پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۱۰:۲۰Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

اعتبار نوین 25 فروردین 1397 اعتبار نوین 29 اسفند 1398 اعتبار نوین 27 اسفند 1399 اعتبار نوین 5 فروردین 1400 اعتبار نوین 6 فروردین 1400 اعتبار نوین 7 فروردین 1400 اعتبار نوین 8 فروردین 1400 اعتبار نوین 9 فروردین 1400 اعتبار نوین 10 فروردین 1400 اعتبار نوین 11 فروردین 1400 اعتبار نوین 13 فروردین 1400 اعتبار نوین 14 فروردین 1400 اعتبار نوین 15 فروردین 1400 اعتبار نوین 16 فروردین 1400 اعتبار نوین 17 فروردین 1400 اعتبار نوین 18 فروردین 1400 اعتبار نوین 19 فروردین 1400 اعتبار نوین 20 فروردین 1400 اعتبار نوین 21 فروردین 1400 اعتبار نوین 22 فروردین 1400 اعتبار نوین 23 فروردین 1400 اعتبار نوین 24 فروردین 1400 
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق اصناف ایران با بیان اینکه در حال حاضر حدود یک میلیون واحد صنفی مشمول تعطیلی کرونایی شده اند، گفت: حمایت از صنوف در دوره شیوع کرونا در قالب های مختلف در دستور کار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۵۷   + ۸۰ سایت دیگر  
مقرر شده است به منظور کمک به سبد خرید خانوارهای یارانه بگیر، یارانه ای تحت عنوان ماه مبارک رمضان به 60 میلیون نفر پرداخت شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از برخورد قاطع با متخلفان پروازهای چارتری که صندلی های برنامه ای را پیش خرید و به هر نرخ دلخواهی به مردم فروخته اند، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۲   + ۷۶ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: بسته حمایت معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان در ساعت 24 فردا (چهارشنبه) به حساب 60 میلیون نفر از افراد واجد شرایط واریز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
پس از هفته ها نوسان قیمت بازار خودرو در حالی به روزهای پایانی هفته نزدیک می شود که قیمت ها طی 24 ساعت گذشته در این بازار به ثبات رسیده اند و نوسانات قیمتی در این بازار به حداقل رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
بازار سرمایه امروز برخلاف روزهای گذشته روندی صعودی داشت و شاخص کل بورس بیش از 18 هزار واحد افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
در بیست و چهارمین روز بهار روند قیمت ها در بازار فلزات گرانبها، کاهشی شده و حباب سکه و تقاضا برای خرید به پایین ترین حد خود در هفته های اخیر رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: پرونده مسکن مهر تا پایان فرصت خدمت دولت، بسته خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۷۰ سایت دیگر  
معاون سازمان امور مالیاتی کشور گفت: با تصویب مجلس شورای اسلامی مناطق آزاد تجاری-صنعتی مشمول پرداخت مالیات بر ارزش افزوده شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که در روز های گذشته قیمت خودروهای گروه پژو و پراید رشد چشمگیری داشته است، در 24 ساعت گذشته سایر گروه های خودروسازی افزایش قیمت خیره کننده ای را تجربه کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۶۳ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک ایران از واردات بیش از 14 میلیون دستگاه گوشی موبایل به روش تجاری و مسافری در سال گذشته خبر داد که نشان از سهم حداقل 21 درصدی گوشی های اپل از این واردات داشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
بازار سرمایه همچنان روند کاهشی خود را طی می کند اما امروز خبر تزریق 24 هزار میلیارد تومان به بازار سرمایه، سهامداران را تا حدی امیدوار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن گفت: قیمت تخم مرغ درب مرغداری به 10 هزار تومان کاهش یافته که 4 هزار تومان زیر قیمت مصوب خود است، برای تنظیم بازار مجبور به صادرات مازاد تولید هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۲   + ۱۴۰ سایت دیگر  
مدیر سیستم های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: مرحله دوم سود سهام عدالت سال 98 تا پایان ماه رمضان واریز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۰۲   + ۶۰ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی گفت که در صورت اجرای مصوبه تجاری در بودجه 1400 مبنی بر تغییر نرخ ارز محاسبه حقوق ورودی، لوازم خانگی بی بروبرگرد گران می شود و تبعاتی نیز متوجه تولیدکنندگان خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۵۷   + ۷۱ سایت دیگر  
نرخ دلار دو روزی می شود که در تابلو های صرافی های رسمی تغییر نکرده و با قیمت 24 هزار و 368 تومان معامله می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بازار ارز معمولا به وقایع سیاسی واکنش نشان می دهد، در روزی که ابعاد حادثه نطنز بیشتر روشن شد قیمت دلار در بازار های مجاور رشد زیادی نداشت، اما در پشت خط روند قیمت اصلاح شد و کمی بالا آمد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی گفت که تاثیر مصوبه افزایش نرخ ارز مبنای حقوق ورودی بعد از اجرا مشخص می شود، اما افزایش حقوق ورودی گوشی های بالای 600 دلار به طور میانگین دو تا 2 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
حالا 5 رو از آغاز ثبت املاک خانوارها و شخصیت های حقیقی و حقوقی در سامانه ملی املاک و اسکان می گذرد اما هنوز سئوالات و ابهات متعددی در خصوص چگونگی اجرای این طرح از سوی افکار عمومی مطرح می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۴۷   + ۴۳ سایت دیگر  
براساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، 60میلیون نفر مشمول طرح معیشتی در ماه رمضان خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
همزمان با شروع فصل گرما زمزمه های گران شدن یکی از پرمصرف ترین کالا های این فصل یعنی انواع نوشابه های گازدار به گوش می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد تهران گفت که مازاد شیر توزیع شده به واحد های صنفی و عرضه، توسط اتومبیل حمل شیر، به کارخانه برگشت داده و هزینه آن به توزیع کننده پرداخت می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر از افزایش 33 درصدی قیمت برق برای مشترکان پرمصرف که تا اردیبهشت مصرف خود را کاهش ندهند، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۲   + ۷۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره بانک مسکن از افزایش وام نوسازی بافت فرسوده برای سازندگان حرفه ای به 300 میلیون تومان در تهران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۵۸ سایت دیگر  
افزایش تا 150 درصدی قیمت برنج های وارداتی و نرخ بیش از 42 هزار تومانی هر کیلو برنج ایرانی تا پایان سال گذشته در گزارش های رسمی ثبت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۵۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت قسط اول وام 10 هزار واحد طرح ملی مسکن خبر داد و گفت:به محض ابلاغ بانک مرکزی، وام 150 میلیون تومانی برای این طرح پرداخت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی گفت: علی رغم افزایش قیمت عوامل تولید و حاشیه سود صنایع لبنی، قیمت لبنیات در ماه رمضان تغییری ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که برخی از بازنشستگان در مرحله جدید اجرای همسان سازی، مبلغ کمتری از رقم پیش بینی شده را دریافت کردند، خبر واریز این مبالغ در اردیبهشت ماه به گوش می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۶۸ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره بانک مسکن از افزایش وام نوسازی بافت فرسوده برای سازندگان حرفه ای به 300 میلیون تومان در تهران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۴۹ سایت دیگر  
دریافت کنندگان کارت اعتباری سهام عدالت از بانک ملی ایران می توانند اعتبار موجود در کارت خود را در فروشگاه های طرف قرارداد با این بانک مصرف کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است سازمان بورس تمام برگ های برنده اش را رو کرده و تنها دولت با تزریق نقدینگی میتواند بازار را نجات دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی که در اواخر هفته گذشته اکثر تلفن های همراه برندهای موجود در بازار به غیر از برند اپل ثبات قیمت را تجربه کردند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
خرید دلار توصیه نمی شود. این جمله ای است که در روزهای اخیر از سوی برخی از تحلیلگران فنی بازار ارز شنیده می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۹۷ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی درباره برنامه بانک های دولتی در زمینه افزایش هزینه سرویس پیامکی آن ها ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق اصناف ایران اظهار کرد: اگر میزان تورم را به صورت متوسط 50 درصد در نظر بگیریم، می توانیم برای این ده روز پیش بینی کنیم که حداقل 45 هزار میلیارد تومان کاهش فرصت فروش برای اصناف به وجود می ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بازار امروز با افزایش عرضه در نمادهای بزرگ آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۲۲   + ۹۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: منتظر هستیم بقیه سود از سوی شرکت ها پرداخت و تجمیع شود تا 50 درصد دوم نیز واریز شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
از 21 فروردین ماه به طور مجدد محدودیت های کرونایی برای اصناف و مشاغل مختلف اعمال شده و بر این اساس فعالان این بخش مجبورند 2 هفته تعطیل کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مراکز فروش خودرو به علت محدودیت های کرونایی، تعطیل شده اند، اما قیمت گذاری از طریق سایت های اینترنتی ادامه دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر کل هماهنگی توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: 240 هزار تن برنج، شکر و روغن برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان توزیع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو شورای ملی زعفران گفت: طی چند روز اخیر بازار زعفران با نوساناتی روبرو شد که بخشی از آن مربوط به ازدیاد تقاضا در ماه رمضان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران طی نامه ای به روسای شعب این شرکت از برقراری مجدد پروازهای لندن طی 16 اردیبهشت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران گفت: اکنون بحران بازار گوشت مرغ با توزیع گسترده این محصول، توسط دولت برطرف شده و برای ماه مبارک رمضان قیمت ها متعادل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
با ورود به هفته جاری افزایش قیمت ها در بازار خودرو شدت یافت و امروز هم افزایش قیمت ها در این بازار ادامه داشته است به طوری که پراید 111 امروز به قیمت 130 میلیون تومان رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۰۲   + ۵۷ سایت دیگر  
ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا روز یکشنبه مصوبه دولت برای پرداخت مبلغ 25 هزار میلیارد ریال به 60 میلیون نفر از مردم مشمول طرح معیشتی خانوارها در ماه مبارک رمضان را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز هم در یک روند ریزشی با 9151 واحد کاهش همراه شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد سهام عدالت گفت: تا کنون سهام عدالت 120هزار نفر از اموات به وراث منتقل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۵۶ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی در توییر نوشت: از 6 اردیبهشت، تراکنش های بدون کد ملی شخص حقوقی و شناسه ملی شخص حقوقی در پایا برگشت می خورد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
درآمد تسهیلات اعطایی بانک تجارت در سال 99 رشد 49 درصدی را تجربه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
با توجه به اینکه در راستای صدور کارت اعتباری سهام عدالت تاکنون تنها دو بانک ملی و تجارت اعلام آمادگی کرده اند و در حال صدور این کارت به متقاضیان هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۸۲ سایت دیگر  
گروه خودروسازی سایپا توانست در سال گذشته، 420420 دستگاه خودرو تولید کند که این عدد نسبت به سال قبل از آن (سال 98) رشد 1.5 درصدی را نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 10 میلیون و 650 هزار تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به منظور اجرای ماده 54 قانون مالیات های مستقیم تمام سرپرستان و مالکان واحدهای مسکونی از طریق راه های اعلام شده الزام به ثبت اطلاعات ملک خود هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
در آخرین روز هفته، یک اتفاق مهم در بازار ارز افتاد: دلار به زیر مرز 25 هزار تومانی رفت. روز پنج شنبه، اسکناس آمریکایی 400 تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 24 هزار و 750 تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: در شهرهای قرمز فقط گروه یک مشاغل اجازه فعالیت دارند و مشاغل گروه های 2، 3 و 4 اجازه فعالیت ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۱۲۴ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی نحوه فعالیت بانک های دولتی و نیمه دولتی را از 21 فروردین ماه سال جاری اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین دام کشور حضور دلال و شبکه توزیع بیمار را نتیجه فشار بر تولیدکننده دانست و افزود: فشار بر تولیدکننده موجب شده آن ها به سراغ کسانی بروند که نقدینگی لازم را تامین می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۱۰۷ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد از ورود سایر بانک ها به ارائه کارت اعتباری سهام عدالت تا پایان اردیبهشت سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس انجمن ملی خرما گفت: با توجه به شرایط مساعد تولید در سال زراعی گذشته و ذخایر مناسب، کمبودی در عرضه خرما برای ماه رمضان نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
از صبح امروز برنامه دریافت یک مالیات جدید در شهر کلید خورد و به این ترتیب تمامی مالکان مکلف شده اند نسبت به ثبت املاک خود در سامانه وزارت راه و شهرسازی اقدام نمایند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حساب کاربری توئیتر خود از صدور کارت اعتباری با توثیق سهام عدالت یا یارانه بدون نیاز به مراجعه به بانک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۸   + ۶۲ سایت دیگر  
اولین یارانه نقدی سال 1400 یک روز زودتر از موعد سنوات گذشته، امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۸   + ۴۰ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت ، رئیس سازمان برنامه و بودجه در گفت وگویی زنده در اینستاگرام ضمن پرداختن به دغدغه های مهم بازنشستگان، فرهنگیان، اعضای هیات علمی وزارت علوم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
بازار ارز این روزها رویه ای متفاوت از گذشته را در پیش گرفته و با احتیاطی بیش از قبل معاملات در این بازار صورت می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
روند بازار خودرو امروز برخلاف روز گذشته صعودی بوده است و افزایش قیمت ها در این بازار طی 24 ساعت گذشته به حدی بوده است که قیمت برخی از خودرو ها به بالاترین حد خود از ابتدای سال جاری تاکنون رسیده است و ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
در روزهای اخیر میزان آگهی فروش خودروهای مدل 1400 در دنیای مجازی افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
بررسی آمار عملکرد کارخانجات تایرسازی حاکی از تولید 273 هزار و 386 تن انواع تایر در سال 99 و رشد 18 درصدی آن در مقایسه با سال 98 است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیرراه و شهر سازی گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا، فروش تورهای مسافرتی به ترکیه ممنوع شده و وزارت گردشگری با متخلفان برخورد می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
بازار سهام معاملات آخرین روز هفته را نیز در مدار منفی به پایان رساند و حالا 4/ 4 درصد از آخرین رقم ثبت شده در پایان سال 99 عقب نشسته است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، پنج شنبه، در حالی افت کرد که توجه سرمایه گذاران به سرعت گرفتن ریکاوری اقتصادی آمریکا جلب شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بازار موبایل پس از ثبات قیمتی که روز گذشته تجربه کرد دوباره نوسانات قیمتی را از سرگرفته است و در حالی که برخی از مدل های تلفن های همراه مانند سامسونگ گلکسی آ71 در این مدت افزایش قیمت را تجربه کردند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۳۸    
چشم انداز جدید صندوق بین المللی پول (آی ام اف) منتشر شد که نشان می دهد اقتصاد ایران در سال 2021 با رشد 2.5 درصدی روبرو خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۳۳   + ۶۶ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 10 میلیون و 790 هزار تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران 24 هزار و 467 تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
نرخ تورم ماهانه خرید مسکن تهران در اسفندماه به عدد 3.2 درصد رسیده که در مقایسه با بهمن ماه 1.5 واحد درصد کاهش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۱۳   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه نرخ وام صندوق بین المللی پول بسیار پایین است و شرایط خاصی ندارد، گفت: درخواست وام از صندوق بین المللی پول حق ما است اما تاکنون هیچ پاسخی را دریافت نکرده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۱۳   + ۴۶ سایت دیگر  
اولین یارانه نقدی 1400 یک روز زودتر واریز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۸   + ۳۸ سایت دیگر  
آنطور که رئیس سازمان برنامه و بودجه می گوید، نگرانی بابت متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی در سال جاری وجود ندارد و منابع لازم برای آن پیش بینی شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۶۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حداقل پرداختی بازنشستگان تامین اجتماعی امسال 39 درصد افزایش یافت که این رقم منهای مرحله دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان در روز های پایانی سال گذشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در صحبت های خود در هیات دولت عنوان کرد: به رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور می دهم که در هفته اول ماه رمضان یک نوبت اضافی بسته کمک معیشتی به 60 میلیون نفری که این کمک را دریافت می کردند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام صرافی های رسمی، هر دلار آمریکا 24 هزار و 467 تومان و هر یورو 28 هزار و 785 تومان ارزش گذاری شده که به صورت جزئی بر نرخ ارز نسبت به روز قبل در همین ساعت افزوده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
چشم انداز جدید صندوق بین المللی پول (آی ام اف) منتشر شد که نشان می دهد اقتصاد ایران در سال 2021 با رشد 2.5 درصدی روبرو خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در حال حاضر از 5 فرودین 1400 ثبت اطلاعات چک های جدید که از دسته چک های صیادی صادر می شوند در سامانه صیاد بانک مرکزی الزامی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در سال 1399 قریب به 20 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۳   + ۳۵ سایت دیگر  
اپلیکیشن ایوا به منظور ارائه خدمات تازه و نیز برطرف کردن برخی مشکلات، به روزرسانی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.31 درصد کاهش به 1737 دلار و 78 سنت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: برای ماه رمضان برنامه ریزی شده است و کمبودی در زمینه ارزاق و کالاها نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
ارزش سهام عدالت امروز 17فروردین 1400، نسبت به روز گذشته با افت اندکی همراه شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی بیان کرد: سیاست اخذ مالیات بر تراکنش حساب های بانکی بالای 5 میلیارد تومان در دستور کار قرار دارد و امسال هم به آن توجه ویژه می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: برای جبران افزایش هزینه تولید مرغ و پایداری تولید، ناگزیر به افزایش قیمت شدیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
بازار رهن و اجاره مسکن در نخستین روزهای سال، وضعیت نسبتا آرامی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۳   + ۷۳ سایت دیگر  
تمامی مالکان خودروهای لوکس، که در پایان هر سال مجموع ارزش خودرو آن ها بالغ بر یک میلیارد تومان است، مشمول پرداخت مالیات سالانه خودرو شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی با اشاره به جزئیات درآمدهای مالیاتی در سال 99 گفت: مقرر شده بود تا در سال 99 192 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در ادامه روند نوسانی خود با افت 5900 واحدی تا به عقب نشینی در کانال 1.2 میلیون واحدی ادامه داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: تغییر دامنه نوسان در شرایط حال حاضر بورس، به نفع بازار سرمایه نخواهد بود به سبب آنکه در بازه نخست سبب اُفت های شارپی خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با افت هزار و 900 واحدی، به عدد یک میلیون و 260 هزار واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، تورهای گردشگری ترکیه لغو شد، اما هنوز در خصوص لغو پروازها به این کشور تصمیمی گرفته نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه، با بیان اینکه، اعتبار کافی برای یکسان سازی حقوق بازنشستگان تعیین شده، گفت:90هزار میلیارد تومان در بودجه 1400 برای بازنشستگان تامین اجتماعی لحاظ شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم بهره برداری از 30 هزار واحد مسکن محرومان گفت: هنوز برای قراردادهای اجاره امسال تصمیم گیری نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
طبق مصوبه هیات وزیران درسال 1397، امسال هم تعرفه مشترکان کم مصرف آب و برق هفت درصد اضافه خواهد شد و این افزایش برای مشترکان پرمصرف 16 درصد خواهد بود.
مشاهده نتایج بیشتر...