شنبه ۱۱ تیرساعت ۱۲:۱۰Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاریابی»

محسن مولوی افزود کاریابی ها بازوی توانمند در جهت شناسایی فرصت شغلی و تامین نیروی کار به شمار می روند که تعادل میان عرضه و تقاضا در بازار ر برعهده دارند
بازار کار   ۱ ساعت پیش    
سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی لرستان گفت: پیگیر راه اندازی مرکز کاریابی و کارآفرینی در حوزه سلامت هستیم.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۳:۳۵   + ۶۹ سایت دیگر  
داستان سرایی هم حدی دارد. مشخص نیست که چرا نهاد های انتظامی، بازرسی و بعضا قضایی ما، تمایلات شدیدی به داستان سازی و داستان پردازی بجای اقدام موثر و ریشه یابی منجر به پیشگیری جرایم دارند؟ سردسته 17 ساله ای که به ادعای فرمانده انتظامی شرق استان تهران ...
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۹:۵۲    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: مقرر شد بانک های اطلاعاتی که توسط خانه های محله در شهرستان ها در طول این مدت نسبت به شناسایی افراد کارجو اقدامات لازم صورت پذیرفته در اختیار کاریابی ها قرار گیرد تا مقدمات اشتغال عزیزان فراهم شود
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
البرز - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز بر ضرورت راه اندازی کاریابی های جدید در نقاط فاقد کاریابی در شهرستان های استان تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان صفحات کاریابی را کە بالا پایین کنید، با آگهی های استخدامی روبەرو می شوید کە با حقوق بسیار کم خواهان استخدام زنان در کارهای خدماتی همچون منشی گری، کار در منزل، فروشندگی و ... هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت کاریابی آنلاین مدعی شده که گوگل آلفابت به طور غیرمنصفانه فقط از خدمات جستجوی شغل خود حمایت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
یک پلتفرم کاریابی آنلاین دانمارکی از گوگل به رگولاتورهای اتحادیه اروپا شکایت کرده و ادعا می کند این شرکت آمریکایی به طور ناعادلانه سرویس کاریابی خود را ترجیح داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تسنیم : محمدکریمی بیرانوند، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حدود 300هزار فرصت شغلی توسط کارفرمایان متقاضی نیروی کار جدید، در سامانه جستجوی شغل درج شده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۹    
معاون اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با بیان اینکه شرکت های فعال در شهرک های صنعتی به شدت به نیروی انسانی کار نیاز دارند گفت: مراکز کاریابی البرز باید در جذب نیروی کار فعال شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
البرز - معاون اشتغال مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز گفت: انتظار جدی ما این است که کاریابی های غیر دولتی در تحقق برنامه جذب نیروی کار مورد نیاز شرکت ها همه تلاش خود را به کار بگیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سفیر چین در فلسطین از اختصاص بسته کمک های جدید یک میلیون دلاری کشورش به آژانس امدادرسانی و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) خبر داد و بر حمایت پکن از مسئله فلسطین تأکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
بسام صباغ در کنفرانس آژانس امدادرسانی و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطین (انروا) گفت: حق بازگشت آوارگان فلسطینی به سرزمینشان موضوعی غیرقابل مذاکره است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار توسعه مشاغل خانگی و افزایش مراکز کاریابی در خراسان شمالی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده سوریه در سازمان ملل متحد عصر پنجشنبه به وقت محلی در جریان کنفرانس جمع آوری کمک های مالی برای آژانس امداد رسانی و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطین (آنروا) تاکید کرد که حق بازگشت آوارگان فلسطینی به سرزمینشان موضوعی غیر قابل مذاکره است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از 3 شرکت کارآفرین در بجنورد بازدید و پیشنهاد کرد نخستین مرکز کاریابی هنرهای تجسمی کشور در بجنورد تاسیس شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۵    
برای توسعه کمی و کیفی کاریابی ها، آیین نامه کاریابی در چند ماه آینده، تدوین نهایی و سپس عملی خواهد شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۸    
امروزه افراد در یافتن فرصت های شغلی جدید مهارت بیشتری پیدا کرده اند. برخی از استراتژی های سنتی قدیم مانند جستجو در روزنامه ها، دیگر کاربرد ندارند و موثر نیستند. با پیشرفت تکنولوژی، افراد خلاق تر شده اند و از استراتژی های جدید برای اطلاع از فرصت های شغلی استفاده می کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت اشتغال وزارت کار بیش از 1000 کاریابی غیر دولتی و مرکز مشاوره شغلی در کشور فعال هستند و وزارت کار با هدف افزایش جایگاه این مراکز و بهبود عملکرد آنها، طرح بکارگیری 300 هزار کارجو از طریق دفاتر کاریابی را تدوین و به ادارات کار استانها ابلاغ کرده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۱    
برای مشاهده این فرصت های شغلی می توانید به سایت کاریابی ایران تلنت مراجعه کنید و به صورت کامل شرح شغلی آن ها را بررسی کنید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: تامین نیروی کار فقط باید از طریق کاریابی های غیردولتی فعال دارای مجوز از این اداره کل صورت گیرد و با کاریابی های غیرمجاز طبق قانون برخورد خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه یک هزار دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی در کشور فعال هستند، گفت: کارجویان می توانند وارد سامانه جستجوی شغل شده و ثبت نام کنند و پس از تکمیل رزومه خود فرصت های شغلی موردعلاقه و مرتبط با خود را جستجو کنند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۷    
دوشنبه 01/3/30 ، (اخبار رسمی) : اگر به عنوان کارجو نتوانستید تا به امروز شغل مورد نظر خود را پیدا کنید پیشنهاد می شود در سامانه کاریابی کشوری ملی کار به طور رایگان نام نویسی نمایید تا در کمترین زمان ممکن شغل مورد نظر خود را پیدا نمایید.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۲    
دوشنبه 01/3/30 ، (اخبار رسمی) : الان دیگه با وجود این همه سایت ها و سامانه های مختلف کاریابی، پیدا کردن نیرو برای کارفرماها خیلی آسون تر شده و خیلی ساده می تونن دقیقا توی بازار هدفشون آگهی بدن و نیروی مورد نظرشون رو جذب کنن.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: سامانه جستجوی شغل، با هدف کاهش هزینه ها، بهبود و انسجام در عملکرد کاریابی ها و در نهایت افزایش اشتغال، ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه یک هزار دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی در کشور فعال هستند، گفت: کارجویان می توانند وارد سامانه جستجوی شغل شده و ثبت نام کنند و پس از تکمیل رزومه خود فرصت های شغلی موردعلاقه و مرتبط با خود را جستجو کنند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۳    
یک شنبه 01/3/29 ، (اخبار رسمی) : کاریابی ها امروزه خدمات خود را بیشتر به صورت آنلاین در اختیار کارجویان قرار می دهند. یکی از مهم ترین مسائل مورد توجه در کاریابی های آنلاین امکان دسترسی آسان و سریع به عناوین شغلی است
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس ابلاغ معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت متبوع، مدت زمان صدور مجوز کاریابی داخلی هفت روز کاری تعیین شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۰:۲۳    
نتیجه هیات مدیره انجمن مراکز مشاوره شغلی و کاریابی های استان خوزستان را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۴    
سیگار اعلام کرده است که کاریابی زنان تا 21 درصد کاهش یافته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۱    
اگر سری به سایت های کاریابی بزنید و عنوان شغلی کارشناس محتوا را جست وجو کنید، بیش از 10 هزار آگهی برایتان نمایش داده خواهد شد. این عدد بزرگ به ما نشان می دهد که همین حالا بهترین زمان برای شروع آموزش تولید محتوا است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز از راه اندازی نخستین کاریابی تخصصی دانشگاهی در این استان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۹    
وجود اینترنت و تکنولوژی های جدید موجب شد تا بسیاری از اموری که ما در گذشته زمان زیادی را برای به دست آوردن آنها صرف می کردیم به راحتی در امروزه در دسترس ما باشند و در کوتاهترین زمان ممکن بتوانیم بهترین خدمات را متناسب با نیازهای شما به دست بیاوریم.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اصغر همت در مصاحبه با برنامه "پرده آخر" ابراز امیدواری کرد دبیر جشنواره تئاتر فجر بنا بر رفاقت و آشنایی های قبلی، ارتباط نزدیکی با اهالی تئاتر داشته باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۲۲:۴۹    
گروه استان ها- سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برخی ضوابط و مقررات و دستورالعمل و آیین نامه های کاریابی ها در دست اصلاح قرار دارد.
رشت پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۷    
وزیر کار و رفاه اجتماعی طی ابلاغیه ای به استانها بر بسیج همه منابع و استعدادها به منظور دستیابی به برنامه اشتغال دولت سیزدهم تاکید کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۵    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در نشست با کاریابی های غیر دولتی استان خواستار حرکت این مراکز به سمت و سوی دانش بنیان و فناور شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: طرح مسجد کارآفرین برای اولین بار به صورت همزمان در مساجد منتخب 7 شهرستان استان با همکاری تعدادی از مراکز مشاوره کارآفرینی و کاریابی های فعال در راستای تحقق اهداف برنامه های تحولی سند یزد نوین برگزار شد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۲    
سه شنبه 01/3/17 ، (اخبار رسمی) : استخدام ملی کار
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۷    
معضلی که طی سالیان گذشته بدون توجه به نیازها و درآمدها اقدام به جذب نیروهای بی ضابطه و فله ای نموده و اینک نه تنها توان پرداخت حقوق آنها را ندارد بلکه به رویه و بدعتی تبدیل شده که مردم انتظار استخدام در این دستگاه عریض و طویل و در حقیقت به شهرداری به عنوان یک بنگاه کاریابی جهت شاغل شدن می نگرند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
موصلی گفت: با اجرای تفاهم نامه همکاری اشتغالزایی بین بسیج سازندگی و کمیته امداد فارس بیش از سه هزار و 750 فرصت شغلی، آموزش کسب و کار به پنج هزار مددجو و طرح کاریابی برای 2 هزار مددجوی مستعد عملیاتی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۲۳:۱۴    
سرپرست مدیریت توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: هرگونه فعالیت در امور کاریابی به صورت مجازی و حقیقی بدون اخذ مجوز از این وزارتخانه ممنوع است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۰۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نمایشگاه کار دانشکدگان فنی دانشگاه تهران با همکاری ایران تلنت در سه روز از تاریخ 8 تا 10 خرداد برگزار شد و میزبان کارجویان و فارغ التحصیلان جهت کاریابی و استخدام در شرکت های معتبر داخلی خواهد بود.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۹    
یک شنبه 01/3/08 ، (اخبار رسمی) : کاریابی ها چه نقشی در استخدام کارجویان دارند؟
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تهران همیشه به عنوان یکی از شهرهای مهم برای کاریابی به شمار می آید و مهم ترین دلیل آن نیز وجود شرکت های خصوصی و دولتی و همچنین پایتخت بودن آن است ...
نایب رییس و دبیر انجمن صنفی دریانوردان ایران با اشاره به اینکه در شناورهای با ظرفیت زیر 3000 تن شاهد چالش در زمینه استخدام دریانوردان هستیم، گفت: قرارداد کار دریانوردان و پیمان دسته جمعی کار دریایی گام نخست برای تسهیل و شفافیت در فرایند جذب نیرو در این شناورها است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
محمود مشفق در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا در خصوص تاثیر عناصر تشویقی بر ازدواج و فرزندآوری عنوان کرد: مشوق های اقتصادی و اجتماعی در زمینه افزایش ازدواج و فرزندآوری در صورت وجود بستر و زمینه مساعد نتیجه بخش خواهد بود ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۵    
پنج شنبه 01/3/05 ، (اخبار رسمی) : استخدام رایگان در سامانه های کاریابی به طور محدود انجام می شود اما باز کاریابی هایی هستند که این خدمات را به طور رایگان در اختیار کارجویان قرار می دهند