چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۳:۳۷Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لبنانی»

ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- امین حطیط تحلیلگر امور نظامی و راهبردی لبنانی در تشریح خود از وضعیت کنونی جبهه نبرد در جنوب لبنان و شمال فلسطین اشغالی گفت که چهار قاعده بر روند تحولات این جبهه حاکم است و وقوع جنگی فراگیر بین حزب الله و رژیم صهیونیستی بعید به نظر می رسد.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی فرارو- در یک استراحتگاه کوهستانی مملو از بازدیدکنندگان، به دور از تبادل گلوله باران روزانه در مرز بین اسرائیل و جنوب لبنان، برخی به دنبال ادامه زندگی و لذت بردن از برف و اسکی هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رسانه لبنانی به اسناد محرمانه صادر شده از سفارت های کشورهای عربی دست یافت که درباره هشدار کشورهای عربی به آمریکا حدود 2 ماه قبل از عملیات طوفان الاقصی درخصوص احتمال عملیات نظامی حماس به دلیل ادامه فشارهای مالی بر غزه است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تصویر سیدمرتضی آوینی روی سه عنوان کتاب و شهید سلیمانی بر جلد انه من سلیمان بر پیش خوان غرفه دار الموده ناشر لبنانی به چشم می خورد. در عین حال کتاب های علی شریعتی، شهید مطهری، علامه طباطبایی و برخی دیگر از متفکران شناخته شده ایرانی از سوی این ناشر لبنانی، ترجمه و راهی نمایشگاه کتاب مسقط شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
منابع لبنانی از عملیات موشکی حزب الله علیه پایگاه جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی در نقاط مرزی خبر می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۳    
یک شخصیت لبنانی درباره پیامدهای خطرناک ورود رژیم صهیونیستی به جنگ علیه لبنان هشدار داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
حزب الله لبنان امروز (دوشنبه) در پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان در مناطق جنوب این کشور، مواضع ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
منابع لبنانی از تشدید درگیری میان مقاومت اسلامی لبنان با اشغالگران و پرواز یک پهپاد رژیم صهیونیستی بر فراز مناطقی از لبنان خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی با شگفتی به عملیات موشکی نیروهای لبنانی علیه یک فروند پهپاد اسراییلی واکنش نشان دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
منابع لبنانی از سرنگونی یک فروند پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی بر فراز نبطیه در جنوب لبنان خبر دادند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۵    
حوزه/ هلال احمر کویت توزیع کمک به خانواده های لبنانی و پناهندگان سوری آسیب دیده از طغیان "رود بزرگ" در شمال لبنان را آغاز کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی حمله هایی به مناطقی از جنوب لبنان انجام داد. به گزارش گروه بین الملل حیات ، به نقل از النشره، منابع لبنانی از حمله های توپخانه رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان خبر دادند. خبرنگار النشره، گزارش داد که توپخانه رژیم صهیونیستی حومه کفرشوبا و الهباریه را گلوله باران کرده است. ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در نشست خبری مشترک با همتای لبنانی خود تصریح کرد که در صورت واقع بینی طرف آمریکایی، دستیابی به توافق در وین طی مدت کوتاهی امکان پذیر خواهد بود. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
وزرای فرهنگ ایران و اطلاع رسانی لبنان اقدامات رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن خبرنگاران رسانه ها از جمله خبرنگاران لبنانی را محکوم کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۱    
بانوی قاری قرآن لبنانی که در مسابقات قرآن کریم ایران شرکت کرده و از نویسندگان کتاب شرفات علی الطوفان به حساب می آید با تقدیم این کتاب به ملت ایران ابراز امیدواری کرد که این سوغاتی فرهنگی به دست مقام معظم رهبری هم برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۰    
بنیانگذار یکی از احزاب لبنانی در ارتباط با راه حل دو دولتی درباره مساله فلسطین ابراز نظر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اسرائیل پس از ناکامی در مواجهه با رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان در درگیری های مناطق مرزی لبنان و فلسطین اشغالی با گسترش دامنه درگیری ها و حمله به مناطق مسکونی و به طور ویژه شهرک الغازیه در جنوب صیدا ، سعی در ایجاد وحشت در میان غیرنظامیان لبنانی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
موشک های رژیم صهیونیستی در ده روز گذشته در مناطق مختلف جنوب لبنان بیش از بیست و پنج غیرنظامی از جمله شماری از زنان و کودکان را هدف قرار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله در پاسخ به حملات نظامیان صهیونیست به مناطق مسکونی و شهادت شهروندان لبنانی شهرک های نظامی و صهیونیست نشین را هدف قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
منابع لبنانی با اشاره به ادامه تبادل آتش در مرز لبنان و فلسطین اشغالی اعلام کردند که حزب الله امروز در 3 عملیات خود با سلاح های مناسب تلفات مستقیم به نظامیان ارتش اسراییل وارد کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جریان آزاد ملی لبنان با ستایش از معادلات بازدارندگی حزب الله و همچنین درایت و شجاعت سید حسن نصرالله اعلام کرد که ما در برابر تجاوزات دشمن اسرائیلی، کنار همه لبنانی ها به ویژه مقاومت هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بیش از نیمی از لبنانی ها، از همه طوایف و مذاهب تاکید کردند مقاومت لبنان و حضور این کشور در محور مقاومت، بازدارندگی رژیم اشغالگر را از آغاز جنگ همه جانبه تقویت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جریان آزاد ملی لبنان امروز (سه شنبه) تأکید کرد که از حق فلسطینی ها برای برپایی کشور مستقل خود و همچنین مقاومت لبنانی ها در برابر تجاوز رژیم صهیونیستی حمایت می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
احزاب ملی لبنان با بیان اینکه دولت آمریکا مسئول اول جنایات صهیونیست ها علیه مردم فلسطین است تاکیدکردند هدف قرار دادن غیرنظامیان در جنوب لبنان، تلاش مذبوحانه برای فرار از باتلاقی است که اسرائیل در جنگ غزه گرفتار آن شده اما این جنایات بی پاسخ نمی ماند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۴۶    
حملات هوایی اسرائیل به شهر نبطیه در جنوب لبنان و شهادت 9 شهروند لبنانی، تنش میان حزب الله و این رژیم را به سطح کم سابقه ای رسانده است. جنگنده های رژیم صهیونیستی در جریان حمله شبانه خود، یک ساختمان در محله حی المسلخ در شهر نبطیه را هدف قرار دادند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۱    
گردهمایی بزرگ عزیزم مهدی با حضور مداحان لبنانی ، بحرینی و ایرانی روز پنجشنبه سوم اسفندماه از ساعت 17 در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی نشان داد که بیشتر لبنانی ها آمریکا را مسوول استمرار جنایات اسراییل در غزه و لبنان می دانند و معتقدند که عملکرد مقاومت باعث بازدارندگی در برابر صهیونیست ها شده است.
قندیل در ابتدای این نشست تخصصی، به شروع نبرد غزه پس از طوفان الاقصی اشاره کرد و گفت: هنگامی که از عملیات غزه صحبت می کنیم از یک نوآوری جدید صحبت می شود که حماس از آن پرده برداشت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی در جدیدترین جنایت خود با طراحی حملات هوایی به جنوب لبنان و شهر نبطیه 9 غیرنظامی لبنانی را به شهادت رساند.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نویسنده و تحلیلگر لبنانی جنگ روایت ها را جنبه دیگری از نبرد غزه توصیف و تاکید کرد که فلسطین در این جنگ پیروز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بانوی لبنانی حاضر در مسابقات بین المللی قرآن کریم از آرزویش برای حفظ کل قرآن گفت و افزود: ائمه اطهار(ع) قرآن ناطق هستند و زیارت ایشان در واقع زیارت قرآن است.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۱    
یک رستوران عربی با غذا های لذیذ و سرآشپز های لبنانی که دلپذیرترین طعم ها را در غذا های خود خلق می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
خوان عمری مدافع لبنانی - آلمانی که سابقه حضور در بوندسلیگا 2 را دارد مورد توجه باشگاه سپاهان قرار گرفته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۸:۴۷    
اقتصادنیوز: سیدحسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی در مراسم گرامیداشت فرماندهان شهید در ضاحیه بیروت گفت: دوست و دشمن بدانند که صهیونیست ها کودکان و زنان لبنانی را شهید کردند و هزینه اش را هم با خونشان خواهد پرداخت.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۷:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه دشمن صهیونیستی از قصد غیرنظامیان در النبطیه را هدف قرار داد، گفت پاسخ به کشتار رژیم صهیونیستی باید از طریق ادامه و تشدید نبرد با این رژیم در جبهه جنوب لبنان باشد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۲    
شفقنا- جمعه العیسی نویسنده و تحلیلگر سیاسی لبنانی گفت: آنچه در حال حاضر در جنوب لبنان در حال رخ است، در واقع بخشی جدایی ناپذیر از نبرد بزرگی است که در غزه جریان دارد و بیانگر واقعی وحدت میادین بین کشورها و نیروهای محور مقاومت است که به منافع آمریکا و اسرائیل در منطقه حمله می کنند. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۳:۵۹    
منابع لبنانی از تداوم حملات حزب الله به پایگاه های رژیم صهیونیستی خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مجاهدان لبنانی پادگان کریات شمونه را با تعدادی موشک فلق هدف قرار دادند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گفته این نهاد، 72 روزنامه نگار فلسطینی در جریان حملات اسرائیل به غزه و سه روزنامه نگار لبنانی شهید شدند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۸:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
افزایش قابل توجه حملات ممکن است نشان دهنده این باشد که اسرائیل در حال تشدید کارزار به زعم خود پاکسازی جنوب است تا آنجا را برای لبنانی ها غیر قابل سکونت سازد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سیدهاشم صفی الدین، رئیس شورای اجرایی حزب الله در واکنش به حملات وحشیانه ای که بعداز ظهر روز گذشته رژیم اشغالگر به امکان غیرنظامی در جنوب لبنان انجام داده و منجر به شهادت تعدادی از شهروندان لبنانی شد اعلام کرد که مقاومت اسلامی لبنان قطعا پاسخ جنایتی که دشمن صهیونیستی در جنوب لبنان مرتکب شد را خواهد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از شهادت و مجروح شدن چند غیرنظامی لبنانی در این حملات خبر داده اند. ظهر امروز مناطق مختلفی در شمال سرزمین های اشغالی هدف حملات شدید حزب الله لبنان قرار گرفته بود.
رادیو ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۶    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، مریم هدیه لو تهیه کننده ویژه برنامه این آغاز بی پایان است گفت: سیدعباس موسوی روحانی شیعه لبنانی و از مؤسسان و دومین دبیرکل حزب الله لبنان به شمار می رود که به جهت اندیشه های جهادی و مبارزاتی که علیه رژیم صیهونیستی انجام داد، شهرت فراوانی یافت. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
منابع لبنانی می گویند در پی حمله هوایی رژیم صهیونیستی به شهر النبطیه ، چندین نفر شهید و زخمی شده اند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
در پی حمله نظامی جنگنده های رژیم صهیونیستی به ساختمانی مسکونی واقع در منطقه نبطیه در جنوب لبنان، شبکه خبری المیادین از شهادت 8 نفر و زخمی شدن دست کم 7 غیرنظامی خبر داد.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
منابع آگاه در جنوب لبنان از شهادت 5 نفر از جمله دو کودک در حملات جدید جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۹:۲۶    
تهران– ایرنا– بر اثر حملات هوایی رژیم صهیونیستی به نقاط مختلفی در جنوب لبنان، یک رزمنده حزب الله و سه تن از اعضای یک خانواده در 2 منطقه مختلف به شهادت رسیدند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۹:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
محسن رضایی با بیان اینکه عده ای می گویند اگر ترامپ آمد چه می شود، تاکید کرد: مطمئن باشید اگر هم بیاید جز همان سال اول که یک قیافه ای خواهد گرفت، بیش از اوباما و بایدن به نتیجه می رسد. او باید روابط خارجی آمریکا را تغییر دهد.