پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۴:۵۷Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارک علم و فناوری»

تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش    
شاهرود- نظری،رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان از برگزاری رویداد استارت آپی استان آپ خبر داد و گفت: حمایت از شرکت های استارت آپ، کسب و کارهای نوپا و شرکت های فناوری از جمله برنامه های این رویداد است.
رئیس پارک علم و فناوری استان کرمانشاه گفت: افرادی که در شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها فعالیت می کنند دیگر سربار دولت نخواهند بود و یا کسب و کار خود را دارند و یا جذب دیگر گروه ها خواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری استان سمنان گفت: سومین رویداد استان آپ کشور به همت این پارک علم و فناوری در شهرستان شاهرود به منظور جذب ایده پردازان و صاحبان محصول با هدف رونق کسب و کارهای نوآورانه دعوت به ثبت نام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۸    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس پارک علم وفناوری خراسان گفت: پاشنه آشیل فعالیت کارگزاران حوزه فناوری نبود بازار برای محصولات شان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا-رییس پارک علم و فناوری استان قزوین گفت: توسعه اکوسیستم و مراکز نوآوری فرهنگ و هنر در استان قزوین به دلیل کسری بودجه با روند کندی مواجه است.
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، سید امید شهیدی نیا در جریان بازدید از این غرفه و در نشست مشترک با تیم مدیریتی این پارک فناوری با تاکید بر اهمیت جذب سرمایه گذاری های بخش خصوصی در راستای رونق اقتصادی در صنایع میانی و پایین دست صنعت پتروشیمی بیان داشت ...
هراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۰۲    
جلسه داوری دومین فراخوان طرح جوانه گرنت فناوری استان مازندران با حضور طرح هایی از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه علم و فناوری مازندران در سالن جلسات پارک علم و فناوری مازندران برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۸    
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس تخصیص ردیف ملی برای احداث پارک علم و فناوری استان را ضروری دانست.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خسروی گفت: اعتبارات ملی و استانی پاسخگوی هزینه های احداث سایت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نیست و باید برای آن ردیف ملی اختصاصی گرفته شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۲    
ایسنا/مازندران پارک علم و فناوری مازندران با هدف به کارگیری مشمولین دانش آموخته دانشگاهی در حوزه های فناوری و پشتیبانی در قالب پذیرش سرباز امریه از واجدین شرایط دعوت به همکاری می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: دومین رویداد بین المللی مجازی کارآفرینی "تاک 2" با همکاری این پارک و کمیته امداد امام (ره) استان در ارومیه برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین سرپرست مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری قزوین گفت: مرکز نوآوری صنایع خلاق با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری در مساحت 1400 مترمربعی در حیاط سعدیه کاروانسرای سعدالسلطنه واقع شده و قرار است به زودی راه اندازی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس پارک علم و فناوری اردبیل گفت: کارخانه نوآوری اردبیل 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیش بینی می شود سال آینده این کارخانه به بهره برداری برسد.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت اوجا آرکا گستر چی چست مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از مینی بیل جدید خود بنام ARKA-MB-75 رو نمایی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۲۱    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی گفت: هدف از برگزاری و اجرای اقدامات مشترک با پارک علم و فناوری این است که ما نیرو را برای بازار کار آموزش می دهیم و صنعت نیز در این آموزش با ما مشارکت دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس پارک علم و فناوری خراسان گفت: در حال حاضر شرکت های دانش بنیان جزئی از روند اقتصاد است و نمی توان به همین سادگی آن را نادیده گرفت. دانش بنیانی ها قوت قلب ما هستند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، مراسم اختتامیه پنجمین دوره آموزشی کاربردی و تخصصی اینترنت اشیا را برگزار کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: پردیس سلامت با فعالیت شرکت سامان داروی هشتم به عنوان یک اقدام شاخص در مشهد راه اندازی شد.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رامین عبدی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار داشت: سومین دوره طرح توانمندسازی صدف با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک فناوری پردیس و با همکاری مجموعه های بنیاد نخبگان و پارک علم و فناوری استان اردبیل و معاونت فرهنگی و مرکز رشد و نوآوری دانشگاه محقق و دانشگاه علوم پزشکی ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۲    
رئیس پارک علم و فناوری همدان گفت: در حال حاضر 6 مرکز رشد در استان همدان زیر نظر پارک علم و فناوری فعالیت می کنند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۹    
مدیر مرکز رشد کشاورزی پارک علم و فناوری کرمانشاه از پیگیری جذب 14 طرح نهایی ارائه شده در رویداد "کارآفرینی استارتاپ تریپ کشاورزی" در این مرکز خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۴    
مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه با برگزاری کارگاه آنلاین الزامات حقوقی کسب و کار، تیم های مورد حمایت خود را با جنبه های مهم حقوقی راه اندازی کسب و کار جدید آشنا نمود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۴    
مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه، بمنظور ارتقا توانمندی و آماده سازی تیم های پذیرفته شده در طرح منش، کارگاهی آنلاین با محوریت روش های تبلیغات برگزار نمود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان های خبرگزاری نصیر؛ سرای نوآوری نوسازی و تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند به تازگی به عنوان پردیس تخصصی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه نوسازی تجهیزات و قطعه سازی انتخاب شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۷    
پارک علم و فناوری استان مرکزی اطلاعیه جذب سرباز امریه از میان فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری را منتشر کرد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
غفاری از تقاضای ایجاد مرکز رشد مشترک 6 دانشگاه گلستان با پارک علم و فناوری گلستان خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه؛ اولین رویداد کارآفرینی استارتاپ تریپ کشاورزی با حضور تیم های فعال در این عرصه در بزرگترین برج فناوری کشور برگزار شد. ...
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
روشنی گفت: همزمان با سراسر کشور از 12 الی 14 آبان سومین رویداد سراسری تولید محتوای بسیج در گلستان با همکاری پارک علم و فناوری برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه با بیان اینکه همه افراد می توانند صاحب ایده شوند، گفت: باید مجموعه اکوسیستم فناوری استان در کنار یکدیگر قرار گرفته و "بذرِ ایده" را در ذهن تمام فارغ التحصیلان دانشگاهی بکاریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری تعداد شرکتهای دانش بنیان و فناور رشد یافته این استان را 74 مورد اعلام کرد و گفت: این شرکت ها در سالجاری 133 میلیارد و 500 میلیون تومان محصولات خود را به فروش رسانده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس پارک علم و فناوری اردبیل گفت: کارخانه نوآوری در استان با پیشرفت 40 درصد در حال اجرا است که سال آینده آماده بهره برداری خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۷    
یک شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران موفق شده است فناوری ساخت 58 قطعه مورد نیاز صنعت نفت را بومی سازی کند که هزینه قطعاتی که این شرکت دانش بنیان تولید کرده، یک سوم نمونه های مشابه اروپایی است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۰    
بندرعباس- پروژه پردیس دانشگاه پارک علم و فناوری هرمزگان سال های متمادی به حال خود رها شده و سرنوشت پرپیج و خمی را سپری کرده است.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۵    
به جهت ایجاد و استقرار یک واحد مرکز رشد زیر نظر پارک علم و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت با هدف تولید علم و تجاری سازی آن و در نتیجه کارآفرینی و کسب ثروت توسط دانشجویان مستعد، تفاهم نامه همکاری مابین پارک و دانشگاه آزاد اسلامی منعقد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نیروها مورد استفاده در معادن استان باید به صورت کاملا بومی و با تکیه بر نخبگان منطقه باشد چراکه ظرفیت های عظیم نیروی انسانی و ایده های نو در پارک علم و فناوری داریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۹    
ایسنا/اردبیل رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: برای اولین بار پردیس تخصصی پارک علم و فناوری در کشت و صنعت و دامپروری پارس راه اندازی می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ابراهیم پور، رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: از 48 شرکت دانش بنیان در بخش های مختلف در سطح استان اردبیل 10 شرکت به صورت تخصصی در حوزه کشاورزی فعالیت می کند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۹    
دبیر اجرایی نخستین دوره جشنواره استانی فیلم کوتاه نوآوری و فناوری بابیان اینکه 103 فیلم کوتاه به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، گفت: با توجه به استقبال فیلم سازان استان، مهلت آثار ارسال به دبیرخانه تا هفتم دی ماه جاری تمدید شد. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه از برنامه ریزی برای برگزاری رویدادهای استارتاپی در حوزه های مختلف با مشارکت ذی نفعان اکوسیستم فناوری استان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۸    
به گزارش ایثار گیلان، نشست هماهنگی دومین رویداد استارت آپی سرآمدن شاهد ایثارگر با حضور مدیران پارک علم و فناوری استان صبح امروز برگزار شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۴    
همراهی صنعت و تکنولوژی با دانش و فناوری و نوآوری، در زمینه های رشد و پیشرفت صنعت نوین و تولید ثروت از علم بسیار مؤثر است که این رسالت تاکنون، در پارک علم و فناوری دنبال شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، وب نشست بازاریابی و فروش محصولات و خدمات دانش محور (دانش بنیان) با رویکرد اجرایی برگزار می شود. این برنامه از سوی مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه شهید چمران اهواز و پارک علم و فناوری خوزستان برگزار خواهد شد. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۴    
جمعی از مسئولین مجموعه معدنی مس سرچشمه رفسنجان روز شنبه 24 مهر 1400 با حضور در پارک علم و فناوری یزد، ضمن بازدید از شرکت های فعال در حوزه معدن، راه های همکاری مشترک و استفاده از ظرفیت های این شرکت ها را بررسی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری موفق شد اصالت برنج را با روش هایی بر پایه دی ان ای و بر اساس نوع آن با استفاده از انگشت نگاری ژنتیکی انجام دهد.
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۹    
پایگاه خبری معدن نیوز -مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران( ایمینو) و پارک علم و فناوری زنجان در راستای توسعه زیست بوم نوآوری و کارآفرینی بخش معدن و صنایع معدنی کشور تفاهمنامه همکاری مشترک منعقد کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۰    
قم- شوشتری، معاون فناوری پارک علم و فناوری قم با بیان اینکه یکی از معضلات زیست بوم فناوری نبود انسجام و هم افزایی است، گفت: متأسفانه در زیست بوم فناوری قم شاهد پراکنده کاری و رویکرد جزیره ای هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل با هدف برگزاری رویداد استارتاپی صنایع خلاق در اردبیل، قرارداد سه جانبه ای بین مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی اردبیل، پارک علم و فناوری استان و شرکت مهندسی جاوید نرم افزار( شتابدهنده جاویدان) منعقد شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه با اشاره به ظرفیت های بینظیر حوزه کشاورزی استان گفت: زمانی شاهد نقش آفرینی این حوزه در اقتصاد استان و کشور خواهیم بود که پای فناوری و نوآوری را به این حوزه باز کنیم.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یک واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی که به عنوان یک تولیدکننده فناور در بازار شناخته می شود موفق شد، نرم افزارهای اطلاعات با توانایی کنترل فرآیند خط تولید یک سازمان تولیدی با توان بالا تولید کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۷:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
با حمایت معاونت علمی و همکاری پارک علم و فناوری البرزجهاددانشگاهی ، رویداد یک قدم تا تجاری سازی توسط موسسه نوفن حامی ایران برگزار می شود.