چهارشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۹:۲۹Feb 2020 26

جدیدترین‌های «پارک علم و فناوری»

شبستان   ۱ ساعت پیش    
با حضور استاندار گلستان و به همت پارک علم و فناوری استان گلستان نخستین کارخانه نوآوری در استان گلستان کلنگ زنی شد.
جماران   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، بعدازظهر چهارشنبه با حضور استاندار گلستان، رئیس پارک علم و فناوری استان، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و سایر مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ نخستین کارخانه نوآوری گرگان به زمین خورد. ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی با توجه به امضاء تفاهم نامه بین دانشگاه فردوسی مشهد و پارک علم و فناوری، شعبه جدید پارک علم و فناوری خراسان در دانشگاه فردوسی مشهد ایجاد می شود.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/مازندران توسط محققان پارک علم و فناوری مازندران دستگاه سونا اکسیژن فعال جهت تخریب مستقیم و شکست مولکول چربی در بدن و دفع آن از منافذ پوست و همچنین افزایش سیستم ایمنی بدن و جوان سازی پوست تولید شد.
بنیاد ملی نخبگان   ۶ ساعت پیش    
مستعدان برتر خوزستانی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم وفناوری خوزستان بازدید کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۰ ساعت پیش    
یک شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری زنجان موفق به تولید و فروش لباس نانویی برای نوزادان شده که با افزایش دمای بدن آنان، تغییر رنگ می دهد.
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی گفت : دومین مرکز رشد فناوریهای فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
علی رسولیان سه شنبه شب در نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خراسان رضوی که با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مشهد برگزار شد افزود: این فرصت ها مورد مطالعه قرار گرفته و در همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان در ماه جاری رونمایی می شود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، هادی منوری ظهر امروز در حاشیه بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از پارک علم و فناوری خراسان رضوی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: پروسه تولید مواد ضدعفونی کننده از دیروز شروع و اولین محموله وارد بازار شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه فضای علم و فناوری سلامت مشهد کمبودهای زیرساختی فراوانی دارد اما فضا برای ورود دانشجویان و فارغ التحصیلان آماده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس پارک علم و فناوری گلستان گفت: اولین کارخانه نوآوری استان گلستان، فردا با حضور مقامات استانی کلنگ زنی خواهد شد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بازدید از شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی گفت: در حال حاضر چند شرکت دانش بنیان در ساخت و تأمین ملزومات مقابله با کرونا فعالیت می کنند و اکنون همه بخش های کشور از جمله زیست بوم نوآوری، عزم خود را برای مقابله با این بیماری جزم کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مشهد - رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: 30 شرکت دانش بنیان در حوزه تجهیزات پزشکی و دارویی ایجاد شده است که 20 شرکت آن در پارک علم و فناوری استان وجود دارد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بازدید از شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی گفت: در حال حاضر چند شرکت دانش بنیان در ساخت و تأمین ملزومات مقابله با کرونا فعالیت می کنند و اکنون همه بخش های کشور از جمله زیست بوم نوآوری، عزم خود را برای مقابله با این بیماری جزم کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از نخستین پارک علم و فناوری سلامت در شمال شرق کشور واقع در محل پژوهشکده بوعلی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید کرد.
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بازدید از شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی گفت: در حال حاضر چند شرکت دانش بنیان در ساخت و تأمین ملزومات مقابله با کرونا فعالیت می کنند و اکنون همه بخش های کشور از جمله زیست بوم نوآوری، عزم خود را برای مقابله با این بیماری جزم کرده اند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، پیش از ظهر امروز ضمن بازدید از پارک علم و فناوری خراسان رضوی، در جمع خبرنگاران در ارتباط با وضعیت شرکت های دانش بنیان خراسان رضوی، اظهار کرد: خراسان رضوی در حوزه های دانش بنیان برای کشور استان مهمی است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اولین پارک علم و فناوری سلامت در شمال شرق کشور طی مراسمی در پژوهشکده بوعلی دانشگاه علوم پزشکی مشهد افتتاح شد.
بنیاد نخبگان استان البرز با هدف آشنایی فناوران و پژوهشگران با چگونگی و انواع حمایت های بین المللی از اختراع و معاهده همکاری ثبت اختراع (PCT)، دورۀ آموزشی مجازی "آشنایی با حمایت های بین المللی از اختراعات" را با همکاری مؤسسه دانش بنیان نوفن حامی البرز (واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز) ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۰:۱۰    
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی گفت: نوآوری در پیشرفت علم و فناوری می تواند در حوزه های مختلفی مانند صنعت، کشاورزی و درمانی نفش محوری داشته باشد چرا که نفوذ فناوری و نوآوری در صنعت پاسخ نیاز جامعه را می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای رفع کمبود ژل و محلول ضد عفونی در استان خراسان رضوی به کمک مردم می آید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نخستین پارک علم و فناوری سلامت در شمال شرق کشور روز یکشنبه طی مراسمی در پژوهشکده بوعلی دانشگاه علوم پزشکی مشهد افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی پارک علم و فناوری سلامت مشهد، در محل پژوهشکده بوعلی آغاز به کار کرد
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز گفت: رویداد کارآفرینی چاره جو با همکاری پارک علم و فناوری البرز و شرکت برق استان البرز اولین برگزار شد. به گزارش بازارکار مهران مهدوی، مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۴    
شرکت دانش بنیان طبیعت دوست نیکان از بین 120 تیم شرکت کننده در یازدهمین جشنواره "کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف VC cup" موفق شد مقام اول را از آن خود نماید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با هدف اشتغال زایی و ایجاد بستری مناسب برای حضور شرکت های دانش بنیان، پارک علم و فناوری سلامت مشهد راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس در راستای کمک به ایجاد و توسعه کسب و کارهای فناور از طریق ارائه خدمات عمومی و تخصصی با ارزش افزوده بالا به امضا رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - به همت محققان پارک علم و فناوری کرمان و ابتکار جوان نخبه کرمانی در راستای بهینه سازی انتقال مواد، دستگاه انتقال مواد نیوماتیکی ساخته شد.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، رئیس پارک علم و فناوری مازندران از ایران به عنوان برترین کشور خاورمیانه در دانش نوآوری خبر داد. علی معتمدزادگان در آئین اختتامیه رویداد استارت آپ با بیان اینکه ایران رتبه های بسیار خوبی در زمینه پژوهش، خلاقیت، دانش و شاخص نوآوری در دنیا دارد ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رویداد استارتاپ دمو ویژه استارت آپ های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) پنجم اسفند ماه توسط پارک علم و فناوری البرز برگزاری می شود. به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، محورهای این رویداد شامل اینترنت اشیاء، بلاچین، هوش مصنوعی، تولید محتوا، آموزش ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۱    
مدیر فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی از تولید نمونه اولیه محصولی برای مقابله با انتشار ویروس کرونا توسط فناوران این دانشگاه، خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۲    
پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان اولین پارک غیردولتی ایران به عضویت شبکه پارک های علم و فناوری کشورهای اسلامی درآمد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نخستین استارت آپ با مشارکت پارک علم و فناوری البرز، شرکت توزیع برق استان و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در حوزه برق و انرژی روز پنجشنبه 1اسفندماه در شرکت نیروی توزیع برق استان برگزار شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۷:۰۶    
رئیس پارک علم و فناوری زنجان از انعقاد تفاهم نامه همکاری با بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی خبر داد و گفت: براساس این تفاهم نامه زیست بوم فناوری های فرهنگی زنجان توسعه می یابد
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز :ما توانستیم علاوه بر ثبت اختراع این دستگاه، آن را به تولید انبوه برسانیم و به واسطه آن آزمایشگاه استانداردی را راه اندازی کنیم. وی با بیان اینکه این آزمایشگاه استاندارد در پارک علم و فناوری گلستان راه اندازی شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۱    
تهران- ایرنا- رئیس پارک علم وفناوری دانشگاه صنعتی شریف با تاکید بر شناخت درست نیازها گفت: نیاز مادر نوآوری است، اگر به درستی شناخته و انتخاب شود، می توان برای رفع آن ها نوآوری و در نهایت خلق ارزش کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
محققان پارک علم و فناوری زنجان موفق به تولید لباس ورزشی هوشمند و نخ های اسپاندکس شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۰    
کرج - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری استان البرز اعلام کرد که از 185 شرکت دانش بنیان و فناور استان ، ، 175 شرکت در این پارک فعالیت می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۶    
دبیر سازمان مردم نهاد پویش آرمانی گفت: با همکاری پارک علم و فناوری خراسان شمالی نخستین رویداد استارتاپ ویکند با محوریت عمومی در شهرستان اسفراین برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - رئیس پارک علم و فناوری استان البرز با اشاره به اینکه 185 شرکت دانش بنیان در استان فعال هستند، گفت: البرز رتبه چهارم کشوری در این حوزه را به خود اختصاص داده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، از تشکیل هسته های نوآوری دانشجویی خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در حاشیه گردهمایی شرکت های دانش بنیان صنعت نفت، وزارت نفت چهار تفاهم نامه همکاری را با چهار پارک علم و فناوری در راستای مزیت های نسبی هر استان منعقد کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مهدی قلعه نوی روز چهارشنبه در نشست پارک علم و فناوری مازندران اظهارکرد: فعالیت های مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سرفصل هایی تعریف شده است که از جمله آنها توسعه نیروی انسانی است. ...
وبنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۹    
در سال 1398 یکی از ماموریت های سازمان فناوری اطلاعات کشور، سامان دهی و مدیریت طرح توسعه توانمندی های نوآوری و کارآفرینی کسب و کارهای نوپای حوزه ICT در کشور بود که توسط مجریان و مراکز مختلف مرتبط با این حوزه برگزار گردید. ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری خوزستان به عنوان یکی از چهار پارک منتخب کشور و وزارت نفت امروز به امضا رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر به منظور هم افزایی و همکاری های مشترک در زمینه ترویج و نهادینه سازی، نوآوری، فناوری و کارآفرینی تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی بوشهر و پارک علم و فناوری خلیج فارس تفاهم نامه ای به امضا رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس پارک علم و فناوری قم گفت:در حال حاضر 79 شرکت دانش بنیان با ظرفیت اشتغال زایی برای 2 هزار نفر در قم فعال است.
قم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: رییس پارک علم و فناوری قم با اشاره به روند توسعه شرکت های دانش بنیان دراستان گفت: 79 شرکت دانش بنیان در سطح قم فعال است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری استان مرکزی گفت: 30 میلیارد ریال تسهیلات با هدف تقویت بنیه کاری در سال جاری به شرکت های دانش بنیان این استان پرداخت شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر سامانه های نوین فناوری و حمایت از نوآوری سازمان تجاری سازی اشتغال و فناوری دانش آموختگان جهاد دانشگاهی گفت: 24 مرکز رشد پارک علم و فناوری در کشور راه اندازی شده است. ...