دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۰:۰۸Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عادی سازی روابط»

ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق آمریکا عنوان داشت بسیاری در عربستان مایل به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند.
پرسش   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عادی سازی روابط با این رژیم غاصب و نامشروع نیز مقدمه هموار ساختن راه برای حضور و نفوذ صهیونیست ها در منطقه است و درست به همین دلایل است که مسئولان نظام جمهوری اسلامی باید قبل از آنکه دیر شود، راه را بر این نفوذ ببندند.
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش    
به گزارش مشرق، ریچارد گلدبرگ، کارشناس بنیاد صهیونیستی دفاع از دموکراسی ها در توئیتی همراه با بازنشر مقاله چندی پیش خود با این عنوان که زمان عادی سازی روابط عربستان با اسرائیل فرارسیده است نوشته: اقدامات بایدن در قبال عربستان از ماه ها پیش مشخص بود ...
هدف قرار گرفتن یک کشتی تجاری متعلق به رژیم صهیونیستی روز جمعه در دریای عمان رؤیای تل آویو در باره تسهیل امکان کشتی بازی در سواحل کنار ایران در پی عادی سازی روابط با امارات را تعبیر نشده به کابوسی امنیتی تبدیل کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق آمریکا گفت که بسیاری در عربستان سعودی خواهان عادی سازی روابط با اسرائیل هستند.
وزیر پیشین خارجه آمریکا اعلام کرد مقامات دولت عربستان سعودی خواستار عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق آمریکا گفت که بسیاری در عربستان خواستار عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۲۰    
شفقنا- وزیر خارجه سابق آمریکا ضمن تاکید بر این که بسیاری در عربستان خواهان عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند، ابراز امیدواری کرد که چنین اتفاقی بیفتد. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۵۹    
کاربران شبکه های اجتماعی در واکنش به انفجار کشتی رژیم صهیونیستی در دریای عمان نوشتند که این رویداد نشان داد که عادی سازی روابط حکام عربی با رژیم صهیونیستی، برای منطقه امنیت به ارمغان نخواهد آورد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : یک سخنگوی جوسپ بورل مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که از آلبرتو ناوارو خواسته شده است تا به بروکسل بازگشته و توضیحاتی ارائه بدهد. گزارش ها حاکی است که ناوارو درخواستی را امضا کرده که در آن از بایدن خواسته شده است تا تحریم ها را علیه کوبا لغو کرده و عادی سازی روابط با این کشور را ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : سخنگوی جوزف بورل مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که از آلبرتو ناوارو خواسته شده است تا به بروکسل بازگشته و توضیحاتی در خصوص درخواست خود ارائه دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
یک رسانه رژیم صهیونیستی از شتاب ریاض برای عادی سازی روابط با تل آویو در سایه نگرانی مشترک آنها در قبال تغییر احتمالی برخی سیاست های خارجی دولت بایدن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۵    
وزیرخارجه صهیونیست ها در تلاش برای عادی سازی روابط با اردن است.
ادیان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۱    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، نوشته عبدالهادی آونگ، رئیس حزب پاس و دستیار ویژه نخست وزیر مالزی در فرازهایی از این بیانیه آمده است: قدرت های غربی به رهبری ایالات متحده و متحدانش امروز در واقع شمارش معکوس سقوط و نابودی خود را شروع نموده اند. ...
ادیان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۶    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، پس از اینکه دولت اسلامگرای مغرب به ریاست نخست وزیر سعدالدین عثمانی، دبیر کل حزب عدالت و توسعه و تأکید محمد ششم پادشاه مغرب، عادی سازی روابط سیاسی با رژیم صهیونیستی را اعلام کرد، بسیاری از همفکران و هم حزبی های وی با این موضع دولت به شدت مخالفت کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین سه شنبه شب نسبت به موضع "انیس نقاش" در مخالفت با عادی سازی روابط آل خلیفه با صهیونیست ها قدردانی کردند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از متفکرین و شخصیت های معارض مصری از تشکیل یک جنبش ضد صهیونیستی جدید در این کشور خبر دادند. به گزارش شیعه پرس به نقل از القدس العربی، رسانه های خبری از تشکیل یک جنبش جدید در مصر با نام جنبش مقاومت در برابر صهیونیسم خبر دادند. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حامد آئینه وند، روزنامه نگار و دانش آموخته دکترای روابط بین الملل در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان خیمه شب بازی هسته ای و جهان پسا امریکایی نوشت: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از رهبران معارض مصری تاکید کردند عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی مقدمه تشکیل ائتلاف سیاسی نظامی به رهبری رژیم صهیونیستی است تا کشور های سازشکار عربی به جای مقابله با این رژیم، از آن دفاع کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
شماری از شخصیت های عربی و مصری با برگزاری کنفرانسی در قاهره تحت عنوان متحدون ضد التطبیع ، مخالفت خود را با هر گونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اعلام کردند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
هیئت های امارات و قطر اولین نشست دو جانبه خود را از زمان آغاز درگیری در سال 2017 برگزار کردند تا در مورد امکان عادی سازی روابط دو کشور بحث کنند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۵۹    
دولت جدید آمریکا تاکنون در منطقه رویکرد متفاوتی را دنبال کرده و حتی به عادی سازی روابط اسرائیل و کشورهای عربی بی توجهی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
انجمن آموزشی مغرب با ارسال نامه ای اعتراضی به وزیر تعلیم و تربیت این کشور خواستار توقف همکاری های آموزشی و فرهنگی با رژیم صهیونیستی شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با شبکه لبنانی المنار با اشاره به عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی گفت: همسایگان ما اشتباه می کنند و اشتباه آنها این است که با عادی سازی روابطشان با تل آویو ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه فوتبال تونسی در اقدامی جالب از مردم فلسطین حمایت کرد و با عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس مخالفت کرد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایران پرس- گروه های فلسطینی روز گذشته در باریکه غزه، منشور شرف فلسطینی را در مخالفت با عادی سازی رسانه ای با رژیم صهیونیستی امضا کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۰    
نمایندگان گروه های مختلف فلسطینی در غزه با امضای منشور موسوم به شرف فلسطین در جرم انگاری عادی سازی روابط رسانه ای با رژیم صهیونیستی از رسانه های متعهد به آرمان فلسطین خواستند از هر گونه ارتباط با صهیونیست ها بپرهیزند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۷    
شیخ نعیم قاسم گفت: : عادی سازی روابط خیانت به دین ، عربیت و فلسطین است. زیرا این اقدام نه تنها نشان دهنده کنارگذاشتن مسئله فلسطین است بلکه نشانه حمایت از موضع توسعه طلبانه رژیم صهیونیستی است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۵    
پانصد شخصیت برجسته از 40 کشور جهان با شرکت در وبیناری، عادی سازی روابط برخی کشور های عربی را با رژیم صهیونیستی محکوم کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حاضران در نشست مجازی "متحدان علیه عادی سازی روابط" بر پایبندی به آرمان های ملت فلسطین و مخالفت با عادی سازی روابط میان کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۶    
در این وبینار 500 شخصیت از بیش از 40 کشور مختلف بر تغییر ناپذیری سیاست حمایت امریکا و تامین منافع رژیم صهیونیستی با پایمال کردن حقوق فلسطینیان تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد که عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی، خیانت به دین و اصول عربی و آرمان فلسطین است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، روند عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را تلاش برای محاصره کردن مقاومت در منطقه توصیف کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در جریان مشارکت در کنفرانس عربی "متحدان علیه عادی سازی" 4 اصل را برای مقابله با عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی تعیین کرد که عبارتند از: مقاومت، توافق بر سر یک برنامه سیاسی خارج از چارچوب اسلو ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۵۵    
عضو کمیته مرکزی فتح بر لزوم مراجعه به محافل عمومی در کشور های عربی برای قانع کردن آن ها به خطرات عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی برای آینده امت عربی تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین عادی سازی روابط برخی کشور های عربی با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین چهار اصل برای مقابله با اقدام آمریکایی- صهیونیستی عادی سازی روابط با رژیم اسرائیل را تعیین کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۵۶    
خطیب مسجد الاقصی تاکید کرد: عادی سازی روابط امارات و متحدانش با اسرائیل، عادی سازی نیست، بلکه همپیمانی با رژیم صهیونیستی است.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در مراسم گرامیداشت سالروز افتتاح سفارت فلسطین در تهران ضمن تاکید بر تقویت روح جهاد، وحدت و یکپارچگی جهان اسلام گفت: امروز تمام فلسطینیان می دانند که آینده شان در دست خودشان است و این دستاورد ایمان به مبارزه و مقاومت است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان شامگاه شنبه در کنفرانس همه با هم علیه عادی سازی روابط تأکید کرد: کشورهایی که وارد روند عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی شده اند، نتیجه ای جز پشیمانی به دست نمی آورند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
فارس: شخصیت های فلسطینی در کنفرانس عربی-اسلامی متحدون ضد التطبیع (متحد علیه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی) تاکید کردند که دولت جدید آمریکا همان سیاست های دولت سابق دونالد ترامپ را پیش خواهد برد و امید به جو بایدن خطاست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در جریان مشارکت در کنگره عربی متحد و یکپارچه علیه عادی سازی روابط چهار اصل را برای مقابله با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تشریح کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر جنبش حماس ضمن تأکید بر مقاومت فراگیر برای مقابله با جریان سازش با اشغالگران، گفت که این امر بدون وحدت فلسطینیان محقق نمی شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون دبیر کل حزب الله در کنفرانس عربی-اسلامی متحدون ضد التطبیع (متحد علیه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی) تاکید کرد که حزب الله در کنار ایران با توطئه های آمریکا برای منطقه مقابله می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که عادی سازی روابط رژیم های عربی با رژیم اشغالگر صهیونیستی در راستای توطئه ای علیه دین و تاریخ ملت های اسلامی است که با اتحاد اسلامی به شکست منجر می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده جنبش حماس در تهران با اشاره به اینکه ملت فلسطین به انقلاب اسلامی و شخص امام مدیون است، خاطرنشان کرد: علمای ما در جهان اسلام می گویند که عادی سازی روابط میان رژیم های عربی و رژیم صهیونیستی خیانت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۵    
سخنگوی کرملین گفته است که روسیه هیچ اقدام متقابلی از سوی غرب برای بهبود روابط نمی بیند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین اظهار کرد، روسیه در تلاشش برای عادی سازی روابط با غرب هیچ اقدام متقابلی نمی بیند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در واکنش به مواضع روسی برخی کشورها تصریح کرد: شاهد موضع متقابل غرب برای عادی سازی روابط با مسکو نیستیم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
فارس: دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه امروز شنبه گفت مسکو شاهد تمایل اتحادیه اروپا برای بهبود روابط با روسیه نیست. به گزارش خبرگزاری روسی اینترفکس ...