سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۰۸:۵۵Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارک علم و فناوری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۰    
در رویداد بهم رسانی عرضه و تقاضا ایده های فناورانه در پارک علم و فناوری نفت، تلاش شد نیاز های صنایع نفت و پتروشیمی با استفاده از توان نخبگان داخلی مرتفع شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۴۱    
نخستین اکو سیستم دانش بنیان صنعت نمایشگاهی ایران برپایه مدل بین المللی ( REVERSE PITCH ) رویداد کارآفرینی تقاصا محور، با همکاری شرکت نمایشگاه های بین المللی استان زنجان و پارک علم و فناوری باامضای تفاهم نامه ای آغازبکار کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۲    
مهندس رحمانی اظهار کرد: با راه اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی با همکاری پارک علم و فناوری خراسان شمالی، در یک سال گذشته بستر مناسبی برای حمایت از طرح های نوآورانه در زمینه صنایع خلاق فرهنگی در خراسان شمالی ایجاد شده و با توجه به ظرفیت و پتانسیل استان در زمینه های فرهنگی استقبال خوبی در این زمینه صورت ...
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ظرفیت پهنای باند هسته شبکه ملی اطلاعات از 648 گیگ در سال 92 به بیش از 221 هزار گیگ در سال 99 رسیده است.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
با حضور وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات از طریق ویدئو کنفرانس به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی پارک اقتصاد دیجیتال سمنان به بهره برداری رسید. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ تهران – ایرنا- 6 چالش مجتمع صنعتی فولاد اسفراین در رویداد مجازی فرصت سازی کسب و کار در مسایل صنعتی اسفراین با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به اعضای هیات علمی، شرکت های دانش بنیان وفناوران کشور ارایه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۱    
رئیس پارک علم و فناوری گلستان از جذب اعتبار 20 میلیارد تومانی برای استارتاپ های گلستانی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه از پیگیری راه اندازی استارتاپ های دانش آموزی خبر داد و ابراز امیدواری کرد این استارتاپ ها تا پایان سال در پارک راه اندازی شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در رویداد بهم رسانی عرضه و تقاضا ایده های فناورانه در پارک علم و فناوری نفت، نیاز صنایع نفت و پتروشیمی با استفاده از توان نخبگان داخلی مرتفع شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری و مشارکت مجتمع صنعتی فولاد اسفراین با هدف فرصت سازی کسب و کار در مسایل صنعتی و تأمین نیاز فناورانه این مجتمع صنعتی و جذب ایده های برتر در جهت رفع چالش ها نخستین رویداد ریورس پیچ را با حضور مجازی اساتید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری گلستان از جذب اعتبار 20 میلیارد تومانی برای استارتاپ های گلستانی خبر داد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری استان ایلام گفت:مجموع شرکت های دانش بنیان به 24 شرکت در استان افزایش یافته است و تلاش می شود تا پایان سال این آمار به 30 شرکت افزایش یابد.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات عمرانی 4 پروژه تحقیقاتی در فاز 3 پارک و همچنین مراسم افتتاح سالن ورزشی چند منظوره در پارک فناوری پردیس برگزار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۷:۴۱    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت: کلاس های آموزشی آنلاین با همکاری پارک علم و فناوری استان برای مددجویان تحت حمایت در حال برگزاری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری استان ایلام از صادرات 170 هزار دلار محصولات فناورانه این پارک به کشور عراق خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری کردستان گفت:در حال حاضر 140 واحد فناور و دانش بنیان در کردستان فعال هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری خوزستان از اختصاص پنج هزار مترمربع زمین برای طراحی سایت اداری پارک و برج فناوری استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی سامانه مبادلات الکترونیکی بین المللی بین بنگاهی محصولات ساختمان توسط شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان تاکید کرد: عقب افتادگی تاریخی در پارک علم و فناوری استان کرمان وجود دارد که باید کار به صورت جدی پیگیری شود که این عقب ماندگی جبران شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۴۷    
ایسنا/کرمان استاندار کرمان بیان کرد: پارک علم و فناوری استان عقب افتادگی تاریخی دارد لذا باید به صورت جهادی در این زمینه کار کنید تا به جایگاه واقعی خود برسد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۴    
دکتر باستی رئیس پارک علم و فناوری گیلان، مهمان مدیر عامل و مدیران ارشد شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر ( سهامی عام ) بود. عصر کاسپین/ در این دیدار که با حضور مدیران ارشد این شرکت صورت گرفت ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۰    
یک واحد فناور جهاد دانشگاهی مستقر در پارک علم و فناوری البرز موفق شد کنسانتره مس سولفیدی پرعیار (بیش از 55 درصد) از دوده و غبار واحدهای بازیافت پسماندهای الکترونیکی تولید کند.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۶    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. وبینار آموزشی دونگی با عنوان آشنایی با ابزار تأمین مالی جمعی سه شنبه 5 مرداد با حمایت و مشارکت پلتفرم دونگی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک علم و فناوری گیلان برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۱    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: متخصصان جهاد دانشگاهی قادر هستند با دیدگاه علمی خود به خوبی ضعف ها و کاستی ها را شناسایی کرده و برای علاج آن نسخه علمی بپیچند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- سامانه جامع کتابخانه دیجیتال محصول شرکت دانش بنیان تحلیلگران مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی با حضور مسئولان استانی و شهری رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رییس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: خدمات جهاد دانشگاهی تقاضامحور هستند به همین دلیل پیوند بین جهاد دانشگاهی و مردم مستحکم است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از سازمان اوقاف و امور خیریه، مراسم انعقاد تفاهم نامه فی مابین سازمان اوقاف و معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری با هدف توسعه پارک علم و فناوری شهرستان پردیس در اراضی موقوفه شرف النساء (کرشت) با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۴    
یک تیم فناور و فعال مستقر در مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی موفق به تولید چهار محصول صنعتی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری هرمزگان از کسب مدال نقره نخستین دوره رقابتهای اختراعات جهانی ژنو سوئیس ویژه اعضای فدراسیون بین المللی مخترعان، توسط سه نفر از پژوهشگران مخترع استان خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
علی حیدرنژاد، مدیر تحقیقات و توسعه یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه فناوری گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، در خصوص دستگاه هولتر قلب اظهار کرد: هولترمانیتورینگ دستگاهی است که نوار قلب را به مدت طولانی تری ضبط می کند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۶    
شرکت مستقر در پارک علم و فناوری گلستان با سازمان یونیسف برای تولید 400 دستگاه ضدعفونی کننده قرارداد همکاری امضا کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در ادامه سفر خود به چهارمحال بختیاری در بازدید از پارک علم و فناوری استان در جریان فعالیت های این مجموعه قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تکمیل و بهره برداری از پردیس پارک علم و فناوری این استان، کمک شایانی به فعالان حوزه دانش بنیان، علم و فناوری می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مرکز نوآوری صنعتی شماره 4 استان چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در محل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان افتتاح شد.
مرکز نوآوری صنعتی شماره 2 پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد تا ایده های جوانان استان برای تولید محصول مسیر همواری را طی کند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری؛ سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: بازدیدها با هدف توسعه اکوسیستم نوآوری استان انجام می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مرکز نوآوری صنعتی شماره 2 پارک علم وفناوری چهارمحال و بختیاری امروز سه شنبه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مدیر فن بازار منطقه ای گفت: رویداد مجازی ایده های مهارت بنیان در راستای نوآوری در بخش هاس صنعت، کشاورزی و خدماتی به صورت مجازی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز که موفق شد ماده شیرین کننده آب شور را تولید کند اعلام کرد خط تولید ماده شیرین کننده آب شور در پارک علم و فناوری البرز راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رونمایی از طرح های فناورانه در چهارمحال و بختیاری با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری انجام می شود تا زیست بوم فناوری استان گسترده تر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۶    
مدیرعامل شرکت فناور یابان مستقر در پارک علم و فناوری البرز از ساخت و ارائه دستگاه تصفیه آب برای مصارف خانگی و صنعتی در البرز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی امور فناوری پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران گفت: زمانی کشورها می توانند به بازدهی اقتصادی از فناوری ها نائل شوند که آزمایشگاه های مرجع اصالت فناوری را تایید کنند، ولی آزمایشگاه مرجع یکپارچه و منسجمی در زمینه تجدیدپذیرها در کشور وجود ندارد.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۱۳    
مدیرعامل شرکت الکترونیک برتر مستقر در پارک علم و فناوری پردیس در رابطه با فعالیت این شرکت در گفتگو با روابط عمومی مجمع تشکل های دانش بنیان ایران با بیان اینکه ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۰۲    
برنامۀ بازدید از مجموعه پارک علم و فناوری استان همدان و شرکت های دانش بنیان مستقر در آن برگزار شد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۵۲    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. وبینار آموزشی دونگی با عنوان آشنایی با ابزار تامین مالی جمعی سه شنبه 5 مرداد با حمایت و مشارکت پلتفرم دونگی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک علم و فناوری گیلان برگزار می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۹    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان عضو پارک علم و فناوری خراسان گفت: در این شرکت دانش بنیان، اقدام به اجرای پوشش های سخت کاربیدی با روش نفوذ واکنشی حرارتی (TD) بر روی قطعات و قالب های صنعتی کرده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه از هدفگذاری افزایش سه برابری فروش محصولات شرکت ها و واحدهای فناور تحت حمایت این مرکز تا پایان سال آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی از برگزاری نخستین شورای راهبردی کارآفرینی با حضور کارآفرینان و فعالان اقتصادی کشور در این دانشگاه خبر داد و گفت: در این جلسه بر تشکیل بنیاد کارآفرینی اجتماعی به منظور مشارکت ملی و ایجاد اتاق فکر جهت تغییر نگرش های سازمانی در بهبود کارآفرینی تاکید شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۲:۳۶    
طی تفاهم نامه همکاری بین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی و پارک علم و فناوری خراسان رضوی که در سال گذشته منعقد شده بود شرکت های دانش بنیان در حوزه بازی و اسباب بازی در یکی از ساختمان های کانون استان مستقر می شوند