شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۲:۲۷Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنادر»

مدیرکل ایمنی و حفاطت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سازمان بنادر و دریانوردی موفق به کسب بالاترین امتیاز در ممیزی بین المللی شناسایی و ردگیری شناورها مبتنی بر اطلاعات ماهواره ای با بالاترین آمار دسترسی پذیری و انطباق با استانداردهای بین المللی در سال 2020، شد.
معاون بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: خط ریلی خواف – هرات علاوه بر آنکه از لحاظ حمل و نقل داخلی بار و مسافر اهمیت دارد، از منظر اتصال کشور افغانستان از طریق شبکه ریلی جمهوری اسلامی ایران به آب های آزاد و حتی کشورهای اروپایی، اهمیت بسیار بالایی دارد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از انجام مراحل نهایی نوسازی خط 5 ریلی بندر شهید رجایی در راستای توسعه حمل و نقل ریلی و تقویت فعالیت های مبتنی بر ریل – بندر خبر داد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از انجام مراحل نهایی نوسازی خط 5 ریلی بندر شهید رجایی بندرعباس در راستای توسعه حمل و نقل ریلی و تقویت فعالیت های مبتنی بر ریل – بندر خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۲:۳۷    
مقاومت بانک مرکزی در برابر ترخیص 8 میلیون تن کالای رسوب شده در گمرکات و بنادر به رغم آنکه اخیراً رئیس جمهور فرمان ترخیص این کالا ها را صادر کرده است، نشان از تنگنای ارزی بانک مرکزی و نگرانی این مجموعه از جهش نرخ ارز در بازار داخلی دارد ...
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی در پیامی، فرارسیدن 7 آذر روز نیروی دریایی را به فرماندهان و تمامی دریادلان بیدار و رزم آشنای نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی تبریک و تهنیت گفت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس فراکسیون اقتصاد دریا محور مجلس، از پیشنهاد طرح اصلاح قانون شرح وظایف سازمان بنادر خبر داد و تاکید کرد که ابهامات و چالش هایی در مسیر پیشبرد اهداف این سازمان وجود دارد که رفع آنها در گروی اصلاح قانون است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات سیستان وبلوچستان گفت: 70 فروند لنج به روش صید با قلاب(لانگ لاین) فعالیت داشته و هر لنج حدود 20 نفر به صورت مستقیم اشتغال و حدود 160 تن سالانه صید می کند.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: در عملیات مشترک مرزبانی بوشهر و پلیس استان فارس بیش از 90 کیلوگرم موادمخدر کشف شد. به گزارش فکرشهر و به نقل از صداوسیما، فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت ...
روزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، اگرچه سفرهای دریایی در ایران به آن معنی متعارفِ دنیا، رواج ندارد و این سفرها در آب های ایران تماما خلاصه شده به رفت و آمد بین جزایر جنوبی و کشورهای حاشیه خلیج فارس با لنج و اتوبوس دریایی و یا گشت با قایق های موتوری، اما پیش از همه گیری ویروس کرونا ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان وبلوچستان گفت: جاده چابهار به کنارک از مبدا بندر شهیدبهشتی 6 بانده طراحی و ساخته می شود تا رفت وآمد کامیون ها را در این بندر راهبردی تسریع کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
خضریان، سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: اخیراً شاهد هک شدن اطلاعات سازمان بنادر و دریانوردی و انتشار آن به بیرون بودیم که علت درز این اطلاعات باید مشخص شود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان در طرح سوال از وزیر راه و شهرسازی از اسلامی خواستند در خصوص سوءمدیریت سازمان بنادر و دریانوردی به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات و ریخت و پاش های غیرضروری توضیح دهد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مراسم بهره برداری از پروژه های توسعه ای و سرمایه ای بندر انزلی و همایش بین المللی اتحادیه اقتصادی اوراسیا دیروز با حضور وزیر راه وشهرسازی کشورمان و همچنین مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان در طرح سوال از وزیر راه و شهرسازی از اسلامی خواستند در خصوص سوءمدیریت سازمان بنادر و دریانوردی به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات و ریخت و پاش های غیرضروری توضیح دهد.
فرادید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دولت روس و انگلیس به دلیل عدم توفیق دولت ایران در کنترل آنها، خود راسا اقدام کرده و به بهانه ایجاد قرنطینه در بنادر و گلوگاه های حساس اقتصادی ایران مسلط شده و در آنجا به نفع خود اعمال نفوذ نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه گزارشاتی درباره برخی رویه های غلط در سازمان بنادر داریم، گفت: باید مسائل مالی سازمان بنادر و دریانوردی شفاف شود و ما پیگیر این موضوع در مجلس هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگو با سیدعلی موسوی گمارانی، نوشت: مردم در بنادر این استان با اندک سرمایه های شخصی خود و بدون استفاده از تسهیلات دولتی، لنج های سنتی را به صورت فردی یا مشارکتی برای امرار معاش ساخته اند که حکم کارگاه های زود بازده را دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۶:۲۱    
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم از تجهز اسکله های لافت و بندر پهل به سیستم اطفاء حریق مجهز و فوریت های خبر داد و گفت:ماشین آتش نشانی در اسکله لافت تا دو ماه آینده مستقر می شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی الجزیره از وقوع انفجار در یک نفتکش یونانی در نزدیکی یکی از بنادر عربستان خبر داد. به گزارش شیعه پرس، شبکه تلویزیونی الجزیره از وقوع انفجار در یک نفتکش یونانی در نزدیکی یکی از بنادر عربستان خبر داد. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های خبری از وقوع انفجار در یک نفتکش یونانی در نزدیکی بندر عربستان سعودی خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۱۰    
گروه استان ها – مدیرکل بنادر و دریانوردی گلستان گفت: مطالعات بندر چوب در گلستان حدود یک ماه دیگر به پایان می رسد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۲    
منابع خبری از انفجار در یک نفتکش یونانی در یکی از بنادر عربستان خبر می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی الجزیره از وقوع انفجار در یک نفتکش یونانی در نزدیکی یکی از بنادر عربستان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
هرمزگان- مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق هرمزگان گفت: رفت و آمد از بندر مسافری شهید حقانی بندرعباس به قشم، بندرعباس - هرمز، و قشم - هرمز و بالعکس ممنوع شده است.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: 9 میلیون 420 هزار تن انواع کالای اساسی در هشت ماه منتهی به آبان ماه 1399 از طریق بندر امام خمینی(ره) وارد کشور شده است.
اقتصاد آنلاین / نوش آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
به دنبال نامه رئیس کل بانک مرکزی به رئیس جمهور در رابطه با دغدغه ها و انتقادات وی نسبت به مصوبه اخیر برای ترخیص فوری کالاهای اساسی و مواد اولیه تولید، گمرک ایران در هشت مورد به اظهارات رئیس کل بانک مرکزی پاسخ داده و اعلام کرده است که تمامی اقدامات صورت گرفته براساس مصوبات ستاد اقتصادی هماهنگی دولت ...
کیشوند   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش از تکمیل پروژه ساخت مخازن سوخت هواپیما در فرودگاه کیش خبر داد.
یک مقام مسئول در گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: کاهش هزینه ها،حفظ امنیت و سرعت مطلوب سه هدف اصلی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در ارائه خدمات است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر گفت: این تخفیف ها و محاسبه تعرفه های خدمات از سوی سازمان بنادر و دریانوردی بر اساس نرخ ارز دولتی در کنار ایجاد برخی تسهیلات در سرعت بخشیدن به تخلیه و بارگیری محمولات اثر بسیار مثبتی بر کاهش هزینه ها و متعاقب آن بر نرخ کرایۀ حمل خواهد داشت. ...
خبرنما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره بندر و دریانوردی دیلم گفت: به منظور ارتقاء سطح ایمنی در بندر دیلم، پروژه سیستم اعلام حریق منطبق با استانداردهای روز دنیا در این بندر راه اندازی خواهد شد ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۷    
به گزارش روابط غمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان حمید هزار جریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان، را به عنوان استانی مهم دراقتصاد کشور و به ویژه بخش کشاورزی یادکرد و گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: فردا صبح فعالیت همه شناور های مسافری در بندر شهید ذاکری قشم به دلیل برگزاری رزمایش دریایی ممنوع است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۶    
رانندگان کامیون با انتشار یک فیلم، از عدم رعایت فاصله گذاری در مکان های مربوط به اعلام بار انتقاد کردند.
رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین گفت: تولید در پسکرانه بنادر؛ استراتژی مثبتی است که فعالان بخش خصوصی می توانند از آن به عنوان یک فرصت برای افزایش صادرات استفاده کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ارونقی، معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران گفت: کالاهای اساسی با دو مشکل عمده در بنادر و گمرکات کشور درگیر هستند. مشکل اول اینکه انتقال ارز قسمتی از این کالاهای اساسی صورت نپذیرفته است و مشکل دوم عدم اطمینان واردکنندگان کالاها به اداره گمرک است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۹    
تأکید ایران و قزاقستان بر توسعه تجارت دریایی بین بنادر دو کشور، تاجیکستان و جنوب آسیا؛ اهداف بزرگ دردسرهای بزرگ تر و وام 1.5 میلیارد یورویی قزاقستان برای تامین بودجه 2021؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به علت وزش شدید باد، رفت و آمد از بنادر مسافری هرمزگان ممنوع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم از انجام مراحل پایانی جهت عقد تفاهم نامه استقرار واحدهای فوریت های پزشکی (اورژانس) در بنادر لافت و پل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- اداره بنادر و دریانوردی قشم اعلام کرد: به علت برگزاری رزمایش دریایی در محدوده دریایی آب های بندرعباس، فعالیت تمامی شناورهای مسافری در بندر شهید ذاکری قشم تعطیل می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول حوزه مدیریت بندر امام درباره ملزم بودن شرکت های پیمانکاری در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا گفت: تمامی شرکت ها ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه شده از سوی سازمان بنادر هستند. از این رو از کارگران می خواهیم که تخطی پیمانکاران را گزارش دهند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کارگران یک شرکت از پیمانکاران بندرامام از حقوق و مزایایی مثل حق ارتفاع، حق بدی آب و هوا محروم هستند ولی کارمندان کارفرمای مادر یعنی سازمان بنادر از این مزایا برخوردار هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۵    
سلطان حسین فتاحی مدیرعامل شرکت امرسان در روزهای گذشته مطرح شدن موضوع واردات لوازم خانگی با وجود ممنوعیت واردات این محصولات، در میان مردم و شبکه های اجتماعی خبرساز شد و واکنش هایی برانگیخت ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جدید کشتیرانی دریای خزر کاپیتان تفتی عصر امروز به همراه جمعی از معاونین با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون توسعه روابط و ارائه خدمات در حوزه تجارت در بنادر کاسپین و انزلی تبادل نظر کردند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مطابق تصمیمات اتخاذشده در ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، و تأیید ریاست جمهوری، نامه ای از سوی معاون اقتصادی ریس جمهور؛ به معاون بازرگانی داخلی و دبیر کارگروه تنظیم بازار موضوع تصمیمات دستگاه های مرتبط درخصوص ترخیص کالاهای اساسی ...
محمد اسلامی با بیان اینکه 450 هزار تن روغن خوراکی در بنادر وجود دارد و مشکلی از نظر تأمین روغن خوراکی مردم نداریم، گفت: اکنون چهار میلیون تن کالای اساسی در بنادر است که بخشی در انبارها و بخشی هم در لنگرگاه در حال تخلیه و بارگیری است.
در شرایطی که گمرک به صاحبان کالاهای وارداتی هشدار داد در صورت ترخیص نشدن، کالاهای آن ها متروکه خواهد شد، معاون سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در حال حاضر حدود 19 هزار کانتینر و 550 هزار تن کالای متروکه در گمرک وجود دارد و از مسئولان دستگاه های مختلف می خواهیم هر چه سریعتر اقدمات لازم را برای خروج آن ...