دوشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۱:۰۹Dec 2019 16

جدیدترین‌های «وزارت راه و شهرسازی»

اعتبار نوین   ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: روزانه 50 میلیون لیتر گازوئیل از سوی ناوگان شهری، جاده ای و ریلی در کشور مصرف می شود که 10 میلیون لیتر آن مازاد است.
دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از پایان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در چهار استان گیلان، لرستان، هرمزگان و زنجان خبر داد و اعلام کرد: ثبت نام در استان های مازندران و اصفهان ادامه دارد.
دوره آموزشی ویژه مدیران، معاونین و کارشناسان مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی و سازمان ها و شرکت های تابعه با موضوع" کنترل، نظارت و بازرسی" به مدت دو روز و به میزبانی شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شد. ...
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از اهتمام این وزارتخانه برای بهینه سازی مصرف روزانه گازوئیل در کشور خبر داد و گفت: روزانه بیش از 50 میلیون لیتر گازوئیل در کشور مصرف می شود که در حالت درست باید 40 میلیون لیتر در روز باشد.
تین نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: وزارت راه و شهرسازی برای ساخت قطعات 2 و 3 آزادراه تهران-شمال برنامه دارد اما نحوه تامین منابع آن فعلا مشخص نشده است.
معاون حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی گفت: روزانه 50 میلیون لیتر گازوئیل از سوی ناوگان شهری، جاده ای و ریلی در کشور مصرف می شود که 10 میلیون لیتر آن مازاد است. ...
مدیرکل دفتر تجاری سازی و امور تشکل در معاونت حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی از برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته مصادف با هفته حمل و نقل در محل مصلی تهران خبر داد.
سازمان ملی زمین و مسکن   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ازتامین زمین مورد نیاز برای ساخت واحدهای مسکونی در طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن توسط سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد و گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: به دلیل فقدان صنعت لجستیک در صنعت حمل و نقل کشور سالانه هزاران میلیارد تومان هدررفت سرمایه داریم.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
محبوب حیدری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: وزارت راه و شهرسازی در جهت کمک به تامین مسکن طرح "اقدام ملی تامین مسکن" را در قالب احداث 400 هزار واحد مسکونی در سطح کشور برنامه ریزی کرده است. ...
پایگاه خبری گسترش / الف   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۰:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
اصلانی گفت: اهداف پروژه طرح اقدام ملی مسکن شامل تجهیز تولید مسکن (تشویق تولید مسکن) و تامین مسکن برای گروه های متوسط است. گسترش نیوز: طرح اقدام ملی مسکن در راستای کمک به خانه دار شدن اقشار متوسط جامعه و ایجاد حرکت در بازار مسکن طراحی شد که تا کنون 5 مرحله از ثبت نام آن در استان های مختلف انجام ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۹:۴۷    
اصفهان-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با اخذ مصوبه از شورای عالی فنی و حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی احداث مترو شاهین شهر از انتهای خط شماره یک مترو اصفهان آغاز می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۶:۰۱    
بزرگداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران منتخب حوزه وزارت راه و شهرسازی با حضور وزیر راه و شهرسازی و پژوهشگران دوشنبه 25 آذر در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می شود.
صبا ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۵:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در 109 شهر در مرحله پنجم خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه جدید وزارت راه و شهرسازی ثبت نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای 6 استان اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان از ساعت 10 صبح امروز 23 آذر ماه آغاز شد.برای اطلاع از شرایط این طرح ویدیو زیر را مشاهده کنید .
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: این وزارتخانه برای تکمیل پروژه های زیرساختی حمل و نقلی خود نیازمند بیش از 180 هزار میلیارد تومان منابع مالی است.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تهران پرس ، وزارت راه و شهرسازی پیش از این ثبت نام طرح ملی مسکن را در چهار فاز انجام داده بود و پس از فاز 5 که امروز در 6 استان انجام شد، قرار است در فاز 6 ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای استان های فارس، اردبیل، آذربایجان شرقی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم گزارش های تلفنی مردم از مشکلات ثبت نام طرح ملی مسکن را دریافت، منعکس و آنها را از وزارت راه و شهرسازی پیگیری می کند.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرودگاه کرمانشاه ،حرکت به سوی احداث ایرتاکسی را آغاز کرده است. مجتبی بیاتی مدیرکل فرودگاه کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در پاسخ به این سوال که آیا این فرودگاه اقدام هایی برای راه اندازی ایرتاکسی ها انجام داده است یا خیر ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۹:۴۱    
کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی ضمن قدردانی از زحمات فیروز تکاور مدیر کل سابق اداره راه و شهرسازی و فرزاد جمشیدی سرپرست آن اداره قدردانی و جعفر زاهدی دره شوری به عنوان مدیر کل اداره راه و شهرسازی فارس معرفی شد.
سلام نو / صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، ثبت نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مسکن از 30 آذر امسال در استان تهران آغاز می شود و به مدت سه روز ادامه دارد. بنا بر اعلام روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، ثبت نام استان های تهران، البرز، قزوین، جنوب کرمان، کرمان از 30 آذرماه آغاز می شود. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۹:۲۴   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، بر اساس اطلاعیه جدید وزارت راه و شهرسازی ثبت نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای 6 استان اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان از ساعت 10 صبح امروز آغاز می شود. ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: طرح تفاهم نامه مسکن با وزارت راه و شهرسازی با هدف بهره مندی زیرمجموعه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مزایای مسکن ملی در حال نهایی شدن است و همه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در این تفاهم نامه دیده شده اند.
پایگاه خبری گسترش / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 197 ترددشمار فعال در شبانه روز گذشته در محورهای برون شهری، 6.5 درصد افزایش تردد نسبت به روز قبل را نشان می دهد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۰۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین از تبریز، ابوالقاسم سلطانی در نشست خبری با خبرنگاران، با اشاره به اینکه 12 دستگاه زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی هستند، اظهار کرد: ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، اداره کل فرودگاه ها، سازمان بنادر و کشتی رانی، هواشناسی و مکانیک خاک، سازمان شهر جدید سهند، راه آهن آذربایجان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: طرح اقدام ملی مسکن، علاوه بر کمک به تولید مسکن و رونق این بازار، زمینه ساز ایجاد اشتغال در کشور نیز خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مقام مسئول وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اعلام نتایج آزمون مهندسان از مهلت 4 روزه شرکت کنندگان برای ارسال اعتراض کتبی از طریق پُست خبر داد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در دومین جلسه شورای هماهنگی راه شهرسازی با اشاره به اینکه امکانات اختیاراتی در حوزه وزارت راه و شهرسازی برعهده استان قرار داده می شود، اعلام کرد که مبالغی هم به دستگاه های اجرایی زیرمجموعه این وزارت خانه اختصاص داده می شود، زیرا زمین ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در کلان شهرهای کشور ثبت نامی برای طرح اقدام ملی مسکن وجود ندارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۳:۴۶    
مبادله تفاهم نامه با وزارت راه و شهرسازی برای تأمین مسکن فرهنگیان برای 170 هزار نفر از فرهنگیان فاقد مسکن بوده است. ( منبع ) لینک کوتاه لینک کپی شد
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: طرح نهایی بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی اردیبهشت سال آینده از سوی وزارت راه و شهرسازی ابلاغ می شودکه امید است پس از آن مشکلات موجود برطرف شده و محدوده ثامن، ساماندهی شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۳۰    
اگرچه برخی مسئولان وزارت راه و شهرسازی وعده اتمام احتکار مسکن با اعمال مالیات بر خانه های خالی مطرح کرده اند اما از آنجا که نرخ این پایه مالیاتی ناچیز است، بعید است چندان اثرگذار باشد.
ارانیکو   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در نشست مشترک با مدیران بانک ها مقرر شد در کارگروهی با مشارکت بانک مرکزی، بانک ها و وزارت راه و شهرسازی مکانیزم پرداخت تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن تعیین شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در نشست مشترک با مدیران بانک ها مقرر شد در کارگروهی با مشارکت بانک مرکزی، بانک ها و وزارت راه و شهرسازی مکانیزم پرداخت تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن تعیین شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۵    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: قریب به نیم میلیون نفر در استان اصفهان حاشیه نشین هستند و وظیفه دستگاه های زیربنایی مثل راه و شهرسازی را سنگین تر می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: طرح ملی ابرار برای احداث و بهسازی نزدیک به پنج هزار و 500 کیلومتر راه روستایی در سال های 98 و 99 در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الله غلامی روز چهارشنبه در مراسم معرفی مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در این اداره کل افزود: بودجه امسال انقباضی بود و در بودجه 99 هم چون متکی به درآمدهای نفتی نیست و از منابع داخلی استفاده می شود باز هم شاهد بودجه ای انقباضی خواهیم بود. ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، اخیرا محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در گفت وگویی که پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آن را منتشر کرده، با تشریح آخرین وضعیت طراحی سامانه ملی املاک و اسکان کشور در این معاونت، از ترکیب پایان بهشت مالکان خانه های خالی استفاده کرده است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
مقام مسئول وزارت راه و شهرسازی گفت: افرادی که توانایی پرداخت اقساط وام با سود 18 درصدی را ندارند در ثبت نام طرح ملی مسکن ثبت نام نکنند.
فرارو   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه اصولگرای وطن امروز نوشت: اگر اتهامات وارده به فرزند آخوندی اثبات شود، شخص عباس آخوندی هم باید در این رابطه محاکمه شود. این محاکمه البته فقط به دخالت فرزندانش در امور وزارت راه و شهرسازی خلاصه نمی شود و او باید پاسخگوی عملکرد و اقداماتش باشد ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از آغاز ثبت نام طرح ملی مسکن در تهران از 30 آذرماه جاری خبر داد و توصیه کرد که فاقدین شرایط، ثبت نام نکنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۵   + ۵۴ سایت دیگر  
اگرچه برخی مسئولان وزارت راه و شهرسازی وعده اتمام احتکار مسکن با اعمال مالیات بر خانه های خالی مطرح کرده اند اما از آنجا که نرخ این پایه مالیاتی ناچیز است، بعید است چندان اثرگذار باشد.
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ضمن اعلام این مطلب که کارگروهی مشترک از بانک مرکزی، وزارت راه و شهرسازی و بانک ها برای تامین منابع مالی طرح اقدام ملی مسکن تشکیل می شود از طراحی مکانیزمی یکسان جهت واگذاری تسهیلات مسکن، خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
این سهم 200 هزار واحدی در حالی برای متقاضیان مسکن شهرهای بزرگ و کلان شهرها تعریف شده است که مکان ساخت این واحدها نیز از سوی مسئولان مسکن اعلام شده است. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: در طرح اقدام ملی مسکن برای شهر تهران در شهر های جدید پردیس، پرند و بخشی از هشتگرد توانایی پاسخگویی به نیاز متقاضیان را داریم. تاریخ انتشار: 00:30 - 20 آذر 1398 - کد خبر: 575733
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وعده چهاربانده کردن محور هراز از دوره وزارت راه و شهرسازی بهبانی آغاز و به مدیریت محمد اسلامی در این وزارت خانه رسیده است و قول داده شد که این پروژه سال آینده به اتمام برسد.
وقت نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیر عامل سازمان عمران تبریز اعلام کرد : با همکاری آزمایشگاه مکانیک خاک وزارت راه و شهرسازی اسکن روسازی اتوبان پاسداران در مسیر رفت و برگشت حد فاصل میدان فهمیده تا تبادل امام علی انجام شد.
کلام تازه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | طی اطلاعیه ای از سوی وزارت راه و شهرسازی موارد زیر به متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن اعلام شده است. متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی در استان ها خراسان رضوی و سمنان به این نکات توجه ویژه داشته باشند: برای متقاضیان شهر مشهد در حال حاضر ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، در راستای راهبرد شایسته گزینی در شهرداری تهران، فراخوان جدید معاونت حمل ونقل و ترافیک به منظور انتخاب افراد واجد شرایط و علاقه مند به همکاری برای معاونان حمل ونقل و ترافیک مناطق 4، 12، 14 و 18 منتشر شد. ...