جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۰۷Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر»

شب گذشته افراد ناشناس شعار هایی را بر ضد حکومت انگلیس بر روی سفارت این کشور در تهران با اسپری های رنگی نوشتند که واکنش سفیر این کشور در ایران را به دنبال داشت.
انتخاب   ۶ ساعت پیش    
یادداشت های علم: بعدازظهر آرمین میرا، سفیر آمریکا، دیدنم آمد. مختصری گله از خریداری مجدد اسلحه از شوروی می کرد. به خصوص که میزان آن زیاد و بالغ بر 40 میلیون دلار است. گفتم به شما چه ربطی دارد؟ خجالت کشید. می گفت میل ندارم امپرسیون خوبی که بعد از سفر آمریکای شاهنشاه پیدا شده، خراب بشود ...
چند ثانیه   ۱۰ ساعت پیش    
سفیر امریکا در بغداد بر حمایت کشورش از روند مبارزه با فساد در عراق خبر داد و گفت: خزانه داری امریکا با بانک مرکزی عراق برای تقویت شبکه بانکی این کشور همکاری می کند
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی تولیت آستان قدس رضوی گفت: دسیسه ها و توطئه های دشمن علیه ملت ایران تمام شدنی نیست و استکبار برنامه های مفصلی دارد؛ زیرا از این انقلاب ضربه خورده است، پیش از انقلاب سفیر انگلیس و آمریکا در ایران وزیر ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تجارت با ارزهای محلی - برای هند و امارات متحده عربی بصورت روپیه و درهم - نه تنها هزینه های مبادله را کاهش می دهد، بلکه تجارت را از وابستگی به دلار آمریکا رها می کند. جزئیات این توافق هنوز علنی نشده است اما گفته می شود که این سیستم شامل پرداخت برای خرید نفت و گاز خواهد بود. ...
8 صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۲    
در دیدار نگاهداری و سفیر ژاپن تاکید شد؛ لزوم همکاری مراکز پژوهش پارلمانی ایران و ژاپن رئیس مرکز پژوهش های مجلس گفت:همکاری نهادهای تحقیقاتی ایران و ژاپن که در تدوین قوانین و آسیب شناسی سیاست های اجرایی دو کشور نقش دارند می تواند پیوند بین سیاست نظری و سیاست عملی را بهبود بخشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در تهران در پیامی درگذشت رستم قاسمی را تسلیت گفت و افزود: او یک فرد حرفه ای در شغل خود و یک وطن پرست واقعی بود و سهم بزرگی در توسعه همکاری های روسیه و ایران داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در عراق گفت، ایالات متحده و ناتو عراق را اشغال نمی کنند، اما در امور داخلی این کشور دخالت می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سفیر پیشین رژیم صهیونیستی در مصر با اشاره به اوضاع نابسامان جامعه داخلی این رژیم و همچنین پیامدهای روی کار آمدن یک کابینه افراطی اعلام کرد، نصرالله درست می گفت که اسرائیل از خانه عنکبوت سست تر است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۲    
حوزه/ سفیر جدید سوئد در عربستان با دبیرکل سازمان همکاری اسلامی دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
سفیر امارات در اراضی اشغالی در دیدار با برخی از اعضای کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) درباره روابط دو جانبه میان تل آویو و ابوظبی رایزنی کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
محمد کاظم آل صادق سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق امروز پنج شنبه با عون ذیاب عبدالله وزیر جدید منابع آبی عراق ملاقات و مذاکره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سفیر روسیه با اشاره به هزینه بالای تسلیحات و سلاح های آمریکایی می گوید که واشنگتن مانع اصلی افزایش همکاری های نظامی بین مسکو و بغداد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۸    
معاون سیاسی ریاست الوزرا در دیدار با سفیر ژاپن، خواهان کمک های بیشتر ژاپن به افغانستان بویژه در زمینه تطبیق بیشتر پروژه های انکشافی شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سارا معصومی در اعتماد نوشت: در خیمه قذافی؛ روایت دوستان سرهنگ از رازهای دوران او کتابی است که حسین جابری انصاری، دیپلمات کهنه کار و کارشناس ارشد جهان عرب به تازگی ترجمه کرده و توسط موسسه اطلاعات منتشر شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سفیر روسیه در عراق تصریح کرد با این که رسماً اشغالگری در این کشور غرب آسیا وجود ندارد، اما ایالات متحده و ناتو در امور داخلی بغداد مداخله می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روایت حبیب در دومین اجرای خود در ساری، شهروندان را پای یک روایت دیدنی و شنیدنی آورد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۵:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بزالل اسموتریچ که سکانداری وی برای وزارت خانه های حساسی چون وزارت امور داخلی اسرائیل مطرح می شود، در صفحه خود در توئیتر نوشت: امروز در دفترم در کنست با محمد الخاجه سفیر امارات در تل آویو در یک دیدار آشنایی دیدار کردم. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۳۷    
سفیر روایت حبیب در دومین اجرای خود، امروز در ساری مرکز مازندران شهروندان را پای یک روایت دیدنی و شنیدنی آورد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، خوان پاچون مدیر ارتباطات کمیته روابط خارجی سنا در پاسخ به سوالی درباره نامزدی لین تریسی به اسپوتنیک گفت: این موافقت با رای شفاهی خارج از کمیته تصویب شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سفیر آمریکا در اراضی اشغالی، به دولت آمریکا برای یافتن روشی محتاطانه و دقیق جهت تعامل و همکاری با کابینه آینده تل آویو هشدار داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سفیر ایران اعلام کرد که روسیه و ایران قصد دارند در آینده نزدیک یک توافقنامه همکاری جامع بلندمدت امضا کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سفیر ایران در روسیه اعلام کرد که روسیه و ایران قصد دارند در آینده نزدیک یک توافقنامه همکاری جامع بلندمدت امضا کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۳۵    
سفیر ایران در سازمان ملل گفت وضعیت مردم در افغانستان، سوریه، فلسطین و یمن به رنج بزرگی تبدیل شده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۲۷    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو بدون ارائه جزئیات بیشتر خبر داد که ایران و روسیه توافقنامه همکاری جامع امضا خواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو بدون ارائه جزئیات بیشتر خبر داد که ایران و روسیه توافقنامه همکاری جامع امضا خواهند کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۲۲    
خلاصه بازی فوتسال سفیر گفتمان و زندی بتن کلاردشت در رقابتهای هفته16 لیگ برتر فوتسال 1401/02
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۵۸    
خلاصه بازی فوتسال سن ایچ ساوه و سفیر گفتمان در رقابتهای هفته 15 لیگ برتر فوتسال 1401/02
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۱۶    
سفیر روایت حبیب ویژه برنامه ای از کاروان روایت حبیب با محتوای پرداختن به ابعاد وجودی سردار دلها حاج قاسم سلیمانی است که نخستین اجرای آن به میزبانی شهرستان نکا برگزار شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۰۱    
در ادامه تصویری از پرتره جذاب و دیدنی خانم بازیگر معروف با وقار و متانتی مثال زدنی خواهید دید. بیوگرافی مهتاب کرامتی: مهتاب کرامتی (زاده 25 مهر 1349 در تهران) بازیگر، تهیه کنندهٔ فیلم، کنشگر حقوق کودکان-زنان و مدیر هنری اهل ایران است. وی از 10 شهریور 1385 سفیر حسن نیّت و صلحِ یونیسف است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، کازوتوشی آیکاوا سفیر ژاپن در تهران، امروز (چهارشنبه 16 آذر 1401) با بابک نگاهداری رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
انور عباس رئیس شورای علمای اندونزی انتقادات سفیر آمریکا از قانون ممنوعیت رابطه جنسی خارج از ازدواج را محکوم کرد و خطاب به وی تاکید کرد: سفیر آمریکا به جهنم برود!
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی کتاب در خیمه قذافی روایت دوستان سرهنگ قذافی با ترجمه حسین جابری انصاری، سفیر سابق ایران در لیبی و جاوید قربان اوغلی، منتقد و مدیرکل پیشین آفریقای وزارت امور خارجه در نمایشگاه دائمی کتاب اطلاعات برگزار شد. / عکاس: محسن ونایی
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۱    
سفیر روایت حبیب ویژه برنامه ای از کاروان روایت حبیب با محتوای پرداختن به ابعاد وجودی سردار دلها حاج قاسم سلیمانی است که نخستین اجرای آن به میزبانی شهرستان نکا برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سفیر پیشین ایران در لیبی، با بیان اینکه معمر قذافی نماد سیاستمداران انقلابی نما در منطقه بود، اظهار کرد: او مخالفان خود را سگ های گم کرده راه می نامید و به اعتقاد او مخالفانش سگ هایی بودند که در خیابان رها هستند و راه خود را گم کرده اند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۴۷    
در کتاب خاطرات سفیر قدس موضوع جالبی درباره توصیه به محمدجواد ظریف برای تغییر رشته دانشگاهی مطرح شده که او را به سمت خواندن حقوق بین الملل و علوم سیاسی سوق می دهد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- نشریه عبری زبان هاآرتص از توقف همکاری های اتحادیه اروپا با پلیس اسرائیل خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ الجزیره نوشت؛ نشریه هاآرتص به نقل از منابع مطلعی در تل آویو گفته که اتحادیه اروپا در پیامی به سفیر اسرائیل در بروکسل اعلام کرده که همکاری اطلاعاتی میان پلیس اسرائیل و آژانس پلیس ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، آرسن آواکیان سفیر ارمنستان در ایران در نشست چشم انداز آینده قفقاز با هدف بررسی رویکرد کشور ارمنستان به آینده قفقاز و تاثیر کنشگری قدرت های منطقه ای و بین المللی در آینده این منطقه، که در موسسه ابرار معاصر تهران برگزار شد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، پایگاه خبری بوابه الاهرام مصر امروز (چهارشنبه) گزارش داد که احمد ایهاب جمال الدین سفیر و نماینده دائم مصر در سازمان ملل متحد در ژنو از علی بحرینی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در ژنو استقبال کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مجتبی امانی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان در نشستی با عنوان افق های نظام جدید بین المللی که در بیروت در حال برگزاری است، سخنرانی کرد.
برترین ها / دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
مرد 38 ساله ای که در طول زندگیش همه کار کرده، از صنعتگری و اختراع تا خلبانی و سکانداری کشتی، و بیشترین تعداد گواهینامه را در ایران دریافت کرده است، از زندگی خود می گوید.
598   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در دوحه گزارشی از رایزنی های اخیر مقامات ایران و قطر ارائه و آن را نشانه ای از روابط تنگاتنگ دو کشورعنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سفیر سوریه در لبنان با تاکید بر لزوم اتخاذ یک موضع قاطع از جانب بیروت برای بازگرداندن آوارگان سوری اعلام کرد که جامعه بین المللی و غرب از آوارگان به عنوان اهرم فشار علیه دولت دمشق استفاده می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
محمدکاظم آل صادق، سفیر ایران در عراق، در نامه ای که به وزارت امور خارجه ارسال کرده، تاکید کرد که پرداخت حق بیمه کامیون های ایرانی که از مبادی ورودی عراق به خاک این کشور وارد می شوند برعهده تجار عراقی است و فعالان اقتصادی ایرانی این مساله را در قراردادهای خود لحاظ کنند.
آنا / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق با سفیر جدید ژاپن در عراق در محل سفارت کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۱۵    
آنکارا- ایران پرس: سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکیه گفت: درچارچوب سیاست های دولت ایران مبنی بر حمایت بیشتر به ایرانیان خارج از کشور و کم کردن هزینه آنان، خدمات ویژه کنسولی به ایرانیان، خارج از نمایندگی های رسمی درحال انجام است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
واسیلی نبنزیا سفیر و نماینده روسیه در سازمان ملل روز سه شنبه به وقت محلی در نشست شورای امینت گفت که هدف تبدیل اوکراین به یک کشور مناسب و همسایه خوب در نهایت چه از طریق صلح آمیز و چه از طریق ابزار نظامی بدست خواهد آمد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
بارابارا وود وارد سفیر و نماینده دائم انگلیس در سازمان ملل روز سه شنبه به وقت محلی در نشست شورای امنیت سازمان ملل با طرح ادعاهای خود علیه مسکو افزود: روسیه تلاش می کند در این جنگ ترور، وحشت و رنج را برای مردم غیرنظامی اوکراین به ارمغان بیاورد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۱:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
زهرا ارشادی سفیر و معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک تاکید کرد: تحریمها اگرچه توان کشورها را در مقابله با بلایای طبیعی کاهش می دهد، با این حال، ایران با همکاری آژانس های سازمان ملل متحد ...
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۰:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خرم آباد از وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در روستای تلوری خرم آباد خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیر لرستان، سرهنگ نبی اله قاسمی با خبرنگاران اظهار کرد: در ساعت 17 ...