ( آفِرزیس ) به بیمارستان شهدای خلیج فارس اهدا کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در 6 ماه نخست امسال 75 عملیات اضطرار دریایی برای امداد رسانی به دریانوردان حادثه دیده در آب های استحفاظی این استان انجام شد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
موضوع همکاری این تفاهمنامه زمینه سازی در جهت تقویت رویکرد علمی و آموزشی، زمینه سازی در جهت بهره مندی طرفین از ظرفیت های آموزشی و علمی یکدیگر مرتبط و متناسب با نیازهای بندر است. ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۵۱    
فکرشهر: رئیس اداره امور بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر می گوید اکنون بیش از 12 هزار و 800 تن کالای غیرکانتینری در انبار ها و محوطه های اداره بندر بوشهر رسوب شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره امور بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر می گوید اکنون بیش از 12 هزار و 800 تن کالای غیرکانتینری در انبار ها و محوطه های اداره بندر بوشهر رسوب شده است.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ، دکتر حمیدرضا آبایی با صدور پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان عنوان کرد 2 کشتی ترانزیتی از بنادر هند و جبل علی امارات حامل کالاهای کانتینری شامل اقلام ظروف آشپزخانه، مواد شوینده و گندم پس از ورود به بندر چابهار به مقاصد هدف در کشور افغانستان ارسال شد. ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: ایجاد صنایع تبدیلی زود بازده و جذب سرمایه گذاران؛ مهمترین اولویت اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس: استاندار بوشهر گفت: با استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی مرتبط زیرساخت های بندر دیر برای صادرات به کشور قطر تقویت می شود. به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا؛ عبدالکریم گراوند در نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر افزود: در این راستا اداره کل بنادر و دریانوردی، گمرک ...
گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه(IMS) اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران برای یک سال دیگر تمدید شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۰    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان؛ نشست شورای اقامه نماز اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با حضور مهندس محمد ران مدیر کل و با شرکت اعضای و شرکت دکتر اعتمادی مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان و کارشناسان و ائمه جماعات بخش های مختلف این مجموعه در سالن کنفرانس این ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۳    
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: شناور خدمات رسان نجف پس از تعمیرات اساسی زیرآبی توسط متخصصان اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان به ناوگان حمل و نقل دریایی کشور پیوست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: خدمات پزشکی به 13 کشتی داخلی و یک کشتی خارجی عبوری از دریای عمان پارسال از سوی بندر شهید بهشتی چابهار ارائه شده است.
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران از امداد رسانی به خدمه کشتی ایرانی مستقر در 20 مایلی بندر نوشهر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، گفت: به منظور آماده به کاری ناوگان خدماتی سازمان و حفظ توان عملیاتی، اخذ و تمدید گواهینامه های موسسه رده بندی و همچنین حفظ قابلیت دریانوردی کشور، تعمیرات اساسی زیر آبی شناور نجف انجام و این شناور به چرخه حمل و نقل دریایی کشور الحاق شد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه بوشهر با اشاره به ایجاد زیرساخت برای هوانوردی عمومی در فرودگاه بوشهر، گفت: نخستین آشیانه پرواز فوق سبک با همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی در این فرودگاه راه اندازی شد تا زمینه برای سرمایه گذاری شرکت ها در بخش هوانوردی عمومی فراهم شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهربا اشاره به آلودگی نفتی در اطراف سکوی نفتی ابوذر در خلیج فارس گفت: این آلودگی نفتی به وسعت 40 کیلومتر مربع با تلاش تیم تخصصی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر پاکسازی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهربا اشاره به آغاز مقابله با آلودگی نفتی در آبهای خلیج فارس 40 مایلی غرب جزیره خارگ گفت: این آلودگی نفتی در اطراف میدان نفتی ابوذر و سروش به وسعت 40 کیلومتر مربع است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پایگاه مقاومت بلال حبشی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از کسب عنوان پایگاه برتر از میان 164 پایگاه مقاومت در جشنواره سراسری مالک اشتر سپاه امام صادق ع خبر داد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات پاکسازی خلیج فارس از آلودگی لکه های نفتی در 60 مایلی بندر بوشهر نزدیکی سکوهای نفتی العربیه عربستان با موفقیت پایان یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات مقابله با آلودگی نفتی در 60 مایلی بندر بوشهر و در نزدیکی سکوهای نفتی العربیه عربستان در خلیج فارس آغاز شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
بندر چند منظوره آستارا با 60 هکتار وسعت به عنوان نخستین بندر بخش خصوصی کشور برای تخلیه و بارگیری کشتی های 2 هزار و 500 تنی طراحی شده است و نزدیک ترین و مقرون به صرفه ترین مسیر تجارت و حمل و نقل کالا بین آسیا، آفریقا و اروپا به شمار می رود. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
ساری (پانا) - مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با جانمایی و ساخت 22 فقره اسکله تفریحی در سواحل این استان خبر داد. ...
اداره کل بنادر و دریانوردی در ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاه های اجرایی هرمزگان که در قالب بیست و سومین جشنواره استانی شهید رجایی برگزار شد، موفق به اخذ رتبه برتر در شاخص های اقدامات برجسته و خاص شد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان ، بهروز آقایی در جریان بازدید ابراهیم ویسی مدیرکل دیوان محاسبات سیستان و بلوچستان از طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار با تشریح اقدامات انجام شده و با یادآوری ظرفیت های بندر چابهار ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۸    
مدیر منطقه خلیج فارس و جمعی از مسولین این منطقه با حضور در اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با مدیرکل این اداره، دیدار و گفتگو نمودند.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۶    
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت: کارگروه بررسی مشکلات حمل و نقل کالا با حضور ارگانهای تجاری - صنعتی استان گیلان تشکیل شد.