پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۵:۵۶Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه شریف»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی شریف با بیان اینکه چندسالی است که به تعداد مقالات توجهی نداریم و کیفیت مدنظرمان است، گفت: برنامه ای را در راستای حمایت از اعضای هیات علمی برگزیده و برجسته برگزار می کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۲    
رئیس دانشگاه صنعتی شریف درباره برنامه این دانشگاه برای حمایت از اعضای هیئت علمی که سرآمد علمی شناخته می شوند، خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
جمعی از استادان دانشگاه صنعتی شریف با صدور بیانیه ای از مردم به حضور و مشارکت گسترده در انتخابات 1400 دعوت کردند.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز- جلسه هم اندیشی مدیران امورهای مهندسی و تامین سازه گستر با اساتید دانشگاه صنعتی شریف با هدف بررسی نیازمندیهای تولید و ساخت داخل برگزارشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۷    
حامد وحیدی دانش آموخته کارشناسی ارشد اقتصاد دانشگاه شریف اگر مسوولیت بیابان را به دولت واگذار کنید، بعد از پنج سال با کمبود شن مواجه می شوید. این جمله از یکی از نوابغ اقتصاد و برنده جایزه نوبل، میلتون فریدمن، است. فریدمن طرفدار بازار آزاد و کوچک شدن نقش دولت در اقتصاد بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
در جدیدترین رتبه بندی موسسه کیواس، دانشگاه شریف با رشد 28 پله ای موفق شد مقام 381 جهانی را در بین دانشگاه های برتر جهان کسب کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۲    
ثبت نام آزمون بسندگی زبان انگلیسی SEPT دانشگاه صنعتی شریف از 20 خرداد ماه آغاز شده است و تا 28 خرداد ماه 1400 ادامه دارد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
محمود فتوحی فیروز آبادی رئیس دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، اظهار کرد: هم اکنون اغلب دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف به خصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در خوابگاه ها و دانشگاه به صورت حضوری فعالیت دارند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
بنا بر اعلام قبلی دانشگاه صنعتی شریف، مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1400 تمامی دانشکده ها و گروه های فنی و مهندسی، مدیریت و اقتصاد، شیمی، فیزیک و علوم ریاضی این دانشگاه، طی روزهای شنبه و یکشنبه، 22 و 23 خرداد سال جاری انجام خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه صنعتی شریف با تاکید بر اینکه دانشجویان ورودی های جدید از مهر در دانشگاه ها حضور فیزیکی نخواهند یافت، گفت: تا پایان پائیز تمامی دانشجویان کشور واکسینه می شوند و بر این اساس ترم دوم سال تحصیلی جدید برای همه دانشجویان حضوری خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۱    
سی و سومین جلسه از سلسله جلسات "پیوست" با موضوع هندسه در دوران ما به همت انجمن علمی و فوق برنامه دانشکده علوم ریاضی دانشگاه شریف (همبند)، برگزار می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۲    
استاد اقتصاد دانشگاه شریف گفت: وقتی تورم کشور از 8 درصد به 80 درصد رسید دولت اجازه نداد در زمان تورم سیاست پولی بانک مرکزی تغییر کند و سرکوب نرخ ارز اتفاق افتاد و وقتی که آقای تقوی نژاد به دنبال جلوگیری از انتشار پول توسط بانک ها بود او را عوض کردند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: از زمان شیوع ویروس کرونا، برگزاری کلاس های حضوری دانشگاه ها لغو و آموزش به صورت مجازی شد. تصویری از آخرین جلسه کلاس زبان تخصصی دانشگاه شریف را مشاهده می کنید که دانشجویان به همراه عادل فردوسی پور در کلاس حضور دارند. نکته جالب تیپ فردوسی پور است که با تیشرت نیوبالانس در کلاس حاضر شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
طبق نتایج منتشر شده در پایگاه موسسه رتبه بندی تایمز، دانشگاه صنعتی شریف در جدیدترین رده بندی دانشگاه های آسیایی با رشد 18 پله ای موفق به کسب رتبه پنجاه و هشت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۹:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
در پایگاه موسسه رتبه بندی تایمز، دانشگاه صنعتی شریف در جدیدترین رده بندی دانشگاه های آسیایی با رشد 18 پله ای موفق به کسب رتبه 58 شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۱:۳۴    
دوره 28 شماره هفتم خمش خبرنامه مکانیک انجمن علمی دانشکده مهندسی مکانیک و دریا دانشگاه شریف به صورت الکترونیکی منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مرکز خدمات آزمایشگاهی دانشگاه صنعتی شریف موفق به تمدید گواهینامه، ارتقاء و تطبیق آن با نسخه ISO-IEC 17025 2017 برای 94 دامنه آزمون و 4 دامنه کالیبراسیون در سال 1400 شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت اکوسیستم استارت آپی در ایران به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شریف و با حضور جمعی از مسئولان و کارشناسان این حوزه بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی شریف موفق به کسب مقام در 12 حوزه در جدیدترین رتبه بندی آکادمیک دانشگاه های دنیا معروف به شانگهای شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر توسعه فناوری مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه شریف گفت: آموزش، مشاوره های حقوقی، مسائل مالی و به ویژه بازاریابی، شبکه سازی و تجاری سازی مهم ترین وظایف مرکز رشد شریف است؛ مرکز رشد شریف 60 شرکت فناور دارد که نیمی از آنها دانش بنیان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
یک دانشجوی افغانستانی دانشگاه شریف موفق به کسب مقام نخست المپیاد علمی دانشجویی ایران در بخش ریاضی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۰    
مطابق تقویم آموزشی دانشگاه صنعتی شریف کلاس های ترم تابستان دانشجویان این دانشگاه از 26 خردادماه آغاز می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۲:۳۱   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش یکشنبه شب ایرنا، حجت الاسلام رئیسی اعلام کرده است: منزل من 140 متر است و خودروی شخصی ندارم ولی همسرم یک خودروی ایرانی دارد. وی افزود: دو فرزند دختر دارم؛ یکی دوره دکتری جامعه شناسی دانشگاه تهران و دیگری لیسانس فیزیک دانشگاه شریف و ارشد علوم قرآن و حدیث است. او گفت: هر [...]
برترین ها / کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۰:۵۰   + ۳۴ سایت دیگر  
ایرنا: نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه برای تامین آزادی حتما باید امنیت وجود داشته باشد، گفت: آزادی در جای خود قرار دارد و در پرتو امنیت اتفاق می افتد چرا باید میان این دو مقوله تضاد ایجاد کنیم. در یک فضای امن مردم می توانند هم فکر کنند و هم بیان کنند. ...
اقتصاد آنلاین / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ساختار اجرایی دولت نیاز به یک اصلاح جدی دارد و الان هم فکر می کنم رییس جمهور آینده باید ساختار اجرایی دولت را اصلاح کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
طرح بازساری و تعمیر خوابگاه های دانشگاه شریف با عنوان همیار شریف آغاز شده که تاکنون بیش از سه خوابگاه به طور کامل تجهیز شده است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- زاکانی درباره شایعه اقامت دخترش در سوییس توضیحاتی ارایه کرد. علیرضا زاکانی داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: دخترم فارغ التحصیل دانشگاه شریف بود و به توصیه اساتیدش برای تحصیل در رشته ای که در ایران نبود مدت یک سال و نیم در سوییس درس خواند و فرزندش در آن زمان به دنیا آمد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مهلت دفاع دانشجویان کارشناسی ارشد نیمسال دوم تحصیلی 1400 - 1399دانشگاه صنعتی شریف طبق مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی این دانشگاه تمدید شد.
سید علی مدنی زاده، استاد اقتصاد دانشگاه شریف با تاکید بر اینکه طرح جدید بانک مرکزی می تواند زمینه لازم برای مهار تورم مزمن را در کشور فراهم آورد، معتقد است همتراز قرار دادن مهار تورم با سایر اهداف، امکان دارد به دلیل پول پاشی برای حمایت از رشد اقتصادی، به پاشنه آشیل نسخه مهار تورم تبدیل شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۲    
مسئول بنیاد نهضت و مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه شریف گفت: نیاز داریم که زمانی با دولت بعد جلو برویم تا انحرافات اساسی را برگردانیم و طرح های کوتاه مدت اجرا شود و بعد از آن به سراغ راه حل های بلندمدت برویم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۸    
احسان یا سیامک؟ هرکدام که مدنظر شهاب عزیزی خادم باشند درباره آنها اطلاعات درستی به مردم داده نشده است. سیامک تحصیلکرده دانشگاه شریف نیست و احسان در رشته هوش مصنوعی تخصصی ندارد و دانشجوی دکتری نرم افزار است. حضور هر یک از این دو نفر در فدراسیون اما شاید عادلانه نباشد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سید حسن رسولی نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با تبریک سالگرد حماسه دوم خرداد و سالروز نوسازی سیاسی و سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر طی تذکری خطاب به صدا و سیما و هیات دولت در صحن شورای شهر گفت: لم یشکور المخلوق ، لم یشکر الخالق ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرهیختگان نوشت:احسان یا سیامک؟ هرکدام که مدنظر شهاب عزیزی خادم باشند درباره آنها اطلاعات درستی به مردم داده نشده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
زمان ثبت نام کمک هزینه تحصیلی نیمسال دوم تحصیلی 1400-1399 دانشجویان دانشگاه شریف تا 10 خرداد ماه تمدید شد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: در جستجوی مصلحت ، عنوان جدیدترین کتاب خاطرات روزنوشت اکبر هاشمی رفسنجانی است که امسال منتشر می شود. این کتاب شامل خاطرات هاشمی از وقایع جنجالی سال 1377 است ...
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۷    
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 30 اردیبهشت 1400 - 20 May 2021 براساس اعلام دانشگاه شریف قرار است در خصوص کیفیت ارائه دروس در ترم جاری از دانشجویان نظرسنجی شود. ...
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۷:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
پسر جوان که از نخبه های دانشگاه و مدال آوران المپیاد است به اتهام خوراندن ماده شیمیایی به دوستش و قتل وی بزودی محاکمه خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام دانشگاه شریف قرار است در خصوص کیفیت ارائه دروس در ترم جاری از دانشجویان نظرسنجی شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۴    
اردکانیان، وزیر نیرو با بیان اینکه در دولت بعدی فقط کارمند دانشگاه شریف خواهم بود و علاقه ای به کار سیاسی ندارم، گفت: در دوران تحریم و جنگ اقتصای دینم را به هموطنانم ادا کردم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور خوابگاه های دانشگاه شریف گفت: هیچ کدام از دانشجویان کارشناسی حق ورود به خوابگاه ها را ندارند و اولویت با دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.
روزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۹:۰۹    
ترکان در این سال ها در سمت های مختلف از استانداری تا وزارتخانه حضور داشته است و در دولت نخست روحانی هم به عنوان معاون ارشد او مشغول بکار شد. ترکان در بازده زمانی سال 60 تا 76 سابقه استانداری دو استان ایلام و هرمزگان را به مدت سه سال در کارنامه خود دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف از اجرای طرح احوالپرسی از نودانشجویان این دانشگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
با تغییر شرایط کرونایی تهران، دانشگاه صنعتی شریف اطلاعیه جدیدی در مورد نحوه فعالیت این دانشگاه منتشر کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه شریف تا پایان فردا، 25 اردیبهشت، می توانند برای دریافت وام دانشجویی ثبت نام کنند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۷:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا: جمع کثیری از اساتید دانشگاه شریف با ارسال نامه ای به مسئولان بلندپایه کشور خواستار عفو و آزادی دو دانشجوی نخبه و المپیادی این دانشگاه به مناسبت عید سعید فطر شدند. ...
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
انتخاب: طی روزهای اخیر، افراد شاخص و گروه های مختلف در تماس با علی اکبر صالحی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی، خواستار کاندیداتوری او در انتخابات ریاست جمهوری شده اند. صالحی در واکنش به این درخواست ها گفته که هنوز به تصمیم نرسیده و همچنان مشغول فکر کردن در این زمینه است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بانیپال شومون، آزیتا ترکاشوند و شیرین بینا به عنوان داوران بخش استندآپ بازیگری جشنواره دانشگاه شریف معرفی شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۶    
دبیر شورای نقش آفرینی بسیج دانشجویی دانشگاه شریف گفت: برخی از مردم برگزاری انتخابات را شوی تبلیغاتی برای مردم سالاری می دانند و معتقدند سال هاست گوی قدرت بین عده محدودی از رجال سیاسی دست به دست می شود.