چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۶:۴۲Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقتصاد دانش بنیان»

ایکنا   ۵۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: فناوری و اقتصاد دانش بنیان تنها به میزان 3/. درصد در GDP کشور تاثیر دارد، در حالیکه این میزان در GDP آمریکا 10 درصد است
ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: در عرصه فرهنگ و هنر نیازمند خلاقیت ایرانی-اسلامی است که این خلاقیت هم در عرصه نوآوری و هم در عرصه محتوا صورت گیرد که البته می توان از چارچوب و تجربیات بین المللی نیز استفاده کرد.
اعتدال   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون جدید معاون علمی ریاست جمهور دارای مدرک کارشناسی کشاورزی با معدل 12 در رشته کشاورزی با گرایش زراعت و اصلاح نباتات بوده و دیپلم خود را نیز در رشته ادبیات فارسی و انسانی اخذ نموده است و از دیگر سو هیچ رزومه قابل ذکر موفقی در حوزه برنامه ریزی و تحول در ارتقاء اقتصاد دانش بنیان کشور از ایشان به ...
روح الله دهقانی طی حکمی دستیار معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری در ساماندهی و توسعه زیرساخت های فناوری و نوآوری را منصوب کرد.
دوره مهارت افزایی تجربه نگاری حکمرانی با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری 16 بهمن ماه سال 1401 برگزار می شود.
با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری فرصتی برای ثبت (رجیستری) دارو در کشور کنیا و صادرات محصولات دارویی به این کشور فراهم شد.
نخستین دوره رویداد تخصصی کارآفرینی در حوزه های امنیت غذایی، زیست فناوری و سلامت IHFEED 13 بهمن ماه سال 1401 با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۵    
آزمایشگاه بتن ابن سینا دانشگاه آزاد اسلامی ابهر عضو فعال شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گردهمایی مدیران مراکز درمانی با تولیدکنندگان محصولات حوزه درمان ناباروری به همت ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری 18 بهمن ، برگزار می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عبدالمجید شیخی، کارشناس مسائل اقتصادی با تأکید بر تأثیر شرکت های دانش بنیان در اقتصاد کشور گفت: در شرایط تحریم باید از ظرفیت شرکت های دانش بنیان استفاده کرد ...
معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری فراخوان حمایت از طرح های توسعه فناوری حوزه شیرین سازی آب های لب شور و آب های شور دریا را منتشر کرد.
چهارمین دوره مسابقات ملی موسی توکاپ 2023 بارویکرد کاهش آلایندگی های زیست محیطی با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار می شود.
آنا / سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست ستاد آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، گفت: حمایت از پایان نامه ها و طرح های پژوهشی دانشگاه ها در حوزه آب، اقلیم و محیط زیست از ابتدای اسفندماه سال 1401 آغاز می شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست ستاد توسعه فناوری آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از ورود معاونت علمی به موضوع آلودگی هوا خبر داد و گفت: گره آلودگی هوا با تعطیلی مدارس و حرف های شیرین مسئولین حل نمی شود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نشست مشترک اتاق ایران ایتالیا و ستفا در خصوص ارزیابی طرح های فناورانه مراکز رشد و مراکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی در سازمان تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان برگزار شد.
توسعه اقتصاد دانش بنیان با حضور شرکت های دانش بنیان و بخش خصوصی و تولیدکنندگان بخش خصوصی امکان پذیر است.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا، حمید رضا فلاح بیان کرد: این تفاهم نامه در راستای شعار امسال و دستور مقام معظم رهبری در حمایت از تولید دانش بنیان منعقد شده است. وی گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی گفت: توسعه اقتصادی با استفاده از ظرفیت دانش بنیان باید بهتر از گذشته انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۰    
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور از برنامه جدید برای توسعه کمی و کیفی شرکت های دانش بنیان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاست گذاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: قانون جهش تولید، نسخه تکامل یافته قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان است و هدف معاونت علمی کمک به تجاری سازی محصولات دانش بنیان است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس دکتر علیرضا خاکدامن سرپرست دفتر حوزه ریاست معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری امروز در نشست کشت و صنعت های بزرگ با محوریت بهره وری و تبیین نظام مالی که در محل معاونت علمی برگزار شد، با تاکید بر اینکه ضروری است در دانش بنیان شدن حاکمیت کشور نقش ایفا کنیم ...
رویداد نقشه کسب وکار در صنایع خلاق به همت پارک علم و فناوری استان سمنان و با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری 11 بهمن ماه 1401 برگزار می شود.
نشست کشت و صنعت های بزرگ ایران توسط ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاست گذاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: هدف معاونت علمی کمک به تجاری سازی محصولات دانش بنیان است.
آنا / سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
دومین نمایشگاه بین المللی دستاورد های دانش بنیان حوزه ژئوماتیک 9 تا 12 بهمن ماه سال 1401 میزبان علاقه مندان و فعالان حوزه ژئوماتیک است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام گفت: جهاد دانشگاهی یکی از مراکز مهم مورد توجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای توسعه استان در عرصه اقتصاد دانش بنیان است.
آنا / عطنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری "سرپرست ستاد ویژه توسعه فناوری نانو" را منصوب کرد.
توسعه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، استاندار کرمانشاه امروز یکشنبه با صدور احکامی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مشاور و مدیرکل حوزه استاندار کرمانشاه، مدیرکل دفتر بازرسی استانداری کرمانشاه، مشاور استاندار در امور علم و فناوری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۴۵    
رئیس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور گفت: همزمان با هدفگذاری افزایش تعداد شرکت ها، سعی شده است به استاندارد های لازم برای دانش بنیان شدن شرکت ها نیز توجه شود
روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاددانش بنیان از توانمندی ها و محصولات دانش بنیان حوزه دریایی در نمایشگاه بین المللی بازدید کرد
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سالن شیخ بهایی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری روز یکشنبه میزبان خبرنگاران در نشست خبری دوازدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 با حضور مهدی صفاری نیا رییس پارک فناوری پردیس ...
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان گفت: معاونت علمی برنامه جدی در همه حوزه های اقتصاد دریا به ویژه در حوزه حمل و نقل دریایی دارد و امیدواریم در سال های آینده، شرکت های دانش بنیان فعال در این حوزه رونق بیشتری بیابند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۸    
جشنواره بیستم لکوکاپ ملی ایران با همراهی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور و دانشگاه بریستول انگلستان معتبرترین و فراگیرترین جشنواره دانش آموزی در کشور محسوب می شود که پنجم اسفند ماه سالجاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۵    
رئیس پارک فناوری پردیس گفت: باتوجه به ماموریت جدید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای توسعه اقتصاد دانش بنیان در کشور، اینوتکس تلاش دارد نقش ویژه ای به حوزه صنایع بزرگ و مجموعه های کارآفرین و فناور کشور بدهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری از بسته حمایتی برای توسعه اقتصاد دریایی به ویژه در حوزه حمل و نقل دریایی خبر داد.
تعداد مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، به 1466 عضو در 152 شهر رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری از 10 محصول فناورانه حوزه صنعت دریایی رونمایی شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۳    
سید مجتبی مجاوریان در حاشیه نخستین کنفرانس نقش اقتصاد دانش بنیان در تولید محصولات کشاورزی در گفت و گو با خبرنگار علم و فناوری مازندران، اظهار کرد: پیشرفت دانش در دهه های اخیر باعث شد تا اقتصاد دانش بنیان به عنوان چارچوبی جدید برای تولید و رشد اقتصاد مورد استفاده قرار گیرد. ...
برای توسعه مراکز انتقال خون ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با انتقال خون یزد همکاری می کند با حضور مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) یزد در اداره کل انتقال خون استان و بازدید از تمامی قسمتها ...
سرپرست ستاد آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در دیدار با رییس سازمان هواشناسی کشور بر بومی سازی فناوری های مورد نیاز این سازمان تاکید کرد.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو با هدف ایجاد بستری مناسب برای ارائه خدمات آزمایشگاهی به محققان دانشگاهی و صنعتی و استفاده بهتر از ظرفیت های آزمایشگاهی کشور تشکیل شده است.
آنا / خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری طی حکمی سرپرست معاونت توسعه شرکت های دانش بنیان را منصوب کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۳    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان یزد ، دکتر مهران فاطمی در نشست ستاد نوآوری، فناوری و اقتصاد دانش بنیان استان یزد اظهار داشت: این رویکرد افق های روشنی را پیش روی دانشگاه ها، نظام آموزش عالی و مجموعه های دانش بنیان و فناور قرار می دهد. ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مهندس علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و دکتر محمد راضی جلالی رئیس پارک علم و فناوری استان خوزستان، در راستای رفع نیازهای فناورانه و راهبردی و ایجاد بستری مناسب جهت تحقق اقتصاد دانش بنیان از بستر شرکت های بومی این استان، تفاهم نامه همکاری مشترک امضا نمودند . ...
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۹    
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور از برنامه های این معاونت را حمایت از شرکت های فعال دارویی اعلام کرد و گفت: با حمایت از این شرکت ها فعالیت آنها گسترده شده و با تشکیل مجموعه های بزرگ تر وارد بخش صادرات می شوند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: تعداد شرکتهای دانش بنیان به 8 هزار و 12 رسید.
زومیت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب وکارهای مجازی می گوید شرایط کسب وکارهای آنلاین دانش بنیان خوب نیست چون بستر تمام و کمال ما اینترنت است. هفته گذشته رئیس مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت در سال 1401 در افزایش تعداد شرکت ها رکوردشکنی داشتیم ...
آنا / سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
طرح های نوآورانه و فناورانه حوزه داروها، فرآورده ها ، تجهیزات مصرفی و کیفیت افزایی خدمات و محصولات در درمان ناباروری جذب و حمایت می شود.
سبا724   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
در اولین کنگره بین المللی تحول، تعالی و توسعه فولاد و معدن در تاریخ سه شنبه 04 بهمن ماه 1401 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما پنل دوم تحت عنوان “چگونگی ورود به فناوری های نوین نسل چهارم صنعت” برگزار شد
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۶۰ سایت دیگر  
اولین کارخانه هوشمندسازی و نوآوری کشور با عنوان "امیدی نو" با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری امروز افتتاح شد.