چهارشنبه ۱۹ بهمنساعت ۰۸:۱۵Feb 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت راه و شهرسازی»

طی حکمی از سوی رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن وشهرسازی وزارت راه وشهرسازی، مدیرکل راه وشهرسازی گیلان با حفظ سمت به عنوان مسئول "دفتر منطقه ای شمال" مرکز تحقیقات راه مسکن وشهرسازی وزارت راه وشهرسازی منصوب شد.
هرمزبان   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هرمزبان – مدیرکل فرودگاه های استان هرمزگان گفت: پروژه نصب و راه اندازی سامانه کمک ناوبری(DVOR) فرودگاه بندرلنگه به اتمام رسیده و آماده بهره برداری است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۳۴    
معاون وزارت راه و شهرسازی: کاری که باید برای خودکفایی انجام می شد تولید ریل ملی بود که با هماهنگی وزارت راه و شهرسازی و شرکت ذوب آهن اصفهان این ریل تولید شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۰۸    
در 120 ثانیه امروز هجدهم بهمن از تشکیل قرارگاه جهادی راه روستایی در وزارت راه و شهرسازی تا عملیاتی شدن بیش از 212 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در روستاها مورد اشاره قرار گرفت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۰    
اجتماعی سازی خدمات و به کارگیری ظرفیت گروه های جهادی از سیاست های قطعی آقای بذرپاش در وزارت راه و شهرسازی است.
مشاور وزیر و رئیس ستاد دهه فجر وزارت راه و شهرسازی در جشن چهل وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به دستاوردهای 44 ساله انقلاب گفت: پیروزی و آینده پر افتخار ایران اسلامی متعلق به تلاش و تفکر انقلابی ست.
از امروز قرارگاه جهادی راه روستایی در وزارت راه و شهرسازی با در اختیار گذاشتن تمام ظرفیت های این وزارتخانه و دعوت از تمامی گروه های جهادی کشور راه اندازی می شود.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۳    
مشاور مقام عالی وزارت و رئیس ستاد دهه فجر وزارت راه و شهرسازی گفت: تجلیل از همسر و فرزند اولین شهید فجرآفرین شرکت فرودگاه ها در ایام وفات حضرت زینب(س) مغتنم است. ...
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه وزارت راه وشهرسازی 30 درصد تولید ناخالص داخلی معادل حدود یک سوم اقتصاد کشور را بر عهده دارد، گفت: این موضوع مسئولیت های سنگینی را بر دوش این وزارتخانه گذاشته که باید سهم خود را در ارتقا اقتصاد کشور ایفا کند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۶    
رئیس اداره استعدادهای درخشان و پژوهشگران جوان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از برگزاری سومین گفتاورد دانش آموزان سمپاد در دبیرستان دوره دوم شهید اژه ای 1 اصفهان با حضور علیرضا صلواتی، دانش آموخته سمپاد اصفهان و مسئول طرح های زیربنایی وزارت راه و شهرسازی در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی گفت: موضوع سامانه املاک و اسکان موضوعی است که تنها با تلاش وزارت راه و شهرسازی راه اندازی نمی شود و یک امر حاکمیتی است ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
پیرهادی: اگر زلزله ترکیه در تهران اتفاق می افتاد، صد ها هزار نفر جان می باختند، اگر وزارت راه و شهرسازی نسبت به این موضوع فکر نکند، تهران دچار بحران خواهد شد؛ امروز باید نسبت به این موضوع فکر و تصمیم گرفته شود و نباید از هجمه های افراد سودجو ترسید.
وزیر راه و شهرسازی در آیین بهره برداری از 2 هزار و 854 کیلومتر راه روستایی در سراسر کشور به مناسبت دهه مبارک فجر، روستاییان عزیز را جزو شریف ترین مردم دانست که در عین توقع کم، پیشتاز انقلاب و پیشرو در عرصه تولید هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه شهرسازی گفت: از امروز برای خدمت رسانی بهتر به روستاییان در وزارت راه وشهرسازی قرار گاه راه روستایی راه اندازی می شود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: اگر وزارت راه و شهرسازی نسبت به نوسازی بافت فرسوده فکری نکند، تهران دچار بحران خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
از تحقق وعده وزیر راه و شهرسازی در کمتر از 24 ساعت تا کمک 10 میلیارد ریالی بانک مسکن به زلزله زدگان شهرستان خوی
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۰:۴۴    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با توجه به معین بودن اصفهان برای هشت استان مجاور، لازم است وزارت راه وشهرسازی و سازمان راهداری کشور برای نوسازی ماشین آلات فرسوده استان و تامین اعتبار برای رفع نقاط پر حادثه جاده ای این استان اقدام نماید.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۵۱   + ۴۸ سایت دیگر  
علی بیت الهی رئیس بخش زلزله شناسی مهندسی و خطرپذیری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در واکنش به شایعه احتمال رویداد زلزله در ایران و شهر تبریز در پی فعال شدن گسل ترکیه، افزود: مسبب زلزله ترکیه، گسل آناتولی شرقی است و به طور کلی صفحه تکتونیکی آن جدا از منطقه آذربایجان است ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۳۵    
اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی امروز 17 بهمن ماه 1401 با حضور در وزارت راه و شهرسازی با مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی دیدار و گفتگو کردند.
جلسه بررسی عملکرد یک ساله گزارش سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات برگزار شد و رئیس مرکز توسعه سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی به انتشار به هنگام و صحیح اطلاعات درخواستی شهروندان از طریق سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات تأکید کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه هر ماه ایرلاین ها قیمت بلیت را افزایش دهند و بعد دادستانی وارد شود، سپس نماینده ایرلاین ها اعتراض کند در شان وزارت راه و شهرسازی و مردم ما نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
کمتر از 24 ساعت وعده وزیر راه و شهرسازی محقق شد. با توجه به تکلیف قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، وزارت راه و شهرسازی توجه ویژه ای به تأمین مسکن خانوار برای خانواده ها پس از تولد فرزند سوم و بیشتر دارد.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۰   + ۵۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی نرخ مالیات بر انتقال دارایی های موضوع طرح مالیات بر سوداگری و سفته بازی را مشخص کردند.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرود گاه قشم با اشاره به اقدامات ساختمان تکنیکال این فرودگاه، به روزرسانی تجهیزات ترمینال، تعمیرات روشنایی باند، بهره برداری از برج مراقبت و احداث سایت آنتن ها از تسریع انجام پروژه های عمرانی در فرودگاه قشم خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۲۰    
رئیس دانشگاه تهران از تفاهم اولیه با وزارت راه و شهرسازی برای تأمین مسکن اعضای هیئت علمی و کارکنان این دانشگاه خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۵۹    
در 120 ثانیه امروز شانزدهم بهمن از افتتاح همزمان 10هزار واحد مسکونی در سراسر کشور با حضور رییس جمهور تا پاسخگویی تلفنی معاونان وزارت راه و شهرسازی به مردم مورد اشاره قرار گرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۱    
ر اساس آمار وزارت راه و شهرسازی ظرفیت بنادر تجاری کشور که قلب اقتصاد ایران هستند در طول 44 سال گذشته با رشدی چشمگیری 14 برابر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۳    
وزیر راه و شهرسازی که به تازگی به این سمت منصوب شده است، در این سفر رئیس جمهور را همراهی کرد. مهرداد بذرپاش از همان روزی که در دولت سیزدهم حضور یافت و ردای وزارت را بر تن کرد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۶    
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت:مرحله اول و دوم طرح ویژه سلطانیه برای بررسی و تایید به وزارت راه و شهرسازی ارسال شد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۱    
در مراسمی با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران سازمان بنادر و دریانوردی و دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت راه وشهرسازی، مهدی ابوالحسنی به عنوان سرپرست هسته گزینش این سازمان معرفی و از تلاش های جهانگیر نجاتی مدیر پیشین هسته گزینش سازمان بنادر قدردانی شد.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت دهه مبارک فجر و در راستای تحکیم ارتباط مردمی، معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی به صورت تلفنی پاسخگوی مسائل،خواسته ها، مشکلات و نظرات مخاطبان این حوزه است.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
هم وطنان گرامی می توانند از ساعت 10 تا 12 ظهر روز دوشنبه 17 بهمن ماه 1401 از طریق شماره تماس 8878040 و 8878041 به صورت تلفنی با معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت وگو و نظرات خود را مطرح کنند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از تماس تلفنی وزیر راه و شهرسازی برای تحویل یک واحد مسکونی به خانواده پنج قلوهای گلستانی خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی گلستان، مهندس مهدی ملک اظهار کرد: با توجه به تکلیف قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۲۴   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: اتمام پروژه های باقی مانده مسکن مهر در کنار اجرای طرح نهضت ملی مسکن از اولویت های وزارت راه و شهرسازی است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۸:۴۶    
به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران 30 نفر از کارکنان زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی به قله 4هزار و 50 متری تفتان صعود کردند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۳:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت راه و شهر سازی، مهرداد بذرپاش پس از ارائه گزارش اعضای سازمان های نظام مهندسی ساختمان و بیان برخی مشکلات در خصوص افزایش تعرفه خدمات مهندسی، تجدیدنظر در بخشنامه تعارض منافع و.. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آمار وزارت راه و شهرسازی ظرفیت کانتینری بنادر تجاری تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی 75 هزار TEU بوده است. اما این عدد در اسفند 1400 به 8 میلیون TEU بالغ شده است که نسبت به دوران گذشته 107 برابر رشد را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- استاندار خراسان جنوبی بر رفع مشکلات مربوط به مسکن ایثارگران با برداشتن موانع موجود در استان و همچنین پیگیری از طریق وزارت راه و شهرسازی تاکید کرد.
آنا / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش گفت: سال آینده دانشگاه های ما پیشتاز نهضت تولید مسکن برای استادان، کارکنان دانشگاه ها و خوابگاه های متاهلی خواهند شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عباس کمالی روز پنجشنبه از سه هزار و 700 میلیارد تومان طرح آماده شده در حوزه وزارت راه و شهرسازی به مناسبت دهه فجر خبر داد و گفت: در استان هرمزگان بنا داریم تا پایان سالجاری ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۳۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام بارش برف و باران در تهران و برخی استان های کشور از کاهش دمای 5 تا 7 درجه ای در غرب و شمال غرب خبر داد. خبرگزاری میزان – فریبا گودرزی در تشریح وضعیت جوی کشور گفت: امروز جمعه در مناطقی از خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، ارتفاعات سمنان، تهران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۱    
آقای اسماعیل نژاد گفت:با امضای تفاهم نامه تامین مالی پروژه های طرح نهضت ملی مسکن بین وزارت راه و شهرسازی و مدیران عامل 5 بانک دولتی، تامین مالی این طرح تسریع میگردد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی گلستان، مهندس مهدی ملک اظهار کرد: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست دولت مردمی سبزدهم مبنی بر تولید مسکن، وزارت راه و شهرسازی از ظرفیت های موجود برای پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن استفاده می کند. ...
سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی با احداث 250 تخت بیمارستانی، 170 ساختمان اداری و خدماتی، 11 ساختمان ویژه، نقشی مهم در تحقق اهداف وزارت راه و شهرسازی در احداث ساختمان های عمومی و افزایش سرانه در شهرها ایفا کرده است.
معاون مسکن وساختمان اداره کل راه وشهرسازی استان مرکزی گفت:با عنایت به امضای تفاهم نامه تامین مالی پروژه های طرح نهضت ملی مسکن فی مابین وزارت راه و شهرسازی و مدیران عامل 5 بانک دولتی در تامین مالی 1155000 واحد مسکونی تسریع میگردد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری با مدیران کل دستگاه های اجرایی زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی هرمزگان ظهر امروز با حضور عباس کمالی مدیرکل راه و شهرسازی استان، عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای هرمزگان، جمشید درفاردی مدیرکل فرودگاه های استان هرمزگان، سعید رنجبر ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی ، کردستان و کرمان و بارش باران در برخی از محورهای استان های بوشهر ، فارس ، کرمانشاه و یزد خبر دادو تاکید کرد: هموطنان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند. ...