یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۳:۲۱Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارک علم و فناوری»

ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - شهرداری گرگان با ارایه طرح دو فوریتی به شورای اسلامی این شهر خواستار واگذاری ساختمان بلااستفاده فرهنگ سرای مرکز استان به پارک علم و فناوری گلستان شد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
یک شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز در راستای بازیافت پسماندهای تر و حفظ محیط زیست موفق شد محصولات خود را به حد قابل توجهی تولید و جهت فروش به سراسر کشور ارسال کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس پارک علم و فناوری خوزستان با اشاره به در مضیقه بودن پارک به دلیل فضای فیزیکی نامناسب، گفت: بسیاری از شرکت های دانش بنیان به دلیل اینکه فضای کافی نداریم، نمی توانند عضو پارک شوند زیرا طبق قانون ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- رئیس پارک علم و فناوری خوزستان گفت: از ابتدای انتصاب شهردار فعلی اهواز خواستار انعقاد تفاهم نامه ای به منظور ارائه خدمات فناورانه بودیم ولی این تفاهم نامه نیز به امضا نرسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری خوزستان گفت: نبود فضای مناسب برای فعالیت شرکت های دانش بنیان مشکل اصلی پارک علم و فناوری است که انتظار داریم با حمایت و همکاری مسوولان استان این نقیصه برطرف شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۰    
گروه استان ها – فرهنگسرای شهرداری گرگان طبق توافق با پارک علم و فناوری استان گلستان به مدت 5 سال به این پارک اجاره داده می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار یزد و جمعی از مدیران صندوق پژوهش در جلسه با رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف؛ ضمن حمایت از ایجاد ناحیه نوآوری یزد بر تعامل با دانشگاه شریف تاکید کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۶    
اردبیل- ابراهیم پور، رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: در حمایت از فعالان بخش فرهنگی و اجتماعی تلاش می کنیم تا با مشارکت و همکاری نهادهای این حوزه استارتاپ ها و رویدادهای شتاب فناورانه را برگزار کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل از انعقاد تفاهم نامه تبلیغات اسلامی با پارک علم و فناوری خبر داد و گفت: بهره گیری از ظرفیت های علمی برای کاهش آسیب های اجتماعی در اردبیل اولویت اساسی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
طرح جامع "پارک علم و فناوری مدرس؛ پردیس پژوهش" در جلسه هیئت امنای این دانشگاه به تصویب رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۲۵    
بندرعباس - ایرنا -بررسی وضعیت مرکز پارک علم و فناوری هرمزگان توسط معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - برای نخستین بار در کشور، مخازن حمل و نقل کرایژونیک ( مایعات فوق سرد ) توسط یکی از شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی تولید و به کشور عراق صادر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: فردا، پنجشنبه آخرین مهلت ارسال اثر به نخستین رویداد مجازی کارآفرینی (تاک) است که 30 دی به صورت مجازی در استان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جشنواره استارپوزال از رونمایی از سایت ناحیه نوآوری دانشگاه تربیت مدرس طی هفته های آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری کردستان از پیوستن این مرکز به شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال( تاد) خبر داد و گفت: هدف از این کار تسهیل در ارائه خدمات به شرکت های نوپا در استان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه خراسان جنوبی امنترین استان کشور برای سرمایه گذاری است گفت: وجود نیروی کار تحصیلکرده و دانشگاه های متعدد، پارک علم و فناوری و بنیاد ملی نخبگان، فرصت مغتنمی است تا سرمایه گذاران از آن بهره مند شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس پارک علم و فناوری مازندران از حمایت بلاعوض پارک علم و فناوری این استان از پایان نامه ها و رساله های دکتری در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا رخشانی گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بر نقش محوری خانواده، مسجد و مدرسه در راستای نهادینه سازی فرهنگ نماز تاکید دارد و الگو سازی فرهنگ نماز و نماز خوانی در بین خانواده ها و فرزندان آنان ضرورت دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری کرمانشاه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و دریافت تسهیلات نمونه سازی، موفق به تولید موم قالب گیری تخصصی با کیفیت برای کاربردهای خودروسازی، ساخت جنگ افزار، تجهیزات تولید برق، توربین های بخار و گاز و قطعات هواپیما شد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران گفت: وصل کردن دستاوردهای فناورانه شرکت های دانش بنیان و حمایت از آنها از برنامه های عالی وزارت نفت و متاثر از سیاست های کلی کشور است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: معاون علم و فناوری رئیس جمهور اعلام کرد جمعاً 50 پارک علم و فناوری در کشور دایر است که کل اعتبارات آن ها به اندازه اعتبار یک بیمارستان در تهران هم نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۵    
بندرعباس - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان گفت: پارک علم و فناوری هرمزگان فضای مناسبی برای دانش آموزان و دانشجویان فراهم کرده و انتظار می رود مکان مناسبی نیز برای نخبگان استان ایجاد کند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه رویداد استارتانی کارآفرینش از اواخر شهریور امسال آغاز شد 120 ایده از دانشجویان به دبیرخانه این رویداد استارتانی راه یافت، تصریح کرد: 9 ایده به مرحله نهایی راه یافته پس از داوری موردحمایت پارک علم و فناوری و کمیته امداد قرار می گیرند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست وبیناری معرفی خدمات مالی و اعتباری صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور مسئولان صندوق و مدیران پارک علم و فناوری البرز توسط پارک علم و فناوری البرز برگزار شد. ...
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ریاست پارک علم وفناوری یزد با حضور در فرمانداری یزد با فرماندار یزد دیدار و در نشستی برای همکاری بیشتر دستگاه های شهرستان با پارک علم و فناوری یزد تاکید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در سفر یک روزه خود به خوزستان از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان بازدید کرد.همچنین آیین بهره برداری از مجتمع خدمات فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز و بازدید از مراکز نوآوری پارک علم و فناوری خوزستان از برنامه های دیگر او در این سفر بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت تاثیرگذاری دانشگاه ها در زندگی روزمره، گفت: حتما باید سعی کنیم تا وضعیت پارک علم و فناوری خوزستان تقویت شود زیرا شایسته استان خوزستان نیست.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۱۶    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان نشست جمع بندی سفر دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری شامگاه دوشنبه 22 دی ماه در محل استانداری برگزار شد. در حاشیه این نشست یک تفاهم همکاری میان دانشگاه شهید چمران اهواز و پارک علم و فناوری به امضا رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: پارک علم و فناوری خوزستان شایسته این استان نیست در حالی که منابع گسترده ای در این منطقه وجود دارد لذا یکی از برنامه های ما حمایت از این پارک است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۴۳    
اهواز - ایرنا - 2 مرکز نوآوری پارک علم و فناوری خوزستان روز دوشنبه با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در اهواز به بهربرداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان از افتتاح اولین مرکز رشد با همکاری پارک علم و فناوری استان در اهواز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۴    
ایسنا/خوزستان رئیس پارک علم و فناوری خوزستان از افتتاح دو مرکز نوآوری و شتابدهی صنایع فرهنگی و اینترنت اشیا خبر داد.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
در نشستی با حضور مدیر کل برنامه ریزی امور فناوری وزارت عتف و وزیر علوم، تفاهم نامه سه جانبه شروع عملیات گرنت فناوری بین صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان، پارک علم و فناوری گیلان به عنوان یکی از پارک های مجری و پارک فاوا امضا شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نجفی گفت: سیاست های تحقیقات و فناوری و ایجاد امید برای نسل جوان که وارد تحقیقات می شوند، ضروری است.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از وجود 24 شبکه تحقیقاتی در کشور و اعطای مجوز برای راه اندازی 12 پارک علم و فناوری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۴    
ایرنا- زاهدان- هم اینک122 شرکت دانش بنیان، واحد فناور و استارتاپ در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان در زاهدان مشغول به فعالیت هستند و نقش مهمی در توسعه کسب و کارهای دانش محور منطقه ای ایفا می کنند.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۹    
اولین جشنواره استانی ایده های برتر بخش کشاورزی با همکاری پارک علم و فناوری و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی در بازه زمانی 20 دی الی 20 بهمن 1399 در ارومیه برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج – ایرنا- پارک علم و فناوری و شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به منظور گسترش هم فکری آموزشی و پژوهشی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: نخبگان و کارآفرینان با ارائه ایده های نو همیاران خوبی برای دولت در ایجاد اشتغال هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - سرمایه گذاری در تولید علم یکی از موثرترین راهکارهای توسعه اقتصادی بر پایه دانش است که این مهم در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و جهش تولید بوده است و پارک های علم و فناوری می توانند محور این رویکرد در توسعه پایدار باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت فنی و مهندسی محور ماشین دوار، با اشاره به انتخاب این شرکت به عنوان شرکت برتر پژوهشی وزارت نیرو، گفت: آخرین فعالیت پژوهشی که منجر به انتخاب این شرکت به عنوان شرکت برتر پژوهشی وزارت نیرو شد، تولید پمپ لجن کش هیدرولیکی بود؛ این پمپ به جای استفاده از نیروی برق ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۳    
بجنورد- ایرنا- یک خانواده مانه وسملقانی بنا به وصیت پدر خود، یک قطعه زمین هزار متری موروثی را، برای ایجاد مرکز رشد واحدهای فناور در این شهرستان، به پارک علم و فناوری خراسان شمالی واگذار کرد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۴    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. شتاب دهنده پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف با توجه به رسالت خود سعی دارد تا با به کارگیری راهکارهای مختلفی چون برگزاری دورهمی های استارت آپی، گامی در پیشبرد علم و دانش و شکل گیری ایده های استارت آپی بردارد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: 300میلیارد ریال اعتبار برای تقویت شرکت های دانش بنیان و توسعه فعالیت و تامین زیرساخت پارک علم و فناوری استان اردبیل اختصاص یافته است
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک مدیران واحدهای فناور برتر مستقر در پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور سید شمس الدین رییس پارک علم و فناوری استان و رسول فرهادی آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۰    
کوروش پرند رییس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه 17 شرکت پیش رشد و 31 شرکت رشدی در مرکز رشد، 4 شتاب دهنده و 15 شرکت در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی مستقر هستند گفت: مراکز نوآوری گامی عملی در جهت تبدیل ایده به ثروت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۳    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر فن بازار پارک علم و فناوری خراسان شمالی از حضور بروکروهای صادراتی پارک علم و فناوری استان طی هفته آینده در ارمنستان خبر داد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - با حضور محمد رفیعی رئیس پارک علم و فناوری استان مرکزی و مهدی اقتصادی رئیس مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق ایران، تفاهم نامه همکاری میان این دو مرکز امضا رسید.