جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۹:۵۴Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل بنادر»

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۰    
بویه دریایی خزر که مدتی به دلیل خرابی از آب خارج شده بود پس از تعمیر با همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی این استان در بندر نوشهر به آب انداخته شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کارگران سرویس و نگه داری شبکه برق و تاسیسات آبفا و تهویه اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان (منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی)، به دلیل اخراج نماینده کارگری خود، شرایط بد کاری و نبود امنیت شغلی و همچنین عدم توجه و سکوت اداره کار، دست به تجمع اعتراضی زدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریا نوردی هرمزگان گفت: به همت راهنمایان استان پارسال افزون بر9 هزارو500 عملیات راهنمایی کشتی ها به صورت شبانه روزی و بدون وقفه با ایمنی کامل دربنادر استان انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به عنوان مهم ترین اداره کل سازمان بنادر در کشور که این روزها درگیر و دار یکی از بزرگ ترین پرونده های تحقیق و تفحص در کشور است، اهداف دریایی و بندری خود را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- پس از گذشت 3 سال از انصراف صاحب امتیاز قبلی دانشگاه علمی کاربردی بندر امام خمینی(ره)، با پیگیری اداره کل بنادر و دریا نوردی استان خوزستان، زمینه توافق برای همکاری میان این دانشگاه با یکی از شرکت های کارگزار خدمات بندری فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۱:۴۱    
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: با کمک نیروی دریایی سپاه، 8 سرنشین شناور صیادی در جنوب جزیره قشم از غرق شدن نجات یافتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۰:۰۲   + ۳۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از نجات جان 8سرنشین شناور صیادی توسط نیروی دریایی سپاه در آبهای جنوب جزیره قشم خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، گفت: دو نگله سنگین ترانزیتی با وزن مجموع 222 تن در منطقه وی ژه اقتصادی بندر شهید رجایی تخلیه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل بنادر و دریانوردی و دانشگاه آزاد اسلامی گیلان امضا شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۳    
تفاهم نامه همکاری های مشترک علمی، پژوهشی و آموزشی میان دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان امضا شد.
اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران در راستای انجام وظایف حاکمیتی خود در دریا و صیانت از نوار ساحلی و با حمایت دستگاه قضایی، سواحل استان مازنداران به طول 31 هزار و 150 متر طی سه سال گذشته را آزادسازی کرد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۳    
به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ؛ محمدعلی موسی پور طی حکمی از سوی سید سعید سید علائی به معاونت امور بندری و اقتصادی اداره کل بندرامیرآباد منصوب شد. در حکم سید علائی آمده است: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا-معاون امور بندر اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در راستای تامین کالاهای اساسی به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان، 2فروند کشتی حامل روغن خوراکی برای تخلیه در اسکله های 19 و 21 بندر شهید رجایی بندرعباس پهلوگرفتند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از بازرسی دو هزار و 529 فروند انواع شناور کنوانسیونی و غیر کنوانسیونی توسط اداره کنترل بازرسی کشتی ها طی سال 99 در بنادر استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیر عامل اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در ارزیابی صورت گرفته ویژه سال 99 این اداره کل در سه شاخص اچ.اس.ایی، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل موفق به کسب رتبه دوم در بین بنادر کشور شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد با بیان اینکه بندر امیرآباد در جشنواره شهید رجایی استان مازندران در سال 99 ، رتبه اول را در بین دستگاه های اجرایی استان کسب کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: 6 سرنشین شناور صیادی "یگدار" در آب های سواحل چابهار با تلاش نیروهای امدادی بندر نجات یافتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 85 درصد کالا های کانتینری کشور از طریق بندر شهید رجایی جابجا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد از جذب بیش از 8 هزار و 800 میلیارد ریال اعتبار، از پروژه های عمرانی سال 99 خبر داد.
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: بندر شهید رجایی با بهره گیری از دانش بومی و استفاده از محصولات داخلی در بسیاری از زمینه ها از جمله دانش طراحی، ساخت و تعمیرات تجهیزات استراتژیک به توفیقات قابل توجهی دست یافته اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان افزود: تعمیرات زیرآبی یدک کش یادگار2، طبق الزامات موسسات رده بندی در بهمن و اسفند 1399 و با اعتباری بالغ بر 28 میلیارد ریال دربازه زمانی 40 روز توسط شرکت کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ISOICO و با نظارت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیل مکی زاده گفت: روز گذشته چهار گردشگر به دلیل آشنا نبودن به فن شنا در سواحل ناز جزیره قشم غرق شدند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر کیش از رعایت جدی مصوبات ستاد کرونا و ورود حدود 12هزار مسافر به کیش طی بیست روز گذشته از طریق مبادی دریایی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس هیات قایقرانی استان بوشهر گفت: چهار گردشگر دختر که در هنگام قایقرانی در آب های خلیج فارس در ساحل بندر بوشهر بر اثر مواجی و تلاطم دریا دچار مشکل شده بودند با کمک مرکز امداد و نجات اداره کل بنادر و دریانوردی این استان از خطر غرق شدن نجات پیدا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۱:۲۶    
معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار با داشتن منطقه آزاد و ظرفیت های بالقوه در حال تبدیل شدن به یک کانون نوین، تجارت و صنعت در ایران و آسیای میانه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از بازگشت یدک کش خلیج فارس چهار به چرخه خدمات حمل و نقل دریایی بندر شهید رجایی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: تعمیراساسی و زیر آبی و به آب اندازی یدک کش خلیج فارس4 و الحاق این شناوربه چرخه خدمات حمل و نقل دریایی بندر شهید رجایی پایان یافت.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۳:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس ایمنی بنادر استان بوشهر با اشاره به غرق شدن یک فروند لنج باری در خلیج فارس در 3 مایلی بندر گناوه گفت: با اعزام شناور ناجی 9 از خارگ به همراه شناورهای دریابانی استان بوشهر شش خدمه این شناور از مرگ حتمی نجات دادند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ورود اولین کشتی حامل کالای اساسی در سال جدید به بندر چابهار خبر داد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور بندری اداره کل بنادر سیستان و بلوچستان از ورود اولین کشتی حامل کالای اساسی در سال 1400 به بندر چابهار خبر داد. *** ورود اولین کشتی حامل کالای اساسی به چابهار به گزارش خبرگزاری صنایع، حسین شهدادی از ورود اولین کشتی حامل کالای اساسی به چابهار خبر داد و اظهار داشت: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ورود اولین کشتی حامل کالای اساسی در سال جدید به بندر چابهار خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: کشتی حامل 65 هزار تن کالای اساسی از نوع گندم وارداتی در بندرچابهار پهلوگرفت و درحال تخلیه برای ارسال به بازارهای هدف داخلی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا - معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: تولید آب شیرین بندرچابهار از 2 هزار به سه هزار متر مکعب در روز افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با تکذیب ادعای ربوده شدن یک کشتی عراقی در آبهای بندر بوشهر گفت: این یدک کش به سبب وضعیت اضطرار با جریانات جوی در 8مایلی بندر بوشهر به گل نشسته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۷    
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نجات دو سرنشین قایق صیادی غرق شده در آب های جزیره قشم توسط یک فروند لنج صیادی عبوری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: عملیات جستجو و نجات دریایی برای یافتن 2 صیاد قشمی که بیش از 15 ساعت در 25 مایلی جنوب قشم ناپدید شده بودند، با موفقیت به پایان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
57 پروژه تجهیزاتی در حوزه فنی و نگهداری در اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان با صرف بیش از یک هزار میلیارد ریال به پایان رسید .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۱    
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی بندر چابهار گفت: خراسان رضوی و ظرفیتهایش در حوزه واردات و صادرات برای ما بسیار مهم است و توانمندی شرکت های حمل و نقلش، ما را ترغیب کرده که به سراغ این استان بیاییم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در سال جدید برای دومین نوروز متوالی گشت دریایی سواحل این استان به دلیل شرایط کرونایی تعطیل است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
هرمزگان-معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، جذب سرمایه گذاری بخش غیردولتی ازطریق انعقاد قراردادهای کانتینری و غیرکانتینری به میزان 5000 میلیارد ریال را از هدف گذاری اداره امور اقتصادی و منطقه ویژه بندرشهید رجایی در سال 1400 عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای اخیر با توجه به افزایش انگیزه ترخیص کاران برای خلاص کردن کالاهایشان از بنادر، وضعیتی این چنینی در سالن خدمات اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان حاکم است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از جمع آوری 3 هزار مترمکعب و 26 تن زباله از سطح آب و بستر توسط این اداره کل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار با داشتن منطقه آزاد و ظرفیت های بالقوه در حال تبدیل شدن به یک کانون نوین، تجارت و صنعت در ایران و آسیای میانه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: وبینار رایگان درس های آموختنی سوانح دریایی با همکاری یکی از مراکز آموزش دریانوردی و با حضور بیش از 300 نفر از دریانوردان این استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون امور بندری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با تدابیر اتخاذ شده به منظور ارتقا نرم تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی، نرم تخلیه 13هزار و 575 تن شکر در 24 ساعت در پایانه فله بندر شهید رجایی به ثبت رسید.
معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی بندر امیرآباد در بخش بندری در سال 1400 محقق شود.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نشست بررسی مشکلات و راهکارهای ترخیص کالا با حضور رئیس کل دادگستری، دادستان مرکز استان، مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان و دیگر مدیران کل ذیمدخل استان در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۲    
بندرعباس-ایرنا- گزارش تصویری از برگزاری مانور امداد و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان روز یک شنبه با حضورنیروی دریایی سپاه، یگان دریایی مرزبانی، اورژانس با فرماندهی جستجو و نجات دریایی در فاصله سه مایلی اسکله شهید حقانی بندرعباس.
باز خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
صبح یکشنبه 17 اسفند، در راستای تحقق قوانین و مقررات بین المللی، الزامات کنوانسیون های مربوطه و مسئولیت های ملی، اداره کل نجات و حفاظت دریایی سازمان به همراه اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان به عنوان مرجع استانی ایمنی دریانوردی در برنامه ریزی های مدون سالیانه اقدام به برگزاری مانورها و ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۶    
تعدادی از کارگران سرویس و نگهداری کارگاه برق اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان بندر امام خمینی ، امروز در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات خود، دست از کار کشیدند.