چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۳:۴۱May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانده نیروی انتظامی»

ایرنا   ۱۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی، هشت تن نهاده دامی غیرمجاز در شهرستان ایلام کشف شده است.
گروه استان ها- فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: امنیت باثبات و پایداری در کشور داریم و این در حالیست که اطراف کشور ناامنی است و دشمن تهدیدهایی علیه کشور ما انجام می دهد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: برخورد با مخلان نظم و امنیت کشور جدی است و در مقابله با این افراد ذره ای کوتاهی نخواهیم کرد.
فرمانده نیروی انتظامی گفت: به دنبال این هستیم تا پایان سال بخش وسیعی از خدمات و فعالیت های خود را در قالب پلیس هوشمند به کار گیریم.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان گفت: بهره مندی از استادان، متخصصان و صاحب نظران می تواند نیروی انتظامی را در اجرای ماموریت های خود یاری کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد- فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: پلیس با متخلفان قاطعانه برخورد قانونی خواهد داشت و در جمع آوری اراذل و اوباش و متخلفان هیچ گونه اغماضی نخواهد کرد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها – لرستان – فرمانده نیروی انتظامی گفت: مسئولیت امنیت انتخابات و امنیت صندوق های اخذ رای با پلیس است و نیروی انتظامی از دو ماه گذشته برنامه ریزی های لازم را در این زمینه انجام داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- فرمانده نیروی انتظامی گفت: شهادت نقطه اوج دفاع از ارزش های دینی و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده نیروی انتظامی گفت: مسئولیت امنیت انتخابات و امنیت صندوق های اخذ رای با نیروی انتظامی است که ما از دو ماه گذشته برنامه ریزی های لازم را انجام دادیم، آمادگی کاملی برای امنیت انتخابات و برگزاری انتخابات داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سردار اشتری در بدو ورود به مقام شامخ شهدا ادای احترام و با امام جمعه خرم آباد دیدار کرد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: با کسانی هم که بخواهند به حقوق مردم تعدی و قانون شکنی کنند حتما برخورد مقتدرانه می شود .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خرم آباد- سردار یحیی الهی فرمانده جدید انتظامی لرستان صبح چهارشنبه با حضور سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور در خرم آباد معارفه خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۹    
سردار اشتری بعد ازظهر امروز به لرستان می آید / فرمانده جدید انتظامی استان معرفی می شود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی سبزوار گفت: محموله 12میلیارد و 500 میلیون ریالی قاچاق در سبزوار کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه خون شهدا بهترین سند برای حقانیت و مظلومیت است بر لزوم تاسیس یک تشکل به منظور ارتباط دو سویه مابین فرزندان شهدا و ناجا در جهت استفاده از ظرفیت ها برای حل مشکلات تاکید کرد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان های پارس آباد و اصلاندوز از کشف 13 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش و شیشه در یکی از روستا های اصلاندوز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسفراین از شناسایی و دستگیری چهار مخل امنیت عمومی در اسفراین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به نقش اثرگذار ناجا در سه عنصر مشارکت ، سلامت و امنیت انتخابات گفت: در مقابل دسیسه های دشمنان در فضای حقیقی و مجازی هوشیار هستیم.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نیشابور ( پانا)- 2 متهم به سرقت دوربین های مدار بسته در نیشابور شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان نیشابور، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیشابور در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت دوربین های مدار بسته در سطح شهر نیشابور ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده نیروی انتظامی کاشان با بیان اینکه جزئیات نحوه مراجعه کاشانی ها به مراکز تعویض پلاک اعلام شد گفت: تعطیلی مراکز در صورت عدم رعایت ضوابط را به دنبال دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده نیروی انتظامی اسفراین از کشف 7 دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی استان یزد گفت: در بازرسی از خودروی قاچاقچیان، 55 کیلو و 700 گرم حشیش و 37 کیلو و 500 گرم تریاک کشف شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به نقش اثر گذار اساتید، مدرسان و معلمان دانشگاه علوم انتظامی امین و سایر مراکز آموزشی ناجا گفت : به سمت اثر بخشی اقدامات برویم؛ دانش افزایی باید به ارتقاء مهارت ها بینجامد در واقع باید فرآیند دانش افزایی به صورت کاربردی و عملیاتی مشهود شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده نیروی انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک کامیون در محور نی ریز_ شیراز توقیف و در بازرسی از آن 527 کیلوگرم حشیش کشف شد.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
بویرنیوز – سرتیپ دوم پاسدار مهدی انصاری فرمانده سابق انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ، طی حکمی از سردار حسین اشتری؛ فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، بعنوان معاون اجرایی معاونت نیروی انسانی ناجا منصوب گردید . ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
فارس: حدود یک سال و سه ماه از آمدن میهمان نامبارک کرونا و شیوع آن در جای جای کشور می گذرد. ممنوعیت سفر از ساعت 12 روز سه شنبه تا ظهر روز شنبه 25 اردیبهشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۳    
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شیروان از انهدام باند سارقان سابقه دار با سه فقره سرقت خودرو در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی استان از کشف 185 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش در شهرستان هندیجان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا دیروز در نامه ای به فرمانده نیروی انتظامی و وزیر راه و شهرسازی، لغو تمامی سفرها در سراسر کشور طی تعطیلات عید فطر را ابلاغ کرد، پلیس راهور ناجا می گوید: این نهاد از ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر اطلاعی ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی از شناسایی سارقان اماکن خصوصی و کشف 52 فقره سرقت در بجنورد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه ها در راستای توسعه ایمنی ترافیک تاکید کرد و افزود: مسئول سازی و تعیین سهم هر دستگاه در زمینه ارتقاء ایمنی ترافیک می تواند یکی از کارکردهای همراه سازی رسانه ها در پیشبرد ماموریت های راهور باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی در پیامی از زحمات و تلاش های بی وقفه یکایک کارکنان ناجا در تأمین امنیت شب های قدر و مراسم روز جهانی قدس تشکر و قدردانی کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۸   + ۱۶۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا ضمن ابلاغ رسمی ممنوعیت کلیه سفرها در ایام عید فطر در سراسر کشور، خواستار اتخاذ همه تمهیدات لازم برای تحقق ممنوعیت سفرها شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۴۹    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول از دستگیری 26 سارق در طرح ارتقا امنیت اجتماعی این شهرستان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی فرماندار تالش از مرگ 2 سرنشین یک دستگاه خودرو پاترول بر اثر سقوط این وسیله نقلیه به دره خبر داد و فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان نیز آتش سوزی یک خودرو سواری را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 37 نفر از افرادی که در نزاع دسته جمعی چرام دخیل بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۴۱    
تبریز(پانا) - فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی به همراه معاونین و افسران تخصصی پلیس در یک حرکت ابتکاری در دیداری با مدیرکل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک روز معلم از معلمان منتخب دارنده اقدامات و طرح های ویژه و ابتکاری تقدیر کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۲۶    
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد: 37 نفراز افرادی که درحادثه چرام دخیل بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی از دستگیری سارق سابقه دار با 28 فقره سرقت از سایت های مخابراتی، خودرو و موتورسیکلت در بجنورد خبر داد.
پلیس فتا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با حضور در پلیس فتا، طی جلسه هماهنگی ستاد انتخابات 1400 که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور روسای پلیس فتا استان ها و شهرستانها برگزار شد، بر لزوم دقت و برگزاری انتخابات سالم تآکید نمودند. ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه برخورد قاطع با اشرار و هنجارشکنان یکی از مولفه های اثر گذار در امنیت کشور است، بر طرح های مقابله با هنجار شکنان با هماهنگی دستگاه قضایی تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی ایلام گفت: امسال و بر اساس آمارهای ناجا در فروردین ماه، پلیس این استان بعد از تهران رتبه دوم کشور در کاهش تصادفات برون شهری را کسب کرده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، به نقل از پایگاه خبری پلیس علیرضا فولادی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بیرجند از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در بیرجند خبر داد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۷    
فرمانده نیروی انتظامی استان یزد به مناسبت هفته معلم با مدیرکل آموزش و پرورش استان دیدار کرد و این روز را به معلمان استان تبریک گفت.
فرمانده نیروی انتظامی و هیأت همراه به مناسبت روز کارگر با حضور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با مدیر کل این اداره دیدار و گفتگو کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی استان با مدیرکل آموزش و پرورش استان دیدار کرد به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " سردار بهدانی فرد " فرماندهی انتظامی استان یزد با حضور در اداره کل آموزش و پرورش هفته معلم را به همه معلمان استان تبریک گفت . ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: مرزبانان ناجا در راستای پیشگیری از ویروس کرونای هندی از ورود 5 هزار مسافر خارجی از مرزهای شرقی جلوگیری کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: رعایت موضوعات اخلاقی در تفرج گاه ها و سواحل برابر درخواست مردم و آنجا که آرمان های انقلاب اسلامی قرار است مورد هدف قرار گیرد، نیروی انتظامی با ابزارهای گوناگون به مقابله با آن خواهد پرداخت.
فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر لزوم پایش مرزها با فناوری و تجهیزات به روز گفت: ارتقا مرزبانی از اولویت های ناجا بوده و تاکنون تحولات خوبی در مرزبانی انجام شده است.