شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۲:۰۵Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر»

روزنامه 19 دی   ۱ ساعت پیش    
یادداشت پایگاه خبری 19 دی آنلاین با عنوان رسایی، تتلو و سفیر صلح به قلم رضا صدرایی بدین شرح است: نگران فحش ها و بی احترامی های شان نباش! این روزها باید در تاریخ این مرز و بوم ثبت شود ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
نیویورک – ایرنا- سفیر و نماینده دائم فرانسه در سازمان ملل درباره وضعیت فاجعه بار نوار غزه ابراز نگرانی کرد و گفت: فرانسه نگران این وضعیت است.
کیهان   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرهاد قائمیان از بازیگران شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون همزمان با برگزاری آیین ملی نکوداشت خدمات داوطلبانه به عنوان هنرمند داوطلب، سفیر صلح جمعیت هلال احمر در ترویج صلح و مهربانی و دوستی میان ملت ها شد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
سفیر و معاون نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت نیازهای افغانستان فراتر از خدمات ارائه شده به آنها است.
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد،گفت: جمهوری اسلامی ایران مجدداً خواستار توقف فوری تجاوز به غزه، توقف همه حمایت های نظامی از رژیم متجاوز و اشغالگر و اجرای توقف پایدار و بادوام خصومت ها ا
پارسینه   ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ عرنوس و هیئت همراه در فرودگاه مهرآباد مورد استقبال امین حسین رحیمی، وزیر دادگستری، مهدی شوشتری، دستیار وزیر امور خارجه ایران و شفیق دیوب، سفیر سوریه در تهران قرار گرفتند. ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
نیویورک - ایرنا-ریاض منصور سفیر و نماینده فلسطین در سازمان ملل در نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت: اسرائیل در حال برنامه ریزی برای پاکسازی قومی در غزه، سلب اموال مردم فلسطین و آواره کردن آنها به زور است و این جنگ برای نابودی مردم فلسطین و پایان دادن به موضوع فلسطین است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان گفت: تردد روزانه صدها کامیون صادراتی و ترانزیتی از مرز لطف آباد واقع در درگز خراسان رضوی به ترکمنستان و دیگر کشورهای آسیای مرکزی، نیازمند توجه بیشتر مسوولان مربوطه به این نقطه مرزی بویژه جاده منتهی به مرز است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
در دیدار سفیر کشورمان با وزیر کشاورزی تاجیکستان همکاری های دو کشور در بخش های کشاورزی و دامپروی بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۰    
تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم در دیدار با تیم سفیر گفتمان نتیجه بازی را 3 بر 2 واگذار کرد تا اولین باخت خانگی نماینده قم در این فصل رقابت ها رقم بخورد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۷    
سفیر و معاون نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد گفت، از دیوان بین المللی کیفری انتظار می رود جنایات فجیع رژیم صهیونیستی در باریکه غزه را بی مجازات نگذارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
سفیر پیشین ایران در شوروی گفت: ایران و روسیه خیلی راحت نمی توانند درباره پایان جنگ غزه با هم همکاری کنند چون اهداف شان متفاوت است. روس ها نشان دادند که هیچ کدام از مسائل مورد توجه ما از جمله غزه برای شان اهمیت ندارد و آنچه برای شان مهم است جنگ با اوکراین است که در این شرایط برای آنها ایجاد شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ؛ دکتر زهرا امینی، متخصص و عضو گروه پزشکی اجتماعی در نشست ترجمان و تبادل دانش از سلسله نشست های آذرماه پژوهش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که این بار با حضور محققان دانشکده پزشکی و در قالب یک نشست خبری برای ارائه 6 طرح اثرگذار برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۰    
زهرا ارشادی سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد با اشاره به این که ایران از تلاش های بین المللی برای مجازات رژیم اسرائیل حمایت می کند از دادگاه کیفری بین المللی خواست تا به مصونیت این رژیم پایان دهد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ؛ دکتر زهرا امینی، متخصص و عضو گروه پزشکی اجتماعی در نشست ترجمان و تبادل دانش از سلسله نشست های آذرماه پژوهش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که این بار با حضور محققان دانشکده پزشکی و در قالب یک نشست خبری برای ارائه 6 طرح اثرگذار برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۸:۳۸    
نیویورک – ایرنا- لیندا توماس گرینفیلد سفیر و نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد از اظهار نظر در مورد تصمیم آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل برای درخواست اقدام شورای امنیت به منظور برقراری آتش بس در غزه خودداری کرد و گفت ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دیگو مارادونا ستاره فقید فوتبال جهان در تابستان سال 1390 به امارات رفت تا هدایت تیم الوصل را برعهده بگیرد. حرکتی که البته بیشتر تبلیغاتی بود و او در واقع به عنوان سفیر تبلیغات برای شهر دبی فعالیت می کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۳:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- زهرا ارشاد سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل گفت که از دادگاه بین المللی کیفری انتظار می رود عاملان جنایات فجیع در غزه را بی مجازات نگذارد.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۰:۲۷    
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان قم گفت: امروزه نگاه صرف تحصیل آکادمیک به دانشجو خطایی محاسباتی است، یک دانشجو باید سفیر دانایی و آگاهی از بستر دانشگاه به بستر جامعه باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۵    
تهران- ایرنا- ویکتور مانوئیل روچا دیپلمات سابق آمریکایی به بیش از 40 سال جاسوسی برای دولت کوبا متهم شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ریاض منصور سفیر فلسطین در سازمان ملل متحد اعلام کرد، شورای امنیت سازمان ملل فردا جمعه، پیش نویس قطعنامه ارائه شده از سوی کشورهای عربی و اسلامی را مبنی بر آتش بس فوری در غزه به رای می گذارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردار بندرعباس، رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس کمیسیون فرهنگی شورا، مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و مدیر مرکز خلاقیت وفن آوری های نوین شهرداری بندرعباس با دبیر کل یونسکو -ایران دیدار و گفتگو کردند. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر فلسطین در سازمان ملل متحد اعلام کرد که شورای امنیت سازمان ملل فردا جمعه به وقت محلی، پیش نویس قطعنامه ارائه شده از سوی کشورهای عربی و اسلامی را مبنی بر آتش بس فوری در غزه به رای می گذارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
قم- سرمربی تیم سفیر گفتمان تهران با بیان اینکه بازی سختی برابر تیم آناصنعت قم داشتیم گفت: برای برد آنالیز خوبی طی یک هفته اخیر از این تیم داشتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
قم- سرمربی تیم آناصنعت قم گفت: جریان داوری موجب واگذاری نتیجه بازی به سود سفیر گفتمان شد و بخش زیادی از باخت آناصنعت به داوری بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
قم- تیم آناصنعت قم که تاکنون در خانه به رقیبان خود نباخته بود اولین باخت خانگی را برابر تیم سفیر گفتمان تهران تجربه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن اعلام کرد آمریکا با رویه غیرقانونی به اجبار کودکان را از افغانستان و ویتنام آواره کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
آنا صنعت پاسارگاد قم در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور، عصر امروز در ورزشگاه 2هزار نفری شهید حیدریان با نتیجه 3 بر دو از میهمان خود سفیر گفتمان شکست خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سفیر ایران در تاجیکستان در دیدار با وزیر دادگستری این کشور اجرای تفاهمات قضایی را ضامن ارتقای مناسبات تجاری و اقتصادی بین دو کشور دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سفیر ایران در مسکو در تشریح اهمیت سفر آیت الله رئیسی به مسکو گفت که در میانه تحولات پرشتاب بین المللی، تعامل ایران و روسیه مقابل سیاست یکجانبه گرایی آمریکا و غرب، سهم مهمی در روند تشکیل نظم جدید جهانی و ثبات و امنیت منطقه دارد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه بین الملل: محمدجعفر محلاتی، سفیر پیشین جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، پس از افشای اتهاماتی که او در دانشگاه کلمبیا یک دانشجو را برای ارائه نمره مجبور به رابطه جنسی کرده، از پست خود در دانشگاه تعلیق شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۵    
رئیس جمهور کشورمان با استقبال الکساندر نوواک معاون نخست وزیر روسیه و جمعی از مقامات روسی و سفیر ایران وارد فرودگاه ونوکووا مسکو شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مسکو-ایرنا- سفیر ایران در روسیه در گفت و گوی تصویری با ایرنا به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت مناسبات تهران - مسکو پرداخته است. کاظم جلالی با بیان اینکه افق مناسبات دوجانبه روشن است، از افزایش حدود 30 درصدی صادرات ایران به روسیه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل میلادی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آستارا از جمع آوری بیش از 70 تن گیاه مهاجم سنبل آبی از برکه ی سفیر امید در این شهرستان خبر داد.
تهران خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۹    
سفیر کشورمان در پکن اعلام کرد که با پیگیری های صورت گرفته، امشب یک محموله جدید واکسن کرونا از چین به ایران حمل خواهد شد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۷    
هم میهن: ایران و ونزوئلا دو کشور دور از هم هستند. ایران قدرتی منطقه ای در غرب آسیاست و ونزوئلا نیز یکی از کشورهای مهم آمریکای لاتین محسوب می شود اما دو چیز است که ایران و ونزوئلا را به هم پیوند می دهد: نفت و آمریکا ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سفیر ایران در روسیه با اشاره به دومین سفر رئیس جمهور به مسکو گفت تعامل تهران و مسکو در برابر سیاست های غرب، سهم مهمی در روند تشکیل نظم جدید جهانی و ثبات منطقه ای دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سفیر جهاد اسلامی فلسطین گفت: مطمئن باشید این حجم از جنایت ها بر علیه مردم فلسطین حاصل چراغ سبز دولت های غربی از جمله آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان، استرالیا، کانادا و حمایت در تمام سطوح از رژیم صهیونیستی و جنایاتش است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، چهار نفر از نامزدهای جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا چهارشنبه شب در دانشگاه آلاباما برای چهارمین دور از مناظره دور هم جمع شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سفیر ایران در تاجیکستان در دیدار با وزیر داخله این کشور تصریح کرد که ایران امنیت تاجیکستان را امنیت خود می داند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
شیراز - وزیر تجارت، صنعت و توسعه سرمایه گذاری کشور عمان به همراه سفیر این کشور و جمعی از تجار و بازرگانان عمانی با استقبال رسمی مسوولان استان فارس وارد شیراز شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
فرهاد قائمیان، بازیگر سرشناس کشور، در آیین ملی نکوداشت خدمات داوطلبانه به مناسبت فرا رسیدن 14 آذرماه روز جهانی داوطلب در برج میلاد، به عنوان سفیر صلح هلال احمر معرفی شد ...
سفیر بلاروس گفت: پیرو تفاهم نامه قبلی با دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد، برای همکاری در زمینه لجستیک، معدن و تجارت منطقه آزاد ماکو آماده ایم
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; حسین صبوری سرمربی آناصنعت قم پیش از بازی عصر پنجشنبه تیمش برابر سفیر گفتمان تهران گفت: برای انجام این بازی آمادگی مناسبی داریم و بهترین نتیجه را با حمایت هواداران خود خواهیم گرفت. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۸    
سفیر روسیه به سخنان بایدن در مورد اینکه روسیه پس از پیروزی در عملیات ویژه "متوقف نخواهد شد" واکنش نشان داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو اعلام کرد: در 9 ماه نخست سال جاری میلادی (دی 1401 - مهر 1402)، صادرات کالاهای ایرانی به روسیه، حدود 30 درصد رشد داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- آناتولی آنتونوف، سفیر مسکو در واشنگتن گفت که لفاظی تحریک آمیز آمریکا بعنوان یک قدرت هسته ای در مورد احتمال درگیری مستقیم بین نیروهای مسلح ایالات متحده و فدراسیون روسیه غیرقابل قبول است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۳:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون علی غلامپور سفیر جدید کشورمان در نایروبی کنیا در ملاقات با مسئول تشریفات دولت کنیا (مستقر در وزارت امور خارجه)، رونوشت استوارنامه خود را تسلیم وی نمود. ...
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۳:۲۳    
مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان با سفر به پلدختر مسایل و مشکلات این اداره در شهرستان را مورد بررسی قرارداد. به گزارش خبرنگارپایگاه خبری سفیر لرستان ...