یکشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۴:۴۲Sep 2020 27

اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

 
  ۳۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اردبیل گفت: اهمیت به توسعه و نگهداری زیرساخت های شهرک های صنعتی در اردبیل برای ما جزو اولویت های اساسی و ضروری است و در این زمینه به دنبال تأمین مالی مورد نیاز شهرک ها و ...
  ۳۲ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: برای اجرای باند اصلی فرودگاه اردبیل که از دو سال گذشته عملیات آن در حال انجام است، تا کنون 110 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
  ۴۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل گفت: تا به اکنون 540 واحد مسکن ملی در حال اجرا است و اجرای یک هزار و 250 واحد دیگر نیز به زودی در دستور کار قرار می گیرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 13 میلیون و 350 هزار تومان است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
چندی پیش خبری مبنی بر ادامه دار بودن خط تولید پراید در فضای مجازی منتشر شده است و گویا صادرات این خودرو همچنان ادامه دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است رشد واقعی بورس از پایان آبان ماه کلید می خورد و در این مقطع دیگر نمی توان سهمی در این بازار خرید.
  ۱ ساعت پیش   + ۹۴ سایت دیگر  
سقف تسهیلات قابل پرداخت از محل حساب پس انداز مسکن جوانان در تهران 60 درصد افزایش یافت و به 400 میلیون تومان رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس تهران از لغو ممنوعیت سرمایه گذاری بانک ها در بورس خبر داد و گفت: این مصوبه از امروز قابلیت اجرایی دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
در هفته گذشته قیمت هر اونس طلا شاهد کاهش 4/ 4 درصدی بود که بیشترین افت هفتگی طی 6 هفته گذشته به شمار می رود.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
شاخص کل بورس با افت 36 هزار واحدی روی پله یک میلیون و 634 هزار واحدی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۲۵   + ۴۶ سایت دیگر  
در شهریورماه سال جاری دهک دهم با افزایش 44.6 درصدی هزینه های خود نسبت به پارسال مواجه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار تاثیرپذیر از عوامل مختلفی مانند نرخ دلار، افزایش صادرات کشورها و قیمت های جهانی است، این عواملی بر بازار تاثیرگذارند و روند بازار را مشخص می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۰   + ۴۶ سایت دیگر  
بررسی نرخ تورم سالیانه استان ها نشان می دهد که هرمزگان با نرخ تورم نقطه به نقطه، 31.4 درصد گران ترین و آذربایجان غربی با ثبت تورم 21.5 درصد ارزان ترین استان ها در یک سال منتهی به شهریور 99 بودند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، نرخ تورم و تغییرات قیمت در گروه عمده کالا در شهریور ماه سال جاری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیر صندوق پالایشی یکم گف: تا پایان مهلت پذیره نویسی صندوق پالایشی یکم، چهار میلیون نفر از این صندوق استقبال کردند و 20 درصد واحدهای صندوق به فروش رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۱۰۸ سایت دیگر  
بانک مرکزی طی بخشنامه ای نرخ جدید و تغییرات نحوه محاسبه سپرده قانونی بانک ها و موسسات اعتباری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۴۱ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای ارائه خدمات مطلوب الکترونیکی و رفاه حال مشتریان، از امکان فروش تا سقف 60 درصد از سهام عدالت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۸۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: دفاتر شرکت های پشتیبانی امور دام در کل کشور موظف شده اند، نسبت به هماهنگی برای خرید تخم مرغ از مرغداران با قیمت مصوب درب مرغداری و توزیع آن اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز شنبه 5 مهر 1399 در صرافی های بانکی به 28 هزار و 550 تومان رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۶۴ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با وجود همه تحریم ها رشد صنعت به گفته بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سه ماهه اول امسال 2.5 درصد مثبت بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
یک کارشناسان بازار سرمایه اعلام کرد: بورس بعد از مدت ها نوسان و اصلاحی که تجربه کرده ، اکنون در این برهه زمانی به مرور در حال نزدیک شدن به نقطه آرامش برای سرمایه گذاری است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
کارشناسان اقتصاد مسکن اعتقاد دارند اگرچه در ماه های پایانی سال گذشته و نیمه نخست امسال خریداران واقعی و مصرف کننده، قدرت خرید مسکن نداشتند و تنها سوداگران وارد آن می شدند، اما در نیمه دوم امسال ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
ناظر بازار سرمایه در اطلاعیه ای اعلام کرد که نوسانگیری روزانه در این بازار ممنوع شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۳۵ سایت دیگر  
برخی باور دارند، صرافی ها این سیگنال را به معامله گران مخابره کرده اند که بازارساز قیمت های بالای 28 هزار تومان را به رسمیت نخواهد شناخت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کار گفت: طبق آخرین آمار، افرادی که بیکاری شان تحت تاثیر شیوع کرونا از اسفند استمرار داشته و یا اینکه از ابتدای خرداد ماه بیکار شده اند 155 هزار و 700 نفر هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت :49 میلیون و 163 هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
بررسی آمارهای مرکز آمار ایران تورم شهریور ماه نشان میدهد، طی این ماه تورم ماهانه کالاهای بادوام حدود 11.6 درصد بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از توزیع 567 هزار حلقه لاستیک رایانه ای خبر داد و گفت: کرونا سفرهای اتوبوسی در کشور را 28 درصد کاهش داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
قیمت دلار در بازار تهران امروز در آستانه ورود به کانال 29 هزار تومان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با هدف توسعه و ساماندهی آثار تاریخی استان بزرگ ترین قلعه خشتی شمال غرب کشور در شهرستان مشگین شهر ساماندهی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اردبیل از تشدید برخورد با گرانفروشان و محتکران در استان اردبیل خبر داد و گفت: واحدهای صنفی ملزم به اجرای قوانین نظام صنفی و رعایت نرخ های مصوب هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با هشدار به بانک های استان گفت: در صورت اهمال بانک ها در پرداخت تسهیلات کرونا به سازمان بازرسی اعلام جرم می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۸۴ سایت دیگر  
یک تحلیل گر بازار سرمایه ضمن بررسی شرایط این بازار و همچنین بازارهای جهانی پیش بینی کرد که بورس می تواند در مهرماه وضعیت به مراتب بهتری نسبت به شهریور ماه داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
بازارها در نیمه ابتدای امسال در جهت صعود حرکت کردند؛ از بازار طلا و سکه و ارز گرفته تا بازار سهام.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۵۲ سایت دیگر  
تب افزایش قیمت ها در بازار خودرو هنوز فروکش نکرده، این در شرایطی است که طی هفته جاری برخی محصولات موجود در بازار به خصوص پرتیراژها، قله های جدیدی را فتح کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۶۶ سایت دیگر  
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که تولید سیگار در پنج ماهه اول امسال 12 ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: در یک هفته گذشته با افزایش دو و نیم برابری، تعداد کسانی که وام ودیعه مسکن را دریافت کرده اند از 12 هزار به 30 هزار نفر رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۱۱   + ۵۵ سایت دیگر  
قیمتهای جدید 7 محصول ایران خودرو در 3 ماهه سوم سال 99 مشخص شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۵۶   + ۵۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: پرداخت وام به مشاغل و کسب وکارها و حوزه های حمل و نقل آسیب دیده از کرونا تا پایان مهرماه و پرداخت وام های ودیعه اجاره مسکن تا پایان دی ماه 99، تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
قیمت خودرو در اولین روزهای پاییز با نوسانی اندک همراه بود و برخی معامله گران رشد بهای دلار را دلیل افزایش قیمت برخی مدل های خودرو اعلام کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۱   + ۴۴ سایت دیگر  
درپی توافق بین وزارت راه و شهرسازی و پلیس راه برای ارسال پیامک و نهایتا جریمه کردن کسانی که از آزادراه های الکترونیکی استفاده کرده و عوارض شان را پرداخت نکرده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۶   + ۷۶ سایت دیگر  
مدیر توسعه و برنامه ریزی شرکت سپرده گذاری مرکزی بی نتیجه ماندن فروش مستقیم سهام عدالت را عدم هماهنگی در دو نظام پرداخت کارگزاری و بانکی عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۶   + ۶۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی با بیان اینکه قیمت مرغ به 19 هزار تومان رسیده است، گفت: عدم تامین نهاده و سرکوب قیمت از سوی دولت منجر به بحران در روزهای آینده می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش 4000 تا 5000 تومانی قیمت گوشت گوسفندی در هفته های اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
گزارش مرکز آمار نشان می دهد رشد قیمت کالاهای اساسی همچنان ادامه دارد به نحوی که در شهریور 99، قیمت حمل و نقل، 8.4 درصد و قیمت شیر، پنیر و تخم مرغ، 6.8 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۴۲ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه بورس تهران، ورود سفارش کم حجم به غیر از یک مورد اکیدا ممنوع و تخلف است و در صورت عدم رعایت موضوع مذکور ضمن مسدود شدن کد معاملاتی اشخاص حقیقی و حقوقی موضوع در کمیته رسیدگی به تخلفات بررسی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۳۸ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه، دقایقی پیش با ثبت رشد بیش از 35هزار واحدی، ارتفاع یک میلیون و 600 هزار واحد را پس گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
به دنبال تشدید مجدد تنش ها بین آمریکا و چین و در حالی که نگرانی ها از کندی ترمیم اقتصادی همچنان ادامه دارد قیمت طلا روز چهارشنبه اندکی افزایش داشت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۳۵ سایت دیگر  
قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز سه شنبه یکم مهرماه 1399 در صرافی های بانکی روی 26 هزار و 850 تومان ثابت ماند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۷۱ سایت دیگر  
درحالی که زمان زیادی از افزایش قیمت مرغ و شیرخام و لبنیات نمی گذرد بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار، قیمت جدید مرغ و شیرخام با توجه به افزایش قیمت کنجاله سویا دوباره تعیین و ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: همزمان با پایان مرحله اول ارسال پیامک به مالکان خانه های خالی، فهرست این خانه ها به سازمان امور مالیاتی ارسال شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه املاک تهران از موافقت سازمان حمایت با تعرفه 0.3 درصدی کمیسیون مشاوران املاک بدون در نظر گرفتن سقف قیمت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۵۳ سایت دیگر  
در شرایطی که بر اساس توافق صورت گرفته بین مسئولانه ایران و ترکیه پروازهای تهران-استانبول از امروز از سر گرفته می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز معاملات هفتگی بازار جهانی افت دسته جمعی کامودیتی ها را شاهد بودیم که به نظر می رسد واکنش به افزایش شاخص دلار است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در آخرین روز شهریورماه، دلار با 50 تومان افزایش روی عدد 27 هزار و 250 تومان قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
شاخص کل بورس با ثبت جمعا 52 هزار واحد افت در معاملات دیروز، به کانال 1.5 میلیون واحد سقوط کرد و روی 1 میلیون و 599 هزار واحد ایستاد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام سهام عدالت پرسش کلیدی حداقل 20 میلیون نفر از افرادی است که از حدود 14 سال پیش تاکنون مشمول دریافت این سهام نشده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن ایرلاین های کشور با اشاره به آمادگی ایرلاین های ایرانی برای برقراری پروازهای مجدد به ترکیه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۱   + ۳۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: در جلسه ستاد، قیمت مصرف کننده 14 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم تعیین شد که از فردا ملاک نظارت بر بازار خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۱   + ۳۹ سایت دیگر  
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه ای اعلام کرده که گشت مشترکی با همکاری بازرسان سازمان حمایت و دانشگاه های علوم پزشکی، برای کنترل عرضه و قیمت ماسک و اقلام ضدعفونی کننده انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۶   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران از افزایش 30 درصدی تولید پسته نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: قیمت آجیل در سقف قرار داشته و وقتی عرضه و تقاضا متناسب شود، بازار متعادل خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
ساعت 24 امشب یازدهمین مرحله واریز سهمیه بنزین خودرو های ناوگان عمومی و شخصی به کارت سوخت رانندگان خودرو انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
خریداران سکه از بانک مرکزی در سال 97 که مالیات خود را نپرداخته اند باید تا 31 شهریورماه مالیات خود را پرداخت می کردند بنابراین ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
دلار در معاملات ابتدایی امروز بازار آزاد با قیمت 27 هزار و 300 تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۶   + ۶۷ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات حمایتی کرونا که پیش از این کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع کرونا تا 31 شهریور ماه تمدید کرده بود کم کم روبه پایان است و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
در هفته های اخیر همزمان با بالا رفتن نرخ ارز، بهای تلفن های همراه نیز با نوسان بالای قیمت مواجه شد و به طور میانگین 20 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۱   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری گفت: در قالب تفاهم نامه ساخت 50 هزار واحد مسکونی که بین وزارت راه و شهرسازی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) منعقد شده احداث حدود 21 هزار مسکن برای اقشار کم درآمد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت طلا در یک ماه اخیر رشد همراه با نوسان شدیدی را تجربه کرد و در روز جمعه ساعت16 به وقت تهران با0/33درصد رشد به 1950دلار و 86 سنت رسید. بازدهی این فلز زرد رنگ در هفته گذشته 0/6درصد بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۶   + ۵۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در 45 دقیقه ابتدایی معاملات امروز با افت 44 هزار واحدی به رقم 1 میلیون و 600 هزار واحد افت کرد و در آستانه سقوط به کانال یک میلیون و 500 هزار واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
دولت به تولیدکنندگان وعده داده نهاده های مورد نیاز آنان را از اول مهرماه تامین می کند تا نرخ مصوب 12 هزارتومان برای هرکیلو تخم مرغ منجر به زیان تولیدکنندگان نشود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۱:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل صنایع حمل ونقل وزارت صنعت، معدن و تجارت با تشریح جزئیات بازگشت 10 درصد مبلغ خودرو به حساب متقاضیانی که در قرعه کشی برنده نشوند، گفت: این پول طی 4 یا 5 روز به حساب افراد برگردانده خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۱:۰۹   + ۴۶ سایت دیگر  
منابع بانک قرض الحسنه مهر ایران، با احتساب سپرده های ویژه، در سال 1398 نسبت به سال پیش از خود 75 درصد رشد نشان داده و از 170هزار میلیارد ریال به بیش از 297هزار میلیارد ریال رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۱:۰۹   + ۹۹ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت از صدور مجوز فروش فوق العاده ماهانه 25 هزار خودرو به ایران خودرو و سایپا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۱:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با تغییر ساعت رسمی کشور، تمامی پروازها طبق برنامه و زمان درج شده در بلیت ها انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۹   + ۶۶ سایت دیگر  
برخی کارشناسان اقتصاد مسکن معتقدند با توجه به تحولات اخیر و شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، از شیب قیمت مسکن در ماه های پایانی سال کاسته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۴   + ۴۳ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” اعلام کرد: براساس مذاکرات به عمل آمده بین دو کشور ایران و ترکیه، مجوز پرواز این ایرلاین به فرودگاه استانبول صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۹   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: ستاد ملی کرونا با بازگشایی صنوف تعطیل به علت عدم اطمینان از رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی موافقت نکرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۵۸ سایت دیگر  
در تازه ترین رتبه بندی موسسه بین المللی معتبر بنکر ، بانک پاسارگاد، بر اساس معیار بازده سرمایه، رتبه اول را در میان بانک های خاورمیانه به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۴۷ سایت دیگر  
معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی طی اطلاعیه ای از حذف و جریمه متقاضیان وام ودیعه مسکن در صورت داشتن سابقه مالکیت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل این بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
بورس دیروز فراز و نشیب عجیبی را پشت سر گذاشت، منفی شدن شاخص در اولین ساعات فعالیت، بازگشت شاخص به دایره سبز و منفی شدن دوباره شاخص در پایان فعالیت بازار سرمایه، همه در یک روز اتفاق افتاد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت طلا در بازار جهانی طی روز جمعه 33/ 0 درصد رشد داشت. اما آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز 30 شهریور چقدر بوده است؟
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
به فاصله حدود دو ماه پس از واگذاری ساخت پنج بزرگراه به بخش خصوصی، معاون وزیر راه از واگذاری پنج طرح بزرگراهی دیگر به خصوصی ها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۴۸ سایت دیگر  
پس از ماه ها کشمکش و بدقولی ترک ها هنوز تکلیف پروازهای ایران به مقصد ترکیه مشخص نیست. این در حالی است که طی روز گذشته تبلیغات زیادی از سوی برخی ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی درباره برقراری مجدد این ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور مالیاتی استان اردبیل گفت: وصولی مالیات پنج ماهه امسال در استان اردبیل 230 میلیارد تومان بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران گفت: براساس گزارشی از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز واردات لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق از سال گذشته تاکنون 3 برابر افزایش یافته است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۰   + ۱۱۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی، نقدینگی سرگردان را عامل اصلی بی ثباتی بازار مسکن دانست و گفت: حجم نقدینگی لجام گسیخته موجود در کشور این بلا را بر سر بازار مسکن آورده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۵   + ۵۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: روند رو به افزایش صادرات تخم مرغ باعث افزایش قیمت این محصول شد که با اقدامات صورت گرفته بین دو تا سه روز آینده بازار این محصول متعادل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۵   + ۵۳ سایت دیگر  
با گذشت حدود 9 ماه از آغاز شیوع ویروس کرونا ابتدا در چین و سپس در تمام نقاط جهان، هنوز هیچ یک از تیم های پزشکی سراسر جهان به دارو یا واکسن این ویروس نرسیده اند اما کار برای نتیجه دادن این تحقیقات ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک UBS سوئیس اعلام کرد که علیرغم آن که قیمت طلا طی سال جاری 30 درصد رشد کرده، اما احتمالا شاهد افزایش بیشتر قیمت طلا در بازار جهانی خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که 470 هزار نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن واجد شرایط شناخته شدند گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس با اُفت 11 هزار واحدی روی پله یک میلیون و 692 هزار واحدی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تاریخ از سرگیری پروازی های ایران و ترکیه پس از حدود 6 – 7 ماه هنوز هم به طور دقیق مشخص نیست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۱۲۷ سایت دیگر  
مدیر پروژه خودروی رانا پلاس گفت:تمامی قطعات رانا پلاس تولید داخل است و تاکنون بیش از دو هزار دستگاه از این خودرو تولید شده و از مهر ماه امسال تحویل مشتریان خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: واحدهای آسیب دیده از کرونا اعم از خویش فرما، کارفرمای رسمی و متقاضیان غیر رسمی برای استفاده از تسهیلات کرونا در استان اردبیل تعداد 652 نفر بودند و ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: 10 کیلومتر از جاده سرعین به پیست اسکی آلوارس تعریض و بهسازی می شود که این پروژه تا شروع فصل سرما تکمیل خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل گفت: مطالعه احیای بافت بازار اردبیل انجام شده و روند بازسازی و احیای این بازار که مطالبه اساسی مردم و بازاریان و مسئولان است تسهیل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گزارشی از حداقل قیمت تمام شده وعده های غذایی برای یک خانواده چهارنفری در فضای مجازی منتشر شد که بازتاب زیادی داشت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
یکی از بازارهای مهم و اثرگذار بر بازار سهام، بازار ارز است. در این بازار طی چند روز اخیر اتفاقاتی رخ داده که احتمالا بر بازار سهام اثرگذار باشد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۴۷ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی درباره قیمت بلیت 50 تا 60 میلیون تومانی ترکیه گفت: با توجه به نرخ ارز و نوسانات اقتصادی این قیمت طبیعی و با نظارت سازمان هواپیمایی کشور انجام می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...