شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۴:۰۰Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس فتا»

امروز سومین روز از تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. کار نظارت بر تبلیغات انتخاباتی از سوی هیات های اجرایی، هیات های بررسی استانی ، پلیس فتا از پنجشنبه سوم اسفند ماه آغاز شد. ...
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دهلران گفت: با دستور دادستانی و پیگیری پلیس فتا شهرستان 40 میلیارد ریال وجوه شهروندان مالباخته در فضای مجازی بازگردانده شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۰۴    
حوادث رکنا: مراقب پیامک های جعلی برای دریافت کالابرگ الکترونیک باشید.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
سردار سید موسی حسینی، جانشین انتظامی استان مازندران، از دستگیری یک شیاد فضای مجازی در حین فروش اموال مالباختگان و کشف 10 میلیارد ریال اموال کلاهبرداری شده خبر داد.
معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فتا گفت: تعطیلات چند روز در پایان هفته بهترین فرصت برای سوءاستفاده مجرمان سایبری به منظور ارسال لینک های آلوده و جعلی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان از افزایش آمارهای مختلف در مبارزه با سوداگران مواد افیونی خبر داد و پلیس فتا استان نیز درباره کلاهبرداری از خریداران اینترنتی به روش دریافت بیعانه در فضای مجازی به ویژه در خریدهای پایان سال توضیحاتی ارایه کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۳:۵۲    
رئیس پلیس فتا فراجا که صبح دیروز در نمایشگاه رسانه مهمان غرفه همشهری بود، از مهم ترین جرم فضای مجازی که در 10ماه گذشته در صدر جرائم قرار دارد، گفت. به گزارش همشهری، سردار وحید مجید گفت: مهم ترین موضوعاتی که ما در فضای سایبر در بحث مقابله با جرائم دنبال می کنیم، به بحث پیشگیری ارتباط دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دهلران گفت: با دستور این دادستانی و پیگیری پلیس فتا شهرستان 40میلیارد ریال وجوه شهروندان مالباخته در فضای مجازی بازگردانده شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۱۲   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، محسن اسلامی در گفت وگویی با اعلام اینکه تاکنون تخلفی که مربوط به بازه زودهنگام تبلیغات انتخاباتی باشد، نداشته ایم، افزود: کار نظارت بر تبلیغات انتخاباتی از سوی هیات های اجرایی، هیات های بررسی استانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان یزد: نامزد های انتخاباتی باید مطابق قانون با هماهنگی پلیس فتا در فضای مجازی فعالیت و کانال و فضای تبلیغاتی خود را اعلام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۰    
رئیس حوزه قضایی شهرستان فهرج گفت: فضای مجازی در زمان انتخابات توسط پلیس فتا و سایر مراجع نظامی، امنیتی رصد خواهد شد.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۸    
سردار مجید با اشاره به لزوم برگزاری پرشور انتخابات در کشور و برخورد با فعالیت های مجرمانه علیه نامزدهای انتخاباتی، تمرکز پلیس فتا را پیشگیری از وقوع جرم عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان ایلام گفت: شهروندان به هیچ عنوان در خریدهای اینترنتی بیعانه پرداخت نکنند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۷    
“عبدالله هندیانی” روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در همدان افزود: پلیس امنیت اقتصادی و پلیس فتا در استان ها باید برای کنترل فضای مجازی به صورت جدی وارد عمل شوند. وی اظهار داشت: به تازگی دستورالعمل مبارزه با قاچاق کالا و ارز در فضای مجازی تهیه و در جلسه ای با حضور رییس [...]
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
پلیس فتا نیز تمام تخلفات احتمالی کاندیدا های انتخابات در فضای مجازی را رصد کرده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس فتا البرز به کاربران در خصوص کلاهبرداری اینترنتی و پیامکی تحت عنوان همتا رجیستری تلفن همراه هشدار داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۶    
حوزه/ رئیس پلیس فتای فراجا گفت: پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی یکی از ارکان مهم ماموریتی پلیس فتا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان قزوین گفت: انتشار پیامک های جعلی حاوی لینک های آلوده در بین شهروندان افزایش یافته است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا پایتخت از شناسایی و دستگیری کلاهبردار اینترنتی با ترفند پیامک جعلی سامانه همتا خبر داد. سرهنگ داوود معظمی گودرزی اظهار داشت در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس فتا پایتخت مبنی بر برداشت غیرمجاز از حسابشان بعد از دریافت پیامک جعلی سامانه همتا، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۷    
رئیس پلیس فتا استان ایلام از کشف پرونده ای خبر داد که در آن طی کلیک ناخواسته توسط یک شهروند مبلغ 310.000.000 میلیون ریال از حساب بانکی وی برداشت شد. ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۷    
رئیس پلیس فتا استان ایلام از کشف پرونده کلاهبرداری اینترنتی خبر داد که در آن شهروندی به دلیل بی توجهی به نکات پیشگیرانه خرید امن مورد کلاهبرداری مالی یک میلیاردی قرار گرفته بود. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس سید محمدامین آقامیری رئیس مرکز ملی فضای مجازی در دومین همایش کسب و کارهای مجازی که به میزبانی پلیس فتا برگزار شد، در خصوص اهمیت توسعه زیست بوم فضای مجازی، بیمه امنیت سایبری و طراحی نظام رتبه بندی امنیتی توضیحاتی ارائه داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تغییر حوزه انتخابی بیش از دویست نامزد انتخابات مجلس، انتشار آمارآخرین تایید صلاحیت شدگان و هشدار پلیس فتا به شهروندان در خصوص انتشار مطالب کذب ضد نامزد های انتخابات، موضوعاتی است که در بسته امروز ویژه های انتخابات به آن پرداخته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فضای مجازی گفت: حفظ امنیت کسب و کار های فضای مجازی به عهده خودشان است، اما مرکز ملی فضای مجازی، پلیس فتا و همه دستگاه های کشور باید با راه اندازی بیمه امنیت سایبری (رایانه ای) حریم خصوصی و اطلاعات بیمه شونده را دربرابر حملات سایبری حفظ کنند.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۲    
دومین همایش کسب و کارهای مجازی با حضور رییس پلیس فتا فراجا ، رییس مرکز ملی فضای مجازی ، رییس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا و جمعی از مدیران کسب و کارهای انلاین صبح امروز در مرکز همایش های هتل ارم برگزار شد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا گفت: پلیس فتا و پلیس اماکن قصد مانع زایی ندارند و مانع زدایی و تسهیل گری در اولویت است؛ نظارت های بسیاری بر کسب وکار حقیقی صورت می گیرد، اما در کسب وکار های سایبری (رایانه ای) این شرایط نیست.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا فراجا از رصد این پلیس بر فضای انتخابات و برخورد با تخلفات نامزدهای انتخاباتی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ ازشناسایی و دستگیری کلاهبردار اینترنتی با ترفند پیامک جعلی سامانه همتا خبر داد و گفت: متهم با ارسال یک پیام کوتاه رجیستری آیفون های سری 14 و 15 از طریق لینک موجود در پیامک اقدام به سرقت از حساب بانکی شهروندان می کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۰    
رئیس پلیس فتا گفت: نقشه پراکندگی کسب و کار های مجازی در کشور نشان می دهد که 83 درصد آنها در کلانشهر تهران است و البته استعداد و ظرفیت راه اندازی کسب و کار های مجازی در سایر استان ها هم وجود دارد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا پایتخت از شناسایی و دستگیری کلاهبردار اینترنتی با ترفند پیامک جعلی سامانه همتا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا گفت: 65 نفر به علت انتشار مطالب نادرست درباره نامزد های انتخابات تذکر گرفتند و یا احضار شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۵    
رئیس پلیس فتا استان از کاربران خواست فریب پیامک جعلی در خصوص موارد مختلف یارانه معیشتی و یا ثبت نام جاماندگان آن را نخورند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا فراجا گفت: 83.8 درصد فعالیت کسب وکارهای مجازی در شهر تهران انجام می شود و تعداد کاربران تهرانی که از این خدمات آنلاین استفاده می کنند، در پایتخت بسیار زیاد است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا فراجا گفت: بالای 70 درصد فعالیت ها در زمان کرونا معطوف به فضای سایبری شد و در این زمان 22 درصد کاهش جرائم سایبری را داشتیم، هر چند که سایر کشورها در این زمان افزایش جرائم سایبری را داشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا گفت: نگاه پلیس فتا نگاه حمایتی از کسب و کارها است. کاهش ترافیک، اتلاف وقت، صرفه جویی در منابع انسانی اشتغال از جمله مزایای کسب و کارها است و به همین دلیل از آنها حمایت می کنیم.
رییس پلیس فتای پایتخت از شناسایی و دستگیری کلاهبردار اینترنتی با ترفند پیامک جعلی سامانه همتا خبر داد و گفت: متهم با ارسال یک پیام کوتاه رجیستری آیفون های سری 14 و 15 از طریق لینک موجود در پیامک اقدام به سرقت از حساب بانکی شهروندان می کرد.
پایگاه خبری اردستان زیبا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۳    
کشف یک فقره کلاهبرداری اینترنتی به ارزش یک میلیارد و چهارصد و شصت میلیون ریال توسط پلیس فتا اردستان فرمانده انتظامی اردستان از کشف یک فقره کلاهبرداری اینترنتی به ارزش یک میلیارد وچهارصد و شصت میلیون ریال توسط پلیس فتا در اردستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اردستان زیبا ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس پلیس فتا فراجا گفت: بالای 70 درصد فعالیت ها در زمان کرونا معطوف به فضای سایبری شد و در این زمان 22 درصد کاهش جرائم سایبری را داشتیم، هر چند که سایر کشورها در این زمان افزایش جرائم سایبری را داشتند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس فتا البرز از کاربران خواست فریب پیامک جعلی در خصوص موارد مختلف یارانه معیشتی و یا ثبت نام جاماندگان آن را نخورند.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان از شناسایی و دستگیری کلاهبردار سایت دیوار با 30 فقره کلاهبرداری در استان خبر داد. سردار یحیی الهی گفت: در پی مراجعه چند شهروند لرستانی به پلیس فتا و اعلام این که فردی کلاهبردار با ترفندهای متقلبانه از طریق سایت دیوار مبالغی را از آنان کلاهبرداری کرده است ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سردار حسن مفخمی شهرستانی توضیح داد: درپی شکایت فردی مبنی بر برداشت غیرمجاز بیش از یک میلیارد ریال از حساب بانکی اش، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت. ماموران سرنخ هایی از عامل برداشت از حساب این فرد به دست آوردند و متوجه شدند برداشت کننده غیرمجاز نوه 15 ساله مال باخته است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سرهنگ فرهاد آراوند فرمانده انتظامی شهرستان فسا در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی ارجاع یک فقره پرونده قضایی با موضوع برداشت غیرمجاز اینترنتی از حساب شاکی به مدت یک سال، رسیدگی به پرونده در پلیس فتا شهرستان آغاز شد. وی ادامه داد: در بررسی تخصصی مستندات موجود، تراکنش های انجام [...]
ایستنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دستگیری کلاهبردار اینترنتی با اعلان قرمز اینترپل رئیس پلیس فتا استان قم از دستگیری و استرداد کلاهبردار اینترنتی متواری شده به خارج از کشور خبر داد که از طریق لینک های آلوده حساب بانکی افراد را خالی می کرد. ...
گیل خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا گیلان گفت: شهروندان به هیچ عنوان بر روی لینک های پیامک های ناشناس و مشکوک کلیک نکنند.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان زنجان با حضور در جمع کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات استانداری زنجان بر رصد مستمر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی و معرفی مرتکبین به مراجع ذیصلاح تاکید کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی هشدار داد: ارسال لینک جعلی تحت عنوان سهام عدالت و ابلاغیه قضایی همچنان قربانی می گیرد شهروندان مراقب باشند .
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۹    
رئیس پلیس فتا استان مازندران خبر داد : فردی که درفضای مجازی برای 16 نفر خانم های جوان ایجاد مزاحمت می کرد ، شناسایی و دستگیر شد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ سامع خورشاد رئیس پلیس فتا استان مازندران در تشریح این خبر اعلام کرد ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۳    
با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات عمده ترین تخلفات انتخاباتی آغاز تبلیغات زودهنگام در فضای مجازی است باید توجه داشت بر طرق قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال 1402 فعالیت تبلیغات انتخاباتی نامزدهای نمایندگی هشت روز قبل از روز اخذ رأی ( مرحله اول و دوم) آغاز و تا 24 ساعت قبل از اخذ رأی ادامه ...