سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۰:۱۸Jun 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک صهیونیستی»

ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۹    
رسانه های لبنانی گزارش دادند آتش سوزی بزرگی در دو مقر وابسته به ارتش لبنان و یکی از مقرهای نیروهای حافظ صلح سازمان ملل در لبنان (یونیفل) در مقابل شهرک صهیونیستی المناره رخ داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
حزب الله لبنان نظامیان اشغالگر را در شهرک صهیونیستی حرفیش در الجلیل غربی واقع در شمال فلسطین اشغالی هدف حمله پهپادی قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
حزب الله لبنان، نظامیان اشغالگر را در شهرک صهیونیستی حرفیش در الجلیل غربی واقع در شمال فلسطین اشغالی هدف حمله پهپادی قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حزب الله لبنان نظامیان اشغالگر را در شهرک صهیونیستی حرفیش در الجلیل غربی واقع در شمال فلسطین اشغالی هدف حمله پهپادی قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۹:۴۲    
مقاومت اسلامی در لبنان، تصاویری از حملات موشکی به شهرک صهیونیستی المطله در شمال فلسطین اشغالی منتشر کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۰۸:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، منابع خبری، از آتش سوزی ده ها هکتار از اراضی اشغالی در کریات شمونا و همچنین شهرک های اشغالی در الجلیل شمالی در پی حمله موشکی بی سابقه حزب الله لبنان علیه این شهرک صهیونیستی خبر دادند. پایگاه خبری المیادین دوشنبه شب به نقل از رسانه های عبری گزارش داد که آتش سوزی گسترده ای در [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۸:۴۰    
منابع خبری، از آتش سوزی گسترده در کریات شمونا در پی حمله موشکی بی سابقه حزب الله لبنان علیه این شهرک صهیونیستی خبر داده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دریافت 3 MB به گزارش مشرق ، نیروهای حزب الله لبنان در حملات خود به شهرک ها و مواضع نظامی رژیم صهیونیستی، از موشک های با تخریب بالای برکان استفاده می کنند که به اذعان شبکه 12 اسرائیل، باعث تخریب 70 درصد از ساختمان های شهرک صهیونیستی المناره شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
منابع عبری از حملات موشکی جدید حزب الله لبنان علیه مناطقی در شمال اراضی اشغالی خبر می دهند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
علی مطر ، کارشناس لبنانی با اشاره به خسارت های وارده به رژیم صهیونیستی در نبرد با حزب الله تاکید کرد تخلیه بیش از 45 شهرک صهیونیستی و آواره شدن 200 هزار شهرک نشین هزینه ای کمرشکن را بر کابینه نتانیاهو تحمیل کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۰۵    
براساس گزارش منابع خبری، حمله موشکی بی سابقه حزب الله به کریات شمونه، خرابی های گسترده ای برای این شهرک صهیونیستی در پی داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مهر : تصاویری از آتش سوزی گسترده در اطراف شهرک صهیونیست نشین کریات شمونه در شمال فلسطین اشغالی در پی شلیک 55 موشک حزب الله طی چند ساعت اخیر منتشر شده است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از المیادین، رسانه های رژیم صهیونیستی از وقوع حادثه ای غیرعادی و دشوار در شمال سرزمین های اشغالی و به طور مشخص در شهرک صهیونیست نشین آویویم خبر دادند. به اذعان این رسانه ها حملات حزب الله لبنان به شهرک صهیونیستی آویویم باعث هلاکت و زخمی شدن شماری از صهیونیست ها شده است ...
مقاومت اسلامی عراق امروز (پنجشنبه) اعلام کرد پایگاه هوایی نواتیم متعلق به نظامیان اسرائیلی را در منطقه اشغالی بئر السبع هدف حمله قرار داده است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۳:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
شفقنا-منابع خبری از شلیک چندین موشک از شمال غزه به سمت اراضی اشغالی خبر دادند. به گزارش شفقنا به نقل از الجزیره، در پی شلیک این موشک ها، آژیر خطر در شهرک اشغالی سدیروت واقع در حومه غزه (غلاف غزه) به صدا درآمد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مقاومت لبنان درباره شلیک چندین موشک از جنوب به منطقه کریات شمونا بیانیه صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مقاومت لبنان درباره شلیک چندین موشک از جنوب به منطقه کریات شمونا بیانیه صادر کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
در این عملیات یک پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی در شهرک صهیونیستی شتولا در شمال فلسطین اشغالی استفاده می کردند، هدف قرار داده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مبارزان قسام مواضع نظامیان صهیونیست در اطراف غزه را مورد حمله موشکی قرار دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، یاییر گولان سرتیپ نیروهای ذخیره و جانشین رییس سابق ستاد ارتش اسراییل با انتقاد از کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی، وی را متهم کرد که تحولات شمال سرزمین های اشغالی را رها کرده است. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حزب الله لبنان از حمله ترکیبی به مقر فرماندهی نظامی شهرک صهیونیستی المناره و محل استقرار نیروهای تیپ گولانی خبر داد. این حمله، با پهپادهای انتحاری و موشک های هدایت شونده صورت گرفته است./فارس
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت ، به نقل از مهر؛ به نقل از المیادین، منابع خبری از حمله موشکی از سمت لبنان به شمال سرزمین های اشغالی خبر می دهند. رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که در نتیجه شلیک موشک از سمت لبنان آژیر هشدار در شهرک صهیونیستی زرعیت به صدا در آمده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی گزارش داد، ارتش رژیم صهیونیستی در حال ساخت و توسعه دو کانون شهرک سازی در جاده استراتژیکی است که نوار غزه را به دو نیمه تقسیم می کند.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۱:۲۷    
غزه/تل آویو: عصر امروز (جمعه، 19 آوریل 2024) در پی حمله موشکی مقاومت فلسطین به شهرک صهیونیستی سدیروت، آژیر خطر در این شهرک و برخی دیگر از شهرک های اطراف غزه به صدا درآمد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
حزب الله لبنان ویدئوی حمله به سامانه گنبد آهنین در شهرک صهیونیستی کفربلوم در شمال فلسطین اشغالی را منتشر کرد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
حزب الله لبنان روز پنجشنبه از حمله موشکی به پایگاه صهیونیستی المالکیه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گردان جنین وابسته به گردان های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) از تیراندازی به سوی ایست بازرسی و شهرک صهیونیستی دوتان و درگیری شدید با نظامیان صهیونیست خبر داد.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۵:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی عراق از حمله به پالایشگاه های نفت حیفا خبر داد
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۳:۰۲    
اقتصادنیوز: منابع صهیونیستی پنجشنبه اعلام کردند آژیر خطر در شهرک نتیفوت و مناطق مجاور آن به صدا درآمده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-منابع صهیونیستی پنجشنبه اعلام کردند آژیر خطر در شهرک نتیفوت و مناطق مجاور آن به صدا درآمده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
حزب الله لبنان در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی به شهرک یارین در جنوب لبنان، شهرک صهیونیستی گشرهازیف در شمال سرزمین های اشغالی را هدف قرار داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که 5 گروه آتش نشان در تلاش برای خاموش کردن حریق گسترده ای هستند که پس از حمله راکتی از لبنان در شهرک کریات شمونه شعله ور شده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
حزب الله اعلام کرد که در پاسخ به جنایت صهیونیست ها در حمله به یک مرکز پزشکی در جنوب لبنان که با شهادت و زخمی شدن تعدادی از غیرنظامیان همراه بود، شهرک صهیونیستی کریات شمونه و یک مرکز فرماندهی ارتش اشغالگر را با ده ها موشک هدف قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۰۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی لبنان روز شنبه حمله پهپادی کوبنده ای به سامانه گنبد آهنین رژیم صهیونیستی در نزدیکی شهرک صهیونیستی کفربلوم انجام داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۲۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
حزب الله لبنان 3 حمله جدید را علیه بخش های شمالی سرزمین های اشغالی از جمله شهرک صهیونیستی زرعیت به انجام رساند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که اطراف شهرک صهیونیستی گوش عتصیون در شمال الخلیل شاهد عملیات تیراندازی و زخمی شدن 2 صهیونیست بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
آژیر خطر در شهرک مفلاسیم در نزدیکی نوار غزه به صدا درآمد و همزمان ایلات هدف قرار گرفت.
در پی حملات بی وقفه حزب الله لبنان علیه مواضع رژیم اشغالگر، ارتش رژیم صهیونیستی از فعال شدن همزمان آژیرهای خطر در شهرک های مختلف فلسطین اشغالی خبر داد به طوری که زندگی برای ساکنان آن غیرممکن شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
حزب الله لبنان از عملیات تلافی جویانه خود در واکنش به تجاوزات اخیر اشغالگران علیه غیرنظامیان لبنانی خبر داده و اعلام کرد که با ده ها موشک کاتیوشا یک شهرک صهیونیستی را هدف قرار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین شنبه با صدور بیانیه و تبریک عملیات حومش اعلام کرد: این اقدام شجاعانه و قهرمانانه ضربه جدیدی به حضور رژیم اشغالگر در سرزمین های اشغالی فلسطین در کرانه باختری رود اردن وارد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۲۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان از هدف قرار دادن شهرک عفدون در شمال اراضی اشغالی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مهر : حزب الله لبنان با ارسال پیام های هشدار برای شهرک نشینان در شهرک صهیونیستی کریات شمونه در شمال فلسطین اشغالی، گفته است: از این شهر فرار کنید، آن را محو خواهیم کرد!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۶:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان اعلام کرد شهرک صهیونیستی کفر بلوم در شمال فلسطین اشغالی را با ده ها موشک کاتیوشا هدف قرار داده است.
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری رژیم صهیونیستی از اجرای عملیات ضدصهیونیستی در کرانه باختری و زخمی شدن یک نظامی صهیونیست خبر می دهند. به گزارش گروه بین الملل حیات ؛ به نقل از الجزیره، اطراف شهرک صهیونیستی یتسهار نزدیک شهرک حواره در جنوب نابلس واقع در کرانه باختری شاهد انجام عملیاتی ضدصهیونیستی بوده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: حملات موشکی حزب الله لبنان به شمال فلسطین اشغالی، باعث قطعی جریان برق در برخی از شهرک های صهیونیستی این منطقه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۲۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
گردان های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) اعلام کرد که چندین شهرک صهیونیستی را هدف حمله موشکی قرار داده است.
حج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان اورژانس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که حمله امروز حزب الله لبنان به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن 10 تن دیگر در شهرک مرگلیوت منجر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سازمان اورژانس رژیم صهیونیستی اعلام کرد حمله امروز حزب الله لبنان به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن 10 تن دیگر در شهرک مرگلیوت منجر شد.