جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۱۳Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفارت»

شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۹:۱۷    
شفقنا- سفارت فرانسه در بیروت اعلام کرد که پاریس 500 هزار دوز واکسن فایزر را به عنوان هدیه در اختیار وزارت بهداشت لبنان قرار داده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از النشره، سفارت فرانسه در لبنان اعلام کرد: پاریس پانصد هزار دوز واکسن فایزر علیه بیماری کووید-19 را به بیروت هدیه داده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
هیئت طالبان از نمایندگان 16 کشور جهان خواسته که جهت تحکیم روابط مثبت سفارت های خویش را در کابل بازگشایی کنند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، مدیرعامل شرکت هواپیمایی کشوری پاکستان(PIA) در دیدار سفیر ایران در اسلام آباد از برنامه جدید راه اندازی پرواز مستقیم از شهر کراچی به عنوان قلب اقتصادی پاکستان به مشهد مقدس خبر داد ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۱:۲۲    
رهبر مسیحیان ارتدوکس سوریه امروز نشستی را با حضور سفرای مصر، فلسطین و لبنان در محل سفارت سوریه در ابوظبی برگزار کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۱:۲۱    
هموطنان خارج از کشور نگران بازگشت به وطن نباشند میزان- غریب آبادی، معاون امور بین الملل قوه قضائیه گفت: اگر هموطنی نگران این است که داخل کشور پرونده قضایی دارد یا قرار تعقیب برای او صادر شده، می تواند با مراجعه به سفارت یا نمایندگی های خارج از کشور این موارد را جویا شود. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: هشتم آذر سالروز بازی معروف ایران و استرالیا در مقدماتی 98 فرانسه است
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در پاسخ به اخراج 27 تن از دیپلمات های روس، وزارت خارجه روسیه تعدادی از کارکنان قدیمی سفارت آمریکا در مسکو را اخراج کرده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوریه، در دیدار مهدی سبحانی با محمد حسان قطنا وزیر کشاورزی و اصلاحات زراعی سوریه، فرصت های سرمایه گذاری بخش خصوص ایران در زمینه های مختلف کشاورزی و دامداری سوریه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه با انتقاد از رفتار آمریکا در خصوص عدم تمدید روادید کارکنان سفارت این کشور در واشنگتن، گفت: دیپلمات های آمریکایی نیز باید مسکو را تا پایان ژانویه 2022 ترک کنند.
کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران به مناسبت سالگرد دیدار ایران و استرالیا به دیدار سفیر این کشور در تهران رفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه از قصد کشورش برای اخراج دیپلمات ها و کارکنان قدیمی سفارت آمریکا در مسکو تا روز 31 ژانویه 2022(یازدهم بهمن) خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
استرالیا در حوالی سالروز صعود تاریخی تیم ملی ایران به جام جهانی 98 در ملبورن با دعوت از دایی، برای آقای گل فوتبال جهان احترامی ویژه قائل شد. دایی به ملاقات سفیر استرالیا در ایران رفت و با او گفت و گو کرد. صفحه اینستاگران سفارت استرالیا در ایران نوشت: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۶    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه با رد پیشنهاد ترکیه برای میانجی گری بین مسکو و کی یف برای حل مناقشه داخلی در اوکراین، اعلام کرد: آن دسته از دیپلمات های آمریکایی که بیش از 3 سال است در روسیه بسر می برند باید خاک این کشور را ترک کنند.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نسیم آنلاین: "غریب آبادی" معاون امور بین الملل قوه قضاییه: اگر هموطنی نگران این است که داخل کشور پرونده قضایی دارد یا قرار تعقیب برای او صادر شده، می تواند با مراجعه به سفارت یا نمایندگی های خارج از کشور این موارد را جویا شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۲    
شفقنا- بنابر اعلام امروز (چهارشنبه) وزارت خارجه روسیه، کارکنان سفارت آمریکا که از مدت حضورشان در روسیه بیش از سه سال می گذرد، تا 31 ژانویه 2022 می بایست از روسیه خارج شوند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۹    
وزارت خارجه روسیه از کارکنان سفارت آمریکا با سه سال سابقه حضور در مسکو خواست که تا 31 ژانویه روسیه را ترک کنند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
در ادامه نبرد دیپلماتیک مسکو و واشنگتن و در اقدامی متقابل، وزارت خارجه روسیه اعلام کرد کارکنان سفارت آمریکا که بیش از سه سال در مسکو بوده اند، باید تا 31 ژانویه 2022 روسیه را ترک کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ریا نووستی امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که وزارت خارجه روسیه دستور داده است کارمندان سفارت آمریکا که بیش از سه سال در مسکو بوده اند، باید تا تاریخ 31 ژانویه 2022 روسیه را ترک کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۳    
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد کارکنان سفارت آمریکا در این کشور با سابقه بیش از سه سال حضور در مسکو باید خاک این کشور را ترک کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
از آنجایی که کشورهایی از جمله امارات و ژاپن و همچنین اعضای اتحادیه اروپا درخصوص احتمال بازگشایی مجدد سفارت هایشان در کابل گفت وگو می کنند، دهلی نو نیز گزینه هایی را برای حضور مجددش در افغانستان بررسی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
در ادامه نبرد دیپلماتیک مسکو و واشنگتن و در اقدامی متقابل، وزارت خارجه روسیه اعلام کرد کارکنان سفارت آمریکا که بیش از سه سال در مسکو بوده اند، باید تا 31 ژانویه 2022 روسیه را ترک کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۳    
موسسه فرهنگی اکو با همکاری سفارت تاجیکستان در تهران به مناسبت هشتادمین سالگرد شاعر شناخته تاجیک نشست مجازی بین المللی تحت عنوان خانه قلب برگزار می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
درحالیکه شماری از کشورها سفارت خود در کابل را بازگشایی کرده و برخی نیز احتمال فعالیت مجدد را بررسی می کنند، هند گزینه هایش برای حضور در افغانستان را ارزیابی می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سفارت آلمان در تهران در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد: دولت آلمان حمایت خود از پناهندگان افغانستانی در سال 2021 میلادی را با افزایش حمایت مالی اولیه خود از مبلغ 3.2 میلیون یورو به مبلغ 57 میلیون یورو در ماه نوامبر سال جاری به شکل قابل توجهی افزایش داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش رسانه های هندی، دولت این کشور قصد دارد ماموریت دیپلماتیک خود در افغانستان را از سر گرفته و سفارت خود را بازگشایی کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۶    
وزارت خارجه عربستان سعودی اعلام کرد که بخش خدمات کنسولی سفارت این کشور در افغانستان افتتاح شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۵    
وزارت امور خارجه طالبان از بازگشایی بخش کنسولی سفارت عربستان سعودی در کابل خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۹    
سفارت هند در دوشنبه از تحویل حدود 700 هزار دُز واکسن آسترازنکا به تاجیکستان خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۴    
رایزن فرهنگی سفارت عراق در ایران از امکانات علمی، پژوهشی، فرهنگی، رفاهی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۸    
با بازگشت تیم 14 نفری دیپلمات های سعودی به افغانستان، بخش کنسولی سفارت این کشور برای نخستین بار پس از تصرف طالبان فعالیت خود را در کابل از سرگرفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۵:۰۲    
وزارت خارجه عربستان از بازگشایی بخش کنسولی سفارت این کشور در کابل خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه عربستان از بازگشایی بخش کنسولی سفارت این کشور در کابل پایتخت افغانستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عربستان روز سه شنبه اعلام کرد که کنسولگری سفارت خود را در کابل پایتخت افغانستان برای ارائه خدمات کنسولی به شهروندان افغان بازگشایی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۲:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه عربستان خبر داد که بخش کنسولگری سفارت خود در کابل را بازگشایی کرده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، اصغر کشت کار روز سه شنبه در دیدار با رایزن فرهنگی سفارت عراق در ایران اظهار داشت: این دانشگاه با داشتن استادان فرهیخته، کارکنان زحمتکش، امکانات و زیرساخت های بسیار مناسب، به عنوان یکی از بهترین دانشگاه ایران و منطقه مطرح است. وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۴    
گروه استان ها- رایزن فرهنگی سفارت عراق در ایران گفت: با توجه به روابط گسترده بین 2 ملت آمادگی داریم تا میزان تبادل استاد و دانشجو بین ایران و عراق را به میزان محسوسی افزایش دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رایزن فرهنگی سفارت عراق در ایران گفت: بیش از 10 هزار دانشجوی عراقی در حال حاضر در دانشگاه های کشور ایران تحصیل می کنند که امیدواریم این تعداد افزایش یابد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیو ها پیرامون رویداد های سیاسی عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
برنامه جریان خاورمیانه (Midea Stream) از قدردانی نخست وزیر یمن از شبکه پرس تی وی و ساخت دومین سفارت بزرگ جهان در لبنان توسط آمریکا می گوید. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سفارت روسیه در تهران از دیدار سفیر این کشور با شهردار هرمزگان خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی پور در دیدار مجید جان، نماینده دینی سفارت ترکیه در تهران اظهار کرد: این سازمان آماده همکاری های همه جانبه به خصوص در ترجمه و نشر کتب مرجع دینی و تأمین منابع علمی مراکز علمی و دانشگاهی ترکیه است. ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در نشستی که به مناسبت روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین در سفارت فلسطین برگزار شد، گفت: رسانه های غول پیکر جهان در مسیر وجهه سازی برای اسرائیل شکست خوردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران : احمدی نژاد از پشت پرده حمله به سفارت انگلیس برای افزایش تحریم ها چه گفته؟
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
در دیدار نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با آقای پائو ماری کلوزه رئیس کمیسیون امور خارجی کنگره نمایندگان اسپانیا، موضوعات مربوط به گسترش روابط پارلمانی بین دو کشور مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۱:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش دوشنبه شب ایرنا از سفارت ایران در لاهه، شورای اجرایی یکی از ارکان مهم سازمان منع سلاح های شیمیایی است و 41 عضو دارد. عضویت کشورمان در شورای اجرایی در حالی بصورت اجماعی در بیست وششمین کنفرانس سازمان تصویب شده است که در سال های اخیر آمریکا و برخی از کشورهای همسو با واشنگتن تلاش کرده اند [...]
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۳:۱۶    
رئیس جمهور ترکیه از تلاش ها برای بهبود روابط با رژیم صهیونیستی و بازگشایی مجدد سفارت مصر و رژیم صهیونیستی خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تصاویر منتشر شده از ساخت بزرگترین سفارت آمریکا در منطقه غرب آسیا در لبنان-با مساحت 180 هزار متر مربع و هزینه یک میلیارد و 200 میلیون دلار- که مانند یک شهر است، سروصدای زیادی به راه انداخته است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۲:۲۱    
سفارتخانه یا لانه جاسوسی؟ کریم: آمریکایی ها در حال احداث دومین سفارت بزرگ خود در منطقه در لبنان بعد از سفارت شان در بغداد هستند. این سازه که مشخص نیست دقیقا چه شباهتی با سفارت دارد در مساحتی 174 هزار متر مربعی قرار است با مبلغی بالغ بر 1.2 میلیارد دلار ساخته شود. روز همبستگی با مردم فلسطین ...