شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۵۷Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل بنادر»

رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد برای دومین سال متوالی، موفق به کسب عنوان اول استانی در جشنواره شهید رجایی سال 1400 شد.
احداث موج شکن های طرح توسعه بندر کنگان و ایجاد 200 متر اسکله تجاری بندر دیر توسط اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر دنبال می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
50 بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان کم بضاعت توسط پرسنل یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان جمع آوری و اهدا شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
طی آئینی با حضور سیاوش ارجمندزاده مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از آزادگان این اداره کل تقدیر شد
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت با خروج 75 هزار تن کالاهای متروکه در سه ماهه اخیر از بندرامیرآباد ، 15 درصد فضای خالی جهت قرارگیری کالاهای اساسی در انبارها و سیلوهای این بندر ایجاد شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: دومین سامانه پایش تردد شناورها و کشتی های تجاری در جهت تقویت سیستم ها و تجهیزات راهبردی در مرکز کنترل ترافیک دریایی بندرامیرآباد راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از اول سال 1397 تاکنون یک هزارو 409 مجوز ساخت شناور اعم از قایق تا شناورهای فلزی زیر سه هزار GT صادر شده که تاکنون 720 فروند از مجوزهای صادر شده تکمیل و به ثبت رسیده است.
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از اتمام تعمیرات اساسی و زیر آبی شناور چند منظوره مراد یک در اداره تعمیر و نگهداری تجهیزات دریایی بندر شهید رجایی و بازگشت این شناوره به ناوگان خدمات دریایی کشور خبر داد .
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
15 تخت بیمارستانی و 5 مانیتور علائم حیاتی توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به بیمارستان شهرستان بندرانزلی اهدا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: دو کشتی حامل کالاهای اساسی در مجتمع بندری شهیدرجایی بندرعباس در حال تخلیه است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: آنلودر تخلیه غلات که به دلیل ورود اجسام نامتعارف در بار خارج از سرویس شده بود، پس از تعمیرات در پایانه فله خشک بندر شهید رجایی وارد چرخه فعالیت شد.
اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، برای ششمین سال متوالی به عنوان دستگاه برتر اجرایی استان در جشنواره شهید رجایی انتخاب شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۰:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: صادرات یک میلیون تن مواد معدنی کلینکر از بندر شهید بهشتی چابهار آغاز شده و تا پایان سال جاری ادامه دارد ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۰۴    
اتحادخبر-بهرام نکیسا:کپتن ... پورت تو پورت ، عنوان کتابی می باشد که توسط سید حسام مزارعی نوشته شده و مشتمل بر خرده خاطرات بامزه کاری و نقل قول های همکاران ایشان در بنادر استان بوشهر به زبان طنز است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی گناوه در زمینه خدمات اطفاء حریق و امداد و نجات امضا شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد از بروزرسانی اطلاعات سرمایه گذاری بندرامیرآباد در " سامانه یکپارچه خدمات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران " با همکاری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از رشد 241 درصدی ترانزیت کالا در پنج ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در بندر انزلی خبر داد و گفت: 52 درصد کشتی هایی که از بندر انزلی به مقاصد کشورهای حاشیه دریای خزر رفتند، دو سر بار بودند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۰:۵۸    
نشست خبری پژمان نوری مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با اصحاب رسانه انزلی و استان در سالن همایش های اداره کل بنادر و کشتیرانی استان گیلان برگزار شد.
در حاشیه مسابقات بین المللی جام دریا؛ در راستای تحکیم صلح و دوستی مسابقات دوستانه فوتبال و والیبال در حاشیه مسابقات بین المللی جام دریا در سالن ورزشی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد . ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: هفت هزار نفرساعت آموزش به شیوه های مجازی و نیمه حضوری از ابتدای سالجاری تاکنون در بندرچابهار برگزارشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان برای چهارمین سال، موفق به کسب عنوان دستگاه برتر استانی در جشنواره شهید رجایی سال 99 و شایسته تقدیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۷:۱۸    
مسئول آتش نشانی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان عظیم الجثه بودن موش مشاهده شده در بندر شهید رجایی بندرعباس را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ظرفیت آب شیرین کن بندرچابهار از روزانه 2 هزارو200 مترمکعب به سه هزار و 700 مترمکعب تا پایان نیمه اول امسال افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: طی پنج ماهه امسال 62 عملیات امداد و نجات دریایی در آب های استان بوشهر انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: نیروهای این اداره در پنج ماه نخست سال جاری با انجام عملیات های امدادی 342 نفر از دریانوردان حادثه دیده را در آب های خلیج فارس نجات دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۱:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از انجام 72 عملیات جستجو ونجات دریای طی 5 ماهه نخست سال جاری خبرداد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، نشست خبری رقابت های جام دریا پیش از ظهر سه شنبه در سالن همایش های اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برگزار و فرماندهان ناوگروه های حاضر در این رقابت ها بر تعمیق روابط بین المللی و افزایش تعاملات بین کشورهای حاشیه خزر تاکید داشتند. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ احمد دشتی در گفت وگو با ایرنا افزود: با توجه به اعتراض های فعالان مدنی و اجتماعی شهرستان دیلم پیرامون جانمایی قبلی پروژه مهم اسکله گردشگری ، با برنامه ریزی مجدد، اجرای آن در نقطه ای دیگر با همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر انجام خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: سامانه امور کارگزاران دریایی و بندری در راستای حضور بخش خصوصی در عرصه های مختلف تخصصی دریایی و بندری بدون نیاز به حضور فیزیکی جهت اخذ مجوز وپروانه فعالیت به مشتریان خود خدمات بهینه و مطلوب ارائه می دهد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، در این مراسم که به مناسبت 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سر افراز به میهن اسلامی با حضور مدیر کل بندر ، سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا استان مازندران و اسماعیل گرجی مسئول امور ایثارگران بندرامیرآباد برگزار شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۰:۰۹    
دنیای اقتصاد- ساری : معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد از آغاز فرآیند اجرایی قانون تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان ایثارگر در بندرامیرآباد خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره فنّاوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از راه اندازی سامانه بومی بانک جامع قوانین و مقررات در بندر بوشهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون امور بندری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: سومین فروند کشتی حامل نهاده های دامی در بندر شهید رجایی بندرعباس در حال تخلیه است.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
در پی جلسات متعدد شورای حفظ حقوق بیت المال و دستور ویژه رییس کل دادگستری استان مازندران به روسای حوزه های قضایی و با توجه به اهمیت موضوع و همچنین پیگیری آزاد سازی نوار سواحلی دراستان با دستورمیدانی دادستان نوشهر و با حضور نماینده اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران حدود 2 هزار مترمربع اراضی ...
2هزار متر مربع از اراضی ساحلی محدوده شهرستان نوشهر آزادسازی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، با پیگیری های انجام شده از سوی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران و حمایت قاطع دادستان شهرستان نوشهر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 2 دستگاه دیزل ژنراتور شناور لایروب سومار با اتکا بر دانش بومی در بندرشهید رجایی تعمیر و هم اکنون نصب آن بر روی شناور لایروب سومار درحال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با استقرار شناور آتشخوار فرهام در بندر گناوه ظرفیت اطفاء حریق های دریایی در بندر گناوه ارتقاء یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران از برگزاری مانور اطفاء حریق در بندر نوشهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان وبلوچستان از آغاز عملیات اجرایی پروژه تعمیرات اساسی اسکله های شماره 1 و 5 بندر شهید کلانتری و اسکله 5 بندر شهید بهشتی خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رشت ( پانا) - کشتی لایروب اس پی دی که در آب های دریای خزر، محدوده ورودی اسکله بندر آستارا دیشب در حال غرق شدن بود، نجات یافت. به گزارش اداره کل بنادر و دریانوردی بندر انزلی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اداره اچ، اس، ای، بهداشت و محیط زیست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در ادامه روند واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در این استان، تزریق واکسن به دریانوردان از امروز (18 مردادماه) آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
در آستانه ماه محرم و به صورت نمادین کشتی ایرانی"ارس" مستقر در حوضچه بندر نوشهر در قالب پویش ملی ایران مشکی پوش با شعار یا حسین (ع) ما نسل به نسل درپناهت هستیم، سیاه پوش شد.. در این مراسم بیرق حضرت زینب سلام اله علیه نیز به اهتزار در آمد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- ساری : امیرحسین طاهریان: مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از توسعه زیرساخت های تاسیسات برقی بندرامیرآباد با هدف تامین انرژی الکتریکی پایدار و با کیفیت مطلوب برای رفع نیازهای مشترکان و مصرف کنندگان در آینده نزدیک خبر داد ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۳۵    
ایرنا: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: آتش سوزی موتور لنج باری در خور بندر گناوه پس از گذشت 16 ساعت بدون تلفات جانی مهار شد. سیاوش ارجمندزاده روز جمعه در این ارتباط افزود: ظهر روز گذشته ساعت 13 ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تفاهمنامه علمی و پژوهشی به منظور ایجاد ظرفیت های جدید علمی، پژوهشی و ارتقای سطح همکاری با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و رئیس دانشگاه گیلان به امضا رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: قایق صیادی در غرب استان و در شمال غرب جزیره فارور با 2 نفر سرنشین بعد از یک عملیات مشترک پنج ساعته جست وجو نجات یافته و سرنشینان آن در سلامت کامل به آغوش خانواده بازگشتند.
مکران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از اتمام تعمیرات اساسی و زیر آبی ناجی 11 و الحاق این شناور به ناوگان جستجو و نجات دریایی استان خبر داد. "محمد رضا پور رجبی" با اشاره به تعمیرات دوره ای شناورهای فعال در امر جستجو و ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - ساری- امیرحسین طاهریان: مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از امضای قرارداد احداث کارخانه تولید آرد بلغور و کنسانتره ذرت به ارزش 648 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در بندر امیرآباد خبر داد ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
با تیزهوشی ماموران یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دو فرد سارق تجهیزات ترانزیتی در بندرانزلی دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.