دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۳۷May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت راه و شهرسازی»

به گزارش نویدتهران،وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه افزایش سقف اجاره بها 25 درصد است و باید رعایت شود از تخصیص 40 هزار میلیاردتومان تسهیلات ودیعه مسکن خبر داد. ...
روند بازار   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر مسکن اعلام کرده که افزایش سقف وام خرید مسکن در جلسه شورای عالی مسکن مطرح است. پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی برای وام خرید مسکن مبلغ 600 تا 700 میلیون تومان است. ...
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، نهضت ملی مسکن را نیازمند پشتیبانی مالی و اقتصادی دانست و گفت: از طریق مولدسازی دارایی ها می توان اهداف مورد نظر در این طرح را اجرایی کرد.
موج   ۵ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: فردا رقم جدید وام ودیعه مسکن در شورای عالی مسکن با حضور رئیس جمهور به تصویب می رسد. پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی افزایش این وام درتهران به 100 میلیون تومان است.
تین نیوز   ۶ ساعت پیش    
با وجود جمع بندی ارایه شده در کمیسیون اصل 90 ، هنوز شرکت راه آهن و وزارت راه و شهرسازی همچنان برای واردات لکومویتو اصرار داشته و این موضوع را پیگیری می کنند.
به گزارش ایران اکونومیست، نشست خبری مشترک وزیر راه و شهرسازی ایران با وزیر مدیریت منطقه ای و زیرساخت ارمنستان امروز در تهران و در محل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد. ...
وزیر راه و شهرسازی گفت: برای جلوگیری از افزایش نرخ اجاره و ضمانت اجرایی قراردادها، آژانس های املاک به سامانه وزارت راه و شهرسازی متصل می شوند.
عصر ایران   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
در جلسه فردا وام ودیعه مورد بحث قرار می گیرد و پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی برای ودیعه 100 میلیون تومان برای تهران است و بانک ها موظف به پرداخت وام ودیعه خواهند بود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی ضمن اعلام آغاز عملیات اجرایی برای 5710 واحد مسکونی در سطح استان گفت: براساس اعلام وزارت راه و شهرسازی استان خراسان شمالی رتبه اول کشوری را با تعیین تکلیف بیش از 84 درصد متقاضیان به خود اختصاص داده است.
وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی برای پرداخت وام ودیعه مسکن در شهر تهران 100 میلیون تومان است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی مشکل بهبود، تعریض و آسفالت کمربندی دوم تهران (حد فاصل غنی آباد – امین آباد و فیروزآباد) در محدوده شهرستان ری روز دوشنبه بررسی و دستورات لازم برای بهبود این شرایط صادر شد.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم دهلران و دره شهر در مجلس در بازدید از پروژه چهارخطه کردن مسیر دهلران_اندیمشک گفت: از طریق وزارت راه و شهرسازی در تلاش هستیم که همچون قطعه سوم ، قطعه دوم و چهارم نیز به قرارگاه خاتم جهت تسریع در عملیات اجرایی پروژه واگذار شود.
سینا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
آزمون های ورود به حرفه مهندسی، معماران تجربی و کاردان ها همزمان در تیر ماه امسال برای رشته معماری (طراحی) و در شهریور برای سایر رشته ها برگزار خواهد شد. ...
شارا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۵۲    
در این جشنواره مسئولان روابط عمومی برتر مراکز استانی آزمایشگاه همزمان با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی لوح تقدیر و جوایز خود را از دست مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی دریافت خواهند کرد و اقدام مشابهی نیز برای تجلیل از سایر همکاران و ...
ایمیدرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ارزش مشارکت های فراسازمانی ایمیدرو در حوزه راهسازی به 3120 میلیارد ریال می رسد. این مشارکت ها در قالب 11 تفاهم نامه بین این سازمان و وزارت راه و شهرسازی در حال اجرا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۳:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از ثبت نام 29 هزار و 650 نفر در سامانه اعطای مسکن یا زمین به خانوارهای دارای 3 فرزند و بیشتر خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۲    
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: در حال حاضر توجه به شاخص معماری و شهرسازی اسلامی از سوی شهرداری ها و وزارت راه و شهرسازی باید به گونه ای باشد که ساخت و ساز را با محدودیت مواجه نسازد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۱    
سرپرست شرکت مادر تخصصی شهر های جدید : سهم شرکت مادر تخصصی شهر های جدید از مسکن مهر باقی مانده حدود 40 هزار واحد است که تلاش می کنیم تا پایان سال کامل تحویل دهیم
وزیر راه و شهرسازی با یادآوری اینکه در اجرای طرح مسکن مهر برای 2 میلیون و 200 هزار واحد آن طرح تامین اراضی حدود یک میلیون دولت را برعهده گرفت، تاکید کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت راه و شهرسازی در اجرای ماده (10) قانون جهش تولید مسکن با توجه به حجم بالای متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن و کمبود اراضی ملی و دولتی در برخی شهرهای استان گیلان، خواستار موافقت هیأت دولت با تأمین زمین اجرای طرح مذکور در شهرهای این استان شد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
توجیهات وزارت راه و شهرسازی و شرکت راه آهن برای واردات مستقیم لکوموتیو ساخته شده از کشور چین یا روسیه اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی را هم قانع نکرد و مقرر شد موضوع واردات مستیقیم لکوموتیو ساخته شده از دستور وزارت راه و شهرسازی خارج شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- با دستور رییس جمهور به وزارت راه و شهرسازی و سایر دستگاه های مرتبط مبنی بر رفع مشکلات پروژه های مسکن مهر، مشکلات پنج تعاونی مسکن در استان هرمزگان عصر شنبه در نشستی با حضور استاندار بررسی و رفع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
در سامانه سنامک snam.mrud.ir علاوه بر پایش ساختمان ها از سوی وزارت راه و شهرسازی به مردم نیز این امکان داده شده است که شکایات خود و گزارش تخلفات را ثبت کنند.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۴    
شنیده شده امیر امینی معاون برنامه ریزی اسبق وزارت راه و شهرسازی به این وزارتخانه باز می گردد.
پایانه سلام فرودگاه امام خمینی که از زمان شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بود، به منظور خدمت رسانی به زائران بیت الله الحرام آغاز به کار کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی از برنامه دولت برای تامین منابع مورد نیاز تکمیل مسکن مهر پرند خبر داد و گفت: همچنین منابع مالی تکمیل متروی پرند در همکاری و حمایت استانداری تامین می شود و در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: طی رایزنی هایی که اخیرا با وزارت راه و شهرسازی در کمیسیون عمران مجلس صورت گرفته توانسته ایم به توافقاتی برای داشتن یک مدیر در حوزه مسکن برسیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت به سازندگان در بافت فرسوده تسهیلات ساخت، تسهیلات ودیعه دوران جابه جایی و تخفیف در صدور پروانه ارائه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: براساس سهمیه ای که وزارت راه و شهرسازی در طرح نهضت ملی مسکن برای استان کرمانشاه در نظر گرفته، قرار است طی چهار سال 116 هزار واحد مسکونی در استان ساخته شود
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: امسال در قانون بودجه مبلغ 200 هزار میلیارد ریال اعتبار برای مجموعه وزارت راه و شهرسازی پیش بینی شده که 30 هزار میلیارد ریال آن مربوط به حوزه نگهداری راه هاست.
وزیر راه و شهرسازی بر نقش آفرینی مجموعه نظام مهندسی ساختمان کشور به عنوان مجموعه تخصصی در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کنار وزارت راه و شهرسازی تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس گفت: تلاش هایی صورت گرفته است تا حوزه انتخابیه به شبکه ریلی کشور متصل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از صدور یک میلیون و 200 هزار فقره پروانه ساخت در نیمه دوم سال گذشته و شکست رکورد این شاخص خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از رشد بی سابقه صدور پروانه ساخت و ساز خبر داد و گفت: در 6 ماه دوم سال 1400، تعداد پروانه های شهری و روستایی صادر شده به بیش از یک ملیون و 200 هزار فقره پروانه رسید که در نوع خود بی سابقه بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۰    
کمیسیون اصل 90 بانک ملی و وزارت راه و شهرسازی را مکلف به تعیین تکلیف مالکیت کارخانه ریسباف تا 20 روز آینده کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۰    
ثبتنام وام مسکن آغاز شد | مشمولان وام مسکن 60 میلیونی چه کسانی اند سامانه ثبت نام از خانوارهای دارای 3 فرزند و بیشتر در سامانه نهضت ملی مسکن وزارت راه و شهرسازی آغاز شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از آغاز ثبت نام خانوارهای دارای 3 فرزند و بیشتر که تاریخ تولد فرزند سوم آنها از 20 آبان 1400 به بعد باشد، خبر داد. ...
اولین نشست کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین با حضور معاون حمل و نقل و رئیس کمیته و مشارکت کلیه اعضای اصلی برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از وزارت راه و شهرسازی، شهریار افندی زاده در دویست و بیست و یکمین نشست شورایعالی هماهنگی ترابری کشور با اشاره به لزوم حفظ وضع جاری به عنوان حداقل بارهای ترانزیتی از کشور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای از آغاز ثبت نام واگذاری زمین یا واحد مسکونی به خانوارهای دارای 3 فرزند خبر داد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به گستره وظایف و ماموریت های وزارت راه و شهرسازی و دستگاه های تابعه آن در استان، گفت: انتظار داریم همه ماموریت های این وزارتخانه در استان با تعامل و همکاری دستگاه های مسئول به طور همزمان اجرایی و عملیاتی شود.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
در راستای برنامه جهانی ممیزی نظارت بر ایمنی (USOAP) ایکائو در حوزه ممیزی ارائه دهندگان خدمات ناوبری هوایی، برنامه ممیزی این حوزه برای صدور گواهینامه عملیاتی مربوطه برای اولین بار درکشور آغاز شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی از هدف گذاری این وزارتخانه برای جذب 20 میلیون تن کالا تا پایان سال و توسعه ترانزیت در کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به همراه معاونان وزارت راه و شهرسازی و نیرو وارد استان گلستان شدند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۵    
رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به همراه معاونین وزارت راه و شهرسازی و نیرو وارد گلستان شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در حالیکه بانک ها سالهاست در برخی بازارها از جمله مسکن ورود کرده اند وزارت راه و شهرسازی از آنها خواست از هرگونه سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات از جمله خرید زمین خودداری کنند.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز حقوقی امور مجامع و نظارت بر قراردادهای وزارت راه و شهرسازی بر اجرایی شدن اخذ الکترونیکی عوارض در آزادراه ها از ابتدای تابستان سال جاری تایید کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۴۹ سایت دیگر  
معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی طی اطلاعیه ای از آغاز ثبت نام واگذاری زمین یا واحد مسکونی به خانوار های دارای 3 فرزند خبر داد.
رئیس اداره ایمنی و حریم راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: طبق استانداردهای تعریف شده از سوی وزارت راه و شهرسازی می توان عنوان کرد تقریبا می توان تمامی دسترسی های شرکت های تولیدی و صنعتی مستقر در این محور غیر استاندارد هستند.