چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۹:۴۷Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل بنادر»

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ضمن اشاره به مهم ترین اقدامات در طرح سفرهای دریایی نوروز 1403 گفت: تمامی شناورهای مسافربری از نظر فنی و ایمنی کنترل و بازرسی شدند.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۶    
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه برنامه ریزی های برای ایام نوروز 1403 و میزبانی از گردشگران در سواحل دریایی استان آغاز شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه برنامه ریزی های برای ایام نوروز 1403 و میزبانی از گردشگران در سواحل دریایی استان آغاز شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- رییس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: امدادرسانی به خدمه شناور خدماتی لیبریایی (حامل مواد شیمیایی) در آب های عسلویه با موفقیت انجام شد.
مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت با ارائه خدمات مطلوب و ایمنی در مسیر تردد شناورها از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 1050 فروند شناور های تجاری به بندر امیرآباد تردد داشتند. ...
همایش سالانه فرماندهان بسیج بنادر کشور در سالن همایشات اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.
مانور مقابله با آلودگی نفتی دریایی در راستای اهداف سازمانی و آمادگی هرچه بیشتر تیم مقابله با آلودگی نفتی و محیط زیست دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در مقابله با شرایط بحرانی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- دومین همایش اچ.اس.ای بنادر و صنایع وابسته در اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با استقبال بسیار خوب فعالان عرصه دریایی و بندری برگزار شد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
احمد زاهری امروز (بیست و پنجم بهمن ماه) در همایش ملی اقتصاد مدیریت، اقتصاد و توسعه دریامحور که یا حضور مسئولین دولتی و فعالان بخش خصوصی در سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان برگزار شد ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حسین عباس نژاد امروز (25 بهمن ماه) در همایش ملی مدیریت، اقتصاد و توسعه دریامحور که در سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان برگزار شد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۱۳    
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یک فروند شناور غیرمجاز شب گذشته 24 بهمن ماه بدون توجه به هشدارهای هواشناسی، جزیره هرمز را به مقصد بندرعباس ترک کرده بود که به دلیل اتمام سوخت با یک فروند لندینگ کرافت در مسیر برخورد کرد و پس از واژگونی غرق شد. منبع: فارس
سلام نو / نواندیش   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
11 سرنشین یک شناور غیرمجاز که غرق شده بود نجات یافتند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یک فروند شناور غیرمجاز شب گذشته 24 بهمن ماه بدون توجه به هشدارهای هواشناسی، جزیره هرمز را به مقصد بندرعباس ترک کرده بود که به دلیل اتمام سوخت با یک فروند لندینگ کرافت در مسیر برخورد کرد و پس از واژگونی غرق شد.
سرپرست معاونت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران، با اشاره به اجرای مانور مقابله با آلودگی نفتی دریایی، افزود : این مانور در راستای اهداف سازمانی و آمادگی هرچه بیشتر تیم مقابله با آلودگی نفتی و محیط زیست دریایی اداره کل در مقابله با شرایط بحرانی برگزار شد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- همایش رئیسان عملیات دریایی و مسوولان دریایی بنادر کشور به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
بندر امام- معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: شناور بویه گذار مهر با اتکا بر توان متخصصان داخلی در بندر امام نوسازی و وارد چرخه عملیاتی دریایی شد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
علی اشتری، امروز (بیست و چهارم بهمن ماه)، در جمع خبرنگاران، با اشاره به جابجایی بیش از 700 هزار مسافر دریایی در بنادر قشم، اظهار کرد: این مسافران از طریق بیش از 5376 شناور مسافربری و حمل خودرو با نظارت کامل اداره کل بنادر و دریانوردی قشم جابجا شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: 2 عملیات امداد پزشکی به شناورهای صیادی و خدماتی در آب های بنادر بوشهر و دیر این استان با موفقیت پایان یافت.
پویشگران گیل   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از ابتدای سال 1402 موفق به عقد دو تفاهمنامه سرمایه گذاری در زمینه احداث مخازن روغن خام خوراکی شده است.
اقدامات مؤثر به منظور رفع مشکلات و جلب رضایتمندی خدمه کشتی های ورودی به مجتمع بندری امام خمینی (ره) به دنبال پایش مستمر میزان رضایت کشتی های ورودی به مجتمع بندری امام خمینی(ره) به همت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان انجام شد.
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام کرد: بیش از 562 هزار نفر سفر(مسافر) از 18 تا 20 بهمن ماه از بنادر و جزایر این استان جابه جا شدند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با هماهنگی مرکز تجسس و نجات دریایی این استان، هشت خدمه لنج صیادی مضطر در 15 مایلی جنوب غربی جزیره ابوموسی از غرق شدن حتمی نجات پیدا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با حضور به موقع شناور ناجی، امدادرسانی به خدمه شناور موتور تانکر لیبریایی با موفقیت پایان یافت.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مسئول ستاد اقامه نماز شهرستان بندرانزلی تاکید کرد: سال گذشته اقامه نماز در سواحل منطقه آزاد انزلی، طرح دریا انتهای خیابان پاسداران بندرانزلی همچنین ساحل روستای کپورچال برگزار شد و با توجه به استقبال خوب از این نمازها، امسال نیز در سواحل شهرستان نماز جماعت برگزار می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با حضور به موقع شناور ناجی، 2 صیاد شهرستان تنگستان این استان از خطر غرق شدن در آب های خلیج فارس نجات پیدا کردند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مجوز لایروبی آبراه بندر نوشهر مشروط به دپو رسوبات در خشکی می باشد، اما مسئولان اداره کل بنادر و دریانوردی قصد تخلیه رسوبات در نزدیکی بندر را دارند.
پویشگران گیل   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۲:۳۳    
تفاهمنامه علمی و پژوهشی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با آموزشکده فنی و حرفه ای شهید خدادادی بندرانزلی در راستای بند ششم سیاست های ابلاغی توسعه دریا محور به امضا رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- رییس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات امدادرسانی به خدمه مصدوم شناور نفتکش سودا در آب های عسلویه با موفقیت انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات امدادرسانی به خدمه مصدوم شناور نفتکش سودا در آب های عسلویه با موفقیت انجام شد.
شرکت پایانه ها و مخازن پتروشیمی   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۰۸:۴۲    
برگزاری نشست تخصصی و بازدید از سایت مخازن و اسکله ها توسط کارشناسان و مهندسین مشاور اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به گزارش روابط عمومی شرکت پایانه ها ومخازن پتروشیمی در راستای تعاملات دانش فنی اجرایی و تبادل اطلاعات حوزه پایانه های بندری در روز دوشنبه مورخ 1402/11/02 ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس جهاددانشگاهی در روز اول سفر به استان بوشهر ضمن بازدید از سازمان انرژی اتمی در اداره کل بنادر و دریانوردی حضور یافت و با ظرفیت های این بندر آشنا شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۸:۳۳    
طی حکمی از سوی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، حمیدرضا تسلیمی به عنوان سرپرست اداره امور بندری منصوب و مشغول به کار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۳    
رئیس اداره منطقه ویژه، بازاریابی و سرمایه گذاری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از انتشار فراخوان 2 فرصت سرمایه گذاری در مجتمع بندری نگین خبر داد.
دوره آموزشی اینکوترمز 2020 با هدف ارتقای دانش حرفه ای مدیران و کارشناسان خبره و آمادگی برای ممیزی سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) با حضور اعضای شورای اداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان برگزار شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کارت شناسایی به نام آقای حسین مرادی نسب بحری به شماره 3391353554 نام پدر محمد صادره از اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان مفقود گردیده و از درجه اعتبار ساقط می باشد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۹    
بوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از ساماندهی قایق های بدون هویت خبر داد و گفت: اداره کل بنادر و دریانوردی آمادگی کامل برای صدور مجوز گردشگری دارد.
پروژه احداث زیرساخت های اراضی منطقه ویژه بندر امام خمینی(ره) موسوم به 600 هکتاری با پیگیری های مستمر اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به منظور اخذ مجوز بهره برداری از اراضی توسعه ای بندری، کلید خورد.
سرپرست معاونت فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: دو فروند یدک کش از بنادر شهید رجایی و امام خمینی(ره) بعد از اتمام تعمیرات اساسی در سرسره تعمیراتی بندر شهید رجایی به آب اندازی شد.
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: رکورد 7 میلیون و 500 هزار متر مربع عملیات هیدرو گرافی در بنادر امیرآباد با جدیدترین تجهیزات روز دنیا ثبت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از موفقیت آمیز بودن عملیات امدادرسانی به یک کشتی خارجی سانحه دیده در آب های جزیره سیری و نجات جان 22 خدمه این شناور خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
نوشهر- سرپرست معاونت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران از امدادرسانی به سرنشین شناور صیادی توسط گروه جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 82 شناور مسافری و گردشگری و لندینگ کرافت های حمل خودرو در آستانه دهه فجر و طرح نوروز 1403 از نظر فنی و ایمنی بازرسی شد.
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با تشریح اقدامات شاخص تعمیر و نگهداری تجهیزات استراتژیک بندری و دریایی از جذب 76 درصدی اعتبارات این حوزه در 9 ماهه سال جاری خبرداد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: با هدف ارتقای پوشش رادیویی و ردیابی کشتی ها، تجهیزات کمک ناوبری ایستگاه های ساحلی و شناور جستجو و نجات این اداره کل به روز رسانی شد.
نشست شورای معاونین اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با هدف بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی در اداره بندر و دریانوردی خارگ به میزبانی این جزیره برگزار شد.
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از به روز رسانی تجهیزات کمک ناوبری ایستگاه های ساحلی و شناور جستجو و نجات این اداره کل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۰    
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از انجام ممیزی از مراکز آموزش دریانوردی و اداره امور دریانوردان استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: پیشرفت طرح ساخت اسکله های رمپ بندر دیر به 70 درصد رسیده و یک پست اسکله دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.