یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۲:۰۱May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عادی سازی روابط»

شفقنا   ۱ ساعت پیش    
شفقنا- رهبر جریان صدر عراق امروز(یکشنبه) از حکام عرب خواست عادی سازی روابط با اسرائیل را لغو کنند . به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری نینا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مغربی ها با حمایت از مسجد الاقصی و ملت فلسطین در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی خواستار اخراج رئیس دفتر ارتباطات این رژیم در رباط و پایان دادن به عادی سازی روابط مغرب با تل آویو شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: عادی سازی روابط ایران و عربستان مسیر حضور رژیم صهیونیستی در منطقه را ناهموار می کند و از این رو این رژیم تمام تلاش خود را برای عدم موفقیت این مذاکرات می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
10حزب مصری و شماری از چهره های سیاسی و اجتماعی این کشور با امضای بیانیه ای مشترک خواستار لغو همه توافق نامه های صلح و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دیدبان مبارزه با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در مغرب، گفت که مردم این کشور مخالف عادی سازی هستند.
برترین ها / عطنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: ایران و عربستان سعودی از ژانویه 2016 پس از واقعه حمله به سفارت عربستان در تهران هیچ گونه روابط دیپلماتیکی ندارند. اخیرا محمد بن سلمان ولیعهد عربستان در مصاحبه ای تلویزیونی گفت که این کشور می خواهد روابط خوبی با ایران داشته باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۱    
"تشدید و گسترش درگیری بین اسرائیل و فلسطینیان، کشورهای عرب را که به تازگی به عادی سازی روابط با اسرائیل مبادرت کرده اند، در موضع دشواری قرار داده است."
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون دبیر کل حزب الله لبنان اعلام کرد، آنچه اکنون در صحنه فلسطین جریان دارد، مراسم دفن عادی سازی روابط با دشمن اشغالگر است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۱۳    
سخنگوی انصارالله یمن با اشاره به اینکه وعده الهی نزدیک است، گفت: سازشکاران و کسانی که به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی روی آوردند، روسیاهند؛ آنها هر موشکی که به سوی رژیم صهیونیستی شلیک می شود را به مثابه موشکی، بر سر خود می دانند.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۴    
رسانه های جهان همواره با رویکردهای متفاوتی با منازعه عرب-اسرائیل و مسئله فلسطین برخورد کرده اند؛ با عادی سازی روابط اسرائیل با برخی کشورهای عربی، این بار شاهد رویکردهای متعارض رسانه ای در جهان عرب هستیم. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل حداقل انتظار مردم فلسطین را بسته شدن فوری سفارتخانه های اسراییل در کشورهای عربی و اسلامی دانست. حسین امیرعبداللهیان در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی انصارالله یمن با اشاره به اینکه وعده الهی نزدیک است، گفت: سازشکاران و کسانی که به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی روی آوردند، روسیاهند؛ آنها هر موشکی که به سوی رژیم صهیونیستی شلیک می شود را به مثابه موشکی، بر سر خود می دانند.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های مجلس بیان کرد: وظیفه کشورهای اسلامی حمایت از انتفاضه به صورت عملی است و اگر دولت های اسلامی مراقب نباشند ننگ عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی بر دامن آنها خواهد ماند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خالد قدومی رئیس دفتر جنبش حماس در تهران با اشاره به اینکه معامله قرن، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، سازش و مذاکرات این ها همه صحبت های پوچ است و هیچ ارزشی ندارد، تاکید کرد: همه پرسی حق همه فلسطینیان است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۱    
خروج آمریکا از توافق هسته ای سال 2015 ایران موسوم به برجام فشار شدیدی بر دولت رئیس جمهوری حسن روحانی وارد آورده است. همانطور که حصول برجام به تقویت دولت روحانی کمک کرد، سقوط موجب اختلال در تحقق اهداف دولت دوم روحانی (2017-2020) شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل نجباء عراق در سخنانی تصریح کرد: خائنان و مزدوران توهم نداشته باشند که می توانند سازش با صهیونیست ها را در جامعه عراق ترویج دهند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جریان عادی سازی در خاورمیانه با رفع حصر قطر از سوی کشورهای عربی شروع شد و در ادامه شاهد ابراز تمایل آمریکا به از سرگیری توافق هسته ای با ایران بودیم. دور چهارم این گفت وگوها در وین در جریان است و فضایی مثبت بر آن حاکم است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۳:۳۵    
هانی زاده با بیان اینکه اسرائیل کشور نیست، بلکه یک پادگان نظامی و تروریستی است، گفت: رژیم صهیونیستی یک رژیم جنایتکار و کودک کش است که در طول 70 سال گذشته صد ها هزار فلسطینی را به خاک و خون کشیده و آواره کرده است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فلسطین متعلق به مردم فلسطین است و وحدت ملت فلسطین بزرگترین سلاح برای جهاد در برابر این رژیم خونخوار است، مبارزه با این رژیم نامشروع در واقع مبارزه با ظلم و جور و وظیفه همه مسلمانان است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن در واکنش به درگیری های خونین در فلسطین، خواستار حمایت تمام عیار امت عربی و اسلامی از فلسطین، تحریم کالاهای آمریکایی و صهیونیست و لغو کلیه توافق ها با تل آویو از جمله عادی سازی روابط شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در چند هفته گذشته، اخباری منتشر شده که ترکیه در حال عادی سازی روابطش با کشورهایی است که با آنها مشکل داشته است. اخیرا ترکیه از وزیر انرژی اسرائیل برای مجمع دیپلماسی آنتالیا دعوت کرده است. این اولین سفر یک مقام رسمی اسرائیل به ترکیه از سال 2018 است ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس بیان کرد: سران عربی که به دنبال عادی سازی روابط به رژیم صهیونیستی هستند باید بدانند که امت اسلامی و شهدای مقاومت در مقابل این جنایت ها ایستادگی کرده و به پیروزی خواهند رسید.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با محکومیت جنایات اخیر صهیونیست ها در مسجدالاقصی گفت: سران کشورهای مرتجعی که به دنبال عادی سازی روابط با چنین رژیم آدم کشی هستند بدانند که امت اسلامی در مقابل این جنایت ها خواهند ایستاد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: به خاک و خون کشیدن مردم فلسطین را شاهد هستیم. حقوق بشر جهانی در مقابل رژیمی که جنایت های آن را هرروز میبینیم کجاست؟ امت اسلامی در مقابل این نسل کشی ایستاده است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۳:۲۱    
امیرعبداللهیان گفت: عادی سازی روابط تهران و ریاض اگر اراده ای در طرف سعودی باشد می تواند به نفع دو کشور و مردم منطقه باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس تحولات فلسطین، امتیازات ترامپ به تل آویو در خصوص قدس و مسائل فلسطین، فشار دولت نتانیاهو به فلسطینیان، انفعال محض تشکیلات خودگردان و عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی را از جمله عوامل درگیری های اخیر در قدس دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
چهره های سرشناس جهان اسلام در وبینار روز قدس روز مستضعفین بر لزوم تداوم حمایت از مردم فلسطین تا زمان آزادی این کشور تأکید کرده و عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با صهیونیست ها را محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۳:۳۱    
شیخ شمس الدین شرف الدین گفت حرکت در مسیر عادی سازی روابط عبور از خط قرمز الهی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۳:۰۶    
عادی سازی روابط با چند کشور کوچک عربی نشانه ضعف رژیم صهیونیستی است و تجربه نشان داده که این خیانت ها هیچ کمکی برای تداوم حیات رژیم نامشروع صهیونیستی نکرده و نخواهد کرد.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۲:۲۲   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به فلسطینیها در قدس اشغالی تاکید کرد، اگر عادی سازی حقوق ملت فلسطین را تامین نکند از نظر ما قابل قبول نیست. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
واشنگتن مجددا مخالفت خود را با عادی سازی روابط با دمشق اعلام کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۵    
شفقنا- واشنگتن در واکنش به تمایل برخی کشورها برای عادی سازی روابط با دولت سوریه تاکید کرد که به هیچ وجه در صدد آن نیست که روابط خود را با سوریه عادی کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - افزون بر صد نفر از نخبگان علمی و اساتید دانشگاههای عراق به مناسبت روز جهانی قدس ، بیانیه ای صادر و در آن عادی سازی روابط برخی کشورهای کوچک عربی با رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند.
متفاوت بودن روز جهانی قدس در بحرین، نسبت به سال گذشته با توجه به توافق عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و خشم کاربران فضای مجازی در واکنش به این موضوع در برنامه نقطه تواصل شبکه العالم تشریح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پیشین ستاد اطلاعاتی ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد توافق های عادی سازی روابط نتوانسته مسأله فلسطین را حل کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۸    
یک حزب سیاسی در سودان از دولت این کشور خواست از سیاست عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی دست بردارد و جنایات مکرر این رژیم را محکوم کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - انجمن مقاومت برابر عادی سازی روابط در امارات از مقامات، بازرگانان و شخصیت های مستقل خواست تا با حمایت از قدس و مسجدالاقصی در توافق نامه های اخیر ابوظبی با رژیم اسرائیل تجدید نظر کرده و هر نوع همکاری متقابل با دشمن صهیونیستی را که یک رژیم تروریستی است متوقف کنند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده جنبش حماس در ایران با اشاره به عادی سازی روابط کشورهای عربی با اسرائیل گفت: برخی کشورهای منطقه از پشت به ما خنجر زدند. به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه کنفرانس بین المللی تأثیر راهبرد روز جهانی قدس بر زمینه سازی های فروپاشی اسرائیل همزمان با روز جهانی قدس به صورت مجازی و با حضور جمع ...
رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: ماجرای فلسطین، همچنان مهم ترین و زنده ترین مساله ی مشترک امّت اسلامی است. سیاست های نظام سرمایه داری ظالم و سفّاک، دست یک ملّت را از خانه ی خود، از میهن و خاک آباء و اجدادی خود کوتاه کرده و در آن، رژیمی تروریست و مردمی بیگانه را نشانده است.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران ، سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظّم انقلاب در یوم الله جهانی قدس به پایان رسید. متن بیانات رهبر انقلاب به این شرح است: بسم اللّه الرّحمن الرّحیم ...
وبینار عادی سازی روابط برخی کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی (17 اردیبهشت) با مشارکت نمایندگی های فرهنگی کشورمان در کنیا، اتیوپی، تانزانیا و اوگاندا برگزار می شود. ...
سید دانش نقوی در نشست تبعات عادی سازی روابط کشورهای مسلمان با رژیم صهیونیستی که به همت خانه فرهنگ ایران در لاهور برگزار شد، روز جهانی قدس را هویت بخشی و حمایت از آرمان های فلسطینی ها برای رهایی سرزمین خود از اشغال صهیونیست ها دانست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه روز جمعه با تاکید بر وجود روابط ”تاریخی“ میان ”ملت های“ ترکیه و مصر اعلام کرد ترکیه گفتگو با مصر را به منظور عادی سازی روابط بعد از سال ها سردی گسترش خواهد داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۲:۳۶    
همزمان با آغاز دور جدید مذاکرات راهبردی واشنگتن و بغداد، گردان های حزب الله عراق اعلام کرد، تداوم حضور نظامی امریکا در خاک عراق تلاشی بیهوده برای وارد کردن این کشور در جرگه عادی سازی روابط است و واشنگتن تنها زبان زور را می فهمد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس با اشاره به تغییر جدی موازنه قوا به نفع دنیای اسلام و جبهه مقاومت و در مقابل، افول آشکار قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی ...
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا: رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس با اشاره به تغییر جدی موازنه قوا به نفع دنیای اسلام و جبهه مقاومت، و در مقابل، افول آشکار قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی ...
به گزارش نویدتهران،رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس با اشاره به تغییر جدی موازنه قوا به نفع دنیای اسلام و جبهه مقاومت، و در مقابل، افول آشکار قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی ...
رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس با اشاره به تغییر جدی موازنه قوا به نفع دنیای اسلام و جبهه مقاومت، و در مقابل، افول آشکار قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مردم یمن در صنعا و دیگر استان های تحت کنترل انصارالله یمن مراسم روز جهانی قدس را باشکوه برگزار کردند و شعارهایی در مخالفت با عادی سازی روابط رژیم های عربی با رژیم صهیونیستی سر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - به مناسبت روز جهانی قدس تشکل ها، احزاب و شخصیت های مختلف عراق بیانیه هایی در اعلام همبستگی با فلسطین و مخالفت با هرگونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی صادر و تاکید کردند که تنها راه آزادی بیت المقدس، خط مشی مقاومت است.