پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۱۱:۲۶Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات تجاری»

ایستنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۱    
اعزام هیات تجاری و فناوری شرکت های دانش بنیان به هند هیات تجاری و فناوری شرکت های دانش بنیان با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری به هند اعزام می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
هیات تجاری و فناوری شرکت های دانش بنیان با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری به هند اعزام می شود.
هیات تجاری و فناوری شرکت های دانش بنیان با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری به هند اعزام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در چارچوب سفر هیات تجاری آذربایجان به ریاست وزیر اقتصاد این کشور به ترکمنستان هفتمین نشست کمیسیون بین دولتی همکاری های اقتصادی دو کشور برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- استان "چلیابینسک" از واحدهای فدرالی کشور روسیه است که هیات تجاری استان خراسان رضوی در سفر هفته جاری خود به روسیه، توسعه تجارت با این منطقه را هدفگذاری کرده و کلید زده است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۸:۰۱    
نشست هیات تجاری خراسان رضوی به ریاست یعقوبعلی نظری، استاندار با رییس و سایر مسوولان این حوزه روز دوشنبه در مسکو برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- نشست هیات تجاری خراسان رضوی به ریاست یعقوبعلی نظری، استاندار با رییس و سایر مسوولان این حوزه روز دوشنبه در مسکو برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اتاق مشترک ایران و امارات درنظر دارد هم زمان با بر گزاری نمایشگاه های عرب پلاست (Arab Plast) و محصولات کشاورزی و خشکبار و حلال، هیات تجاری را از 21 تا 24 آذر امسال به دبی اعزام کند ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، اعزام هیات تجاری یکی از برنامه های مرکز تعاملات در راستای توسعه صادرات شرکت های دانش بنیان است. ...
سی و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی های روسیه (Prod Expo 2024) به عنوان بزرگترین رویداد غذایی روسیه و اروپای شرقی از تاریخ 16 تا 20 بهمن ماه سال جاری در مسکو برگزار خواهد شد. ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
اعزام هیات تجاری یکی از برنامه های مرکز تعاملات در راستای توسعه صادرات شرکت های دانش بنیان است. برنامه ی اعزام هیات های تجاری، برگزاری پاویون در نمایشگاه های بین المللی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رییس اتاق بازرگانی خراسان شمالی از اعزام هیات تجاری استان به پانزدهمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان تحت عنوان "ایران پروژه" خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - نماینده سازمان تجارت خارجی ژاپن(جترو) در تاشکند در راس یک هیات تجاری سه نفره از ظرفیت های کانتینری بندر شهید رجایی بازدید کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عامریان از تداوم جریان تهاتر کالا بین دو کشور گفت و خبر داد که در آینده نزدیک یک هیات تجاری ایرانی متشکل از فعالان بخش خصوصی با همکاری سازمان توسعه تجارت به برزیل خواهند رفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به ابتکار بخش اقتصادی سفارت ایران در آتن، اولین هیات تجاری بزرگ ایران در هشت سال گذشته به یونان سفر و با تجار یونانی در بخش های گوناگون مذاکره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۴:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صنایع کوبا گفت: یک هیأت تجاری به ایران اعزام می کنیم تا با توانمندی های ایران به خصوص در حوزه صنایع کوچک و متوسط بیشتر آشنا شویم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - بدنبال سفر مهم هیات تجاری - سیاسی عالی رتبه حکومت سرپرست افغانستان به تهران به ریاست ملا عبدالغنی برادر معاون اقتصادی نخست وزیر این حکومت، سرپرست وزارت صنعت و تجارت حکومت سرپرست تاکید کرده است افغانستان می خواهد میزان تجارت با جمهوری اسلامی ایران را تا 10 میلیارد دلار افزایش دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس اتاق مشترک ایران و تاجیکستان گفت: همزمان با سفر رییس جمهور به دوشنبه، پایتخت تاجیکستان، هیات تجاری 58 نفره از مدیران و فعالان اقتصادی، بازرگانان و کارآفرینان خراسان رضوی و برخی استانهای کشور به این کشور سفر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۵:۲۳    
در سفر ملا برادر معاون اقتصادی نخست وزیر طالبان و هیات همراهش به تهران؛ علاوه بر گفتگو در حوزه های مختلف تجاری، فصل تازه ی تعاملات اقتصادی میان دو کشور آغاز خواهد شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز از حضور عضو هیات علمی گروه آموزشی بیوتکنولوژی پزشکی دانشگاه به عنوان یکی از اعضای هیات تجاری ایران در نمایشگاه دارویی CPHI بارسلونا، خبر داد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
غیبت ایران در حوزه سرمایه گذاری در افغانستان و جذب سرمایه گذاران افغان، تعریف حوزه های جدید همکاری، تعمیق و به روز رسانی حوزه های سنتی تر رابطه تجاری و اقتصادی می تواند زمین بازی را برای سایرین هموار کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۸:۱۴    
سلیمانی، سرکنسول ایران در دبی، در دیدار با هیات تجاری اتاق زنجان در حاشیه نمایشگاه جیتکس، گفت: 90 درصد از مبادلات تجاری در امارات توسط بخش خصوصی انجام می شود.
جامع نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات روز گذشته هیات تجاری بخش خصوصی صنعت قطعات خودرو ایران به سرپرستی اتحادیه لوازم یدکی خودرو در کراچی پاکستان حاضر شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۷:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در جریان سفر هیات تجاری و فناوری ارمنستان به ایران که در قالب چهل و نهمین رویداد یکشنبه های صادراتی صندوق نوآوری و شکوفایی انجام شد، تفاهم نامه های همکاری بین هشت شرکت دانش بنیان ایرانی و هیات تجاری از کشور ارمنستان به ارزش 6 میلیون دلار منعقد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران از اعزام هیات تجاری و تخصصی استان به روسیه برای آموزش و بررسی استانداردهای مواد غذایی صادراتی به روسیه خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
کاردار سفارت صربستان در ایران گفت: ایران و صربستان محصولاتی دارند که در مراودات تجاری می توانند نیازهای یکدیگر را برآورده کنند. به گزارش ایسنا، دیان پریشیچ، امروز ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سیناپرس، محمدعلی داستان، اول آبان ماه در حاشیه بازدید هیات تجاری صربستانی از پارک علم و فناوری استان مرکزی، در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: شرکت های دانش بنیان و فناور بهترین نوع شرکت ها هستند چراکه از درون، تولید فناوری دارند و می توانند صادرات خوبی به کشورهای مختلف داشته باشند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی کاردار سفارت صربستان در ایران و 9 هیئت تجاری صربستانی از شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری استان مرکزی بازدید و گفت وگو داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون اجرایی و بین الملل اتاق بازرگانی اراک گفت: 9 هیات تجاری از کشور صربستان در سفری سه روزه به استان مرکزی، با فعالین اقتصادی و شرکت های دانش بنیان این استان دیدار و مذاکراتی دارند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بازار فروش 15 شرکت دانش بنیان ایرانی در ارمنستان گسترش می یابد. با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری ریاست جمهوری یک هیات تجاری و فناوری طی روزهای 26 تا 29 مهرماه سال جاری به ارمنستان اعزام شدند که طی آن شرکت ها با حضور در نشست تجارت به تجارت ( B2B) فرصت های گسترش بازار محصولات خود را ...
با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری ریاست جمهوری یک هیات تجاری و فناوری طی روزهای 26 تا 29 مهرماه سال جاری به ارمنستان اعزام شدند که طی آن شرکت ها با حضور در جلسات B2B فرصت های گسترش بازار محصولات خود را در عرصه بین المللی بررسی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۸    
هیاتی از مقامات و تجار ایرانی در سفر سه روزه به کابل؛ علاوه بر دستیابی به توافق 10 ساله در بخش معادن با طالبان؛ در بخش های کشاورزی، تکنولوژی، ترانزیت و خط آهن نیز گفتگو و توافقنامه امضا کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی در ادامه فعالیت ها و توسعه دیپلماسی منطقه ای و بین المللی در راس هیات تجاری از استان به سوریه سفر کرده و ضمن بازدید از ظرفیت ها و پتانسیل های تجاری این کشور با مسوولان سیاسی و اقتصادی سوریه دیدار و گفتگو می کند.
در همایش تجاری ایران و بلاروس که با حضور یک هیات تجاری از اتاق بازرگانی و صنایع مینسک و فعالان اقتصادی عضو اتاق بازرگانی تهران در محل این اتاق شد، یک یادداشت تفاهم همکاری بین دو اتاق به امضا رسید. دو کشور هدف مراودات تجاری خود را رسیدن به سطح یک میلیارد دلار در سال قرار داده اند.
همزمان با برگزاری شانزدهمین کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و بلاروس، یک هیات تجاری به سرپرستی رئیس اتاق بازرگانی و صنعت مینسک به کشورمان سفر می کند و اعضای این هیات برای دیدار و مذاکره با فعالان اقتصادی روز دوشنبه 24 مهر در اتاق تهران حضور می یابند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
صندوق نوآوری و شکوفایی چهل و نهمین رویداد یکشنبه های صادراتی را با پذیرش هیات تجاری و فناوری از کشور ارمنستان در قالب کلینیک مدیریت صادرات دانش بنیان برگزار می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
یک هیأت تجاری از کشور روسیه و فعال در حوزه صادرات میوه، مرکبات و سبزیجات با هدف افزایش مراودات کالایی، از بندر امیرآباد بازدید کرد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: هیات تجاری و اقتصادی استان به سرپرستی نظری، استاندارخراسان رضوی، به منظور افزایش تعاملات اقتصادی با کشور افغانستان به این کشور اعزام شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: هیات تجاری و اقتصادی استان به سرپرستی نظری، استاندارخراسان رضوی، به منظور افزایش تعاملات اقتصادی با کشور افغانستان به این کشور اعزام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
یک هیات تجاری و فناوری از شرکت های دانش بنیان با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری به کشور ترکیه اعزام می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۲    
هیات تجاری گلستان به همراه رئیس اتاق بازرگانی گرگان با سفیر ایران در ایتالیا دیدار و گفتکو کردند.
با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری یک هیات تجاری و فناوری از شرکت های دانش بنیان به کشور ترکیه اعزام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سفیر جمهوری اسلامی ایران در رُم، در جلسه با اعضای هیات تجاری کشورمان که به ایتالیا سفر کرده اند اظهار داشت که این کشور یکی از شرکای تجاری مهم ایران در اتحادیه اروپا بشمار می رود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۲۳:۵۲    
رییس مجلس ویتنام به همراه هیات تجاری و اقتصادی با استقبال حسین سلاح ورزی، وارد اتاق ایران شد. قرار است همایش قوانین و سیاست های توسعه همکاری های اقتصادی، تجاری و سرمایه گذاری ایران و ویتنام در اتاق ایران برگزار شود.