جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۰:۲۰Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عبری»

منابع اردنی به رادیو رژیم صهیونیستی گفتند، امان به دلیل وقت کشی طرف صهیونیستی و عدم جدیت آن، از اجرای پروژه معروف به کانال بحرین انصراف داده است. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، رادیو عبری کان به نقل از منابعی در امان گزارش کرد ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
طبق گزارش پایگاه خبری عبری زبان "حدشوت بتاخون سدیه" در پی وقوع یک آتش سوزی دیگر در شورای منطقه ای شاعر هنیگف که ظاهرا بخاطر ارسال بالن های آتش زا بوده، تعداد آتش سوزی ها در اراضی اشغالی طی روز چهارشنبه به 11 مورد رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع عبری زبان گزارش دادند، به رغم آنکه کابینه جدید تل آویو بر سر کار آمده و نخست وزیر جدید انتخاب شده است؛ اما نخست وزیر پیشین این رژیم همچنان ترک اقامتگاه نخست وزیری را نمی پذیرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
یک روزنامه عبر ی زبان خبر داد که نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی عامدانه اطلاعات حساسی از جمله درباره ایران، روابط با کشورهای عربی و... را در اختیار نخست وزیر جدید این رژیم قرار نداده است. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع عبری زبان، امروز (چهارشنبه)، از مخالفت تامار زاندبرگ وزیر محیط زیست رژیم صهیونیستی با توافق انتقال نفت میان ابوظبی و تل آویو خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های عبری امروز، سه شنبه اعلام کردند، تعداد آتش سوزی هایی که از صبح امروز در منطقه شهرک های اطراف غزه موسوم به "غلاف غزه" رخ داده به 21 مورد رسید. منابع عبری نیز از تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه مقاومت در غزه خبر داده و گزارش دادند، اسرائیل گفته به پرواز بالن های آتش زا پاسخی شدید خواهد داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نفتالی بنت همانند نتانیاهو در واحد نظامی سایرت متکَل خدمت کرده و پس از آن وارد دانشگاه عبری زبان قدس شده و در رشته حقوق تحصیل کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های عبری به متضرر شدن صهیونیست های شهرک نشین از تحریم کالاهایشان توسط فلسطینی های ساکن اراضی اشغالی اذعان کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری عبری از تماس ها برای برگزاری نشست چهارچانبه میان سران آمریکا، رژیم صهیونیستی، امارات و بحرین خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان از مبدل شدن اقامتگاه نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی به دژ نظامی و افزایش تدابیر امنیتی خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری عبری از امضای پیش نویس قرارداد همکاری میان یک شرکت صهیونیستی و شرکت خارجی "KIP" برای تولید قطعات خودرو در امارات خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
منابع عبری زبان از وجود یک وزیر عرب در دولت جدید رژیم صهیونیستی خبر دادند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۰:۰۷    
وقتی یائیر لاپید یک ستون نویس در حال ظهور در رسانه های عبری در اواخر دهه 90 بود، سردبیرش ران مایبرگ او را فردی مطلوب اما خودمحور و اغلب سازش ناپذیر یافت که تن به این نمی دهد که زمین را در بحث و جدل به رقیب واگذار کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
با وجود آن که بنیامین نتانیاهو تمامی سخنرانی خود را به زبان عبری ایراد کرد اما ظاهرا برای آنکه همگان متوجه گفته هایش شوند به زبان انگلیسی گفت : من دوباره بر می گردم.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
فرارو- نفتالی بنت پس از آنکه سال ها یکی از افراد بسیار نزدیک به نتانیاهو بود، در نهایت از رهبر حزب لیکود فاصله گرفت و به فردی با نفوذ در انتخابات ماه مارس 2021 و در نهایت به دشمن نخست وزیر و پایان دهنده دوران او تبدیل شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
یک روزنامه عبری زبان تاکید کرد، هیچ یک از نخست وزیران رژیم صهیونیستی پس از برکناری از سمت خود، ریاست اپوزیسیون را نپذیرفتند به جز بنیامین نتانیاهو که از ترس زندان هر پستی را می پذیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری عبری از نشست مقامات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی برای بررسی عملیات نظامی جدید علیه غزه خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری عبری از وجود بندی در توافق ائتلافی تشکیل دولت رژیم صهیونیستی خبر دادند که به رهبر حزب یمینا اجازه می دهد پس از گذشت دوره نخست وزیری اش آن را تحویل نداده و همچنان در راس قدرت باقی بماند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
شبکه عبری زبان کان ساعاتی پیش از برگزاری جلسه کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) برای دادن رای اعتماد به دولت ائتلافی نفتالی بنت، رهبر حزب "یمینا" و یائیر لاپید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان از زخمی شدن دو شهرک نشین صهیونیست به دست چند نفر از جوانان اهل قدس خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
یک روزنامه عبری زبان امروز (شنبه) مدعی شد که کمپینی برای استعفا و یا برکناری رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به راه افتاده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
منابع عبری زبان گزارش دادند که تل آویو از عضویت غیردائم امارات در شورای امنیت سازمان ملل به دلیل جانبداری از این رژیم در صدور قطعنامه های آتی ابراز خرسندی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
یک روزنامه عبری زبان برای نخستین بار تصاویری تکان دهنده از حمله وحشیانه زندانبانان صهیونیست به اسرای حماس در زندان النقب را در پایگاه اینترنتی خود منتشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در میان هشدار مقاومت و سازمان ملل نسبت به برگزاری راهپیمایی "پرچم ها" توسط صهیونیست ها در قدس اشغالی، منابع خبری عبری از تعیین مسیر برگزاری این راهپیمایی در این شهر خبر دادند.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی نامه ای را در اعتراض به پوشش دهی جنگ غزه توسط شبکه الجزیره برای قطر فرستاد. به گزارش ایسنا، شبکه عبری زبان کان رژیم صهیونیستی اعلام کرد، تل آویو به "پوشش دهی جانبدارانه" شبکه الجزیره قطر با فلسطینی ها طی جنگ اخیر رژیم صهیونیستی علیه غزه اعتراض کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
منابع عبری از تحریم فرستاده ویژه اتحادیه اروپا در روند صلح خاورمیانه توسط رژیم صهیونیستی در اعتراض به موضع این اتحادیه در قبال جنگ اخیر غزه خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
منابع عبری زبان گزارش دادند که تل آویو فرستاده اتحادیه اروپا در امور صلح خاورمیانه را به علت مواضع اخیر این اتحادیه درباره نوار غزه تحریم کرده است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان اسرائیل اعلام کردند، در حال حاضر ده ها کانون آتش سوزی در داخل این منطقه شعله ور است و با وجود ورود 10 هواپیمای آتش نشان به صحنه هنوز هیچ پیشرفتی در مهار آن به وجود نیامده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری عبری از شکایت یک نهاد صهیونیستی از بانک ها و مؤسسات خیریه قطری به اتهام حمایت از گروه های مقاومت فلسطین خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه عبری مارکر فاش کرد که یک شرکت صهیونیستی که دفتر مرکزی آن در شهر رامات گان در سرزمین های اشغالی قرار دارد فن آوری های حملات سایبری را به رژیم سعودی ارائه می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان اعلام کردند که رژیم صهیونیستی تصمیمی مبنی بر اجازه ورود کمک های مالی قطر به نوار غزه در پایان هفته جاری را گرفته است.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
پس از روزها سانسور خبری درباره زندانی شدن یک افسر اطلاعاتی رژیم صهیونیستی، که اقدامات او مخل امنیت این رژیم دانسته شد، منابع خبری از مرگ مرموز این افسر خبر دادند. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
کابینه رژیم صهیونیستی عصر روز گذشته تصمیم گرفت راهپیمایی “پرچم ها” که پیش از این لغو شده بود را به سه شنبه آینده موکول کند. به گزارش ایسنا، شبکه عبری زبان کان با اعلام این خبر گزارش داد که کابینه تصمیم گرفت با سازماندهی راهپیمایی برای سه شنبه آینده موافقت کند و بعداً با شهرک نشنان و پلیس اسرائیل ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه عبری زبان فاش کرد که یک شرکت صهیونیستی متخصص در امور حملات سایبری به عربستان سعودی به منظور نفوذ به تلفن های همراه خدمات ارائه می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رسانه های عبری جزئیات توافق رهبر حزب "یمینا" و "آینده ای هست" رژیم صهیونیستی برای تشکیل دولت جدید این رژیم و کنار زدن بنیامین نتانیاهو را فاش کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک شبکه رسمی عبری دوشنبه شب گزارش داد که وزیر بهداشت اسرائیل به رهبرانی در حزب لیکود اعلام کرده که درصدد است با بنیامین نتانیاهو برای ریاست بر حزب لیکود رقابت کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۵۷    
شهرک نشینان صهیونیست با نصب تابلویی به زبان عبری در باب المغاربه مسجدالاقصی و برافراشتن پرچم های رژیم اشغالگر در باب الملک فیصل سعی در تحریک احساسات فلسطینیان قدس دارند.
آفتاب یزد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام ترکیه ای مدعی احتمال عادی سازی روابط میان کشورش و دولت جدید درحال تشکیل رژیم صهیونیستی شد. به گزارش ایسنا، روزنامه عبری زبان یسرائیل هایوم به نقل از یک مقام ترک که نخواست نامش فاش شود نوشت که بحران دیپلماتیک آنکارا با رژیم صهیونیستی و مشکل آن با رهبری کنونی تل آویو یعنی بنیامین نتانیاهو ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
چند منطقه جدید در فلسطین اشغالی از جمله مناطقی در اطراف قدس ساعاتی پیش طعمه حریق شد تا سریال آتش سوزی های در فلسطین اشغالی ادامه پیدا کند. به گزارش راه مردم ، روزنامه یدیعوت آحارانوت در پایگاه اطلاع رسانی خود نوشت ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وحشت از ورود مبارزان حزب الله به شمال فلسطینی اشغالی ارتش اسرائیل را واداشت تا شامگاه یکشنبه عملیات جستجوی وسیعی را در طول مرز فلسطین اشغالی با لبنان انجام دهد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۷    
شفقنا- منابع خبری رژیم صهیونیستی از مخالفت پلیس این رژیم با برگزاری راهپیمایی صهیونیست های تندرو موسوم به راهپیمایی پرچم ها در بیت المقدس خبر دادند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۵۵    
رسانه های عبری زبان اعلام کردند نظامیان رژیم صهیونیستی به دنبال 2 نفر هستند که از لبنان به اراضی اشغالی نفوذ کرده اند.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۹    
رسانه های عبری زبان طی روزهای گذشته اخباری ادعایی را از کاهش سطح سلامتی سید حسن نصرالله منتشر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های عبری از مرگ رئیس پیشین سازمان فضایی رژیم صهیونیستی پس از مجروح شدن در جریان درگیری های اخیر در شهر اشغالی "عکا" خبر دادند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: رسانه های عبری زبان طی روزهای گذشته اخباری ادعایی را از کاهش سطح سلامتی سید حسن نصرالله منتشر کرده و اهمیت حزب الله طی رهبری وی و نیز پیامدهای احتمالی فوت دبیرکل حزب الله را مورد بررسی قرار داده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه عبری "اسرائیل الیوم" صبح امروز (یکشنبه) گزارش داد، خوش بینی زیادی در مورد احتمال دستیابی به معامله تبادل اسرا با حماس در غزه وجود دارد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۹:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: روزنامه عبری زبان"یدیعوت آحارونوت" گزارش داد، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در پی تهدید حماس، تصمیم قاطعی را درباره برگزاری "راهپیمایی پرچم ها" اتخاذ کرد. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۵:۰۸    
خارگ نیوز: منابع عبری زبان از شعله ور شدن آتشی بزرگ در نزدیکی شهرک های صهیونیست نشین جنوب غرب قدس اشغالی خبر دادند تا جایی که ساکنان منطقه وادار به تخلیه شهرک های نزدیک به محل آتش سوزی شدند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارانوت در شماره امروز جمعه خود و در ادامه پیگیری این پرونده پای صحبت پدر افسر اطلاعاتی اسرائیلی نشست که چند روز پیش در یک زندان نظامی این رژیم از پای در آمده بود.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۹:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
منابع عبری زبان از شعله ور شدن آتشی بزرگ در نزدیکی شهرک های صهیونیست نشین جنوب غرب قدس اشغالی خبر دادند تا جایی که ساکنان منطقه وادار به تخلیه شهرک های نزدیک به محل آتش سوزی شدند.