پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۲۱:۳۳May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاونت علمی ریاست جمهوری»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پس از سالها انتظار، دستورالعمل مجوز "تولید بدون کارخانه" صادر شد اما در این طرح فقط به نقش برند پرداخته شده و به تحقیق و توسعه، فناوری و برون سپاری توجه لازم صورت نگرفته است و نقش معاونت علمی ریاست جمهوری و شرکت های دانش بنیان نادیده گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی با ارائه 860 هزار خدمت اعتباری، در تلاش است تا نقشی اثرگذار در توسعه پژوهش در کشور داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مرکز نوآوری یاریگران زندگی با همت ستاد مبارزه با مواد مخدر و همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری بزودی افتتاح می شود تا تا فضائی مناسب و امن را برای بروز خلاقیت های جوانان این مرز و بوم فراهم سازد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - رئیس اتاق اراک می گوید: این اتاق در نظر دارد با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری و حمایت های پارک علم و فناوری استان، مرکز نوآوری اتاق اراک را راه اندازی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۰    
مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری ایجاد خانه خلاق و مرکز نوآوری رسانه مهر با حضور محمد شجاعیان مدیرعامل گروه رسانه ای مهر، اسماعیل قادری فر رئیس مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پرویز کرمی دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پات ، میثم مجیدی زاده مدیرعامل اتحادیه سراسری گیاهان دارویی با بیان اینکه اتحادیه مذکور در سال 1397 تاسیس شده است، گفت ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۵    
با توجه به ضرورت توسعه فناوری های نوظهور حوزه مکان محور در کشور، گروه توسعه فناوری های ژئوماتیک در معاونت علمی ریاست جمهوری به عنوان یکی از ارکان ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری تشکیل شد تا ایجاد و توسعه زیست بوم نوآوری و فناوری ژئوماتیک در کشور را شتاب دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس مرکز فناوری های راهبری معاونت علمی ریاست جمهوری با اشاره به افتتاح کارخانه نوآوری در آذربایجان شرقی تا پایان دولت، گفت: افتتاح این کارخانه از برنامه های آتی این مرکز بوده و امیدواریم تا پایان دولت دوازدهم شاهد افتتاح آن باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - شتاب دهنده میزبان واحد آذربایجان شرقی با حضور ویدیویی رییس مرکز فناوری های راهبری معاونت علمی ریاست جمهوری در محل مرکز نوآوری دانشگاه تبریز به صورت مجازی افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - شتاب دهنده میزبان واحد آذربایجان شرقی با حضور ویدیویی رییس مرکز فناوری های راهبری معاونت علمی ریاست جمهوری در محل مرکز نوآوری دانشگاه تبریز به صورت مجازی افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
طبق اعلام کارگروه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی ریاست جمهوری خشکه رودهای کشور با هدف اشتغال زایی و مهار سیل احیا می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- 5 مرکز نوآوری فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی با حمایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تجهیزات مورد نیاز خود را تامین کردند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی از تحقق تفاهم نامه امضایی با معاون علمی و فناوری رییس جمهور خبر داد و گفت:به زودی با سفر دکتر ستاری به خراسان شمالی طرح های متعددی به بهره برداری می رسد ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی از سفر معاون وزیر کار و رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور به استان خبر داد و گفت: به زودی معاون وزیر کار در استان حضور خواهد یافت اما قبل از این سفر باید اقدامات این سازمان مورد آسیب شناسی قرار گیرد ...
آی تی رسان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۵    
محمد جواد آذری جهرمی ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از روم ها کلاب هاوس که با حضور فعالان حوزه استارتاپ برگزار شد با اشاره به تسهیلات دولت برای رشد استارتاپ های نوپا اعلام کرد: در سال گذشته 140 میلیارد تومان به کسب و کارها و استارتاپ ها وام اعطا شد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تفاهم نامه همکاری معاونت تحقیقات وزارت بهداشت و معاونت سیاست گذاری معاونت علمی ریاست جمهوری به منظور فراهم کردن دسترسی پژوهشگران، صنایع و صنوف به شبکه تجهیزات و آزمون های آزمایشگاهی ذیل معاونت تحقیقات و برگزاری نشست های تخصصی و علمی درخصوص تجهیزات و آزمون های آزمایشگاهی به امضا رسید.
تفاهم نامه همکاری معاونت تحقیقات وزارت بهداشت و معاونت سیاست گذاری معاونت علمی ریاست جمهوری به منظور فراهم کردن دسترسی پژوهشگران، صنایع و صنوف به شبکه تجهیزات و آزمون های آزمایشگاهی ذیل معاونت تحقیقات و برگزاری نشست های تخصصی و علمی درخصوص تجهیزات و آزمون های آزمایشگاهی به امضا رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف بها دادن به تولیدات داخلی به اجرای 25 طرح ملی در حوزه تولید تجهیزات پزشکی وارد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس مرکز راهبردی فناوری های همگرای معاونت علمی ریاست جمهوری از توسعه سه نرم افزار در زمینه کاربردی رابط های مغز و رایانه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: تاکنون بیش از 1100 شرکت به عنوان شرکت خلاق پذیرفته شده اند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی، ساخت و اجراء تعداد قابل توجهی مرکز نوآوری در کشور شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری بهنام میرانیان مدیرعامل شرکت دانش بنیان شرکت توسعه طرح و ساخت پناه، گفت: این شرکت به صورت کلی در حوزه طراحی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری درباره توقف تزریق واکسن استرازنیکا در تعدادی از کشورها توضیحاتی ارائه کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۸:۴۶    
آئین تجلیل از نخبگان و استعدادهای برتر کشور با حضور نایب رییس مجلس شورای اسلامی،رییس کمیته امداد و معاونت علمی ریاست جمهوری برگزار شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۵    
در دوازدهمین رویداد استارتاپی صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی ریاست جمهوری هفت استارتاپ فین تک، طرح ها، محصولات و خدمات خود را به حدود 300 نفر از سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی ارائه کردند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین: دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: تا آخر اسفند ماه هم واکسن کرونای میلاد که برای وزارت دفاع است به مرحله ی تست بالینی می رسد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۱    
حق شناس گفت: با تفاهمی که با معاونت علمی ریاست جمهوری انجام شده مجتمع اداری، تجاری و فرهنگی شهرداری گرگان به عنوان کارخانه های نوآوری مورد بهره برداری قرار می گیرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۰    
حموله گفت: با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی معاونت علمی ریاست جمهوری و سازمان تبلیغات اسلامی دو جایزه در ششمین جشنواره ملی اسباب بازی داشتیم که نوید خوبی برای اسباب بازی های ایرانی اسلامی می دهد.
انجمن شرکتهای هواپیمایی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۹    
جلسه مشترک کمیته فنی انجمن شرکتهای هواپیمایی ایران و شرکتهای دانش به میزبانی سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد. در این جلسه که با حضور آقای حدادیان عضو هیأت مدیره انجمن و نماینده معاونت علمی ریاست جمهوری تشکیل شد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری از ورود احتمالی یک محموله واکسن آسترازنکا تا از قبل از عید به کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه علوم گیاهان دارویی معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: ایران از نظر تنوع گیاهی در جهان در رتبه پنجم جهان قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه ای تولید اتوبوس های برقی ایران ساخت با مشارکت دانش بنیان ها در دستور کار معاونت علمی ریاست جمهوری قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مشاور عالی معاون توسعه فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری از رشد 6 برابری منابع بانکی برای تامین مالی طرح های صنعت پتروشیمی در دومین نمایشگاه بین المللی پتروشیمی کیش خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاونت علمی ریاست جمهوری اعلام کرد ممکن است شرکت های متقاضی (دانش بنیان) به هر دلیلی نسبت به نتیجه ارزیابی شرکت خود اعتراض داشته باشند؛ کافی است این شرکت ها به کارتابل خود در سامانه ارزیابی شرکت ها دانش بنیان مراجعه کرده و اعتراض خود را ثبت کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاونت علمی ریاست جمهوری با اعلام مجموعه ای از فناوری های پیشرفته که برای مقابله با چالش آلودگی هوا به کار گرفته می شوند، از حمایت فعالان فناور و خلاق برای توسعه هوای سالم خبر داد.
تفاهم نامه همکاری جهت راه اندازی آزمایشگاه نوآوری باز بین همراه اول، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک علم وفناوری دانشگاه تهران به امضاء رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس دانشگاه حکیم سبزواری گفت: سه میلیارد ریال تسهیلات از سوی دفتر معاونت علمی ریاست جمهوری به شرکت های مرکز رشد این دانشگاه پرداخت شد.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو ) و ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی معاونت فنی و فناوری ریاست جمهوری تفاهم نامه همکاری در حوزه اقتصاد دیجیتال و توسعه فناوری های نوین امضا کردند .
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی قانعی، دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: تا اسفند سال آینده 60 درصد جامعه در برابر کرونا واکسینه می شوند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور جلیل وندنژاد رئیس باشگاه دانش آموزی ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری نخستین آزمایشگاه تخصصی زیست فناوری پژوهش سراهای دانش آموزی خراسان رضوی به بهره برداری رسید. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۶:۲۵    
معاون امور معادن معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری: شرکت ها در صورت کسب امتیاز دانش بنیانی از معاونت علمی و تبدیل شدن به یک شرکت دانش بنیان می توانند از امتیازات و حمایت های متعددی (بیش از 110 حمایت مختلف) از جمله معافیت های مالیاتی و گمرکی و .. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دبیر ستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: این معاونت به منظور جلوگیری از سرعت باد در منطقه سیستان اقدام به کاشت درخت گز اقدام خواهد کرد زیرا این امر به عنوان بادشکن طبیعی در مسیر باد عمل می کند.
نیپنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
پیمان صالحی، معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری در حاشیه بازدید از چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست در گفت وگو با خبرنگار نیپنا اظهار کرد: نمایشگاه ایران پلاست در هر دوره از برگزاری نسبت به دوره قبل موفق تر عمل کرده و پیشرفت های بسیار خوبی داشته است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: فاز نخست واکسن برکت تمام شده و نتیجه ی آن در کمیته ای بررسی می شود و وقتی نتیجه مورد قبول واقع شد، وارد فاز دوم می شویم که البته ممکن است فاز دو و سه با هم انجام شود و تعداد چند صد نفر تحت آزمایش بالینی قرار بگیرند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رایزنی های صورت گرفته با مجلس شورای اسلامی و معاونت علمی ریاست جمهوری موجودی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه را تا شهریور ماه سال آینده به 250 میلیارد تومان افزایش خواهد داد که البته هدف گذاری ما برای این صندوق رقم 1000میلیارد تومان است.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سپید، مصطفی قانعی رئیس ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری در این مراسم با بیان این که این همکاری با تاخیر صورت گرفت، ولی با حضور دکتر عسکری مدیرعامل این سازمان همکاری تسری یافت، اضافه کرد: این امر به دلیل وجود تفکر دانش بنیان است و آنچه که ما بیشتر به آن می بالیم ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رایزنی های صورت گرفته با مجلس و معاونت علمی ریاست جمهوری موجودی صندوق را تا شهریور ماه به 250 میلیارد تومان افزایش خواهد داد که البته هدفگذاری ما برای این صندوق رقم 1000 میلیارد تومان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نتایج داوری دومین فراخوان مشترک صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی ریاست جمهوری اسلامی ایران و بنیاد پژوهش های بنیادی روسیه اعلام شد که بر اساس آن از 40 طرح پژوهشی مشترک محققان ایرانی و روسی حمایت می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری، مجوز دسترسی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به اطلاعات مالی شرکت ها و موسسات در اختیار سازمان امور مالیاتی کشور را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران گفت: برای نخستین بار طرح ملی بیمارستان هوشمند با همکاری مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری تا اوایل بهار سال آینده اجرایی می شود که در این طرح بیمارستان 15 خرداد اولین مدل بیمارستان ملی هوشمند خواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: تزریق عمومی واکسن داخلی زودتر از پایان خرداد سال آینده شدنی نیست.