جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۰:۴۰Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارک علم و فناوری»

شبستان   ۹ ساعت پیش    
رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت : در حوزه صادرات به کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی به ارزش 12 میلیون دلار در سال 1401 دست پیدا کردیم.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، احیا، توانمندسازی و به ظرفیت رسانی تعاونی های دارای سابقه یا مستعد دانش بنیان را از اولویت ها در سیستان و بلوچستان بیان کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور سرپرست معاونت فناوری پارک علم و فناوری قزوین از محصول بالابر بیمار رونمایی شد.
فوت وفن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
ال جی الکترونیکس (LG) خبر انتقال و دریافت وایرلس داده 6G تراهرتز (THz) از فاصله 500 متری را منتشر کرد که این فاصله رکورد طولانی ترین فاصله ثبت شده تا به امروز در تمامی آزمایشات 6G انجام شده در فضای باز شهری می باشد ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، علیرضا جعفر، مدیر مرکز کارآفرینی پارک علم و فناوری شریف و عضو هیات رئیسه پارک علم و فناوری شریف با اشاره به اینکه پارک های علم و فناوری باسابقه ترین بازیگران فضای کارآفرینی و نوآوری هستند، گفت: این پارک ها ذیل برنامه چهارم توسعه کشور شکل گرفته اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر موسسات پارک علم و فناوری قزوین از آغاز پژوهش علمی برای ساخت دستگاهی در راستای توزین چانه های نانوایی با هدف رعایت حقوق مصرف کننده و نانوایان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۸    
محصول دانش بنیان صنعت آسایش ابیک در پارک علم و فناوری قزوین رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: شهرک شهید سلیمانی با هدف استقرار شرکت های دانش بنیان در پارک علم و فناوری شهید سلیمانی به زودی افتتاح می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
پارک علم و فناوری گیلان رویداد جذب سرمایه گذار برای فناوری های نوین در حوزه های مختلف را با حضور شرکت های فناور ، کارشناسان سرمایه گذاری و شرکت های سرمایه گذار برگزار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیران شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان رضوی از پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد بازدید کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۲    
با همت کانون بسیج مهندسین سردار شهید مهندس حسین شوریده وا قع در پارک علم و فناوری خراسان رضوی؛ مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تکریم جهادگران این عرصه برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، مجوز راه اندازی پارک علم و فناوری بین المللی را در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران صادر کرد که در اولین گام 20 شرکت واجد شرایط با فعالیت و توان صادراتی در این پارک مستقر می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس پارک علم و فناوری خوزستان با تاکید بر لزوم اهمیت توجه به مسائل محیط زیستی در استان، گفت: بسیاری از مهاجرت هایی که از خوزستان به سایر استان های کشور رخ می دهد، ریشه محیط زیستی دارد و می توان گفت مسائل محیط زیستی به عامل مهاجرت از خوزستان تبدیل شده است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
دکتر عزیز اله افضلی معاون امور اقتصادی استانداری البرز و هیات همراه از پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی بازدید و با دستاورد ها و برنامه های این پارک آشنا شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر320 واحد فناورانه و دانش بنیان در مجموعه پارک علم و فناوری تحت حمایت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان با حمایت های پارک علم و فناوری استان مرکزی موفق به بومی سازی دانش فنی تولید ماشین رینگ ساز و بی نیازی کشور از واردات این محصول شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۸    
رئیس پارک علم و فناوری قزوین گفت: برای ارتقای جایگاه پارک قزوین نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان استانی هستیم.
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عصرکاسپین / رویداد سرمایه گذاری به میزبانی پارک علم و فناوری گیلان و حضور شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد (شناسا)، و مرکز نوآوری مهندسی و ساخت شناسا(بیلدزآپ)، و با حضور مدیران شتاب دهنده تریگ آپ ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: مجموعه ای به مساحت 200 هکتار در بوستان ولایت به زودی تبدیل به بزرگترین پارک علم و فناوری کشور می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دفتر توسعه زیرساخت توسعه فناوری زیست بوم نوآوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف دوره ای جامع برای آموزش تمام مهارت های لازم برای پرورش کارشناس ارزیاب خبره طرح های فناورانه طراحی کرده است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام گفت: تاکنون 145 محصول فناورانه و 111 اختراع ملی ثبت و تعداد 118واحد فناور در پارک علم و فناوری استان پذیرش شده است.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۵    
دفتر توسعه زیرساخت توسعه فناوری زیست بوم نوآوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف دوره ای جامع برای آموزش تمام مهارت های لازم برای پرورش کارشناس ارزیاب خبره طرح های فناورانه طراحی کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل بازرسی استان قم با اشاره به تغییرات مثبت این پارک، گفت: از سال گذشته تحرک پارک علم و فناوری استان در پیگیری های اجرایی افزایش محسوس و قابل توجهی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پارک علم وفناوری استان مرکزی از پذیرش 20 دانشجو در قالب طرح بورسیه صنعتی در دانشگاه های دولتی استان بر اساس اعلام نیاز واحدهای فناور خبر داد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری کردستان با کیانوش ثقفی نیا فرماندار شهرستان کامیاران به منظور هماهنگی در خصوص راه اندازی مرکز نوآوری در این شهرستان دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت: 20 واحد دانش بنیان در این مجموعه از دانشگاه سمنان مستقر و مشغول به فعالیت هستند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۰    
قرداد ایجاد، تاسیس و بهره برداری مرکز رشد واحدهای فناور مشترک بین دانشگاه صنعتی ارومیه و پارک علم و فناوری آذربایجان غربی امضا شد
سینا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگران یکی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری کرمانشاه با استفاده از روش های خلاقانه و منحصر به فرد موفق به تولید طراحی و ساخت دستگاه ها و ماشین های نخ ریسی، شال بافی و جوجه کشی شده اند. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: باید حکمرانی ملی خود را بر فضای سایبری اعمال کنیم.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول گفت با تعرفه های موجود 5G در ایران توجیه اقتصادی ندارد و این شرکت در صورت تداوم شرایط فعلی برنامه بلندمدتی برای تبدیل سایت های 4G به 5G ندارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در بازدید از مرکز نوآوری و کارآفرینی پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد ، در گفتگو با فن آوران استان ، برای مشکلات فراروی آنان قول مساعد داد.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۷    
سردار جلالی در حاشیه سفر به استان کهکیلویه و بویراحمد از نمایشگاه محصولات و فناوری های دانش بنیان در پارک علم و فناوری استان بازدید کرد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- رئیس پارک علم و فناوری همدان گفت: واحد فناور مرکز کارآفرینی و نوآوری شهرستان نهاوند در رقابت های بین المللی استارتاپ های نسل جدید 2023 امارات متحده عربی، حائز کسب رتبه برتر شد.
فولاد مبارکه اصفهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سومین همایش سرمایه گذاری فولادی شو با حضور جمعی از مدیران گروه فولاد مبارکه و شرکت های دانش بنیان در پارک علم و فناوری تهران برگزار شد و در جریان این همایش ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرید نعیمی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد با اشاره به اینکه در سال گذشته با راه اندازی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد نجف آباد یکی از صنایعی که به صورت ویژه فعالیت خود را با ما آغاز کرد، مرکز فناوری فولاد مبارکه بود ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری قزوین گفت: برای شتاب بخشیدن به روند فعالیت صنایع در حوزه استفاده از محصولات دانش بنیان ها نیازمند سرعت بخشیدن به اخذ مجوز دانش نمادها (گواهی استاندارد محصولات دانش بنیان) هستیم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران گفت: پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ایده ای را برای ایجاد شبکه سرمایه گذاران و سرمایه پذیران ارائه کرده که در حال تکمیل شدن است ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس دکتر وحید شاه منصوری رئیس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در مراسم افتتاح و نشست خبری آزمایشگاه 5G و اینترنت اشیا مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران که امروز صبح برگزار شد ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس محمد کرباسی دبیر ستاد توسعه و فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات امروز در مراسم افتتاح و نشست خبری آزمایشگاه 5G و اینترنت اشیا مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با بیان اینکه معاونت علمی مسئولیت و مأموریت حمایت از زیست بوم ارتباطات و نقش آفرین را دارد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۷    
دانشجویان تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان از واحد های فناور و دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری لرستان بازدید کردند.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
محصول جدید دانش بنیان فناورانه در زمینه آبیاری زیرسطحی در پارک علم و فناوری قزوین رونمایی شد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی گفت: بین المللی سازی نمایشگاه رینوتکس با استفاده از ظرفیت های کشورهای همسایه و منطقه از برنامه های پارک علم و فناوری استان و شورای سیاست گذاری این نمایشگاه است.
سیتنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۶    
اپلیکیشن خدمات درمانی آوی سال 2017 از سوی یک استارتاپ قطری و با پشتیبانی پارک علم وفناوری این کشور راه اندازی شد و اکنون در 175 کشور جهان 1.2 میلیون کاربر دارد که این اپلیکیشنِ مجهز به هوش مصنوعی، علاوه بر کارکردِ تشخیص بیماری، کاربر را به پزشکان متصل می کند و همزمان یک داروساز آنلاین هم هست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۴    
مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از برگزاری اردوی راهیان پیشرفت، با بازدید علمی فرزندان کارکنان دانشگاه از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری فارس خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز نوآوری صنایع خلاق پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان آخرین وضعیت شرکت های مستقر، تسهیلات دریافتی و ...را تشریح کرد.
روزنامه هموطن سلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۵۳   + ۷۷ سایت دیگر  
به گزارش روزنامه هموطن سلام، آیین معرفی و نشست خبری تشریح فعالیت های آزمایشگاه نسل پنجم مرکز تحقیق و توسعه همراه اول صبح امروز سه شنبه 28 شهریور 1402 با حضور وحید شاه منصوری رییس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول، سیدمحمد کرباسی دبیر ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات معاونت علمی ریاست جمهوری ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۴    
مراسم افتتاحیه اردوی علمی "راهیان پیشرفت" با حضور جمعی از مسئولین استان در پارک علم و فناوری شهرستان زاهدان برگزار شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری ایلام گفت: طی سال های 1400 تعداد 6 واحد، سال 1401 تعداد 9 و طی سال جاری نیز تعداد 10 واحد فناورانه در استان جذب شده است که در مجموع این تعداد در استان به 117 واحد رسیده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری ایلام گفت: 145 محصول فناورانه و 40 محصول دانش بنیان از اول دولت سیزدهم تاکنون تولید شده است.