پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۲:۱۳Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاریابی»

ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هدایت و نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ارسال ابلاغیه ای به تمام ادارت کل استان ها، خواستار نصب تابلوی کاریابی های غیردولتی ادارت تابعه شد.
مدیرکل دفتر مدیریت بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت گفت: کم شنوایی تاثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت زندگی افراد دارد و ارتباط افراد کم شنوا با دیگران قطع می شود و مختل شدن ارتباط بر روی تحصیل، معاشرت، یادگیری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۱    
ایسنا/سمنان مدیرکل ارتباط با صنعت و دانشگاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر ضرورت تخصیص رقم بیشتری از تولید ناخالص داخلی به تحقیق و توسعه تاکید کرد و گفت: در حال حاضر 40 دانشگاه در کشور صاحب مرکز هدایت شغلی و کاریابی شدند.
یزد آگاه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۱:۱۶    
اقتصادی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به صدور مجوز سی امین کاریابی این استان، گفت: در شهرها و مناطقی که نرخ بیکاری بالاتر از میانگین کشوری دارند، توسعه کمی و کیفی کاریابی ها باید در اولویت قرار گیرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل ارتباط با صنعت و دانشگاه وزارت علوم از راه اندازی مرکز هدایت شغلی در 40 دانشگاه کشور خبر داد و گفت: هدف از این اقدام یافتن کسب وکار و فرصت شغلی مناسب برای دانشجویان است.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۱    
به تازگی فارغ التحصیل شده اید و نمی دانید چطور به شغل دلخواهتان برسید؟ نمی دانید بدون تجربه کار قبلی و معرف معتبر چطور وارد فضای کاری شوید؟ در سامانه های کاریابی متعددی عضو هستید اما هنوز نتوانستید در مصاحبه های شغلی موفق شوید و خسته شده اید؟
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم از بررسی و تمدید مجوز برخی از کاریابی های استان در سومین جلسه هیئت استانی کاریابیها خبر داد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
محمودی سفیدکوهی از برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی کار ایران از 13 تا 16 اسفند ماه سال جاری خبر داد. حسین محمودی سفیدکوهی مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون ...
جلسه هم اندیشی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کمیته امداد امام خمینی(ره) با مراکز مشاوره شغلی و کاریابی های غیردولتی استان یزد برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۰    
دولت ژاپن از کمک 40 میلیون دلاری به آژانس امدادرسانی و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی آنروا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ری گفت: سه هزار و 600 نفر از ابتدای سالجاری تاکنون در مراکز کاریابی تحت پوشش اداره کار این شهرستان ثبت نام کردند که از این تعداد یکهزار و 200 نفر شاغل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: براساس مفاد 121 و 122 قانون کار، ساماندهی اشتغال اتباع خارجی به دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی استان واگذار شد.
زومیت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۹    
بانی کار بزرگ ترین سامانه استخدامی مشاغل پایه و میان پایه در کشور است. مجموعه بانی کار که تا پیش از این با نام سه سوت جابز فعالیت می کرد، هم زمان با ارائه خدمات جدید و توسعه دامنه فعالیت هایش در حوزه کاریابی و استخدام نام تجاری خود را نیز تغییر داد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۵    
رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد گفت: این نهاد طی 10 ماهه سال 99 با پرداخت 15 میلیارد و 669 میلیون تومان وام اشتغال برای 372 خانوار تحت حمایت شغل پایدار ایجاد کرده و برای 100 نفر نیز از طریق کاریابی ایجاد شغل کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن آسیب شناسی ایران، نسبت به نفوذ رشته های غیر پزشکی برای گرفتن مجوز تأسیس آزمایشگاه های تشخیص طبی در کشور هشدار داد و گفت: وزارت بهداشت، بنگاه کاریابی نیست.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۵    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 987 نفر جوینده کار از طریق مراکز کاریابی های غیردولتی مشغول بکار شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: 987 نفر امسال موفق شدند از طریق 18مرکز کاریابی غیردولتی استان در واحدهای تولیدی، خدماتی و صنعتی شاغل شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: موسسات کاریابی استان در سالجاری برای 468 نفر متقاضی کار اشتغالزایی کردند.
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: مجوز فعالیت دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی کارا در شهرستان اصفهان تعلیق شد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه با اشاره به اجرای برنامه کاریابی و تعامل با کارفرمایان، گفت: امسال کمیته امداد برای یک هزار و 489 مددجو در استان از طریق اجرای برنامه کاریابی اشتغال پایدار ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس گزارش ها بیش از 50 درصد نیروی کار مورد نیاز در کشورهای توسعه یافته توسط کاریابی ها جذب می شوند در حالی که این میزان در کشور ما حدود 20 تا 25 درصد است، با این حال کاریابی ها سهم بسزایی در تامین نیروی کار مورد نیاز و معرفی فرصتهای شغلی مناسب برای جوانان و جویندگان کار دارند.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۳:۱۹    
به مناسبت دهه فجر 240 طرح اشتغال زایی و کاریابی کمیته امداد با هزینه کرد 150 میلیارد ریال و با اشتغال زایی برای 300 نفر به بهره برداری رسید.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۳۷    
نخستین مرکز نیکوکاری کاریابی با نام "موج مهربانی" در شهرک حیدریه با عضویت صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی این شهرک صنعتی راه اندازی شد.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی دفاتر مشاوره شغلی آذربایجان شرقی گفت: متاسفانه شرکت های کاریابی و مهاجرتی غیرمجاز می خواهند از راه های غیر قانونی مخاطب را جذب خود کنند.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۱    
مدیرعامل مؤسسه کاریابی آرمان ماندگار گفت: بروکراسی اداری مانع جذب سرمایه گذار و متخصصین خارجی در استان است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال از طریق کاریابی ها و تعامل با کارفرمایان هزار و 514 فرصت شغلی برای مددجویان کرمانشاهی ایجاد شده ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی آژانس امدادرسانی و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) فاش کرد که دولت امارات طی سال 2020 میلادی با کاهش شدید کمک های خود به این نهاد تنها یک میلیون دلار به آن اختصاص داده است .
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۹    
وقتی از متقاضیان شغل می خواهم که بزرگ ترین مشکلات در روند کاریابی را نام ببرند ، به طور مرتب یک پاسخ دریافت می کنم: کارفرمایان هرگز به درخواست شغلی پاسخ نمی دهند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
یک شبکه صهیونیستی گزارش داد که امارات و بحرین کمک های مالی خود به آژانس امدادرسانی و کاریابی سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی در خاور نزدیک (آنروا) را به طور چشمگیری کاهش داده اند.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس طرح پایش 99 دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، آمار اشتغال 14 رشته تحصیلی در سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری احصا شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش یزدان کرمان پایان بیکاری با همکاری وهم افزایی مسئولانه دستگاههای تاثیر گذار
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش شیعه نیوز ، با توجه به روند افزایشی کلاهبرداری های اینترنتی در فضای مجازی و فراگیر شدن سرقت اطلاعات حساب های مالی افراد از طریق سایت ها و نرم افزارهای جعلی با عناوین غیراخلاقی و نامتعارف به روش فیشینگ، ریشه یابی و شناسایی عاملان اصلی جرم در دستور کار پلیس فتا استان قم قرار گرفت. ...
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
موسسه کاریابی و کارآفرینی آرمان ماندگار به عنوان کارآفرین پیشرو اجتماعی در بخش خدمات معرفی و با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اهدای تندیس مرحوم سید رضا مقیمی اصل( پدر صنعت استان) تجلیل شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سید رئوف تقوی، مسئول اجرای طرح شهید سلیمانی با بیان اینکه 60 خانواده نیازمند در دو مرحله شناسایی شدند، تصریح کرد: تاکنون توانستیم برای پنج نفر از بانوان این خانواده ها از طریق ایجاد اشتغال خانگی نظیر خیاطی و دستگاه نخ ریسی و 15نفر از آقایان آن ها از طریق معرفی به مراکز کار و کاریابی اشتغال و درآمد ...
سراج24   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۵۵    
دورهمی کسب وکار با هدف آموزش راه اندازی مشاغل خانگی، ثبت مشخصات در سیستم کاریابی و آموزش رایگان سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شود.
اولین موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی در استان یزد به مناسبت دهه مبارک فجر توسط سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افتتاح شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: با تقویت کاریابی ها مراحل جذب نیرو نظام مند و هدفمند خواهد شد و آمار بیکاری کاهش یافته و عدالت در جذب نیرو رعایت می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بر شناسایی و هدایت فرصتهای شغلی توسط کاریابی های استان تاکید کرد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۰    
اگر جویای کار هستین و یا به دنبال فرصت شغلی بهتر می گردید به ما بپیوندید و رزومه خودتون را در ایران اویل جاب ثبت کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در حمله مسلحانه صبح امروز به یک مرکز کاریابی در شهر والنس در جنوب فرانسه یک کارمند کشته و یک کارمند دیگر به شدت زخمی شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به اینکه معتادان بهبود یافته نیاز به حمایت های روانی و اجتماعی بالایی دارند و این مهم باید مورد توجه جدی قرار گیرد، گفت: بهبود یافتگان اعتیاد، به کاریابی های استان جهت اشتغال به کار معرفی می شوند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۱    
رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد از ایجاد اشتغال برای 400 مددجوی تحت حمایت این اداره در قالب اجرای طرح خوداشتغالی و کاریابی در 10 ماهه امسال خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
در حال حاضر شش موسسه کاریابی در اهواز فعال هستند که جذب بخشی از نیروهای طرح 28 مخزن شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در شهرستان اهواز و از طریق این موسسات کاریابی انجام می شود.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، ارسلان غمگین روز دوشنبه 6 بهمن ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با پیگیری های متعدد و نشست هایی که با شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، و مجری و تیم طرح نگهداشت و افزایش تولید مناطق نفت خیز جنوب (طرح 28 مخزن) برگزار کردیم، جذب 10 هزار نیروی کار مورد نیاز این بخش به اداره کل تعاون ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های استان تهران با اشاره به اینکه در کشورمان مفهوم واقعی از بخش خصوصی شکل نگرفته است تصریح کرد: وزارت کار برای حمایت از کاریابی ها باید برنامه مدون داشته باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۰    
گروه استان ها - نیروهای انسانی مرند علی رغم دارا بودن این شهرستان از پتانسیل های صنعتی و کشاورزی، برای کاریابی به شهرستان های همجوار مهاجرت کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از هزار و 360 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد از سر فصل کاریابی ایجاد شده است.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
فناوری همه چیز را تغییر داده است؛ از نحوه سفارش پیتزا بگیر تا استعلام خلافی های خودرو. پس چیز عجیبی نیست که در عصر دیجیتال مسیر کاریابی هم تغییر کرده باشد. درست است که اینترنت فرایند پیدا کردن کار را آسان تر کرده اما با این حال سایت های کاریابی آنلاین با هم تفاوت هایی دارند ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۷    
فرشته فلاح گفت: امیدواری در زندگی سبب پیشرفت است به ویژه برای جوانان که اگر هر کاری را با تلاش و صداقت آغاز کنند و با صبر و استقامت ادامه دهند نتیجه آن موفقیت و پیروزی است و من این را در زندگی شخصی خود تجربه کردم.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۱    
یک کارآفرین خوش ذوق گفت: امیدواری در زندگی سبب پیشرفت است به ویژه برای جوانان که اگر هر کاری را با تلاش و صداقت آغاز کنند و با صبر و استقامت ادامه دهند نتیجه آن موفقیت و پیروزی است و من این را در زندگی شخصی خود تجربه کردم.