سه شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۸:۰۲Apr 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گذاری و برنامه ریزی»

میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
فخاری با اشاره به اینکه مصرف 48 درصدی آب در حوزه کشاورزی استان عدد بالایی است، گفت: برای کاهش هشت درصدی مصرف آب در این بخش، هدف گذاری و برنامه ریزی صورت بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: ایجاد اسکله معلولین، کلوپ اختصاصی بانوان، کمپ های ورزشی و سایر امکانات و تفریحات ساحلی سرمایه گذاری و برنامه ریزی لازم برای توسعه آن انجام شود.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۲    
نادر بذرافشان گفت : با سرمایه گذاری و برنامه ریزی دراز مدت می توان آمار صادرات و حتی تولید طلای کشور را تغییر داد. در این خصوص مسئولین زیربط و دولت باید شرایط مطلوبی را برای اصناف محیا کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۱    
با توجه به اهمیت آمار در سیاست گذاری و برنامه ریزی ها، همواره موضوع کیفیت آمارهای ارائه شده، دغدغه ی اصلی استفاده کنندگان و به تبع آن ها تولیدکنندگان آمار بوده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۶    
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی، مناسبت ها و آیین های بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ویژه برنامه های فرهنگی و هنری برای سال تحویل و شب های قدر در 20 هزار گلزار شهدای سراسر کشور برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۷:۲۶    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: نیاز است اداره ثبت شرکت ها در ر استای بهبود فضای کسب و کار سیاست گذاری و برنامه ریزی کند تا ذی نفعان و به ویژه فعالان اقتصادی بتوانند در فضای مناسبی مسایل مربوط را پیش ببرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس، گفت: نیاز است اداره ثبت شرکت ها در ر استای بهبود فضای کسب و کار سیاست گذاری و برنامه ریزی کند تا ذی نفعان و به ویژه فعالان اقتصادی بتوانند در فضای مناسبی مسائل مربوط را پیش ببرند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۳    
محمدحسین اسماعیلی از برگزاری نخستین المپیاد ملی آموزش هنر با شعار ایران یکصدا خبر داد و گفت: این المپیاد باعث کشف و شناسایی استعدادهای هنری و در نهایت منجر به سیاست گذاری و برنامه ریزی های متناسب برای آنها می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از اتاق تعاون ایران، علی مطیع جهانی در این باره افزود: با پیگیری های صورت گرفته از طریق اتاق های سه گانه و همراهی ️وزارت امور اقتصادی و دارایی جهت جلوگیری از تغییرات لحظه ای در قوانین، مقررات و آیین نامه های کسب وکار کشور ...
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی در بخشی از این حکم آمده است: انتظار می رود با استعانت از پروردگار متعال و بر اساس نگاه علمی، نهایت سعی و تلاش خود را به منظور سازماندهی نظام رسانه ای و جایگاه رسانه در شبکه مدیریت دانش کشاورزی، سیاست گذاری و برنامه ریزی محتوائی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: انتظار از جامعه دانشگاهی این است که در معرفی نامزدها و صلاحیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ارزیابی عملکرد مجلس یازدهم و مقایسه آن با مجالس مختلف فعال باشند و در این خصوص مردم را آگاه کنند.
فردای کرمان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فردای کرمان – گروه اقتصاد: مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به وضعیت اشتغال و بیکاری فارغ التحصیلان گفت: در پاییز 1402 نرخ بیکاری فارغ التحصلان 11.4 بوده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: براساس گزارش های مرکز آمار ایران در پاییز 1402 نرخ بیکاری در کشور 7.6 درصد بوده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۲۸    
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی بنیاد شهید با اشاره به برگزاری مطلوب سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن این بنیاد گفت: با توجه به اینکه این رویداد بعد از وقفه ای هفت ساله برگزار شد، لذا داده های آماری کمی و کیفی آن می تواند در برنامه ریزی آینده فعالیت های قرآنی مؤثر باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس کل دادگستری استان قم، گفت: باید در قانون گذاری و برنامه ریزی های اقتصادی و اجرایی بازنگری کنیم چرا که مجازات زندان برای افراد شرور و کسانی که امنیت جامعه را بهم می زنند پیش بینی شده است.
توسعه بازار فناوری نانو و افزایش رقابت پذیری صنایع داخلی با استفاده از فناوری نانو و صادرات پایدار جزو اهداف اصلی برنامه توسعه فناوری نانوی ایران در سال 1402 است؛ لذا داشتن آمار و اطلاعات دقیق و تحلیلی درست از بازار و صادرات این محصولات ...
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش گفت چهار بُعد حمایت گری مالی از فرزندان، مشارکت خانواده ها در اجرا و ارزشیابی درسی، مشارکت خانواده ها در سیاست گذاری و برنامه ریزی و همچنین یادگیرندگی خانواده ها باید در دستور کار قرار گیرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم جزئیات آیین نامه طرح نشان مسؤولیت اجتماعی دانشگاهیان را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: 150 نفر از اساتید جدید الاستخدام در طرح تعالی منش استادی شرکت کردند.
حیات   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۵    
مدیرکل سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی اعلام کرد:
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۵    
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فرهنگی وزارت علوم گفت: تعداد کرسی های آزاد اندیشی برگزار شده در سال 1402 نسبت به سال 1401 حدود 30 درصد افزایش داشته است.
مدیر کل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از اجرای 3 ماموریت فرهنگی در دانشگاه ها خبر داد و گفت: با تدوین این سه ماموریت تاکید داریم دانشگاهیان در قبال مسائل و نیازهای اجتماعی فعالانه وارد میدان شوند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از اجرای سه ماموریت فرهنگی در دانشگاه ها خبر داد و گفت: با تدوین این سه ماموریت تاکید داریم دانشگاهیان در قبال مسائل و نیازهای اجتماعی فعالانه وارد میدان شوند.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش خبرگزاری ایمنا ، سومین قسمت از فصل دوم برنامه تلویزیونی اصفهان من شب گذشته روی آنتن رفت و موضوع احیای بافت های تاریخی مورد بررسی قرار گرفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دبیر کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم از رشد بیش از 50 درصدی در نشریات علمی با نمایه بین المللی در دو سال گذشته خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۰۱:۲۱    
مدیر کل سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم گفت: رقبای ایران برنامه های بلندمدت و جسورانه ای را در زمینه ارتقای رتبه تولیدات علمی خود در نظر گرفته اند و کشور ما برای اینکه بتواند در این زمینه موفق عمل کند باید زیرساخت های پژوهشی را ارتقا دهد.
لیزنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به سفارش دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، طراحی و راه اندازی وب سایت علم سنجی در دستور کار پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران قرار گرفت.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۲:۲۲    
به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امروز سه شنبه 12 دی ماه جلسه سیاست گذاری و برنامه ریزی در جهت بهبود فرایندهای جاری و هم اندیشی با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور برای برگزاری همایش های تخصصی ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۳:۰۴    
فعالیت مشاغل غیر رسمی تحت نظارت و کنترل دولت نیست و خارج از چهارچوب قوانین و مقررات اقتصادی جامعه شکل گرفته اند و می توانند در امور سیاست گذاری و برنامه ریزی های اقتصادی دولت اختلال ایجاد کند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارتی استانداری قم، با اشاره به مغفول ماندن معرفی گردشگری سلامت گفت: در سه شهر قم، مشهد و شیراز نعمتی تحت عنوان سفر و زیارت داریم که باید آن را غنیمت بدانیم و با هدف گذاری و برنامه ریزی درست در راستای توسعه و ارائه خدمات بهتر بکوشیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است: "بنیاد ملی نخبگان، دستگاهی حاکمیتی است که با هدف سیاست گذاری و برنامه ریزی در زمینه توسعه منابع انسانی برگزیده کشور با مأموریت برنامه ریزی در زمینه نخبه شناسی ، نخبه پروری ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نشست کارگروه تخصصی بازبینی آیین نامه تشکیل کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ، توسط دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی، مناسبت ها و آیین های بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری دومین همایش ملی متولیان حسینیه های شهید در مشهد خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون با تاکید براینکه رهنمودهای مقام معظم رهبری، برای داشتن ورزش قوی در سرلوحه برنامه های فدراسیون بوکس قرار دارد گفت: سرمایه گذاری و برنامه ریزی در رده های سنی پایه از مهمترین فاکتورهایی است که می تواند به داشتن ورزش قدرتمند کمک شایانی کند.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
فاش نیوز - آئین اختتامیه ایده روایت زن شهید با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۹    
همزمان با هفته پژوهش و فناوری از ویترین افتخارات علمی و جوایز بین المللی رادین اکبرپور، دانش آموز نخبه اردبیلی در موزه تاریخ علوم دانشگاه محقق اردبیلی رونمایی شد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بیست و چهارمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار و پژوهشگران و فناوران برتر استان اردبیل در سال 1402 تجلیل شدند. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۸:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
خراسان رضوی - معاون فرهنگی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: شورای مردمی کتاب با هدف سیاست گذاری و برنامه ریزی در مورد ترویج کتابخوانی بین مردم شکل گرفته و این شورا از این پس یکشنبه های آغاز هرماه در کتابفروشی های فعال برگزار خواهد شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ؛ جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان با حضور مدیر کل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهش وزارت علوم تحقیقات و فناوری، معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی و مسئولین علمی استان ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۸    
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم از ابلاغ آئین نامه پژوهشی خبر داد و گفت: این آئین نامه فراگیر و انگیزشی بوده و در راستای کاهش رسوب و کرختی هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار ویژه ری با تأکید بر تلاش مدیران برای رفع مشکلات مردم و رهایی مردم از بلاتکلیفی گفت: بزرگترین آفت مدیریت بی تفاوتی است لذا مدیری که هدف گذاری و برنامه ریزی ندارد باید از مدیریت خداحافظی کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۱    
رامسر (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران گفت آموزش و پرورش به دلیل ارتباط مستقیم با نیروی انسانی مرکز و محور تمام برنامه ها است و با هدف گذاری و برنامه ریزی مناسب در سطوح مختلف یک ابزار مهم برای توسعه و تعالی کشور خواهد بود. ...
سالم خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۲    
سالم خبر: مدیرعامل شرکت پخش رازی، گفت: مشکل اصلی کشور ما در کل زنجیره تامین داروی کشور ناشی از سیاست گذاری و برنامه ریزی های اشتباه است.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
فاش نیوز - مراسم سراسری بزرگداشت شهدای مجلس شورای اسلامی به مناسبت سالروز شهادت آیت الله سید حسن مدرس 10 آذرماه به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می شود. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با حضور در شبکه خبر و برنامه صف اول درباره آخرین اتفاقاتی که در معاونت زنان رخ داده گفت: ما در چند بخش در معاونت زنان با دولت همکاری داریم. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۶:۰۶    
معاون تجارت و توسعه بازرگانی،به همراه معاون سرمایه گذاری و برنامه ریزی صنعتی اداره کل صنعت،معدن وتجارت استان مرکزی از واحدهای صنعتی استان در شهرستان های ساوه و زرندیه بازدید نمودند.
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در گزارشی که از طرح تعالی منش استادی (مهارت های ناب شاگردپروری) ارائه کرد، با ابراز امیدواری از اینکه این طرح در آینده نیز برای استادان بیشتری از دانشگاه های سراسر کشور اجرا شود ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۲:۱۸    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، احمد آقامحمدی، اظهارداشت: اجرای متوازن و همه جانبه سند تحول آموزش و پرورش راهبرد اصلی نظام تعلیم وتربیت بوده و هر نوع سیاست گذاری و برنامه ریزی در سطوح مدیریتی آموزش وپرورش از بخش های اجرایی و پشتیبانی ادارات مناطق و شهرستان ها تا مدارس ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از بررسی عملکرد فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و صدور رزومه فرهنگی برای آن ها خبر داد.
با هدف ساماندهی تولید و عرضه نهال برگزاری کمیته فنی نهال جلسه کمیته فنی نهال با هدف ساماندهی تولید و عرضه نهال و سیاست گذاری و برنامه ریزی دقیق در خصوص تامین مواد بذری و اصالت نهال و همچنین ارتقاء کیفیت نهال استان کرمان برگزار شد. ...