شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۱:۰۱Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عبری»

به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از شبکه 12 صهیونیستی، کابینه کوچک این رژیم در امور امنیتی و نظامی به بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی دستور داده است در پی بروز اختلافات اخیر میان بیروت و تل آویو پیرامون ترسیم مرزهای دریایی درگیری با لبنان یا حزب الله را مدیریت کند. ...
تیتر برتر   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نظرسنجی جدید در اراضی اشغالی نشان داد، نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی این شانس را دارد که دولت جدید این رژیم را تشکیل دهد. روزنامه عبری زبان معاریو با انجام یک نظرسنجی جدید نوشت، برای نخستین بار در چهار ماه اخیر بنیامین نتانیاهو ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۹:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
شبکه عبری کان گزارش داد، گانتس به ارتش رژیم صهیونیستی دستور داده آماده چند روز جنگ شوند؛ زیرا به ادعای مسئولان صهیونیست، احتمال درگیری جدید با جنبش حزب الله لبنان افزایش یافته است.
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۰    
| زمان تقریبی مطالعه 2 دقیقه | به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، یوم کیپور مقدس ترین روز در تقویم مقدس یهودیان در نظر گرفته می شود. این نشان دهنده پایان روزهای هیبت است، دوره های 10 روزه که از روز هشانا، دیگر روز مقدسی است که سال نو یهودیان را جشن می گیرند، آغاز می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع عبری زبان گزارش دادند که نخست وزیر رژیم صهیونیستی به تیم مذاکره کننده این رژیم توصیه کرده است با ملاحظات لبنان درباره توافق ترسیم مرز دریایی مخالفت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی خبر دادند که تل آویو ملاحظات لبنان در خصوص طرح پیشنهادی آمریکا برای ترسیم مرز دریایی را نپذیرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه عبری جروزالم پست از استعفای مذاکره کننده ارشد رژیم صهیونیستی در پرونده تعیین مرز های دریایی با لبنان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که دایره گمانه زنی ها در مورد پاسخ احتمالی رژیم صهیونیستی و لبنان به پیشنهاد میانجیگر آمریکایی در موضوع ترسیم مرزهای ساحلی طرفین بالا گرفته است، منابع عبری از وجود پاره ای موانع بر سر راه موافقت دولت لبنان با این توافق ابراز نگرانی کرده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
منابع عبری و عربی خبر دادند که در جریان تیراندازی که در شهر حولون صورت گرفت، دو صهیونیست زخمی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
منابع عبری و عربی خبر دادند که در جریان تیراندازی که در شهر حولون صورت گرفت، دو صهیونیست زخمی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های عبری از تشدید اختلاف نظرها میان مقامات ارشد رژیم صهیونیستی در مورد پرونده ترسیم مرزهای ساحلی این رژیم با لبنان خبر می دهند. گفته می شود رئیس تیم مذاکره کننده اسرائیل در اعتراض به دخالت های دیگر مسئولان استعفای خود را اعلام کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
منابع عبری از تیراندازی به سمت شهرک صهیونیست نشین کریات اربع در نزدیکی الخلیل در کرانه باختری و همچنین زخمی شدن یک نظامی صهیونیست در نزدیکی شهرک ایتمار خبر دادند.
برترین ها / روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سابق دستگاه اطلاعات رژیم صهیونیستی درباره توافق تعیین مرزهای دریایی اذعان کرد، اساسا اسرائیل در مقایسه با لبنان از استانداردهای بیشتری شانه خالی کرده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به اعتقاد یک رسانه عبری زبان، بمب هایی از ظرفیت های بی سابقه مقاومت در کرانه باختری در مقابل اسرائیل در حال منفجر شدن است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری عبری و عربی از تیراندازی به سمت صهیونیست های شهرک نشین و نظامیان رژیم موقت صهیونیستی در نابلس خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس کل دادگستری استان یزد گفت: تحولات اخیر یک آشوب تحمیلی و مصنوعی همراه با حمایت رسانه های غربی، عبری و عربی بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های عبری، پیش نویس ارائه شده از سوی میانجی آمریکایی برای ترسیم مرزهای دریایی با لبنان را پیروزی جدیدی برای دبیرکل حزب الله لبنان می دانند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
به دنبال سخنان دبیرکل حزب الله لبنان طی عصر شنبه، رسانه های عبری زبان به شکست مقامات رژیم صهیونیستی در مقابل وی اذعان کردند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۲:۲۵    
سرویس خارجی- با شهادت یک کودک 7 ساله فلسطینی در تعقیب و گریز نظامیان صهیونیست، یک جنایت جدید دیگر به فهرست بالابلندی جنایات رژیم کودک کش تل آویو افزوده شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان از پیشرفت در تماس ها میان مسقط و تل آویو برای باز کردن حریم هوایی عمان به روی هواپیماهای اسرائیلی خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس فدراسیون تیراندازی و فرمانده لشکر 25 کربلا در دوران دفاع مقدس گفت: حجاب و ادبی که دختران ورزشکار کشورمان در رشته تیراندازی دارند، الگوی ورزشکاران دختر جهان می باشد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
یک روزنامه عبری اعتراف کرد که الهام یعقوبیان صهیونیست که یهودی الاصل و ساکن آمریکاست، یکی از مسئولان هماهنگی اغتشاشات اخیر در ایران بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
رسانه های عبری به صراحت از ناامید شدن نهاد امنیتی رژیم صهیونیستی از اغتشاشات در ایران و دور شدن مجدد رویای همیشگی صهیونیست ها در فروپاشی ایران خبر می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به رغم جنجال شکل گرفته پس از تبریک سال نو عبری توسط رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، وی با بی توجهی به اعتراض شدید فلسطینی ها اینبار اعیاد یهودیان را به رئیس این رژیم تبریک گفته است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۵    
273 سال پیش، برابر 28 سپتامبر 1749 میلادی، یوهان ولفگانگ فون گوته، نویسنده، شاعر، ادیب، نقاش، محقق، انسان شناس و فیلسوف شهیر آلمانی در فرانکفورت به دنیا آمد. او در کنار پدر و معلم خصوصی خود بسیاری از معلومات از جمله زبان های یونانی، لاتین، فرانسوی، انگلیسی و عبری را فرا گرفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه عبری زبان فاش کرد، رژیم صهیونیستی همکاری تنگاتنگی با اوکراین از لحاظ فناوری نظامی داشته اما این همکاری از طریق کشورش ثالثی به انجام می رسد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی گزارش دادند که محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تلفنی گفت وگو کرد. روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نوشت که هدف از تماس تلفنی عباس با گانتز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تماس تلفنی رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و تبریک سال نو عبری به او، باعث خشم و انتقاد کاربران فلسطینی در شبکه های اجتماعی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۲    
"شارون لوزان"، استاد دانشگاه عبری بیت المقدس می گوید: "تا زمانی که حتی یک نظامی اسرائیلی در منطقه کرانه باختری است، منطقه ای که اسرائیلی ها حتی با منطق خود و توافقاتی که به آن ها متعهد شده اند، آن را 55 سال است که در اشغال دارند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۰    
شهرک نشینان اشغالگر یهودی امروز (سه شنبه) برای دومین روز متوالی به بهانه سال نوی عبری به مسجد مبارک الاقصی تعرض کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
شمار زیادی از شهرک نشینان صهیونیست، از صبح امروز برای دومین روز متوالی، به بهانه سال نوی عبری، با حمایت نظامیان اشغالگر به صحن های مسجدالاقصی یورش بردند.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
از صبح امروز دوشنبه شمار زیادی از شهرک نشینان صهیونیست با حمایت نظامیان اشغالگر به بهانه آغاز سال نوی عبری، به صحن های مسجدالاقصی یورش بردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۰    
نیروهای اشغالگر یهودی از ساعات اولیه صبح امروز دوشنبه تعرض به مسجدالاقصی را به مناسبت سال تازه عبری آغاز و به اعتکاف کنندگان فلسطینی مستقر در این مسجد حمله کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی از آماده باش ارتش این رژیم در کرانه باختری در آستانه سال جدید عبری خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری عبری و فلسطینی از مجروح شدن هشت صهیونیست در تازه ترین عملیات مقاومتی فلسطینی ها در جنوب غرب رام الله و شهادت مجری عملیات خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری عبری و فلسطینی از مجروح شدن هشت صهیونیست در تازه ترین عملیات مقاومتی فلسطینی ها در جنوب غرب رام الله و شهادت مجری عملیات خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
منابع فلسطینی و عبری زبان تائید کردند که حداقل هشت صهیونیست در عملیات ضد اشغالگری زخمی شدند.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
منابع عبری و عربی گزارش دادند که یک شهروند فلسطینی در منطقه مجاور رام الله با چاقو به چند صهیونیست حمله و پنج نفر از آنان را زخمی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳    
در پی یک عملیات استشهادی، یک نظامی صهیونیست زیر گرفته شد و به شدت زخمی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که در محافل سیاسی رژیم صهیونیستی اختلاف نظرها و بحث هایی درباره راه حل دوکشوری وجود دارد، برخی رسانه های عبری زبان مدعی شدند که نخست وزیر این رژیم در سخنرانی امروز (پنجشنبه) خود در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک حمایت خود را از راه حل دوکشوری اعلام خواهد کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
منابع عبری زبان از انجام دو عملیات تیراندازی رزمندگان مقاومت به شهرک نشینان صهیونیست در الخلیل و نابلس در بامداد امروز خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
یک روزنامه عبری زبان اعلام کرد که سرویس های امنیتی و ارتش رژیم صهیونیستی به شدت نگران رویارویی با حماس در کرانه باختری هستند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- ترکیه سفر اردوغان به فلسطین اشغالی را که از سوی رسانه های عبری زبان منتشر شده، غیرموثق خواند. به گزارش شفقنا از ایسنا به نقل از اسپوتنیک، یک منبع در نهاد ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد: رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری این کشور، فعلا تصمیم و برنامه ای برای سفر به فلسطین اشغالی ندارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که خانواده مصعب اشتیه از رهبران جنبش حماس از انتقال او به زندان اریحا سخن می گویند، یک رسانه عبری زبان از همکاری تشکیلات خودگردان با اسرائیل در زمینه بازداشت وی سخن گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رسانه ای عبری فاش کرد که رژیم اسرائیل از عملیات و اقدامات فلسطینیان در کرانه باختری به ستوه آمده و برای مقابله با آن ها دست به دامن تشکیلات خودگردان و رئیس آن شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۳    
منابع عبری زبان از سفر محرمانه یک شخصیت اندونزیایی و یک هیئت پاکستانی به تل آویو خبر دادند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
منابع عبری زبان از سرقت سلاح از یک پایگاه نظامی اسرائیلی در النقب اشغالی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در اظهار نظری که حتی رسانه های عبری زبان نیز آن را غیر عادی توصیف کردند، سخنگوی نخست وزیری رژیم صهیونیستی از آمادگی تل آویو برای دستیابی به راه حلی میانه با لبنان بر سر ترسیم مرزهای دریایی سخن گفت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
آمریکایی ها در راهبردهای خود در قبال روسیه پس از آغاز جنگ اوکراین از استراتژی عبری – وهابی کردن قفقاز حمایت کرده تا مانع از تسلط روسیه بر کشورهای همسایه خود ازجمله جمهوری آذربایجان شوند.
شفاف   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یک رسانه عبری زبان فاش کرد که میانجی آمریکا در پرونده ترسیم مرزهای دریایی میان لبنان و اراضی اشغالی پیشنهاد جدیدی را برای جلب رضایت دو طرف و تکمیل این پرونده ارائه کرده است.