جمعه ۰۴ مهرساعت ۲۰:۰۶Sep 2020 25

جدیدترین‌های «پارک علم و فناوری»

 
شعار سال   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هر کی با آقا سورنا ستاری بره بازدید پارک علم و فناوری پردیس، محال عکس یادگاری با طیاره توی پاچه اش نره. چندتا دنده عوض می کنند و به یاد کودکی حس خلبانی می گیرند و میره به امضا قرارداد. نفر قبلی که رسانه ای شد، طفلک آذری جهرمی بود. الان هم علی عسکری صدا و سیما.
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تولیدات پارک علم وفناوری استان کهگیلویه و بویراحمد، نیازمند حمایت مالی، تجاری سازی و بازاریابی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس رسانه ملی در بازدید از پارک علم و فناوری پردیس و دیدار با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور بر ساخت سریال و فیلم و مستند معرفی نخبگان علمی تأکید کرد. همچنین علی عسکری شهادت سردار حمید خدادی را تسلیت گفت.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر علی عسکری رسانه ملی را رسانه ای توسعه محور و پیشرفت مدار خواند و گفت: صداوسیما آماده هر نوع همکاری برای برنامه سازی در حوزه علم و معرفی شرکت های دانش بنیان است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
با هدف استفاده از ظرفیت دانشگاه ها و تقویت ارتباط بین دانشگاه، پارک علم و فناوری و دستگاه های اجرایی و مراکز صنعتی مراکز و کارخانه های نوآوری در استان برنامه ریزی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۹    
رئیس دانشگاه دامغان گفت: ایجاد پارک علم و فناوری با موضوع پسته در دانشگاه دامغان دنبال می شود.
معاونت توسعه روستایی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۲    
نشست مشترک دکتر امید معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری و دکتر عباس زارعی هنزکی رییس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران روز سه شنبه یکم مهرماه در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۶    
رئیس پارک علم و فناوری البرز در نشستی که با همکاران پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی داشت ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و حماسه هشت سال دفاع جانانه ملت ایران گفت ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۹    
مهندس پاکاری معاون اجرایی و عمران شهری شهرداری کرج در نشست مشترک با مهندس عباسی رییس و مدیران پارک علم و فناوری البرز اعلام کرد: شهرداری کرج برای همکاری با پارک علم و فناوری البرزدر راستای توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور عزم جدی دارد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۶    
دکتر هاشمی رئیس دانشگاه علم و فرهنگ به همراه تعدادی از فناوران بخش خصوصی در حوزه شیمی از مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز با هدف آشنایی بافعالیت فناوران و ظرفیت مجموعه ،روز یکشنبه 30شهریور ماه بازدید کردند. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نخستین مرکز تخصصی ایده پردازی کمیته امداد با حضور رئیس کمیته امداد، در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی افتتاح شد. به گزارش بازارکار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۱    
معاون تحقیقات فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از تشکیل 22 کمیته ارزیابی تخصصی پارک علم و فناوری این دانشگاه خبر داد و گفت: اعضای این کمیته از اساتید دانشگاه آزاد هستند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور با هدف نمایش زیبایی های زندگی، آداب و رسوم و سبک زندگی روستاییان و با محوریت فرهنگ روستا توسط شرکت سامان فیلم گلستان عضو مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان افتتاح و راه اندازی شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۳    
چابهار - میرلاشاری، مسئول موسسات و شرکت های پردیس مکران پارک علم و فناوری چابهار گفت: پارک علم و فناوری مکران پل ارتباطی و رابط بین مراکز علمی، پژوهشی و فناوری و مراکز تولیدی و اجرایی و ظرفیتی برای ایجاد کسب و کار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۲    
ایسنا/ایلام تفاهم نامه واگذاری 30 هکتار از اراضی دانشگاه ایلام به پارک علم و فناوری به امضاء رسید.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۵    
نمایشگاه توانمندی های محصولات فناورانه 50 شرکت دانش بنیان و واحدهای فناور تحت حمایت پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری البرز و سرپرست مجتمع علمی و تحقیقاتی جهاد دانشگاهی در اولین نشست راه اندازی مرکز تجاری سازی و تبادل فناوری پارک علم و فناوری البرز با حضور فعالان بخش خصوصی گفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فناوران پارک علم و فناوری گلستان با ارائه طرح علمی اختراعی خود با عنوان آتل و اسپیلینت ارتوپدی هوشمند در جشنواره جهانی اختراعات، موفق به کسب مدال برنز شدند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۰    
با تلاش دکتر شمی و همکاران ایشان در شرکت میدیا تجهیز شیمی مستقر در پارک علم و فناوری استان کردستان، افزودنی ضدعفونی کننده ها برای مقابله با ویروس کرونا در نمونه آزمایشگاهی تولید شده است که نمونه ای خارجی و داخلی ندارد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سازمان پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان دستگاه برتر معرفی شد و حسین کلانتری استاندار با اهدای لوح تقدیری از دکتر سید شمس الدین هاشمی رئیس این سازمان قدردانی کرد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۹    
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: اساتید با تجربه این دانشگاه در قالب کارگروه کمیته های تخصصی پارک علم و فناوری درخصوص مسائل فناوری دانشگاه تصمیم گیری خواهند کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت: شرکت های دانش بنیان زیادی در استان فعالیت دارند که بخشی از آن ها در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان مستقر هستند که سال گذشته بیش از 90 میلیارد ریال فروش محصول داشتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با بیان اینکه تکمیل پروژه برج فناوری پارک علم وفناوری می تواند آن را به نماد توسعه استان تبدیل کند، گفت: همه تلاش ما این است این پروژه هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۸    
کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان جهاد دانشگاهی اعلام کرد که مرحله نخست ساختمان پارک علم و فناوری کرمانشاه ابتدای دی ماه امسال به بهره برداری خواهد رسید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۵    
مهمترین مسئله مطرح شده در نشست معاون علمی رییس جمهور با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در زمینه تولید علم و فناوری و تولیدات دانش بنیان بود.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در جلسه اقتصاددانش بنیان و جهش تولید استان که عصر امروز (شنبه) با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد؛ اظهار داشت: از شرکت های دانش بنیان به عنوان ظرفیتی برای توسعه و رشد استان حمایت خواهیم کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- کرمانشاه- سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری ظهر شنبه با آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه دیدار و از پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه نیز بازدید کرد.(عکاس:عباداله آذرگون)
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۵    
حمیدرضا طیبی, رئیس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه امروز شاهد افتتاح فاز اول مجتمع نوآوری علم و فناوری کرمانشاه بودیم، خاطر نشان کرد: با افتتاح این فاز 17 شرکت دانش بنیان در این محل مستقر می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه ساخت برج فناوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه، چند سالیست که شروع شده تا بتواند به مرکزی برای فعالیت شرکت های دانش بنیان استان تبدیل شود، اما مشکلات مالی تکمیل این پروژه را به تاخیر انداخته و حالا تعداد زیادی شرکت دانش بنیان چشم انتظار افتتاح آن هستند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ایلام گفت: به منظور کنترل و نظارت بهینه در حوزه نخاله های ساختمانی و عمرانی، شهرداری ایلام از سیستم هوشمندسازی (RFID) استفاده می کند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۴    
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما قطب فناوری در کشور هستیم، گفت: در پارک علم و فناوری ما کارهای تحقیقاتی در حال انجام است، همدان بیش از 50 پروژه ملی مصوب مجلس دارد که در حال انجام است.
آنا / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد از ایجاد سرای نوآوری نوسازی و قطعه سازی در تبریز خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۸    
مدیرکل پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امیدواریم تحول جدی در فناوری دانشگاه آزاد اسلامی صورت گیرد. با یک اکوسیستم چابک می توان دستاوردهای زیادی را از آن خود کنیم.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس شعبه بیرجند بانک توسعه صادرات ایران گفت: بر اساس سیاست های دولت برای حمایت از شرکت های دانش بنیان این بانک، اقدام به بازاریابی برای جذب حداکثری این گروه ازشرکت ها در خراسان جنوبی کرده و تا کنون 15 شرکت دانش بنیان دارای ظرفیت های صادراتی در این استان شناسایی شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فناوران کاشت زاگرس با اشاره به شکل گیری هسته اولیه شرکت دانش بنیان "فناوران کاشت زاگرس" در پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت : تمام مراحل پیش رشد و رشد و... شرکت از سال 1390 در پارک علم و فناوری کرمانشاه طی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مرحله نخست مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و مسوُولان استانی روز شنبه افتتاح شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فاز نخست مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
فاز اول مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه، با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه فاز نخست مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۹    
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان غربی گفت: بیش از 75 درصد دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی در این دانشگاه جذب بازار کار می شوند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه، امروز شنبه 29 شهریورماه با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی و مهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه و جمعی از مدیران افتتاح شد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فن آوری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دو سال اخیر با پیگیری های استانداری بودجه های این پارک تا حدود 2 برابر نسبت به گذشته افزایش یافته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی گفت : در صورت تامین اعتبار فاز دوم مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری کرمانشاه دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۷    
گروه استان ها_ رئیس پارک علم و فناوری استان قزوین گفت: مرکز نوآوری فرهنگ و هنر در سرای سعدالسلطنه، مرکز نوآوری صنعت در دانشگاه نیرومحرکه، مرکز نوآوری ویژه بانوان در دانشکده فنی و مهندسی شهیدبابایی و مرکز نوآوری زیست فناوری تولید گیاهان دارویی به زودی
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس جهاد دانشگاهی گفت: در صورت تامین اعتبار فاز دوم مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری کرمانشاه دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان از آغاز رویداد استارتاپی کارآفرین شو، با همکاری کمیته امداد استان سمنان و پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان خبر داد و گفت: این رویداد ویژه مددجویان دانشجو و فارغ التحصیل تحت حمایت آغازشده است. ...
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
یزد فردا: در این نشست، مهندس علومی، مدیر توسعه بازار پارک علم و فناوری یزد بر تمایل این مرکز علمی در همکاری با شرکت معدنی و صنعتی چادرملو تاکید کرد و گفت این مرکز با 400 شرکت دانش بنیان قادر است بخشی از نیازهای تکنولوژی و تحقیقاتی چادرملو را پاسخگو باشد. ...
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۴۰    
کلنگ احداث پارک علم و فناوری در رفسنجان به هوا رفت