چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۳:۵۱Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاونت علمی ریاست جمهوری»

میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نشست مشترک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان بازرسی کل کشور جهت تبادل نظر، هم افزایی و شناسایی چالش ها و مشکلات شرکت های دانش بنیان کشور برگزار شد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۴۲    
اقتصاد ایران: 100 محصول مرتبط با کرونا با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری تولید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
100 محصول مرتبط با کرونا با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری تولید شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فرزاد قناعت پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در لارستان در مورد دستاورد سفر سه ماه گذشته رئیس مرکز تعاملات بین المللی مرکز رشد واحدهای فناوری کشور و هیئت همراه به لارستان اظهار کرد: سفر مسئولان بخش بین الملل معاونت علمی ریاست جمهوری با همکاری دفتر نماینده مردم شهرستان های لارستان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی معاونت علمی ریاست جمهوری و سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور تفاهم نامه ای را با هدف گسترش همکاری های علمی- آموزشی و استفاده از آموزه های علوم شناختی در بهسازی برنامه های درسی امضا کردند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایلنا: دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: برای سال آینده این امید را داریم که در یک حد مشخصی از خرداد ماه به بعد تزریق انسانی واکسن کرونا شروع شود.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۲   + ۷۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: برای سال آینده این امید را داریم که در یک حد مشخصی از خرداد ماه به بعد تزریق انسانی واکسن کرونا شروع شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تفاهم نامه همکاری برای استفاده از ظرفیت های علمی و حرفه ای متخصصان ایرانی خارج از کشور و ایجاد شرایط مناسب برای توسعه فناوری های نوظهور بین ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی و مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری امضا شد.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۱۰    
مرکز نوآوری ایرانسل که با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری شکل گرفته است، قصد دارد ایده های نسل جوان در حوزه های مختلف را بدون سرمایه گذاری خارجی به نتیجه برساند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مسؤول هوشمندسازی ستاد توسعه فناوری فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: حمل و نقل هوشمند باعث رشد شاخص های اقتصادی، اجتماعی و حتی فرهنگی جوامع می شود.
دبیرخانه شورای عای علوم تحقیقات   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۷    
چهل و دومین شماره نشریه عتف (علوم، تحقیقات و فناوری) وابسته به دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری و با پشتیبانی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم منتشر شد ...
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۱۰    
پژوهشکده پوشش های نانو ساختار دانشگاه پیام نور استان یزد در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی ریاست جمهوری ارتقاء 15 پله ای یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در شهریور 99 استور اندرویدی مایکت با معاونت علمی ریاست جمهوری (دبیرخانه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق) تفاهم نامه ای را امضا کرد که به توسعه دهندگان اپلیکیشن های تلفن همراه امکان می دهد تا از خدماتی مانند تسهیلات نظام وظیفه، جذب سرمایه و تسهیلات مالی برخوردار شوند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد اظهار کرد: این دانشگاه موفق به اخذ مجوز سرای نوآوری پوشاک و فناوری های نوین شده و بودجه 15 میلیارد ریالی از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری به این سرا تعلق گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری استان قزوین گفت: پردیس علم و فناوری با حمایت های معاونت علمی ریاست جمهوری و دستگاه های اجرایی استان در آبیک احداث می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در کاشان ضمن اشاره به همگامی معاونت علمی ریاست جمهوری با رهبری گفت: کشف استعداد جوانان کشور نباید ابتر شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاونت علمی ریاست جمهوری تفاهمنامه ای مشترک با سازمان های فعال در زمینه بیمه، بسته بیمه ای جامعی برای سرقت و آتش سوزی بر دارایی ها، محصولات و مسئولیت های شرکت های دانش بنیان منعقد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت های خلاق و دانش بنیان در حوزه های مختلف همواره از تسهیلات و حمایت های معاونت علمی ریاست جمهوری بهره مند بوده و توانسته اند رشد کنند در این میان شرکت های فعال در زمینه رباتیک به جهت هزینه های بالای تجهیزات و امکانات نیازمند توجه و رشد بیشتری هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: تعامل نزدیکی با سازمان تامین اجتماعی داریم و در حال تدوین لایحه ای در کمیسیون لوایح مجلس هستیم و درصددیم بتوانیم بزودی مشکل بحث بیمه مضاعف را برای شرکت های دانش بنیان حل کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: دانشگا ه های نسل سوم کشور باید در گذار از دانشگاه های آموزشی محور و پژوهشی به سمت دانشگاه های نسل سومی که کارآفرین باشند بروند و ابزار مهم آن نیز پلتفرم توسعه شرکت های دانش بنیان و شرکت های زایشی است که از دل تحقیقات کاربردی بیرون می آیند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۹    
تهران (پانا) - سرپرست المپیاد دانش آموزی نانو از کمک 70 درصدی معاونت علمی ریاست جمهوری به مدارس و پژوهش سراها برای خرید دستگاه های فناوری نانو خبر داد. ...
مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
هشتمین دوره ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور مسابقات توسط گروه sharif ICT و با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی ریاست جمهوری به تاریخ 12 و 13 مهر ماه 1399 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با حضور 200 نفر از نخبگان برنامه نویسی از کل کشور در قالب 75 تیم به صورت حضوری برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه فنی و حرفه ای و معاونت علمی ریاست جمهوری با همکاری یکدیگر یک آزمایشگاه تخصصی و شبکه کارگاهی در حوزه صنایع خلاق راه اندازی می کنند.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فیروزفر گفت: با توجه به پتانسیل های منطقه ای صنایع فلزی ازقبیل مس، فولاد، سرب و روی و وجود مرجعیت صنایع سرب و روی کشور در استان زنجان، دانشگاه آزاد اسلامی زنجان طرح سرای نوآوری صنایع فلزی و معدنی را بعد از بررسی های کارشناسی به سازمان مرکزی دانشگاه و معاونت علمی ریاست جمهوری ارسال کرده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: با گذشت چندسال از آغاز مطالعات و حفر نخستین چاه آب ژرف در کشور، هنوز نه تنها خبری از نتایج رسمی و قطعی آن نیست بلکه خبرها حاکی از آن است که تجهیزات حفاری در این منطقه هم جمع آوری شده است ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: یک مقام مسئول در معاونت علمی ریاست جمهوری با بیان اینکه روسیه علاقمند به انجام تحقیقات مشترک با ایران است، گفت: قرار است تحقیقات در زمینه اکولوژی دریای خزر و واکسن و داروی کرونا انجام شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
بوتکمپ دیجیتال مارکتینگ با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری از 20 مهرماه جاری به صورت مجازی برگزار می شود.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز :با توجه به قرار گرفتن کشور در یک موقعیت استراتژیک، فناوری های مرتبط با حوزه حمل و نقل اهمیت به سزایی دارد؛ در این حوزه باید فناوری های روز دنیا را رصد و در راستای دستیابی به آن تلاش کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
آیین افتتاح 4 پروژه معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی به صورت ویدئوکنفرانس و با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور در بیست و ششمین هفته از افتتاح طرح های مهم ملی کشور با شعار تدبیر و امید برای جهش تولید، 4 پروژه مهم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت جهادکشاورزی را افتتاح کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر غلامرضا سلیمانی که در "گردهمایی تبیین نقش شبکه بانکی در نظام تامین مالی نوآوری کشور" سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: افزایش ضریب نفوذ بیمه و همگانی سازی محصولات نوین آن در گرو همراهی شرکت های دانش بنیان و حرکت در مسیر دیجیتال است ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۴    
سامانه راه نوآوری معاونت علمی ریاست جمهوری در راستای کمک به شرکت های استارتاپی راه اندازی شده اما به نظر می رسد فعالیت های ارائه شده در این سامانه تشابه بسیار زیادی با طرح نوآفرین که سال گذشته از آن رونمایی شد، دارد. اگرچه نماینده معاونت علمی در گفتگو با دیجیاتو چندان با این موضوع موافق نیست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشکده پوشش های نانو ساختار دانشگاه پیام نور استان یزد در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی ریاست جمهوری ارتقاء 15 پله ای یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه خوارزمی گفت: مرکز رشد پردیس استان البرز دانشگاه خوارزمی با حمایت های معاونت علمی ریاست جمهوری به زودی افتتاح می شود.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سامانه راه نوآوری راه حلی برای توسعه کسب وکار به صورت آنلاین با ایجاد روابط و تبادل بین خدمت دهنده ها و خدمت گیرنده ها در حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر مصطفی قانعی، دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری را به عنوان عضو کمیته ملی واکسن COVID-19 منصوب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۷    
اراک - ایرنا - مدیرفرودگاه اراک گفت: طراحی و ساخت هواپیماهای عمومی تا وزن 9 هزار کیلوگرم در کشور بر اساس تفاهمنامه معاونت علمی ریاست جمهوری با سازمان هواپیمایی، به استان مرکزی سپرده شد.
رویداد آنلاین دوشنبه های استارت آپی باهدف جذب سرمایه در حوزه ورزش روز دوشنبه 24 شهریورماه جاری به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری مرکز ملی نوآوری و شتابدهی فناوری های ورزشی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و معاونت علمی ریاست جمهوری برای استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان این حوزه برگزار می ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۴    
اوسطی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی معتقد است ناهماهنگی بین بخشی دلیل اصلی به هم ریختگی بازار نهاده ها است و بنابراین اگر وظایف در وزارت جهاد کشاورزی متمرکز شود قطعا این ناهماهنگی ها برداشته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر طرح توسعه فناوری های صنایع معدنی معاونت علمی ریاست جمهوری بر جلوگیری از خام فروشی در نفت و معدن با کمک دانش و فناوری های روز تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان ایمیدرو در حوزه معدن با هدف توسعه زیست بوم نوآوری حوزه معدن و صنایع وابسته و حمایت از شرکت های دانش بنیان و کسب و کارهای نوپا با بکارگیری حداکثر ظرفیت ها و توانمندی های موجود در داخل کشور و نفوذ فناوری های نوین در این صنایع تفاهم نامه همکاری ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری از بومی سازی فناوری های با ارزبری بالا در حوزه های میکروالکترونیک، فناوری اطلاعات ، مخابرات و رباتیک خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
قم – ایرنا – مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق گفت: این مرکز زیر نظر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با کسب مجوز از معاونت علمی ریاست جمهوری به دنبال حمایت از ایده های خلاقانه، فناورانه و نوآورانه در عرصه های فرهنگی و دینی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد نقشه جامع علمی کشور گفت: با توجه به ارائه آمار متناقض خروج نخبگان از کشور، معاونت علمی ریاست جمهوری باید گزارشی در این زمینه ارائه دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۸:۳۲    
ایسنا/قزوین رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قزوین اعلام کرد: معاونت علمی ریاست جمهوری 1.5 میلیارد تومان برای مرکز نوآوری نیرومحرکه تخصیص داد تا به عنوان مرکز نوآوری گیربکس در سطح استان و کشور مطرح شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در نشست مشترک مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مقرر شد تا کارگروه مشترکی برای ایجاد و توسعه تعاملات دوجانبه تشکیل شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۸:۴۷    
فرماندار ری به ضرورت ایجاد و احداث پارک علم و فن آوری از طرف معاونت علمی ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: این پارک در شهرستان ری در مرحله بررسی کارشناسی می باشد تا شرکت های دانش بنیان زمینه حضور و فعالیت در شهرستان ری پیدا کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری از اختصاص 6 بسته حمایتی برای پنج حوزه فناورانه شامل هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، بلاک چین و حوزه فناوری های مجازی سازی و هوشمندسازی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سعیدی، سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تاثیر فراوانی در رشد چشم گیر اقتصاد دانش بنیان داشته است اما در حوزه کشاورزی اثرگذاری لازم را شاهد نبوده ایم.