پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۳:۰۵Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطینی»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین روز چهارشنبه گفت: بدون حضور شهروندان بخش قدس شرقی در پای صندوق های رأی، انتخابات فلسطین برگزار نخواهد شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در اراضی اشغالی فلسطینی روز چهارشنبه از مقام های رژیم صهیونیستی خواست تا تخریب منازل فلسطینیان در شمال کرانه باختری را متوقف کند.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
منابع خبری از زخمی شدن یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در جریان یورش آنها به روستایی در حومه رام الله در کرانه باختری اشغالی خبر دادند.
توافق بر سر مبادله اسیران با نیرو های مقاومت فلسطینی بر آینده سیاسی بنیامین نتانیاهو و بنی گانتس، در آستانه چهارمین انتخابات کنست بسیار تاثیر گذار است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فلسطینی ها نسخه جدیدی از بازی مجازی حارس الاقصی برای سرگرمی و شناساندن دقیق بیت المقدس و مسجد الاقصی را طراحی و عرضه کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۷    
عضو دفتر سیاسی حماس با بیان اینکه فراهم شدن فضای جدی برگزاری انتخابات فلسطین منوط به عملی شدن تعهدات تشکیلات خودگردان است، گفت که این جنبش در حال رایزنی با گروه های فلسطینی برای پیدا کردن مناسب ترین ساختار نظامی سیاسی آتی فلسطین است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۱    
رئیس اداره اوقاف قدس نامگذاری هفته جهانی الاقصی را موجب شناساندن جایگاه رفیع قبله نخست مسلمانان به همه آنهایی دانست که تصور می کنند فقط فلسطینی ها یا ملت های منطقه دغدغه آزادسازی این مکان مقدس را از چنگ اشغالگران صهیونیست دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – دولت قطر در واکنش به سنگ اندازی و کارشکنی های اخیر رژیم صهیونیستی در کار انتقال واکسن کرونا برای مردم فلسطین، تأکید کرد که اشغالگران مسئولیت تهیه واکسن کرونا برای شهروندان فلسطینی را نمی پذیرند و این به آن معناست که اسراییل یک رژیم مبتنی بر آپارتاید است .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا از همتای صهیونیستی خود خواسته به انتقال واکسن کرونا به فلسطینی ها در غزه و کرانه باختری کمک کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۰    
در آستانه ماه مبارک رمضان اپلیکیشن جدید قرآنی دارای ویژگی های خاص به 15 زبان برای کاربران فلسطینی عرضه شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی صبح سه شنبه به خانه های شماری از نمایندگان شورای قانونگذاری فلسطین در کرانه باختری از جمله "نایف الرجوب" و "سمیر القاضی" یورش برده و آن ها را تهدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۶    
دفتر هماهنگی کمک های بشر دوستانه سازمان ملل: فقط در دو هفته 89 ساختمان متعلق به فلسطینیان از سوی اسرائیل تخریب شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه قطر اعلام کرد، فراهم کردن واکسن کرونا برای فلسطینی ها مسؤولیت مقامات رژیم صهیونیستی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگر فلسطینی با ابداع شیوه ای جدید توانست نیترات موجود در آب را به صورت ارگانیک و بدون استفاده از مواد شیمیایی از بین ببرد و آب را برای مصارف آشامیدنی تصفیه کند.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در گفتگوی تلفنی با همتای اسرائیلی خود بر حمایت واشنگتن از راهکار دو کشوری تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح و کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین اعلام کرد که رهبری فلسطین تماس هایی با رژیم صهیونیستی و طرف های بین المللی داشته است تا به فلسطینی های ساکن در شهر قدس شرقی اشغالی اجازه مشارکت در انتخابات داده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه اقدامات خصمانه خود در اراضی اشغالی، بامداد امروز ضمن یورش به کرانه باختری 13 شهروند فلسطینی را بازداشت کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۶    
نظامیان صهیونیستی یک خانم مسن فلسطینی را ازصحن مسجدالاقصی بیرون کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در تماس تلفنی با دیپلمات ارشد رژیم صهیونیستی، ضمن تاکید بر حمایت از تل آویو در مجامع بین المللی، اجرای راهکار دو دولتی را برای پایان دادن به منازعه با فلسطینی ها لازم دانست.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۱:۴۸    
جبهه العمل الاسلامی لبنان، انصار الله یمن و جنبش های فلسطینی با صدور بیانیه های جداگانه درگذشت انیس النقاش مبارز کهنه کار لبنانی جبهه مقاومت را تسلیت گفته و بر ادامه راه او تا آزادسازی قدس شریف تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
حزب الله و جبهه العمل الاسلامی لبنان، انصار الله یمن و جنبش های فلسطینی با صدور بیانیه های جداگانه درگذشت انیس النقاش مبارز کهنه کار لبنانی جبهه مقاومت را تسلیت گفته و بر ادامه راه او تا آزادسازی قدس شریف تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۰۲    
یک تحلیلگر فلسطینی نوشت به دلیل محاصره زمینی، هوایی و دریایی نوار غزه از سال 2006 میلادی تاکنون این منطقه به بزرگترین زندان جهان تبدیل شده است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۵۹    
حسن مرهج نویسنده فلسطینی و کارشناس مسائل خاورمیانه معتقد است که پافشاری ایران بر مواضع خود در برنامه هسته ای، حضور و جایگاه مهم تهران و نیاز کشورهای منطقه و جهان به همکاری عملی با ایران نشان می دهد که خاورمیانه جدیدی در حال شکل گیری است که ایران بازیگر کارآمد و موثر آن خواهد بود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه رویداد رادیو گفت وگو در خصوص نگاهی به نامه تشکیلات خودگردان فلسطین به آمریکا درباره تعهد به تشکیل کشور فلسطینی در مرزهای 1967 با صباح زنگنه کارشناس مسائل غرب آسیا به صورت تلفنی گفت و گو کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۰    
محمد ابوجزر اسیر فلسطینی بعد از 17 سال اسارت آزاد شد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۷    
رژیم صهیونیستی شماری از رهبران حماس و اسرای آزادشده فلسطینی را در کرانه باختری رود اردن و قدس اشغالی بازداشت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۵    
نخست وزیر تشکیلات خودگردان از رژیم صهیونیستی خواست پیکر های شهدای فلسطینی را تحویل دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی با یورش به منزل فلسطینیان در کرانه باختری 19 نفر از جمله دو رهبر جنبش حماس را بازداشت کردند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فلسطینی شهاب تصاویری از سرنگونی یک فروند هواپیمای نیروی هوایی مکزیک در شرق این کشور منتشر کرد که به کشته شدن 6 نفر منجر شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- همزمان با درخواست تشکیلات خودگردان فلسطین از رژیم صهیونیستی برای شرکت اسرای فلسطینی در انتخابات پیش رو، نظامیان صهیونیست شماری از رهبران جنبش مقاومت اسلامی (حماس) و اسرای آزاد شده را بازداشت کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۵    
به گزارش مشرق، ابوجهاد به عنوان سیاست مدار و تئوریسین نظامی فلسطینی شناخته می شد و از بنیان گذاران جنبش فتح، عضو کمیته مرکزی این سازمان و فرمانده العاصفه شاخه نظامی فتح بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که رسما درخواستی را به رژیم صهیونیستی برای اجازه مشارکت اسرای فلسطینی در بند این رژیم در انتخابات مجلس قانونگذاری فلسطینیها ارائه خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از حمله قایق های جنگی ارتش رژیم صهیونیستی به ماهیگیران فلسطینی در ساحل غزه خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز دوشنبه ضمن یورش به کرانه باختری 19 شهروند فلسطینی از جمله 2 رهبر جنبش حماس را بازداشت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۰    
مسئولان زندان های رژیم صهیونیستی پیکر هفت اسیری که جان خود را در زندان از دست داده اند، تحویل نمی دهند و به شکنجه اسیران بیمار ادامه می دهند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۶    
رئیس اداره امور مدنی فلسطین اعلام کرد که تشکیلات خودگردان فلسطین از اسرائیل درخواست دارد که به اسرای فلسطینی اجازه دهد در انتخابات آینده فلسطین شرکت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
یک دادگاه فلسطینی معاهده "بالفور" را باطل اعلام کرده و انگلیس را از نظر قانونی مسؤول این بیانیه دانست که مردم فلسطین را از حقوقشان محروم کرده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دیدبان مرکز اسلامی الازهر مصر از جامعه بین المللی خواست در برابر سیاست رژیم صهیونیستی در ساخت بی رویه شهرک های یهودی نشین در اراضی فلسطینی از اماکن مقدس این سرزمین محافظت کند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از ستاد حقوق بشر، علی باقری کنی با اشاره به آغاز چهل و ششمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: امروز جشنواره شورای حقوق بشر در ژنو آغاز می شود، اما زنان و کودکان بی پناه یمنی و فلسطینی امیدی به پایان “سوگواره حقوق بشری اشان”، ندارند. [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یک مسئول در تشکیلات خودگردان فلسطین از درخواست قریب الوقوع تشکیلات برای موافقت رژیم صهیونیستی با مشارکت اسیران در رای گیری انتخابات آتی فلسطین خبر داد.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بانک جهانی گفت که رژیم صهیونیستی باید توجه ویژه ای به کرانه باختری و غزه کرده و واکسن های مازاد خود را به فلسطینی ها بدهد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های خبری از آزادی یک اسیر فلسطینی از زندان رژیم صهیونیستی بعد از گذشت 17 سال خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
محمد ابوجرز پس از تحمل 17 سال حبس از اسارت رژیم صهیونیستی رهایی یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۴:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدابوجزر اسیر فلسطینی اهل نوار غزه شامگاه یکشنبه پس از 17 سال از زندان رژیم صهیونیستی آزاد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که آنچه در نامه تشکیلات خودگردان به دولت آمریکا درباره تعهد همه گروه های فلسطینی به تشکیل کشور فلسطین در مرزهای 1967 به پایتختی قدس شرقی آمده است، محکوم و تاکید می کند که جهاد اسلامی از ذره ای از خاک فلسطین انصراف نمی دهد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
شخصیت های دینی فلسطین نسبت به تصمیم رژیم صهیونیستی برای بستن اجباری نمازخانه باب الرحمه هشدار دادند. به گزارش شیعه پرس به نقل از عربی 21، شخصیت های دینی فلسطین نسبت به تصمیم رژیم صهیونیستی برای بستن اجباری مصلی باب الرحمه ...