شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۱:۵۹Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

خبر آنلاین (khabaronline.ir)

مهمترین خبرهای خبر آنلاین بر روی ایمیل شما

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 29 اسفند 1398 خبر آنلاین 31 فروردین 1399 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1399 خبر آنلاین 31 خرداد 1399 خبر آنلاین 31 تیر 1399 خبر آنلاین 31 مرداد 1399 خبر آنلاین 31 شهریور 1399 خبر آنلاین 30 مهر 1399 خبر آنلاین 1 آبان 1399 خبر آنلاین 2 آبان 1399 خبر آنلاین 3 آبان 1399 خبر آنلاین 4 آبان 1399 خبر آنلاین 5 آبان 1399 خبر آنلاین 6 آبان 1399 خبر آنلاین 7 آبان 1399 خبر آنلاین 8 آبان 1399 خبر آنلاین 9 آبان 1399 خبر آنلاین 10 آبان 1399 
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در واکنش به اعتراض برخی معلمان به حقوقشان گفت: می توانید نپذیرید. هر کسی قرارداد معلمی را امضا کرد یعنی باید با جان و دل کار کند ...
  ۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فارس نوشت: مرکز مقابله با حوادث غیرمترقبه ترکیه موسوم به آفاد روز شنبه اعلام کرد تلفات زلزله 6.6 ریشتری روز گذشته در ازمیر به 24 کشته و بیش از 800 زخمی افزایش یافته است.
  ۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
فارس نوشت:جمهوری آذربایجان از بازگشایی چند ایستگاه مرزی در مرز با ایران بعد از آزاد شدن این مناطق از کنترل قره باغ کوهستانی خبر داد.
  ۷ دقیقه پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور طی یادداشتی نوشت: دولت ایالات متحده به اهداف اصلی خود در طراحی و اجرای تحریم ها نرسید و این چیزی نیست که صرفا مسئولان ایران آن را بگویند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: لوری لافلین بازیگر زن هالیوودی به همراه همسرش، به دلیل پرداخت رشوه و تقلب راهی زندان شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون از دریافت شکایت باشگاه پرسپولیس در خصوص بازیکن سابق این باشگاه خبر داد.
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق بخشنامه بانک مرکزی از ابتدای آذرماه کارمزد خدمات بانکی از جمله کارت به کارت افزایش خواهد یافت ضمن اینکه انتقال وجه از طریق پایا و ساتنا نیز مشمول کارمزد می شوند.
  ۱ ساعت پیش    
آلفا رومئو C4 یکی از سریع ترین خودروهای موجود در بازار ایران است که به تعداد بسیار محدودی به داخل کشور وارد شده. در این ویدیو کارشناسی موشکافانه این خودرو را می بینید منبع: همراه مکانیک
  ۱۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهاجم قرمزها امید زیادی به آینده دارد.
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
جایزه ویژه یک عمر فعالیت سینمایی در بیست وششمین جشنواره مد فیلم ایتالیا به بابک کریمی اهدا خواهد شد. همزمان با این اتفاق فیلم جنایت بی دقت در بخش مسابقه این جشنواره با یازده فیلم دیگر رقابت می کند و ...
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح جزئیات، اهداف و چشم اندازهای مهارت آموزی برای سربازان را تشریح کرد.
  ۲۰ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
باشگاه عربستانی همچنان در تلاش است تا به فینال آسیا برسد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: در آستانه روز بسیج دانش آموزی و سالروز شهادت شهید محمدحسین فهمیده ، شهیدی که به آن درجه از کمال و معنویت رسید که رهبر کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) او را رهبر خویش خواند ...
  ۲۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس حاضر نیست ITC شجاع را صادر کند.
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: عضو مجمع نمایندگان استان تهران از نامه این مجمع به ستاد ملی کرونا برای تعطیلی 2 هفته ای پایتخت خبر داد.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
هر دلار در بازار برابر با 27هزار و 720تومان و هر قطعه سکه هم 1.312.800تومان معامله می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته زلزله ای به قدرت 6.6 ریشتر، ترکیه را لرزاند. در این ویدیو تصاویر هوایی از ویرانی های ناشی از این زمین لرزه مهیب در ازمیر را می ببینید. منبع: مهر
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
جان کری وزیر امورخارجه پیشین آمریکا در قامت تهیه کننده و مشاور به یک کمپانی تولید فیلم پیوست و به این ترتیب وارد دنیای سینما شد.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: حبیب اسیود ⁩سرکرده تروریستی و تجزیه طلب حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز در ترکیه بازداشت و به تهران منتقل شده است.
  ۳۴ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: وزیر آموزش و پرورش در واکنش به سخنان خود درباره کم فروشی اعلام کرد: متاسفانه گفت وگویم با معاونان برای بکارگیری همه توان به نادرست خطاب به معلمان و حقوقشان تلقی شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: علیرضا خمسه با حضور در برنامه چهل تیکه از تجربه حضورش در سریال پایتخت گفت.
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مردم ما اگر در زمینه مبارزه با بیماری کرونا با همه توان به صحنه نیایند و همکاری نکنند، مطمئنا ما در مقابل این بیماری موفق نخواهیم بود.
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: به دنبال تشدید مناقشه قره باغ و شدت گرفتن جنگ در این منطقه، نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان در نامه ای از ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه درخواست رایزنی برای کمک امنیتی به ارمنستان کرد.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: اصلاح طلبان و به خصوص کارگزاران درگیر یک دور باطل شده اند که در نهایت ممکن است به انشعاب درون کارگزاران بیانجامد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری از وقوع انفجاری عظیم در خطوط نفتی منطقه النجمی در استان السماوه در جنوب عراق خبر دادند. منبع: تسنیم
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عکسی که گلاره عباسی با هوتن شکیبا در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.
  ۵۳ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: با رکوردزنی آرای پیش از موعد در سراسر آمریکا، تحلیلگران سیاسی و کمپین ها در حال ارزیابی داده های رای دهندگان هستند و به دنبال سرنخ هایی برای پاسخ به پرسش های کلیدی می گردند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عکسی قدیمی که علی عمرانی با مرحوم داوود رشیدی و رضا بابک در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: اختلافات شدیدی بین رجایی و بنی صدر وجود داشت و طرفداران بنی صدر علیه رجایی جوسازی کرده بودند ...
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
شریفی به زودی به جمع قرمزها ملحق می شود.
  ۲ ساعت پیش    
حسین ماهینی با انتشار این عکس نوشت: تولدت مبارک نفس بابا
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
لیگ برتر ایران قرار است زیر سایه ویروس کرونا آغاز شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرادر سلامی فرمانده سپاه درباره طرح سپاه برای مقابله با کرونا گفت: طرحی با وزارت بهداشت هماهنگ خواهیم کرد که از 20 آبان ماه تلاش می کنیم به نقاطی که ویروس کرونا محل سکونت خودش قرار داده است ...
  ۱ ساعت پیش    
سردخانه کانکسی یکی از انواع جدید سردخانه است که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عکسی که شبنم قلی خانی از پشت صحنه فیلم شهری که با تو دیدم در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش گفت: ملت شریف ایران مطمئن باشند فرزندان و سربازشان در ارتش جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
علی کریمی هافبک باشگاه استقلال که در هفته های اخیر به سوژه داغ رسانه های ورزشی کشور تبدیل شده بود سرانجام تصمیم به حضور در قطر گرفت ...
  ۱ ساعت پیش    
مهاجمی که در پرسپولیس به شدت ضعیف عمل کرد، در لیگ عراق قصد جبران دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از کشف یک جسد در کوه یافته خرم آباد خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
درپی وقوع زمین لرزه در ازمیر ترکیه، با دستور استاندار آذربایجان غربی جلسه اضطراری جمعیت هلال احمر استان تشکیل و مقدمات کمک رسانی به زلزله زدگان ازمیر ترکیه در صورت نیاز فراهم گردید.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت اب و فاضلاب استان چهارمحال وبختیاری از پیشرفت فیزیکی پنجاه درصدی پروژه آبرسانی از چشمه چهراز خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مینو محرز گفت: این آمار نتیجه گرفتاری تعداد بیشتری به بیماری است، بعد از 9 ماه کار، تعداد زیادی از بیماران سرپایی می شوند، و آن هایی که واقعا بدحال هستند بستری می شوند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: - نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه میان گرایش اکثریت مجلس و پیروزی نامزد همسو در انتخابات ریاست جمهوری ارتباطی وجود ندارد، گفت: توانمندی و ویژگی های عمومی ...
  ۲ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: روند افزایشی قیمت اوراق مسکن همچنان ادامه دارد، به طوریکه متاهلین تهرانی برای دریافت این وام باید 42 میلیون و 144 هزار تومان پرداخت کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
روز گذشته ازمیر ترکیه با زلزله ای مهیب به قدرت 6.6 ریشتر، لرزید و به شدت خسارت دید. در این ویدیو لحظه وقوع این زلزله را از دوربین مداربسته آشپزخانه هتلی در ازمیر می ببینید. منبع: ایران تایمز
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه جام جم نوشت: مرتضی احمدی یک پرسپولیسی تمام عیار بود.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تیارا دختر کوچک مدافع سابق استقلال علاقه زیادی به فوتبال دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اولین تیم ماه فوتبال باشگاهی پرتغال در فصل 2021-2020 انتخاب شد و نام یک بازیکن ایرانی در تیم بهترین های حال حاضر لیگ پرتغال به چشم می خورد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
مهر نوشت: مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: موتورسیکلت ها ، دیزلی ها و بنزینی های فرسوده سه عامل اصلی آلودگی هوای پایتخت هستند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مهر نوشت: معاون بهداشت ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، از دستورالعمل تجویز داروهای ضد ویروسی برای بیماران سرپایی مبتلا به کرونا خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: نشریه پولیتیکو گزارش داد، به مقامات ارشد کمپین انتخابات رئیس جمهور آمریکا گفته شده که احتمالا وی پس از انتخابات سه نوامبر نیز به برگزاری کارزارهای انتخاباتی خود ادامه خواهد داد.
  ۱ ساعت پیش    
حاشیه نشینی مولود ساختاری است مملو از تبعیض، تفاوت و بی عدالتی، که مبتنی بر تقسیم ناعادلانه ثروت و نبود عدالت اجتماعی در درون مجموعه های سکونتی با نام شهر شکل گرفته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: همه داروی رمدسیویری که در کشور مصرف می شود، تولید داخل است و واردات دارو از خارج متوقف شده است. حتی زمینه صادرات این دارو هم وجود دارد.
  ۲ ساعت پیش    
دیگو مارادونا روز گذشته 60 ساله شد. به همین بهانه عکاس نشریه معتبر گاردین سری به شهر ناپل زده تا حال و هوای شهر را در روز تولد محبوب ترین ستاره شهر به تصویر بکشد. 262 262
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: فروش گوشی های هواوی در سه ماهه سوم امسال با ادامه تحریمهای آمریکا علیه این غول فناوری چینی کاهش پیدا کرد و شیائومی موفق شد از این موقعیت به نفع خود استفاده کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
فارس نوشت: رسول نجفیان بازیگر سینما و تلویزیون گفت: ابتذال در هنر و جامعه هنری حکومت می کند و چون موسیقی های الان محتوا ندارد، به دل مردم نمی نشیند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس نوشت: شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 92 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول و در مرز آلودگی است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
متوسط نظرسنجی ها تا روز جمعه 30 اکتبر نشان می دهد بایدن دموکرات 51.4 درصد و ترامپ جمهوری خواه 43.5 درصد از آرای پرسش شوندگان را به خود اختصاص داده اند.
  ۲ ساعت پیش    
پیرو تصاویر منتشر شده این روزها از اعتراض آقایان بابت قوانین حاکم بر مهریه و تصویر کودکی با دردست داشتن یک پلاکارد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: اخیرا قیمت شیر و در پی آن نرخ انواع لبنیات در کشور افزایش یافته این درحالی است که نرخ مصوب شیر خام هیچ تغییری نکرده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
میزان نوشت: کورش تهامی بازیگر سریال دل گفت: در قبال نقدهای وارد شده بر سریال دل این را باید بگویم که این مجموعه در کل دچار تکرارهایی بود که به شخصه دلخواه من نبود ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
صبح امروز نشست تودیع سرپرست قبلی و مدیرعامل جدید پرسپولیس برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: شرکت اپل از زمانی که در اوت به نخستین شرکت آمریکایی با ارزش بازار دو تریلیون دلاری تبدیل شد، 450 میلیارد دلار معادل 19 درصد از ارزش بازارش را از دست داده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ویدئوی لحظه دزدی و به زمین افتادن دایی اما به اندازه ای که عده ای در فضای مجازی در واکنش به آن رفتار کردند، تلخ نبود.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تصویری از خوشحالی بعد از گل عادل فردوسی پور پس از گلزنی برای تیم رسانه ورزش را می بینید.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: نخست وزیر سابق قطر از نحوه برخورد رئیس جمهوری فرانسه با حوادث کشورش انتقاد و وی را با نخست وزیر نیوزیلند مقایسه کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
هفته گذشته ایران با سیاه ترین روز کرونایی خود روبرو شد و با مرگ 415 نفر متاسفانه رکورد قربانیان کروناویروس در کشور شکسته شد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی مهرزاد این روزها تمرینات خود را در خانه پیگیری می کند.
  ۳ ساعت پیش    
پرتاب گاز اشک آور توسط پلیس فرانسه به مشتری های رستوران ها و کافه ها در پاریس، به خاطر شروع ساعت مقررات منع آمد و شد به دلیل شیوع کرونا را می بینید. خبرگزاری دانشجو
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سیستم ایمنی بدن ما همواره در حال مبارزه با مهاجمان است اما برخی ویروس ها در نهایت می توانند ما را بیمار کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
مهاجم ایرانی آ.اک یونان به عنوان بهترین لژیونر هفته گذشته قاره کهن انتخاب شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
افشین پیروانی در غم از دست دادن مادرش به سوگ نشست.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: یک کارشناس بازار سرمایه روند معاملات بورس در هفته جاری را مثبت پیش بینی کرد و گفت: با توجه به معاملات روز چهارشنبه انتظار می رود در هفته پیش رو تا حدودی نظم به بدنه بازار برگردد و دوباره ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: شیخ نواف الاحمد الصباح، امیر کویت درباره بحران شورای همکاری خلیج فارس و چالش های پیش روی منطقه پیامی ویژه برای پادشاه عربستان فرستاد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: دیروز 9 آبان ماه 99 خانم 32 ساله معتادی که به ماده مخدر شیشه اعتیاد داشت، به دلایلی که هنوز روشن نشده است ...
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
هومن حاج عبدالهی به شبهای مافیا به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب پیوستند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی خطاب به رئیس مجلس کبیر ترکیه در پی وقوع زلزله در این کشور، ضمن ابراز همدردی با بازماندگان و مجروحان ...
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سه روز دیگر تا موعد انتخابات آمریکا باقی است؛ بایدن در فاکس نیوز یادداشت نوشت و هواداران ترامپ بوق زنان گردهمایی این نامزد دموکرات را مختل کردند اما ترامپ انتقال جشن پیروزی از هتل شخصی به ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مصدومیت مهدی ظاهرا جدی نیست و می تواند خیلی زود برای تیمش به میدان برود.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سیروس دین محمدی دستیار محمود فکری بابت قراردادی که باشگاه استقلال به او پیشنهاد کرده ناراحت است و به همین دلیل از حضور در تمرینات آبی پوشان امنتاع است.
  ۳ ساعت پیش    
تخته شدن همه فروشگاه های شهرهای واشنگتن، نیویورک، سیاتل و ... در آمریکا نشان از آمادگی و ترس مردم از شروع اعتراضات، آشوب های گسترده و غارت شدن پس از اعلام نتایج انتخابات دارد. منبع: خبرگزاری دانشجو
  ۳ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: فضا در بازار طلا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا همچنان مثبت مانده است اما جدیدترین نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز نشان داد که سرمایه گذاران به دلیل ابهامات موجود احتیاط بیشتری پیدا کرده ...
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت لرستان گفت: با توجه به استمرار شیوع بیماری کرونا، دفترچه بیمه شدگانی که اعتبار آنها در بازه زمانی مهرماه تا پایان سال جاری می باشد به صورت سیستمی تا پایان فروردین ماه تمدید می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: یک هزار و 13 کیسه آرد یارانه ای احتکار شده در انبارهای این استان کشف و همچنین 10 نانوایی کسر سهمیه و 4 واحد نیز پلمپ شده اند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: راننده یک خودرو که با سرعت بالا حرکت می کرد با ورود به صحن مسجدالحرام به یکی از درهای این مسجد کوبید و متوقف شد .
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: عبدالمجید ارفعی، زبان شناس و عیلامی پژوه پیشکسوت، با بهبود نسبی حال خود، ضمن تشکر از کادر درمان، از مردم ایران که برای سلامتی اش دعا کرده بودند، تشکر کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
میزان نوشت: جانشین رییس پلیس راه ناجا آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور در 10 آبان ماه را تشریح کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
دو بازیکن پرسپولیس به عنوان بهترین مدافعان راست و چپ لیگ قهرمانان آسیا 2020 در منطقه غرب انتخاب شدند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
ایران نوشت:ساعت 9 شب چهارشنبه گذشته، گزارش مرگ مشکوک دختر 11 ساله از سوی مأموران کلانتری 140 باغ فیض به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان انتقال خون با بیان اینکه متاسفانه در کشور ما از ابتدای شروع طرح جمع آوری پلاسمای بهبود یافتگان کرونا، تنها دو درصد افراد جهت اهدای پلاسما مراجعه کردند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدافع استقلال در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دستیابی به ثروت و تجربه زندگی لاکچری اهدافی است که بسیاری از مردم با هدف دستیابی به آنها هر روز بیشتر از روز گذشته تلاش می کنند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر کشور در پیامی به همتای ترکیه ای خود ضمن ابراز تسلیت برای جان باختن شهروندان این کشور در زلزله بزرگ ازمیر، برای هر نوع کمک رسانی به آسیب دیدگان اعلام آمادگی کرد.
  ۲ ساعت پیش    
عکسی که علی کریمی به تازگی از خودش در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مهر نوشت: وحید تهامی مدیر اتاق خبر شبکه بین المللی پرس تی وی ضمن تشریح فعالیت های خبری این رسانه در مواجهه با هتاکی اخیر نشریه فرانسوی هر نوع بی احترامی به اعتقادات پیروان ادیان را محکوم دانست.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
الدحیل بازی حساس و مهمی مقابل السد دارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
راننده خودرویی در مکه با سرعت بالا، بعد از عبور از موانع، خودروی خود را به درب مسجد الحرام کوبید! نیروهای امنیتی شخص راننده را دستگیر و خودروی او را به خارج از محوطه ورودی مسجد الحرام منتقل کردند ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از تصمیم قطعی تشکل سیاسی متبوع خود بر عدم دخالت در انتخابات سال 1400 خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
محمدرضا هدایتی، بازیگر سینما و تلویزیون، تصویری از پشت صحنه سریال نمایش خانگی قهوه تلخ به کارگردانی مهران مدیری را در صفحه اش به اشتراک گذاشت.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
حمله سایبری نیمی از شهرهای رژیم صهیونیستی را به خاموشی برد. دس اشغالی، تل آویو، اشدود، اور عکیفا، حیفا، نتانیا ...
مشاهده نتایج بیشتر...