پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۲۳:۱۹Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون دریایی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات امدادرسانی به 2 شناور در آب های دیر و عسلویه با موفقیت انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از اعزام تیم واکنش سریع جستجو و نجات دریایی در پی شرایط نامساعد جوی در بندر گوردیم و خسارت به قایق های مستقر در آن بندر خبر داد و گفت ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
صیاد در منطقه دریایی تنب بزرگ و کوچک که در خطر غرق شدن قرار داشتند توسط شناور همیار ناجی مستقر درغرب هرمزگان نجات یافتند و به سلامت به خشکی رسیدند. به گزارش صبح ساحل ...
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
صیاد در منطقه دریایی تنب بزرگ و کوچک که در خطر غرق شدن قرار داشتند توسط شناور همیار ناجی مستقر درغرب هرمزگان نجات یافتند و به سلامت به خشکی رسیدند. به گزارش گروه استانی حیات ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات امدادرسانی به سرنشینان 2 شناور خدماتی (کشور باربادوس) و صیادی در آب های عسلویه این استان با موفقیت پایان یافت.
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان یک نفر مغروق در ساحل دریا بزرگ چابهار توسط شناور ناجی و با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی چابهار خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نجات 11 سرنشین یک فروند قایق غیرمجاز در آب های کیش خبر داد. اسماعیل مکی زاده معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان امروز سه شنبه 8 خرداد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بندرعباس- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 11 سرنشین یک فروند قایق غیرمجاز شامگاه دیروز از غرق شدن در آب های کیش نجات یافتند.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
شرکت مبین انرژی خلیج فارس به مدت دو روز میزبان آقای دکتر ذوالجودی، معاون دریایی سازمان محیط زیست کشور، مدیر کل محیط زیست استان بوشهر و هیئت همراه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید، گفت: شناور ها به ویژه شناور های سبک و تفریحی تا روز چهارشنبه از تردد در سواحل استان خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: 2 سرنشین قایق موتورچی مفقود شده در آب های عسلویه پس از انجام سه ساعت عملیات جست و جو، پیدا و نجات یافتند.
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: مرکز جستجو و نجات دریایی (MRCC) بندر چابهار با ارائه خدمات پزشکی به یکی از خدمه های قایق صیادی، او را به مراکز درمانی انتقال داد.
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: آلودگی نفتی، بدون منشأ مشخص در دریا و سواحل چابهار، با اقدام به موقع تیم مقابله با آلودگی، مهار و جمع آوری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: مرکز کنترل ترافیک دریایی سواحل مکران با نام ایستگاه مکران کنترل در روستای روستای بونجی شهرستان جاسک عملیاتی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: 2 سرنشین قایق صیادی ناپدید شده در آب های محدوده جزیره های خارگ و خارگو نجات پیدا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: از روز شنبه تا دوشنبه هفته آینده نسبت به ترددهای دریایی در این استان هشدار سطح نارنجی (اقدام ضروری) داده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون دریایی و تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه ثبت تالاب هورالعظیم در کنوانسیون رامسر زمان برده است، گفت: برای ثبت تالاب هورالعظیم در کنواسیون رامسر محدودیت هایی وجود دارد که این محدودیت ها به دلیل بهره برداری نفتی وزارت نفت و بحث های وزارت نیرو است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون دریایی و تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: تامین حق آبه حوضه های آبخیز در حال پیگیری است و امیدواریم بتوانیم بر اساس فهم مشترک، یک جدول از میزان حق آبه حوضه های آبخیز به ستاد احیای تالاب های کشور ارائه دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۳:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
بوشهر- معاون دریایی بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: بنادر استان بوشهر به 16 دستگاه وی.اچ. اف ساحلی و چهار دستگاه رادار و 2 ایستگاه مخابراتی (بدون اپراتور) تجهیز می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: خلیج فارس با وزش بادهای شدید تا اواخر وقت فردا برای ترددهای دریایی نامساعد است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از انجام 2 عملیات موفق امدادرسانی در آب های بوشهر و خارگ خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از انجام عملیات امدادرسانی به خدمه کشتی تانزانیایی در خلیج فارس با تلاش امدادگران اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات امدادرسانی به خدمه شناور تانزانیایی در آب های بوشهر با حضور به موقع شناور ناجی با موفقیت به پایان رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از پیدا شدن جسد فرد مفقود شده در سیل اخیر منطقه دشتیاری با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی این اداره کل خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نجات جان 21 سرنشین یک فروند نفتکش که در حدود 32 مایلی جنوب شرقی جاسک دچار اضطرار شده بود خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: از ظهر امروز (دوشنبه) تا چهارشنبه هفته جاری نسبت به ترددهای دریایی در سواحل و فراساحل این استان هشدار سطح نارنجی (اقدام ضروری) داده می شود.
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اشاره به انجام بیش از سه میلیون و 814 هزار متر مکعب حجم لایروبی طی 12 ماهه سال گذشته، از رشد 46 درصدی این عملیات نسبت به مدت مشابه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از مواجی و تلاطم خلیج فارس تا پایان وقت امروز خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به غرق شدن یک لنج باری در حوالی آب های قشم گفت: تمام هفت خدمه این شناور از خطر غرق شدن نجات یافتند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۲:۲۱    
محمد محسنی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دبیرستاد خدمات سفر هرمزگان به همراه علی اکبر مرزبان معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و مرتضی سالاری مدیر بنادر بندرلنگه و غرب استان هرمزگان از نحوه خدمت رسانی به مسافران و گردشگران در بندرچارک بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۲۳:۰۲    
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات 22 مسافر دریایی با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار و با اعزام شناورهای ناجی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - دبیر کمیته حمل و نقل دریایی هرمزگان و معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نجات شناور لندینگ کرافت (نوا 2) حامل 40 دستگاه خودرو و 139 سرنشین در اسکله بندر چارک توسط تیم امداد و نجات دریایی مستقر در این اسکله خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از عملیات موفقیت آمیز امداد و نجات شناور لندینگ کرافت نوا حامل 40 دستگاه خودرو و 139 سرنشین در بندر چارک خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از عملیات امداد و نجات شناور لندینگ کرافت با 139 سرنشین و 40 خودرو در بندر چارک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون دریایی و بندری بندر لنگه و غرب هرمزگان گفت: گردشگران کیش برای آگاهی از وضعیت تردد های دریایی با شماره 4577 تماس بگیرند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۲:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از نجات 2 گردشگر نوروزی در آب های دیلم خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۸:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به نقص فنی یک قایق غیرمجاز در مسیر دریایی جزیره هرمز به قشم گفت: 13 سرنشین این قایق از خطر غرق شدن نجات یافتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: خلیج فارس امروز و فردا سه شنبه برای تردد های دریایی نامساعد است و دریانوردان باید در این بازه زمانی از تردد های غیرضرور اجتناب کنند.
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان سه صیاد یک قایق صیادی با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار و همکاری شناور همیار ناجی در آب های دریای عمان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - معاون دریایی و بندری بنادر شرق هرمزگان از ثبت رکورد ثبت بیش از یکهزار تردد دریایی در بنادر مسافری مرکز استان طی یک روز از ایام پیک تعطیلات اخر هفته ماه جاری خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با حضور به موقع شناور ناجی، امدادرسانی به خدمه شناور موتور تانکر لیبریایی با موفقیت پایان یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان دو صیاد بندر جاسک با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار و همکاری شناور صیادی، در آب های دریای عمان خبر داد.
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از اجرای 5 هزار کیلومتر عملیات هیدروگرافی چند پرتوی (Multi-Beam) در حوضچه و کانال دسترسی بنادر شهید رجایی، بوشهر و چابهار در سال 1402 خبر داد.
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشریح اقدامات این سازمان در قبال کاهش تراز آب دریای خزر از معرفی نماینده جدید ایران به سازمان آیمو خبر داد و گفت: منتظر صدور روادید از سوی انگلستان برای ایشان هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۰    
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از انجام ممیزی از مراکز آموزش دریانوردی و اداره امور دریانوردان استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در تشریح عملکرد نه ماهه حوزه دریایی این اداره کل، از تردد هزار و 94 فروند انواع شناور حامل کالای اساسی و تجاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تولید محصولات جدید و خاص، از افتخارات ارزشمند شرکت های دانش بنیان و حوزه های مختلف دانشگاهی کشور در صنعت دریایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۷:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از آغاز طرح ساماندهی قایق های فاقد هویت در بنادر استان خبر داد.
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر با اشاره به مشارکت ارگان ها و نهادهای مختلف در ساماندهی و تسهیل سفرهای دریایی، تاکید کرد: طرح گردشگری دریایی بنادر بوشهر با هدف افزایش ایمنی و حفاظت از جان مسافران و همچنین حفاظت از محیط زیست دریایی و پاکیزه نگه داشتن سواحل تدوین شده است.