جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۵:۱۸Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون دریایی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تشریح اهداف و اولویت های حوزه دریایی سازمان در سال 1402، گفت: توسعه ناوگان دریایی شمال کشور و اعطای تسهیلات تامین شناورهای رو-رو، جنرال کارگو و کانتینربر در دریای خزر در دستور کار قرار دارد.
عضو هیات عامل و معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سازمان بنادر نسبت به ایجاد ظرفیت های گردشگری و ایجاد فضای مناسب برای مسافران نوروزی و گردشگران توجه خاصی دارد که احداث اسکله های گردشگری احداثی در رودخانه کارون از سال گذشته از جمله این اقدامات است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سفر های نوروزی (25 اسفند) تا کنون بیش از دو میلیون مسافر در مسیر های دریایی هرمزگان جابه جا شده اند.
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نجات جان دو جوان مضطر در دریا طی یک عملیات جستجو و نجات حساس و نفس گیر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه با توجه به شرایط نامساعد جوی تردد در بنادر مرکزی و بنادر غرب هرمزگان طی روزهای آینده محدود و ممنوع شد گفت: هموطنان با اطلاع از شرایط جوی دریایی سفر خود را برنامه ریزی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۳۰    
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار به عنوان بزرگترین بندر اقیانوسی ایران و قلب تپنده اقتصاد و گردشگری با آب و هوای مطلوب، سواحل وچشم اندازهای زیبا، آثار تاریخی و فرهنگی آماده استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از آمادگی کامل این اداره کل در نظارت بر ایمنی سفرهای دریایی نوروز 1402 خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: 64 لندینگ کرافت، 2 هزار نفر برای بازرسی و کنترل ایمنی شناورها، 48 شناور مسافری دریایی و 120 شناور امداد و نجات آماده خدمت رسانی به منظور انجام سفر های دریایی نوروز 1402 هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: مانور اطفا حریق، جستجو و نجات و مقابله با آلودگی دریایی با رویکرد آمادگی و هماهنگی ارگان های دریایی استان برای حوادث و سفر های دریایی نوروز 1402 در آب های دریای عمان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون دریایی بنادر و دریانوری خوزستان از انجام 2 میلیون و 194 هزار مترمکعب لایروبی در آبراه خورموسی و اسکله های بندر امام خمینی(ره) خبر داد.
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال تا کنون برای بیش از 9 هزار دریانورد در این استان گواهینامه سلامت صادر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان 4 ملوان یک شناور باری با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار و همکاری کشتی خارجی در اطراف زرآباد در سواحل غربی چابهار خبر داد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان 4 ملوان یک شناور باری با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار و همکاری کشتی خارجی در اطراف زرآباد در سواحل غربی چابهار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۸:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان چهار ملوان یک شناور باری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۲:۳۲    
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت:طی نه ماه گذشته 2 و 186 فروند شناور با هدف رفع نواقص در بنادر استان مورد بازرسی قرار گرفت.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 2 هزار و 186 فروند شناور ایرانی و خارجی از ابتدای امسال تا کنون توسط کارشناسان اداره کنترل و بازرسی کشتی ها در بنادر این استان مورد بازرسی قرار گرفت. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در راستای افزایش ایمنی دریانوردی، طی 9 ماهه امسال 359 نفر دریانورد که در موقعیت اضطراری بودند با به کارگیری شناورهای تخصصی جستجو و نجات دریایی، در آب های استان نجات یافتند. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در راستای افزایش ایمنی دریانوردی طی 9 ماهه امسال 359 نفردریانورد مضطر در آب های استان نجات یافته اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، از دو عملیات موفق در دریا در مدت 24 ساعت و ارائه خدمات پزشکی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۲۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات نصب 55 فروند بویه پلی اتیلن تولید شده متخصصان داخلی در آب های این استان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران گفت : اداره بازرسی و ثبت شناورها در این اداره کل در 6 ماه نخست امسال حدود 206 فقره گواهینامه برای شناورها در این اداره کل صادر کرد .
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر گفت: سوخت یارانه ای به شناورهای مسافری برای جابه جایی مسافران جام جهانی اختصاص خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان 2 نفر صیاد با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار و همکاری همیار ناجی کنارک در اطراف صیدگاه تنگ خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: 55 فروند بویه پلی اتیلن تولید شده متخصصان داخلی برای تامین ایمنی بیشتر آبراه ها در بنادر این استان نصب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - معاون دریایی و بندری بنادر غرب هرمزگان با اشاره به کاهش دید افقی در بنادر غرب گفت: تردد شناورهای مسافری در بنادر غرب این استان منوط به دید افقی مناسب است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
با حضور جمعی از مسئولان استانی آیین تکریم و معارفه سرپرست اداره بنادر و دریانوردی گلستان با حضور مهندس سیدالنگی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مجید علی نازی عضو هیات عامل و معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از پاکسازی سواحل سیراف از لکه های نفتی خبر داد.
لنگه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۳:۳۰    
به گزارش لنگه نیوز، طی حکمی از سوی حسین عباس نژاد مدیر کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان مرتضی سالاری سردری به عنوان سرپرست اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان منصوب شد. مرتضی سالاری سردری بیش از این معاون دریایی شهید باهنر در کارنامه خود دارد و جانشین کاپیتان عسکری نسب در این اداره شد. [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از پاک سازی اسکله شماره 14 بوشهر از آلودگی نفتی ناشی نشت نفت از یک شناور پهلوگرفته در این اسکله خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۹:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از پایان پاک سازی اسکله شماره 14 بندر بوشهر از آلودگی نفتی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۲۳:۳۴    
به گفته معاون دریایی وتالاب های محیط زیست کشوردر توسعه بندر چابهار سعی شده تا مسایل زیست محیطی رعایت شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون دریایی وتالاب های محیط زیست کشور گفت: استقرار صنایع در پهنه سواحل مکران باید طوری باشد که الزامات زیست محیطی با بالاترین درصد رعایت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۰:۲۵    
معاون دریایی و تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست کشور با بیان اینکه تعلل از طرف مسئولان عراقی است ابراز امیدواری کرد تا هفته آینده بتوانند مجوز فعالیت برای اطفای حریق در بخش عراقی تالاب هورالعظیم را بگیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۰:۳۵    
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی روند پیشرفت پایانه مسافربری دریایی بندر بوشهر را مثبت ارزیابی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از افتتاح بخش دریایی پایانه مسافربری دریایی بندر بوشهر تا پایان مرداد ماه خبر داد و گفت: در مجموع این پایانه پیش از آغاز مسابقات جام جهانی فوتبال قطر در مهر ماه امسال افتتاح می شود.
عضو هیات عامل و معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از آخرین وضعیت بنادر محمد عامری، بوالخیر و لاور ساحلی درشهرستان های تنگستان و دشتی بوشهر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی برای عملیاتی شدن شناور دریاپاک در بوشهر مهلت سه ماهه تعیین کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: امکان بازگشت خدمه کشتی های توقیف شده یونانی به کشورهایشان وجود دارد و مشکلی از این نظر ندارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر گفت: در قالب قرارداد با کشور نروژ توانستیم از خروج ارز جلوگیری کنیم تا ارزآوری 3 میلیون دلاری در پی داشته است.
هرمز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 678 فروند شناور ایرانی و خارجی توسط کارشناسان اداره کنترل و بازرسی کشتی ها در بنادر این استان مورد بازرسی قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، نوسازی شناورها و ساماندهی سفرهای دریایی را از اولویت های این سازمان در سال 1401 عنوان کرد و گفت: حمایت از تولید داخل و شرکت های دانش بنیان که در حوزه دریایی فعالیت می کنند، در دستورکار است.
عضو هیات عامل و معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ابراز امیدواری کرد تا پایان مردادماه سال جاری عملیات لایروبی بندر آستارا به اتمام برسد.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
صبح دیروز صیادان محلی بندر کنگ جسد زن جوانی حدود 35 تا 40 ساله درون پتوی پیچیده شده و لنگری وصل شده به او در آب های ساحلی مشاهده کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس - معاون دریایی و بندری بنادر غرب هرمزگان گفت: صیادان محلی جسدی را از آب گرفتند که درون پتو پیچیده شده و لنگری به او وصل بوده است.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۵:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
صیادان محلی بندرلنگه جسد یک زن جوان حدود 35 تا 40 ساله پیچیده شده در پتو که به لنگر متصل بود را از دریا گرفتند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت با هدف ارتقای ایمنی دریانوردی در عملیات راهنمایی، دو عدد باد نما (Wind Socks) در موج شکن غربی بندرامیرآباد نصب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از انجام موفقیت آمیز تعمیرات زیرآبی شناور راهنمابر "هادی 9" خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بر روی کلیه علایم کمک ناوبری آبراه ها و کانال های دسترسی بندر چابهار پلاک کد شناسایی (identification Code) نصب شد.