سه شنبه ۱۲ مهرساعت ۲۳:۲۸Oct 2022 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارک علم و فناوری»

شهر بیست   ۲ ساعت پیش    
نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه فناوری و نوآوری به محوریت تولید فیلمنامه، مستند، تیزر، انیمیشن و موشن گرافیک و آثار موبایلی از سوی پارک علم و فناوری استان قم اعلام فراخوان شد.
رئیس پارک علم و فناوری فارس از افتتاح برج فناوری استان تا دهه فجر امسال خبر داد و گفت: این برج زمینه استقرار و فعالیت 70 شرکت دانش بنیان را فراهم می کند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/قم دفتر دبیرخانه دائمی جشنواره ملی فیلم کوتاه فناوری و نوآوری در پارک علم و فناوری استان قم افتتاح شد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس پارک علم و فناوری استان قم بخش های نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه فناوری و نوآوری را معرفی کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۹ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، در دنیای کنونی پشتوانه علم و فناوری سبب دست بالای کشورها در ابعاد سیاسی، اجتماعی و اقتصادی شده به نحوی کشورهایی که در لبه های علم درحال حرکت هستند، قدرت های بزرگ سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در عرصه جهانی به حساب می آیند. ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم طی آیینی با حضور معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رییس جدید پارک علم و فناوری قم معارفه شد.
عصر کاسپین   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در راستای اهداف کمیته مشترک استانی با مشارکت پارک علم و فناوری گیلان و مرکز نوآوری و توسعه تعاون استان تفاهمنامه همکاری منعقد شد. عصر کاسپین/ این تفاهم نامه با هدف ایجاد زمینه برای بروز خلاقیت و فراهم نمودن بستر رشد و پرورش ایده های نو بر مبنای دانش و ایجاد بستر مناسب برای کارآفرینی ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قم ،معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: طی یک سال گذشته 35 هزار شغل جدید در حوزه شرکت های دانش بنیان درکشور ایجاد شده که سهم قم حدود 2 هزار نفر است. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نخستین رویداد رفع نیازهای فناورانه استان قزوین توسط پارک علم و فناوری قزوین برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس پارک علم و فناوری فارس از تلاش برای بهره برداری از برج فناوری استان تا دهه فجر امسال خبر داد و گفت: با بهره برداری از برج فناوری فارس، امکان استقرار 70 شرکت مهیا می شود.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۶    
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از برگزاری بزرگترین رویداد بهم رسانی عرضه و تقاضای فناوری با عنوان (تانا) توسط پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و با همکاری شتابدهنده آرکاپ در 28 مهر ماه سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۹    
شیراز-ایرنا- رئیس پارک علم و فناوری استان فارس، راه اندازی برج فناوری را از مصوبات سفر استانی رئیس جمهور به استان فارس دانست و گفت: این برج زمینه استقرار و فعالیت 70 شرکت را فراهم می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه ایلام گفت: به همت مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه ایلام و پارک علم و فناوری ایلام و با همکاری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری، بنیاد نخبگان استان و پژوهش سرای دانش آموزی فرهیختگان ایلام، رویداد استارتاپی خلاقیت دانش آموزی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان طی مراسمی تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری خوزستان و اداره کل شیلات استان در راستای توسعه همکاری های مشترک و همه جانبه علمی، پژوهشی و فناوری و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود امضا شد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
پارک علم و فناوری البرز به دلیل عملکرد مطلوب در حوزه دانش بنیان، رتبه برتر و لوح تقدیر دوازدهمین جشنواره رجایی استان البرز را از آن خود کرد
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
پارک علم و فناوری البرز به دلیل عملکرد مطلوب در حوزه دانش بنیان، رتبه برتر و لوح تقدیر دوازدهمین جشنواره رجایی استان البرز را از آن خود کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
در نشست مشترک نمایندگان شرکت فولاد مبارکه و پارک علم و فناوری خراسان رضوی استفاده حداکثری از ظرفیت شرکت های دانش بنیان مستقر در خراسان رضوی و همکاری موثر با فولاد مبارکه در دستور کار قرار گرفت.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بازدید معاون سازمان ایدرو کشور به همراه مدیرکل صمت استان از پارک علم و فناوری زاهدان
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون برنامه ریزی و عضو هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری از استقرار چهار شرکت دانش بنیان در پردیس پارک علم وفناوری شهرک صنعتی شهرکرد خبر داد و گفت: 20 شرکت دانش بنیان دیگر نیز در مراحل اخذ مجوز برای استقرار، خرید زمین و احداث کارگاه در این پردیس قرار دارند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه برای اولین بار در کشور و آسیا موفق به اختراع نوعی "جداگر پایه لرزه ای اصطکاکی و لاستیکی" شده که با نصب آن زیر ستون های ساختمان، حتی با وقوع زلزله 8.5 ریشتری هم تا 90 درصد از ایجاد هرگونه تخریب در سازه جلوگیری می کند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ؛ علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در حاشیه افتتاحیه دوره توانمندسازی بسیج علمی پژوهشی در قالب طرح شهید فخری زاده که در شهرکرد با همکاری پارک علم و فناوری برگزار شد اظهار کرد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۲۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی ، جلسه عقد تفاهم نامه همکاری 16 دستگاه اجرایی با پارک علم و فناوری و مراکز رشد دانشگاه های خراسان جنوبی باهدف کمک گرفتن از شرکت های دانش بنیان برای رفع مشکلاتشان برگزار شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نخبگان مجموعه دانش بنیان در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، سامانه مرکزی مدیریت، سازمان دهی و افزایش ایمنی مصرف گاز طراحی و تولید کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
بهرام نیا با تاکید بر اینکه تولید علم در استان باید تجاری سازی شود، گفت: پارک علم و فناوری باید جایگاهی برای اشتغال و کسب درآمد استعدادهای درخشان استان باشد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور 1401 استان کهگیلویه و بویراحمد در پارک علم و فناوری استان برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با همکاری پارک علم و فناوری خانه خلاق صنایع دستی و گردشگری در دو شهرستان دنا و بویراحمد ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۱    
ایسنا/اردبیل در نشست مشترک هیات رئیسه دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل به ضرورت ارتباط تنگاتنگ این دو مجموعه تاکید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون پارک علم و فناوری کرمان گفت: پارک علم و فناوری تلاش کرد تا با ارتباط گرفتن با سازمان های متولی، صدور مجوزات را تسهیل کند با این وجود هنوز هم یکی از مشکلات شرکت های دانش بنیان در بحث مجوزها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
یک کارشناس نظام وظیفه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به بهانه روز سرباز با حضور در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی جزئیات تسهیلات امریه خدمت سربازی در شرکت های دانش بنیان را تشریح کرد.
دکتر علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراهی اعضای هیئت رئیسه دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان از مجموعه ساختمان در حال ساخت پارک علم و فناوری کرمان و شهرک فناوری واقع در ماهان بازدید کردند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۵    
رئیس پارک علم و فناوری شیخ بهایی با تشریح مهم ترین بخش های قانون جهش تولید دانش بنیان گفت: این قانون ظرفیت های خوبی را برای نقش آفرینی بخش خصوصی در اقتصاد دانش بنیان فراهم کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از برگزاری بزرگترین رویداد بهم رسانی عرضه و تقاضای فناوری استان با عنوان (تانا) با همکاری شتابدهنده آرکاپ در 28 مهر ماه سال جاری خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان در آستانه فرارسیدن هفته گردشگری برنامه های این اداره کل را به مناسبت این هفته اعلام کرد. به گزارش صبح ساحل، سهراب بناوند با اشاره به شعار امسال هفته گردشگری با عنوان رویش اندیشه های نو ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
محمودرضا سروش در گفت وگو با جام جم آنلاین سیستان وبلوچستان اظهار داشت: بنا بر فرمایش رهبر معظم انقلاب که فرمودند "تحریم، مشکل تراش بود اما برای ما برکاتی هم داشت" ...
به منظور شناسایی ظرفیت های شرکت های دانش بنیان توانمند و ایجاد زمینه های همکاری مشترک در حوزه نفت، مدیر منطقه چهارمحال و بختیاری و رئیس پارک علم و فناوری استان و مدیران عامل شرکت های دانش بنیان استان گردهم آمدند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان یزد ، در جهت تحقق شعار سال مقام معظم رهبری مدظله راهکارهای بهره گیری از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در فعالیت های مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان یزد با حضور رئیس پارک علم و فناوری استان در محل این مرکز مورد بررسی قرار گرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس پارک علم و فناوری لرستان از برگزاری هفتمین دوره رویداد ایده شو از دانایی تا دارایی در این استان خبر داد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، علیرضا صالحی در بازدید از مجموعه واحدهای فناور لرستان با اشاره به اهمیت و جایگاه پارک علم و فناوری و واحدهای فناور و دانش بنیان در توسعه فناوری و نوآوری در استان ها؛ هدف از این بازدید را آشنایی نزدیک با فعالیت های صورت گرفته در پارک علم و فناوری برشمرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری استان سمنان به تدوین سند دانش بنیان این استان در ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان اشاره کرد و گفت: این سند می تواند بازوی کمکی برای سند آمایش استان سمنان باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مراسم تکریم و معارفه رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان در نشست هم اندیشی روسای مراکز آموزش عالی استان کرمان با حضور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
شارا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در پارک علم و فناوری هنگ کنگ، گروه های پژوهشی با نام اینو اچ . کی. با مراکز علمی و دانشگاه های جهان در زمینه هایی نظیر بهداشت، فناوری روباتیک و هوش مصنوعی همکاری می کنند.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - یک شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، وب اپلیکیشنی را ساخته است که در حوزه معدن و اطلاعات مکانی است که تمام داده های معدن را جمع آوری و یکپارچه می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی گفت: به منظور رفع نیازهای فناورانه صنایع و ارگان ها و فروش محصولات فناورانه و جذب سرمایه گذار، رویداد تانا (توسعه و ارتقای زیست بوم نوآوری استان ها) همزمان با نمایشگاه رینوتکس در تبریز برگزار می شود.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۰    
نخبگان شاهد و ایثارگران استان قم با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس پارک علم و فناوری استان از شرکت های مستفر در پارک بازدید و در نشست با مسئولان بنیاد و پارک شرکت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری خراسان در حوزه معدن "دستگاه فلزیاب کانوایر" را ساخته است که قابلیت تشخیص فلزات مزاحم مانند ناخن لودر، ضایعات پروفیل آهنی و ... در انواع کانوایر و حتی کانوایرهای حمل سنگ آهن را دارد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰    
نخبگان شاهد و ایثارگر استان قم و صاحبان طرح های استارت آپی با حضور در پارک علم و فناوری استان قم ضمن نشست با مسئولان پارک از شرکت های مستقر در این مرکز بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۷:۳۱    
رئیس پارک علم و فناوری البرز از کسب رتبه چهارم استان در زمینه شرکت های دانش بنیان خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مشاور وزیر ارتباطات و رییس پارک علم و فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) با اظهار شگفتی نسبت به ظرفیت بالای شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۴    
مرکز رشد و فناوری شهرستان بروجرد با همکاری پارک علم و فناوری استان راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم درباره اعطای مجوز پارک علم و فناوری به رفسنجان توضیح داد.