شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۴:۳۶Sep 2021 25
جستجوی پیشرفته

اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
افزایش قیمت طلا، سکه و ارز امروز در بازار تهران سرعت گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۱۲۶ سایت دیگر  
طبق اعلام مسئولان بانکی، ساعت کاری بانک های کشور در نیمه دوم سال جاری تغییری نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مهلت ثبت نام در سامانه اسکان و املاک تا پایان مهرماه تعیین شده و یک ماه، زمان کافی برای ثبت نام است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از برخورد با ایرلاین ها و توزیع کنندگان متخلف پرفروش بلیت پروازهای اربعین خبر داد و گفت:تعداد پروازهای اربعین افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۳۷ سایت دیگر  
بیشتر دفاتر معرفی شده برای فروش پروازهای اربعین با حجم انبوه تقاضای زائران و نبود بلیت مواجه هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۱۲۳ سایت دیگر  
با اعلام بازنگری مجدد در روند رجیستری گوشی تلفن همراه در مبادی ورودی، طی بررسی و مصوبات صورت گرفته، فرآیند به نحوی برنامه ریزی شده است که ایستایی در مبادی ورودی به حداقل رسیده و محدود به احراز هویت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۸   + ۴۴ سایت دیگر  
بررسی قیمت انواع خودروها اعم از داخلی ها و خارجی ها نشان می دهد که پس از تایید طرح مجلس برای آزادسازی واردات خودرو، همه خودروها در بازار اعم از پرتیراژهای داخلی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۸   + ۹۹ سایت دیگر  
با دستور رییس کل بانک مرکزی، موضوع محدودیت تراکنش های کارت به کارت بار دیگر بررسی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز ریزش 4 هزار و 834 واحدی را رقم زد و به کانال قبل بازگشت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۸   + ۶۵ سایت دیگر  
ستاد اربعین وزارت راه و شهرسازی بازگرداندن 100 درصد وجه بلیت سفر های هوایی اربعین را در صورت لغو پرواز تصویب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
افزایش قیمت اقلام خوراکی با درآمد خانوارها همخوانی ندارد. برخی از مردم دیگر نمی توانند کالری استاندارد مورد نیاز خود در روز را تهیه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
با وجود اعلام اخیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در حال حاضر هیچ سایت یا سامانه ای برای ثبت نام جاماندگان یارانه وجود ندارد اما وزیر تعاون ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۳   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرکل حمل ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای اعلام کرد: برنامه ریزی های لازم برای بازگشت زمینی زائران از مرز مهران صورت گرفته است و زوار می توانند از هم اکنون بلیت اتوبوس را برای مقصد خود ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۳   + ۷۲ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد با اشاره به نابرابری در توزیع یارانه پنهان بین مردم گفت: مجموع ماهانه یارانه پنهان برای هر فرد یک میلیون و 350 هزار تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۱۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: سهمیه بنزین مهرماه ساعت 24 امشب بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته در کارت های سوخت دارندگان خودروهای شخصی و موتور سیکلت واریز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
آمار بانک مرکزی درباره چک های برگشتی در پنجمین ماه سال جاری نشان می دهد که در این ماه حدود 742 هزار فقره چک برگشت خورده که از نظر تعداد و مبلغ معادل 32.4 و 30.8 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک مسکن سقف فردی تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی، افراد تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی، ایثارگران را به 100 میلیون تومان افزایش داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۶۴ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: طرحی در مورد ثبت نام از جاماندگان یارانه معیشتی در دولت در دست بررسی است که هنوز به نتیجه نرسیده و در حال طراحی و زمان بندی نحوه اجرای آن هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۳   + ۳۵ سایت دیگر  
بانک ملی به عنوان یک بانک حاکمیتی دولتی نه تنها در حوزه جذب منابع و نیز تسهیلات پرداختی رشد قابل توجهی را تجربه کرده ، بلکه در زمینه کاهش هزینه ها به منظور افزایش بهره وری نیز عملکرد مطلوب داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
ماجرای واردات مشروط خودروهای خارجی هنوز پایان نیافته است، زیرا عضو هیئت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام با تکذیب خبر رد مصوبه مجلس مبنی بر واردات خودروهای خارجی در مجمع تشخیص مصلحت نظام می ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
با وجود افزایش بی سابقه 39 درصدی حقوق کارگران در سال 1400، سرعت گرانی ها و تورم آن قدر زیاد است که از افزایش حقوق سبقت گرفته و بیش از همه به خانواده های کارگران آسیب زده است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با صدور دستوری خواستار برخورد با هرگونه گرانفروشی بلیت اربعین شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی تهران با بیان این که دهک های بالا سهم 20 برابری از یارانه بنزین را به خود اختصاص داده اند افزود: مهمترین اصل در کشور باید جلوگیری از تورم باشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۷۶ سایت دیگر  
با افزایش دمای هوا و روند فزونی مصرف برق، سر و کله قبض های نجومی پیدا شد، به همین دلیل به تازگی معاون وزیر نیرو خبر امکان پرداخت اقساطی قبوض برق را برای رفاه حال مشترکان اعلام کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۳   + ۶۷ سایت دیگر  
گروه خودروسازی سایپا در راستای آرامش بازار و جلوگیری از هر گونه نوسان قیمت، دومین فروش فوق العاده شهریورماه را از امروز آغاز می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: نباید به سوخت نگاه یارانه ای داشته باشیم، برخی عنوان می کنند که یارانه را عادلانه تقسیم کنیم اما بنده معتقدم اصلا چرا باید سوخت یارانه ای باشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۱۲۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که بنایی برای افزایش قیمت حامل های انرژی یعنی بنزین و گازوئیل در بودجه سال آینده وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۳۹ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، در حالی تحت تاثیر تقویت ارزش دلار پایین آمد که سرمایه گذاران منتظر اجلاس این هفته بانک مرکزی آمریکا هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۴۹ سایت دیگر  
قانون مالیات بر خانه های خالی با وجود تصویب در 5 آذر 1399 توسط مجلس و تایید شورای نگهبان در تاریخ 26 آذر همان سال هنوز در گردونه شکل گیری ساختار اجرایی می چرخد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۳    
بازار خودروهای خارجی با رکودی کشدار روبرو شد و شمار خریداران این بازار با کاهشی جدی مواجه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی گفت: به زودی برنامه مشترک وزارت اقتصاد و امور دارایی و سازمان برنامه و بودجه در مورد کسری بودجه سال جاری اعلام خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۳   + ۳۷ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی از پرداخت کمک ودیعه مسکن به بیش از 250 هزار نفر تاکنون خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
نگرانی بازارهای جهانی از کاهش قیمت کامودیتی ها، بحث بر سر افزایش نرخ بهره و انتظار معامله گران برای انتشار گزارشات 6 ماهه شرکت ها، سه عامل تاثیرگذار بر بازار سرمایه است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۳    
سامانه فروش بلیت پروازهای اربعین باز شده و مسافران می توانند با مراجعه به سایت های معتبر اقدام به خرید بلیت با نرخ مصوب کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
در حالی سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز فروش بلیت پروازهای اربعین طی امروز خبر داده که مردم امکان خرید بلیت را ندارند. ایرلاین های داخلی فقط بلیت یک طرفه تهران نجف را به فروش می رسانند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی اردبیل از تولید هشت هزار تن انواع حبوبات در اراضی زراعی این شهرستان خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۴۲ سایت دیگر  
طبق قانون جهش تولید مسکن، وزارت صمت مکلف شد تا ظرف یک ماه آینده سامانه معاملات املاک و مستغلات اتحادیه مشاوران املاک را به وزارت راه و شهرسازی منتقل کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
بازار سرمایه همچنان در ریل نزول در حرکت است؛ به طوری که شاخص کل بورس امروز بیش از 29 هزار واحد کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: اجرای طرح شبکه آبیاری گیوی در جنوب این استان با تامین اعتبار لازم شتاب گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۸۷ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: فروش بلیت پرواز های اربعین حسینی با قیمت مصوب آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: با پرداخت تسهیلات مشاغل پایدار روستایی وعشایری 565 طرح اشتغال زا در شهرستان خلخال اجرا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
در بازار ارز هم اکنون، قیمت دلار 27 هزار و 368 تومان، قیمت یورو 32 هزار و 59 تومان، پوند انگلیس 37 هزار و 810 تومان و درهم امارات 7 هزار و 445 تومان اعلام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از حذف و اصلاح 16 نقطه حادثه خیز در جاده های این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: افزایش قیمت کالاهای اساسی از یک سو منجر به نارضایتی مردم شده و از سوی دیگر جیب دلالان و محتکران را پر می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها از پرداخت بیش از 4400 میلیارد تومان از معوقات کادر بهداشت و درمان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳    
دبیر انجمن وادکنندگان خودرو اظهار داشت: واردات خودروهای کارکرده در تبصره 5 طرح ساماندهی بازار خودرو آمده بود که حذف شد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۳۲ سایت دیگر  
به دنبال تعیین تکلیف واردات موز، وزارت جهاد کشاورزی شرایط ترخیص محموله های این کالا را به گمرک ایران اعلام کرده که در اهم آن تاکید بر واردات از محل ارز حاصل از صادرات سیب قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری خلخال گفت: میانگین نرخ بیکاری در این شهرستان به علت عملیاتی نشدن مطلوب سرمایه گذاری ها و نیز پرداخت نشدن تسهیلات توسط بانک ها دوبرابر میانگین نرخ بیکاری در کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: یک هزار و 600 پروژه عمرانی کوچک و بزرگ در این استان در حال اجراست و تلاش می شود در زمان مقرر این پروژه ها به بهره برداری برسد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از آغاز 20 کیلومتر ریل گذاری و روسازی راه آهن اردبیل از سمت شهرستان میانه خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از اختصاص یک هزار و 800 میلیارد ریال اعتبار برای شبکه آبیاری سد سبلان مشگین شهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: قاچاقچی خودرو در اردبیل به پرداخت 36 میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل با اشاره به خروج این شهرستان از وضعیت قرمز ناشی از شیوع ویروس کرونا از مجاز بودن آغاز دوباره فعالیت سالن های غذاخوری و اصناف مرتبط خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفته است: قیمت سیمان در بازار نسبت به هفته گذشته کاهش یافت، به گونه ای که قیمت سیمان پاکتی به زیر 25 هزار تومان رسید و قیمت سیمان فله هم حدود 18 هزار تومان ارزان تر شد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از اجرای 6 پروژه گردشگری در این شهرستان خبرداد و گفت: برای اجرای این طرح ها بیش از سه هزار و 302 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۴۷ سایت دیگر  
نرخ دلار در بازار آزاد امروز با کاهش همراه بوده است و در حال حاضر 27 هزار و 327 تومان قیمت خورده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۶۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن وادکنندگان خودرو اظهار داشت: واردات خودروهای کارکرده در تبصره 5 طرح ساماندهی بازار خودرو آمده بود که حذف شد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: قیمت بلیت رفت و برگشت زائران در ایام اربعین به عراق پنج میلیون تومان تعیین شده است و هر شرکت هواپیمایی که با نرخی بیش از پنج میلیون تومان بلیت رفت و برگشت را به زائران ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص زمان افزایش تعرفه برق، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۳۹ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون سراسری انبوه سازان گفت: تولید مسکن در سطحی که دولت برنامه ریزی کرده است بازار اجاره را از فشار تقاضا و افزایش قیمت ها خارج می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۱۱۷ سایت دیگر  
دستورالعمل شیوه صدور کارت هدیه و بن کارت ریالی توسط بانک مرکزی مورد بازنگری قرار گرفت و به شبکه بانکی ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: قیمت سیمان به صورت پاکتی به زیر 25 هزار تومان رسید و قیمت سیمان فله هم حدود 18 هزار تومان ارزان تر شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
بورس تهران معاملات خود را با افت بیش از 6 هزار واحدی آغاز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بورس تا رسیدن عملکرد تولید و فروش شرکت ها در حال درجا زدن است و نباید از آن توقع مثبت بودن داشته باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت دلار در بازار تهران افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۳   + ۱۰۵ سایت دیگر  
هفته گذشته بانک مرکزی طی مکاتبه ای، افزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را به بانک مسکن ابلاغ کرد که طبق آن ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۶۹ سایت دیگر  
با توجه به اینکه ابهاماتی نسبت به محاسبه ارزش خودروهای خارجی سال ساخت پایین برای اخذ مالیات که تصادفی هستند و از ارزش آن ها کاسته شده است وجود دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۳۶ سایت دیگر  
دکتر سید حمید حسینی گفت: شرایط کشور به گونه ای است که اقشار فقیر نیاز به حمایت بیشتری دارند و رساندن یارانه به 350 هزار تومان برای هر نفر با اقداماتی نظیر حذف ارز 4200 تومانی که به زودی اتفاق می ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مهدی پازوکی گفت: هر چند سال هاست که طرحی به نام هدفمندی یارانه ها در ایران اجرایی شده است اما این اتفاق در عمل نیفتاده و تنها در این قالب پول نقد توزیع و تقسیم می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۸۳ سایت دیگر  
در شرایطی که قیمت بلیت هواپیما برای پروازهای اربعین پنج تا شش میلیون تومان (به صورت دو طرفه) اعلام شده بود ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی اظهار داشت: بازار فروش گوشت گوسفندی، آهنگ آرامی دارد چون وقتی ماه به نیمه دوم می رسد قدرت خرید مردم کاهش می یابد و بازار رکود پیدا می کند اما در دهه اول هر ماه به خصوص ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس گزارش معاونت اشتغال وزارت کار، بیشتر بنگاه های متقاضی تسهیلات کرونا از نوع کسب و کارهای خرد و کوچک بوده و 64 درصد تسهیلات پرداختی کرونا متعلق به سه رسته حمل و نقل عمومی برون شهری ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
سعی کنید برای به بستر رفتن و یا از خواب برخاستن یک برنامه مشخص و روزانه داشته باشید. این کار باعث می شود ساعت بدنتان به خوابیدن در یک زمان مشخص عادت کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۱۲۴ سایت دیگر  
بانک مرکزی طی مکاتبه ای با بانک مسکن، افزایش سقف های تسهیلات ساخت و خرید مسکن، از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را به بانک مسکن ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
رجبی مشهدی گفت:25 میلیون از 30 میلیون مشترک برق در کشور در سطح الگو، برق مصرف کرده بودند که بهای برق این تعداد تنها 7 درصد اضافه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۳   + ۹۵ سایت دیگر  
معاون برق و انرژی وزارت نیرو گفت: چنانچه اشتباهی در بخش محاسبه قبض مشترکان رخ داده باشد اصلاح می شود و حتی در صورت درخواست مردم، امکان پرداخت اقساطی قبوض نیز میسر خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز با افت 8 هزار و 665 واحدی بر پله یک میلیون و 488 هزار واحد ایستاد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: قیمت بلیت رفت و برگشت اربعین از مبداء تهران، 5 میلیون تومان، یک سره 3.2 میلیون تومان، رفت و برگشت از مبداء مشهد 6 میلیون تومان و یک طرفه 4 میلیون تومان تعیین شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مصرف سیب می تواند به پاکسازی و تمیزی دندان ها و مبارزه با بوی بد دهان کمک کند. محتوای فیبری سیب کارمسواک را انجام داده ودر پاکسازی پلاک ازدندان ها و ازبین بردن بقایای موادغذایی،نقش مهمی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از آغاز سرمایه گذاری برای تولید 10 میلیون قطعه ماهی زینتی در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان اردبیل گفت: مقدار 4 کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه و یک کیلو و 230 گرم مواد مخدر هروئین از یک منزل مسکونی در اردبیل کشف شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در بازگشایی مدارس تابع تصمیمات ستاد ملی پیشگیری از کرونا هستیم و تضمین سلامت دانش آموزان و فرهنگیان در اولویت آموزش و پرورش است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: اولین واحد تولیدی فرش ماشینی با ظرفیت تولید 12هزار تخته فرش در شهرک صنعتی اردبیل افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۱۶۸ سایت دیگر  
نمایندگان با اصلاحات کمیسیون صنایع و معادن در ماده 4 طرح ساماندهی صنعت خودرو درباره واردات خودرو به منظور تامین نظر شورای نگهبان موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
دو انبار بزرگ داروهای احتکار شده، کمیاب و تاریخ گذشته توسط اطلاعات سپاه استان اردبیل کشف و ضبط شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
طرح تسهیلاتی صدف با هدف پاسخگویی متناسب با نیازهای متقاضیان در شعب بانک ملی ایران آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در نیمه نخست سال جاری، بیش از 100 طرح راکد و نیمه تمامی که روند اجرایی آنها دچار وقفه یا رکود شده اند را با هدف راه اندازی مجدد و رونق بخش کشاورزی تعیین تکلیف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
قیمت دلار در بازار امروز (چهارشنبه 24 شهریور ماه) اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ارزش بیتکوین و ارزهای دیجیتالی مهم نسبت به روز قبل افزایش محسوسی را تحربه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۳   + ۳۹ سایت دیگر  
با توجه به توضیحاتی که رئیس قوه قضائیه در رابطه با فسادزا بودن تسهیلات بانکی مطرح کرده است، دبیر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۳   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: اگر مردم به دنبال خرید خودرو هستند، باید به نمایشگاه هایی مراجعه کنند که دارای جواز از اتحادیه هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
در پنج ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه، واردات ایران از عراق از لحاظ ارزش 430درصد افزایش پیدا کرده و صادرات نیز 31درصد رشد را تجربه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره جامعه متخصصین نساجی ایران با بیان اینکه ادعای قاچاق سالانه 2.5 میلیارد دلار پوشاک نادرست است، گفت: در بدترین شرایط واردات پوشاک به صورت قاچاق، سالیانه 500 تا 600 میلیون دلار است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۳   + ۶۳ سایت دیگر  
قیمت طلا، سکه و دلار امروز در بازار تهران صعودی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۳   + ۳۳ سایت دیگر  
اگرچه تداوم ممنوعیت واردات مورد حمایت رئیس جمهور قرار گرفته است اما شواهد نشان می دهد سیاست ممنوعیت واردات لوازم خانگی از طریق تعاونی های مرزنشینی دور زده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۳   + ۱۰۶ سایت دیگر  
برای دریافت وام ازدواج نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک ها نیست و فرآیند آن همچون قبل از طریق سامانه مربوطه که بانک مرکزی تعبیه کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز با رشد بیش از 21 هزار واحدی بر پله یک میلیون و 496 هزار واحد ایستاد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای ملی زعفران گفت: با توجه به شرایط بارش، خشکسالی و کم آبی پیش بینی می شود که تولید زعفران نسبت به سال قبل کاهش یابد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نرخ هر کیلو میلگرد با لحاظ 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده به حدود 16 هزار تومان کاهش یافته است. قیمت آنلاین هر کیلو میلگرد آجدار سایز22 تا 32 کارخانه ذوب آهن اصفهان 14 هزار و 585 تومان است که با لحاظ ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۳   + ۵۲ سایت دیگر  
در حالی که روز گذشته سهمیه زائران ایرانی و پروازهای اربعین دو برابر افزایش یافت و شرایط این سفر در پی توافق دو کشور ایران و عراق اعلام شد همچنان قیمت بلیت هواپیما در بلاتکلیفی به سر می برد و از حدود ...
مشاهده نتایج بیشتر...