پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۹:۲۳Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطینی»

تازه ترین ها   ۱۹ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از فارس، خلیل الحیه عضو دفتر سیاسی جنبش حماس تأکید کرد که رژیم صهیونیستی همچنان اصرار دارد که نوار غزه در محاصره باقی بماند. الحیه گفت که مدت آتش بس اخیر با اسرائیل، رو به پایان است... ما بیش از این صبر نخواهیم کرد . ...
تازه ترین ها   ۱۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از فارس، یحیی السنوار رئیس دفتر سیاسی حماس در نوار غزه پیام هایی برای پنج هزار نفر از شخصیت های برجسته، شخصیت های مجتمع مدنی، کادرهای سرشناس زنان، نویسندگان و فرهنگیان فرستاد تا آنها را در جریان تحولات مربوط به گفت وگوی ملی فلسطینی قرار دهد. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۲:۱۳    
به گزارش مشرق، محمد علی صمدی، نویسنده درباره دیدار اسقف اعظم بیت المقدس با اسیر فلسطینی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: اسقف اعظم بیت المقدس، جناب عطا الله حنا ، در ملاقات با اسیر فلسطینی ماهر الاخرس ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۱:۱۲    
کلی کرافت سفیر آمریکا در سازمان ملل شب گذشته در جلسه شورای امنیت درباره اوضاع صلح در خاورمیانه گفت: ابتکار صلح عربی که عربستان آن را در سال 2002 مطرح کرد، دیگر لازم نیست و معامله قرن افق های جدیدی به روی فلسطینی ها گشوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
شهروندان و رجال دینی مسیحی و مسلمان فلسطینی با برپایی تجمع در مقابل کلیسای المهد در شهر بیت لحم کرانه باختری علیه رئیس جمهور فرانسه شعار سر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۳۵    
وکیل ماهر الاخرس اسیر فلسطینی گفت: شرایط این اسیر فلسطینی بسیار وخیم است و ممکن است هرلحظه جان خود را از دست بدهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تجمع شماری از آوارگان فلسطینی ساکن اردوگاه های لبنان در محکومیت اسارت ظالمانه ماهر الاخرس در برج البراجنه ضاحیه جنوبی بیروت برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی بار دیگر با یورش به خانه یکی از مردم مظلوم فلسطین خانه او را در قدس اشغالی ویران کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام فلسطینی از موافقت مصر با ترسیم مرز دریایی با فلسطین و تشکیل یک کمیته عالی در این زمینه خبر داد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
وکیل اسیر ماهر الاخرس که در اعتصاب غذا به سر می برد با اشاره به وخامت اوضاع جسمانی وی، گفت: هر لحظه ممکن است ماهر الاخرس جان خود را از دست بدهد. به گزارش شیعه پرس به نقل از العهد ، احلام حداد وکیل اسیر فلسطینی ماهر الاخرس آخرین وضعیت وی را تشریح کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل غرب آسیا با بیان اینکه تفکر افرادی چون فتحی شقاقی توان جدیدی به نیروی مبارزان فلسطینی داد، گفت: او به کشورهای عربی در مبارزه با رژیم صهیونیستی اعتماد کافی نداشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در اعتراض به اقدام رژیم اشغالگر صهیونیست در مصادره اراضی فلسطینی ها تجمع گسترده ای در سلفیت برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در اعتراض به اقدام رژیم اشغالگر صهیونیست در مصادره اراضی فلسطینی ها تجمع گسترده ای در سلفیت برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امارات عربی متحده با اشاره به فواید ادعایی صلح با صهیونیستها، مدعی شد که این کشور به راهکار دو دولتی و تشکیل کشور مستقل فلسطینی در مرزهای 1967 به پایتختی قدس شریف پایبند است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۰    
به دنبال فشار رژیم صهیونیستی، توییتر ده ها حساب کاربری مخالف با طرح الحاق کرانه باختری و رود اردن به اسرائیل را مسدود کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شماری از نظامیان سابق واحد ویژه ارتش صهیونیستی اعتراف کردند به دستور مستقیم اسحاق رابین معدوم باید دست و پای جوانان فلسطینی را در انتفاضه اول می شکستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی حاضر در اروپا گفتند که قصد دارند نشستی برگزار کنند که به زعم خود بتوانند مسئله فلسطین را از خطر نابودی نجات دهند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۷    
شهروندان فلسطینی در حمایت از اسیر ماهر الاخرس که در نود و چهارمین روز از اعتصاب غذای خود به سر می برد، در مقابل بیمارستان کابلان تظاهرات کردند. به گزارش شیعه پرس به نقل از فلسطین الیوم، دهها نفر از فلسطینیان با هدف اعلام همبستگی با اسیر ماهر الاخرس، مقابل بیمارستان کابلان در اراضی اشغالی ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فلسطینی های خشمگین از مواضع ضد اسلامی فرانسه، پرچم و عکس رئیس جمهور این کشور را در کرانه باختری آتش زدند.
اسپادانا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
فیصل بن فرحان گفته لغو طرح الحاق در ازای توافق عادی سازی به بازگشت اسرائیلی ها و فلسطینی ها به میز مذاکرات "کمک" می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ایالات متحده در راستای پیشبرد طرح الحاق سرزمینهای فلسطینی در قالب همکاری علمی با رژیم اسرائیل، به صهیونیست ها برای گسترش اشغالگری در کرانه باختری و بلندی های جولان، چراغ سبز نشان داده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اهالی کرانه باختری در اعتراض به هتک حرمت پیامبر اسلام(ص) در پاریس، تصویر رئیس جمهوری این کشور را به آتش کشیدند.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۴   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: فیصل بن فرحان وزیر خارجه عربستان سعودی در نشستی مجازی که پژوهشکده سیاست خاور نزدیک واشنگتن آن را برگزار کرده بود، گفت، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در نهایت، رخ خواهد داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
فلسطینی های ساکن کرانه باختری تصاویر رئیس جمهور فرانسه را که اخیرا سخنان ضد اسلامی مطرح کرده است، به آتش کشیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یک مسؤول فلسطینی از آمادگی مصر برای ترسیم مرزهای دریایی با رام الله خبر داد اما قاهره هنوز به این موضوع واکنشی نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۷:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
فلسطینی های خشمگین از مواضع ضداسلامی سران فرانسه، پرچم و عکس رئیس جمهور این کشور را در کرانه باختری آتش زدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۳۵    
صد ها فلسطینی در نوار غزه در اعتراض به اهانت رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اسلام در خیابان های غزه راهپیمایی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ماهر الاخرس اسیر فلسطینی با وجود وخامت شدید شرایط جسمانی پس از بیش از سه ماه از اعتصاب غذا بر ادامه آن تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ماهر الاخرس اسیر فلسطینی با وجود وخامت شدید شرایط جسمانی پس از بیش از سه ماه از اعتصاب غذا بر ادامه آن تاکید کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فلسطینی ها در اعتراض به تعلل عمدی رژیم صهیونیستی در اجرای تعهدات خود و نیز عدم آزادی یک اسیر فلسطینی پس از 90 روز اعتصاب غذا، ارسال بالن های آتش زا به سمت سرزمین های اشغالی را از سر گرفتند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
العالم: فیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه عربستان اعلام کرد: تصور ما این است که عادی سازی روابط با اسرائیل انجام خواهد شد، اما تشکیل دولتی فلسطینی و ارائه مجدد طرح صلح فلسطین و اسرائیل ضروری است. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
شیخ اکرم الکعبی در دیدار با دکتر ولایتی از رابطه محکم جنبش نُجَباء با گروه های مقاومت فلسطینی خبر داد و تأکید کرد که رژیم صهیونیستی در صورت ورود به هر جنگی، پایان خود را رقم خواهد زد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
18 عضو اعضای کنست رژیم صهیونیستی وابسته به احزاب مختلف لایحه جدیدی را امضا کردند که شامل لغو تابعیت هر فلسطینی در اراضی اشغالی می شود که از تشکیلات خودگردان فلسطین حقوق دریافت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شماری از فلسطینی های ساکن سرزمین های اشغالی در محکومیت اهانت به پیامبر اسلام دست به تظاهرات زدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۰    
کمیته برنامه ریزی و عمران رژیم صهیونیستی نقشه جامعی برای احداث یک محله شهرک نشین جدید مشتمل بر 56 واحد مسکونی و یک خیابان در قدس اشغالی ارائه کرد. همچنین دولت اشغالگر با شروع ساخت واحدهای مسکونی در شرق شهرک "نوکادیم" واقع در شهرک تقوع در شرق بیت لحم موافقت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۱    
انجمن علمای فلسطین در محکومیت توهین به اسلام و پیامبر اکرم (ص) در برابر مرکز فرهنگی فرانسه در نوار غزه کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد، همزمان با آن فلسطینی ها در اعتراض به توهین مکرر فرانسه به پیامبر اکرم راهپیمایی کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از فارس، مردخای کیدار مستشرق شناخته شده صهیونیست در مقاله ای نوشت، نگاهی گذرا به نقشه کشورها در غرب آسیا نشان می دهد ایجاد کشور فلسطین منجر به وخیم شدن وضعیت می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۰    
فعالان و خانواده های فلسطینی ساکن قدس اشغالی، در شهرک رام، مواضع اسلام ستیزانه امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه و حمایت او از انتشار کاریکاتور های توهین آمیز به ساحت پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اسیر ماهر الاخرس در نود و سومین روز از اعتصاب غذای خود در زندان های رژیم صهیونیستی از وضعیت جسمانی وخیمی رنج می برَد. به گزارش شیعه پرس به نقل از فلسطین الیوم، اسیر ماهر الاخرس درحال حاضر وارد نود و سومین روز اعتصاب غذای خود در زندان های رژیم صهیونیستی شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز 12 فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
صدها فلسطینی با برگزاری تظاهراتی در شهرک الرام واقع در شمال قدس اشغالی، اظهارات توهین آمیز رئیس جمهور فرانسه درباره اسلام را محکوم کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۰    
نظامیان صهیونیستی تعدادی از زنان فلسطینی را در مسجدالاقصی بازداشت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۳    
یک جنبش فعال بین المللی از سازمان ملل خواست برای آزادی کودکان و نوجوانان فلسطینی محبوس در زندان های رژیم صهیونیستی اقدام کند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سفیر آمریکا در سازمان ملل تأکید کرد، طرح صلح عربی دیگر ضروری نیست. به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، کلی کرافت، سفیر آمریکا در سازمان ملل در جلسه شورای امنیت درباره وضعیت خاورمیانه گفت: تجربه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا منجر به صلح شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حاضران در نشست شورای امنیت سازمان ملل بر حمایت از یک راه حل عادلانه برای مسئله فلسطین و پایان دادن به اشغالگری صهیونیست ها در اراضی فلسطینی تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
صدها نفر از فلسطینیان در اعتراض به اظهارات گستاخانه رئیس جمهور فرانسه درباره کاریکاتورهای توهین آمیز علیه پیامبر گرامی اسلام ( ص) تجمع کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پس از اظهارات دو هفته پیش وزیر مشاور در امور خارجه امارات که مسئولان فلسطینی را افرادی قدر نشناس توصیف کرده بود این بار یک عضو شورای فدرال این کشور در گفت وگو با یک شبکه صهیونیستی تشکیلات خودگردان و برخی گروههای دیگر این کشور را فاسد خواند .
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی ضمن یورش وحشیانه به فلسطینیان در زندان ریمون اقدام به سرکوب گسترده اسرای فلسطینی کردند. به گزارش شیعه پرس به نقل از فلسطین الیوم، اقدامات خصمانه صهیونیستها علیه اسرای فلسطینی همچنان ادامه دارد. ...